L Gollop „Entre lis". 10e Winter-Concert op Mai 20 Maart. 1196 Kiezers alhier, heb ben bij de herstemming op heden van hun kiesrecht gebruik gemaakt. Advertentie n. WIEBINGEÏT" Werklieden-Vereeniging. Ingezonden. Nog eens de Brug over 't Heldersche Kanaal bij de Windsteeg. Al wie jl. Zaterdagmiddag en Zondag ge durende den ganschen dag met de pont het Kanaal, tusschen de Windsteeg en Keizerstr., wilde overvaren, zag zich, daar aankomende, danig teleurgesteld, dewijl door 't aanwezige ijs de dienst was gestaakt. In hoeverre nu de pachter hiertoe gerechtigd is, zonder alle mo gelijke hulpmiddelen in het werk te hebben gesteld, zal zeker door de bevoegde autoritei ten wel worden onderzocht. Een ieder evenwel, die bij die geweldige koude het koopje snapte, om bij de Spoor- of Botbrug te mogen omloopen, zal zeker wel in stilte of luid de verzuchting hebben geslaakt: Ach, was hier toch maar een brug of des noods een bruggetje". Ook schrijver dezes dacht dit en meent, dat met een weinig goeden wil de gemeenteraad hiertoe gemakkelijk zou kun nen besluiten. Nu neem ik gaarne aan, dat de gemeente op 't oogenblik niet bij machte is, om een flinke ijzeren draaibrug te laten maken, maar wat belet haar dan om, totdat de financiën in beteren staat zijn, een goed- koope houten loopbrug te maken? Dit staat nu wel niet zoo fraai in de kom eener ge meente van pl. m. 22 duizend zielen, maar een overtocht per pontje staat nog vrij wat armoediger. Ik geloof dan ook uit naam van velen te spreken, wanneer ik hierbij den wensch uit, dat onze technische wethouder ook in dezen spoedig dé hand aan den ploeg slaat en aan den gemeenteraad het voorstel doe, het pontje tusschen de Windsteeg en Keizerstraat te vervangen door een nette, solide loopbrug. Bij de tegenwoordige behoefte aan werk, zul len de kosten voor zulk een brug zeker niet zoo hoog zijn. Het mooie ijzeren pontje late men dan dienst doen in 't kanaal achter de Binnenhaven, terwijl het aldaar nog dienst doende pontje dan buiten dienst kan worden gesteld, wat zeker hoog noodig is. EEN VOETGANGER. Stoomvaartberichten. Het stoomschip /Prins Alexander",van Bata via, vertrok van Marseille den 18 den Maart. Het stoomschip „Prins van Oranje", van Ba tavia, arriveerde te Amsterdam den 15n Maart. Het stoomschip „Prinses Wilhelmina",v. Am sterdam, vertrok van Marseille den 15n Maart. Het stoomschip „Prinses Amalia", v, Amster dam, arriveerde te Southampton den 19n Maart. Het stoomschip „Prinses Marie'', v. Amsterd. n.Batavia, arriveerde tePadangden 17n Maart. Marktberichten. Hoorn, 17 Maart. Tarwe f 7 a 8, Rogge f 6 a 7, Gerst f 4 a 5, Haver f 3,50 a 4, Erwten Witte f8 a 10, Groene f 11 a 13, Grauwe f 12 a 15, Vale f8 a 10. Bruine Boonen f 11 a 12, Karwei f 13,25 a 13,50, Mosterdzaad f 16,25 a 16,50, 150 Lammeren f 10 a 17, 139 Kalveren f4 a 12, 29 Varkens f8 a 16, 4 Zeugen f25 a 35, 70 Biggen f 5 a 7, 30 Kippen f 0,35 a 1,75, 1700 Kip-Eieren f3,25 a 3,75, 800 Eenden dito f 3,25 per 100, 2200 koppen Boter, f 0,50 a 0,55 per kop. Alkmaar, 17 Maart. Aangevoerd 2 Koeien Ossen f 140 a 1,60, 133 nuchtere Kalveren f 3 a 10, 36 Schapen f 12 a 18, 86 mag. Varkens f 11 a 18, 180 Biggen f 5 a 8,50, 1 Bok f7, Kip-Ei eren f3,50 a 4,50, Eenden-dito f3,50 per 100, Boter per kop 65 a 75 cent. Visscherijberichten. Nieuwediep, 19 Maart v.m. Aangebracht door 2 sloepen, schipper L. van Pel met 30 lev. kabelj. p. st. f2,15, 30 doode kabelj. p. st. f 1,75, 2 heilb. te zamen voor f 20, 3 lengen p. st. f 3,85, 60 schelv. in ijs p. 100 st. f 41, 15 ben rog per ben f22. 