Waarschuwing. „BURGERPLICHT", Advertentiën. Jolaies Wilhelmus Harts Dienertje Sclaatseolieri, Loflovicos Franciscns van Loo DANKBETÜIGINC. Bekendmaking. De Kapperszaak van T. VAN ZUYLEN, is verplaatst vau Ae Spoorstraat No. 106, naar No. 138, voorstel van üet Bestuur, in Musis uitsprak. En 'k stelde mij de vraagZouden de hoeren Zur Mühlen en Klik niet eens mot den lieer De. Clcrcq gaan corrospnndeeren, ten einde van hem to weten te kowfen, hoe die vrije verpleging" kan geschieden, 't Is wel der moeite waard, want anders geven wij misschien nog eouige duizenden guldens uit voor Stichtingen die, naar 't schijnt, heel en al overbodig zijn. Met alle achting, Uw dn_ 1\ Muziek. Misschien verdient het bij het Bestuur van «Helders Belang" wel overweging, om, nu er in dit jaar niet meer to beplanten valt, toch iets te doen in het belang der ingezetenen in 't algemeen. Als door toedoen van dat Be stuur eens kon bewerkt worden, dat er ieder Zondagavond op oen der beide pleinen, het Haven- en het Westplein, een openbare mu ziekuitvoering plaats vond, zou dit zeer zeker bij zeer velen grooten bijval vinden. Tot uit voering hiervan zou het noodig zijn, dat den dag te voren op het aangewezen plein een eenvoudig ingerichte muziektempel werd in elkaar gezet en dat een muziekkorps daartoe werd geëngageerd. Zou de uitvoering van dit plan tot de onmogelijkheden behooren En zou het niet mogelijk zijn, dat het gemeente bestuur besloot om de gelden, uitgetrokken voor publieke vermakelijkheden, tot bevorde ring van dit doel aan te wenden Een zeer groot deel van 't publiek zou, naar we ons vleien, in zulke, elders gebruikelijke muziek uitvoeringen op Zondagavond, genoegen vinden G. Toen de boot der Cunard-lijn langs zij kwam, weenden voel vrouwen van vreugde. Op Vrij dag den 12n vulde een verstikkende stank het geheele schip, en het bleek dat 300 ton vlecsch door de hitte bedorven waren, zoodat men groote hoeveelheden carbol gebruiken moest voor ontsmetting. Men gelooft dat de brand ontstond door broeien van de katoen, hoewel verscheiden audere redenen worden genoemd. De passagiers van alle klassen gaven den ka pitein eeu souvönir, en de bemauning dankte hem in warme bewoordingen. De passagiers brachten 70 pd. st. bijeen, om onder de be manning te verdeelen. Brand op een stoomschip. In den nacht van den ,9n Juni brak. een verschrikkelijke brand uit in het ruim van den atlantischon stoomer «City of Richmond", ka pitein Redford, gedurende de reis van New- York naar Liverpool. De «City of Richmond" had aan boord 105 eerste-klasse, 71 tweede-klasse en 119 tusschen- dekspassagiers, een bemanning van 146 kop pen en een lading, bestaande uit 2000 balen katoen, provisiën, vlecsch en de geheele garde robe van do //Kendal Dramatic Company. Het schip verliet New-York op den 3n Juni en had gunstig weder tot den avond van den 7n, toen een orkaan opstak, vergezeld van hooge zeeën. De zee was den volgenden dag iets kalmer, doch de storm duurde voort tot den 9u. Tegen middernacht werd een dame-passagier wakker en vond haar hut vol rook, waarop zij dadelijk alarm maakte en een heer te hulp riep, die in een aangrenzende hut logeerde. In minder dan drie minuten waren alle pas sagiers, ook die van het tusscheDdek, boven do meesten hadden inderhaast hun bedden ver laten en waren in nachtgewaad. Toen het luik geopend werd dicht bij de plek waar de rook ontdekt was, sloegen de vlammen uit en bleek do lading katoen in brand te staan. Groote hoeveelheden - water werden dadelijk over de brandende massa geworpen, doch met weinig succes, en eerst toen de