NAJAAES- EN WINTERGOEDEREN. Sprtvmjpg JUT Je Gezonde Apstbeer MANTELS, JAPONSTOFFEN, BONTWERKEN, ROKKEN, FLANELLETTES en verdere Firma Wed. P-BRUIJN W*". Dansclub ,T. 0. V." Verpachting van oud Ligstroo. de nienve ZÜÜR- en Y1SCHW1NKEL Je Geldersche Winkel'. en nog honderden artikelen, Sigaren-en Tabakmagazijn kanaalweg naast het postkantoor. keizerstraat bij de keizersbrug. GROOTE KEUZE EN DE NIEUWSTE SOORTEN KANAALWEG NAAST HET POSTKANTOOR. KEIZERSTRAAT BIJ DE KEIZERSBRDS. 180 600 81 100 50 100 50 450 Marktberichten. Schagen, 24 November. Paarden 180 a f 500. Veulens f 80 a f 160. Geldekoeien (magere) f 140 a f230. Geldekoeien (vette) f180 a f285. Kalikoeien i 170 a f 265. Vaarzen f120 a f180. Graskalveren f 40 a f 80. Nuchtere Kalvoren f7 a f 26. Schapen (vette) f 24.— a f 82. O verhouders f 18 a f22. Varkens (vette) f 0.47 a f 0.58 p. K.G. Biggen f 10 a f16. Konijnen f0.50 k f 1.50. Kippen f 0.70 a f 1.50. Eenden f 1.— a f 1.10. K.G. Boter f 1.40 a fl.50 per K.G. Kipeieren f 6.50 a f 7.50 per 100. VERVOLG BERICHTEN. HELDER, 25 November. Bij het heden te 's-Gravenhage gehou den examen, slaagde voor 2den stuurman, groote stoomvaart, de heer T. Wessel, leer ling der Zeevaartschool alhier. Brieven voor Hr. Ms. De Zeven Provinciën". De dir.-gen. der post- en telegraphie maakt bekend, dat aan Hr. Ms. pantserschip «De Zeven Provinciën" de navolgende brieven malen zullen worden verzonden: naar Las Palmas, 25 Nov. e.k. met den trein van 6.53 m. van Amsterdam naar Vlis- singen en 26 dezer met den trein van 7.8 m. van Amsterdam naar Antwerpen; naar Freetown, 28 Nov. met den trein van 7.25 a. van Amsterdam naar Vlissingen naar Monrovia, 2 Deo., door het postkan toor te Botterdam; naar Banana, 4 Dec., mot den trein van 7.8 m. van Amsterdam naar Antwerpen naar Angra Pequena, 9 Dec., met de trei nen van 6.53 m. eh 7.25 a. van Amsterdam naar Vlissingen; naar Kaapstad, 16 en 23 Dec., met de treinen van 6.53 m. en 7.25 a. van Amster dam naar VliBsingen; naar Durban, 30 Deo., met de treinen van 6.53 m. en 7.25 a. van Amsterdam naar Vlissingen. Belanghebbenden worden nitgenoodigd de brieven te voorzien van twee elkander snij dende lynen over het geheele adres, loopende van den eenen hoek naar den anderen. Er in geloopen. Eergistermiddag kocht een juffrouw aan een uitstalling op de Botermarkt te Haarlem eenig kindergoed. Meenende van een onbewaakt oogenblik te kunnen gebruik maken, nam zij een borstrokje weg en verstopte dit onder het, wagenkleed van haar kinderwagen. Doch de koopman had het gezien, liet haar eerst het gekochte betalen, kwam toen achter zijn Btalling vandaan en haalde het borstrokje voor den dag. De vrouw wilde het met be schaamde kaken teruggeven, maar hiermede was de koopman niet tevreden. Hij eischte het dubbele bedrag ofkennismaking met de politiede vrouw koos het eerste en ging heen, nageschreeuwd door een paar andere vrouwen en den koopman, die toch zeer ingenomen was, dat de bedriegster zoo be drogen was afgekomen. De zaak-Crippen. Londen, 23 November. De „Evening Ti mes" houdt, niettegenstaande tegenspraak van vele zijden, de bewering staande, dat Crip- pen bekend heeft en wel aan een vriend, die het blad reeds eenigen tijd geleden deze mededeeling overbracht. Crippen zou zijn vrouw met twee doses hyoscine vergiftigd en daarna het lijk aan stukken hebben gesneden met een mes, dat hij vervolgens in den tuin van een leegstaand huis had geworpen. De beenderen zou hy in een kachel hebben verbrand. Nieuws op Scheepvaartgebied. Verplichte loodsen. Het Admiraliteitshof te Londen heeft be handeld de aanvaring welke 8 Juni op de rivier de Ouse heeft plaats