Advertentiën. De Wed. KUPE. geb. MATSEN. mm Dankbetuiging Het verlof der adelborsten van het Institunt der Kon. Ned. marine zal Donderdag 14 April eindigen. De off.-machinist le kl. C. A- Brandt is van Nicuwediep naar Vlissingen gedetacheerd om de machine vun Zr. Ms. ss. „Van Speijk" te onder zoeken en zoo noodig aldaar te doen herstellen. De luit. t. z. 2e kl. P. S. R. Wolterbeek, ge detacheerd te Leiden, wordt 1 Mei a.s. geplaatst in de rol van Zr. Ms. wachtschip te Willemsoord. De le luit. der mariniers Vogelvanger is met 16 dezer geplaatst bij het 3e bat. tej Rotterdam. Stoomvaartberichten. Het stoomschip Prins Alexander is 9 April van Amsterdam te Batavia aangekomen. Het stoomschip Voorwaarts, van Batavia naar Amsterdam, wordt heden aldaar verwacht. Volgens bij de directie van de „Stoomvaart- Maatschappij Nederland" ontvangen bericht, is aan boord van het stoomschip Prinses Amalia, op reis van Amsterdam naar Batavia, terwyl het in het Suez-Kanaal voer, brand ontdekt in het achterruim, die met eigen middelen is gebluscht. Bijzonderheden omtrent de schade zijn nog niet bekend. Het stoomschip Burgemeester den Tex, van Amsterdam naar Batavia, passeerde den lOen April Gibraltar. Het stoomschip Koningin Emma, van Batavia naar Amsterdam, vertrok van Aden 10 April. Het stoomschip Prins Frederik, van Batavia naar Amstex*dam, vertrok van Marseille 9 April. Burgerlijke Stand, gem. Helder. Van 8 tot 12 April. ONDERTROUWD: Q GEHUWD: ljreene* BEVALLEN: J. Schong, geb. Zonneveld, z. M. Willemse, geb. Goudswaard, z. D. Boon tjes, geb. Blaauwboer, z. H. Klaassen, geb. Bak ker, d. E. Nas, geb. Zits, d. OVERLEDEN: P. Zomerdijk, 21 j. A. C. Hoogschagen, 87 j. Een levenloos aangegeven. POLITIE Gevonden voorwerpen: Een Portemonnaie, waarin eenige centen. Adres Bureau II. Ingezonden Mijnheer de Redacteur! „Hoewel het niet in mijne gewoonte ligt" in cou ranten te schrijven, beving mij na het lezen van bet ingezonden stukje van „Eenige bezoekers van het Nut" zoo'n onweerstaanbare trek, daarop eenige repliek te leveren, dat ik u beleefd, doch dringend verzoek het navolgende wel in uwe kolommen te willen opnemen. Ik ben het volkomen met de „Eenige bezoe kers" eens, dat de avond van 1 April een genot volle avond was. Evenzoo geef ik hun volkomen gelijk in de opmerking, die zij ziohzelven maken, dat het eigenlijk niet past van het gebeurde in een besloten gezelschap in een openbaar blad melding to maken, nog minder eene soort van recensie te geven. Het gevoel van het schoone moet bij de „Eenige bezoekers" wel in bijzondere mate zijn opgevoerd, ja ze geheel als 't ware, overmeesterd hebben, om zoo de perken der welvoegelijkheid te overschrijden. Hadden zij zich eenvoudig bepaald tot het uiten hunner goedkeuring of bewondering van het geheel, zon der in details te treden, fiat! hel kon er nog door, maar nu zij bepaalde personen aanduiden, is het zeer kwetsend, zoo niet hoogst beleedigend voor de niet genoemde personen, die toch ook het hunne bijbrachten om den avond te „vullen". Of verzonken het uitmuntende spel van den on- vermoeiden pianist en de beide andere litterarische voordrachten gehèel in 't nietP Zeker wel, althans te oordeelen naar het laatste gedeelte van het ingezonden Btukje, waarin „bovenal den hiervoren besproken „dames en heeren" den eerepalm wordt toegekend en de beide andere heeren bepaald worden uitgesloten. Weet U wat ik veronderstel M. d. R., dat dc inzenders van het stukje een steller gehad hebben, die 't wel goed met de zaken meent, doch tamelijk onhandig is, en zich tegenover „het Nut" en eenige hooger geplaatsten op de maatschappelijke ladder eens recht verdienstelijk heeft willen makenhij heeft het toetreden als lid ▼an „het Nut" willen bevorderen, doch naar mijn idee een