ttoDstelp,. Julianadag.; .4 Harte, Feestviering Uurwerken, Gnud en Zilver. Notaris STAMMES Aan de Leden der Ned. flerv. Kerk. Lokaal inde Vijzelstraat Helders Belang KEIZERSTRAAT 25. Zilveren Rozekransen. VERVOLG BERICHTEN. HELDER, 28 April. Ambtsjubilé. Deo Sden Mei zal het 25 jaar geleden zyn dat de heer A. Klerk Az. den heer Daarnhouwer verving als hoofd van school 5, alhier. De heer Klerk was vroeger werk zaam als onderwyzer te Spanbroek, en als hoofd der school te Callantsoog. Den 1 Juli 1882 trad hy in betrekking als hoofd der school te Huisduinen en werd vervolgens tegen 1 Mei 1886 benoemd als hoofd van school no. 5 aan de Weststiaat. Van de oprichting af was de heer Klerk bovendien onderwijzer aan de Ryksnormaal- school alhier en werd hy by 't aftreden van den heer Van Varik als zoodanig, benoemd tot Directeur. Groot zyn de verdiensten door hem aan het onderwys bewezen. Wy meenden van het jubilé van dezen verdienstvollen borger onzer gemeente melding te moeten maken als een stille hulde aan de werkkracht van dezen onderwysman, hoe wel het ons bekend is, dat op nadrukkelyk verzoek van betrokkene alle openlijk feest betoon achterwege blyft wegens familie omstandigheden. Helder'8 Belang Feestviering Julianadag. Door het Dag. Bestuur dezer gemeente is bepaald, dat op 1 Mei aan de leerlingen der Openbare scholen hier ter plaatse zal vacantie worden gegeven en dat op den avond van dien dag op het Westplein en op de Visch- markt voor de openbare lagere school aldaar door de plaatselyke muziekkorpsen een con cert zal worden gegeven. Verder is door de politie de ronte voor de optochten als volgt bepaald: Voor den optocht van versierde poppen wagens, sportkarren en hoepels van Casino langs Kanaalweg en Weststraat en langs Weststraat en Kanaalweg terug. Voor den optocht der versierde rijwielen is de route als volgt: Kanaalweg (van Casino), Dykstraat, Lange- straat tot Paardenstraat, Paardenstraat, Mid denstraat, Dykstraat, Westplein, Kcrkgracht, Koningstraat, Spoorstraat, Keizerstraat, Spoorgracht, Nieuwebrugstraat, Ankerpark, Buitenhaven, Hoofdgracht, Kanaalweg (naar Casino). Voor den optocht der verlichte rywielen des avonds om acht uur, is de route Kanaalweg (van Casino), Westplein, Kerk- gracht, Koningstraat, Spoorstraat, Bierstraat, Weststraat, Zuidstraat, Binnenhaven tot Broodsteeg, Achter Binnenhaven, Nieuwe brugstraat, Zuidstraat, Weststraat. Kanaal weg naar Casino. De deelname aan de versierde en verlichte rijwielen is nog opengesteld tot Zaterdag avond 6 uur by den heer J. van Willigen, Westraat, en van 6 tot 7 uur in Casino. (Zie verder de advertentie in dit blad.) „Oefening kweekt Kunst". Gisteravond gaf bovengenoemde Scherm en Gymnastiek-Vereeniging een uitvoering in Casino. De zaal >was stampvol. We zagen stok-, staaf- en vrye oefeningen, ringen, paard, barren en rek en als laatste nummer .touwklimmen", uitgevoerd door de Adspi- rantenklassen A. B. en C, de Meisjesafdeeling en Voorbereidende klasse. Er waren dus heel wat turners, voor 't meerendeel turnertjes, aanwezig. Dat bleek al dadelijk by het eerste nummer, de ,Op- marsch" door de gezamenlijke adspiranten. Hier bleek het tooneel te klein, om allen behoorlyk de vrye beweging te gunnen en word er heel wat //zeemanschapvereischt door den wakkeren en yverigon directeur, om .botsingen" te voorkomen. Toch liep alles goed van stapel en hoogst vermakelijk was hot te zien, de liliputterige turnertjes aan 't eind van de rjj zich te zien reppen, hun voorgangers b(j te houden en in den pus te blijven. Over 't geheel werd er kranig, met lust en ambitie gewerkt. Met een bijzonder woord van lof willen we vermelden de vrye oefe ningen van de Meisjes-afdeelingen. Deze sierlyke groep oefeningen word onberispelijk en zeer smaakvol ten aanschouwe gebracht. Hiermee is echter niets ten nadeole van de overige nummers gezegd. Een prettig bal besloot den nuttigen en aangenamen avond. Een lezing in de Engelsche taal. Woensdagavond trad in Casino" voor een tamelijk bezette zaal op Mr. Irwin Brown, met het onderwerp: .The Difficulties and Adventures of an Irishman speaking Dutoh". Afgaande op de gespannen aandacht en de luide bijvalsbetuigingen, vermaakten de aan wezigen zich zeer met de grappige weder waardigheden en vermakelijke vergissingen van O' Neill by zijn pogingen om Hollandsch te zproken. Ook de .speaker" was voldaan over zyn publiek, blijkende uit zyn slotwoord «Tot Weerziens". Een uitstapje. Gepasseerden Maandag en Dinsdag, 24 en 26 April, maakten de leerlingen van de teekenschool der smeden te Schugen begeleid door het bestuur en den-leeraar een aardig uitstapje. Zy maakten een studie reis naar Rotterdam, waar o.a. Feyenoord en de fabriek van Wilton werden bezocht. Onnoodig te zeggen, dat zoo'n leerzaam, nuttig en aangenaam tochtje in den smaak der leerlingen valt. Verrykt met veel nuttige en aangename indrukken, toog na afloop ieder zeer voldaan huiswaarts. Concerten. De vereeniging Helder's Belang" heeft van den burgemeester toestemming toestem ming gekregen, om op den avond van den a.s. Julianadag, Maandag 1 Mei, twee open bare concerten te doen plaats hebben door .Helder's Harmoniekapel" en vWinnubst" op het Westplein en aan de Vischmarkt. Deze laatste is speciaal gekozen, daar de bewoners van dit deel onzer gemeente by feestelijke gelegenheden nog altyd verstoken bleven van een musiek-nitvoering in hun omgeving. Aan onze wielrijders en rijdsters! Als onze beste, brave vriend Koedykor, de nestor der Heldersche wielrijders, in vroe ger dagen een oproeping deed, de sport- menschen uitnoodigdotot het maken van een gezellig avond-toohtje onder-ons, langs straten en grachten, nee maar, plenty deelnemers. Hjj, de oude sportman, wist een schare op de karretjes te krygen waar hy, als onvermoeid voorrijder, trots op was. Die goeie tyd is geweest. De fut schijnt er b(j de luidjès uit. Je hoort of ziet niets meer van dien aard. Waar zitten ze toch, onze wielrijders en rydsters als hot om hun te doen is? .Helder's Belang" biedt een mooie, interessante"gelegenheid op den Julianadag: optochten van versierde en verlichte ry wielen. Maar als het niet beter gaat met do deelnemers en deelneemsters, zal het de moeite niet loonen. Laten dames en heoren, van welken leeftijd ook, die in 't bezit zyn van een rywiel, zich toch in vredesnaam opgeven, een zoo groot mogelijk aantal, op dat we hier met dat nummer van het feest programma een kranig, een waardig figuur sullen maken. In de étalage van den heer Van