2e Winter-Concert, Zondagsrust. heden, Dinsdag 12 Nov. '89. R. G. DIENSTBODE gevraagd, een nette Burgernaaister Advertentie n. Dankbetuiging. Bidstond voor Israël. „PRO PATR1A." „êupknia". Concertzaal TIVOLI. met ingang van den Sisten dezer maand bevor derd tet officier-machinist der 1ste klasse. Nu alle zeemiliciens van Zr. Ms. fregat Evert- sen, onder bevel van kapitein luit. ter zee L. M. L. de Haan, met onbepaald verlof zijn vertrokken, is men bezig dat schip gereed te maken voor de buitendienststelling op 16 dezer, zullende alsdan in conservatie worden opgenomen aan 's rijks werf te Willemsoord. Men verneemt, dat Z, M. schroefstoomschip le kl. Tromp, commandant de kapitein ter zee Stak- man Bosse, na het verlaten van Rio Janeiro, Montevideo en Buenos-Ayres zal bezoeken en daarna de West-Indiën zal aandoen, om tegen Mei 1890 in het vaderland terug te keeren; ter wijl Z. M. schroefstoomschepen le klasse Atjeh en Van Galen, respectievelijk gecommandeerd door de kapiteins ter zee Mercier en Commijs, na het vertrek van Rio Janeiro hunne reis naar Oost- Indië zullen vervolgen. De machinist-leerling A. J. G. Timmers, van de opleiding te Hellevoetsluis, die bij de oefe ningen op 's Rijks werf aldaar het ongeluk had met de linkerhand tosschen een boormachine te geraken, waardoor hij den duim van dat lichaams deel verloor, wordt deswege niet voor Zr. Ms. zeedienst afgekeurd. Zr. Ms. rammonitor der le klasse Matador, comm. de kapt.-luit. ter zee F. J. Beckmann, thans liggende te Hellevoetsluis, is bestemd om eenigen tijd te Dordrecht verblijf te houden. Daartoe zal dit vaartuig tegen 1 Dec. a. s. der waarts vertrekken. Stoomvaartberichten. Het stoomschip «Prins Alexander," van Amsterdam, vertrok 7 Nov. van Genua. Het stoomschip »Soenda," van Batavia, ver trok 8 Nov. van Aden. Het stoomschip Prins van Oranje, van Am sterdam naar Batavia, arriveerde 10 Novem ber te Southampton. Het stoomschip Sumatra arriveerde 9 Nov. van Amsterdam te Batavia. Het stoomschip «Prinses Wilhelmina" ver trok 9 Nov. van Batavia. Marktberichten. Hoorn, 8 Nov. Aangevoerd 127 Schapen f26 a 33, 2 Varkens f0,44 a 0,50 per K.G., handel matig. Hoorn, 9 Nov. Tarwe f 6,25 a 8, Rogge f5 a 6, Gerst f4,25 a 5, Haver f2,75 a 4, ErwtenWitte f 8,50 a 10, Groene f 10 a 12, Grauwe f 10,50 a 13, Vale f8,75 a 13, Bruine boonen f8,50 a 10,50, Karwei f9al0, Mos terdzaad f 16 a 17,50, 13 Paarden f40 a 300, 70 Schapen f 24 a 34, 54 Lammeren f 14 a 22, 6 Kalveren f 16 a 24, 5 Varkens f 16 a 18, 120 Biggen f5 a 10, 100 Kippen £0,70 a 1,75.800 Kipeieren f 5 per 100,1550 koppen Boter f0,65 a 0,70 per kop. Alkmaar, 9 Nov. Aangevoerd 18 nucht. Kalveren f 10 a 20, 24 Schapen f 14 a 24, 45 magere Varkens f 14 a 18, 194 Biggen f 6 a 8,50, 6 Bokksn f 3 a 14, Boter per kop f 0,80 a 0,90, Kipeieren f 6 a 7 per 100. Petroieum-Noteering van A. KLIK. Amerik. Petroleum f9.75 per 100 KG. Visscherijberichten. Nieuwediep, 9 November v.m. Aangebracht 75- tal haring per tal f 1,90 a 2,05. 3 beugers met 60 tot 100 schelv. f 24 a 25, 8 kabelj. f 1,25, 20 roggen f 0,90. 55 korders, 5 tot 32 tongen f 0,70 a 0,80, 4 tot 15 mand kl. schol f 1,20 a 1,55, 1 tot 9 m. schar f 0,25 a 0,40, 3 tarbotten f 7,50 a 10. Enkele roggen f 0.80. N.m. 14 korders met 10 tot 30 tongen f 0,65, 2 tot 5 mand kl. schol f 1,10, 2 tot 4 mand schar f 0,40 a 0.50, 1 tarbot f9. 60 beugers met 20 tot 160 schelv. f 21 a 24,50, 1 tot 10 kabelj. f 1,25 a 1,35, 7 tot 25 roggen f 0,80 a 0,95. 11 Nov. v.m. 50-tal haring per tal f 2,25 a 2,40. N.m. 900-tal haring per talf 2 a 2,25. Aan de vischmarkt te Brussel werd 9 November besteed voorTongen 10 a 53 franc per mand, rog 7 a 14 fr. p. m., schol 3 a 8 fr. p. m., schelv. 