Natuurboter, Notaris 1M. BEECKIAI, Heeren- en Jongens-Sportpetten. Melkinrichting le Nieuwe Vergulde Koe. Advertentiën. Verknoping van ioomen- Deurw. W. Biersteker 450 Iepen- en andere Boomen, BOELHUIS Electrische Schellen overlroffen doorMMl's MEUNSBOTER. Prijs 50 cent per half kilo. Eenicj adres SPOORGRACAT 2. «Bü-Sisaa^aii85iaBiigng Heerlijk verfrisschend is een bad C. TROOST, Pettenfabriek. Spoorstraat 60-62, hoek Breewaterstraat. ■V gemaakte Kinderbaretten. N, CSraaff - Keizerstraat 1-3. AMSTEL-FLOWER Donderdag. Af deeling Wolvee. Voor den besten springram, geboren voor 1906, le pr. D. Mantje Kzn.; 2e pr. D. Az. Eelman; 3e pr. H. W. Eeesom. Voor den besten springram, geboren in 1906, le pr. D. Keijser Hzn 2e pr. C. Keijser Szn, 3e pr. A. Eelman Dz. Voor den besten springram, geboren in 1907, le en eerepr. H. W. Keesom, ?e pr. D. Keijser Dzn.3e pr. R. Keyser Johz. Voor het beste ramlam, geboren in 1908, le pr. Joh. S. Keijser Rzn.2e pr. Joh. Koning Szn.; 3e pr. D. Eelman Azn.Bestuurspr. C. Keijser Azn. Rammen van het Lincolsras, le pr. P. Jonges, Beemster; 2e pr. P. de Boer Czn., Oosterblokker; 3e pr. J. L. T. Groneman, Wieringerwaard. Rammen vau Wenslidale ras, le pr. Jac. Bos Mzn., Zoetermeer; 2e pr. K. Boekei, Winkel; 8e pr. J. de Veer, Schagen. Voor den besten springram (Kruis- ling le pr. 2e pr. P. Jonges, Beemster; Se pr. J. L. T. Groneman, Wie ringerwaard. Voor het beste Ramlam (Kruisling), le pr. J. L. T. Groneman, Wie ringerwaard; 2e pr. K. Boekei, Winkel; 3o pr. Jac. Bos, Zoetermeer. Voor vier fok schapen van Texelsch ras, geboren v. 1906, le pr. C. Keyser Jbzn.|;\2e pr. Joh. D. Roe per; 3e pr. D. Keijser Hzn. Voor vier (ok- Bchapen van Texelsch ras (1906), le pr. S. Köhne, Beemster; 2e pr. R. Keyser Johz.; 3e pr. W. C. Eelman. Voor vier fokschapen van Texelsch ras (1907), le en eerepr. K. Mantje Dzn.; 2c pr. Joh. D. Roeper; 3epr. D. Keyser Hzn. Schaap met twee zoogende lammeren, le en eerepr. P. Kooiman Pzn; 2e pr. Jn. Kikkert; 3e pr. Jac. Kikkert. Voor vier Ooilammeren, le pr. Aug. C Key ser; 2e pr. Jn. Kikkert Nzn.; 3e pr. K. Roeper Jbzn. Vette schapen, le en 2e pr. D. J. Gavers, te Alkmaar. Voor de beste vacht wol, le pr. H W. Keesom2e pr. Jb. Kikkert Pzn.; en Bestuurspr. Joh. Keijser Dzn. Rundvee. Voor den besten Rijstier, geboren voor 1906, le pr. Rundveefokvereeniging te Oost woud; 2e pr. idem te Winkel; 3e pr. idem Abbekerk-Lambertschaag. Voor den besten Rijstier, geboren in 1906, le pr. C. Mehrengs, Beemster; 2e pr. J. J. Bisschop, Beverwijk; 3e pr. P. Boekei Czn., Schagen. Voor den beston Rijstier, geboren in 1907, le pr. J. L. T. Groneman, Wieringerwaard; 2e pr. J. Leegwater, Obdam; 3e pr. P. Koeman, West- iwoud. Voor het beste stierkalf, geboren in 1908, le pr. Jac. Edel Kzn., Beemster2e pr. H. Bakker Dzn., Helder. Melkgevende koe, geboren voor 1905 en gekalfd tusschen 1 Januari en 31 