stoomblusschers in werking waren gebracht, nam het vuur iets af. Terwijl de kapitein en de eerste machinist, geholpen door de andere officieren, alles deden om het vuur meester te worden, viel op het dek een ander tooneel voor. Onder do oogen der angstige, doch overigens rustige passagiers werd een groote voorraad provisie door pas sagiers en hofmeesters in de booten gebracht, voor hot geval het noodig mocht wezen het schip te verlaten. Onderwijl bleef eon hevige storm waaien, die het schip geweldig deed slingeren. Tot het aanbreken van den dag wist niemand hoe ver de brand reeds voortgewoed had, zoo dik was de rook, terwijl de zee zoo hol stond, dat het onmogelijk zou zijn geweest de booten uit te zetten. Bij het aanbreken van den dag kon de kapitein na zorgvuldig onderzoek den passa giers mededeolen dat geen onmiddellijk gevaar bestond. De stoomblusschers hadden althans de vlammen bedwongen, doch er bleef nog een smeulende massa katoen, die weder vlam kon vatten, en het was onmogelijk na te gaan hoe ver het vuur reeds was gevorderd, want alle openingen waren gesloten, opdat de koude wind de vlammen niet zou kunnen aanwakkeren. Om acht uur 's morgens kreeg men een zeil in zicht en werden de gewone teekenen vau gevaar gegeven. Eerst kreeg men twee uren lang geen antwoord, doch eindelijk zag men het schip raet halve kracht vooruitstoomen en wach ten op de //City of Richmond», die in minder dan een half uur langs zij lag. Het gepraaide schip was de stoomer »Counsellor«, van de Harrison-lyn, op weg naar Liverpool. Dit schip zou langs zij blijven. Op dat oogenblik gebeurde een treurig ongeluk. De kapitein van de //Coun- scllor« viel plotseling dood op het dek" neder. Men wierp onderwijl zooveel mogelijk water op de brandende katoen. Tegen don avond word een poging gowaagd om in het ruim te komen en na te gaan welke uitbreiding het vuur had verkregen. Vier smeu lende balen werden naar boven gebracht, doch 't bleek hoog noodig, alles gesloten te houden, om alle lucht af to sluiten. Den geheelen vol genden dag was do toestand vrij wel dezelfde. Telkens sloeg een dikke rook naar buiten, doch vlammen zag men niet. Tegen den avond kwam een groote stoomer op de //City of Richmond" af, die, gepraaid, den Cunard-stoomer «Servia" bleek te zyn. De kapitein van dit vaartuig nam op zich, bij het brandende schip te blij ven, en beiden stoomden toen met vollo kracht vooruit, de «Counsellor" spoedig achter zich latende. De schepen stoomden samen door tot in den namiddag van den 12n. Hot vuur bleef oogen- schijnlijk gelijk, ofschoon het nu en dan op enkele plaatsen van het ruim zichtbaar werd, Om ongeveer 5 uur 's middags van den 12n praaide men de «City of Paris", ou de drie kapiteins hielden samen raad. Besloten werd, dat do »Servia" bij de «City of Richmond" zou blyven. Op den 13n scheen het schip hee- ter te worden, doch rook zag men niet. Toch bleef men voortdurend spuiten, en in dien toe stand kwam het schip in den ochtend van 14 Juni te Queenstown aan. Een der passagiers vertelde dat, toen bemerkt werd, dat het schip in volle zee in brand stond, gedurende eon vreeselijken storm en geen schip in zicht, een groepje vau acht vrouwen op het dek geknield lag te bidden. Marine en Leger. De kapitein van het korps mariniers J. R. J. P. Cambier, gedetacheerd aan het Kon. Instituut der Marine te Willemsoord, wordt den ln Sep tember a.s. geplaatst bij het lBte bataljon te Amsterdam. Zaterdag viel hier binnen Hr. Ms. stoomschoo- ner „Dolfijn" en gaffelschooner „Argus", terwiji Hr. Ms. stoom kanonneerboot „Ever" te Amster dam