Advertentiën. VpE-jarip Ectaeeiiiiii j Vüftitt-JariEe EcMvereeiipi uitspraak gedaan. De vier leden der be ruchte bende, eenigen tijd geleden op Bulgaarsch gebied gevat, zijn ter dood ver oordeeld, en 19 boeren, die de roovers geholpen hadden of als helers hunne me deplichtigen waren, zijn veroordeeld tot gevangenisstraffen van 3 tot 12 jaren. Marine en Leger. De minister van Marine heeft de benoeming van den jongeling W. Muurling, tot adspirant- administrateur bij de zeemacht, op daartoe gedaan verzoek ingetrokken en met 1 Sept. a. s. in zijne plaatB benoemd den jongeling E. A. van Wely. Hr. Ms. monitor „Reinier Claeszen" ia gister voormiddag, ouder bevel van den kapitein J. C- Commijs, van IJmniden naar zee vertrokken ter beproeving van geschat en stuurinrichtingen. Zoowel op den proeftocht als op de reis naar flellevoetslais zal genoemde monitor worden ge convoceerd door Hr. Ms. pantserschip „Schorpi oen", daartoe van hier afgekomen. De nieuwbenoemde adelborsten le kl. E. P- Westerveld, J. J. M. Baart, M. C. Koning, K. Zeeven, J. H. Tours, F. A. Smit Kleine, A. W. JBoeke, T. K. J. Heringa, A. Waller, A. Aron- stein, C. J. P. Zaalberg, L. J. Quant, R. T. Mu. sohart, P. A. Arriëns, J. Arcndsen de Wolff, Q. L. Heeris, P. A. van Rees, A. D. Muller, P. H. Qallé, C. van Manen en F. B. Klaverweiden worden den ln Sept. alhier geplaatst aan boord van Hr. Ms. schroefstoomschip le kl. „De Raijter", dat in het najaar naar Oost-Indië vertrekt. Blijkens bij het departement van marine ont vangen bericht is Hr. Ms. flottieljevaartuig „Bor- neo", onder bevel van den luitenant ter zee der lste klasse H. Velthuijzen, den 27sten dezer te Gibraltar aangekomen. Het voornemen bestond om den 89sten dezer jde reis naar Oost-Indië te vervolgen. Stoomvaartberichten. Het stoomschip Prins Alexander* vertrok 27 Augustus naar Amsterdam. Het stoomschip «Prinses Wilhelmina," van Amsterdam, arr. 27 Aug. Southampton. Het stoomschip ,/Conrad," [naar Amsterdam, pass. 27 Aug. Gibraltar. Hut stoomschip «Bromo" arr. 27 Aug. te Rotterdam. Marktberichten. Hoorn, 26 Aug. Aangevoerd tarwe f7,75 a 8,Rogge f 0,a 0,Gerst f 4.a 4,25, Haver I 3,25 a f 4,witte erwten f 10 a 10,50, groene f 10 a 11,grauwe f 12,50 a 14,vale f 6,50 a 14,bruine boonen f 10 a 10,75, karweizaad f 16,50 a mosterd f21 a 15 paarden f75 a 150, 0 koeien f a 132 schapen f 10,a 20, lammeren f 0,a 0,10 kalveren f 8, a 16,50 varkens f 12a 25,—, 3 zeugen f 30 a 60, 105 biggen f 5,a 9,kip eieren f 3,50 a -,eenden dito f per 100, 1425 kop boter f 0,60 a 0,65 per K. Alkmaar, 26 Aug. Aangevoerd 5 paarden f70 a 180, 18 kooien f 60 a 220, - vette kal veren fa 14 nucbt. dito f6,a 16, 186 magere Bcbapen f 8 a 18, lammeren ren f 0,a f 0,109 magere varkens f 16,a 20,195 biggen f7,a 11,6 bokken en geiten f 2,a 9,- kleine bokjes f 0, a -,Boter per P., f0,65 a 0,70, kipeieren f 3,a 3,75, eenden dito f per 100. Visscherijberichten. Nieuwediep. 26 Aug. Aangebracht door 80 korders 20 tot 100 tongen p. st. 50 n 55 eeDt, 5 tot 15 kleine tongen p. at. 25 cent, 20 tarbolten p. at. f 4 a 8, 2 tot 10 mand kleine schol p. m. f 0,70 a 2, 1 tot 4 mand schar p. m. f 2,50, 1 tot 10 roggen p. st. f 1,20. 28 Aug. 1 kotter H. D. 63, sthipper W. v. Marle, met 80 tongen, kleine tongen, tarbotten, schol en schar, besomming f 58. 1 kotter H. D. 300, schipper Gleingroen, met 60 kleine tongen, tarbotten, achol en sehar, besomming f 150. 29 Aug. v.m. 8 u. Niets binnen. 342st0 Staats-Loterij. 4de klasse, lste lijst. No. 17480 f 2000. No. 1480 f 1500. Nos, 2025, 9522, 14076 en 17065 f 1000. Nos. 12332, 14554 en 18928 f 200. Nos. 962, 7898, 17233. 