verkeerden weg ingeslagen. Wil men het laatste, wijs dan op de nuttige Hij nam plaats op den zachten divan. Na ccn poos kwam Dora naast hem zitten en liet toe, dat hij zijn arm om hare blanke gevu schouders sloeg. «Geloof je niet dat de tegenwoordige toe stand voor mij even ondragelijk is als voor jou, Dora?" vroeg hg, en daar zij zweeg, ging hij voort w Wij zijn nu Jeeds acht jaar met elkander bekend en een gemeenschappelijke band ver bindt ons. Wij zijn beiden niet zoo als an dere menschenkleine gewetensbezwaren kennen wij niet, als wij een doel willen be reiken. Daardoor alleen was het ons moge lijk zes jaren lang onze liefde verborgen te houden. Je verhuizen naar B. was onver mijdelijk, want mijne vrouw zou vroeg of laat onze verstandhouding hebben ontdekt en je weet, het geld in de zaak behoort haar toe. Door het testament van haar vader, wiens zaken ik heb overgenomen, moet het in de ban kierszaak geplaatst blijven; alleen de intresten en winsten mogen uit de kas genomen worden. Laat ik me van mijn vrouw scheiden, dan houd ik op lid van het bankiershuis te zijn en hoe zou ik dan de uitgaven kunnen doen, om je een aan genaam leven te bezorgen Door een misnoegd hoofdschudden gaf Dora te kennen, dat zij haar antwoord gereed had. De handelsraad voorkwam haar echter door te zeggen„En gelooft je nu werkelyk, dat ik door den drang der omstandigheden wordt afgeschrikt van mijn doel? Dan heb je het mis! Ik onder neem nu een speculatie, waarmee een millioen thalcr te verdienen is. Het geldt den aankoop van van grootc bouwterreinen, door welke een paardenspoorweg zal worden aangelegd. De vergunning om tot den aanbouw over te gaan, dio de overheid geven moet, is vooral van belang. Wordt vervolgd. en bloeiende instellingen, die door „het Nut" in 't leven zijn geroepen en in stand worden ge houden of ondersteund zooals: Spaarbank, Be waarschool, Volksbibliotheek, Volksvoordrachten, Floralia enz. en op het geringe bedrag (f 6.25 per jaar) waarvoor men lid der Maatschappij kan zijn. Met alle achting heb ik de eer te zijn Een bezoeker van het Nut, die het streven der M. t. N. v. h. A. hooger stelt, dan de genotvolle avondjes. Vervolg der Berichten. Door de politie is alhier gearresteerd een sedert korten tijd hier verblijf hou dend persoon, genaamd Johan Frederik Meger, zich ook wel noemende Anton Meijer, in gezelschap van eene vrouw. Bedoelde persoon was koffiehuisbedie nde te Rotterdam, en beschuldigd van diefstal met braak aldaar, in den nacht van 29 op 30 Januari. Sedert was hij voortvluch tig en daarvoor door de politie gesigna leerd. De geruchten, als zou iemand, van moord beschuldigd, hier aangehouden zijn, zijn onwaar. De heer C. G. Bach, vroeger predi kant alhier, die benoemd is tot veldpre diker bij het leger in Oost-Indië, is met 1 April jl. geplaatst te Atjeh. Het Eng. fregat Bramblety is Zater dag uit het droge dok gelaten en naar de Buitenhaven verhaald. Het schip is zoover hersteld, dat het kan drijven. Gisteren strandde omstreeks 6 uur in den morgen, bezuiden Egmond het Eng. stoomschip Hasland, kapt. Berry, van Basseinn met rijst naar Zaandam bestemd. Adsistentie werd aangeboden door de booten der Ned. Stoomsleepreederij en van de Duitsehe Berger Gesellschaft (Newa) met welke laatste accoord ge troffen werd; dit kwam niet tot uitvoe ring, want het stoomschip geraakte, na 12 uur aan den grond gezeten te hebben, vlot en vervolgde zijn koers. Een sloep bemand met 5 personen sloeg bij de strandingsplaats om. Allen werden echter gered. De heer K. Reedeker, Burgemees ter van Vlieland en sedert 1857 plaatse lijk bestuurder van het station der N.- Z.