Grun- ningen, rijwielhandel, Keizerstraat, liggen heden, Vrijdagavond, de prjjzen ter be zichtiging. Voor aanmelding tot deelname is nog ge legenheid tot Zaterdagavond. Men verznime niet zich op te geven 1. In het beddonmagazyn van den heer Kokelaar, Kanaalweg 118, zal vanaf Zater dagavond een zeer verdienstelijk uitgevoerd werkstuk geëtaleerd worden, hetwelk verdient de aandacht te trekken. Het is een model van de ligtenteninrichting der Vereeniging tot bestrijding der Tuberculose alhier en is bestemd om geplaatst te worden in het Tuberculose-muscum der Zuidhollandscbe Vereeniging, hetwelk in het vorige jaar ge durende eene week hier tentoongesteld werd. Het model is op '/is der ware grootte geheel belangeloos vervaardigd door den leerling aan de Marinewerf C. R. Kruk, terwyl de leerling J. F. Bakker van dezelfde inrichting eveneens bereidwillig het verfwerk uitvoerde. De twee jongelieden hebben zoodoende met opoffering van veel tyd en zorg een geheel geleverd, dat een getrouwe nabootsing is van de werkelijkheid en volgens het oordeel van deskundigen het bewjjs oplevert, dat er van hen als vaklieden veel is te verwachten. Het is een mooi stak werk. Alvorens het naar hot Museum te verzenden, meende de Vereeniging het daarom gedurende enkele dagen hier ter bezichtiging te moeten stellen. Programma te geven door de Muziekvereeniging „Win- nubst" op Maandag 1 Mei van 810 uur, aan den Helder (Westplein). 1. Juliana-Marscli, 2. Ouverture Sous le9 Tilleurs. Canivez. 3. Zaraida Polka, voor Piston Fr. Losey. (door den Jongenheer Henri Suidman). 4. Fantaisie FaustCh. Gounod. PAUZB. 5. Marsch PopulairLappie. 6. Americnin PatrolW. Meacham. 7. Ohé! Ohél Hopla I ValseAug. Box. 8. SerenadeFrankenfield. 9. Fantaisie Nymphes de Jouvence. E. Marsal. Bij gunstig weder. Haring en Geep. Van 25 tot 27 april (v. m.) werden aan gebracht 1270 tal haring, die f 0.50 Af 0.96 per tal kon epbrengen. Op 26 April werd 1 tal geep afgeslagen voor f 17 per tal. Heden overleed onze jongste lieveling, Agnes Hillegonda, in den aanvalligen leeftijd van 9 m. Diep betreurt door ons allen. H. DOEZIE. C. DOEZIE slnkel aar. Helder, 25 April 1911. Hiermede vervullen wy den treu- rigen plicht, U kennis te geven van het plotseling overlijden van onze jongste lieveling, Marinus Willem, in den aanvalligen leeftijd van 20 maanden Namens zijn diepbedroefde Ouders, Grootouders en Broertje. M. W. SCHWITTERS. H. SCHWITTERS-Bielsma. Helder, 25 April 1911. zal op WOENSDAG 3 MEI des avonds 7 uur, 1911, „CASINO" publiek eerkoo- en de volgende perceelen te Helder: Hiermede betuigen wij onzen harte- lljken dank voor de vele blijken van belangstelling wegens sterfgeval van mijn innig geliefde Echtgenoote Mejuffr. Martha Vis. MATHIJS VAN DER ERVE en Kinderen. Adveptentiën. Den l9ten Mei a. s. hoopt onze geliefde Moeder, Groot- en Overgrootmoeder, J. C. de Bunje - Kroeze, haar 92sten geboortedag te ber denken. B. DE BOER. M. C. DE BOER-DE BONJE. Kinderen en Kleinkinderen. Helder, 28 April 1911. Op den 12dc" Mei hopen onze geachte Zwager en Zuster Arie Boot, Opzichter bij de Riikskustverlichting Hoek van Holland, en Maria de Vries, hunne 25-jarige Echtvereenl- ging te herdenken. Uit naam hunner .Zwager en Zuster: D. v. i). BRANDE. C. v. d. BRANDE—db