F, 6 en H, TENTOONSTELLING De Letters van het nieuwe Adresboek liggen uiterlijk tot Zater dag a. s. ter inzage in de Bureaux SPOORSTRAAT en ZUIDSTRAAT 72. Advertentiën. Hartelijke dankbetuiging ilSJ SCHILDERS GEVRAAGD. een gouden OORBEL ei penMeerïe Kamer iet Slaapkamer. een Me geieiMeerüe Kamer iet Alcoof, Nijverheids- i! „Mllli Sant" tl Heller. een mei onderholden Woonhnis met Erf. een stel prachtige TORTELDUIVEN. f 30. PIANO, f 30. een goed onderhonden PIANO. de catalogus een uitvoerige beschrijving geeft. Maken we nu eene halve wending, dan staan we voor een inzending van timmer werken en bouwkundige teekeningen, ver vaardigd door de leerlingen van de timmer- school der lieeren Bakker. Dat staat daar op de rechte plaats. Een nauwkeurig onder zoek bracht ons tot de overtuiging, dat mees ter en leerlingen hun tijd goed besteden en er in die school bekwame leerlingen gevormd worden. We zijn nu de rechterzijde der zaal ge naderd en worden aardig verrast bij 't ge zicht van een opgetuigd paard, met volledig harnachement. De heer A. Klopper heeft zyne werkplaats eer aangedaan door 't ex- poseeren van een salon-ameublement in Noten hout, dat zeker bij menigeen de gedachte op wekt „zulke meubelen zonden in mijne voor kamer wel effect maken.1' Daarnevens prijkt op een tafel een commoditc, sierlijk en elegant afgewerkt door den heer J. Bierenbroodspot, bij den h.r Kloppers werkzaam. Eenmarmeren tafelblad, mozaiek, door den hr. J. B. L. Simon vervaardigd, benevens een graftombe en een steenen buste, geven een bewijs van niet alledaagsche kunstvaardigheid in de steenbe werking. Bij 't buffet gekomen, blijven we een oogenblik staan voor een sierlijk tentje, waar taartjes van verschillende soort 't bewijs geven, dat onze jeugdige plaatsgenoot H.J. Polak in de kunst van banketbakken al vrij goed op de hoogte ia. Nu komen we aan de dameshandwerken. 't Doet ons leed, dat we daarover niet met zaakkennis kunnen oordeelenwant voorwer pen van smaak en kunstvaardigheid in zulk een kleine ruimte bij elkander gevoegd, ver dienden wel een uitvoerige beschrijving. Toch kunnen we niet nalaten even onze be wondering te betuigen over 't kunstig ge vlochten haarwerk, door mej. G. E. H. d' Aghina, van Alkmaar, ingezonden, de werk stukken van mej. C. Marinkelle, een paar aangekleede dames, door mevr. N. N. en het keurig postzegelwerk van mej. J. M. G. van Voorn veld. Rondgaande, zag men met veel genoegen onder 't metaalwerk de ingezonden kachels van Luytzen en Zoon, die ook de nieuwste petroleumlampen hebben geëxposeerd. Des avonds brandt in de zaal de lamp met Sim plexbrander, over welker uitmuntende hoeda nigheden men alzoo zelf kan oordeeleneene collectie petroleumlampen van J. van Muiden de inzendingen van C. N. van Gijn, E. D. Harms, W. Brizêe; M. L. Boek, H. Hoorn, G. Abeln en A. J. Leeuwens. Een paar bot tines, van F. Rieuwerts en een lederen spaarpot van J. Noot, vertegenwoordigen 't lederwerk. Er zijn ook flinke proeven van houtbewerking te zien, alseen collectie zaagwerk, van de jongeheeren C. Bethlehem, A. J. Klein en II. J. Polak, een kleerenbak van J. Schoeffe- lenberg en vogelkooien van Bolwerk, D. de Ridder en J. Buijkes; een deur met inleg- stukken van C. de Groot; een huistrapje van J. Duinker; een raamkozijn van A. J. Stik- kel, een kastje van E. Peeters, een nacht tafeltje van A. J. Duits, een penantkastje en een kastje van B. de Leeuw en een geldkist van S. Berg. 