jjarft Wrnli Advertentiën. EERSTE ZOMER-CONCERT Stafmnziektorps fler MM Marine, de offic. van gez. der le kl. bij de zeemacht dr. A. W. M. van Deventer. Naar bericht wordt, is de luit. ter zee le kl. W. M. I. Visser, jaangewezen om als comman dant op te treden van het in de maand Juli as. in dienst te stellen schroefstoomschip Flores, be stemd voor de Indische marine. Naar men verneemt, bestaat het voornemen om het gepantserd materieel van de zeemacht, bestemd voor de zomeroefeningeu in dit jaar, met 21 Jnni a. s. in dienst te stellen. Zr. Ms. ramschip Stier, liggende bij de directie der marine alhier, zal den 16en Juni a. s. bniten dienst worden gesteld. De adelborst der le kl. 8. Rijnbende wordt met 3 Juni a. s., geplaatst aan boord van Zr. Ms. instructieschip Nautilus. Naar men wil, zou de Friso tegen het najaar in dienst worden gesteld, en het commando daar over opgedragen worden aan den kapitein ter zee Mac Leod, thans gedetacheerd aan het Departement van Marine. De rammonitor Wesp, liggende te Hellevoet- sluis, wordt in dienst gesteld, in plaats van den rammonitor Hyena, waarvan de verwapening te Amsterdam nog niet is afgeloopen. Zr. Ms. schroefstoomschip le kl. Zilveren Kruis is naar 's rijks werf alhier vertrokken tot het on dergaan van eenige voorzieningen. Naar men verneemt, is die bodem bestemd voor een reis naar Oost-Indië. Opgave van geplaatste, overgeplaatste en op non-activiteit gestelde officieren, enz. luit. t. z. le kl. W. A. Palm, id. 2de kl. W. T. de Booy, M. W. L. Olivier en J. B- A. Jonckheer, allen van het Zilveren Kruis, op non-activiteit; id. S. Woldringh, van de Aruba op id.id. H. A. Schoon hoven, van de Admiraal van Wassenaer, op id. id. H. Herman, van non-activiteit, op het Zilve ren Kruis; id. H. C. A. Schlüter, van wachtschip te Willemsoord, op id.id. C. C. Zegers Rijser, van id., op id.id. A. L. de Kmyff, van nonactiviteit, op de Aruba, id. P. G. J. graaf Van Hoogendorp, van id., op het wachtschip te Willemsoordid. M. H. E. Sachse, van id., op id.id. J. W. van Aalst, van id., op de Admi raal van Wassenaer. Opgave van geplaatste, overgeplaatste en op non-actief gestelde machinisten, ingaande met de navolgende datums: 11 Juni, a. b. Stoomkanonneerboot „Ever" machinist le kl., r. c., W. F. C. Brust. ii 3e ii Hagtingius. a. b. Stoomkanonneerboot „Gier": machinist le kl., v. c., de Waardt. 3e Grebbe. Bij den Torpedodien st: machinist le kl., v. c., P. J. v. d. Bos. 16 Juni, op non-actief: machinist le kl., v. c., Klay 2e kl. v. d. Vaart 2e kl. Griek; 3e kl. Broek; 3e kl. Carpentier. 21 Jnni, a. b. Monitor „Krokodil": machinist le kl., v. c., Vegtel. ii 2e ii Kisjee. ii 3e ii v. Es. 1.1. le i, v. Appel, a. b. Rammonitor „Draak": machinist le kl., v. c., Ketner. ii 3e Jongkees. ii 3e ii v. Mill. a. b. Rammonnitor »Wesp": machinist lekl. Wackerlin. i, 2e v. d. Klugt. i, 3e Koster, a. b. Monitor „Heiligerlee" machinist le kl. 2e Bekker. 3e Gomes. a. b. Stoomkanonneerboot „Tyr": machinist le kl. Taaie. 3e de Batz. a. b. Stoomkanonneerboot „Bever": machinist le kl. 3e Broek. Bij de opleiding der machinisten te Willems oord: machinist le kl., v. c. Vermeer. Op het wachtschip te Hellevoetsluis en be last met de stoombarkasmachinist 2e kl. v. d. Vaart. 1 Juni, a. b. Stoomkanonneerboot „Njord' machinist le kl. Bakker. 