Vribs. Huisduinen, 28 April 1911. Ondertrouwd Gerrlt Kos en Anna van Til. Helder, 27 April 1911. Huwelijksvoltrekking 11 Mei 1911. Getrouwd Martinus Gerardus Boelsums Aaltje Boendermaker. Dordrecht, i 07 1011 Helder, 27 A»nl 19U' GeborenHendrik Cornelis, Zoon van J. PRONK en M. PRONK—Boogaard. Helder, 27 April 1911. Hiermede vervullen wij den treu- rigen plicht, kennis te geven, dat na een langdurig, doch zeer gedul dig lijden, in den ouderdom van ruim 59 jaar is overleden onze geliefde Echtgenoote, Moeder, Be huwd- en Grootmoeder, Antje Kraak geb. Stark. Helder, 22 April 1911. J. KRAAK en Familie. Heden werd ons ouderhart diep getroffen door het overlijden, na een langdurig doch geduldig lijden, van onze geliefde Dochter en Zuster Trijntje Diedenoven, in den jeugdigen leeftijd van 19 jaar. Namens haar diepbedroefde Ouders Broers en Zusters. Helder, 27 April 1911. Evangelisatie-lokaal in de Palmetraat. Zondag voorm. 10 en '8 avonds 6'/« uur Ds. G. BURGER Exn., Ned. Herv. Predikant te Dalfsen. Voorm. 10 uur Kinderkerk in de School met den Bijbel. Stuurliedenexamens. 's-Gravenh&ge, 24 April. Geslaagd voor de groote stoomvaart als eerste stuurman B. Terkuhle. Geldleenlng. Het bestuur van den Anna Paulowna- polder zal een leening aangaan van f80,000, tegen een maximum van 4 pet., ter verbetering der polderbemaling. Een Jubileum. Heden zal de heer Jacob den Das, schip per van Koegras op Alkmaar, den dag her- deuken waarop hy 40 jaar geleden vóór het eerst die functie waarnam en in al die jaren is hy een getrouw aanvoerder geweest van kaas op de markt te Alkmaar. Te zjjner eere is dan ook de vlag uit het Waaggebouw uitgestoken en hangt de versierde kroon uit. HEDEN (Vrijdagavond) geen samen komst, maar wel Zaterdagavond 8 uur. Voorganger Da. STADIG. Oud Gereformeerde fiem. Hoogstraat ZONDAG 30 APRIL, i morgens 10 uur, 's avonds 51/» uur» de WelEerw. Heer Ds. G. I. WOLBERS, van Enkhuizen. «I. It. 1.. Vereeniging V.V.V. Zondag van 1 6 uur. Van3-4Vi u. Concert-Winnubat, en op Maandag van 8-10 uur. Toegang io cent. Kinderen 5 cent De aanmelding; voor de gratis deelname door Dames, Heeren, Meisjes en Jong-ens aan de wedstrijden voor versierde en verlichte Rijwielen is nog* opengesteld tot Zater dagavond 29 April ZES uur bij den Heer J. v. WILLIGEN, Weststraat, en van 6-7 uur in „CASINO". Voor de mooist versierde rijwie len- zijn de volgende prijzen beschikbaar le prijs: een Inktstel. 2e prijs: een zilver Heeren of Dames horloge. 3e prijs: een mooie Rijwiel lantaarn. Voor de eigenaardigst ver sierd# rijwielen: le prijs: een Reisneceesaire. 2e prys: een lederen Reistasch (City bag). 3e prys: een mooie Rijwiellantaarn. Voor de mooist verlichte rijwielen zijn de volgende prijzen beschikbaar: le prijs: een koper Klokgarnituur. 2e prys: een Barometer. 3e prys: een nieuw-zilver Rookstel. Voor de eigenaardigst ver lichte rijwielen: le prys: een Schemerlamp. 2e prijs: een zilver Horloge. Se prijs: een Kaartencoupe. De prijzen zijn tentoongesteld in de étalage van het Rijwielmagazijn van den Heer H. J. VAN GRUNNINGEN, Keizerstraat. De deelname is GEHEEL GRATIS. De eerste prijzen kunnen desgewenscht geruild worden. Groenten-VeiliHgsvereenlging te Helder. Het Bestuur van bovengenoemde Ver eeniging verzoekt de ingezetenen beleefd doch dringend, de Spinaslemandjes dadelijk aan de groentenhandelaars terug te geven. HET BESTUUR. LAATSTE WEEK, 3 MEI a.s. trektdeHAAGSCHE VERLOTING van 2000 prachtige prijzen. 