17300 en 17785 f 100. Burgerlijke Stand, gem. Helder. Van 24 tot en met 26 Aug. 1898. ONDERTROUWDH. Burghoorn, adsis- tent b/d. conti ólo der H. IJ. S. M. en G. Mallet. GETROUWDC. van Eysden en W. Tegel. P. Boon en A. Huijbens. R. Bruin en W. S. Gysberts. L. v. d. Neut en D. Luij- ting. BEVALLEN: S. EiselinSchageD, d. J. Meestersv. d. Wal, z. M. E. Miljoen Kleine, z. G. BaisEvondyk, d. N. Nagt- zaamLa Maire, z. T. BrcotKneppel, d. A. v. d. BenDol, z. G. v. d. PlaatJon ker, d. A. BoogaardSmit, d. H. Versteeg Olmun, z. M. KuiperGrin, d. OVERLEDEN H. Kramer, ruim 4 maan- ded. H. Verschoor 5 maanden. C. Gieling, 2 jaren. J. Erica, 40 jaar. J. H. de Groot, 20 maanden. POLITIE. GEVONDEN VOORWERPEN. Adres Bnreau II1 kruiwagentje, 1 buis- denrsleutel, 1 rozenkrans. Adres Bureau Raadhuis1 gouden broche. Vervolg der Berichten. We vestigen de aandacht op bet kinder feest in het Casinogebouw op Koningin's ver jaardag. Volgens de advertentie belooft het voer de jeugd daar prettig te worden zang en dans, ververschingen, voorstelling met de Musea Tintamaresque, dat alles in een prach tige zaal, onder leiding van den heer Polak, kan niet anders dan goed zijn. De deelneming zal dan ook zoer groot zyn, temeer daar de entróeprijs (25 ct.) zeer billyk is. Uit goede bron vernemen wij, dat Ds. Granpré Molière den 24sten September a. s. zijn afscheidsrede zal houden. Door den Kerkeraad der Herv. gem. alhier is het navolgende drietal van pre dikanten geformeerd: Ds. L. A. J.Bosch, te HoogcarspelDs. H. A. Ludwig, te Zuidscharwoude, en Ds. B. W. Colenbran der, te Brielle. Toezegging van beroep is gedaan aan Ds. H. A. Ludwig, te Zuidscharwoude. Naar wij vernemen, kan de toezegging in wettig beroep veranderd worden acht dagen na de bevestiging van den vertrok ken predikant in zijne nieuwe gemeente. Bevorderd tot telegraphist de klerk der 2de klasse bij de telegraphie J. M. Faber, alhier. Ter vervanging van den heer Faure, wordt de lste luit.-ingenieur J. L. H. van Holk, van het korps genie-troepen te Utrecht, naar hier verplaatst. Mej. S. C. Kylstra, onderwijzeres aan de gemeente-school No. 7a alhier, is als zoodanig benoemd te Dronrijp. De Vereeniging «Liefdadigheid naar Vermogen* zal hedenavond een openbare vergadering houden in «Musis Sacrum* hoofdzakelijk ter bespreking van het te huis voor Oudelieden. De aanbesteding van het gebouw heeft reeds plaats gehad, zoo dat het nuttig plan van de leden dezer philantropische Vereeniging weldra ver wezenlijkt zal mogen worden. Men zie hier over nader de annonce in dit blad. Op een 27 dezer gehouden schiet wedstrijd in het Rustoord «Tillenhof" nabij Huisduinen zijn de prijzen behaald Op Vaste Baanle prijs de heer C. Postma2e prys de hr. Drabbe3e prijs de hr. W. de Jong. Poedelprijs de heer J. Steeman. Op Vrije Baan: le prijs de hr. W. de Jong 2e prjjs de hr. C. Postma 3e prijs de hr. P. Kuiper. Naar wij vernemen, zal de eerlang alhier te houden Bloemententoonstelling van «Floralia* worden opgeluisterd door een Matinée-Musiale op Zaterdag 9 en een op Zondag 10 September, alsmede door een Concert op Zondagavond, gevolgd door Vuurwerk, geleverd en ontstoken door den heer J. B. van Horsten, te Amsterdam. Op bedoelden avond zal ook de uitreiking der prijzen en diploma's plaats hebben. De opening der Bloemententoonstelling is bepaald op Zaterdag, des namiddags ten 2 uur; de sluiting op Zondagavond daar aanvolgende. Omtrent de beproeving van pantaerplaten op de Texelsche Hors schryft men onsDe zes pantserplaten waren 2 M. lang, 1.5 M. breed en 