3 a 5 fr. p. m., kabelj. 1 a 2 fr. p. at., tarbot 12 a 19 fr. POLITIE. Gevonden voorwerpen. Adres bureel I. Een Portemonnaie, waarin eenig geld. Burgerlijke Stand, gem. Helder. Van 812 Nov. ONDERTROUWD: C. A. Jongkind, stoker, en G. van Bon. GETROUWD: Geene. BEVALLEND. Schrander, geb. Greven, z. C. B. Koppen, geb. Hoogenbosch, z. J. Wa- gemaker, geb. viin Es, z. C. W. Slort, geb. Bon- tes, d. C. W. Barneveld, geb. Suk, z. M. C. ter Wolde, geb. Verheul, d. M. Conijn, geb. Kooi man, d. T. Krijnen, geb. Buitink, d. S. M. v. d. Boon, geb. Peeters, d. A. Tielröoij, geb. Spruit, z. A. M. de Goejj, geb. Strikker, z. M. C. Bak ker, geb. Kraak, z. C. van Mels, geb. Hanse, z. A. C. Groot, geb. Ran, z. T. Brandt, geb. Vries, z. T. Luijtze, geb. Doovewaard, d. OVERLEDEN: C. de Kat, 42 j. A. C. Brandt, 2 w. W. J. Takes, 10 d. A. Bakker, geb. Bood, 77 j. G. W. J. Tortike, 4 m. T. W. Barneveld, 2 d. Vervolg der Berichten. Jl. Vrijdag zjjn de schietproeven op de pantserschjjf vervolgd, en wel door den rammonitor «Cerberus," liggende op grooten afstand van het fort «De Hars- sens". Dien dag werden vier schoten gelosthet eerste schot had op een plaat van Fransche afkomst dezelfde uitwer king als den vorigen dagook deze werd zoo goed als verbrijzeld. Stukken er van kwamen terug op den monitor, die op ongeveer 80 meter afstand geankerd lag. Allen bevonden zich benedendeks, zoodat geen ongelukken plaats konden hebben. De platen van Engelsch fabrikaat ble ken het beste bestand te zijntoch dron gen de stalen projectielen door den dikken ijzeren wand en vielen op grooten afstand neer. Zaterdag jl. zijn de laatste drie schoten gedaan, die de geheele vernieling van het geraamte bijna tengevolge had. Men was van meening, dat geen kracht groot genoeg was om haar dusdanig te amoveeren. Het vaartuig, waarop de schijf geplaatst was, verkeerde in zinkenden staat, zoodat het met grooten spoed naar binnen moest worden gesleept. De heer H. A. Egbers is als direc teur van «Helders Mannenkoor" afge treden. In zijn plaats werd benoemd de heer L. Rugers. Bjj het examen voor apothekersbe diende te 's Gravenhage is geslaagd de heer J. Duval, van hier. Het «Utr. Dagblad" bevat 't volgende Een marine-matroos, die dezer dagen wegens een of ander vergrijp aan boord van het wachtschip te Helder provoost- straf onderging, hief in zijn eenzaamheid socialistische liederen aan. Wijl hij, trots het ontvangen bevel om zich daarvan te onthouden, voortging met aan zijn «roode" gevoelens lucht te geven, werd hem een zwaardere straf opgelegd. Ten einde hier mede in kennis te worden gesteld, werd hij geboeid en onder gewapend geleide op het halfdek gebracht. Hier wist hij zich van zijn boeien te bevrjjden, en vóór zijn geleiders dit konden verhinderen, sneed hij, onder het uiten van smadelijke woorden, met een mes de lpn stuk, waar aan de driekleur wapperde. Eindelijk ge grepen, werd hjj naar den provoost terug gebracht. Texel, 11 Nov. Nadat een jachtliefhebber Zaterdag vruchteloos getracht had zijn defect jacht geweer af te vuren, beproefde hij dit '8 avonds opnieuw. Werkelijk ging nu 't schot afeen deel van den pa troon ging door den loop van het ge weer, maar het ander deel sprong den schutter in 't gezicht. Vrjj hevig werd 't linkeroog getroffen, zoodat zelfs de vrees ontstond dat dit lichaamsdeel verloren zou zjjn. Dr. Stam verleende zijn halp aan den gekwetste en mocht dra de zekerheid geven, dat dit getroffen oog behouden bleef. Oude-Schild, 11 Nov. Door