I D. Koppen, Opruiming Helder s Gemengd Koor. UITVOERING Notaris STAMMES Zuidstraat. \ï- H33JT17 1910- Oud Gerei. Gemeente. „VERBETERING ZIJ ONS IEL". VERHUISD Woensdag 13 April 1910, reusachtige partij ïerznim niet dagelijks onze groote étalages te bezichtigen. Ooet uw voordeel!!! Zuidstraat 73. - D. Verkooplokaal aan de LOODSGRACHT. ilact de firma SALOMON te Amsterdam op Aanbesteding. Marine en Leger. De officier-machinist 2e kl. M. van Houwelingen is gisteren geplaatst in de directie der marine te Willemsoord, Gerepatriëerd uit Oost-Indië en geplaatst bjj de afdeeling te Amsterdam: Serg. d. rnarin. A. A. de Lange. Overplaatsing. Met 15 April: Van: Op: Serg.-seiner F. J. Vetter, Zeehond Heemsk. Met 16 April: Van: Op: Serg.-konstab. K. Piepel, Bellona R. Claesz. id. J. v. Mas Vigt, R. Claesz, P. Hein, Met 15 April: Van: Op: Serg.-seiner J. A. genhardt, Neptunus W.s. A.d. Bootsman P. v. Byk, id. id. Serg.d. marin. J. Kroonen, id. id. Serg.-konstab. W. J. Annijas, W.s. W.o. Schorp. Stoom vaartberichten. Stoom va a rt-Maatscha ppij-Nedeiilan d. h. Will. II, v. Bat. n. A'dam, vertr. 7 April v. Tanger. Grotius, v. Bat. n, A'dam, is 7 April Pcrim gepass. Rottebdamsche Llovo. Gorontalo, v. Rangoen n. R'dam, is 6 April Perim ge passeerd. Medan. v. Bat. n. R'dam, vertr. 4 April v. Tellicherry. Goentoer, v. Bat. n. R'dam, pass. 7 Apr. Kaap del Armi. Tabanan, v. R'dam n. Bat., vertr. 7 Apr. v. Marseille. Koninklijke Hollandsche Lloyd. Frisia, v. B.-Ayres n. A'dam, vertr. 6/7 Apr. v. Lissab. Rijnland, arriv. 6 Apr. v. A'dam te B.-Ayres. Visscherijberichten. Nieuwediep, 5 April. Aangebracht door 12 kor- ders 5 tot 10 stuks groote tong 75 cent per stuk, 10 tot 20 middelmatige tong 35 cent per stuk, ft tot 10 kleine tong 1G cent per stuk, 1 tot 3 mand kleine schol f 2 a f 2,50 per mand, 1 tot 2 mand schar f 1 per mand. Door trekkers aangebracht 130 tal haring fl,60 a f 1,85 per tal. 6 April. Aangebracht door 10 korders 5 tot 20 stuks groote tong 75 cent per stuk, 10 tot 40 middelmatige tong 40 cent per stuk, 10 tot 20 kleine tong 15 cent per stuk, 1 tot 6 mand kleine schol f 1.25 a f 2,50 per mand, 1 tot 4 mand schar 50 cent per mand. Door trekkers aangebracht 1150 tal haring f 1,50 a f 1,95 per tal. 7 April. Door trekkers aangebracht 1020 tal haring f 1,10 a f 1,75 per tal. 15 korders te zamen met 5 tot 10 stuks groote tong 70 cent per si uk, 10 tot 40 middelmatige tong 35 a 45 cent per stuk, 10 tot 20 kleine tong 15 cent per stuk, 2 tot 6 mand kleine schol f 1,20 a f 2,25 per mand, 1 tot 4 mand schar 00 cent per mand. 8 April, v.m. 8 uur. Aangebracht 650 tal haring f 1 a f 1,40 per tal. Burgelijke Stand Helder Van 5 tot 7 April. ONDERTROUWD: J. D. Thie en I. Boon. J. Bulk en W. Lastdrager. J. Vlaming en E. Brouwer. GETROUWD: F. Heeroma en J. Dekker. J. P. N. Klopper en J. j. de Roos. B. J. de Ruiter en A. Schoustra. D. VV. van Waardenburg en D. Fooij. j. Geering en j. Dijkshoorn. BEVALLEN: e. A. Wesdorp geb. Kempes, z. M. E. Oudhuis geb, Zyp, d. A. Erkelensgeb. Löhl, z. A. Geervliet geb. de Wit, z. E. Peeman geb. Bremer, d. m. Th. Weiter geb. Steinebach, z. A. M. Snijders geb. Duits, d. A. M. Lindenborn geb. ter Voort, z. J. Siemons geb. Blaauboer, d. Marktberichten. Schagen, 7 April. Aangevoerd 0 paarden i 0 a 0, 0 stieren ossen f —0 a —0, 5stieren 1170 a 190, duiven f 0 a 0, 100 geldekoeien f 130 a 230, 76 vette id. f 170 a 810, 68 kalikoeien 1160 a 255. 