0.15 M. dik. Zij waren bevestigd op schyven die in samenstelling met het boord der in aanbouw zynde schepen type A over eenkwamen. Zy waren afkomstig uit de fa brieken van Brown te Sheffield, Cammell te Sheffield, St. Chamond te St. Ccamond, Krupp te Essen, Scbneider van le Creusot en Vic- kers te Sheffield. Het vuren geschiedde met een stalen ach- terlaadkanon van 12 cM., lang 85 kalibers en met stalen puntgranaten van Krupp wegende 26 KG. Er werden op elke plaat vyf schoten ge lost met de tref snelheden van 440, 480, 520, 540 en 573 M. De eerste twee schoten werden door alle platen gebeerd. Het derde projectiel werd gebeerd door de platen van St. Chamond en Vickers het door boorde de schijven van Cammell, Krupp en Schneider dóór en dóór en bleef by die van Brown met de punt, even door de buitenhuid stekend, in de pantserplaat zitten. De vierde granaat werd gekeerd en verbrij zeld door de plaat van Vickers alléónzy drong door de scheepshuid heen bij die van Brown en St. Chamond en werd bij die van Cammell, Krupp en Scbneider na de geheele schy f doorboord te hebben opresp. 2000, 1500 en 1400 M. achterwaarts gevonden. Bij het vijfde schot bleven alleen de platen van Scbneider en Vickers, waartegen de gra naten verbrijzeld werden, ondoorboord drong het projectiel bij de schijf van St. Chamond door tot even dóór den dubbelen bodem en werden de schijven van Brown, Cammell en Krupp geheel doorboord. De granaten die door de drie laatstgenoemde schijven gegaan waren, werden niet teruggevonden. De plaat van Vickers bleek dus do eenige to zijn die in staat was de buitenhuid en den dubbelen bodem van het schip volkomen te beschermen. Buitenhuid en dnbbele bodem werden beide doorboord, éeomaal bij de platen van Brown en St. Chamond, tweemaal by de plaat van Schneider en driemaal by de platen van Cam mell en Krupp. Bovendien werd de buitenhuid van het schip nog tweemaal doorboord by Brown en óónmaal bij St. Chamond. Geen der platen toonde scheuren of kraken behalve die van Vickers, waarin na het vyfde schot scheuren ontstonden die de plaat in drie groote stukken verdeelden, welke echter op hun plaats tegen de schjjt bleven zitten, terwjjl aan geen der bevestigingsbouten eenig gebrek werd waargenomen. (Hbld.) Door het Patentambt te Berlijn is aan den heer A. J. M. Stoffels, tjjdeljjk ingenieur bij de gemeentewerken te 's Gra- venhage, octrooi verleend voor een auto matisch werkende spoelinrichting voor ka nalen. (Dat zal iets voor het Helderscbe ka naal zijn). Uit officiëele berichten van den bur gemeester van Rotterdam bljjkt, dat zich tot heden 10 gevallen van cholera aldaar hebben voorgedaan, waarvan 6 met doo- deljjken afloop, terwjjl nog 4 lij dersin be handeling zijn. Omtrent het voorkomen van cholera gevallen te Leerdam, waarover tegenstrij dige berichten liepen, kunnen wij thans uit betrouwbare bron het volgende mede deelen. Tot 26 Augustus kwamen 11 gevallen voor, waarvan 4 met doodelijken afloop. Op 26 Angustus deden zich 3 nieuwe ge vallen en 1 sterfgeval voor en op Zondag 27 Aug. nogmaals 3 nieuwe gevallen en 2 sterfgevallen. Ook te Delft is gisteren een geval van cholera asiatica geconstateerd, en wel bij een vrouw. De patiënte is in de barak opgenomen. Als een bewijs, hoe groote waarde gehecht wordt aan een standplaats op de Bosscher kermis, kan dienen, dat een der kermisgasten aldaar de a.s. kermis f1000 en een ander f 700 zal betalen om het recht te hebben er zijn tent op te slaan. W. Heijn, C. Schaft en De Dood, allen te Oostzaan woonachtig, keerden Zondagmiddag te 12 uur van een gehouden