4' Zoier-CiDtcn, S. T. LAND, DE AANNEMER Tac- ei MacÉatie, GROOT BAL Advertentie n. 35-jarip EcMvereeniging. Predikbeurten DANKBETUIGING. Aan de Leden der Herv. Kerk PARK TIVOLI. op ZONDAG 7 JUNI 1891, J. H. HOFFMAN. Mr. Timmerman, teu eu smeerkaarsen, 61 lees 't geh eele pograni van mijnh. de Clorq, niet van achter naar voor, zooals gc gedaan hebt, maar an dersom. Beschouw eens de zaken met elkaar in verband. Kunt ge dat niet, weeg dan maar weer krenten Uw dankend Mijnh. de Redacteur. 't Bestuur der afd. Helder van den bond voor Algem. Kies- en Stemrecht. Helder, 4 Juni 1891. platen te vermeerderen, opdat wij binnen kort in iedere stad, in ieder dorp het bekende op schrift mogen lezen«Gedenkt uw broeders in stormgevaar!", besluit de schrijveruw vroegere plaatsgenoot dezer regelen. U dankzeggende M. d. R.voor de ver leende plaatsruimte. Rotterdam, 30 Mei 1891. DE Geachte Heer Redacteur! Verzoeke s. v. p. een bescheiden plaatsje in uw veelgelezen blad. Met de meeste belangstelling volg ik steeds de berichten, aangaande het ten uwent vestigde Reddingsfonds, waaronder ook de laatste opgaaf der in verschillende Café's en Sociteiton geplaatste offerbussen. De laatste opgaaf van den 16den Meijl., vermeldde, dat de gezamelijke inhoud f 62,24£ bedroeg, met inbegrip eener som van f 3,25 door tusschen- komst van den heer Tienstra uit Gouda ont vangen ik herinner my dat de inhoud het vorige jaar ruim f 43.00 bedroeg. Volgens mijne meening is deze uitkomst over het tijdvak van een jaar voor de leden der Commissie niet verblijdend. Ook las ik het laatste verslag hunner werk zaamheden, welko pogingen door hen zijn aan gewend om den linantieëlen toestand van het Fonds te verbeteren, en hoe zij ondanks hunne doortastenden ijver, o. z. t. overal werden af gewezen en de grootste teleurstellingen onder vonden, zelfs bij de machtigste grootwaardig- heid-bekleeders. Dit is, mijns inziens, een groote ondank baarheid der Regeering, die juist de eerste moest zyn, welke deze instelling op de meest ondubbelzinnige wijze moest steunen en daar door zou toonen wat meer belang te stellen in het lot der wakkere mannen te meer daar de Commissie is samengesteld uit man nen van invloed en befceekenis, die waarachtige waardeering koesteren, voor den moed, en de monschlievendheid hunner minder bedeelde natuurgenooten. Het deed mij leed, de woordon „Wat staat ons nu te doen te lezen. Hieruit mogen wij dus afleiden, dat, indien de Commissie geen beteren steun en medewerking ontvangt, deze nuttige philantropische instelling, wegens gebrek aan voldoende ondersteuning eerstdaags tot het verledene zal behooren. Mijn wensch als vroegere plaatsgenoot is, dat het ten op zichte van de redders van schipbreukelingen nooit zoo ver moge komen. Zij zouden dan ten eenenmale van al hun hulp en steun be roofd worden. Doch in het bijzonder niet voor de ijverige Commissie, die dan al haar hoop, al haar menschlievende medewerking in rook zou zien opgaan. Derhalve is steller dezes zoo vrij een kleine vraag tot de Commissie te richten, en wel deze waarom niet in de verst afgelegen plaatsen des Rijks bussen geplaatst voor dit doeleindo P Het zal den leden der Commissie toch wel bekend zijn, dat in het grooto Duitsche Rijk op de verst van de Oostzee verwijderde plaatsen en dorpen, offer bussen te vinden zijn met bybehoorende plaat, voorstellende hoe de redding in de meest moeilijke gevallen plaats vindt en daar onder de woorden «Gedenkt uwe broeders in stormgevaar", en dat langs de geheele kust der Oostzee, van Kmbden tot Rottum, 