25 ot. per lot. Hoofdprijs een Automobiel. Zie de biljetten bij A. J. DAMEN, Spoorstraat no. 71. 1. Het winkelhuis en erf hoek Toren steeg eu Achterstraat nr. 24, groot 41 centiaren. 2. Het huis en erf aan de Achterstraat nr. 25 naast het vorige perceel, groot 41 centiaren. 3. Het huis en erf aan de Achterstraat nr. 26 naast het vorige perceel, groot 65 centiaren. Combinatie 1, 2 en 8. 4. Het huis en erf aan de Walvisch- straat nr. 16, groot 1 are 56 centiaren 5. Het huis en erf aan de Walvisch- straat nr. 18 naast het vorige perceel, groot 1 are 56 centiaren. 6. Het huis en erf aan de Walvisch- straat nr. 20 naast het vorige perceel, groot 1 are 55 centiaren. 7. Het huls en erf aan de Walvisch- straat nr. 22 naast het vorige perceel, groot 1 are 68 centiaren. 8. Het huis en erf aan de Walvisch- straat nr. 24 naast hot vorige perceel, groot 1 are 58 centiaren. 9. Het huls en erf aan de Walvisch- straat nr. 26 naast het vorige perceel, groot 1 are 58 centiaren. 10. Het huis en erf aan de Walvisch- straat nr. 28 naast het vorige perceel, groot 1 are 55 centiaren. 11. Het huls en erf aan de Walvisch- straat nr. 30 naast het vorige perceel, groot 1 are 72 centiaren. Combinatiën: 4 en 5, 6, 7 en 8, 9, 10 en 11, 4 tot en met 11. 12. Het huls met boet en erf aan de Oostslootstraat hoek Ooststeeg no. 81, groot 1 are 61 centiaren. 13. Het winkelhuis (van Ouds de Oester put) met binnenplaats en afzonderlijk bovenhuis aan het Molenplein nr. 169, groot 1 are 72 centiaren. 14. Twee pakhuizen met bovenwoningen en erf aan den Dykweg nos. 89 en 89a achter het vorige pefceel, groot 88 cen tiaren. Combinatie 13 en 14. 15. Het winkelhuis en erf aan de Bin nenhaven nr. 10 met werkplaats daar achter aan de Achterbinnenhaven, groot 1 are 63 centiaren. 16. Het huis en erf aan de 2e Vroon straat no. 109, groot 1 are 25 centiaren. 17. Het heerenhuis en erf aan de Spoor straat nr. 134, groot 80 centiaren. J 18. Het huis en erf aan deGasstraat j nr. 28, groot 50 centiaren. I 19. Het huis en erf aan de Florastraat i nr. 82, groot 93 centiaren. 20. Het huis en erf aan de Florastraat r nh 80 naast het vorige perceel, groot 89 centiaren. I 21. Het huis en erf aan de Florastraat nr. 28 naast het vorige perceel, groot 88 centiaren. i 22. Het huis en erf aan de Florastraat nr. 26 naast het vorige perceel, groot 88 centiaren. I 23. Het huis en erf aan de Flora-traat nr. 24 naast het vorige perceel, groot 92 centiaren. Combinatie 19 tot en met 23. 24. Het pakhuis aan de Molenstraat no. 104, groot 25 centiaren. 25. Het huis en erf aan de Brouwer straat no. 42, groot 79 centiaren. Het huis en erf aan den Parallel weg nr. 7, groot 1 are 8 centiaren. 27. Het huis en erf aan den Parallel weg nr. 8 naast het vorige perceel, groot 92 centiaren. Combinatie 26 en 27. 28. Het huis en erf aan de Basstraat nr. 43, groot 85 centiaren. 29. Het huis en erf aan de Breewa- terstraat nr. 1, groot 57 centiaren. 80. Het huis en erf aan de 1ste Schagendwarsstraat nr. 7, groot 65 cen tiaren. 