Advertentiën. Werklieden-Vereeniging. iZr. Ms. schroefstoumschip „Alkmaar" wordt Amsterdam getuigd eu voor de indieuststelliug reed gemaakt. Blijken» een bij het departement van marine tvaugen telegram, heeft Zr. M». achroefstoom- ïip le kl. Zilveren Kruia, onder bevel van den pitein t. js. D. J. Weya, in den morgen van den eu dezer Havre verlaten ter voortzetting van n oefeningstocht. Aan boord was alles wel. Ingevolge machtiging des Konings, bij besluit n 16 dezer No. 37, worden met 16 Aug. a. s. dienst gesteld de schroefstoomschepen 4e kl. iram eu Flores, en wordt het bevel over die dems respectievelijk opgedragen aan de luits. zee der le kl. J. J. de Bruyne en W. M. Visser. Stoomvaartberichten. Het stoomschip Sumatra, van Amsterdam n. atavia, vertrok 14 Juli van Suez. Het stoomschip Conrad, van Batavia naar msterdam, vertrok 14 Juli van Port-Said. Het stoomschip Voorwaarts vertrok van Ba- via naar Amsterdam 16 Juli. Het stoomschip Prins van Oranje passeerdt Juli Kaap Vincent en 17 Juli Gibraltar, lar Batavia. heeren A. van Dissel, F. de Vries en F. J. Vermeulen hebben hun kennis en tact in groote mate aan die jongelieden ge offerd, om zulk een resultaat te verkrijgen. Hedenavond wordt er feest gevierd door 't College »Entre Nous", in den tuin van Tivoli, altijd wanneer 't weder daartoe medewerkt, 't Is een geïmprovi seerde kermis, zoo getrouw mogelijk na gebootst. Menigeen zal zich nog herin neren, hoe uitmuntend een dergelijk feest ten vorigen jare geslaagd is en hoeveel genoegen de bezoekers destijds smaakten. Ook nu hebben we daaromtrent de beste verwachtingen. Texel, 18 Juli. Aan het strand van Eierland is eenig hout aangespoeld, waaronder dekplanken, schotwerk, een zware korstok, aasbak en een lade uit een kastje of ladetafel. Vermoedelijk heeft een of ander vis- schersvaartuig nabij de kust een ongeluk Marktberichten. Hoorn 16 Juli. Tarwe f 7 a 8,50, Gerst f4,50 5,50, Haver f 3 a 3,50, ErwtenGroene f 11 a 1, Grauwe f 14,50 a 17, bruine Boonen f 10,50 12, Karwei f'13,75, 7 Paarden f 60 a 15013 :hapen f 10 a *22, 6 Kalveren f 6 a 14, 16 Var- jus f 11 a 13, 2 Zeugen f 30 a 35, 60 Biggen f 3 5,20 Kippen f 0,50 a 1,30,1600 Kipeieren f3,25 f3,50 per 100, 900 kop Boter 55 a 624 p. kop. Alkmaar 16 Juli. Aangevoerd 6 Paarden f25 125,11 Koeien en Ossen f 110 a 200,21 nucht. alveren f 8 a 15, 45 Schapen f 10 a 16,14 Lant eren f 4 a 626 magere Varkens f 7 a 12148 iggen f 4 a 6,3 Bokken en Geiten f 4 a 9Kip ieren f 3,50 a 3,75, Boter per kop 75 a 85 ct. Burgerlijke Stand, gem. Helder Van 16 tot 19 Juli. ONDERTROUWD: r o GEHUWD: Geene" BEVALLEN: A. Wiersma, geb. Kikke, Gelder, geb. Borst, d. M. G. Dekkers, g lievit, d. N. Graaft', geb. Pronk, d. P. Riep, ïb. de Beurs, d. G. van Essen, geb. van der leulen, z. C. van de Poll, geb. van den Berg, A. Stam, geb. Andriessen, z. OVERLEDEN: J. Reuvers, 2 j. POLITIE Gevonden voorwerpen. Adres Bureau I: 3 stuks Gereedschap, 1 Jas met flu- eelen kraag. Adres Bureau H: Een Portemonnaie, waarin eenig geld. Correspondentie. Aan Libertas! Stukken tot bespreking of :rdediging van candidaten voor den gemeen- raad, kunnen alleen als annonce geplaatst orden. Red. Vervolg der Berichten. Naar wij vernemen, zal de onder ijzer P. Vermeij, die 45 jaren onafge- roken bij het lager onderwijs in deze emeente is werkzaam geweest, den school- ienst verlaten met pensioen. Het Fransche stoomschip »Blanche" eeft jl. Vrijdag, na volbrachte reparatie, et droogdok van 's Rijks werf alhier 3rlaten en is naar de Binnenhaven ver- aald, om aldaar nog de laatste, minder elangrijke herstellingen te ondergaan. De Eng. bark »Osberga" is gisteren oor de Duitsche sleepboot Titan" naar 3 destinatieplaats gesleept. In eenige bladen doet het bericht e ronde, als