3e Pieron. Stoomvaartberichten. Het stoomschip Madura, van Batavia naar Amsterdam, arriveerde 18 Mei te Suez. Het stoomschip Soenda, van Batavia naar Amsterdam, vertrok 17 Mei van Padang. Het stoomschip Voorwaarts, van Amster dam naar Java, arriveerde 17 Mei te Sout- hampton. Marktberichten. Schagen, 18 Mei. Aangevoerd: 5 Ossen, f 110 af 240; 5 Stieren, f 65 af 100; 98 Gelde- koeien, f70 a f165; 36 Kalf koeien, f110 a f180; 30 Vaarzen, f60 a f 110; 35 nuchtere Kalveren, f5af 11; 630 Schapen, f 12 af 29; 1323 Lammeren, f7 a f 1131 magere Varkens, f13 a f30; 67 Biggen, f5 a f 9; 6 Kippen, f 0,60 a f 1alles per stuk. Boter 60 a 70 cent per kop. 30 a 35 kilogram Kaas, 20 a 40 cents per kilogram. Kip-eieren f2, af 2,50 en Eend-eiren f 2,80 a f2,90 per 100 stuks. den oubewolkten hemel en naar den breeden stroomhij genoot van het schoone gezicht op de Elbe-oevers. Een nieuw leven was voor hem begonnen, het verleden joeg hem het schaamrood op de wangen. Hij had veel genoegen gehad en menig vroolijk uurhij had veel geld, tijd en krachten verspild en moest op de vraag„Wat heb je goeds ge daan, wat heb je tot stand gebracht zich zeiven antwoorden„NietsNu wachtte hem een leven van armoede en ontbering en van strijd. Zou hij overwinnaar zijn in dien stryd? Een blik op Marie was genoeg om zich zeiven trotsch ten antwoord te geven „Ik zalDe wereld scheen hem op dat oogen- blik dubbel schoon het leven honderdmaal de moeite waard van te leven. Zoo had de eerste goede daad, die hij volbracht, hem tot een goed mensch gemaakt Wordt vervolgd. Visscherijberichten. 19 Mei vm. 70 kordersmet 20 tot 240 tongen, per stuk 25 a 30 ct.50 tot 140 kleine en middelra. tongen, p. st. 10 a 15 ct.; 4 tarbotten, per stuk f7.50; 1 a 2 manden kleine schol, per mand f3.50; 20 roggen, per stuk 42 ct. Nam. 1 Hamburger met 1030 tongen, per stuk 10 a 25 ct.; 2 tarbotten voor f 11.50 Schipper Smit met 110 tongen, voor f 23. 120 kleine tongen voor f 11.50. 4 beugers 60 a 125 sclielv., per 100 f23.a f30.40 kabelj., per stuk fl.30 40 roggen, per stuk 42 ct. 324st" Staats-Loterij. 5e klasse. 2e lyst. No. 1605 7864 14587 f400. No. 1730 5024 11533 11707 11904 17450 19673 f200. No. 2344 3177 3827 4166 4959 13511 15701 19335 20982 f100. 3e lijst. No 3517 14723 16518 16685 17089 19340 f1000. No. 17462 f400. No. 6952 17702 f200. No. 4329 6388 14507 16246 19750 19930 19993 f100. Burgerlijke Stand, gem. Helder. Van 17 tot 20 Mei. ONDERTROUWD: P. Kramer, stoker, en C. E. Carpenbier. GEHUWD: H. Ridderikhoff en T. van Leeu wen. S. Dijkstra en S. W. de Looze. J. Koning en M. A. Voorthuis. J. W. Kamper en A. de Beurs. BEVALLEN: J. Duinker, geb. van Grouw. z. H. Stoekenbroek, geb. Smid, z. S. M. Luit, geb. Kats, z. II. van Duin, geb. Keijzer, z. OVERLEDEN: P. Boontjes, lm. P.Hofl- man, 4 m. M. A. Arends, 18 j. F. A. van der Bent, 5 m. Burgerlijke Stand, gem. Texel. Geene. Van 12 tot 18 Mei. ONDERTROUWD: GEHUWD: GEBORENHenriëtte Cornelia, dochter v. Albert Sauërborn en Cornelia Alida Van der Vliet. OVERLEDENAntje Dekker, weduwe van Arie Buijs, 52 .jaren. Hendrik Blom, zoon van Jan Blom Cz. en Heudrikje Zegel, 14 maanden, Philip Sauërborn, zoon van Albert Sauërborn en Cornelia Alida Van der Vliet, 2 jaren. poiüiTm Gevonden voorwerpen Adres Bureau Raad huis, een PORTEMONNAIE, waarin een geld- stuk. Adres Bureau II, een ROEIRIEM. Programma van het le Zomer-Goncert, op Zondag 22 Mei, van 21/i tot 4 uur, in 't Park „Tivoli". 1. „Le Drapeau d'Houneur", Marche, Bug- genhout. 2. Ouverture zur Operette „Franz Schubert", F. von Suppë. 3. „O Schoner Mai", Concertwalzer, J. Strauss. 4.Fant. überdeutsche Lieder, E. Parlow. 5. Paraphrase über die „Loreleij", J. Neswadba. 6. Potpourri sur 1' Operette „Le Coeur et la Main", Ch. Lecocq. 