-Hollandsche Reddingmaatschappij al daar, werd op 1 April 11. vereerd met de gouden medaille, hem door het Hoofd bestuur toegekend voor gewichtige en belanglooze diensten, gedurende 30 jaren de Maatschappij bewezen. Vlieland, 5 April. Terwijl drie mannen van beteekenis in onze kleine gemeente op den eersten April feestvierden, wapperden aller- wege de vlag. Mocht de heer Reedeker den dag herdenken, waarop hij voor 30 jaren werd benoemd als hoofd van het station der Noord on Znid-Holl. Reddingsmaatschappij de heer P. Noordberg, secretaris der gemeente, herdacht het tijdvak van 35 jaren als gemeente-ontvanger en aan den heer Blom viel het geluk ten deel, gedurende 50jaren, dat is een halve eeuw, zich be last te zien met het brievenvervoer van hier naar het Posthuis, 't Is een alles behalve beha- gelijk baantje. Of hij zijn ambt waarnam tot ge noegen der directie? Wie op deze vraag een antwoord verlangt, vestige zijne aandacht op het respectabel cijfer 50. Of hem op dien dag eenige onderscheiding te beurt viel, van wege het hoofdbestuur der posterijen? De inzender van dit bericht heeft er niets van vernomen maar daarom kan het wel zoo zijn. Vlieland, 5 April 1887. Alhier is een Zangvereeniging opgericht, onder de Kenspreuk Zang en Vriendschap. Zij stelt zich ten doel verbetering van het Kerk- en Volksgezang. Zij telt reeds meer dan dertig leden van beiderlei geslacht en boven de vijf tien jaren. Het Bestuur is samengesteld uit de hh. K. Reedeker, Beschermheer. A. W. Westra, Voorz. J. Smit en S. Boon, Directeuren. A. Visser, Penningmeester, en W. J. v. Rossum, Secretaris. Texel, 11 April. Werd in de laatste jaren voor de uit oefening van de postrit tusschen Oude- schild en de Cocksdorp v. v. f 2500 per jaar betaald, by de jongste aanbe steding te 's-Hage werd voor f 1395 in geschreven. De minste inschrijver was de voerman C. Zegel. Als de staat ook bg andere aanbeste dingen zooveel bespaart, hoopt men dat weldra fondsen genoeg voorhanden zul len zijn om eens met de verbetering van onze haven te beginnen. De toestand is thans verre van bevredigend. Menigeen heeft dit, vooral in de laatste dagen weer. kunnen ondervinden. Mejuffrouw M. W. C. de Koning, surnumeraire bij de postergen, heeft dezer dagen met veel succes examen afgelegd voor de betrekking van commies bij de postergen. Op de lijst der geslaagden werd mej. De Koning No. 2 geplaatst. Zij is de eerste dame in Nederland, die dit examen heeft afgelegd. Naar men verneemt, is door den officier van justitie rechtsingang verleend tegen den timmermansbaas op de molen- werf van de heeren Honig te Koog aan de Zaan, ten einde te onderzoeken in hoeverre het ongeluk op den molen »De Melkpot" kan toegeschreven worden aan verzuim van noodige herstelling. De graveur K. te Kampen, die on langs beleedigende woorden uitte jegens Z. M. den Koning, is door de Zwolsche Rechtbank tot 14 dagen gevangenisstraf veroordeeld. Een schoonmoeder heeft met vier harer ongehuwde dochters bij haar schoon zoon te Amsterdam, die met zijn vrouw en vrouwsfamilie in onmin leefde, den boel stukgeslagen. Bij haar vertrek nam mama de gehuwde dochter ook mede. Zoo gewonnen, zoo geronnen. Een kelderbewoner te Amsterdam wilde zijn geluk eens beproeven in de Staats loterij. Hg nam met zgn zoon een 20ste lot en bij de eerste trekking viel er de f20,000 op. Het geld was spoedig gehaald en ge deeld. De man, bang voor stelen, ver stopte zgn aandeel in het fornuis, om het den volgenden dag bij de spaarbank te bezorgen. Wie schetst echter zgn schrik, toen hg den anderen dag zijn schat miste, die spoorloos verdwenen was. Alle nasporingen door de politie zgn tot heden vruchteloos geweest. Dat tweelingen beiden eenen leef tg d van 86 jaren bereiken, mag wel een zeldzaamheid heeten. Dit voorrecht is gister aan 2 zusters te Rotterdam ten deel vallen. Het zijn de gezusters Geertruda de Held, weduwe M. Ignatius, en