zou een matroos van Zr. Ls. >Van Speyk« te Rio Janairo in dron- enschap een zijner makkers hebben dood- estoken. Volgens ontvangen particuliere rieven, moet dit niet in dronkenschap laar uit wraak zijn gebeurd. De ver- loorde, een jongeling uit deze gemeente, ;ond als zeer oppassend bekend en het ;it gebeurde reeds kort nadat men zich daar aan den wal had begeven. De heer T. C. Govers, alhier, is als linste inschrijver aannemer geworden oor de levering van gesmeed ijzerwerk f 675.en geëmailleerd ijzeren drink- ekers a f640.ten behoeve van de irectie der marine te Amsterdam. De volgende jongelingen, leerlingen sr school voor uitgebreid lager onderwijs *u den heer Vastenou, alhier, komen oor een plaatsing aan de K. M. academie j Breda in aanmerkingnl.L. H. van Sant, voor de genie in Oost-Indië, N Kuiper voor de artillerie hier te lande, A. Vries en F. C. Brust voor de infan- :rie in Oost-Indië. Nog slaagde voor infanterie, artillerie f cavallerie, de jongeling H. W. van larie, doch kon niet geplaatst worden :ndat hij uitsluitend bij de artillerie enscht toegelaten te wordenwel kon ij aangenomen worden bij een der andere apens. De uitslag der examens te Breda zijn iterst gunstig voor den cursus van den ;er Vastenou, omdat geen der leerlingen er tl afgewezen. Het aantal adspiranten ïdroeg 224, het aantal plaatsen was 70. oor adelborst bij de marine, te 's Hage, aagden ook de beide candidaten, de jon- jliugeu F. C. Brust en J. E. de Bruijne. Indien we spreken van het onderwijs, lar genoten, komt niet minder lof toe w de zeer bekwame mede-onderwijzers, e hun directeur ter zijde stonden. De De heer N. G. v. Es, predikant te den Hoorn op Texel, heeft het beroep naar de Herv. Gem. te Ommelanderwijk (clas. Winschoten) aangenomen. Er blijven na het vertrek van genoemden predikant nog slechts 2 voor de H.G. van dit eiland over. IJmuiden, 18 Juli. Uit het schip »Governor Tilley" zijn totaal gelost 8605 vaten en 980 kisten petroleum, benevens een tiental ledige vaten. De Hercules" is hedenmorgen langs zijde geweest, doch moest door de hooge zee het schip weder verlaten. Een hon derdtal vaten zijn nog geborgen tusschendek, welke bij goed weer kunnen overgenomen worden. Te Amsterdam is Zaterdag met schit terenden uitslag een wielerwedstrijd ge houden, ten aanschouwe van duizenden op de tribunes en het middenterrein. De heer E. Kiderlen jr., van Delfts haven, won de gouden medaille in den intern, driewielerwedstrijd 3000 M. in 5,56 min.de heer A. Blunt, van Birmingham, was no. 2 in 5,58 en de hr. J. W. Holst no. 3 in 6 min. De hr. Kiderlen won ook den prijs in den intern, tandamwed- strijd 3000 M. de heer F. H. Koenen deed er slechts 8/s 8ec> langer over. De in tern. hoofdwedstrijd voor tweewielers, op 10000 M.. was zeer interessant. De hr. Kiderlen won de groote gouden medaille in 20 m. 9*/6 s.; no. 2 was de Londenaar E. Mayes (4 sec. meer en no. 3 de hr. P. Harte Nibbrig in 20 min. 15 sec. Men leest in het Handelsblad De politie in de 2de sectie te Amster dam heeft een goeden slag geslagen. Zij legde de hand op een gezelschap van elf inbrekers, dieven, ladelichters en derge- lijken, die sedert eenigen tijd de kleine inbraken en diefstallen pleegden, welke wij onderscheidenlijk en ook nog in ons laatste Ochtendblad vermeldden. Reeds lang had de politie het oog op deze heeren gevestigd, waarvan eenigen nog zeer jong, anderen reeds recidivisten in het vak zijn en waarbij zich ook twee Duitschers bevinden, waarvan een reeds over onze grenzen gezet, doch weder teruggekeerd is. De heeren opereerden niet allen in vereeniging, doch vier aan viertwee werkten voor gezamenlijke rekening en een stal voer eigen risico. Ze werden ook niet allen te gelijk gevat, doch op verschillende