80 reddingstations zijn geplaatst, welke, volgens de laatste statistiek, ruim 3000 personen, aan het woedende ele ment ontrukten." Een land als Nederland, dat voor de helft door de zee wordt bespoeld, moet dat een Red dingsfonds bezitten 't welk in kwijnenden staat zou gaan verkeeren Moeten de onverschrokken redders niet wor den aangemoedigd Moeten zij niet steeds kun nen bemerken, dat men altijd en overal voor hen in de weer is Zijn wij als Nederlanders niet verplicht, deze mannen te respecteeren Wagen zij niet hun leven voor hun evenmensch? Dat kan toch immers met geen goud betaald worden Hebben zij feitelijk geen recht op onder steuning, ook van hun gezin, als zij in de ge vaarvolle uitoefening van hun beroep bezwij ken of invalide worden Wat zou de Com missie van het Fonds kunnen uttvoeren met een som van f1400, ingeval God verhoede zulkshet woedende element, eenige offers hunner monschlievendheid eischte Het is van een algemeene bekendheid, dat Helder's ingezetenen nimmer te kort schoten als het op liefdadigheid aankwam. Hiervan hebben zij in den afgeloopon winter weder een treffend bewijs geleverd. Doch mijn vraag is dezeMogen wij onze gemeente, op enkele uitzonderingen na, alléén verantwoordelijk stel len voor een instelling als deze, waartoe, myns inziens, geheel Nederland moest bijdragen Aan wie de eer, als de buitenlandsche nieuws bladen gewagen van reddingen, met opoffering en moed, aan onze kust bedreven Ieder Ne derlander, niet waar, gevoelt zich dan geëerd en gevleid. Het waren zijn landgenooten, zijn broeders, waar hier sprake van was. Wat de uitbreiding van de plaatsing dezer olïerbussen met bijbehoorende aanmoedigings platen betreft, dit zou voor de Commissie wel is waar geldelijke bezwaren opleveren, doch alles behoeft niet in ééns te geschieden. Traps gewijze uitbreiding zij aanbevolen, beginnende met de grootste steden des Ryks, doen allengs uitbreiding. Steeds voorwaartsVele kleintjes maken een groote, en geloof mij, M. d. R. als na verloop van een jaar de opbrengst in uw blad werd gepubliceerd, dan zouden wij een ander cyfer kunnen constateeren. In iedere stad, in ieder dorp moest een Com missie bestaan als onderdeel van het Hoofd- Comité, gevestigd te Helder. Iedere Burgemeester of Hoofd der gemeente, zou wel toestaan, dat in alle openbare instel lingen in zijne gemeente bovenbedoelde bussen werden geplaatst. Daarom doet atelier dezes een beroep op de milddadigheid van het Nederlandsche volk, om de taak der ijverige Commissie gemakkelijk te maken en haar door milde bijdragen te steunen. Met den wensch, dat deze regelen weerklank zullen vinden bij alle Vaderlandslievende land genooten, opdat de Commissie in de gelegenheid gestold moge worden, op de hierboven beschre ven wijze hare offerbussen met aanmoedigings Correspondentie. S. geeft, met het oog op een ingezon den artikeltje, voorkomende in een vorig nummer, in overweging om de nieuw te bouwen brug over het Heldersche kanaal te noemenSint Nicolaasbrug. Marine en Leger. Blijkens bij het departement van marine ontvan gen bericht, is Hr. Ms. schroefstoomschip Iste kl. „Johan Willem Friso", onder bevel van den kapt. ter zee G. Doorman, op de terugreis van Cura^ao den éden dezer te Falmouth aangekomen. Aan boord was alles wel. Gisteren zeilde alhier binnen Hr. Ms. zeilkor- vet „Urania" onder bevel van den luitenant ter zee le klasse D. Stolp. Hr.