verbleef. Hr. Ms. monitor „Cerberus", die Donderdag hier binnenkwam, vertrok evenals Hr. Ms. zeilkorvet „Nautilus", gisteren weder naar zee. Hr. Ms. torpedoboot „Dempo" deed heden een tocht naar Amsterdam. Sfoomvaartberichten, Het stoomschip //Samarang," van Rotterdam, vetrok 19 Juni van Port-Said. Het stoomschip Prinses Sophia«, van Am sterdam, passeerde 20 Juni Del Armi. Het stoomschip //Sumatra", van Amsterdam vertrok 20 Juni van Padang. Het stoomschip «Prins Amalia«, van Am sterdam, arriveerde 20 Juni te Batavia. Het stoomschip „Conrad" vertrok 20 Juni van Amsterdam naar Batavia. Het stoomschip «Noord-Brabant vertrok 20 Juni van Rotterdam naar Atjeh en Batavia. Het stoomschip //Prins Hendrik», van Bata via, vertrok 20 Juni van Aden. Het stoomschip //Voorwaarts", van Amster dam, arriv. 21 Juni te Padang. Het stoomschip „Conrad", van Amsterdam, arriv. 21 Juni te Southampton. Het stoomschip //Prinses Wilhelmina, naar Amsterdam, arriv. 21 Juni te Genua. Het stoomschip //Utrecht", van Rotterdam, pass. 21 Juni Gibraltar. Marktberichten. Alkmaar 20 Juni. Aangevoerd 14 paarden f70 a 300, 10 koeien en ossen f 60 a 230, 30 nueh. kalveren f 8 a 14, 136 magere scha pen f 14 a 20, 155 lammeren f5 a 8, 113 magere varkens f 10 a 15, 216 biggen f4,— a 6,50, 6 bokk. en geit. f4 a8, 4 kl. bokjes 30 a 40 ets., boter per pd. ('s middags 12 u.) f 0,52£ a 0,65, eieren f 3 a 3,75, eendeneie ren f3,25, beide per 100 stuks. Hoorn 20 Juni. Aangevoerd tarwe f 10.50 a 11,50, gerst f5,50 a 6,25, haver f 4.50 a 5, erwten: witte f 13,50 a 15, groene dito f 14,75 16, grauwe dito f 16,25 a 18, bruine boo- nen f 14,50 a 16, karwei f9,50 a 9,75, mos terdzaad f 15,50 a 16, 14 paarden f70 a450, 390 schapen f 18 a 28, 183 lammeren f6 a 12, 11 kalvereu f8 a 12, 80 varkens f 8a 14, 5 zeugen f 10 a 30; 73 biggen f3,50 a 5,kip- eieron f3,50 a 3,75 pei 100, 2825- koppen boter f0,50 a 0,55 p. kop. Visscharijberichten. Nieuwediep, 21 Juni. Van vletten en Texelaars 860 roggen per stuk 50 a 55 cent. 129 korders met 10 tot 100 tongen p. st. 35 a a 45 cent, 20 tot 200 kleine tong p. st. 15 cent, 10 tarbotten p. st. f 6.80 a 9, 1 tot 2 m, kleine schol per mand f 2 a 2,50, 1 tot 3 mand schar p. m. 3,50 5 tot 50 roggen p. at. 55 ct. 22 Juni. Van vletten 370 roggen p. st. 55 a 60 cent. 23 Juni v.m. 8 u. 25,000 ansjovis per 1000 f8,25. Burgerlijke Stand, gem. Heider. Van 19 tot 23 Juni. ONDERTROUWD: P. B. Berrevoets, kwartier- aeester, en S. Zwaan. J. van Daalen, matroos, en C. Korver. GETROUWD: Geene. BEVALLEN: A. G. Rovers, geb. Warnsinck, A. M. Krng, geb. Klees, d. G. Pluijmers, geb. van der Hert, z. E. Boontjes, geb. Scheurs, z. G. Engels, geb. Thijsmeijer, z.N. Leur, geb. Kuiper, z. L. Kalf, geb. Leen, z. G. de Min, geb. Hemel rijk. z. N. Koster, geb. Nieuwenhnizeu, d. A. M. v. d. Abeele, geb. Potboff, d. 8. Kallenbaoh, geb. Jansen, d. C. Pohlman, geb. Assendorp, d. G. Stienstra, geb. v. Brederode, z. M. G. Looman, geb. Mennes, z. J. Oudkerk, geb. Sloog, d. OVERLEDENA. Leeuwons, weduwe van S. Winter, 84 j. C. Huijsman, 59 j. N. Bronsma, 17 j. Vervolg der Berichten. Belangstellenden in het lot van arme natuurgenooten verwijzen we naar de in dit blad voorkomende aunonee van de ver- eeniging Liefdadigheid naar Vermogen", waarin het houden van een collecte wordt aangekondigd. Dat een flinke som het loon zij voor 't loffelijk streven der vereeniging is onze hartelijke wensch. Omtrent de a. s. Heldersche Kermis, kun nen wij in 't kort mededeelen 't voornaamste wat et te zien en te genieten zal zijn. Aan 't Westplein riillen plaats vinden Het Theatre Sprieteen