7. „SchneewittchenTyrolienne, Ed. Strauss. Ingezionden Mijnheer de Redacteur! Vergun ons s. v. p. voor 't onderstaande een plaatsje in Uw veelgelezen blad. Prettig, heel lief was het op de laatste ver gadering van het college „Entre Nous"; wij hebben ons uitstekend geamuseerd, jammer, dat de harmonie van 't geheel verstoord werd door één dissonnant. Eén der geïnviteerden(?) had namelijk den treurigen moed het gezelschap te verrassen met aardigheden, welke misschien in een café chantant op hun plaats zijn, doch in geen geval in een gezelschap van leden van „E. N." met hunne vrouwen, dochters en familie. Dat heertje durfde zelfs een der genoodig- den zeer bepaald aan te duiden by zijn flauwe, platte aardigheden. Wij raden 't bestunr van „E. N." daarom aan voortaan ten strengste te letten op het uitreikenvan invitatiën, en liever niet te in viteeren, dan daardoor de reputatie van het college in gevaar te brengen. Gij zult daarmede verplichten de leden van het college „Entre Nous" en eenige bezoekers. Vervolg der Berichten. Woensdagmorgen had er in de Westerkerk alhier een trouwplechtigheid plaats, die bijzonder de belangstelling wekte; 't was de huwelijks-voltrekking tusschen den heer J. Koniug, kapelmeester bij 't Stafmuziekkorps der K. Marine en mej. M. A. Voorthuis. De kerk wss buitengewoon vol. Bij 't intreden van 't bruidspaar speelde 't mu- ;iekkorps, onder directie van den onder- capelmeester, den heer L. A. Schouten, de schoone »Hochzeitsmarseh« van Men- delssohn Bartholdy. Daarna had de in zegening plaats, waarbij Ds. Bron een welsprekende en indrukwekkende toespraak hield. Bij 't zingen van gez. 96 bege leidde 't muziekkorps en speelde bij het einde der plechtigheid de»Brautzug> aus der oper »Loliengrin«, van Richard Wagner. De voortreffelijke uitvoering der mu ziekstukken gaf 't overtuigend bewijs, dat de executanten hier con amore werkten. Als een bewijs, dat de heer Koning geacht is bij zijne inférieuren en vrienden, kan dienen, dat 't den jubilaris ook van die zijde niet aan stoffelijke blijken van belangstelling heeft ontbroken. Namens 't College Entre Nous werd hem vereerd eenig tafelzilver, in keurig étui, namens den onderkapelmeester en de overige staf muzikanten van het korps een prachtige schrijfbureau en namens de overige leden een fraaie barometer. Door duikers zijn uit het wrak van de in de Zuidergronden gezonken liggende Engelsche stoomboot Sapphire weder 16 balen katoen boven water gebracht. Gisteren, Donderdagmiddag, is een groote Eng. bark,» J. Hickmann"genaamd, tegen de Velser spoorbrug geloopen en heeft zoodanige schade veroorzaakt, dat de treinen niet kunnen passeeren en de reizigers verplicht zijn over te stappen. Het zal wel eenige dagen duren eer de brug weder hersteld is en de treinen weder geregeld kunnen loopen. Zekere vrouw H., die wegens wan betaling gerechtelijke uit hare woning op de Marnixkade te Amsterdam is gezet, is krankzinnig naar het Buitengasthuis gebracht. Onder haren boedel vond men twee blikken trommels gevuld met effecten, die gezamenlijk een vrij groot kapitaal vertegenwoordigden. In haren zak had ze nog 53 guldenterwijl bovendien nog vele zilveren voorwerpen, als lepels, vor ken, messen, enz. gevonden werden. Zij zal waarschijnlijk naar een rijkskrank zinnigengesticht overgebracht worden. Naar wij vernemen zal er binnen kort een postpakketdienst op Ned.-Indië in werking treden. De pakketten, tot een maximum van 5 kilogram, zullen met de stoomschepen van de Maatschappij Nederland en de Rotterdamsche Lloyd worden verzonden en in Indië door die maatschappijën ver der naar de plaatsen van bestemming worden geëxpedieerd. De uit Indië verzonden pakketten worden hier te lande verder per post bezorgd. De zomerdienst op de sporen zal op 1 Juni a. s. aanvangen. Het vertrek van Helder is alsdan 6 en 9.15 u. des morgens, 1.12, 4.05 en 7.15 des namidd. Donderdags, Vrijdags en Zaterdags ver trekken markttreinen 's morgens 7.58 u. De aankomst der treinen is bepaald als volgt: 9.09 en 11.52 u. 