plaats en tijd, en zijn gisterenochtend door de politie naar het parket van den officier van justitie gebracht. De voormalige keizerin van Frank rijk heeft gisteren 's-Gravenhage verlaten. Zij bezocht Zaterdag het Huis ten Bosch, woonde Zondagochtend de godsdienstoefe ning in de H. Jacobuskerk in de Park straat bij en maakte vervolgens een rijtoer door de Scheveningsche Boschjes. Zij ont ving niet in haar hotel. Op reis naar Rotterdam stapte de Vorstin te Delft uit om een bezoek aan den koninklijken graf kelder te brengen. Gisterenavond vertrok zij over Vlissingen naar Engeland. De bode D. Garrelts, te Klein-Ulsda verloor dezer dagen zijn portefeuille met twee bankbiljetten a f 25. Den volgen den morgen vond hij den lederen om slag voor zijn koe in den stal liggen. Het dier, onbewust dat hij zijn eigenaar zooveel schade berokkende, had het pa pier, dus ook de bankjes, ingeslikt. Bij het maaien van het voeder is de portefeuille waarschijnlijk daartusschen geraakt. Door de politie wordt een onder zoek ingesteld in zake den veronderstelden zelfmoord, die in de Roeterstraat te Am sterdam ontdekt is. Men meent namelijk reden te hebben om te gelooven, dat de ongelukkige niet zich zelf opgehangen heeft maar door een zijner nabestaanden is geworgd. Deze moet nl. op een och tend door een porster beneden in het portaal der woning slapende zijn gevon den en haar toegevoegd hebben, toen zij door zijn tegenwoordigheid ontstelde »Nou, schrik maar zoo niet; 't zal in elk geval lang duren vóór mijn broer zijn nek over mij breekt." Men maakt daar uit op, dat hij althans toen reeds kennis droeg van den gewelddadigen dood, die eerst een paar dagen later ontdekt werd Dinsdagnamiddag had te Haarlem een ongeval plaats, dat ernstige gevolgen zou kunnen gehad hebben. Een dame, vergezeld van een hond, reed haar kind in een kinderwagen langs het Stalen- Bolwerk. Aan de buitenplaats van Mevr. de Wed. M. gekomen, wilde de hond, den tuin een natuurgenoot ziende, door een sprong over het hek, dezen een bezoek brengen, doch het dier nam dien sprong te kort en kwam met den buik op de scherpe punten van het ijzeren hek terecht, welke hem zoodanig door het lichaam drongen, dat lijj niet in staat was zich uit deze positie te bevryden. De eigenares snelde op het gejank van het dier toe, liet den wageu door den schrik achter, zeker niet wetende dat zij daardoor haar kind aan een groot gevaar blootsteldewant pas was zij den reeds stervenden hond genaderd, toen het kind, aarsckijnlijk omdat het beweging in den wagen maakte, achteruit in den Klopper singel reed. Op het hulpgeroep der dame mocht J. Mes, woonachtig in de Spaarnwouderstraat, die op dat oogenblik de eenige getuige was van hetgeen gebeurde, het genoegen smaken het kind te redden. De hond, die daarop terstond door hem van het hek werd afgenomen, stierf eeni gen tijd later aan de bekomen verwon dingen. Een van de overgeblevenen uit de genen, die in 1816 aan de expeditie tegen Algiers en van 182530 aan den oorlog op Java hebben deelgenomen, is dezer te Antwerpen overleden. Het is de heer J. van Blokland, gepensioneerd majoor der infanterie van het O.-I. leger, geboren te Montfoort den 20en December 1802. Als stuurmansleerling op het schip Willem de Eerste" was hij tegenwoor dig bij het bombardement van Algiers in 1816, en daarna bij verschillende tochten in de Middellandsche Zee. Nadat hij in 1821 bij de landmacht was overgegaan, vertrok hij in 1824 als sergeant naar Indië, alwaar hij in 1828 tot 2e luit., in 1834 tot le luitenant, in 1837 tot kapi tein en in 1844 tot majoor bevorderd werd. In 1827 nam hij deel aan de expeditie in het Bantamsche, en in de drie daar opvolgende jaren aan den oorlog op Mid den-Java. In zjjn geheele militaire