6 vaarzen 1 50 a 90, 0 hokkelingen 10 a 0 graskalveren f a - 250 nuchtere kalveren f 7 a 24, rammen f a 00. 00 magere schapen f00 a 00, vette id. f 1-, 400 schapen (overfiouders) f 17 a31.—lammeren iO a 0 bokken en geiten f 0 a 0, 8 magere varkens f 17 a 35 vette id. per Kg. 50 a 150 ct, 60 biggen i 13.a 17.20 konijnen f 0.50 a 1.50, 20 kippen f0.50 a 1.50, zwanen f 850 Kg. boter i 1.10 a 1.20, 12000 kipeieren f2.70 a 3.10, 1000 eenden dito f8,75 a 0.— per 100, veulens f af0eenden f0f0.-. VERVOLG BERICHTEN. HELDER, 8 April. De Heldersche Tooneelvereeniging tT.A.V.E.N.U." geeft Zaterdagavond 23 April a.s. in (Casino" hare derde en laatste uit voering in dit seizoen. Opgevoerd wordt tHet Offerlam", blijspel in 8 bedrijven van Oscar W alther en Leo Stein. Openlucht-Samenkomst van Vrijzinnigen. Naar wij vernemen bestaat er in de provin cie Noord-Holland groote belangstelling voor de eerste openlucht-samenkomst, die van vrijzinnige zijde op Hemelvaartsdag nabjj ide Katteberg", op bot landgoed van jhr. P. van Foreest, te Heilo, zal gehouden worden. De geheole samenkomst zal onder leiding staan van bet vroegere lid der Tweede Kamer, thans predikant te Purmerend, den heer G. W. Meiehors, die het openings- en sluitingewoord zal uitspreken. Tot het houden van toespraken zijn uitge- noodigd do predikanten H. Brakols, te Haar lem, W. Bax, te Sandpoort, H. de Jonge, te Andyk, en Van den Brug, te Westwoud, benevens de heer C. Stumphius, hoofd eener openbare school alhier, en ar. G. Blokhuis, rector van hot Gymnasium te Alkmuar. Op het terrein zal gelegenheid zijn tot het koopen van vrijzinnige geschrifton, terwijl ook gezorgd wordt, dat ververschingou zullen te verkrijgen zyn. Een fanfarecorps, onder leiding van den heer Otto uit Alkmaar, zal mede tegenwoordig zjjn. Er bestaan plannen om by genoegzame deelneming o.a. uit Haar lem een extra-trein naar Heilo to laten rijden. De opening dezer openlucht-samenkomst is bepaald op des middags om half twee. Ned. Tentzending. Dezer dagen heeft zich alhier een comité gevormd om de groote tent der Ned. Tent zending, die in 1905, onder bijwoning van H. M. de Koningin in Apeldoorn werd ge opend, ook dezen zomer in den Helder eenige weken opon to stellen. Dit comité bestaat uit de heeren: P. Doo- rewaard, C. Graaf, N. Graaf, Ds. v. Griet- liuyzen, R. J. Praamsma, J. C. S. Schok king (voorzitter), P. Slort, H. Spruit, Ds. C. Stadig (penningm.) en W. H. Tiolrooy (Beer.). Giften voor dit dool worden gaarne door deze heeren in ontvangst genomen. Eigen Hulp. Dezer dagen word door de Coöperatieve Winkelvereeniging «Eigen Hulp* alhier do jaarlyksche algemeono vergadering gehouden. Uit de door do vergadering goedgekeurde verslagen en rekening over 1909 bleek, dat de Vereeniging in blooiondon toestand ver keert, dat het aantal leden op 31 Decem ber 1.1. 