Caglïostro-théatre, directie G. P. StorapkSchietsalon van H. de Nies een Panorama van E. Dobbelaer©een Natuurwonderde bekende Poffertjesfirma H. van der Kam en twee Caroussels. Aan 't Molenplein Beignets van Consael; Wed. H. van Rijken, poffertjes, en Louis Cri- don met Amerikaan sche clowns. Op het Havenplein worden geplaatst Het Stoomzeilvermaak van L. Vinken en van G. Vinken, La tour d' EilfelKoppen met zijn bekende Beignets en P. Morreau, welke Magneta zal vertoonen. Op 't Nieuwe Kerkplein zullen de heeren geb. van Lier hun scliouwburgtent doen op slaan en't tooneel van den hr. W. Hart komt bij 't Centrum. Vóór Tivoli zullen de heeren Bigot en Blazer tooneelvoorstellingeu geven, terwijl de inpressario Stroober in Tivoli het publiek nieuw kunstgenot zal doen smaken. Voorts eon menigte andere vertooningen, hier en daar, zullen van het geheel het ker- mis-aanzien voltooien. Over een en ander zul len wij nadere bijzonderheden mededeelen. Met het oog op de in de volgende maand te houden verkiezing van acht leden voor den Gemeenteraad, werd ons dezer dagen door oenige kiezers, tegen den tijd dat in kiesver- eenigingen candidatenlijsten worden opgemaakt, nevens de namen der aftredende leden de heeren Groen, Oudenhoven, Verfaille, Vos, Govers en Zurmühlen het volgende gros voorloopige candidaten medegedeeldW. S. J. Beek, J. Bethlehem, T. Bolwerk, J. Brouwer, J. Dunselman, B. F. van Eek, G. B. H. Filbri, dr. P. C. F. Frowein, J. C. J. Graat, L. Hartog, C. Karsman, L. Koot, Je. Krijnen, J. Oortgijsen, C. E. Plugge, P. Ptplvliet, L. van Roozendaal, P. Schageto, B. E. C. Seignette, C. Stammes, S. W.' Stooker, Th. Terra, C. J. Verheij, B. L. Vries, A. B. Weber en M. Witsenburg. Onze plaatsgenoot, de hr. A. B.Weber, is weder in 't bezit van een witten leeuwrik, afkomstig van het eiland Texel. Voor een paar jaren was de heer Weber ook in het bezit van een dergelijken vogel, waarvoor hij te 's Hage op de tentoonstelling van pluimgedierte een verguld-zilveren medaille ontving. De vorige week werd te Amsterdam het examen gehouden voor ambtenaren bij de di rectie der Rijkspostspaarbank. De jongeling Th. Marijt, leerling van de inrichting voor onder wijs van den heer Vastenou, behaalde no. 1 en is thans te Amsterdam aangesteld. Onze plaatsgenoot F. Schilling, die met gunstig gevolg examen heeft gedaan om geplaatst te worden bij de Holl. Spoorwegmaatschappij, heeft 22 Juni zijn functie te Beverwijk aanvaard. Het pleit gewis voor de degelijkheid van het onderwijs aan het instituut voor U. L. O. alhier, directeur de heer D. A. G, Vastenou, dat genoemde leerling een dei- acht aspiranten was, die vóór den afloop van het examen voor alle anderen be noemd werd. Aan het kon. Inst. voor de Marine is gister aanbesteed lo. Schilderwerk aan het gebouw, minste inschrijver de Heer J. de Vries voor f 1793.2o. Timmerwerk, minste inschrijver de heer J. Duinker voor f1187.8o. Stukadoorwerk minste in schrijver de Wed. E. D. Harms en Zoon voor f762.50. 4o. levering van steenkolen en cokes, minste inschrijver voor Nutsko- len P. van Es Sr., voor 0.70 per H.L., Cokes P. van Es Jr. voor f 0.54 per H L. Wij vernemen, dat men op nieuw zal trachten uit het in de gronden gezonken stoomschip »Newham« katoen te lossen; bij gunstig weder zal men daarvoor een en ander in gereedheid brengen. Heden hebben voor de verkiezing van leden voor de Tweede Kamer der Staten-Generaal herstemmingen plaats in de navolgende kiesdistricten Alkmaar. Amersfoort, Bargum, Beverwijk, Bodegrave, Breukeien, Delft, Deutichem, Eist, Enschedé, Franeker, Gouda, Gronin