gehad tusschen het Botterdamsche stoomschip «Zeeland" en den lichter John Bichard", tengevolge waar van de lichter, die met wol beladen was, ZOBk. Het hof was van oordeel, dat de ver plichte loods aan boord van de «Zeeland" alleen de schuld van de aanvaring droeg en sprak daarom de reodery van het stoom schip vrij. De president van het Hot, rechter S. T. Evans, merkt by deze uitspraak op, dat hy sich daarover in geen enkel opzicht voldaan gevoelde. Hy wees er op, dat de verplichte loods- vraag thans wordt onderzocht door een com missie in Engeland en door een internationale conferentie en hoopte, dat in overeenstem ming met de scheepvaartwereld, middelen gevonden zouden worden om de schuld der partijen te regelen en de geheele vrijspraak te veranderen, die nu aan do reeders van een in gebreke zynd schip te beurt valt ah dit onder bevel staat van een verplichten loods. Hy bleef aan boord, De Amerikaanscho viermast-schoener »Hol- liswood" van New-Orleans naar New-York bestemd, werd in een West-Indischen orkaan ontmast. Nadat het schip 800 mjjl hulpeloos had rondgedreven, kwam het Noorsche stoom schip ,Harald" in 't gezicht en ofschoon het weer slecht was en de zee hoog ging, werd de geheele bemanning van het wrak afgehaald en behouden op het stoomschip overgebracht. Kapitein Wall», van de „Holliswood" ech ter weigerde pertinent zyn schip, dat ook reeds vol water stond, te verlaten. Kapitein Borg van de >Harald" bracht de schipbreukelingen aan land en rappor teerde het geval. Nu komt uit Galveston het bericht, dat de ontmaste Holliswood" met 18 voet water in hot ruim aldaar is binnengesleept door het stoomschip «Parkwood". Toen het wrak ontmoet werd, was kapt. Walls nog aan boord. Hy had vreeselyke dagen en nachten doorleefd en was half gek vau ontbering en honger, maar weigerde opnieuw hot wrak, dat do kapitein van de Parkwood" wilde vernielen als een gevaar voor de scheepvaart, te verlaten. Hierop besloot de kapitein van het stoom schip een poging te doen om het wrak te Galveston binnen te sleepen en na veel moeite slaagde men daarin. Kapitein Walls had zyn schip niet ver laten 1 Tegen het begraven van dooden in zee. De Amerikaansche bladen hebben een veldtocht begonnen tegen het gebruik, de lyken in zee te begraven, van de personen, die by overvaart sterven. De zeereizen, zeggen ze, zyn niet van langen duur en naar Europa eischen ze maar enkele dagen; daarby winnen de zeevaart maatschappijen geld genoeg om eenige loo- den kisten aan boord te hebben, in welke men de lyken zou kunnen bewaren, zonder hindernis voor de reizigers, totdat men ter bestemming komt. Voor de familie ware het toch een troost hun dooden te kunnen begraven. Die opmerkingen zyn zeer gegrond. Muiterij onder Braziliaansche matrozen. Buenos-Ayres, 24 Nov. Een telegram uit Bio de Janeiro meldt, dat de bemanning van de meeste oorlogsschepen in opstand is ge komen. Men zegt dat de beweging niet van politieken aard is. Er wordt een strenge censuur geoefend. Londen, 24 Nov. De fTimeB" deelt mede dat hedenmorgen vroeg, te Londen een par ticulier telegram is ontvangen, waarin wordt gemeld, dat het bedryf in Bio de Janeiro stilstaat, en dat de toeBtand nog zeer ernstig is. Het schynt dat het marinebestuur maat regelen voorbereidt, maar er wordt nog tus schen de partijen onderhandeld. De Braziliaansche legatie deelt aan de •Times" een regeerings-telegram mede waarin wordt gezegd, dat de onlusten geen politiek karakter dragen. De bemanning van een der slagschepen in de haven van Bio de Janeiro kwam in opstand tegen de officieren. De regeering heeft alle noodige maatregelen genomen om de beweging te