OPENBARE VERHURING Openbare Verkooping Notaris STAMMES Opruiming Spreekmachines en Platen, Weststraat 58. W. H. T1ELKUU1J. UIT HET BUITENLAND. We hadden in een onzer vorige nummers (niet in deze rubriek) een stukje uit de niet altyd ernstige «Aesiette au beurre" over het >inpalmen" door de verschillende mogend heden. Byna alle waren ze bezig of bezig geweest. Rusland dat Finland bijna geheel heeft, heeft nu zyn oogen geslagen op Perzië. Wat baat het nu al of in 1907 een verdrag is gemaakt tusschen Rusland en Engeland waarin bepaald wérd «De Regeeringen van Groot-Brittannië en Rusland verbinden zich, de onaantastbaarheid on de onafhankelijkheid van Perzië te bewaren en te beschermen". Dadelyk na het bekend wordon van dat verdrag werd het vermoeden uitgesproken, dat de verdeeling in economische sfeercn van invloed wel de voorbode zou zijn van de politieke onderwerping en verdeeling. Maar wie zou nu dadelijk zulke pessimistische voorspellingen gelooven Wat in den laatsten tjjd gebeurt bewyst echter dat de pessimisten volkomen gelijk hebben. In de laatste jaren had de RuBBische gezant in Perzië meer macht dan die shah of wie ook. Do Russische vertegenwoordigers, bewust van de macht van hun land regeerden of bevolen althans in Perzië op dezelfde autocratische wyie als in hun land. Wel voelden de Perzen dat, doch wat konden zy tegen de overmacht doen? Het geeft ook al niet of de Perzische minister, wiens afzetting Rusland eischte, zijn land heeft opgericht en financieel geheel hersteld. Rusland zendt troepen en een ultimatum, beide te gelijk. En als Perzië toegeven zal, wat 't wel moet, zal het nog dieper moeten bukken voor den overheerscher. Rusland heeft nu al gebied genoeg. Laat het liever zyn eigen staat inwendig eens wat opknappen, 't Is zoo hard noodig. Over Duitschland is .een heele zwerm Engelsche spionnen neergestreken. De Duitsche bladen zullen wel een beetje overdrijven die zy'n op het punt van oorlogs- en defensie- geheimen zoo uiterst prikkelbaar maai toch schijnen Engelschen meer dan gewone belangstelling te toonen voor Duitschland s verdediging on wat daarmee samenhangt. De Duitsche politie had er lucht van gekregen dat er weer zoo'n complotje bezig was, nam een agent gevangen en sloot dien op, en ging om de rest op te pikken. Het kooitje was leeg later was ook de ageut uit de ge vangenis ontvlucht!! 't Zal niet voordeelig werken op het a.s. vonnis van de van spionnage verdachten Schultz en Stewart. Edward Grey zou den Duitschon ambassa deur beleedigd hebben(een week of wat geleden) 't was in den Rijksdag ter sprake gebracht. Niets van aan, zegt de officieuze ,Nordd. Alg. Ztng". Gelukkig Want Duitsch land voelt zich weer en al meer en meer. De minister van Financiën is over den toe stand der fiuanciën zeer tevreden. En dat is voor DuitBchland van zeer groote beteekenis ook voor zyn optreden. Een sterke man met duiten spreekt allicht meer van zich af dan een dito zonder. Naar aanleiding van de dynamietaanslagen door Bulgaren heeft de Turkscho regeering den staat van beleg doen afkondigen voor Istjip. In troebel water is 't goed visscheD. Zoo denken ook de Kretensers. Turkije verkeert in een moeilijke positie en daar willen ze gauw gebruik van maken om de questie van de vereeniging met Griekenland op te los sen. Zij willen eerstdaags afgevaardigden kiezen voor een Grieksche nationale verga dering en deze afgevaardigden dadelijk naar Athene zenden. De beschermende mogend heden willen echter, in overeenstemming met de Grieksche regeering, dit plan verijdelen. En daarom hebben,naar deAgenco Ottomano" bericht, de Engelschen 20 matrozen van een oorlogsschip in de Soeda-baai ontscheept en daar de Engelsche vlag geheschen. Engelsche vlaggen hyschen is altijd een belangrijk feit voor andere mogendheden zoodat nu ook