4 ben vleet f25. Schipper H. v. d. Hoeven met 19 doode kabelj. p. st. f 2,30, 1 heilbot voor f 18, 80 schelv. in ijs p. 100 st. f43,50, 12 punt rog p. punt f13. Geen haring. 20 Maart v.m. Nog niets binnen. Burgerlijke Stand, gem. Helder. 16 tot 20 Maart. ONDERTROUWD: S. Brons, werkman, en N. Jongkees. R. Nieuwenhuizen, werkman, en E. Jongebloed. GEHUWD; Geene. BEVALLEN: A. Zeeuw, geb. Duit, d. T. Koningstein, geb. Rab, z. H. G. Bollaan, geb. v. Erpers Roijaards, d. J. L. Kannewasser, geb. Beek, d. A. Mannie, geb. Riemers, d. M. Brust, geb. van Dijkman, d. A. Prins, geb. van der Plas, d. M. T. Ambriola, geb. van Emmerik, z. M. Dirks, geb. Lieuwen, z. M. Dee, geb. Faber, d. N. Kok, geb. Hoek, d. A. Schot mans, geb. Frensen, d. OVERLEDEN: J. C. Fritz, 6 m. P. Brands, 61 j. C. A. van Heukelom, 1 m. H. Jacobs 27 j. 327ste Staats-Loterij. Ie klasse. le lijst. No. 17208 f20,000. No. 7102 f5000. No. 5745 f1500. No. 11761 en 17601 elk f1000. No. 1177 en 12557 elk f 400. No. 1282 en 17709 elk 1 200. No. 4705, 10061, 10394, 12966, 14642 en 17399 elk f 100. 1. Triumph-Marsch, G. Elsig. 2. Musik zu Shakespeare's„Sommernachtstraum", F. Mendelssöiin Bartholdy. I. Ouverture. II. Scherzo (Nach dem ersten Akte). HIa. Inter mezzo (Hermia sucht Lysander überall, und verliert sich endlich im Walde), b. Erschei- nung der Handwerker. IV. Notturno (Nacht- musik). V. Hochzeitmarsch (Nach dem Schlusse des vierten Aktes). Pauze. 3. Ouverture La Sirene, D. Auber. 4. Pilgerchor ,aus der Oper: Tannhauser, Ricuard Wagner. 5. Grande Fantaisie de 1'opéra Faust, Ch. Gounod. ■6. Wo die Citronen blühn! Concert-Walzer, -johann Strauss. Vervolg der Berichten. De rotganzen, eenden, enz., welke tengevolge der strenge koude, van de plaatsen waar zij zich gewoonlijk ophou den, door het ijs verdreven worden, oio aan de kust voedsel te zoeken, vertoonen zich sedert eenige dagen in groote vluch ten langs onze kust, zoodat velen van die gelegenheid gebruik maken, op dat vrije jachtterrein dat wild te bemachtigen, 'tls evenwel geen benijdenswaardig werk; jagers van beroep weten zulks, en lief hebbers achten het soms te licht. Jl. Zon dag waren tal van jagers en dilletant- schutters achter denSteenendam der haven eenigen er van hadden een goeden buit, anderen waren minder gelukkig, en na uren toevens, loerende op de ver in de lucht zwevende vogels, gingen enkele van hen de bij laag water droogvallende zandplaat te voet op, om te trachten hun prooi te bemachtigen. Ongelukkig voor den constabel der marine J., die met zijn makker reeds ver op weg was, en dien hij uit het oog verloren had, toen hij in den zachten bodem gedeeltelik weg zonk. Geen kracht meer bezittende om zich uit de zuigende massa los te werkeD, moet hij door ijzige koude bevangen ge raakt zijn, althans toen men van verre zijn toestand bemerkte, vonden de moedige mannen, die op weg waren getogen om hem te helpen, den jager bewusteloos lig gen, weinig teekenen van leven meer ge vende. Na hem met inspanning vervoerd te hebben naar het fort de Harssens, werd daar door 3 doctoren van het marine-hospitaal, die op het gerucht ter stond waren aangekomen, de eerste hulp gebodenkort daarop naar 't hospitaal vervoerd, is hij aldaar bezweken. De overledene was een oppassend jongmensch, die door zjjn kameraden zeer wordt be treurd. Zr. Ms. stoomschip »Van Galen*' is den 18n dezer van,'Simonstad naar O.