31. Het huis met boet en erf aan de le Schagendwarsstraat nr. 9 naast het vorige perceel, groot 60 centiaren. Combinatie 30 en 31. 32. Het huis en erf aan de Jan in 't Veltstraat hoek Vijzelstraat nr.'121, groot 58 centiaren. 33. Het huls en erf aan de Jan in 't Veltstraat nr. 128 Daast het vorige perceel, groot 67 centiaren. 34. Het huls en erf aan de Jan in 't Veltstraat nr. 126 naast het vorige perceel, groot 6? centiaren. 35. Het huis en erf aan de Jan in 't Veltstraat nr. 127 naast het vorige perceel, groot 50 centiaren. 86. Het huis en erf aan de Jan in 'fc Veltstraat nr. 129 naast het vorige perceel, groot 76 centiaren. 37. Het huls en erf aan de Jan in 't Veltstraat nr. 181 naast het vorige perceel, groot 67 centiaren. 38. Het huis en erf aan de Jan in 't Veltstraat nr. 183 naast het vorige perceel, groot 56 centiaren. 39. Het huls en erf aan de Jan in 't Veltstraat nr. 135 naast het vorige perceel, groot 65 centiaren. Combinatiën: 32 tot en met 35, 86 tot en met 39, 32 tot en met 89. Te bezichtigen twee dagen vóór en op den verkoopdag, van 2-4 uur. WC Inlichtingen worden verstrekt ten kantore van genoemden Notaris C. STAMMES te Helder. Strandvonderij. Do Burgemeester-Strandvonder te Hel der, is voornemens, ten overstaan van den Deurwaarder H. KWART aldaar, krachtens machtiging van Ged. Staten d.d. 19 April jl. No. 56, op WOENSDAG 10 MEI a.s., des nam. 1 uur, in het Koffiehuis van J. W. THLJSSEN, Dykstraat 50 te Helder, publiek te verkoopen, tegen contante betaling i 1 vat Machine-olie, 1 vat Vet, 2 vaten Visch-olie, 4 Baddings, 3 Platen, 4 Plan ken, 1 Dekbalk, 1 Ladder, 1 Loopplank, 251 Balken, 29 Puntbreels, 9 Buikbreels, en hetgeen meer zal worden aangeboden. De Burgemeester-Strandvonder voornoemd VAN STEIJN. Gevraagd een flinke Jonge», goed verkooper, tegen vast loon en provisie. Te bevragen by den boekhandel A. J. MAAS, Kanaalweg. Een Jongmaatje kan geplaatst worden, tegen 10 a 12 ct. per uur, vast werk, by W. KLUT, Meubelmaker, Vlamingstraat 64. Notaris BEECKMAN, Weststraat 43, vraagt zoo spoedig mogelyk een jongste Bediende. Men wordt verzocht zich met eigen handig geschreven brieven aan te melden. Gevraagd een Boerenknecht. Aan te melden by J. BLAUBOER, Koegras. Voorts zal nog worden verkocht 285 Platen, afkomstig van de lading van het in Dec. 1.1. gestrandde s.s. „Sandö". Alles te bezichtigen daags te voren en op den dag van den'verkoop. Deurw. H. KWART- GEVRAAGD. Voor het ophalen van fondsgelden gedurende 2 middagen of avonden per week, waaraan eenige financiëele" ver antwoording is verbonden, wordt zoo spoedig mogelyk gevraagd een zcoor net en eerlijk persoon. Salaris f2.- per week. Brieven onder motto „Verantwoording" aan het Bureau van dit blad. Telefoonnet Helder. HUISH OUD- AANSLUITING van af f 10.— p. jaar. en f2.50 entrée. GESPLITSTE AANSLUITING vanaf f22.50 p.jaar en f2.50 entrée. GEWONE AANSLUITING van af f30.p.jaar en f5.