't Scheepstimmervak was alleen vertegenwoordigd door een vischsloep en een kotter, beiden zeer net afgewerkt door den heer T. Zwanenburg. Een stationsgebouw, in karton, doorP. Snel, is zeer aardig gemaakt. En nu we ons overzicht eindigen, vestigen we nog gaarne de aandacht op een glasschil dering, vervaardigd door N. N., en ingezon den door den heer H. J. van Gennep, op de photographie van Ed. Dulfër Co., van een vitrine met keurig gebak, van den heer Heyblom en van de kransen en bloemen, door den heer W. Jansen ingezonden. En nu, waarde lezers en lezeressen moge aan de volledigheid van ons overzicht ook al iets ontbreken, we vermeenen genoeg te heb ben vermeld om uwe belangstelling te wekken en u den lust in te boezemen onze tentoon stelling te bezoeken. Met den catalogus in de hand, zal 't u niet moeielijk vallen, 't ontbrekende zelf aan te vullen. Wanneer nu de bezoekers maar in menigte komen opzet ten, mogen we de derde Ny verheids-Tentoon stelling als geslaagd beschouwen; uw bezoek, levert tevens 't bewijs, dat de pogingen der yverige Regelings-Commissie zoowel als de moeite die zich de inzenders getroost hebben, door u worden gewaardeerd. Marine en Leger. De volgende jongelieden komen, na gehouden vergelijkend examen te Hellevoetsluis voor eene der 18 te vervullen plaatsen als machinist-leer ling 2e klasse in aanmerking A. Stenger van Farnsum B. B. Lugten van AlkmaarT. Koolhaas van Spanbroek W. H. Bakker van den HelderJ. J. van Male van Breskens; C. A. W«lter van Amsterdam; F. P. J. van Emmcrick van RotterdamK. M. In- gelse van Middelburg; J. J. Bootsgezel van Brenskens; J. H. Windemüller van Rheden C. G. Weers van den HelderC. v. Wachem van den Haag; J. M. Driessen van den Helder; J. de Jong van het Meer (Friesland); P. Westphal van RotterdamQ. Molenaar van Terschelling cn J. C. M. Visser vam Kapelle op Zuid-Beve land. De overplaatsing van den luitenant ter zee der 2de klasse G. P. Posthume, behoorende tot de rol van Zr. Ms. wachtschip te Hellevoetsluis, met 21 dezer, aan boord van Zr. M, ram moni tor Draak, wordt wegens ziekte ingetrokken en beschouwd als niet te zijn geschied; ter zijner vervanging aan boord van genoemden rammoni- tor wordt aangewezen den luitenant ter zee der 2 de klasse jhr. W. F. van Spengler. Gister nam het overgangsexamen der adelbor sten 2e kl. 2e afd. een aanvangvoor zooverre die daartoe in de termen vielen. Het mondeling examen der aspiranten voor adelborst der Kon. Ned. Marine stond daarvoor eenige dagen stil. De luit. ter zee le kl. J. C. van Wessem, le officier aan boord van Zr. Ms. ramschip „8tier", is als zoodanig overgeplaatst aan boord van Zr. Ms. rammonkor „Wesp". De machinist le kl. v. c. J. Klay dienende aan boord van Zr. Ms. ramschip „Stier", is ge plaatst op 's-Rijks Marinewerf alhier. De Stier is naar 's-Rijks Werf vertrokken en zal den 26 dezer buiten dienst worden gesteld. Stoomvaartberichten. Het stoomschip Prins Frederik, van Amster dam naar Batavia, vertrok 9 Juni van Marseille. Het stoomschip Prinses Wilhelmina, vertrok 11 Juni van Amsterdam naar Batavia en ar riveerde den 12 dezer te Southampton. Het stoomschip Prins Alexander, van Bata via, arriveerde 12 Juni te Amsterdam. Marktberichten. Alkmaar 11 Juni, Aangevoerd 16 Paarden f 85 a 825, 22 Koeien en Ossen f120 a 200, 32 nucht. Kalveren f5 a 18, 421 Schapen f 16 a 27, 588 Lammeren f 5 a 14, 150 ma gere Varkens f 12 a 17, 178 Biggen f 6 a 10, 8 Bokken en Geiten f 4 a 9, 3 Kleine Bokjes f 0,35 a 0,55, Kip-eieren f 2,50 a per 100, Boter per kop f 0,60 a 0,70. Hoorn 11 