strooptocht huiswaarts, toen C- Schaft bij het in orde brengen van zijn nog geladen geweer bij ongeluk aan den trekker kwam, waardoor het schot afging, dat den 19- jaiigen W. Heijne in de ruggegraat trof, tengevolge waarvan bij onmiddellijk een lijk was. Door horzels doodgestoken. Omtrent het treurige lot van het kindje, dat in bet Winthagen, onder Voerendaal, door horzels, niet door wespen, gelijk eerst ge meld is werd doodgestoken, verneemt de z/Limb. Koerier" nog het volgende Vier kinderen der echtelieden Heats, resp. 12, 6, 3 en 1£ jaar oud, speelden samen in de weide van een buurman. Ze zagen hazel- Dooten staan, ze besloten die te plukken en zetten zoolang het kleine broertje op korten afstand van een boom neer. Toen 't kindje daar zat, kwamen een paar horzels, die in den boom bun nest hadden, om zyn hoofdje rond vliegen. Het kind sloeg argeloos naar de brom mende dieren. Als op een sein viel toen de geheele zwerm borrels op 'tarme schepseltje aan. In een oogwenk was het bedekt door het bruine ongedierte en wel 200 scherpe, giftige angels deden hun moordend werk in de bloote lichaamsdeelen van 't bulpelooze wicht. Beentjes, armpjes, ooren, neus, mond, heel 't hoofdje toonden wond by wond. Yreeselijke pjjnen moot 't arme kind hebben uitgestaan. Schreeuwend en kermend trachtte bet de leelijke dieren van zich af te weren. De andere kinderen waren intusschen ter hulp gesneld. Het oudste, een knaapje, zag 't hache lijke van dien toestand in en spoedde zich naar huis om de hulp des vaders in te roe pen. De beide andere meisjes kleedden zich tot op 't hemdje uit en wierpen haar broertje de kleedjes en schortjes toe. Ook zij werden daarbij op deerlyke wijze gestoken. Toen eindelijk de vader kwam, moest hy zyn kindje raet een mesthaak wegrollen uit de macht der vreeselyke dieren. Redding kon bij 't arme wicht echter niet meer brengen. Onder onbeschrijfelijke pijn bezweek bet kind aan de gevolgen van bloedvergiftiging, door de vele steken veroorzaakt. Nancy, 25 Aug. Gedurende de laat ste dagen heersebt een groote spanning tusschen de Italiaansche en Franscbe spoor weg werkers. Woensdagavond werd een botsing vermeden door de gendarmes, die beide partijen van elkander wisten te hou den alleen stonden zy elkaar op een af stand uit te schelden. Gisterenavond was de toestand ernstiger, toen het tusschen twee groote troepen tot een botsing kwam de Italianen namen de wijk in een paar in aanbouw zynde huizen, die door de Franschen belegerd werden, tot zij door de gendarmes werden verjaagd. De hulp der militairen is ingeroepen. Rome, 25 Aug. Op bevel der regee ring worden alle telegrammen uit Napels onderschept. Allerlei verontrustende ge ruchten doen de ronde. De betoogingen hebben het karakter van een oproer aan genomen talrijke dooden en gewonden moeten gevallen zyn hy de pogingen van de gewapende macht om de beweging te onderdrukken. De toestand is overal ernstigRome, Genua, Milaan en Turijn verkeeren in een waren staat van beleg. Het gebouw van het Fransche gezantschap te Rome is als 't ware in een kazerne herschapennacht en dag wordt het door een groote bezet ting bewaakt. Men vreest nog voortdurend de ergste ongeregeldheden. Een groot aantal anar chisten zyn in hechtenis genomen. Donderdagavond hadden overal in de stad bloedige botsingen plaats uit de vensters werd kokend water op de gendarmes ge stort. Een gendarme is gedoodvan de betoogers werden enkelen gedood, de gast huizen zyn vol gewonden. Door het ver nielen der lantaarns was de geheele stad in duisternis gehuld. New-York, 25 Aug. Uit