eenige ingezetenen van hier zal Zondag a.s. een volksvoorlezing en voor drachten worden gehouden ten huize vaa den caféhouder Bijl. De geheele opbrengst is bestemd voor de te stichten Prinses Wilhelmina-bewaarschool. Men schrijft ons van Winringen Jl. Woensdagavond had hier het aangekondigde orgelconcert in de H. V. Kerk te Hypolitushoef plaats; begunstigd door het schoone weer, werd elke inwoner, al woonde hij wat ver af, in de gelegenheid gesteld het bij te wonen, waarvan de groote opkomst ook getuigde. Door de medewerking van den heer van Ooij, uit Haarlem, en eenige dames van Wieringen, werden onderscheidene nummers ten gehoore ge bracht. De krachtige baritonstem van den heer van Ooij, zoomede de damesstemmen, bij de sohoone begeleiding van het orgel, welk spel aan een zeer bekwamen hand was toevertrouwd, kwamen goed tot hun recht en lieten bij de aanwezigen een aangenamen indruk achter. Die indruk wordt zeer zeker verhoogd, wan neer men weet dat dit concert heeft plaats ge had tot bijdrage voor de Restauratie van boven genoemde kerk. Deze kerk telt al eenige eeuwen mede; het koor dat nog in echt Gotischen stijl van tufsteen opgetrokken is, behoeft noodig voor ziening of onmiddellijke afbraak, daar het ge vaarlijk wordt; reeds vallen bij zware winden er stukken van boven uit. Mogelijk dat er in den Lande nog menschen worden gevonden, die er prijs op stellen dat oude kerken in waarde blijven. Moge dit zoo zijnen dat de kerkvoogden gesteand mogen worden om de vernieling te voorkomen. Wat de tand des tijds er aan gaat verrichten, dat is na een korte poos geheele vernietiging. Mocht de Synode daar ook eens kennis van willen nemen. Laten wij toch trachten te behouden wat wij in deze nog bezitten en het niet dusdanig laten vervallen, opdat het nageslacht ons niet zou kun nen beschuldigen van verregaande onverschillig heid omtrent de erfstukken onzer voorvaderen. Donderdag a. s. komt de Rappor teurs-Commissie uit de Eerste Kamer bijeen, tot vaststelling van het voorloo- pig verslag over de schoolwet, hetwelk dan tegen Zaterdag rondgedeeld wordt. Acht a tien dagen daarna wordt het re- geerings-antwoord verwacht, zoodat in het laatst van November de wet in openbare behandeling kan komen. In het Nbl. v. h. Kant. Oosterhout leest men dat het van rijkswege aan die gemeente verstrekte drukwerk voor de a.s. volkstelling 331 kilo bedraagt. Als men soms niet weten mocht, zegt het blad, waar de lieve dubbeltjes van den Staat bljjven, kan dit als een staaltje ter opheldering dienen. Naar men verneemt zijn door de Stoomvaart-Maatschappij «Nederland" bij de firma Caird Co. te Greenock twee stoomschepen besteld, die in het volgende jaar op de lijn znllen gebracht worden, voor den maildienst tuschen Amsterdam, Genua en Java. Deze schepen worden grooter dan de «Prinses Amalia", zullen sneller loopen dan een der bestaande mailschepen en worden voorzien van de nieuwste verbe teringen in de passagiers-verblijven. De Javabode schrijft over den te- genwoordigen toestand in Atjeh Door het nagenoeg onbelemmerd toe laten binnen onze linie van Atjebers van buitenaf (zoo onbelemmerd, dat een vijand, die zoo pas tegen ons gevochten heeft, zich een oogenblik later gerust bjj een onzer posten kan aanmelden om een toe gangskaart) is er onbeperkte aanraking tusschen den vijand buiten en de zoo genaamde vrienden binnen onze stelling, welke laatsten op enkele uitzonderingen na met den vijand heulen en ons waar het te pas komt verraden en verkoopen. Hierdoor is het verklaarbaar dat de vijand steeds bjjtjjds op de hoogte is van alles wat wjj