-Indië vertrokken. AÏles wel aan boord. In de Noordzee is een Volendammer botter verongelukt, doordien de mast af gevaren is. De bemanning werd gered. Zaterdag is de botter nog drijvende te IJmuiden binnengesleept door een Eg- monder bom; reeder de heer Conijn. Nauwelijks is op zee de belangrijke aanzeiling van het visschersschip S. C. H. 121 door een tot nu toe onbekende bark voorgevallen, of wederom heeft het jl. Zaterdag 17 Maart, des namiddags 5 uur, geen haar gescheeld of een ander tooneel van gelijken aard ware afgespeeld. Het bomschip S. C. H. 58, schipper C. D. Pronk, reeder de heer A. Hoogenraad, was bij den helderen dag visschende met zijn schrobnetten, toen plotseling een groote driemaster recht op 't kleine vis schersschip aanhield en in plaats van van koers te veranderen, eenvoudig deed also'f het visschersschip kenbaar aan zijn mast met zeilen bovendien er niet was. Hadden de schepelingen van het visschers schip, genaamd Marnix van St. Aldegonde, de tegenwoordigheid van geest niet een kostbare vischlijn te kappen, waardoor zij uit den koers van den driemaster kwamen, dan was ongetwgfeld een onge luk, dat aan de Argo herinnert, voorge vallen. Gelukkig is de driemaster, zijnde de Frederika van Bremerhaven, bekend. Door de vele sneeuw op de spoor wegen, ondervonden de treinen van de Oosterlij n gisteren allen een groote ver traging, zelfs zoo, dat zij den geheelen dag alle aansluitingen gemist hebben naar andere richtingen. Zelfs de Gooische stoomtram moest den dienst stakenmen heeft den weg van Amsterdam totNaar- den geheel moeten schoonmaken. Te Loosduinen en Monster zijn deze week een aantal vaatjes Noorsche bokking aangespoeld, vermoedelijk af komstig van een vergaan schip. Vrijdag zijn zij publiek verkocht door den bur gemeester-strandvonder. Gisterenmiddag te 12 uur is er een hevige brand uitgebroken in perceel no. 280, aan den Binnenamstel te Amsterdam, waarin het costumen-magazijn van Schut- tero gevestigd is. De stoombarkas, vier stoom en twee handspuiten beperkten den brand tot twee verdiepingendie geheel uitbrandden. De oorzaak is 't vuurvatten van een gordijn aan de kachel. Ook het naburige perceel bekwam veel waterschade. Uit Zwolle wordt gemeld van 18 Maart: De IJsel is in de laatste dagen onrustba rend gewassende peilschaal aan het Kater- veer teekende Vrijdag-ochtend 8 uur reeds 2 Meter -f- A. P. en al de uiterwaarden waren toen reeds overstroomd: Zaterdagochtend tee kende de peilschaal 2.36 M. A. P., giste renochtend 8 uur 2.72 M. -{- A. P., en gis teren-namiddag 5 uur 2.76 M. -}- A. P. De veerweg staat geheel onderhet water staat van dijk tot dijkde overtocht met de pont is Zondag moeten gestaakt worden; er wordt nu alleen met de roeibooten overgevaren. De IJsel blijft wassende. De geheele Ha venstraat staat onder water. De Worp en de lage steenweg naar Terwolde zijn gedeeltelijk geïnundeerd. Men schrijft uit Grebbe van 18 Maart: De dienst op de Ooster-stoomtramtusschen hier en het station Reenen, bleef gisteren ge staakt wegens de afspoeling der baan over een aanmerkelijke lengte door den hoogen wa terstand. Maandag zal het aanbrengen van voorzieningen met alle kracht worden voort gezet. Door het inwerpen van zand, steenpuin en takkebossen hoopt men verderen afslag tegen te gaan. Voor de posttreinen werd gis teren met rijtuigen in den dienst voorzien, en vandaag hoopte men een geregelden rijtuig- dienst te hebben. De Grebbedijk heeft tot gisteren weinig geleden. Rijnhoogte 9.56 M, -j- A. P. Een vrouw in de Commelinstraat te Amsterdam deelde Zondag aan de politie mede, dat haar man bij het naloopen van zijn afgewaaide pet aan de Marnixkade in het water is geraakt, en sedert niets meer van zich heeft laten hooren, zoodat zij vermoedt dat hij verdronken is. Door eenige agenten is geruimen tijd vruchteloos gedregd. Te Haarlem worden sedert Maandag jl. in erge mate wanordelijkheden ge pleegd bij de vergaderingen