loop baan onderscheidde hij zich door grooten moed, vastheid van karakter en strenge nauwgezetheid. Op eenen der eerste dagen van dit jaar heeft, zooals destijds gemeld is, men te Hoorn feestelijk den dag herdacht, waarop Jan Pie- tersz. Coen vóór 300 jaren daar Ier stede werd jn. Tevens werd toen het plan gevormd om een standbeeld voor den stichter van Ba tavia, den grondvester onzer heerschappij in Oost-Indië, op te richten. De te Hoorn in gestelde commissie is onverwijld ijverig aan het werk getogen, met het gunstig gevolg, dat thans véle Nederlanders van verschillenden rang en stand zich tot hunne landgenooten hebben gewend met eene circulaire, bevatten de de uitnoodiging, om hen bij de verdere uitvoering van hun plan geldelijken steun te willen verleenen. De Bulgaarsche natie verkeert nog steeds in onzekerheid of prins Ferdinand van Saksen-Coburg haar tot vorst gegund zal worden. Van de eene zijde wordt bericht, dat enkele mogendheden bezwaren opperen, terwijl van een anderen kant weder verzekerd wordt dat de bezwaren welke de mogendheden tegen de verkiezing hebben, met gemak uit den weg geruimd zullen worden. Volgens den Weener berichtgever der Times heeft prins Ferdinand geen bijzon der gunstigen indruk op de Bulgaarsche heeren gemaakt. Zij meenden een kloeken, vermetelen huzaren-officier te zullen zien, maar zij vonden een tengeren, bleeken en eenigzins zenuwachtigen jongen man, die blykens zijn antwoord meer den indruk maakte van een diplomaat dan van een man, die desnoods Rusland zou durven trotseeren. Evenwel bleven zij verwachten dat de prins werkelijk als vorst naar Bulgarije zou komen, want in de parti culiere gesprekken, met hun aanstaanden vorst gehouden, had de prins zeer beslist gezegd, dat hij gegronde hoop had de toe stemming der mogendheden te mogen verwachten. Te Parijs stond dezer dagen een dame terecht, die op een bijzondere ma nier voordeel trok uit ongelukken, aan anderen overkomen. Zoodra zij op straat bemerkte, dat een gewonde bewusteloos in een apotheek was ingebracht, drong zij door de samengeschoolde menigte heen en begon, bij het zien van den gewonde, te schreien en te jammeren: »Ach, mijn arme, arme neef! Gauw, een rijtuig. Ik zal hem naar huis brengen." De apo theker en de politieagenten, die zich den gewonde hadden aangetrokken, lieten haar meestal begaan. Zij liet zich dan naar een eenzame straat rijden, en maakte zich dan uit de voeten, na eerst haar gewon den „neef" ontlast te hebben van alles wat maar eenigszins waarde had in zijn zakken. Die streek gelukte haar reeds vele malen. Maar onlangs kwam een gewonde „neef' te vroeg tot bewustzijn. Hij protesteerde luid tegen het plunde ren van zjjn zakken, en de liefdadige dame werd aan de politie overgeleverd. Zij is nu veroordeeld tot drie maanden gevan genisstraf. Uit Wons wordt aan de N. R. Ct. gemeld, dd. 16 dezer: Terwijl de kerk in het bezit der syno- daal-gezinden was en door een twintigtal mannen bewaakt werd, waagden de do- leerenden heden Zaterdagmiddag een po ging om de kerk in bezit te krijgen. Twee hunner begaven zich in de kerk om de klok te luiden, doch werden door de bewakers daarin verhinderd, waarop een tiental doleerenden, die buiten ston den te wachten, hunne broeders te hulp kwamen om de kerk te bestormen. De wijl allen met knuppels en andere voor werpen gewapend waren, ontstond er spoedig een bloedig gevecht, dat al meer algemeen werd, daar van buiten het dorp, op het sein van een witte vlag op de schuur van een der doleerenden, anderen kwamen aangevlogen om deel te nemen aan den strijd. Zelfs vrouwen, met lui wagens en bezems gewapend, vochten verwoed mede. Een man, die een slag met een knuppel op het hoofd had ge kregen, werd bewusteloos weggedragen. Men