Kaatje de Held, weduwe J. van der Pijl. De beide oude tweelingszusters genieten nog de beste gezondheid. Dezer dagen moest te Weert een bezoeker eener herberg, wegens gemaakte schuld aan drank, aan den herbergier zijne broek in pand afstaan. Half gekleed, tot groot vermaak der jeugd, keerde hij huiswaarts. De persoon die Maandag jl op klaar lichten dag uit de strafgevangenis te Sneek ontvluchtteheeft Dinsdagmiddag op Nieuwe Zijl met zijn vrouw en 2 kinde ren een gezellig uurtje doorgebracht. De politie te Sneek had hij intusschen met zijn verblijf aldaar in kennis doen stellen. Dinsdagavond omstreeks 10 ure is hij dan ook weer onder geleide in zijn oud ver blijf teruggekeerd. In Friesland worden, in weerwil van het steeds gure weder, in de laatste dagen nog betrekkelijk veel kievitseieren gevonden. Bij een eierhaudelaar te Leeu warden werden gisteren niet minder dan 3000 stuks aangevoerd, alle uit de pro vincie afkomstig. In de Arast. Ct. leest men het voi- Dierenbescherming wordt dikwijls over dreven en dan wordt die deugd bespot telijk het volgende staaltje moge daarvan het bewijs geven. In Amsterdam woont een echtpaar, Jantje en Netje beiden zgn reeds twintig jaar in den echt verbonden, doch onge lukkig is die echt niet gezegend met kinderen de toevlucht werd dus van de eerste jaren af genomen tot honden en katten. Zoo leefden ze gelukkig met Minetje de poes en Bello en Lietje, de beide honden. Wanneer de beestjes maar gezond waren, was moeder gelukkigzij beschouwde de dieren als hare kinderen en behandelde ze met een bijzondere zorg. Doch in het leven vol geluk en zaligheid kwam een treurig oogenblik, een donkere wolk aan den helderen hemel. Lietje verkeerde in gezegende omstandigheden, en klein en zwak als het diertje was, was moeder beangst, dat zij er dat niet goed zon afbrengen. De blijde of wel de angstige dag brak aan en Lietje werd ziek. Op raad van Jaii werd de dokter gehaald en deze was van oordeel, dat wanneer de verlos sing kunstmatig geschieden zou, Lietje het leven zou behonden. De dokter vertrok en des nachts waakten Jan en Netje bij het arme diertje, dat den volgenden dag hevige pijnen zou ondergaan en beiden hoopten, dat men hun niet zoo zwaar zou beproeven, dat Lietje zou komen te sterven. Op eens roept Jan uit„Netje, zie eens, ik geloof, dat het met Lietje afloopteen stuipje denk ik, och ziet, zij legt het hoofdje neer En stil en kalm ging de hond heen, zich weinig bekom merende over de treurigheid van hen, die zich als zijne ouders beschouwden. Thans was Holland in lastNetje kreeg een flauwte, Jan was geheel van streek. De menschendokter werd gehaald en deze schreef iets kalmeerends voor. Den volgenden dag werd een fijn kistje besteld en op een zilveren naamplaat stond: Onze lieveling Lietje, overleden 25 Mrt. 87, geboren Zes Amsterdamsche kruiers werden ver zocht zich in gala te kleeden en tegen woordig te zgn bij de ter aarde bestelling. Voorop liep Jan, een psalm zingende en daarachter droegen de zes mannen de baar treurig weg. De tuinman had een graf gedolven en na een korte doch krachtige aanspraak van Netje verdween de kist in de groeve en met Jan roepen ook wg >Zgn asch ruste in Vrede De papiermolen „de Bijenkorf," van de heeren Gebr. de Jong, te Westzaan verloor tijdens den storm van Donder dagavond de as en de roeden. De laat- sten verbrijzelden een pakhuis, waarin ge lukkig door het late avonduur geen werk volk was. De schade is aanzienlijk. Te Haarlem is tegen een net ge kleed persoon, zich noemende J. C. v. T., gepensionneerd luitenant der infanterie te Leiden, proces-verbaal opgemaakt we gens onbetamelijke handelingen met eenige jonge meisjes. In het „Politieblad" wordt gesignaleerd Michael Neyses, 30 jaren, postbeambte uit Morbach, lengte 