179 bedroeg, dat de omzet in het afgeloopen jaar f 65900,866 heeft bedragen en dat aan de leden 8 °/0 dividend over hun afnamo kan uitgekeerd worden, makende met de reeds genoten korting 9 Over de leuning. Woensdagavond, ongeveer kwart voor elven, ontdekten een paar voorbijgangers, dat een hevig beschonken marinier op een gegeven oogenblik over de leuning van de Keizers- brug in het donker water verdween. Nog even was zyn hoofd zichtbaar, toen hy naar boven riep: «ak je me naspringt, draai ik je nek om." Een bedreiging, waarvoor een flinke marine-matroos niet terngdeinsde. Die ontdeed zich vlug van wat bovenkleederen en wipte moedig van den kant, om met ferme slagen den drenkeling te bereiken, wiens Blap, machteloos lichaam reeds zinkende was en dat eerst na eenige minuten bewusteloos aan de oppervlakte werd gebracht. Nadat de levensgeesten met zeer veel moeite kunstmatig waren opgewekt, werd de man bibberend en druipend van water naar boord geleid. Aan den heer J. Vis, hoofd der Bohool te Callantsoog, is een pensioen verleend van f800.—. IJmuiden, 7 April. De stoomtrawler IJM. 102 „Silvan", die in hot laatBt van de vorige maand met don uitgaanden stoomtrawler IJM. 4 „Barendsz in aanvaring was, heeft in het Amsterdam- sche droogdok de geleden schade hersteld. By het vertrek naar hier was de trawler in aanvaring met een zolderschuit van de Dordt- sche Petroleummaatschappy, waarbij de voer der van de schuit te water viel. Door een voorbijvarend pleizierjacht werd hy gered en aan de Ruyterkade geland. De trawler zelf leed by de aanvaring geen schade. Langzaam maar zeker. In onB nummer van 5 Maart vermeldden wy hoe Z. M. de Keizer van DuitBchland in 1907 by zyne doorvaart door het Noord- zeekanaal, aan eenige ambtenaren van den Rijkswaterstaat te IJmuiden, eene onderschei ding verleende, welke echter niet mochten worden gedragen, omdat steeds de kanselary- papieren ontbraken. Thans hebben bedoelde heeren eindelijk do gewenschtc toestemming tot aanneming der onderscheidingen ontvangen. Db Aubade. By gelegenheid van het bezoek van H. M. de Koningin aan Amsterdam, wordt het volgende medegedeeld omtrent de aldaar te houden aubade op deu Dam: Begin Mei vangen de ensemble-repetities van de Oranje-Nassau Catate onder leiding van den componist aan. De heer Van 't Kruys zal de Amsterdamsche zangvoreeni- gingen te zamen doen repeteeren, terwijl deze nu onder hare eigen dirigenten de voor- loopige voorstudie maken. De vereenigingon buiten Amsterdam ontvangen ieder een be zoek van den heer Van 't Kruys tot het houden eener repetitie. Het comité aldaar doet alle moeite een ge schikt repetitielokaal te vinden om de dui zenden zangers en zangeressen te ontvangen on hoopt daarin te slagen met de medewer king van het Gemeentebestuur. Behalve de noodige orkesten, tamboers enz., zal ook, zoo mogelyk, het klokkenspel van het Paleis op den Dam op een gegever oogenblik benut worden. Tot nu toe melden zich nog steeds mede werkenden voor. het koor aan. De toelating zal echter dezer dagen gesloten moeten wor den, zoodra de