— entrée. Nieuwe aansluiting: 153 VIS C., Banketbakkerij, Kanaalweg. I De nieuwe telefoonlijsten worden Dinsdag a.s. afgedrukt. Een Meisje gevraagd, van 's mor gens 7 uur tot 's middags 2 uur, niet beneden 15 jaar. Adres: Bureau van dit blad. Gevraagd een Loopmeisje, de morgen- of middaguren. Adres: Koningstraat 10. Gevraagd een net Dienstmeisje. Adres: Bureau van dit blad. Mevrouw WIJS (Marinepaleis) vraagt tegen Juli of Aug., wegens familieom standigheden der tegenwoordige, eene nette Dienstbode. Zich aan te melden 's avonds na 7 uur. Ba nketbakk erij. Er kan een flinke Jongen geplaatst worden, ter opleiding in het vak, gene gen loopwerk te verrichten, by ZEGER HOUTER, Confiseur Cuisinier, Kanaal- weg no. 117. A. GRUNWALD, ARTS, is tot ZORDAGAVORD afwezig De praktijk wordt waargenomen door Dp. KRUIJHE, Stationsweg. Gevraagd een flinke Wepkster, voor 2 3 dagen per week. Adres: Bureau van dit blad. GEVRAAGD een Huisnaaister, die netjes kan verstellen en eenigszins met coatuum- naaien beki-nd is. Adres: Bureau van dit blad. Gevraagd met 1 Mei te Scbeveningen, in een Hötel-Café-Restaurant, flink, zindelijk WERKMEISJE, liefst een van Urk. Loon f 14 p. maand. Brieven onder letter H C. Raan het bureau van dit blad. Flinke Loopjongen gevraagd by G. Joh. VAN DER LEE, Molenstraat. Een nette Loopjongen gevraagd Adres C. TROOST, Pettenfabriek. Gevraagd een flinke Jongen, die in het rywielvak wenscht te worden opgeleid. Zy, die reeds werkzaam waren in genoemd vak, hebben de voorkeur. Adres J. VAN DE POLL, Kanaalw.96. Ppachtige Slaapkamers aan geboden op netten stand en zeer jillyk in prys. Zeer geschikt voor onder officieren of korporaals der K. M. Adres: Polderweg 3. Te huur een net gemeubileerde Zif- kamep en 2 ruime, luchtige Slaap- kameps en suite, van gas en alle ge makken voorzien. AdresKanaalweg 62. TE HUUR: een gemeubileerde KAMER. Adres: Binnenhaven 23. Te huur een Huie, voorzien van gas en waterleiding, staande Waag- straat nr. 94. Te bevragenWeezenstraat nr. 27. TE HUUR een fijn gemeubi- leepde HEERENBEHUIZIHG, op eersten stand. Brieven onder letter K. Bureau van dit Blad. Ongel te koop, prachtig van toon. Adres: Zuidstraat 47. Wegens vertrek TE KOOP een witte Promenade-wagen en een Kin derstoel» Adres: Westgracht 59. Te koop aangeboden, een goed onderhouden KIN DERWAGEN met twee duwer.s Adres: Sluisdijkstraat 35. Wegens vertrek ter overname aange boden een net Zaakje in koek; banket, suikerwerken en aanverwante artikelen. Adres: Bureau van dit blad. GASMOTOR merk Deutz, 2 cylinders, 5 P.K., te koop aangeboden, tegen zeer billijken prijs. Brieven onder lett. „S", aan het Bu reau van dit blad. Dui venlief hebbers. Door omstandigheden bied ik myne prima bereisde Duiven te koop aan. Billijke prijzen. Adres: JAC. KEIJZER, Keizerstraat nr. 41. De Blauwe Dpuif. Alle dagen GROOTE AFSLAG fan alle soorten ïerscbe GROENTEN. Spinazie, a M ct. p. mand. Puik baste roode Aardappelen, 28 ct. de 5 kop, 14 ct. de groote maat. A. PDITIIA, SPOORSTRAAT. Steeds bet nienvste, soliedste en goedkoopste. Speciaal adraa voor War- loeingeringan en Zegel ringen, in elke maat en prijs. Alles wordt met garantie verkocht Horlogemaker. Zoo Gij denkt over de aanschaffing van een rijwiel, moet Gij niet verzuimen ook onze prijscourant te raad plegen. Zeer waarschijnlijk zult Gij er een voor U geschikte keuze uit kunnen doen. Met inlichtingen staan wij U steeds gaarne ten dienste. DE GRONINGER RIJWIELENFABRIEK A. FOHGERS. V ertegen woordiger de heer P. Doorewaard, te Helder.

Vliegend blaadje : nieuws- en advertentiebode voor Den Helder | 1911 | | pagina 2