gen,- Haarlemmermeer, Houtenisse, Katwijk, Loosduinen, Qmmen, Schiedam, Schoter- land, Veendam, Winschoten, Wolvega, Wijk bij Duurstede en Zaandam. Te za- men dus in 25 kiesdistricten, terwijl te Middelburg a. s. Donderdag een geheel nieuwe verkiezing zal plaats hebben. Hr. Ms. Pantserdekkorvet Suma tra, comm. officier kapitein ter zee P. G. Bruch, liep gisteren te IJmuiden binnen, van een' kruistocht in de Noordzee en Atlantischen Oceaan. Dit schip zal deel uitmaken van het eskader, bestemd tot ontvangst van den Duitschen Keizer. In den nacht van 30 Juni op 1 Juli zal de vaart door de sluizen te IJmuiden en in een gedeelte der aangrenzende wateren gesloten zijn voor alle schepen, welker te genwoordigheid niet vereischt wordt bij de ontvangst van het Duitsche eskader. De eerste haringjager is gisteren te Vlaardingen aangekomen met 400 ton haring. De Utrechtsche Rechtbank heeft gis teren uitspraak gedaan in de onlangs ver melde duel-zaak. De luitenant T. B. en de student H. zijn beiden veroordeeld tot 14 dagt Voor enkele dagen werden door een ingezetene van Breda geldswaardige papie ren gevonden tot een bedrag van f12,500 De stukken werden gedeponeerd ten bureele der politie. Een eigenaar heeft zich tot heden nog niet opgedaan. Bij den uitgever M. J. H. Kensels te Tilburg, ziet 't licht een muziekbundel, getiteld „Twaalf nationale liederen en Tier toasten". Bij 't „Volkslied" vinden we sen gewijzigde tekst, ook bij „Koningin's Ver jaardag". De bundel is bewerkt en ver zameld door Herman Bender, muziekdire; teur te Deventer en we vinden die bewei- king vrij gelukkig geslaagd. Afzonderly. zijn verkrijgbaar partituren vierstemmig voor Mannenkoor of Gemengd Koor. Ook kan men naar verkiezing twee- of drie stemmige partituren krijgen, zoowel als eenstemmige liederen. De prijs is matig gesteld en de uitvoering goed. We durven dezen bundel vrijmoedig aan bevelen, zoowel voor schoolgebruik als voor zangvereenigingen. Indertijd heeft de invoer van vleesch in deze gemeente een punt van ernstige overweging, zoowel in den Gemeenteraad als in de plaatselijke nieuwsbladen, uitge maakt, Als om strijd werd gezocht naai de beste wijze om op dien invoer toezicht te houden, ten einde de ingezetenen te behoeden tegen het gebruik van voor de gezondheid nadeelig voedsel. Bij de herrinnering aan het toen voor gevallene en besprokene, verdient het voor zeker de aandacht van belangstellenden, dat op 1 Juli a.s. te Leeuwarden een nieuwe Verordening op den invoer, den verkoop en de keuring van het vleesch, visch en vruchten in werking zal treden. Vooral ten aanzien van 't vleesch is deze verordening zeer streng. De invoer daar van vleesch bij nacht is bepaald verboden de inyoer bij dag is door een aantal be palingen zoozeer beperkt, dat er zooveel mogelijk waarborgen aanwezig zijn dat de invoer van bedorven vleesch zal wor den belet. Op den 26sten Juni a.s., hopen onze geliefde Ouders en hunne 35jarige Eelitvereeniging i te herdenken. Helder, 23 Juni 1891. Uit aller naam Hunne dankbare Kinderen, Behuwd- en Klein kinderen. Deze strekt tot algemeene kennisgeving. Op 25 dezer hopen onze ge liefde Ouders en Behuwdonders hunne 35-jarige Echtvereeniging te herdenken. Helder, 23 Juni 1891. Hunne dankbare kinderen en jBehuwdkinderen A. M. L. KAMP van Loo. P. H. KAMP. J. VAN LOO. A. VAN LOOSchouten. J. J. VAN LOO. L. F. VAN LOO. J. VAN LOO. 28 Juni a.s. hopen onze geliefde Ouders JOHANNES GEORGE BOCK en GEERTRUIDA OETELMANS, hnnne 25jarige Echtervereeniging j te herdenken. Helder, 23 Jnni 1891. Hunne dankbare Kinderen. Ondertrouwd P. B. BERREVOETS, Kwartiermeester