evenredigheid in het getal zangstemmen bereikt is. 4000 kinderen zyn met de voorloopige repetities ook reeds aangevangen. De staking in de bouwvakken te Amsterdam. Na een staking van drie maanden is door geen der partyen nog toegegeven. Op een drietal bouwwerken ia de arbeid door de metaelaarspatroonB en een aantal metselaars en opperlieden hervat, hetgeen tot eonige strubbeling van de zijde der stakers aan leiding geeft. By hot afloopen van deze drie werken, waren uitgebreide politiemaatregelen genomen ter voorkoming van ongeregeldheden. Onder geleide van politie-agenten begaven degenen die gewerkt hebben, zich naar huis. Vooral by het werk in de Tolstraat bleek, dat voorzorgsmaatregelen beslist noodig waren. Hier had het grootste aantal stakers zich met blykbaar min vriendelijke bedoelingen opgesteld. Eenige malen werd door de be reden politie met getrokken sabel gechar geerd, on werden er, hoewel niet bloedige, dan toch zeer gevoelige klappen uitgedeeld. Ook in de Ferdinand Bolstraat, waar eenige werkwilligen wonen, moest de politie han delend optreden om een groep stakers uiteen te drijven. Het laat zich aanzien, dat deze vertoo- ningen zich voorloopig dagelijks in deze buurt herhalen zullen. Moederliefde. To Kopenhagen heeft dezer dagen een 19- jarig schildersgezel een revolver op zijn vader leeggeschoten. Aan de politie zei hy, dat zijn vader een dronkaard iB en sedert jaren zyn moeder mishandelt; in den laatsten tijd zoo erg, dat zyn moeder met gedachten aan zelf moord omging. Dat kon de zoon niet langer verdragen. De vader, die niet gevaarljjk ge wond is, pleit voor zyn zoon, en ook de openbare meening hoopt op ontslag van rechtsvervolging. Geboren: Petronella, i dochter van L. SIEMONS en J. SIEMONS - Blaauboer. Helder, 6 April 1910. Laatste berichten. Hedennacht is te Schiedam do diBtilleer- derij-fabriok van de firma Jansen door brand geheel vernield. Door het instorten van den voorgevel geraakte drie brandweerlieden onder het puin; twee werden licht gewond, doch do derde, zekere Schrieken, bekwam een schedelbreuk en kwetsuren aan het been. Niettegenstaande spoedige hulp is hij aan de gevolgen bezweken. Hy was getrouwd en laat 8 kinderen na. Al weer. Gisterenavond is een dame, wonende aan de Waldeck Pyrmontkade te den Haag door het geopend laten van een gaskraan gestikt. Advertentiën. Den 14den April hopen onze geliefde kinderen C. C. Steilberg en A. Smit, hunne 12 V9-jarige Echtvereni ging te herdenken. Uit naam van hun ouders, broeders en zusters J. SMIT. O. SMIT—De Beurs. Helder, 8 April 1910. Geboren: Nelly Wilhelmina, dochter van W. VUISTING en C. VUISTING-Meskes. Batoe Djadjar, 5 Maart 1910. GeborenElisabeth Sophie, dochter van J. L. PEEMAN en E. PEE MAN—Bremer. Helder, 5 April 1910. Ondertrouwd J. D. Thie en I. Boon. Huwelijksvoltrekking 27 April i Geen receptie. Getrouwd F. Heeroma en J. Dekker, die, mede namens wederzydsche familie, hun hartelyken dank betuigen voor de vele blijken van belangstelling by hun huwelijk ondervonden. Helder, 6 April 1910. Getrouwd Jan P. N. Klopper en Joh. J de Roos, die, mede namens