van het Heils leger in het gebouw »Felix Favore", het geen aan de politie handen vol werk geeft. Dinsdag en Donderdag was de kapitein van het leger zelfs genoodzaakt door het verschrikkelijk rumoer de vergadering te sluiten, waarna de zaal door de politie werd ontruimd. Vele nieuwsgierigen, waaronder een groot getal jongens, be wogen zich in den omtrek van het ge bouw en hielden optochten, ouder het zingen van de liederen van het Heils leger zij werden door de politie uiteen gedreven. Hoogwater in den Mei Deskundigen verwachten tegen Mei een ongekenden toevoer van water, tengevolge van het smelten der ontzaglijke sneeuw massa, welke in de laatste maanden ge vallen is en tegen dien tijd eerst zal ontdooien. De fraaie winkel van de Société des Bron zesin de Kal verstraat te Am sterdam, is Donderdag-nacht door brand inwendig vernield. Onder den winkel bevindt zich een kel der, waarin pakhooi was opgeborgen. Dit schijnt door een of andere oorzaak, waar schijnlijk door mededeeling van vuur van het verwarmingstoestel, in brand te zijn geraakt. Het vuur, dat in den kelder woedde, ontwikkelde een dichten, ondoor- zichtbaren, verstikken den rook, welke zich spoedig door het geheele huis verspreidde en reeds de slaapkamers gevuld had, waar mevrouw Burgers zich met hare kinderen ophield (de heer Burgers is op 't oogen blik buitenslands) en in dreigend gevaar verkeerde. Reeds maakte de vastberaden moeder, die geen anderen uitweg voor haar kinderen, wie zij reeds een vochtig sponsje, als middel tegen verstikking, in den mond had gegeven, en zich zelve zag, zich gereed haar lievelingen door aaneengeknoopte lakens uit het venster te redden, toen de brandweer kwam. De huisdeur te openen, door den zwa- ren rook heen, de trap op te stormen en de in nood verkeerenden te redden, was voor de moedige mannen, die eigen leven niet ontzagen, het werk van een oogenblik. Intasschen woedde de brand voort. Reeds was de vloer van den winkel door gebrand en door het daardoor ontstane gat verhief zich tot den zolder een vuur kolom, welke alles om zich heen dreigde te vernielen. De brand eischte gebiedend een krachtig optreden, maar de rook ver hinderde den winkel binnen te dringen, en daar het werk der blussching te be ginnen. Toen moésten de groote ruiten stukgeslagen en door de verkregen ope ningen de krachtige waterstralen op de vlam gericht worden. Maar de geheele winkel was vol met prachtige beeldgroe pen en kostbare vazen. Zij weerstonden, gelijk te verwachten, de kracht der wa terstralen niet, doch vielen links en rechts tegen den grond. Toen kon de brandweer het vuur eerst vrijelijk bestoken en was zij het ook betrekkelijk spoedig meester. De schade is zeer groot, maar ware de brandweer minder krachtig opgetreden, de schade zou waarschijnlijk veel aan zienlijker zijn, want het geheele huis met de zich daarin bevindende kunstschatten zou een prooi der vlammen geworden zijn. Lid der Tweede Kamer tegen wil en dank! Uit het district Bergum meldt men, dat de heer Bosgra die gebeel tegen zijn zin tot candidaat voor de Tweede Kamer is gesteld geworden, alles behalve in zijn schik is met de op hem uitgebrachte be noeming. Men zou zelfs kunnen zeggen dat hij er erg verlegen mee is, daar hij eenvoudige man, boomkweeker van be roep, opziet tegen het lidmaatschap der Tweede Kamer. Toen hij tot candidaat was gesteld, zei hij: »Hwet helje jou mg in lest op de hüd!" Men verhaalt allerlei staaltjes van zijn tegenwoordige onplei- zierige stemming. Ging hjj enkel naar zijn gemoed te werk, hij zou gaarne be danken De »Times« bevat een reeks van telegrammen van haren correspondent