Asbury Park in New-Jersey wordt gemeld, dat een verschrikkelijke cycloon gedurende de laatste 48 uren op de kust van den At- lantischen oceaan heeft gewoed. De schoe ner Mary Kelly* is in den afgeloopen nacht omgeslagende kapitein, de eerste stuurman en elf man van de equipage kwa men in de golven om. Een massa wrak hout is op de kust aangespoeld. Vijf vis- schersschoeners met een bemanning van 41 koppen zijn door de golven verzwol gen voorts hebben verscheidene kleine visschersvaartuigen schipbreuk geleden, waarvan het aantal slachtoffers op 29 wordt geschat. De «Meteor* is in noordelijke richting de kust langs gestoomd. Toen voor een dag of twee een troep van 140 jonge stieren te Liverpool naar een der dokken gedreven werd, sprong een der dieren bij het overtrekken van een brug in het water. Hij werd onmiddellijk gevolgd door 34 andere. Zy zwommen daar eenigen tijd rond, totdat een der stieren naar een trap zwom en daarvan zeer ver standig gebruik maakte, om uit het water te komen11 andere kwamen langs den zelfden weg uit het water. De dertiende echter gleed uit en oordeelde het toen be ter bij de overige te blijven rondzwemmen. Ten slotte wierpen de dryvers, in booten gezeten, touwen om de lichamen der dieren en trokken ze daarmede naar den wal, waar ze met een kraan uit het water geheschen werden. Drie uren verliepen, voor het red dingswerk voltooid was. In het Belgische steenkolendistrict Charleroi heerscht groote opgewondenheid. Overal zijn plakkaten aangeplakt, waarin de mijnwerkers aangespoord worden de En- gelsche werkstakers te steunen door een loonsverhooging van 10 pCt. te vragen. Ia een manifest van het mijnwerkers ver bond worden de oorzaken der werkstaking in Engeland uiteengezetden mijnwerkers wordt aangeraden geen overwerk te ver richten, om daardoor te beletten, dat de Belgische mijneigenaars een grooten voor raad steenkool krijgen zouden, dien zij tot hooger prijzen verkoopen kunnen. Ingezonden. Duiten stemming. 't Gebeurt nogal eens, dat in Raadszittingen ten onzent leden van den Gemeenteraad zich buiten stemming houden. Niet onbelangrijk is het daarom het volgende te vermelden, dat we dezer dagen aantroffen in het weekblad «De Gemeente-stem «Vraag van een inzender. Mag een lid van 't Algemeen Armbestuur tevens Wethouder, meêspreken en stemmen in de Raadsvergaderingen over zaken, rakende het Algemeen Armbestuur, zooals zijne rekening, begrooting, enz. Of mag hij wèl meespreken, maar moet hij zich kiesheidshalve van mede stemmen onthouden ii A ntwoord van de Redactie. Op het eerste gedeelte der vraag antwoorden wij bevestigend. Noch art. 24 der gemeentewet, dat in de 2de zinsnede zijne tegenwoordigheid enkel by het «opnemen en goedkeuren der rekening" verbiedt, noch art. 46, dat zoo als meermalen is beslist niet geldt voor de zaken, die iemand alleen in zekere qualiteit aangaan, is hier van toepassing. Onthouding van medestemmen om redenen van kieschheid staat den Raadsleden niet vrij. Ook voor hen geldt, wat Thorbecke in zijne »Aanteekeningen op de Grondwet" (Deel I, pag. 280) van de leden der Staten-Generaal zeide .dat zij, in de vergadering tegenwoordig, zich buiten het geval dat de zaak hun persoonlijk aangaat van stemming onthou dend, in strijd handelen met den eersten hunner plichten." Deze uitspraak behoeft voorzeker geene nadere toelichting. Ze verdient ten volle de aandacht van de Raadsleden, dat, terwyl zij zich van deelneming aan de stemming onthou den, tóch hun plicht vervullen. R. Voor KoninginBe-Verjaardag. Straks zal men weer gewagen Van feestvreugd wyd en zyd