tegen hem ondernemen, terwjjl wij zelf daarentegen niets van den vjjand weten of ons door de valsche vrien den om den tuin laten leiden met valsche berichten. Het verraad schjjnt zelfs nog verder te gaan. Zoo zou het volgens de loopende ge ruchten na de jongste gevechten bij Kota Pobama gebleken zjjn, dat de vjjand in verontrustende mate in het bezit is van pakjes Beaumont-patronen, afkomstig uit onze magazjjnen, voorzien van het wel bekende stempel, jaarmerk 1888, terwjjl onze soldaten zich moeten behelpen met oude patronen van de jaren '84 en '85. Ter weerszoden van het nieuwe Centraal-station zjjn in het vorige jaar lange opritten gebouwd, welke dienen moeten, om met rjj- en voertuigen het perron te bereiken. Van een dezer opritten links van het station is de buitenmuur, op de plaats waar deze zich in halfcirkelvorm ombuigt, over de geheele hoogte (ongeveer 4 meter) geschenrdeen zwaar blok hardsteen van het 80Qs-ba8ement is midden door gebro ken. Bedoelde muur grenst op die plaats onmiddelljjk aan een van de bekende verzakte viaducten. Het is ons niet bekend of verzakking dan wel de druk van de daarachter gele gen grond de oorzaak van het scheuren van den muur is. De onderhandelingen tusschen het werkvolk en de directie der stoomvaart- maatschappjj «Nederland" te Amsterdam hebben ten slotte geleid tot een loons- verhooging. Het is nameljjk aan de direc tie gebleken, dat sedert de vervanging van tiendaagschen dienst door den veertiendaagschen, minder overwerk voor kwam, zoodat de wekeljjksche inkomsten van de sjouwerlieden, die geregeld aan hare ladingen werkten, daaronder hadden geleden. Om daaraan te gemoet te komen, zjjn de loonen per uur verhoogd van 20 op 22 ct. Yoorts is bepaald dat voor werk 's avonds na 10 uur 30 ct. per uur zal betaald worden, evenals voor Zondags- werk. Voor de ambachtslieden, die de Maat- scbappjj in dienst heeft, zjjn ook eenige gunstige veranderingen gebracht in de be paling der vergoeding voor overwerk.(Hbl.) Omtrent het duel, waarvan de Avond post melding maakte, verneemt men na der Donderdag jl. heeft op het Wassenaar - sche Slag, onder de gemeente Wassenaar, een duel op het pistool plaats gehad tus schen baron d'A. v. G., le luitenant der jagers, en den student P. nit Leiden. Het wisselen der schoten is zonder verwon ding van een der partgen afgeloopen. De geruchten, volgens welke een der duellanten in den schouder zou zjjn ge troffen, zjjn derhalve ongegrond. De justitie heeft zich het geval aange trokken en een onderzoek doen instellen. Zaterdag- en Zondagavond hebben te Kampen weder gedurende de oefenin gen van het leger des heils grove onor delijkheden plaats gehad. Een bende, meest opgeschoten jongens onder begunstiging van tal van nieuws gierigen, bestormde in den letterljjken zin den «heilstempel", wierp al de glazen in en verbrijzelde verder al wat onder het bereik was. De oefeningen hadden plaats onder lei ding van adjudant Palstra, die, als eom- mandeerend officier, zich genoodzaakt zag, bevel tot den aftocht te geven. Hjj zelf moet gedurende het gevecht licht gewond zjjn. Door de politie te Groningen is een berucht sujet, met name R. A., aan gehouden, die manufacturen had ont vreemd. De man heeft reeds verschillende malen wegens diefstal gezeten en nog in de vorige week werd andermaal door den officier van justitie bjj de rechtbank te Groningen voor soortgelijk feit vier maanden celstraf voor hem aangevraagd, terwjjl hjj thans natuurljjk nogmaals moet terechtstaan. Hjj is nu in voorloopige hechtenis genomen en naar de cel over gebracht, werwaarts voor korten