wederzijdsche familie, hartelijk dank zeggen voor de vele blij ken van belangstelling bij hun huwelijk ondervonden Helder, 6 April 1910. Bij deze vervullen wij den treu- rigen plicht U kennis te geven van het overlijden, na voorzien te zijn van de laatste H.H. Sacra menten der Stervenden, van onzen geliefden Echtgenoot en Vader, den Heer Petrus Johanne8 van Os, in den ouderdom van 48 jaar. Wed. P. J. VAN OS—Verberne en Kinderen. Helder, 7 April 1910. Loodsgracht 81. De ter-aarde-bestelling zal plaats hebben op Zaterdag 9 April a.s., tea12 uur. lAlgemeene kennisgeving Heden ontsliep plotseling, zacht en kalm, mijn geliefde echtgenoot en vader en onze zoon en broeder, de Heer H. de Munck, in den ouderdom van ruim 29 jaar. Uit naam van de Wed. DE MUNCK-Klein en Kind en verdere Familie Helder, 8 April 1910J De Kerkeraad roept alle Mans-Leden op Zaterdagavond 8 uur in het Kerkge bouw. Geref. Zonda&sschool-VereenigiDg „FILIPP0S". Gedurende de verbouwing van de Be waarschool in de Hoogstraat zal de Kinderbijeenkomst des Zondagsmorgens niet doorgaan en zullen de klassen van 12'/s en 2uur des namiddags worden gehouden om 27, uur in de Zuiderkerk (Spoorstraat). HET BESTUUR. De uitgestelde Uitvoering der Chr. Zangvereeniging „ZINGT DEN HEERE" zal plaats hebben op DINSDAG 12 APRIL a.s., des avonds ten 8 uur, in het Gebouw voor Evangelisatie, Palmstraat. HET BESTUUR. Melkslijters-Vereeniging op MAANDAG II APRIL, des avonds ten 8 uur, in het lokaal „Tivoli", Met het oog op de belangrijke punten die de agenda bevat, worden de Leden dringend uitgenoodigd, deze vergadering M) te wonen. HET BESTUUR. op ZATERDAG 16 APRIL, in „Casino". 0. m. Opvoering van de Operette „Mazeppa". Lebretto en Muziek v. G. H. v. Suchtelen. Met Begeleiding van Piano en Strijkorkest. van KONINGDWARSSTRAAT nr. 27b naar Koningstraat 83. Jb. LABOUT. Beleefd aanbevelend voor alle voor komende leverantiën en aanleggen van electrische apparaten. - Reparatiën spoedig en billijk. Dankbetuiging. Voor de zeer vele blijken van deel neming by het overlijden mijner geliefde Echtgenoote, betuig ik, ook namens de familie, mijn hartelijken dank. S. DRIJVER. Helder, 8 April 1910. De bekende vinder van de tusschen Middenstraat 61 en 34 verloren GOUDEN BROCHE wordt in zyn belang verzocht dezelve spoedig tegen belooning terug te be zorgenMiddenstraat 61. Wegens opheffing van een Manufacturenzaak, zullen in „Casino1 te Helder, ten overstaan van Deurwaarder H. KWANT, in het openbaar worden verkocht op Dinsdag 19 April a.i voorm. 10 uur en den volgenden 's nam. U/guur,alle nog aanwezige Manufacturen. Te bezichtigen voor den aanvang der verkooping. 2aMNT" Huismoeders, doet uw voor- deel, wacht met uw inkoopen tot 19 April a.s. Aftentie s. v. p. Evenals altijd is ook ten kantore van den ondergeteekende, aan de Koningstraat 33 te Helder, dagelijks gelegenheid voor opdracht tot verkooping van alle roerende Goederen. Deurw. H. KWANT. WEGENS VERTREK NAAR AMERIKA, openbare verkoop van een netten en goed onderhouden Inboedel, in „Casino" te Helder, op Donderdag 28 April a.s., voorm. 