onderdrukken. Londen, 24 Nov. Volgens een hier ont vangen particulier telegram is de comman dant van de Braziliaansche kruiser „Mioas- geraes" by de onlusten gedood. Bio Janeiro, 23 Nov. De bemanning van twee Braziliaansche pantserschepen sloeg aan het muiten. De mniters eischen hooger soldy en afschaffing der lijfstraffen. De of ficieren der schepen werden gedood, eenige kanonschoten worden op de stad afgevuurd. Nauwkeurige berichten ontbreken. Een ander telegram uit Bio meldt, dat de telegraaf geen cijfertelegrammen aan neemt, indien niet een vertaling wordt ge geven en het gebruikte code wordt overge legd. De oproerige beweging breidt zich uit. Alle zaken staan stil. Als we eenmaal vrouwelijke rechters hebben. Vrouwelyke rechter van instructieGy zyt - beschuldigd van diefstal. In den manu factuurwinkel van Lint Co. hebt gy een aantal goederen ontvreemd zijde, kant, lint te veel om fe noemen. Vrouw, wat hebt gy tot uwe verdediging aan te voeren BeklaagdeIk ben schuldig, EdelAcht- bare; maar ik kan 't heusch niet helpen. Het was uitverkoop, en Bechter van instructie (opgewonden): Uit verkoop, zegt ge Ga voort. BeklaagdJa, en nooit heeft u zoo iets gezien. Ik had ongelukkig geen geld by me maar toen ik zwarte zyde voor 90 cent de el zag, die je nergens in de stad voor minder dan f 2.50 zoudt kuunen krygen, toen kon ik den winkel niet verlaten zonder een coupon daarvan. Bechter van instructie (met klimmende belaogstelling)Hoe breed was die zyde Beklaagde: Buim drie verrel. BechterEn dan maar negentig cents de el BeklaagdeJa, en dan echte kant, snoe perige MecheUche kant, zóó breed 1 die maar 2.90 de meter kostte ik kon dat koopje me niet laten ontgaan 1 Bechter: Wat je zegt: 2.90 voor echte Mechelsche kantl Beklaagde Jawel, EdelAchtbare. En dan had u eens moeten zien dat gebloemd moiré voor 1.80 de el. Vruchteloos trachtte ik aan de verleiding weerstand te bieden - het was my te machtig I Bechter (in opgetogenheid): Je wilt toch niet zeggen, dat ze gebloemd moiré verkoch ten voor één gulden tachtig de el? Beklaagde: Zoo is het, en dat was nog niets by de prachtige satynen blouses al hadden ze my op do pynbank gespannen, ik had er één moeten hebben. BechterArme vrouw I Deze wereld is vol verleiding. (Op fluisterenden toon): Is die uitverkoop nog aan den gang? Mevrouw Hooker's „hertog". Op de een of andere manier had mevrouw Hooker, van Kansas City, het gedaan weten te krygen, dat zy een uitnoodiging ontving voor een avondparty by de gravin van Bel védère. Hoe zy dat aangelegd had, zal wel altyd een geheim blyven; wellicht hadden de machtige dollar en een invloedryke vriendin er een groote rol in gespeeld. Mevrouw Hooker verteldo, dat zy vyf en dertig zomers gezien had; haar vriendinnen veronderstelden, dat een bezoek aan een verfraaiings-inrichting haar een boel goed had gedaan. Hoe dat ook zy, mevrouw Hooker zag er tamulyk jeudig uit; haar tanden hadden haar tweeduizend dollar gekost; verder had een professor in de welsprekendheid haar een meisjesachtig lachje geleerd, dien hono rarium was insgelyk tweeduizend dollar. Al deze goede hoedanigheden werden evenwel nog overtroffen door het kapitaal van mevrouw Hooker, dat tusschen de 9 en 10 millioen dollar moest zijn. Wilfred Hamilton, zoo juist uit Oxford terug, was spoedig aan de zyde van de leven dige weduwe. Hy vond haar vry in haar spreken, en haar niet al te beschaafde ma nieren een aardige afwisseling, zoodat hy spoedig met haar op eon goede voet was. Ik behoef u niet te zeggen, mynheer Hamilton", fluisterde de weduwe vertrouwe lijk, .ik behoef u niet te zeggen, dat ik naar Engeland gekomen ben om een