Mei 1908, le pr. stal Hees- wijk, Voorburg; 2e pr. P. Jonges, Beemster; 3e pr. L. S. Beek, Helder. Melkgevende koe, geboren in 1905, gekalfd als voren, le pr. P. Jonges, Beemster; 2e pr. stal Heeswijk, Voorburg; Se pr. stal Heeswijk, id. Melk gevende koe, geboren in 1906, gekalfd als voren, en toebehoorend aan een Texelschen boer, le pr. Sijbr. C. Eelman; 2e pr. Joh. Koning Szn. Melkgevende koe, gekalfd en geboren als voren lAlgemeeue mededinging*, le pr. H. Spaans Czn., Barsingerhorn2e pr. stal Heeswijk, Voorburg3e pr. M. Jim mink, Koegras. Voor de beste koepink, ge boren in 1907, le pr. P. Zeeman, Beemster 2e pr. P. Zeeman, Beemster; bestuursprijs P. S. Keyser. Voor het beste koekalf, ge boren in 1908, le pr. C. Keijser Szn.; 2e pr. T. Zegel Kzn.; bestuursprijs D. Keijser Czn. Voor de beste kalfdragende koe, die voor 1 Januari 1909 moet kalven, le pr. C. Visser, Heerhugowaard2e pr. Th. Schreu- der, Watergang; 3e pr. G. Clay, Haring huizen. Voor de beste kalfdragende vaars, geboren in 1906, le pr. C. Helder Pzn., Schermeer Oterleek; 2e pr. S. Kühne Beem ster. Vette koeien, le en 2e pr. Thijs Zijm Jzn. e. a.3e pr. D. J. Govers, Alkmaar. Vette vaarzen, le pr. N. Kaan, Wieringer waard; 2e pr. stal Heeswijk, Voorburg. Voor de eerBte vier nummers wolvee waren juryleden de heeren A. Vromenstein van Leiderdorp, J. de Veer van Schagen en A. Slikker van Schagen. Voor de vier volgende nummers A. van den Berg te Benthuizen, B. Soesman te Leiden, D. J. Govers te Alkmaar en A. Horreman te Gouda. Voor de overige nummers A. van Leeuwen te Leiderdorp, P. Huiberts te Anna Paulowna, P. Jongens te Beemster en G. de Jong Szn. te Oudorp. Voor de eerste vier nummers rundvee do heeren P. Schenk Dzn. te Wieringerwaard, H. Voorspui Jr. Groot Ammers, C. Spaans Hzn. Barsingerhorn, K. A. Kaan, Wieringer waard. Voor de volgende zes nummers J. Koster te Oosthuizen, J. Brinkman te Zaan dam, D. Luit te Purmerend, C. Kooij te Haringcarspel. Voor de volgende drie num mers H. Noon te Markeubinnen, J. C. v. d. Tonen te Waddingsveen, C. Stapel te Berk hout, K. Koster te Wieringerwaard en Jac. Verhoog te Leiden. Voor de overige num mers C. Haringhuizen te Wijdenes, K. de Vries te IJpolder, Jac. Koning te Schermeer, en A. Kooraen Helder. Voor de afdeeling varkens J. v. d. Berg te Zoetermeer, Jan Frans te Heilo, G. J. Kok Jr. te Zwiep bij Lochem en C. Brommer te Alkmaar. te NIEUWEDIEP gsm. HELDER, zal op Maandag 11 Sept. 1908 des avonds ten half acht uur in het lokaal „CASINO", te Helder, in het openbaai* vepkocpen; Gemeente Helder. 1. Het Winkelhuis en Erf aan de Kei zerstraat no. 78, groot 91 centiaren. 2. Het Huis en Erf aan de Molengracht no. 15, groot 58 centiaren. 3. Het Huis en Erf aan de le Molen straat no. 5, groot 59 centiaren. 4. Het Huis en Erf aan de le Molen straat no. 5a, groot 54 centiaren. 5. Het Huis en Erf aan de 1c Molen straat no. 52, groot 93 centiaren. 