Dan is 't de dag der dagen, Die Neerland's volk verblijdt. Dan is 's lands Hope jarig, En staalt alom de vreugd Dan looft en dankt eenparig En ouderdom èn jeugd. Dan zal 'tOraDje prijken Naast de oude driekleurvlag Dan zal alom weer blijken Hoe men den laatsten dag Van Oogstmaand weet te vieren, Dan klinkt met blijden zin, Waar 't dundoek vrij mag zwieren Lang leev' de Koningin Dan zeker stemt gij allen Weer met dien feesttoon in, En zal 'talomme schallen Tot eer der Koningin. Waar zoo de lied'ren klinken, Ver van elk valsch gerucht, Zal wis de vreugde blinken, Zelfs in het kleinst gehucht. Op, dochteren enzonen Van 'tkleine Nederland! Verheft uw vreugdetonen Alom door stad en land. 't Wilhelmus van Nassauen, Eerwaardig, rein van zin, Klink' weer door de landouwen, Ter eer der Koningin I van f ABRAHAM MARINUS K WIST ij e ELIZABETHA r. GOUDOEVER. Helder, 31 Aug. 1893. Uit naam hunner Zwager en Zuster J. BAAS en Echtgenoote. j Op Zondag 3 September hopen onze geliefde Ouders J. H. BOON en J. KEMP, hun SOjarigen Huwe lijksdag te herdenken. Helder, 29 Aug. '93. Namens Kinderen en Behuwdkinderen. H. BOON. Op den Hen September a. s. hopen onze geliefde Ouders Labertus Henderikus ten Noope en Reijertje Vos, hunne 1272-jarige Echtver- eeniging te herdenken. Wieringen, 29 Aug. '93. Uit naam hunner dank bare Kinderen. van Abraham Marines Kwist en Elizabetha van Goudoever. Helder, 31 Augustus 1893. Namens Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. Getrouwd PIETER DE GRAUW en ALIDA SUSANNA GROLLE, welke tevens hartelijk dank zeggen, ook namens hunne betrekkingen, voor de vele blijken van belangstelling, by gelegenheid van hun Huwelijk ondervonden. Ouderkerk a/d Amstel, 26 Aug. 1893. Getrouwd REIJER BRUIN en WILHELMINA SARA GIJSBERTS; die tevens bij hun vertrek naar South- Holland, 111. (N.-Amerika), een hartelijk vaarwel tot wederziens toeroepen aan Fa milie, Vrienden en Bekenden. Helder, 28 Aug. 1893. Voorspoedig bevallen van een Dochter C. KOSTER-TINKELENBERG. Helder, 28 Augustus 1893. Bevallen van een welgeschapen Dochter Mevrouw SERLÉ—Story van Blokland. Nieuwediep, 28 Augustus. Hedenavond 107s uur overleed, na een langdurig lijden, ten huize van onzen Schoonbroeder, den Heer S. W. STOOKER, onze geachte Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader, de Heer SIMON KIKKERT Kz., ia den gezegenden ouderdom van ruim 82 jaren. Helder, 27 Aug. 1893. Namens de Familie, A. A. KIKKERT. Op den 25 Augustus jl. overleed mijn geliefde Echtgenoot JACOBUS ERICA, in den ouderdom van 40 jaren, na een smartelijk doch geduldig lijden. Helder,' 29 Aug. 1893. - Wed. ERICASchut. Eenige en algemeene kennisgeving. Heden overleed onze Echtgenoot en Vader H. D. VAN APPELOO, in den ouderdom van ruim 72 jaren. Helder, 28 Aug. 1893. Uit naam der Wed. H. D. v. APPELOO, geb. M. van der Hulst. Heden overleed onze gewezen Schoonzoon en Zwager, JACOBUS ERICA, in den ouderdom van 40 jaar. Helder, 25 Augustus 1893. Namens W. BROEKBUIJZEN, en Familie. Heden werd ons ouderhart diep ge troffen door het overlijden van ons innig geliefd Zoontje JACOB HENDRIK, in den aanvalligen leeftijd van byna 20 maanden. Helder, 26 Aug. 1893. C. DE GROOT. K. DE GROOT-Wijker. Ondergeteekenden betuigen hunnen dank voor de belangstelling, ondervonden bij het overlyden van hun jongste dochtertje. R. MAALSTEED. A. MAALSTEEDv. d. Hulst. Mejuffrouw DE RUITER verwittigt bij deze, dat zij volstrekt niet voornemens is hare verloskundige practijk neder te leggen.

Vliegend blaadje : nieuws- en advertentiebode voor Den Helder | 1893 | | pagina 2