echtgenoot te zoeken." Een gevoel van angst doortrilde Hamilton, maar de volgende woorden van de weduwe brachten verlichting voor zyn ziel. Hy moet een titel hebben", giog zy voort. Wat ik eigenlyk verlang, is een echte hertog. Luister eens, mijnheer Hamilton; is het niet waar, dat een massa van uwEngelsche hertogen niet meer waard zyn dan hun kroontje •Ik geloof wel, dat velen onzer addellyke heeren niet zoo ryk zyn, als ze graag wilden zyn", antwoordde Hamilton. //En nu wou ik eon van die arme korels hebben", mompelde mevrouw Hooker. *Ik heb het geld vijftienduizend dollar per jaar, en die zet ik voor de helft op den hertog vast. Kunt u er nu een voor my vinden, mynheer Hamilton? Dien ik eigenlyk zou willen hebben, is de hertog van Dersleigh. Ik hoor, dat het een goed uitziende jonge man is. Bovendien zegt men, dat hy heel arm is ging de weduwe voort. Hamilton zat een oogenblik in diep gepeins, en sprak toen: .Het schynt me toe,mevrouw Hooker, dat u kennis moet maken met een heer, wiens zaak het is, menschen introduc ties te bezorgen, die u in kennis kan brengen met wien u maar wilt; natuurlyk voor een belooning." Natuurlyk! Wat een goed idee! Kunt u een van die agenten voor me opscharrelen •Er is hier van avond een man, Wolfden genaamd. Ik heb met hem school gegaan. Hy is de persoon, dien u noodig hebt. Zal ik hem aan u voorstellen?" Als u dat wilt doen, heel graag 1" ant woordde mevrouw Hooker. Hy staat hierover in den versten hoek van de kamer, wilt u met me meegaan?" Terwyl hy sprak, bood Hamilton zyn arm aan, en bracht haar naar de overkant van de kamer, waar Wolfden alleen zat. Dit is mevrouw Hooker", zei Hamilton. •Ze wenscht een paar woorden met u te wisselen, Wolfden." Wolfden keek verbaasd op en scheen van plan te zyn Hamilton aan te spreken, maar die jongeheer was alweer halverwege de kamer. Drommels", mompelde Wolfden, .nu speelt hy my zeker een poets." rLuister eens, mynheer Wofden", begon de weduwe met haar duim wyzend in de richting van Hamilton. .Hy vertelde my, dat u een introductie-agent bent, en ik zou wel zaken met u willen doen. U kunt daar zoo veel loon voor vragen als u wilt", ging ze voort. „Al wat ik wensch is een introductie by een baron, by voorbeeld by den baron van Dersleigh." Zoo, wenscht u, dat ik u een introductie bezorg by den hertog van Dersleigh?" her haalde Wolfden. Dat is de zaak. Ik wenschte aan hem voorgesteld te worden. Ik wil openhartig met u zyn. Ik bezit negen millioen dollars." „Heht u ze mogelijk by u?" vroeg Wolfden. tIn uw zak by voorbeeld?" „Nu dryft ge den spot met mei" lachte de weduwe, met haar tweeduizend dollars. „U zult het wel voor me doen, nietwaar, mynheer Wolfden? Ik geef er niets om wat het koBten moet, als ik maar kans heb den hertog te krygen." Wolfden streek zich peinzend langs de kin. (MisBchien kan ik toch wat beters voor u doen," merkte hy op, .want men zegt dat Dersleigh een vroeselyk slecht humeur heeft. Dat had myn eerste man ook", mompelde mevrouw Hooker, /;maar vóór we een half jaar getrouwd waren, had ik hem dat af geleerd." Langzamerhand was het evenwel laat ge worden en een groot deel der gasten gaf zyn voornemen te kennen om te vertrekken, zoodat de bedienden de verschillende rytuigen aankondigden, die vóórreden. Het ryiuig van den hertog van Dersleigh." Wat! Is de hertog hier?" riep mevrouw Hooker. "Wie is hy?" «Laat ons naar beneden gaan, en dan zullen we hem zien", antwoordde Woflden. ,U wilt me wel voor een oogenblik excuseeren, niet waar? ik ga de gravin even groeten." O, stellig", antwoordde de weduwe. Wolfden moest een weg door de menigte banen om by de gravin te komen, reikte