Bijvoegsel van 't Vliegend Blaadje GEMEENTERAAD YAN WIERINGEN, van WOENSDAG 24 Juni 1908. op Maandag 22 Juni 1908. Voorzitter de Burgemeester. De voorzitter opent de vergadering, de notulen worden na voorlezing vastgesteld. Ingekomen stokken: Kennisgeving dat de Burgemeester is her benoemd en de vereischte eeden heeft afge legd. De Burgemeester nit den wensch, om in dit nieuwe tijdperk, met evenveel genoegen met het bestuur samen te werken, als tot heden het geval is geweest; hetgeen door den Baad met instemming wordt beantwoord. Bericht van den Bijksontvanger, van eene storting van f246.96. Goedkeuring van het kohier der honden belasting en van het bonwen van het nieuwe schoollokaal op Westerland, in de nabijheid van de begraafplaats. Bericht, dat aan de gemeente eene buiten gewone subsidie van f 425.voor het onder wijs is toegekend. Proces-verbaal van kasopneming, aanwij zende een saldo van f 274.80*. Maandstaat van het zeegras ovsr Mei. Verzoek van B. Vroone om afschrijving van nooiaeiijKen omsiag wegens vertrea. Ingewilligd. Verzoek van de Vereeniging tot Getrouw Schoolbezoek, om subsidie voor het school- j feest. Voor de kinderen van Hippolytushoef en Oosterland wordt f 27.50 toegestaan en voor de kinderen op Westerland f 10. Bekening van Armvoogden over het afge- loopen jaar. Goedgekeurd. Suppletoire Begrooting vorigen dienst. Aangenomen. Voorstel, om met intrekking van het besluit tot het bouwen van een Gemeentehuis op het Marktplein, thans te besluiten om gebruik te maken van het aanbod van den heer Kolft, om zjjne villa met bijbehoorend terrein voor f 5000 aan de gemeente te verkoopen en dit gebouw dan tot gemeentehuis te be stemmen. Op voorstel van den heer Peereboom wordt het nemen van een besluit uitgesteld tot eene volgende vergadering op Vrijdag aanstaande. Bij de rondvraag bespreekt de heer Obreen het artikel in de politie-verordening, betref fende de stieren; de heer Koops stelt de vraag of het verbod van invoer van varkens niet zou kunneD worden opgehevende heer Peereboom acht het noodig dat het grindhok aan de Houkes wordt geteerd. Daarna sluit de voorzitter de vergadering.

Vliegend blaadje : nieuws- en advertentiebode voor Den Helder | 1908 | | pagina 5