Juni. Tarwe f 7 a 8,50, Gerst f 4,50 a 5, Haver f 3 a 4, Erwten: Witte f8 a 10, Groene f 10 a 12, Grauwe f 15 a 17, Vale f8 a 10, Bruine Boonen f 11 a 12, Karwei f 16 a 16,50, 9 Paarden f 40 a 200, 12 Koeien f 125 a 220, 385 Schapen f 17 a 26, 107 Lammeren f 5 a 12, 10 Kalveren f8 a 20, 3 Zeugen f 25 a 50, 230 Biggen f 5 a 8, 30 Kippen f 1 a 1,50, 2500 Kip-Eieren f 2,90 a 3 per 100, 2500 Koppen Boter per kop f 0,50 a 0,55. Nu de practische curcus der machinist-leerlin gen van het oudste studiejaar geëindigd is, zijn zij bevorderd tot machinist-leerling. Hieronder volgen hunne namen, zooals die op de ranglijst worden geplaatst 1. P. L. Cocheret, 2. J. A. Hoogeboezem, 3. H. Ströer, 4. J. C. Francino, 5. D. A. Saur, 6. J. Zeeuw van der Laan, 7. J. C. A. F. Kalkhorn, 8. E. F. Blasé, 9. J. C. Floers, 10. M. van Houwelingen, 11. R. IJ* Hoek- sema, 12. J. M. Beekhuis van Till, 13. F. Charlouis, 14. C. H. Karreman, 16. G. Keyzer. No. 1 ontving bij het verlaten van de oplei ding een boek over stoomwerktuigkunde van Ditt- loff Tjassens en no. 2 bekwam een fraaie passerdoos. De tijdelijke officier van gezondheid 2de klasse bij de zeemacht dr. A. Winternitz wordt met 16 dezer geplaatst aan boord van Zr. Ms. wacht schip te Hellevoetsluis, om tevens dienst te doen in de maritieme ziekeninrichting aldaar. De adelborst le kl. De Waal heeft eervol ont slag aangevraagd uit Zr. Ms. zeedienst. Zr. Ms- stoomschip „Van Speijk" is 12 dezer ▼un Rio Janeiro vertrokken naar Ooat-Indie. Aan boord was alles wel. Visscherijberichten. 18 Juni v.m. Aangebracht door 15 vletten met 20 tot 70 rogge per stuk 37 tot 40 cent. 12 korders met 6 tot 14 manden kleine schol per mand f 1,25 a f 1,45. N.m. 5 korders met 5 tot 12 manden kleine schol per mand f 1,15 a f 1,30. 6 vletten met 18 tot 60 rog per stuk 34 tot 36 cent. 14 Juni v.m. 23 blazers en vletten met 10 tot 80 rog per stuk 35 tot 41 cent. 13 korders met 40 tot 125 tong per stuk 25 tot 30 cent, 30 tot 65 kleine en middelmatige tong per stuk 15 tot 20 cent, 4 tot 7 manden kleine schol per mand f 1,20 a f 1,55, 2 tarbotten per stuk f 7,50. 324ste staats-Loterij. 5e klasse. 16de lijst. No. 1896 3763 5482 7658 7966 9143 13141 19645 f 1000. No. 1620 16492 17163 f 200. No. 73 7272 8111 8840 8859 12308 12484 13504 16211 16999 19938 f 100. 17de en laatste lijst. No. 14205 f130000. No. 1860 f3000. No. 16961 f100. Burgerlijke Stand, gem. Helder. Van 10 tot 14 Juni. ONDERTROUWD: Geene. GEHUWD: BEVALLEN: A. L. Wintertur, geb. Ton ningen, z. H. J. Hofer, geb. Baljé, d. J. van Ark, geb. de Koning, z. M. Forrer, geb. Romijn, z. B. Ritzma, geb. Wiersma, d. A. H. Snel, geb. de Kort, z., A. Buter, geb. de Haan, z. OVERLEDEN: J. H. Visker, 25 j. P. de la Houssaije, geb. Poortvliet, 63 j. A. J. But, 19 maanden. POLITIE. Gevonden voorwerpen. Adres Bureau Raadhuis. 1 Engelscke Sleutel, 1 Porte- monnale waarin eenlg Geld, 3 Sleuteltjes, aan een draadje gebonden. Vervolg der Berichten. In de jongste zitting van den gemeente raad zijn aan de nieuw aangebouwde straten namen gegeven; onder deze is er eene, die herinnert aan een vroegeren Burgemeester, den heer Jan In 't Veld. Het geschiedde naar aanleiding van den herinneringsdag aan de installatie van het destijds nieuw gebouwd raadhuis, nu 50 jaren geleden. Burgemeester Jan In 't Veldt, die toen aan het hoofd der gemeente zetelde, heeft bij zeer velen een goede herinnering achtergelaten en zy zullen de hulde, op die wijze thans nog aan zijn na gedachtenis gebracht, zeker