haar toen de hand, en keerde naar mevrouw Hooker terug. Toen bracht hy haar naar beneden in de vestibule. Dat is het rijtuig van den hertog", merkte hy op, wyzend op een autamobiel in den vorm van een coupétje, met het wapen der Dersleighs op het portier geschilderd. Nu moet u hier een oogenblik wachten, dan zal ik gaan zien of hy komt." Mevrouw Hooker's flinke boezem zwol van moeilyk te Verbergen verlangen, toen zy zag, dat Wolfden zich naar de deur begaf. Je zoudt werkelyk denken, dat hy zelf van plan is om weg te gaan", mompelde ze ongeduldig in zichzelf, als je ziet hoe ieder een plaats voor hem maakt en voor hem buigt. Hy wil het zeker eens aan den chauf feur vragen", ging zy voort, haar gedachten- gang luid voortzettend, toch zy zag, dat Wolfden recht op de automobiel toestapte. Dio agenten moeten toch wel met iedereen goede vrienden zyn." «Daar komt stellig de hertog", ging ze voort, toen ze zag, dat een bediende op het punt was het portier te openen. „Die Wolfden zul warempel nog in den weg staan, als hy niet uitkijkt." Maar tot haar niet te beschryven verba zing stapte Wolfden recht op het portier van den automobiel toe. Hier hield hy stil, en op een toon, luid genoeg om door me vrouw Hooker verstaan te worden, zeide hy wNaar het Bitz Hotel, Barton." „Ja, uw hoogheid", antwoordde de be diende. Het portier werd gesloten en de automobiel zette zich langzaam in beweging, terwyl me vrouw Hooker zich half bewust was, dat ze door het portierraampje werd aangestaard door een gelaat, dat een lachende uitdruk king droeg. „Wie was de persoon, die daar juist weg reed; kunt u me dat ook zeggen?" vroeg zy met bevende stem aan een heer, die naast haar stond. „Dat was de hertog van Dersleigh, me vrouw." De bediende was erg verbaasd, door een dame gevraagd te worden om een glas brun de wyn met sodawater en een exemplaar van „Who's Who". Mevrouw Hooker dronk het eerste in één teug uit, en zy raadpleegde het tweede, zoodat zy te weten kwam, dat Guy Wolfden de negende hertog van Ders leigh was. Mevrouw Hooker is nu verlangend den heer Hamilton te ontmoeten. Advertentiën gelieve men 's morgens vóór 10 uur te bezorgen. Advertentiën. Maartje van Teulingen, hunne 12l/» Jarige Echtvereeni- ging te herdenken. Dat God hen nog lang moge sparen, is de wensch van hun liefheb bende Kinderen WILHELMINA. MAARTJE HENDRIK, JAN. Helder, 25 Nov. 1910. Den 21sten November 1910 over leed plotseling te Soerabaya, aan boord van Hr. Ma „Holland", de Heer C. A. Niesen, Stoker bij de K. Marine, in den ouderdom van 27 jaar. Helder, 24 Nov. 1910. Wed. C. A. NIESEN, geb. Voorthuijzkn. Dankbetuiging aan allen, zoowel binnen als buiten deze gemeente, die blyken van belangstelling gaven den 18en dezer. Helder 24 Nov. 1910. G. KEET en Echtgenoote. (Tot Ons Vermaak). Soirée Dansante et Amusante op Zaterdag 26 Nov. 1910, in het lokaal „Tivoli" Zaalopening 71/, uur. Aanvang 8 uur. HET BESTUUR. Ter gelegenheid van het IO-|arig bestaan zullen drie uitvoeringen gegeven worden, respectievelijk op 3 en 28 Deo. I9IO en 14 Jan. 1911. Eerste uitvoering op ZATERDAG 3 DECEMBER 1910, des avonds 8 uur in „CASINO". HET BESTUUR. De le Luitenant-Kwartiermeester, toe gevoegd aan den Intendant by de 4e Divisie te Helder, zal op MAAN0A6 6 DECEMBER a.s., om 10 uur 's morgens, in het garnizoens-kleedlng- magazijn aldaar, verpachten, het ouae Ligstroo, afkomstig van de troepen in het gar nizoen, gedurende het tijdvak 1 Januari tot en met 31 December 1911. - De verpachting heeft plaats by in schrijving, volgens de voorwaarden, welke ten bureele van den Administrateur van voornoemd magazijn ter lezing liggen. De kosten