10% uur, bestaande uit Salonameublement, Pianino, mah. Linnen- en Penantkast, eiken Buffet, Tafels, Stoelen, Spiegels, Schilderijen, Ledikan ten, Kapokmatrassen, Veerenbedden met toebehooren, wollen en katoenen Dekens, Fornuis, Kamerkachel, Lampen, Tapijten, Karpetten en Kleedjes, diverse Keuken goederen, 2 Biljarts, Heeren- en Dames rijwiel en hetgeen meer zal worden aangeboden. Te bezichtigen daags voor den ver koop van v.m. 10 -12 en van 1-4 uur. Deurw. H. KWANT. zal op '8 avonds 7 uur, in „CASINO", publiek verkoopen de volgende perceelen te Helder, als: 1. Het huis met kapberg, ingericht voor boerenbedrijf, met hooiberg en vee stallen en erf aan de Breestraat no. 18, groot 4 aren 30 centiaren. 2. Het huis, ingericht voor brood bakkerij, en erf aan de Breestraat nos. 35, 33 en 33a, groot 3 aren 93 centi aren. 3. Het logement en koffiehuis genaamd ,De Vereeniging" hoek Waagsteeg en Schipper straat no. 17, groot 1 are 13 centiaren. Verhuurd voor f6.— per week. 4. Een perceel open grond nabij de Vischmarkt, achter het perceel van den Heer Makelaar, groot 85 centiaren. 5. Het huis met voetstraat daarvoor achter het perceel aan de Oranjestraat no. 51, groot 35 centiaren. 6. Het winkelhuis (gevelbreedte 71/, Meter) en erf aan den Kanaalweg no. 36, groot 1 are 12 centiaren. Verhuurd tot 1 September 1910 voor f 234. per jaar. 7. Het huis en erf aan de Hoek- steeg no.3, tusschen de Langestraat en Middenstraat, groot 85 centiaren. 8. Het huis en erf daarnaast no. 5, groot 60 centiaren. 9. Het huis en erf daarnaast no. 7, groot 60 centiaren. 10. Het huis en erf daarnaast no. 9, groot 52 centiaren. Combinatiën 7 en 8, 9 en 10, 7 tot en met 10. 11. Het huis met serre, twee kippen hokken met loop en grooten tuin aan den Parallelweg no. 48, groot 1 are 80 centiaren. 12. Het huis no. 65i Achterhoofd gracht in het hoije van Wieuck, groot 38 centiaren. 13. Het huis no. 65h daarnaast, groot 38 centiaren. Combinatie 12 en 13. 14. Het huis en erf aan de Loods gracht no. 66, groot 1 are 25 centiaren. 15. Het huis en erf aan de Loods gracht no. 67, naast het vorige perceel, groot 1 are 37 centiaren. Combinatie 14 en 15. 16. Het huis en erf aan de Oostsloot- straat no. 50, groot 91 centiaren. 17. Het huis en erf aan de Oostsloot- straat no. 52, naast het vorige perceel, groot 68 centiaren. Combinatie 16 en J7. 18. Het huis en erf aan de Oostsloot- straat no. 24, groot 85 centiaren. 19. Het woon- en winkelhuis met tuin aan de Koningstraat no. 110, groot 1 are 75 centiaren. 20. Het huis en erf aan de Vlaming straat no. 41, groot 1 are 5 centiaren. 21. Het huis en erf aan de Vlaming straat no. 34, groot 84 centiaren. !2. Het woon- en winkelhuis met kelder en erf aan de Binnenhaven no. 94 met pakhuis en twee bovenwoningen daarachter aan de Achterbinnenhaven no. 56a, samen groot 1 are 35 centi aren. 23. Het huis en erf aan de Jan in Veltstraat no. 40, groot 1 are 31 cen tiaren. Te bezichtigen 2 dagen vóór en op den verkoopdag van 2—4 uur. Inlichtingen worden verstrekt ten kantore van genoemden notaris C. STAM MES to Helder. ww» Ondergeteekenden bevelen zich beleefd aan voor het weg halen