^ Ms. Btoomkanonneerbooten „Ever" ou „Gier die verleden Dinsdag in dienst werden gesteld, meerden gisteren alhier in de haven. Hr. Mb. torpedobooten 13 en 18, deden eene rej*b van hier naar Medemblik en kwamen in den na middag van denzelfden dag alhier weder terug. Stoomvaartberichten. Het stoomschip „Drenthe," naar Rotterdam, passeerde 3 Juni Gibraltar. Het stoomschip «Zuid-Holland", van Rotter dam, vertrok 2 Juni van Southampton. Het stoomschip Burgemeester den Te- van Amsterdam, arriveerde 3 Juni te Genua. Het stoomschip «Prins Alexander," van Am sterdam, arriv. 3 Juni te Padang. Het stoomschip BPrinses Amalia", van Am- steidam, pass. 2 Juni Aden. Het stoomschip «Prins Hendrik" vertrok, 8 Juni naar Amsterdam. Het stoomschip «Soenda", van Amsterdam, arriveerde 3 Juni te Padang. Het stoomschip «Prinses Mar ie", naar Am sterdam, arriv. 4 Juni te Genua. Het stoomschip nPrins Frederik Hendrik", naar Amsterdam, vertrok'3 Juni des avonds van Havre. Het stoomschip «Merapi", van Rotterdam, vertrok 4 Juni van Suez. Marktberichten. Purmerend 2 Juni. Aangevoerd 320 run deren 21 stieren, handel stug, lager in prijs, 244 vette kalveren f 0,70 a 0,90 per KG., handel matig, 152 nucht. dito f 8 a 22 per stuk, handel vlug, 32 paarden, 2361 schapen, 1041 lammeren, vette en overhouders lager in prijs, stug, lammeren prijshoudend, 302 vette varkens f0,32 a 0,40 per pond, handel stug^ 145 magere varkens f8 a 14, 281 big gen ,f4 a 7,beide handel stug, kipeieren f 3,a 3.50, eenden dito f 3,25 per 100, kleine kaas f31, middelb. f28, aangevoerd 293 stapels, 1159f pd. boter f 1,15 a f 1,25 per pd. Schagen, 4 Juni. 5 paarden f'40 a 200, 4 stieren f 35 a 120, 54 geldekoeien f 80 a 260, 20 kalfkoeien f120 a 260, 34 nuchtere kalveren f5 a 17, 544 schapen fll a 19, 1120 lammeren f5 a 12, 8 bokk. en geit. f2 a 2, 37 magere varkens f8 a 12, 73 biggen f'4 a 6, 12 kippen 70 a 100 e., boter p. kop 70 a 80 c., kaas per KG. 20 a 95 c„ kipeie- ron per 100, f2,45 a 3, eendeieren f 3, a3,20 Visscherijberichten. Nieuwediep, 3 Juni, Aangebracht van Wieringen 25-tal geep per tal f 3. Van vletten 150 roggen f 0,50. 135 korders met 20 tot 100 tongen f0,35 a 0,45, 20 tot 100 kleine tongen f 0,12 a 0,16, 17 tarbotten f 6 a 9, 1 tot 6 mand kleine schol per mand f 1,50 a 2,25, 1 tot 2 mand Bchar per mand f 2, 3 tot 40 roggen f 0,60. 4 Juni. Van vletten 140 roggen f 0,45 a 0,50. Van Wieringen 30 tal geep per tal f3. 95 kor ders met 10 tot 100 tongen f 0,30 a 0,35, 20 tot 300 kleine tong f 0,12, 6 tarbotten f 6 a 7, 1 tot 7 mand kleine schol per mandflal,50, 2 mand schar per mand f2, 2 tot 10 roggen f 0,45 a 0,50. 5 Juni v.m. 8 u. Van vletten 30 roggen f 0,50. 25 korders met 6 tot 100 tongen f 0,30 a 0,35, 10 tot 100 kleine tongen f 0,12,1 tot 2 mand kleine schol per mand fl,30, 1 tot 2 mand schar per mand f 2, 3 tot 10 roggen f 0,50. Burgerlijke Stand, gem. Helder. Van 2 tot 6 Juni. ONDERTROUWD: R. Visser, marinier, en G, v. d. Zwaag. J. J. van Goor, kantoorbedienden, en E. J. Ebbinkhoff. IJ. Sperling, kanonnier, en G. Krane. J. Hoeksteiu, stuurman, en A. P. Beckholdt. GETROUWD: K. Muije en G. Hoog vorst. BEVALLEN: P. 't Hart, geb. Batenburg, d. N. Groet, geb. de Graaf, z. M. A. over de Linden, geb. van Vliet, d. C. H. H. Doomernik, geb. Val len, d. J. Snip, geb. Veen, z. J. M. Moor, geb. Annart, d. OVERLEDENJ. Visser, weduwnaar van M. Zuidhoek, 75 j. Vervolg der Berichten. De R. C. Centrale Kiesvereeniging «De Eendracht" vergaderde 1.1. Dinsdag, ter bespreking van bare bouding bij de a.s. verkiezing voor een lid van de Tweede Ka mer. rfc 40 kiezers waren tegenwoordig, 't Bestuur ontveinsde niet dat de toestand in dit district voor de Katholieke partij zoodanig was om zeer