K. N M„ en S. ZWAAN. ZHddere'l 20 Juni 189L GeborenJOHANNES JACOBÜS. Zoon van W. A. DE MIN. G. DE MIN-HEMELRLJK. Helder, 22 Juni 1891. Algemeene kennisgeving. Voorspoedig bevallen van een welgescha pen dochter N. KOSTER, geb. Nieuwenhuizen. Helder, 20 Juni 1891. Geboren JOHANNA WILHELMINA, Dochter van D. H. POHLMAN en C. POHLMANAssendorp. Helder, 21 Juni 1891. Bevallen van een Meisje, mijne geliefde Echtgenoote A. M. KRUG geb. KLUT. Helder, 19 Juni 1891. Bevallen van een Zoon M. WILLEMSE-SLORT Helder, 22 Juni 1891, Heden den 18n Juni overleed te Amsterdam na een lang en smartelijk lijden, onze innig geliefde Moeder en Behuwdmoeder, ANTONIA MIEMONS geb. IIOOGEBOOM. Ieder die haar kent, zal beseffen wat wij in haar verliezen. Amsterdam, 20 Juni 1891. Uit naam harer Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen B. BURGERS. (Door omstandigheden eerst nu geplaatst.) Op den 19 Juni overleed na een lang en smartelijk lijden, mijn geliefde Echtgenoot C. HUISMAN, in den ouderdom van 59 jaren. wed. c. huisman- Van Berloo en Familie. mm9 Op den 19 Juni overleed, na een langdurig doch geduldig lijden en na intijds voorzien te zijn van de HH. Sacramenten der Stervenden,mijn innig geliefde Echtgenoot en der kinderen zorgvolle Vader, de Heer C. ENGEL, in den ouderdom van 61 jaar. Wieringen, 20 Juni 1891. Wed. C. ENGEL-MOSK. Algemeene kennisgeving. P.S. De zaak zal op denzelfden voet worden doorgezet, Heden overleed, na een langdurig doch geduldig lijden, mijn geliefde Dochter NEELTJE BRONSEMA, in den leeftijd van 17 jaar en 4 maanden, diep betreurd door hare Ouders, Broeders en Zusters. Koegras, 20 Juni 1891. F. BRONSEMA. L. BRONSEMA geb. van wljngaarde. (Algemeene kennisgeving zoowel binneu als buiten de Heden overleed, na een langdurig doch geduldig lijden, onze geliefde Zoon en Broeder JAN ADRIAAN MANTE, in den ouderdom van 19 jaren. Wieringen, 18 Juni 1891. Uit naam der Familie G. MANTE. De Heer en Mevrouw PASTORWUN- DER zeggen vriendelijk dank voor de vele blijken van belangstelling bij de geboorte hunner Dochter ondervonden. Kraamvisites worden bij voorkeur afge wacht Donderdag 25 en Vrijdag 26 Juni. Langs dezen weg betuigen wij onzen harteiijken dank aan onze goede buren, die ons zoovele blijken van belangstelling en deelneming hebben gegeven gedurende de ziekte en bij het overlijden van onzen geliefde Zoon en Broeder. Wieringen, 22 Juni 1891. Uit naam der Familie G. MANTE. De Burgemeester der gemeente Helder maakt bekend, dat op Vrijdag en Zater dag e. k. en gedurende de daaropvolgende weekdoor de zeemiliciens schietoefeningen zullen gehouden worden, bestaande uit losse schoten, met het geweer, op het ter rein bewesten het Meteorologisch Station en het Landshok. Helder, 22 Juni 1891. De Burgemeester voornoemd C. A. BEUKENKAMP. Nationale Kiesvereeniging te Helder. Algemeene vergadering op MAANDAG 29 JÜNI, 's avonds 8 uren, in „Tivoli". De Voorzitter, T. MOOY. De WelEd. Heer T. C. COVERS, Lid van den GemeenteraadLandeigenaar enz. enz., wordt verzocht eerst te informee- renen niet verder te vertellendat de ondergeteekende zijn gekochte perceelen Bouw terrein NIET WIL BETALEN, en daar van per ceelen verkoopt en de gelden in zijn zak steekt. De door mij gekochte perceelen zijn 7 MEI 1891 betaald, zegge f1091.00. Het Straatgeld is een quaestie van latere behandeling. J. GRAAFF, Spoorstraat. PS. De eene bok volgt op de andere, ah nu de laatste bok maar geen pijnlijken stoot geeft. naast den Heer HABMS, Stucadoor.

Vliegend blaadje : nieuws- en advertentiebode voor Den Helder | 1891 | | pagina 2