heeft dezen (een arbeider uit Sex- bierum) echter 's namiddags weder op het land gezien. Een ander werd de wang geheel ingescheurd, een derde de baard uit het gezicht getrokken. Yerscheidenen zag men met bebloede gezichten. De doleerenden hadden gebruik gemaakt van het oogenblik, dat er in het geheel geen politie aanwezig was, terwijl de gansche week een paar agenten de wacht hadden gehouden. Dat stervenden niet altijd de waarheid spreken, wordt door het volgende geval, in de Figaro medegedeeld, ten duidelijkste bewezen, waarbij de stervende uit wraak of jaloezie on waarheid spreken. Een arm jonkman van goede familie werd verliefd op een nichtje, dat ook niet met aardsche goederen was geze gend, maar de verliefde jongeling zag van een huwelijk met haar af en dong naar de hand van een ander nichtje dat zeer rijk was. De ze laatste beminde den armen, maar knappen neef hartstochtelijk en zette met kracht de verloving door. Spoedig daarna werd zy ech ter ziek en haar verloofde waakte vele nach ten aan haar leger. Kort voor haar dood ga zij den jongen man den verlovingsring terug met de woorden: Binnen een half jaar zult gij nicht Jeanne huwen, waarop hij in tranen uitbarstte, maar niets zeide. Een uur vóór haar dood had zy nog een helder oogenblik en zij riep haar vader tot zich en zeide hem Mijn verloofde is een schurk en ik ben blijde dat ik zijn vrouw niet ben geworden. Giste rennacht toen hij bij mij waakte, heb ik hem het byouterie-doosje zien openen, waaruit hij den kostbaren ring van 7000 frs. heeft geno men. Ik beklaag Jeanne dat zij zulk een man zal krijgen. De vader dacht eerst dat zij ijl de. Hij opende het doosje de ring was weg. Hy herinnerde zich nu dat zijn doch ter den vorigen dag het doosje bij zich had genomen en dacht dat de ring zeker in bed of hier of daar op den grond gevallen zou zijn. Alles was echter te vergeefs; de ring was en bleef weg en toen de man zijn neef naar den ring vroeg, kwam het tot een he vige woordenwisseling en de jongeling werd is diefstal aangeklaagd. Het bleek dat hij schulden had en men vatte zelfs het ver moeden op, dat hij de overledene had vergif tigd, opdat de schoone nicht alles zou erven. Het lijk werd opgegraven en geopend om naar de vergiftiging een onderzoek in te stellen en men vond geen vergif, maar den vermisten ring. Uit jaloezie had de overledene den ring ingeslikt en den jongen man van diefstal be schuldigd, om het huwelijk met de andere nicht te voorkomen. De jongeling was bui ten zich zeiven van blijdschap dat op deze wijze zeer toevallig zijn onschuld was geble ken. In den laatsten tyd werd de aandacht meer dan ooit op aanvaringen in zee ge tigd; inderdaad nimmer waren de aanvarin gen zoo kort op elkaar volgend en zoo ver schrikkelijk in haar gevolgen als tegenwoor dig. Zoo b.v. de aanvaring van de groote pak ketboot Champagne en twee dagen later die van de pakketboot Bretagne, beiden vóór Havre. Deze noodlottige gebeurtenissen verhoogden de belangstelling in de bijeenkomsten, die de commandant der Fransche marinede heer Riondel, te Bayonne, Bordeaux, Rochefort la Rochelle, Calais, Duinkerken, Abbeville, en te Rouaan hield. Het voorgaande jaar had de heer Riondel gelijksoortige bijeenkomsten gehouden te Nan- tes, Cherbourg, Havre, Granville, Saint-Na- zaire en Caen. De gemeenteraden en kamers van koophan del in die verschillende steden hebben allen eenstemmig hun goedkeuring gehecht aan de gedachten, door Riondel ontwikkeld. De voorstellen van den commandant Rion del nu waren deze: 1°. Aan de stoompakketbooten worde een weg voor het vertrek en een voor het terug- keeren voorgeschreven; het gemeenschappelijke vaarwater worde op die wijze in twee deelen gesplitst 2°. Een maximum-snelheid worde bij het