gerust te kunnen zijn bij het stellen van een eigen candidaat, vooral nu bet gebleken was, dat de sym- pafchièn voor den candidaat der tegenpartij in bet district alom onverdeeld is. Zeer goed was het mogelijk een voordracht uit eigen boezem te doen, maar onder die om standigheden zou een échec bijna onver mijdelijk zijn. Samen gaan met de anti- revolutionnairen! daarvoor was thans weinig geneigdheid, ofschoon bet beginsel er voor niet werd ontkend. Er had geen bespreking plaats gehad en uit niets was gebleken dat het door die partij ge wensch t was dat haar candidaat door «Eendracht" werd overgenomen. Men mocht daarom niet andermaal volgzaam zijn. Hierover geschiedde stemming en over het al of niet stellen van een eigen can didaat. De uitslag was algemeen in een ontkennenden zin. Besloten is alzoo dat de Katholieken in dit district zich bij de a.s. stemming zullen onthouden. We veruemen, dat, tengevolge eener cor respondentie tusschen het bestuur van «Helders Belang" en het Gemeentebestuur,laatstgenoemd College besloten heeft, de paaltjes, geplaatst op het voetpad nabij het dorp Huisduinen, te doen wit verven. Door voetgangers, avonds van en naar 't dorp gaande, zal deze maatregel zeker zeer toegejuicht worden. Er is lichtgevende witte verf wellicht dat het Dag. Best. zich, in 't belang der ingezetenen de weelde permitteert, om de toppen der voor wandelaars vrij lastige paaltjes met deze verf te doen beschilderen. Met het oog op den aanvang van den Zomerdionst op den Hollandschen spoorweg is dezer dagen door den boekhandel van de hee- ren Berkhout Co. uitgegeven de lijst met de vermelding der uren van vertrek en aan komst van spoortreinen, stoombooten en beurt- veeren, de buslichting en de openstelling van Post en Telegraafkantoren. Zoowel in huis kamers als in kantoren voorziet znlk een lijst in eene dagelijksche behoefte, en daarom zal zij wel door zeer velen verlangd worden. Men kan er niet meer buiten. 't Zal ongetwijfeld den bewoners van 't Ankerpark hoogst aangenaam geW€ zijn, te vernemen, dat het Bestuur van „Helder's Belang" pogingen heeft' aange wend om toestemming te verkrijgen tot beplanting van den openbaren weg aldaar, 't Verzoek daartoe is voor eenigen tijd bij Z. Exc. den Minister van Waterstaat, Han del en Nijverheid ingezonden, en naar we vernemen, moeten de ingewonnen adviezen gunstig luiden. Tegen den volgenden zomer zullen dan aan de zuidzijde van die straat boomen geplant worden. De aanwezigheid van den telephoondraad, in de richting van het Telegraafkantoor naar het Haven kantoor veroorzaakt echter, dat het oos telijk deel van 't Ankerpark van de be planting verschoond moet blijven. Of zou er aan dien draad een andere richting kun nen gegeven worden Heden werd in de Bouwzaal aan de Kerkgracht de jaarlijksche inspectie ge houden over de alhier verblijf houdende miliciens-verlofgangers der zeemacht. Ook de Minister van Marine heeft dezer dagen aan 't Bestuur van 't Red dingsfonds alhier schriftelijk zijn dank be tuigd voor de toezending van 't geschied kundig overzicht dier instelling. Naar men ons verzekert, zullen, ge durende het a. s. badseizoen te Huisdui- duinen, aldaar weder, evenals ten vorigen jare, van wege de Posterijen twee bus lichtingen per dag plaats hebben. Zooals bekend is, vindt men de brievenbus in dit dorp geplaatst tegen den voormuur der gemeenteschool no. 2. De politie-agent H. J. Vermeulen is op zijn verzoek eervol ontslagen. Sollici tanten zijn opgeroepen. Toen voor eenige maanden de verbete ring der haven nabij Oude Schild