Regeling lessen Zeevaartschool. Door B. W. wordt medegedeeld, dat door hen aan den heer T. T. Bonk, directeur dor Zeevaartschool, wegens ongesteldheid een verlof iB verleend van 8 maanden en dat in do waarneming dor lesuren aan de school voor- loopig is voorzien door deze te verdeelon onder de heoren H. J. Boldingh, leeraar aan hot Kon. Instituut der Marino, Th. C. van Micrlo en M. Rappard, leeraren aan de school. B. W. stellen voor deze regoling goed te konren en voor do waarnoming de volgende belooningen toe te kennenaan don heer Boldingh, voor 18 uren por week f 125.per maand, aan den heer Van Mierlo, voor de waarneming van het directeurschap en voor 5 meerdere lesuren por weok f 40. per maand en aan den heer Rappard voor de lessen in gecombineerde klassen gegeven f 80 per maand. De heer Meyer informeert of na afloop der 3 maanden verlof do hoer Bonk weder in staat zou wezen zyn lesson waar to nomen. De Voorzitter kan niets met zekorheid zeggen, maar de toestand laat zich niet gun stig aanzien. Hierna wordt het voorstel met eenparige stemmon aangenomen. Belastingkohieren Vervolgens worden zonder bespreking met algemcene stemmen vastgesteld: a.. Het suppletoir kohier hondenbelasting, dienst 1905 ad f 106.25. b. Hot 2o suppletoir kohier hoofdei, om slag, dienst 1905, ad f629.34. c. Het kohier schoolgeld Fransche cursus, dioust 1906, f178. d. Het kohier schoolgeld herhalingsschool, dienst 1906, ad f30. e. Voljaarskohier schoolgeld school 8, dienst 1906, ad f13000. Regeling lesuren Burger-Avondschool. B. W. doen mededeoling, dat de heer Van Mierlo, wegens meerdere werkzaamheden aan do Zeevaartschool verhinderd is zijn lossen aan de Burgeravondschool waar to nemen. In overeenstemming met den directeur stellen B. W. voor do losBen van genoemden heer voor- loopig to regelen als volgtdon hoer Koolhaas 4-, den heer Van Hoek 2 en den heer Corporaal 3 lesuren op te dragon en het genoten sala ris ad f 27Q per cursus in verhouding der lesuren te verdcelen, zoolang de waarneming duurt. Zonder eenige opmerking wordt do voorge stelde regoling met algcroeene stommen goed gekeurd. Benoemingen. Daarna gaat men over tot het doen van bonoemingon. Tot onderwyzer aan school 7a wordt met 19 stemmen benoemd do heer W. Van Scheyen, alhier. Tot leden van het stembureau voor do verkiezing van leden voor do Kamer van Arbeid worden gekozen do hoeren Over do Linden, (Voorzitter,) Hartsinck en Broet en tot plaatsvervangende leden de heeren Staal man, De Ven en Van Keek. Niet minder dan 9 stemmingen hadden plaats om hot stem bureau samen to stellen. Rondvraag. De heer Meyer bespreekt de wenechelyk- hoid om gedurende den zomer de straten te besproeien en acht do aanschaffing van een sproeiwagen hoogst gewenscht. De Voor zitter acht zulks wol nuttig, maar deinst terug voor de hooge kosten, niettemin zal hy een opgaaf van kosten vragen. De heer Jaring vraagt of het niet goed zou zyn, indien allo leden van den Raad aangewezen werden als plaatsvervangende ledtn voor het stembureau voor de verkiezing van leden voor de Kamer van Arbeid. De Voorzitter zegt, dat zulks niet meer mogolyk is, daar de Raad deze uit zyn midden heeft benoemd. Hierna niemand meer het woord verlan gende, wordt de openbare vergadering gesloten en gaat do Raad over in geheime zittting tot onderzoek van eenige belasting-reclames.

Vliegend blaadje : nieuws- en advertentiebode voor Den Helder | 1906 | | pagina 6