te Philadelphia, over den toestand te New- York en elders in de Yereen. Staten. Twee duizend lieden waren bezig de spoorwe gen tusschen Philadelphia en Harrisburg van de sneeuw te bevrijden. In de steenkolen-districten stond het werk overal stil. De door de sneeuw opgesloten reizigers ontvingen voedsel van de langs de spoorwegen wonende boeren. In de ver schillende steden begon de voorraad voedsel uit geput te geraken aan melk heerschte allerwe gen volslagen gebrek. Vroeg in den morgen van den 14den was het duidelijk dat de blizzarduitgewoed had het stormde en sneeuwde nog, maar de windvlagen waren belangrijk zwakker. In den loop van den dag konden te New-York de lieden van zaken, ook ter effectenbeurze, hun werk weder beginnen. Verscheiden duizenden personen hielpen de spoor wegen weder voor het verkeer in orde brengen. Den 16den was, naar de correspondent meldt, de sneeuwstorm geëindigd. Voor zoover dit zich liet bepalen, heeft hij gewoed over een uitgestrekt heid naar het westen tot het Alleghanie-gebergte en naar het noorden tot voorbij Montreal. De schade die hij veroorzaakt heeft, wordt op 20 millioen dollars geraamd, waarvan alleen te New- York 7 millioen. Een groot aantal schepen van allerlei slag is vergaan in de Delaware-b: ai, de Chesapeake, enz. Tal van lieden hebben daarbij het leven ingeboet. Den 15 begonnen de groote zee-booten weder de haven van New-York in en uit te varen. Sommige, waaronder de „Britan- nic", die Woensdag had moeten uitzeilen, waren genoopt haar vertrek uit te stellen omdat zij lading noch passagiers aan boord konden krijgen. Te New-York heerschte den 16 en nog groot ge brek aan vpedsel en brandstof. Wat er was, kon men slechts tot hooge prijzen bekomen. De leden van het Wetgevend Lichaam van den staat New-York, die op reis waren naar Al- bany, kwamen den 16n aldaar aan, na 2 dagen door de sneeuw ingesloten te zijn geweest, en vrij wel hongersnood te hebben geleden. Voor een flesch „whisky," in een der treinen bij opbod verkocht, werd 50 dollars betaald. De berichtgever eindigt met te melden dat te New-York de toestand geleidelijk verbeterdede geheele bevolking is bezig, zegt hij, met de sneeuw op te ruimen. Boston was nog geheel van de bui tenwereld afgesloten. Volgens berichten uit Wes tern Massachusetts was de storm de hevigste, die er in deze eeuw gewoed heeft. De kapiteins der binnengevallen schepen (waar onder de stoomboot „Furnessia" van Glasgow, de „Marsala" van Hambnrg, de „Lord Clive" van Liverpool en de „Zwitserland" van Antwer pen) berichtten, op zee verschrikkelijk weder te hebben gehad. Een groot ongeluk heeft op den spoorweg tusschen Porto Cabello en Valencia, iu Ve nezuela, plaats gehad. Op den 16n Februari zou de weg worden ingewijd, en op den proef tocht uit Valencia naar Porto Cabello is de locomotief uit het spoor geraakt, en met een paar waggons in een afgrond gestort. Acht personen, de meesten behoorende tot de on derneming, hebben bij dit ongeval het leven verloren, teiwijl verscheidene anderen wonden en kneuzingen hebben bekomen. •nmDe rttsto? der her- stemmingen in de ver- schillende districten, op morgen en Donderdag, zal door ons per bulletin worden bekend gemaakt, doch alleen in de koffiehuizen en bij eenige winkeliers (voornamelijk de boekhandelaren) alsmede in onze depots, welke wij verzoeken dat voor hunne ramen te willen plakken. 