dezer komen voor rekening van den aannemer. De le Luitenant Kwartiermeester, voornoemd, RIEGEN. Cursus Fransoh, Engelsch. Viermaandelijksche cursus, van Decem ber tot April, voor eerstbeginnenden en voor meergevorderden. Nieuwste methode. Fr. brieven onder motto „Cursus", aan het Bureau van dit blad. Een Fijnstrijkster vraagt beleefd fijn Gosd. Overhemden, 17Vt c*- Boorden, 4 ct. Manchetten 5 ct. Fronts 6 ct. enz. Adres: Wilhelminastraat 4. Mevrouw ONNEKES vraagt een «linke Hulp voor de morgenuren. Gevraagd met Kerstmis esn Boerendienstbode, bij G. W. SEVENHUIJSEN, Korte Vliet Koegras. Wordt gevraagd een vergevorderd Bakkerslesrling, tegen f8.— per week met debroodkost. Adres: J BRUIN, Sluisdykstraat 49. Te huur op netten stand een gem. Zift- en Slaapkamer met pension. Ook voor tydelyk. Adres: Bureau van dit blad. Te huur heft WOONHUIS, Kanaal weg No 2. Adres: Kerkgracht 50. Burgerwoonhuizen. Te koop 2 maal 2 Burgerwoon huizen. Adres: J. DUINKER, Breewaterstraat 69. GEOPEHD met Salon. Spoorstraat 47. Helder. Specialiteit in fijne Visch- soorten en Zouteviscli: Gerookte Paling, Pietermannen en Poonen. Zalm. Harderwijker Bokking. Spekbokking. Engelsche Bokking. Sprot. Sardien. Makreel. Zoutevisch. N ie uwe volleHaring Inleg-Haring. Gemarin. Haring, p. stuk en in potten. Rolmops. Haring-Filée. Sardien in 't zuur. Mosselen in 't zuur. STOKVISCH, eerste en tweede soort. Gepelde GARNALEN. Eiken dag versch gebakken Visch. Augurken en Uitjes in 't zuur. TH. BAIS. Heden ONTVANGEN: De bekende Geld. Worst beslist le soort, p. 5 ons 571/» ct. Plockworst p. ons 12 ct. Rolhamp. ons 14 ct. Ontbijtspek p. ons 10 ct. Boterhammenworstp. ons 7 ct. Leverworst p. ons 6 ct. Bloedworst p. ons 6 ct. Presworst p. ons 8 ct. Tongenworst p. ons 8 ct. Cornedbeef. p. ons 10 ct. 'Saksische Leverw. p. ons 10 ct. Ossenrookvleesch p. ons 18 ct. Paardenrookvleeschp. ods 1-1 Vs ct. Prima gesmolten Ossenvet per 5 ons40 ct. Tevens ontvangen de bekende HAMMETJES, tegen scherp concurreerende prijs Aanbevelend, T. C. GOVERS Az.j 2e Vroonstraat nr. 67. Pekhuisruimfte fte huur aan den Dijkweg. Adres: Bureau van dit blad. Een BLAZERSCHUIT groot 50 voet, met completen inventaris, en die gebouwd is door Zwolsman te Makkum, wordt te koop aangeboden. Brieven om inlichtingen worden inge wacht onder letters T X, aan het Hulp- postkantoor, Oosterend Texel. Ter overname aangeboden een Sigaren winkel waaraan verbonden een Melkzaak met Kar en Bussen. Ook afzonderlijk over te nemen. Te bevragen by den Boekhandelaar A. J. MAAS te Helder. OCTANT bijna nieuw, ter overname i voor zeer verminderden prijs. Adres: Bureau van dit Blad, of Egelantiersgracht 18, Amsterdam. y Winkelhuis fte huur, geheel nieuw, waarin uitstekend een Manufacturenzaak gedreven kan worden, van Galenstraat 48. Te bevragen: Keizerstraat 40. GOEDKOOPST ADRES voor degelijke ST. NICOLAAS-CADEAUX. Grootste sorteering ini Theetafels, Bloementafels, Boekentafels, Zuilen. Étagères, Vogelstandaards, Vogelkooien, Bieten Leuningstoelen, Leeren Leuningstoelen, Houten Kinderstoeltjes, Bieten Kinderstoeltjes, Kindertafeltjes, Naaimanden, Muziekstandaards, Sportwagentjes, Poppenwagentjes, Mahonie Stoven, Noten Stoven, Steenen Stoven, Tafelkleeden, Porte-Monteaux SPOORSTRAAT 114. Opgericht 1867. Voor het a.s. Sint-Nicolaasfeest zijn weder in boven genoemd magazijn verschillende merken Sigaren voorhanden, keurig en degelijk verpakt in kistjes van 25, 50 en 100 stuks in diverse prijzen. Sigaretten. Eau-de-Cologne. Beleefdelijk aanbevelend, Firma Wed. P BRUIJN Wzn, I. GRUNWALD.

Vliegend blaadje : nieuws- en advertentiebode voor Den Helder | 1910 | | pagina 2