tijd even eens zjjne vrouw wegens onderscheidene door haar gepleegde diefstallen werd ver voerd, zoodat man en vrouw thans weder onder één en hetzelfde hoewel niet be- njjdenswaardig dak vertoeven. Een slager van Doesburg, genaamd M., heeft Zondagmiddag 2 uur aan de Janspoort te Arnhem tot tweemaal toe een revolverschot op zjjn vrouw gelost, waarvan hjj gescheiden leefde, gelukkig echter zonder noodlottige gevolgen. Hierop keerde de moordenaar het wapen op zich zelf en viel dood ter aarde. Het ljjk is per brancard naar het ljjkenhuisje Onder de Linden gebracht. Voor eenige dagen werd een vrouw van slechte zeden te Leeuwarden betrapt terwjjl zjj bezig was een portemonnaie met bankpapier achter den Prinsentuin in den grond te verbergen. De politie, van de zaak in kennis gesteld, ging aan het onderzoeken, en al spoedig bleek het haar, dat het bankpapier was ontvreemd aan een elders te huis behoorend jong gezel. De vrouw, die met hare medeplich tige meermalen gevangenisstraf heeft on dergaan, zal zich ook wegens dezen dief stal voor den rechter hebben te verant woorden. De rjjkste vrouw ter wereld is niet, zooals men denken zou, een dame in de Vereenigde Staten, het land der mil- lionnairs. Het is een weduwe te Valpa- raiso (Chili), Donna Isidora Camino, die naar men verzekert, een vermogen van vjjfhonderd millioen gulden bezit. Bevallen van een welgeschapen Dochter, M. KOOIMAN, Echtgenoote van L. CONIJN. Helder, 9 Nov. 1889. GeborenGRIETJE, Dochter van S. K. LUIJTZEN en T. LUIJTZENDooeewaaed. Helder, 9 Nov. 1889. Voorspoedig bevallen van een welge schapen Dochter: A. ABBENES, geliefde Echtgenoote van B. SCHUITENMAKER. Amsterdam, 8 Nov. 1889. Czaarpeterstraat 113. Zondag jl. trof ons een zware slag, daar mjjn geliefde Echtgenoote en der kinderen dierbare Moeder AAFJE BOOD, na een langdurig doch geduldig lijden, in den ouderdom van 77 jaar en 7 maanden, ons door den dood werd ontrnkt. Helder, 10 Nov. 1889. S. BAKKER, Kinderen, Behuwdkinderen en verdere Familie. Strekkende deze tot algemeene kennisgeving. Heden overleed onze geliefde Zoon en Broeder J ACOB, in den ouderdom van 25 jaar. Namens de familie, Wed. W. LAMMERS. Helder, 11 November 1889. Heden overleed onze geliefde Zoon JAN, in den jeugdigen leeftijd van 18 jaar en 3 maanden. JACOB MEIJER en Echtgenoote. IJmuiden, 9 Nov. 1889. te geven door het SYMPHONIE->ORCHEST VAN HET STWMUZIEKK0RP8 DER KON. NED. MARINE. onder directie van den Kapelmeeeter J. KON INC, AANVANG 8 nar. Voor niet-leden is de Entrée-prjjs HEERENf 0.50. DAMES en KINDEREN, ieder -0.25. Namens de Commissie van beheer voor }t Stafmuziekkorps der K. N. Marine de Kapelmeester, J. KONING. SW* Het is verboden in de zaal te rooken. bekwaam voor haar werk. Brieven franco lett. G. M., Adverten tie-Bureau Stadermann. Er biedt zich aan: voor NAAIWERK AAN HUIS. Adres J. KOORN, Oostslootstr., hoek le Vroonstr. Terwijl Londen Zaterdag het jaar- ksche feest vierde van den bonten op tocht, welke het eenjarig rijk van den nieuwen lord-myor inwjjdt, hielden de bakkersgezellen van Londen een vergade ring, waarop tot een algemeene werksta king besloten werd, indien de meester bakkers vóór Zaterdag 16 November hun eischen niet hadden ingewilligd. De bakkersgezellen, 5000 in getal, ei schen een werkdag van negen uur. Ze willen 60 uur per week werken, met inbegrip van een uur voor schaften. Elk uur daarboven moet betaald worden met anderhalf maal het gewone loon. De schatten der Montezuma's. In Mexico is een onderzoek begonnen naar de schatten, die luidens de overle vering omstreeks 370 jaren geleden nabjj de stad