't Is ons ondoenlijk aan al onze lezers een bulletin aan huis te bezorgen. De Uitgevers. Ondertrouwd: RENS NIEUWENHUIZEN, van den Helder, en ELISABETH JONGEBLOED, van Schagen. Helder, 16 Maart 1888. Ondertrouwd PIETER WIGMAN, van Helder. en JOHANNA GEERTRUIDA VAN EELEN, van Zwolle. Zwolle, 16 Maart 1888. Heden overleed ons eenigste kindje CORNELiA ADRIANA; slechts 7 weken mochten wij ons in haar bezit verheugen. Helder, 17 Maart 1888. C. VAN HEUKELOM. A. VAN HEUKELOM, LAVELL. Heden den 4n Maart trof ons weder een gevoelige slag, daar de Heer van leven en dood van onze zjjde heeft weggenomen mijn zoon en onze geliefden broeder K. DE RING, in den ouderdom van 38 jaar en 6 maanden. Vroeger werkzaam aan den sleepdienst van de firma Goedkoop, te Nieuwediep en vertrok hij in het jaar 1881 naar Amerika. En daar de Heere God geen rekenschap geeft van zijne daden, maar Zgn doen majesteit en heerlijkheid is, doet dit ons berusten en stilzwijgen. Namens de Familie, De Wed. AALTJE DE RING, BOUWENS. R. J. DE RING. M. E. DE RING-KAMP. G. DE RING. J. DE RING. Paterson, N.-Jersy, 4 Maart 1888, (Noord- A merika) Strekkende deze tot bijzondere en algeineene kennisgeving. Heden overleed na een lijden van zes jaren, mijn geliefde Echtgenoot, J. BIERENBROODSPOT, in den ouderdom van 75 jaren. WED. J. BIERENBROODSPOT, GEB. GRAAF. Mede namens Kinderen en Be- huwd-Kinderen. Helder, 20 Maart 1888. Den 18 Maart overleed onze waarde vriend en collega H. JACOBS, Konstabel Kon. Ned. Marine, in den ouderdom van 28 jaar. Een nood lottig toeval maakte een einde aan zijn dierbaar leven, diep betreurd door ons allen. Helder, 20 Maart 1888. Namens de Onderofficieren van Zr. Ms. Wachtschip en s-'t Loo". Zondag 18 Maart overleed mijn innig geliefde Hr JACOBS, Konstabel K. N. M.. in den ouder dom van 28 jaar. Zgn heengaan is voor mg een droevige slag, aangezien ik eerstdaags met hem in den echt zou treden. Diep wordt hij betreurd door mg en zgne ouders. Helder, 20 Maart 1888. R. SCHRAM. De Heer en Mevrouw VAN BROEK HUI I ZEN—ESCHER, betuigen hun har- telgken dank voor de vele bewijzen van deelneming bij het verlies van hun zoontje ontvangen. Bg deze betuig ik mijnen hartelgken dank voor de vele blijken van belang stelling, bij de ziekte en het overigden van mijn lieveling JOHANNES, en in 't bijzonder aan den WelEd. Heer Dr. BAKKER, de Dragertjes en de vrouw van W. BLOK, geb. VEENSTRA, die mij allen zoo liefderijk hebben bijgestaan. Nietiwediep, 17 Maart 1888. Wed. RECHTSTEINER, geb. Kosten. Mede namens de kinderen. Ver'gadering van SCHUTTEVAER, uitsluitend voor de Leden der Afdeeling, op Zaterdag 24 Maart 1888, des avonds 7 ure, in het logement van den Heer A. D E HAAN. Ondertrouwd S.oBRONS, van Leeuwarden, en N. JONGKEES, van Helder. Helder, 16 Maart 1888. Algemeene kennisgeving. Bg deze wordt ieder ge- waarschuwd geen Goederen SBl of Boodschappen af te ge ven aan de weggeloopen vrouw van P. TOMÏPOT, ten zijnen lastozullende het zelve niet door hem worden betaald. P. TOMPOT. Bevallen van een Meisje, M. BRUST-VAN DIJKMAJJ. Helder, 17 Maart 1888. ï'nte: Voorspoedig bevallen van een Doc'hter Mevr. H. G. BOLLAAN—f- van Erpers Roijaards. Helder, 16 Maart 1888. Bevallen van een welgeschapen Zoon. M. AMBRIOLA, geb. VAN EM*MERIK. Helder, 18 Maart 1888. Uitkeering van dividenten Bakkerij, HEDEN DINSDAG 20 FEBRUARI, des avonds van half acht tot half tien uur. HET BESTUUR. AANSTAANDEN VRIJDAG23 MAART rekening en verantwoording door den Pen ningmeester. Een getrouwe opkomst wordt noodzakelijk geacht. HET BESTUUR. Op 23 Maart a.s. hoop ik, zoo de Heer wil, te mogen herdenken de 127s-jarige Ecktvereeniging van mgn beminde Zuster en Zwager JOHANNES DE MAN en GEERTJE LAK, te Helder. Hun liefhebbende Zuster, HERMINA. Amsterdam, 20 Maart 1888.

Vliegend blaadje : nieuws- en advertentiebode voor Den Helder | 1888 | | pagina 2