's morgens, 3.55, 7.14 en 11.23 u. 's namii' Texel, 19 Mei, Heden had de eerste verzending van lammeren plaats. Met twee veebooten en 4 tjalkschepen werden 3286 lammeren verscheept, meerendeels bestemd naar de Leidsche markt. Texel, 20 Mei. 28 Mei vertrekt per stoomschip Leerdam" Cornelis Kalf en 11 Juni per stoomschip »Edam" Cornelis Boon en familie, te zamen 10 zielen, naar Amerika. Texel, 19 Mei. Ons eiland begrenst aan Noord- en Zuiderzee, omringd door droogten en zandplaten, ligt uitmuntend gelegen tot uitoefe ning van de visschery. Wij bedoelen de kust- visscberij Haring, geep, rog en palingvangst, die visseberij, welke wordt uitgeoefend met flinke netten, netten-beugen. Deze tak van nijverheid wordt door enkelen alhier uitgeoefend, terwijl het toch zulk een goede bron van bestaan voor velen kon opleveren. Genoemde vischsoorten leveren gemiddeld goeden prijs op, dank zij de gunstige ligging van het Nieuwediep, en in het algemeen de verbeterde communicatie met het buitenland. De grootste reden dat deze tak van nijverheid zich niet spoediger uitbreidt, zoekt men in het te ver afwoonen dervisschers van de kust, waar door niet alleen veel tijd maar ook dikwijls schoone kansen verloren gaan. Naar wij verne men bestaat bij sommige ondernemers bij genoeg zame deelneming het plan, om daarin verbetering tc brengen. Men wil een terrein kiezen, dat, volgens veler meening, bijzondere voordeelen aanbiedt, en wel nabij den Prins Hendrikpolder, op het zoogenaamde Horntje, om eenige woningen, benevens eene loods te doen bouwen, tot het uitoefenen van dezen tak van nijverheid. Aan zeer geschikte zeelieden zouden deze woningen worden verhuurd, terwijl ook aan hen door de vereeniging de noodige booten, netten en verdere materialen benoodigd voorde vischvangst, zouden worden ver strekt. Het aandeel der vangst, door visschers daarvoor af te geven, wordt zoo goed mogelijk geregeld. Het Horntje, onmiddellijk tegenover de haven van het N.-Diep gelegen, waar flink terrein is tot droging en berging der netten en bebouwing van eenige tuingrond, is meer dan eenig ander punt van het eiland, geschikt voor de uitoefening der visseberij, en met grond mogen wij verwachten, dat de zaak, eenmaal op touw gezet, weldra niet alleen goede vruchten zal af werpen, maar zich ook spoedig belangrijk zal uitbreiden. Wij hopen dat deze zaak, al ware het voor- loopig op kleine schaal begonnen, moge Blagen, temeer daar hier vele handen werk vragen en niet kunnen bekomen. Waarom dan ook niet voor dezulken hier een beter Amerika gezocht Uit Assen wordt thans met zeker heid medegedeeld, dat de machiniale var kensslachterij, door de heeren Thompson Corap. aldaar op te richten, werkelijk tot stand komt. Aan B. en W. is reeds de door de wet gevorderde vergunning ge- Bij de landbouwers in den omtrek heeft deze tijding niets dan genoegen verwekt, daar zij in het vervolg de varkens niet meer aan commissionairs behoeven te ver- koopen en dus hooger prijzen dan tot dusver kunnen besommen. Velen betwij felen het echter, of het mogelijk is, het getal van 50,000 varkens, dat die heeren, naar men zegt, noodig hebben, te krijgen, daar bij matige berekening thans jaar lijks niet meer dan 7000 varkens worden uitgevoerd, die uit een zeer groot gedeelte der provincie afkomstig zjjn. Omtrent den te Leeuwarden ge- pleegden moord wordt nader gemeld