niet misplaatst vinden. De bedoelde straat of weg is bekend als „Kerkweg of Kerkbuurt" en loopt van af de nieuwe R. C. kerk in de Nieuwstraat, achter de Nieuwstad tot de Fabrieksgracht, naby de Gasfabriek. Van de inrichting van den heer Vaste- nou alhier, slaagden weder drie jongelingen bij het examen voor machinist-leerling, nl. H. W. Bakker met No. 5, C. G. Weers met No. 12 en J. M. Driessen met No. 15. In de afgeloopen week zijn 83 bn. katoen geborgen uit het wrak van de Sap- phire. In de maand Mei werden 23 bn. boven gebracht. Gedurende dit jaar kon den in het geheel 106 balen worden ge borgen. Trouwens liet de toestand der zee slechts 8 malen toe om op het wrak te duiken. Het Fransche stoomschip »Blanche" is gisteren opnieuw in het Marinedok al hier opgenomen, tot het ondergaan van de noodige reparatiën, die door de firma Huggeus en Van Gelder, te Amsterdam, zullen worden uitgevoerd. Zaterdag jl. geraakte een der aspi rant-administrateurs van Zr. Ms. wacht schip alhier, overboord en viel in de haven. Gelukkig passeerde juist een stoom- barkas op die plaats en mocht het de be manning daarvan gelukken hem nog bgtgds te redden. Schipper Boon, van den Tesselschen loodskotter No. 12, meldt, dat hij, Kijk duin NO.t.O. en Kallantaoog ZO.t.Z., ruim 1/8 mijl uit den wal, heeft aangetroffen een mast en ra, zichtbaar afgebrand, welke aan een ander voorwerp onder wa ter vastzaten, Gisteren heeft onder presidium van den heer Mr. M. Büchuer, te Schagen plaats gehad de jaarlijksche algemeene vergade ring der onderwijzers en onderwijzeressen in het arrondissement Helder. Ruim 80 leden waren tegenwoordig. De heer J. H. Bergman, van Winkel, werd herbenoemd als lid van het Bestuur. Het besluit werd genomen om de volgende vergadering te houden te Petten in Juni 1888. Door den heer W. Kloeke, van Schagen, werd inge leid de bespreking van het onderwerp: »De vergelijkende examens, vereischt bij vervulling der betrekking van hoofd eener school. Een levendig debat volgde. Door den heer W. Kuyk, van den Helder, werd verklaard: »Meisner's Patent Notensing- apparaat, een werktuig van zeer veel nut bij het zangonderwgs. Op de tentoonstel ling van Nijverheid alhier, is dit instrument door den heer G. Buhse geëxposeerd. Door den heer Kloeke werd aan 't slot der verga dering medegedeeld, dat de kaart van Noordholland, door de afd. Schagen van 't Ned. Onderwijzers-Genootschap ontwor pen, in den loop van dit jaar het licht zal zien. Oudeschild, 13 Juni. Zelden valt de begraafplaats van dit dorp zulk een talrijk bezoek ten deel als op gis terenavond. Eene eenvoudige plechtigheid had al die menschen samengebracht. Door de leden der sociëteit „Neptunus" werd, als laatste huldeblijk aan hunnen on langs overleden president, den heer T. Mets, een gedenksteen op het graf geplaatst. By deze gelegenheid was de heer Muller, hoofd der school alhier, de tolk der Vereeni- ging, toen hij in schoone woorden nogmaals den overledene herdacht en den steen aan de familie overdroeg. De jongste zoon van den overledene aanvaardde met een kort, harte lijk woord het eenvoudig huldeblijk, waarmede deze plechtigheid ten einde liep. De steen, zeer net bewerkt, draagt behalve een toe passelijke inscriptie een vierregelig versje. Texel, 13 Juli. Verkocht: 28paarden f50 a 270, 25 koeien f 80 a 160, 50 lammeren f 7.50 a 8.50, 40 schapen f 15 a 20, 6 biggen f 8 a 10. Wonderlijke redding Toen de Schipper van de Schuit Texel 132 Maandagnacht in de Noordzee zgn net ophaalde en