op Texel in de Tweede Kamer der Staten-Generaal aan de orde kwam, werd door den heer mr, Th. Heemskerk gewezen op de behoefte, die er bestaat aan een goede haven naby het dorp Oosterend, in het belang der visschers- vloot aldaar. Voor de communicatie met den vasten wal is zeker de verbetering van de haven te Oude Schild dringend noodig, een haven, die ook voor een deel der visschers- vaartuigen, welke op Texel tehuis behooren, hoogst gewenscht en onontbeerlijk is. Doch nevens deze havenverbetering, is het niet minder wcnschelijk, dat de Hooge Regeering haar aandacht wijde aau de behoefte, die er te Oosterend bestaat, 't Is een goede zaak geweest, dat deze voor de visscherij belang rijke aangelegenheid in de onlangs gehouden algemeene vergadering der Nederlandsche Vis scherij-Vereeniging is ter sprake gebracht. De pogingen, door 't Bestuur dier Vereeni ging, in 't belang der Texelsche visschers- vloot aan te wenden, zullen naar we ons vleien, tot een krachtigen steun verstrekken, om het plan, voor zeer velen van zooveel wicht, wèl te doen slagen. En 't is wel te verwachten, dat onze afgevaardigde, de heer Land, in de erkende behoefte wel zal helpen voorzien, even als onze vertegenwoordigers in de Provinciale Staten. Texel, 4 Juni. Aan den Zeedijk is heden een scheepsnaambord opgevischt, waarop „18 Harmspinder '70". De let ters waren ingesneden en het bord bruin geverfd. Gedurende deze week zijn van hier uit gevoerd ruim 4500 lammeren, die meeren- deels naar Leiden werden verscheept. Door het provinciaal bestuur van Noord-Holland is gisteren bij enkele in schrijving aanbesteed lo. Het verdiepen en onderhouden van de Noordzeehaven en van het buitenka- naal en het onderhouden van de golfbre kers en havenhoofden te IJmuiden, behoo- rende tot de werken van het Noordzee kanaal. (Raming f 1,527.000 Minste in schrijvers: A. Volker Lz. en P. A. Bos te Sliedrecht en Gorinebem, voor f 1,370,000. 2o. De uitvoering van eenige werken tot verbetering der zeeweringen langs het Noorderstrand op het eiland Vlieland, be- hoorende tot de zeewerken in Noord-Hol land. (Raming f22,250.) Minste inschrij ver M. Daalder te Terschelling, voor f19,260. 3o. Het herstellen van buitengewone winterschade aan de rpkszeewerken op het eiland Vlieland. (Raming f 14,750.) Minste iuschrijver J.1 v. Plas, te Hardingsveld, voor f14,200. Door Gods goedheid hopen wij heden, den 5 Juni, de 35-jarige t I Eehtvereenigïng te herdenken van I onze geliefde Ouders M H. KLERK en A. KWAST. Uit naam hunner Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. Op den 7n Juni 1891, hopen onze geliefde Ouders DANIËL WILIOUW en JANSJE BETHLEHEM, f hunne Vijf-en-twintig-jarige Echt- lis» vereeniging te herdenken. lp. Helder, 5 Juni 1891. Uit naam van kinderen en :fp behuwdzoon. Strekkende tot Ondertrouwd JACQUES VAN GOOR en ELIZABETH JOHANNA EBBINKHOFF. Helder, 4 Juni 1891. Algemeene kennisgeving. Ondertrouwd J. HOEKSTEIN en A. P. BECKHOLDT. Helder, 4 Juni 1891. Algemeene kennisgeving. GeborenJACOBA, Dochter van: J. A. PARMENTIER en C. M. J. RIJKERS. Amsterdam, 4 Juni 1891. Bevallen van een Dochter: J. A. TEN HACKEN—REIS. Algemeene kennisgeving. Helder, 4 Juni 1891. langdurig S geliefde Heden overleed na een en geduldig lijden onze geliefde Pleegvader, de Heer JOCIIEM VISSCUER, vroeger beambte aan de Nederlandsche Handel-Maatschappij en later in die functie bij de Visscherij-Maatschap- pijen «Helderen Triton,in den ouderdom van ruim 75 jaren. Helder, 2 Juni 1891. Namens zyn Pleegzoon en Dochter, J. KROON. H. KROON, geb. Post. Heden