Woensdagmiddag heeft in het stadszie kenhuis de gerechtelijke schouwing van den Zondagnamiddag vermoorden steen houwersknecht plaats gehad. De moor denaar werd vooraf van het politiebureau naar het ziekenhuis gebracht, om met zijn slachtoffer te worden geconfronteerd. Hij moet daarbij vrij onverschillig zijn geweest. Naar men verneemt, waren de moorde naar en de verslagene Zondagvoormiddag nog te zamen in een koffie- en bierhuis, en moet later de oude veete tegen laatst genoemde weder zijn opgewekt geworden. Beiden waren min of meer onder den invloed van sterkeu drank, en dit was ook later, toen de moord werd bedreven, met den moordenaar het geval. Bij het overbrengen naar de gevangenis was een ontzaggelijke volksmenigte tegen woordig. Allerlei verwenschingen werden hem naar het hoofd geslingerd. Justus Van Maurik schetst in het week blad de „Amsterdammer" een samenkomst van de Hollandsehe afdeeling van het zoogenaamde „Reddingsleger" of „Leger des Heils." De kapitein Tyler is volgens hem, een man uit de mindere klassedit blijkt uit het weglaten of ten onrechte uitspreken van de h. Voor Angel zegt hij hangel, voor holy, oly enz. Als proeve van zijn uitspraak haalt Van Mau rik de volgende versregels aan Ho vlekloos lem! hik kom tot joe Niet lenger blaiv' hik fen jou weg. Verbreêk gai maine benden noe Neêm hel main sonden weg. Het koor der zusters doet denken aan een defect kanarieorgel. De voormalige Holland sehe officier Govaars brengt hetgeen in het Engelsch gezegd is, in onze taal over. Hij spreekt met een plat Amsterdamsch accent. Van Maurik geeft hiervan het volgende staaltje „En nou gelievde frienden selle me de busse loate ronde goan foór de kelekte; 't is niet foór ons datteme vroage, maar foór 't lèèiger des Hails, foór de verlóssing van sondoare die niet geeilïe wil hoeft niet lieêin te goan, moar die geeill'e kan, dat liai et doe om de wille van onse liefe Hailand, die sain bloet foor ons het feil gehat foór de vergeeifing van onse sonde. O Got seeigen main woorde, o Got seeigen dut werrek. Aome!" Het scheen, zegt de verslaggever, dat er (op dezen avond) voor de bekeering niet veel animo was bij de aanwezigen, want slechts 1 jeugdig stukadoor met een pilow broek aan, een pruim in den mond en spuuglokken, kwam uit het publiek en nam plaats bij de soldaten, na even te hebben geknield om te bidden. Ik geloof dat hij dit plechtig oogenblik waarnam om zijn pruim heimelijk door te slikken, want zijn wang was belangrijk geslonken, toen hij met een kermend „Amen" opstond. „'t Is alweer slapjes van avondhoorde ik plotseling naast mij zeggen, „een paar dagen geleden haddon ze hier beter nering, toen bennen er in één ver gadering drie zusters verlost en een kurperaal van de mar ioniers Van Maurik eindigt zijn verslag met de woorden Het „Leger des Heils" zal hier geen belangrijke overwinningen behalen en het zal te bezien staan of het zijn aftocht eervol zal kunnen dekken. mmmWèWmWmWmmmmm Op Zondag 22 Mei, hopen wij te il§3 j mogen herdenken de vijf-en-twin- i tig-jarige Ecktvereeoiging van onze geliefde ouders G. MAN TE en I A. VONK. i WieriDgen, 20 Mei 1887. Uit naam hunner dankbare kinderen en behuwdzoon. Ondertrouwd: JACOBÜS CORNELIS REINHORST, Zeilmaker bij de K. N. M. van Vlissingen en AAFJE MOL, van den Helder. Eenige en algemeene kennisgeving. Helder, 20 Mei 1887. Ondertrouwd HENDRIK KRAMER en MARIA VAN PELT. Nieuwhelvoet, 20 Mei 1887. Getrouwd PIETER HUBBELING EN JOHANNA WILHELMINA VAN VLIET, die mede, namens wederzijdsche familie, hunnen hartelijken dank betuigenvoor de vele blijken van belangstelling, zoowel van binnen