Mexico in den grond zonden zjjn begraven door Keizer Guauhtimotzin, een neef van Keizer Monteznma II, toen zjjn land in handen van Cortez en diens ge zellen viel. De schat, die dus begraven werd, zou minstens 192,000,000 gulden waard zjjn en bestaan in goudstof, gou den versierselen en andere voorwerpen, diamanten, robjjnen, paarlen, saffierenen andere edelsteenen, bijeengebracht door duizenden onderdanen voor hun vorst, of als buit uit veroverde landen medegeno men, Men gelooft, dat deze schatten zich bevinden in gewelven onder de bouw vallen der Aztekenstad Coyocan, op eenige uren van Mexico. De rechthebber zou zjjn de heer Nilairo Camarcho y Torres, een 35-jarig tandmeester te Mexico, die beweert, van de Montezuma's af te stam men en deze bewering uit oude hand schriften tracht te staven. Een dezer papieren bevat enkel het opschrift Guauhtemotzin, 1520. Coyoacan, Ueste. en is voor het overige met teekens en figuren, die kisten en vazen schjjnen te verbeelden, bedekt. Een ander hand schrift is in de taal der Azteken be schreven en bevat, volgens den heer Ca marcho het verhaal van de omstandig heden, waardoor de schatten in hunne tegenwoordige ligplaats kwamen en de aanwjjzing waar ze begraven werden, nl. in de groote zaal en twee andere ver trekken van het keizerljjk paleis. Eenige weken geleden zjjn de opgra vingen begonnen en de heer Camarcho hoopt tegen het eind van November in het bezit zijner erfenis te zjjn. Kort na dat men de eerste spade in den grond gezet had, werden de geraamten van 11 Azteken gevonden. Het waren de over- bljjfselen van krachtige mannen, die om streeks 6 voet groot geweest zjjn. Of er nog iets meer dan geraamten voor den dag zal komen, moet de ervaring nog leeren. Bevallen van een welgeschapen Zoon A. C. RAN, Echtgenoot van P. GROOT. Helder, 10 Nov. 1889. Bevallen van een Zoon A. TIELROOIJ—SPRUIT. Helder, 10 Nov. 1889. De ondergeteekenden betuigen hunnen hartelijken dank, voor de vele bljjken van belangstelling, bjj hun 25-Jarig- Huwelijksfeest ondervonden, zoowel buiten als binnen de gemeente. Helder, 12 November 1889. J. R. VAN MANSUM en Echtgenoote. H. JANZEN Ez. p. p. c. en Familie. Adres: Stadhouderskade, 53, Amsterdam. Allen die iets te vorderen hebben van-, verschuldigd zjjn aan-, borgtochten of papieren onder hunne berusting hebben van de onder het voorrecht van boedelbeschrjj- ving aanvaarde nalatenschap van den WelEd. Heer JOHANNES LAURENTIUS KANNEGIETER, in leven le Stuurman bjj de Gouvernements-Marine, gedomici lieerd te Helder, en den 18en Augustus 1889 aan boord van het stoomschip «Amalia" overleden, worden verzocht daarvan vóór of op 1 December 1889 aangifte of betaling te doen ten kantore van Notaris HATTINGA RAVEN, te Helder. DONDERDAGAVOND a. s. ten 7 ure zal (D. V.), in het Gebouw der Vereeni- ging ter Verbreiding der Waarheid (Palm straat), een BIDSTOND gehouden wor den voor Israël, voor ieder toegankeljjk, maar inzonderheid voor Israëliten. Voorganger de Eerw. Heer _£L. -V-AJNT OS, Zendeling onder Israëlte Amsterdam. EXTRA VERGADERING, uitsluitend voor de Leden, morgen avond WOENS DAG 13 NOVEMBER, 's avonds 8 uur. Het Bestuur. Jaariyksche algemeene Vergadering, in Musis Sacrumop DONDERDAG 14 NO VEMBER '89, des avonds 8 uur. De Secretaris H. A. STADERMANN Ju. Plaatsen kunnen besproken worden op Woensdag en Donderdag e.k., des namid dags tusschen 3 en 5 uren, bjj den Pedel J. AKKERMAN, Breewaterstraat, en ver der op eiken dag ook bjj den heer C. MAALSTEED in «Tivoli". W. KUIJK.

Vliegend blaadje : nieuws- en advertentiebode voor Den Helder | 1889 | | pagina 2