6. Het Huis en Erf aan de le Molen straat no. 54, groot 93 centiaren. 7. Het Huis en Erf aan de le Molen straat no. 56, groot 93 centiaren, Combinatie 5, 6 en 7. 8. Een Huis en Erf aan de Achtergracht Westzyde no. 57, groot 69 centiaren. 9. Een Huis en Erf aan de Achtergracht Westzijde no. 58, groot 74 centiaren. Combinatie 8 en 9. 10. Een Winkelhuis en Erf aan de Oostslootstraat no. 53, groot 77 cen tiaren. 11. Het Huis en Erf aan den Parallel weg no. 32, groot 85 centiaren, waarvan 2 centiaren ten name der Gemeente Helder. Te bezichtigen Zaterdags voor- en op den verkoopdag van des namiddags 2 tot des namiddags 4 uur. Nadere informatiën worden verstrekt ten kantore van genoemden Notaris BEECKMAN. Ie HELDER, zal ten verzoeke van den E. A. Heer Burgemeester op DINSDAG 15 SEPTEMBER 1908, 's namiddags 2 uur op na te noemen terrein publiek verkoopen staande aan het Plantsoen naby t Station te Helder. De verkoop zal geschieden in 5 per- ceelen, zooals op het terein gemerkt en in massa. De voorwaarden zullen 3 dagen voor den verkoop ter inzage liggen aan het Bureau van Gemeentewerken en ten kan tore van genoemden Deurwaarder- te AMNA-PAULOWNA, WOENSDAG 16 SEPTEMBER 1908 voormiddags 9 uur aan het huis bewoond geweest door den Heer Arie Vader, van een beste Ket met Kar, Bakwagen op veeren, 3 wieier Kar, dito met Ierbak, Kruiwagen, Kettingeg, ijzeren Hand-Hooihark, Melk en Landbouwgereedschap, Timmermans gereedschap, Huisraad, w.o.Bedden met toebehooren, Tafels, Stoelen en hetgeen verder zal worden aangeboden. Notaris BACKX. 't Goedkoopste en soliedste adres voor het aanleggen van Electrische Schellen met 1 jaar garantie is Hoogstraat 47. Tevens wordt reparatie spoedig en solied uitgevoerd tegen concurreerenden prijs. Minzaam aanbevelend. JONGE en OUDE EDAMMER KAASJES fl.15 per stak. Ook helvB verkrijgbaar. Dagelijks geopend de Badinrichting Stationsdwarsstr. Naar de eischen des tijds ingericht, Zeer goedkoop. Zie verder biljetten in de winkels en in de Badinrichting. Ontvangen: een geheel nieuwe sorteering Rijke keuze. Prachtige dessins. Nieuwste modellen. Speciaal adres voor eigen- B^i Deze inrichting is VERPLAATST van Ooststeeg naar MOLEN STRAAT naast Nr. 83. Zij blijft voortdurend leveren versche volle melk van beslist gezond vee, tegen f 0,08 pei* liter met bijvoeging van een bon, 70 bonnen geven recht op een ktffjPSchager boter, 140 halve bonnen evenzoo. De melk afgehaald wordt verkocht tegen f O,OBl/g per liter zonder bon. Ook steeds bij den bezorger verkrijgbaar. Versche Karnmelk a f 0,03 per flesch. P. KROEB. (wettig gedeponeerd) de beste 3 ct. Sumsttra Sigaar. Sigarenfabriek „DE AMSTEL", Amsterdam. Filiaal KANAALWEG No. 155, Helder. Vertegenwoordiger C. GELOK. Speciale blikverpakking voor de tropen.

Vliegend blaadje : nieuws- en advertentiebode voor Den Helder | 1908 | | pagina 6