en bewaren van kachels gedurende het zomerseizoen. fl. KILJAN 6Q ZOOQ, Gedipt. Hoefsmid. ZWAANSTRAAT No. 14. Teletoon nr. 103. van een Cocosboenders, prima, 5Vg cont. Cocos-emmerboenders 10 cont. Harde zwarte Schrobbers 8 cent. Cocos8toffers, zeer sterk, 11 cent. Cocosstoffers, groot soort, 13% cent. Dweilen, prima molton, groot Boort, 10 ct. Sponsen 2, 5, 7 en 10 cent, zeer sterk. Sponsen, buitengewoon groot, 15 cent. Bezems, prima kwaliteit, 25 cent. Ragebollen, groot soort, 20 cent. SCHOENCREAM, beste kwaliteit, 5 cent. SCHOENCREAM, reuzenpotten, 12 cent. LEDERAPPRETUUR voor Paarden tuigen en Schoenen, 10 cent. Gaskousjes, 6I/2 cent. Gasglazen, prima prima, 4% cent, 25 cM. lang. Zinken Emmers, extra zwaar, flink soort» 40 cent. POSTPAPIER, per pak (240 vel), goede kwaliteit, 32 cent. Damestasscbon, zeer mooi, 85 cent. Hoedenspelden, lange pennen, groote knoppen, 10 en 15 cent. Melkkokers, prima prima, 65 cent. Portretlysten, mooie houten ljjBten, cabinetformaat, 19 cent. Kastpapier, met zeer fyne randen, per vel 1 cent. Kastpapier, zonder rand, 6, 12 en 20 vel vóór 10 cent. Koperen Punaises, per 144 stuks 14 ct. Tandborstels, 6 cent. De fyne Tandpasta, 10 cent. Messenbakken, groen van binnen, 28 ct. Lepelbokers, nikkelen rand, 8 cent. Suikerpot op fijn nikkelen voet, 30 ct. Suikerpot, Melkkan en Lepel vaas, com pleet, met nikkel gemonteerd, 60 ct. Koffiemolens, gesmeed binnenwerk, f 1.19 Strijkplanken, prima molton, f 1.167g. Zeemleder, ecfit Leidsch, 35 cent. Winkelboekjes voor slagerB, kruideniers enz., stijve kait, ingenaaid, met vloei, 61/g cent. Bierglazen, 3'/g cent. Bitter- of Likeurglaasjes, glad, Sï/g ct* ,11 geslepen 4 ct. Ontbijtbordjes, fyn fyn, cent. Melkbekers met Blokje, 67g cent. Melkbekers, blauw porcelein, 12 cent. Porceleinen Melkkannen, gekleurd, 8 en 12 cent. Porceleinen Koffiekannen, nieuw model, zeer fyn, bloemdécors, 35 cent. SERVIEZEN, modern decor, nieuw model, (ongeregeld), met 12 kopjes, gewone prys f 4.nu f 2.70. Porceleinen Potten, mot houten deksel» voor zeep, soda en meel, 25 cent- Schaaltjes, geel van buiten, wit van binnen, 7 cent. Closetpapier, rollen 300 gram zwaar, 7 cent. Sleutelringen, 3 cent. Damesportemonnaies, leder, met knip, 18 cent. Heerenportemonnaies m. overslag, 30 ct. Strykyzers met holle handvat, 35 cent. Tafelmesjes, prachtig mooi, 14 cent. Aardappelmesjes (solide), 6 cent. Beste Schrijfinkt, zeer zwart, 4 cent- Keukenspiegeltjes, 7 cent. Asbestplaatjes, 5 cent. Potlooden, goede kwaliteit, 5 voor 10 ct Toiletzeep, zeer fijn, (iets stoffig), van 12 voor 8 cent. Broodmessen, echt staal, 18 cent. Schuren, middel grootte, goede kwali teit, 20 cent. Groote massief koperen Bloempotten, (ongeregeld), f 2. Biscuitbussen met nikkeldeksel, zeer fyn, 58 cent. Kleêrschuiers op plank, goede kwali teit, 28 cent. Theebussen, fyn nikkel doksel, 30 cent. Mancbetknoopen, fyn doublé, ongere geld, van 45 voor 221/a cent. Hangsloten, met en zonder veer, 5 ct. Hangsloten, prima prima, met koper» 15 cent. MAANDAG II APRIL a.s., 's namiddags 2 uur. DINSDAG 12 APRIL a.s., 's morgens 10 uur. WOENSDAG 13 APRIL