al gevraagd iswaarom Maar er zal wel geen buitengewone betee kenis aan te hechten zyn. De vertegenwoor digers der mogendheden hebben echter een beteren zet gedaan tegenover de Kretensers. Alle scheepvaart-agenturen kregen bericht geen passagiers aan te nemen. Dat is radi caal genoeg. In Griekenland was men met die voortvarendheid der KretenBers ook niet ingenomen. Venezelos had afgeraden op die manier te ageeren. Ten opzichte van de Dardanellen heeft de Porte nu besloten dat de doorvaart van handelsschepen gedurende den nacht zal verboden zijn. Turkije heeft aan do daar wonende Itali anen laten berichten dat ze binnen een week het Turksch grondgebied moeten verlaten daar zy anders «onderworpen zullen worden aan het oorlogsrecht". Wat deze tijding voor die menschen beteekent is licht te begrijpen. Reuter bericht dan ook al een verzachtings maatregel de Porte is niet ongenegen dien termijn te verlengen. Van vredes-onderhan- delingen wordt weer niets meer gehoord, 't Wordt een uitputting voor beide landen. Turkye kost de oorlog niet veel maar 't is bekend dat het ook arm is. De Italianen hebben de oase gezuiverd van Arabieren. Ze moeten nu verder. En Italië kan macht ontplooien, veel macht, maar Tripolis is een vreemd land en de vyanden strijden op ongewone wyze. We lezen van schermutselingen hier en daar. 't Rechte komt men er niet van te weten, althans niet van de verliezen die geleden worden. Men weet waarom. Hier is b. v. weer een berichtje uit Turksche bron De bevelhebber der troepen in Tripolis seint van 6 dezerEen Italiaansche aanval tegen Soekel Djoema eindigde met een terug tocht der Italianen, die meer dan 400 dooden en een aantal gewonden op het slagveld lieten. De Turken en Arabieren tolden twin tig dooden on ongeveer dertig gewonden. In een gevecht by Bidoel Djomal hadden de Italianen 200 dooden, de Arabieren slechts enkele dooden en gewonden. De Italiaansche zien er al even zegevie rend uit en één van beide partyen «over drijft" dus. Of allebei. Schaakrubriek. Probleem No. 15, van H. Siegmund, Glciwitz. (Tornooi Duitsche Schaakbond 1910). Wit begint en geeft in 2 zetten mat. abcdefgh Stand der stukken: Wit: Ka8; Da3; Lc5 en e4; Pel; pion nen b3; f2 en f3. Zwart: Ke5; Lal; pionnen a2; b6; d8; g5 en g7. Oplossingen worden ingewacht onder het motto «Schaak" tot uiterlijk 19 Dec. a.s. aan het bureau dezer courant en in do volgende rubriek bekend gemaakt. Oplossing No. 14, van A. van Eelde te Alkmaar. 1. De2—dl waarna Dame of Paard mat geeft. Goede oplossingen ontvangen van A. Swart, N. Muts, Dr. J. J. Tesch, J. Ch. Reeders, Dr. H. C. R., J. Mienis, H. L. Pateer, H. Zegel, R. Roelofs, K. Geus en S. Jellema allen te Helder. B. B. Nanning te Den Haag. Probleem No. 14 heeft weder vele oplossers bezig gehouden en is slechts enkelen te moeilyk gebleken. Beschouwen wy dit probleem nader, dan valt het dadelyk op, dat wit in den oor- spronkelijken stand altijd mat geeft als hy zwart laat beginnen b. v. c6 of c5 dan Pd6t=j, Le4dan Dh5|=J, P12 danPg3:|=j enz. Dit soort problemen noemt Den Hertug tempodwang le soort. Het is een genot te zien met hoeveel zorg dit probleom is afgewerkt, de plaatsing van den witten Koning b.v, is prachtig, gaan wy eens na waarom deze juist op b3 staat, dan zien wy dat er tegen L. c4 wordt gewaakt door de zwarte pion b4. Deze moet inlusscbvn weder tegengehouden worden, waarvoor de Koning wordt gebruikt, terwyl omgekeerd b4 weder dient legen Kb2, a2 enz. waardoor zwart door b8 een tempo wint. Twee inzenders gaven aan 1. c4 waarop doodleuk 1 bc3volgt, en 2 inzenders vonden 1. De3 waarop 1... Kg4 volgt waar na geen mat mogelyk is. Wij bevelen ons nog eens voor een eerste publicatie van den heer v. Eelde in diens welwillendheid aan. INGEZONDEN. Mynheer de Redacteur! By deze neem ik de vryheid