als buiten deze gemeente, bij hun huwelgk ondervonden. Helder, 14 Mei 1887. Getrouwd: JOHAN WILHELM KAMPER en AAFJE DE BEURS, die tevens, mede van wederzijdsche fami lie, hun hartelijken dank betuigen voor de vele blijken van belangstelling, bij hun huwelijk ondervonden. Helder, 18 Mei 1887. Getrouwd JACOBUS KONING, Kapelmeester Kon. Ned. Marine, en MARIE ANNA VOORTHUIS, die, ook namens familie, dank zeggen voor de zeer vele en hartelijke blijken van belangstelling. Helder, 18 Mei 1887. Getrouwd FRANS NICOLAAS WINTER Konstabel K. N. Marine, en GERRITJE BROEKHUIJZEN. Helder, 20 Mei 1887. Getrouwd THEODORUS VAN RUMMELEN, Bottelier K. N. Marine, en MARIA BROEKHUIJZEN. Helder, 20 Mei 1887. Bevallen van een Dockterj JOHANNA HARMINA KALKWARF, geliefde echt- genoote van C. J. HUIJSMANS. Helder, 18 Mei 1887. Wij ontvingen heden de treurige tijding van het overlijden van Bastiaan Hendrik Grimijzer, in den ouderdom van 49 jaar. Op noodlottige wijze verloor hij te IJmuiden het leven, waarna hij te Zaudpoort ter aarde besteld werd. Dat hij in vrede moge rusten. Nieuwediep, 16 Mei 1887. Namens de Familie. Tot diepe droefheid van mg en onze vijf jeugdige kinderen, overleed heden, na een korte doch hevige ongesteldheid, mijn innig geliefde Echtgenoot KLAAS SCHAGEN, in den ouderdom van 40 jaren en 6 maanden. Oude Schild, op Texel, 19 Mei 1887. A. KUIPER. Wed. K. SCHAGEN. Op 17 dezer werd ons ouderhart diep getroffen door het overigden van onze geliefde dochter MINA ALETTA, in den ouderdom van ruim 18 jaren, na voorzien te zijn geweest van de H. Sacramenten der Stervenden. Een langdurige ziekte maakte een einde aau haar voor ons zoo dierbaar leven. Helder, 20 Mei 1887. Haar diepbedroefde ouders, S. F. ARENTS en Echtgenoote. Mede namens broeders en zusters. De ondergeteekenden betuigen bij deze hunnen hartelijken dank voor de vele blijken van belangstelling, ondervonden bij gelegenheid van het huwelijk hun ner Zuster MARIA VOORTHUIS. Helder, 18 Mei 1887. N. HEUNSMA. B. HEUNSMA, geb. KLEIN. Onzen innigen dank betuigen wij aan den WelEd. Zeer Gel. Dr. P. BAKKER, voor zijn liefderijke hulp, aan onze oudste dochter zoo langdurig betoond. Ook aan onze buren, vrienden en bekenden, die zoo veel blijken van deelneming in ons verlies hebben gegeven. S. F. ARENTS en Echtgenoote. De ondergeteekenden betuigen hunnen innigen dank, aan H.H. Dragers en aan de Wed. C. A. DE .WIT, te 't Zand, ge meente Zijpe, en aan allen, die de over ledene hebben bijgestaan gedurende hare ziekte en overlijden. Helder, 19 Mei 1887. LAURENS SCHILDER en Echtgenoote. Hartelijke Dankbetuiging aan allendie tijdens de ziekte en het overigden van mijn geliefden Echtgenoot en ouzen Vader, blijken van hunne be langstelling hebben gegeven. Inzonderheid aan den WelEd. Zeergel. Heer Dr. PELTZER, voor zijn liefderijke hulp betoond, alsmede aan de H.H. Dra gers, voor de laatste eer, aan onzen ge liefden doode bewezeu Helder, 17 Mei 1887. Wed. G. VEENSTRA, en Kinderen. (Herplaatst wegens misstelling.) Wij betuigen onzen hartelijken dank aan de Vletterlieden en andere burgers van IJmuidenvoor de diensten ons be wezen bij het overigden van B. H. GRIMIJZER. Nieuwediep, 18 Mei 1887. Namens de Familie. te geven door het onder directie van den Kapelmeester J. KONING, op Zondag 22 Mei 1887, van 2l/A tot 4 uur. Tot de Concerten hebben alleen toegang HH. Contribuanten met hunne Dames en Kinderen, doch uitsluiteud tot hun huis gezin behoorende. Voor niet-leden is de entrée-prijs Heeren f 0.50, Dames en Kinderen f 0.25.

Vliegend blaadje : nieuws- en advertentiebode voor Den Helder | 1887 | | pagina 2