daarbij in de onmiddel lijke nabijheid van een andere schuit was gekomen, zag hij tot zijn groote verba zing, dat hij niet alleen visch, maar ook een mensch had gevangen, en wel een visscher van die andere schuit, die zonder dat de anderen het hadden bemerkt, over boord gevallen en gelukkig in het net van den toevalligen buurman geschoten was, die hem nu spoedig weder boven water had, zoodat de gelukkige er zonder eenig letsel afkwam. Bij het beproeven van een brand spuit te Wormerveer kwam een oude vrouw met een kinderwagen in het ge drang van eenige joelende kinderen, zoo dat de wagen aan haar hand ontglipte en met het kind in de Zaan terecht kwam. De eerste persoon, die zich te water begaf, liep groot gevaar van te verdrinken, doch werd eindelijk nog met .het kind door een ander gered. j^j Vlaardingen is weder voor eenige dagen met Duitschers overstroomdda gelijks komen honderden bij honderden Duitschers aldaar aan, om zich op de haringschepen te laten aanmonsteren. De verdiensten zijn daar niet slecht onder de tegenwoordige omstandigheden, want ieder matroos krijgt f 9 per week, behalve vrg reisgeld en andere voordeelen. Boven dien hebben zij aan boord vollen kost, zoodat de spaarzamen onder hen, en dat zijn ze meestal, in het najaar, met goed ;evulde beurs naar hun vaderland terug- reeren. Eenige arbeiders, die werkten aan een dok, dat bg Cardiff wordt aangelegd, zaten onlangs rondom een vuur aan hun avondeten, toen eensklaps het stuk dijk, waarop zij zaten, onder hen weggleed. Drie mannen vielen in het vuur en wer den gedood. Elf anderen werden zeer ernstig gewond. De bekende goochelaar Hermann is den 8sten dezer op 71-jarigen leeftijd te Karlsbad overleden, waar hij genezing was gaan zoeken van een hardnekkige leverkwaal. Prof. Hermann is meerma len rijk en ook meermalen weer arm ge weest, maar ten slotte toch als milionair gestorven, niettegenstaande zgne groote milddadigheid, die hem er toe bracht dik wijls groote sommen weg te schenken. Vier jaar geleden was Albert Zie- then, kastelein en barbier te Elberfeld door de rechtbauk van gezworenen aldaar als schuldig aan moord, gepleegd op zijn vrouw, tot levenslange tuchthuisstraf ver oordeeld. Thans echter is het gebleken dat niet hij, maar een barbiersknecht te Berlijn, August Wilhelm genaamd, de moordenaar is geweest. Wilhelm heeft Vrij dagavond reeds alles bekend. Hier van is bericht gegeven aan den minister van justitie, terwijl er ook eene tot nog toe onbekende order is verzonden naar de directie van het tuchthuis te Werden, waarin Ziethen sedert zijn veroordeeling zit opgesloten. Ondertrouwd D. KNAAP, Weduwnaar van J. Kaaeelsen, en H. BOUWT, Weduwe van F. Prass. Amsterdam, 9 Juni 1887. Algemeene kennisgeuing. Geboren: ADRIAAN, zoon van LUCAS BUTER en ANTJE DE HAAN. Helder, 13 Juni 1887. Strekkende tot algemeene kennisgeving. GeborenWIETSCHE JOHANNA WIL HELMINA, dochter van J. W. van der HEIDE en M. L. E. van der HEIDE BUSCH KEIZER. Ymuiden, 9 Juni 1887. Hotel Willem Barends". Bevallen van een Zoon, G. DALMEIJER—VROON. Uitgeest, 12 Juni 1887. Nog treurende over het verlies* van onzen geliefden Vader, op 5 Juni jl., zoo behaagde het den Heere ook op 11 Juni onzen jongsten lieve ling ADRIAAN JOHANNES, in deii aanvalligen leeftjjd van circa twintig maanden, tot zich te nemen. De hoop op een zalig wederzien, troost ons in deze droefheid. Helder, 11 Juni 1887. J. J. BUT. T. BUT—LAK. Algemeene kennisgeving. Heden overleed mijn geliefde Echtgenoot, Johannes Hermanus