1.7 meter, haar donkerbruin, bijna zwart, soms in het midden, soms links ge scheiden, voorhoofd laag, oogen blauw, neus stomp, baard donkerbruin, knevel bijna zwart, lang en vol, in punten gedraaid, kleur gezond, lichaamsbouw krachtig, hals kort en dik; draagt somtijds een gouden bril met blauwe glazenge kleed in bruine jaquette met kleine ruiten, zwarte broek, zwarten, stijven van boven ron den vilten hoed en zwarte winteroverjas; spreekt Duitsch. Op zijne aanhouding met het ontvreem de geld is een belooning van 750 mark toege zegd. Zijn portret bevindt zich bij het departe ment van justitie. Zijne uitlevering is door de Pruisische regeering aangevraagd wegens ver duistering als ambtenaar. Dezen gesignaleerde op te sporen, aan te houden en daarvan onmid dellijk bericht te zenden aan voormeld departe ment. Uit Hellevoetsluis meldt men Het alhier ter reede liggende Neder- landsche brikschip Elizabeth, kapt. De Bruyn, van Dordrecht met hooi beladen naar Sunderland bestemd, is in den afge- loopen nacht totaal verbrand. Twee Marine-brandspuiten hebben bij het ontdekken van den brand, die in de lading is aangekomen, krachtdadig hulp verleend. De sleepboot Gier heeft mede hulp verleend, door het schip op de plaats te slepen. Omstreeks 12 uren nam de brand zóó danig in hevigheid toe, dat het niet meer mogelijk was aan boord te blijven. De equipage wordt aan land gehuis vest. Er is van den inventaris slechts wei nig gered. De Tweede Kamer is bijeengeroe- pen tegen Dinsdag 19 April, 's namid dags ten half drie ure. Uit Amsterdam wordt gemeld: De aanblik, dien Amsterdam heden op levert, is onbeschrijfelijk. Prachtig lente weder lokt de gansche bevolking op de straat, zoodat bijna overal een ontzag lijke menigte zich verdringt, vooral in de Jordaan, de Jodenbuurt (waar cere moniemeesters op uitstekende wijze de orde handhaven), de Kal verstraat en den Nieuwendgk. Er bewegen zich honderden rijtuigen met stadgenooten en vreemdelingen, die met treinen vol, voornamelijk langs de Oosterlijuen, aankomen; de trams zgn bezet tot de imperiales toe. Overal heerscht een voortreffelijke geest en de grootste orde, tot zelfs in de ge ringste buurten. Van dronkenschap geen spoor. In de Jordaan worden Oranjeliederen verkocht, op den rug waarvan het pro gramma voor de feestelijkheden vermeld wordt. Daaruit blijkt, dat Woensdag a. s. HH. MM. een bezoek zullen brengen aan de Willemstraat, waar een geschenk zal worden aangeboden en gratie zal worden gevraagd voor „de noodlottig veroor deelden van het Juli-oproer." Alles draagt het kenmerk, dat Amster dam aan den vooravond staat van een zeldzaam schoon en indrukwekkend feest. Te Freiberg, in het koninkrijk Sak sen, is de nitro-glicerinefabriek der Dy namiet Trust Company in de lucht gevlogen. Van een ongeval op zee wordt het volgende gemeld. De stoomboot »Hansa" die een geregelde verbinding onderhoudt tusschen Hamburg en Huil, vertrok 25 Maart 11. te tien uur van eerstgenoemde plaats en was in den nacht van 27 Maart nog 75 Engelsche mijlen van Huil ver wijderd. Te middernacht werden de matrozen eensklaps door een hevigen stoot gewekt en een vreeselgk geschreeuw volgde. De man op den uitkijk had een visschers- boot recht op de »Hansa" zien aanzeilen en ondanks alle pogingen om een onge luk te voorkomen, werd de pink door het stoomschip middendoor gezeild. Zes per sonen hadden zich in het want vastge klemd, die er niet in slaagden de toe geworpen touwen te grijpen en een minuut later was het schip met de ongelukkigen in de diepte verdwenen. De New-Yorksche Toilet Mask Com pany" heeft een masker in den handel gebracht, waarmee de dames 's nachts zich het gelaat moeten bedekken, om eiken morgen jonger en schooner te ont waken Geen twgfel, of dit nieuwe pro