overleed, na een langdurig lijden, mijn geliefde Echtgenoot en der kinderen zorgzame Vader, de heer FERDmftD SETTEER, in den ouderdom van 61 jaar. Amersfoort, 1 Juni 1891. De Wed. F. SETTEUR— Satjerbeek. Eenige en algemeene kennisgeving. Den 2en Juni ontvingen wij het treurig bericht uit Passaic, vau het overlijden na een korte ongesteldheid, onzer geliefde Ouders: GERRIT STAR li, in den ouderdom van bijna 84 jaar, en GEERTJE STARK, geb. DROS, in den ouderdom van ruim 78 jaar. Vuurtoren, Eijerland, 4 Juni '91. Uit naam hunner dankbare Kinderen, J. STARK Gz. P. STARK—WEGMAN, en verdere Familie. Voor de vele blijken van belangstelling, ondervonden bij het overlijden van mijn geliefden Echtgenoot Hendrik van 't Hert, betuigen wij onzen liartelijken dank. Helder, 5 Juni 1891. Wed. J. VAN 'T HERT— Edelenbosch, en Familie. TE HUISDUINEN gedurende de maand Juni. Ondergeteekende betuigt, mede namens hare kinderen en familie haren hartelijken dank, voor de vele bewijzen van deelneming zoowel van buiten als binnen deze gemeente ondervonden gedurende de ziekte en het overlijden van haren echtgenoot. Helder, 3 Juni 1891. Wed. D. BANDSMA—SMIT. De ondergeteekende betuigt haren har telijken dank voor de veelvuldige blijken van belangstelling, gedurende de ziekte en het overlijden van haren geliefden Echt genoot ontvangen en ook aan de Heeren Dragers, voor de plechtige ter-aarde- bestelling, aan den overledene bewezen. Helder, 3 Juni 1891. Wed. T. J. MEERENS, geb Ran. Mede uit naam mijner Moeder en Familie. te HELDER (Palmstraat). D.V. ZONDAG 7 JUNI, voorin. 10 ure Ds. MOJE TON, van Haarlem. welke de teekening en bestek der 12 wo ningen, Gravenstraat, onder zijn berusting gehouden heeft, wordt in zijn belang aan geraden dit terug te bezorgen. J. MUNTER. rechtstreeks van het Kalf, voor Vrouwen en Kinderen van het personeel der Zee macht en van onvermogenden alhier, op Maandag den 8en en Dinsdag den 9en Juni e. k., van 2—4 ure des na middags op 's Rijks Marinewerf, ingang Westpoort. De Dirig. Officier van Gezondheid le kl J. B. COOMANS DE RUITER. Timmerlieden-Vereeniging DOOR EENDRACHT WELVAART. VERGADERING op ZATERDAG JIJi\I a. s., 's avonds ten 9 ure, in het lokaal HOFFMAN. Inschrijving nieuwe leden. HET BESTUUR. ZONDAG 14 JUNI 28 Ds. BRON. Ds. TE GEMPT. te geven door het STAFMUZIEKKORPS DER KON. NED. MARINE, onder directie van den Kapelmeester J. KONING, AANVANG 21/. EUR Voor niet-leden is de Entrée-prijs HEERENƒ0.50. DAMES en KINDEREN ieder - 0.25. Namens de Commissie van beheer voor 't Stafmuziekkorps der K. N. Marine db kapelmeester, J. KONING. Café HOTfm an. Zondag a. s. met flink strijkorchest. Dames zonder geleide worden NIET toegelaten. Ondergeteekende maakt door deze bekend, dat hij zich heeft gevestigd, als en beveelt zich als zoodanig beleefd aan. Hoogarhtend, UEd. dw. dn., M. H. RUIJGH. Mr. Timmerman. Ingang werkplaats naast de Vleeschhouwerij van den Heer J. KOR- VER, Keizerstraat. P.S. AdresBinnenhaven No. 5. Hoofdkiesdistrict DEN nELDER. Door de Centrale Liberale Kiesvereeni ging en de toegetreden Vereenigingen werd met algemeene stemmen voor de verkiezing van 9 Jnni a. s. tot Candidaat voor het Lidmaatschap van de Tweede Kamer der Staten-Generaal gesteld de Heer aftredend lid. Het Bestuur der Centr. Lib. Kiesv. T. J. WALLER, Voorzitter. F. L. W. BEYERINCK, den Helder. R. S. KUPERUS, Texel. J. N. WIERSMA, Wieringen. G. NOBEL, Zijpe. A. ERIKS, Petten. M. D, van den BERG, Anna Paulowna.

Vliegend blaadje : nieuws- en advertentiebode voor Den Helder | 1891 | | pagina 2