Gemeenteraad van Wieringen. Vergadering van 15 Jnli 1901. Voorzitter de Burgemeester. Afwezig met kennisgeving, de heeren V. Heyblok, J. Tysen en P. Tysen. De voor zitter opent de vergadering, de notulen worden voorgelezen en vastgesteld. Van heeren Gedeputeerde Staten is bericht ingekomen, dat de besluiten tot af- en over schrijving en de suppletoire begrootingen zyn goedgekeurd en dat de uitkeering van het Ryk voor het loopende dienstjaar is vastge steld op f 4139.75. De Rijksbetaalmeester heeft opgegeven eene storting in de gemeentekas van f 1097 en de Rijksontvanger f 450.59. Bij de kasopneming is overeenkomstig de boekhouding, bij de gemeenteontvanger in kas bevonden f 2138.55'. Aan A. Glim en J. ten Bokkel wordt wegens afschaffing der honden Ya jJ^&r ontheffing van hondenbelasting verleend en aan Van der Ploeg wegens vertrok uit de gemeente Ya jaar ontheffing van hoofdelyken omslag. Op de reclame van den heer Van Kelck- lioven wordt besloten om zyn aanslag in den hoofd, omslag op f 50 te handhaven. Van de Afdeeling Wieringen van den Ned. Bond van Onderwyzers en van het hoofd der school op Hippolytushoef, is een verslag ont vangen omtrent de gehouden schoolvergade ringen, waaruit blykt, dat die schoolvergade ringen aan de bedoeling beantwoord hebben en besluit de Raad om het houden van die vergaderingen nog een jaar voort to zetten. De gemeenterekening over het afgeloopen dienstjaar, in ontvang beloopende f 20776.69 in uitgaaf f 21266.80' en alzoo sluitende met een nadeelig saldo van f 490.11' wordt aan geboden. De Raad besluit om haar ter inzage te doen nederleggen ter Secretarie. Na de gewone rondvraag wordt de open bare vergadering door den voorzitter gesloten en gaat de Raad over in besloten vergade ring tot het nazien der gemeenterekening.

Vliegend blaadje : nieuws- en advertentiebode voor Den Helder | 1901 | | pagina 8