voorkomen van mist in nauwe vaarwaters voorgeschreven 3°. De verlichting worde versterkt en in overeenstemming met de tegenwoordige snel heid gebracht; 4°. Internationale gerechtshoven worden benoemd, om by voorkomende quaestiën te beslissen. Dit laatste punt is door de regeering der Vereenigde Staten aangenomen. Verschillende regeeringen hebben zich aan stonds met de oplossing van dit vraagstuk in gelaten. Griekenland en Portugal hebben o. a. verklaard, bereid te zijn, deel uit te maken van de internationale vereeniging, zoodra die tot stand mocht komen. En profiteert van alles Wat gij zoo volop biedt. De elèves keeren huiswaarts, Van hooge en laagre school; Rust is alom het wachtwoord, Genieten het parool. Vacantie, tijd van reizen Voor al wat onderwijst, Wie zou er zijn, die u niet Bemint en dankbaar prijst? Al worden de onderwijzers Gewoonlijk hoog bejaard Door de aasempies der onschuld, Gij zijt nog meer hun waard. Vacantie, tijd van vreugde, Voor menigen scholier, Wie zou u kunnen haten? Gij schenkt zooveel pleizier. En toch zijt gij voor velen Een lange, bange tijd: Geen moeder met veel kindren, Die u haar zangen wijdt. Vacantie, ja, gij zijt de Beproevingstijd der vrouw; Haar huis raakt in het honderd, De kindren zijn van 't touw. Van 's morgens vroeg tot 's avonds Wordt 't huis als omgekeerd, Alsof op school de jonkheid Slechts kwaaddoen had geleerd. Toch: leve de vacantie! Klinkt het uit elke klas. De jeugd zou zelfs wel willen, Dat 't steeds vacantie was. Getrouwd A. GRENTZIUS, musicus K. N. M. en A. KRAAK, die, mede namens wederzydsche familie, hun hartelijken dank betuigen, voor de vele blijken van belangstelling, by hun huwelijk ondervonden. Helder, 17 Juli 1887. Voorspoedig bevallen van een welge schapen Dochter: N. GRAAFF—PRONK. Helder, 16 Juli 1887. Bevallen van een welgeschapen Zoon mijne geliefde Echtgenoote, C. VAN DE POLL, geb. van dee Beeg. Helder, 17 Juli 1887. Algemeene kennisgeving. Geboren: JOHANNA SUZANNA, Dochter van C. A. DEKKERS, en M. G. DEKKERS Kievit. Helder, 16 Juli 1887. Voorspoedig bevallen van een Zoon Mevrouw A. P. H. ENGELHARD, geb. van dee Sande. Helder, 14 Juli 1887. Heden werd ons ouderhart diep getroffen door het afsterven van ons eenig geliefd kind ANNAin den jeugdigen leeftijd van 9 jaar en 5 maanden. C. LIST. M. LIST, geb. Boeesen. Wieringen, 17 Juli 1887. Heden overleed zacht en kalm, na een geduldig lijden van 6 maanden, na voorzien te zijn van de H. Sacra menten mijn geliefde Echtgenoote en onze geliefde Moeder, LISABETH DE WAARD in den ouderdom van ruim 63 jaar. Nieuwediep, 18 Juli 1887. C. RAN. Mede uit naam der Kinderen en Behuwdkinderen. Heden overleed, na een ongesteld heid van weinige uren, onze jongste lieveling JAN, in den ouderdom van drie jaren. Koegras, gem. Helder, 15 Juli'87. Joh. REUVERS. D. REUVERS— Langeveld. Algemeene kennisgeving aan Vrienden en Bekenden. Vacantie, heerlijk woordje, Voor ieder die studeert; Wie zou naar u niet haken; Wie, die u niet begeert? De schooljeugd zingt en jubelt Nu zy u weer geniet, Voor de hartelijke blyken van belang stelling ons den 13en Juli betoond, be tuigen wy onzen innigen dank. Helder, 18 Juli 1887. B. VAN DER PLOEG. A. VAN DER PLOEG, VAN TwiSX. Voor de belangstelling, ons betoond op den 17 en dezer, betuigen wij onzen har- telyken dank. Helder, 19 Juli 1887. J. P. BERKHOUT. C. A. BERKHOUT—Beets. Aan de leden wordt bekend gemaakt, dat de uitkeering van den Schoenmaker VISSER, zal plaats hebben op Dinsdag den 19d, en van ADRIAANSE op Don derdag den 21 n dezer, beide avonden van 7 tot 9 uren, en geen kinderen te zenden, zullende op geene reclames acht worden gegeven. HET BESTUUR.

Vliegend blaadje : nieuws- en advertentiebode voor Den Helder | 1887 | | pagina 2