Visker, in den leeftijd van 25 jaren, mij nalatende een kindje, te jong om dit smartelijk verlies te kunnen beseffen. Helder, 9 Juni 1887. Wed. J. H. VISKER, geb. E. Van Halen. Mede uit naam van wederzgdsche familie. Heden werd ons ouderhart opnieuw getroffendoor het overlijden van onze Dochter, MAARTJE DE VRIES, oud circa 17 jaar, na een kortston dig ljjden van 4 dagen, diep door ons betreurd. Wieringen, 10 Juni 1887. S. J. DE VRIES. H. DE VRIES, Wiegman. Kinderen, Familie en Buren. Strekkende tot algemeene kennisgeving. aan familie, vrienden en kennissen, voor de vele blijken van belangstelling, onder vonden bp het overlgden van onzen dier baren Zoon GERARDUS JACOBUS. Namens Ouders en Broeders, J. A. WINTER. E. C. WINTER—Bosch en Broeders. Onderofficieren I Hartelgk dank voor Uw vele attentie. Nogmaals mgne groeten, ook aan Familie, Vrienden en Bekenden. G. VAN ACHTERBERG, a. b. Prins Maurits". Den leden wordt verzocht hunne Ko- lenbons in te leveren op Donderdag, Vrtydag en Zaterdag, den 16, 17 en 18 Jnni a.8., des avonds van 7 tot 9 uren, en wel op Donderdag de leden, wier namen beginnen met de letter A tot en met H; op Vrgdag van de letter I tot R en op Zaterdag van S tot Z. De uitkeering heeft bg de inlevering plaats, zoodat den leden verzocht wordt geene kinderen te zenden, zullende later op geene reclames acht worden gegeven. HET BESTUUR. School voor Uitgebr. Lager Onderwijs voor Jongens te Helder. De Directeur bericht, dat tot 25 Juni a. s. gelegenheid bestaat tot inschrgving van Leerlingen voor den nieuwen cursus. De Directeur D. A. G. VASTENOU. De Officier van Ad ministratie van het Ko- ninklgk Instituut voor de Marine te Willems oord verzoekt vóór, of uiterlgk op den 25 Jnni 1887, des voormiddags ten 12 ure, prgsopgave te ontvangen van prima kwaliteit G aS-COÜeS. Benoodigde hoeveelheid 2500 3000 HL., te leveren in de eerste dagen der maand Augustus. Informatiën te bekomen bg den Offi cier van Administratie voornoemd. Gevraagd. een DIENSTBODE, om terstond in dienst te treden, die goed kan melken. Adres H. J. NOOT, Koegras. zag zich gaarne geplaatst als MEID ALLEEN of TWEEDE MEID. Adres Molengracht 263. Adres BERKHOUT «t Co. V erloren een SCHILDERSDIAMANT. Tegen be looning terug te bezorgen VLAMING STRAAT No. 184. V erloren Een gouden MEDAILLON en een gouden HONDJE, staande op een blauw steentje. De eerlijke vinder kan op een belooning rekenen. Adres Berkhout Co. Gevonden Terug te bekomen bg J. W. STECHER, Dgkweg, achter de school van den heer VASTENOU. T© liuur tegen 1 Juli a. s. Adres KANAALWEG 107. Terstond gevraagd: 13 ES IX" fci A.IVX1313. voor een Heer, z. b. b. h. h., met KOST en BEDIENING. Adres per brief, letter Z, BERKHOUT Co. Te üuvir op een der beste stauden, a f 20 p. maand. Adres Bureau van dit blad. T© Huur een WOONHUIS, Hoofdgracht K 67, thans nog bewoond door den Heer KLAIJ een WOONHUIS, Janzenstraat O 17, h f 2.25 per week en eenige nieuw gerestaureerde WOON HUIZEN, Nieuwstraat, f 2,50 a f 3 p. week. Te bevragen Hoofdgracht K 69, des namiddags tusschen 5 en 7 uur. Geopend dagelijks des namid dags van 2 tot 8 uur. Entrée 25 Ct. De Catalogus is a 10 cents verkrijgbaar. T© Koop Te bevragen bg M. DOGGER, Oude Schild, Texel. Te koop, wegens plaatsruimte, een Kloek en 6 Puien, en 6 Kippen; zijn allen jong. Adres KONINGSTRAAT No. 503. Te U.oop Adres Berkhout Co. Te Koop Adres Boekh. A. J. MAAS, Dgkstraat 392.

Vliegend blaadje : nieuws- en advertentiebode voor Den Helder | 1887 | | pagina 2