a. s., 's morgens 10 uur. Deurw. W. BIERSTEKER. VERLOREN een zilveren Kogeltjes-Armband. De vinder zal beloond worden. Adres: Spoorstraat 97a. Gevraagd een Dienstbodeg voor noodhulp of voor vast. Adres: Weststaat 59. GEVRAAGD en flinke zindelijke Dienstbode. Adres: Van Galenstraat 36. GEVRAAGD eene Dienstbode of Dagmeid. Adres: Hoofdgracht 38. Een flink Dagmeisje gevraagd. Niet beneden 16 jaar, loon f 2 per week. AdresSpoorstraat 120. Gevraagd een knap Dagmeisje. Adres: Bureau van dit Blad. Een Schildersleerling gevraagd. AdresH. J. VERMEULEN, Hartestr. 30. GEVRAAGD een flinke Loopjongen. Adres J. VAN WILLIGEN, Weststr. Gevraagd een Schildersleerling. Adres M. KALEVELD, Parallelweg 23. Gevraagd een flinke JONGEN. Aanbiedingen tusschen 6 en 7 uur, Weststraat 61. TE HUUR een net gemeubi leerde ZIT en SLAAPKAMER, fl.75 per week, met gaslamp. Adres2e Vroonstraat 22. ZATERDAG 16 April a.s., voor middags ten 11 uur, zal door den Heer J. B. G. BUHSE in het Hotel „Bellevue" worden aanbesteed: Hei bouwen van een Winkel huis met bovenwoning" aan de Keizerstraat alhier. Aanwijzing Vrijdag 15 April v.m. ten 10 uur op het terrein nabij genoemd Hotel. Bestek en teekening tegen fl.00 per stel verkrijgbaar bij ondergeteekende S. KRIJNEN, Architect. VERLOREN een zwart lederen BRILLENDOOS met BRIL. Tegen belooning terug te bezorgen, Kanaal- weg 128-129. Mevrouw VAN TROOIJEN, Marine- Hospitaal, vraagt tegen 1 of 16 Mei wegens huwelijk der tegenwoordige een nette DIENSTBODE, die zelfstan dig werken en koken kan. Mevrouw REDEKE, Buitenhaven 25, vraagt tegen 15 Mei een flinke Dienstbode, voor dag en nacht. GEVRAAGD een nette DIENSTBODE, niet jonger dan 20 jaar, loon fl.50. Adres: Jonkerstraat 11. Direct gevraagd een net Dienst meisje, beneden 18 jaar. AdresKeizerstraat 19a. Wordt gevraagd een net Dagmeisje, niet beneden 16 jaar. AdresMej. ZEGER HOUTER, Kanaal- weg 117. Gevraagd een net Dagmeisje P.G., niet beneden 17 jaar. Zich aan te melden na 7 uur, West straat 51. TE HUUR gevraagd een net Burger woonhuis in den Helder, voor klein gezin, huurprijs f2.75 per week niet te bovengaande. Brieven no. 25, bureau van dit blad. Te huur tegen 15 Mei een BURGERWOONHUIS, f 14. per maand, Van Galenstraat 54. Te bevragen aldaar TE HUUR het Heerenhuis Molengracht 5, voorheen bewoond door den WelEdel Gestrengen Heer KETNER, van alle gemakken voorzien en riant uitzicht. Adres: Molengracht 4. TE HUUR een ruim PAKHUIS in de Brood- steeg, aan de Binnenhaven, aan het water gelegen, voor 50 ct. per week. Adres THIEMAN, Spdorgracht 36. Gemeubileerde ZIT- en SLAAP KAMER te huur, zeer geschikt voor 2 vrienden. AdresBureau van dit blad. Schoonmaaktrappen te huur. AdresP. DE WAARD, Aannemer, Dijkweg no. 1. Ter overname gevraagd een ZAAK van niet te grooten om- vang, die minstens flO.— per week netto verdiensten oplevert. Brieven met volledige inlichtingen bureau van dit blad. TE KOOP eerste soort GLANSVERF, Wit 35 ct, Geel-Bruin 30 ct, Grondverf 27 ct. per 5 Kilo. Adres: J. C. KLEIN, Bassingrachfc4.

Vliegend blaadje : nieuws- en advertentiebode voor Den Helder | 1910 | | pagina 2