duct op 't gebied van den toilet-zwendel zal ook spoedig zijn weg naar het licht- geloovig Europa vinden, waar men zegt, dat reeds coquette vrouwtjes worden ge vonden, die 's nachts een stuk rauw kalfs- vleesch op gelaat en voorhoofd leggen om de kleur harer huid te verfraaien. Mad. Régnier (Daniël Darc), onlangs overleden, gaf de volgende verklaring van de liefde bij de vrouwen van verschillen de nationaliteit. De Italiaansche bemint door den drang van haar temperament, de Spaansche voor haar genoegen, de Duitsehe uit zinnelijkheid, de Russische om anderen te onderkruipen, de Ooster- linge uit gewoonte, de Oostenrijksche om haar virtuositeit te toonen, de Poolsche uit degelijkheid, de Vlaamsche uit plicht besef, de Engelsche om gezondheidsrede nen, de Creoolsche bij instinct, de Ame- rikaansche uit berekening, de Fransche provinciale uit verveling, de Parisienne uit nieuwsgierigheid. Van de Holland- sche zwijgt zij. Waarschijnlijk ligt daarin opgesloten, dat de Hollandsche vrouw de eenige is die bemint uit liefde. Men bericht uit Londen, dat de commissie, indertijd door den Board of trade benoemd, om een onderzoek in te stellen naar de klachten van de Engelsche drijf net visschers in de Noordzee, bij haar enquête tot de slotsom is gekomen, dat Belgische visschers zich aan de meeste overtredingen van de Noordzee-visseherij- Conventie schuldig maken. Zij stelt der Regeering voor, dat aan alle Britsche en Belgische visschers een visch-akte zal wor den uitgereikt, die in geval van een over treding der bepalingen van de conventie kan worden ingetrokken. Voorts zal in gevallen van boos opzet schadevergoeding worden geeischt voor speciale rechtbanken. De commissie spreekt de verwachting uit, dat de Belgische Regeering het niet aan medewerking zal laten ontbreken. De Daily News" verneemt uit Odessa, dat de inhechtenisnemingen aldaar aanhouden en dat de toestand zorgwek kend is. Het heet dat ontevreden Pan- slavistische aristocraten in het geheim een revolutie trachten te bewerken, door welke de Czaar van den troon gestooten en vervangen worden zou door den oudsten zoon van den vorigen Keizer, uit diens morganatisch huwelijk met prinses Dol- gorouki. De partijgangers van den jon gen Dolgorouki beschrijven hem als zeer beschaafd en verlicht, en in staat een goed constitutioneel vorst te zijn. 8000 schrijnwerkers te Chicago heb ben het werk gestaakt. Op den 14en April hopen onze i geliefde Ouders PIET ER BOON en JANETJE KUIPER, hunne 25-Jarige Echtvereniging te herdenken. Amsterdam, 14 April 1887. Uit naam hunner dankbare Kinderen. Vrijdag den 15 April hopen wij d^n 80sten Verjaardag te her denken van onze geachte Vriendin Helder, 11 April 1887. Namens de Buren, T. DIRKS, geb. Roomeijeb. i W. RASCH, geb. Roomeijeb. Ondertrouwd JACOBUS FRANCISCUS AMBRIOLA en MARIA THEKLA VAN EMMERIK. Helder, 8 April 1887. Geboren: ELISABETH, Dochter van DIRK NAS en ELISABETH ZITS. Helder, 9 April 1887. Algemeene kennisgeving. Geboren: MARIA ALBERTA, dochter van M. KLAASSEN en H. BAKKER. Helder, 10 April 1887. Geboren: WILLEM TEUN IS, Zoon van W. CONIJN en A. VADER. Helder, 9 April 1887. Geboren REINSINA, dochter van K. LEIJEN en J. LEIJEN—DE HAAN. Helder, 11 April 1887. Algemeene kennisgeving. OverledeD te 's Gravenhage onze Behuwdbroeder, de Heer FRANS EMIL HILLE. F. BOON Jr. P. J. BOON, geb. Van Hobssen. Heden overleed onze geliefde Moe der en Behuwdmoeder, Mejuffrouw de Wed. A. de Wijn, geb. Hoogschagen, in den ouderdom van 87 jaren. Helder, 9 April 1887. Namens kinderen en behuwd- kinderen, W. CRUIJFF. voor de vele blijken van belangstelling, ondervonden op den 7en April jl. F. BOON Jr. en P. J. BOON, geb. Van Ho^en.

Vliegend blaadje : nieuws- en advertentiebode voor Den Helder | 1887 | | pagina 2