den geachten bewoner van Bassingracht of Spoorgracht attent te maken op het feit, dat het aanranden, met vuil gooien enz. naar den langs den Botbrug passeerende Sinterklaas, niet door de aldaar vertoevende arbeiders en visscherlieden is geschied, die maken zich niet schuldig aan dergelyko handelingen. Een troep opgeschoten kwajongens waren het, welke zich meermalen schuldig maken aan dergelyke baldadigheden en straatschenderijen. Scherper Politietoezicht is zeer noodzakelijk aldaar, mede met het oog op het ruineeren van het aldaar pas opgetrokken wachtlokaal. J. van Leijen. Bloemendag voor een herstellingsoord. Geachte Redactie Gaarne zagen wy het volgende in uw veelgelezen blad opgenomen. By voorbaat onzen dank. L. S. Door het Centraal Bestuur van de Ver eeniging ter bevordering der gezondheid in de Graphiscbe vakken in Nederland, is in verschillende plaatsen van ons land vergunning gevraagd en verkregen, tot het houden van een bloemen dag, waarop door genoemd bestuur voor den minimum-prys van 10 ct. het publiek een bloempje zal worden aangeboden, waarvan de opbrengst moet dienen tot stichting van een Rust- en Herstellingsoord voor de be oefenaren der graphische vakken, die door de gevreesde ziekte, de tuberculose, zyn aangetast. Genoemd bestuur heeft gemeend voor be doelden bloemendag den Nieuwjaarsdag] te moeten kiezen en op dien dag het klaver bloempje met 4 blaadjes als Nieuwjaars bloempje het publiek ten verkoop aan te Den Nieuwjaarsdag acht het bestuur daarom by voorkeur geschikt, omdat zy met de aanbieding van dat bloempje op dien dag een gelukwensch bedoelen voor den kooper eenerzyds, terwyl anderzyds door hen van de opbrengst voor dit doel veel goeds wordt verwacht, d. w. z. dat zy van de opbrengst, zich in de gelegenheid zien gesteld, eene inrichting te doen verrijzen, waar vele typo grafen, als tuberculoselijders, genezing zullen kunnen vinden en als vaders van gezinnen voor hun gezin kunnen worden behouden. Het BeBtuur doet by deze dan ook een beroep op de lezers van dit blad. Koopt allen op den Nieuwjaarsdag het Nieuwjaars- bloempje en ge kunt er van verzekerd zyn, dat ook het kleine bedrag, dat door u voor dit bloempje wordt besteed, er toe zal by- dragen, dat een gebouw zal worden gesticht, waar nog velen van de aan tubercnlose lydende on voor do maatschappij onmisbare typografen, waarvoor door ons binnen twee jaar reeds meer dan f 5000 aan verpleging werden uit gegeven, genezing van hunne kwaal kunnen vinden. Indien ge dus overtuigd zyt, dat de typo graaf in het algemeen, als beoefenaar van de boekdrukkunst, voor onze samenleving als een zeer nuttig en vreugde-aanbrengend deel van het geheel in aanmerking komt, dan voorzeker zult ge de stichting van een der gelyke inrichting met vreugde tegemoet zien en door het koopen van het Nieuwjaars bloempje willen medewerken, dat tot de uit voering van het plan zoo spoedig mogelyk zal kunnen worden overgegaan. Namens het Centraal Bestuur, K. Groen, Voorzitter. P. Linke, Secretaris. Het plaatselijk bestuur van de afd. Helder van bovengenoemde vereeniging heeft ook vergunning gevraagd en verkregen en doet by deze tevens een beroep op de jonge dames en heereD, die sympathiseeren met het schoone doel, om voor dien dag hunne bereidwillige medewerking te willen verleenen, door op den Nieuwjaarsdag het bewuste gelukBbloempje het pubbek ten verkoop aan te bieden, waar voor men zich reeds kan aanmelden by 't bestuur en Zondag 24 Dec., 's morgens ten 11 ure in 't lokaal «Tivoli", alwaar genoemd bestunr vergadering zal met de eventueele medewerkers, teneinde de zaken onderling te regeleD, opdat op den Nieuwjaarsdag alles goed marcheert on 't succes verzekerd zy. By voorbaat onzen dank aan hen. Hot Bestuur: K C. Valkenburg, v. d. Hamstraat 7. G. v. Püffelen, Gravenstraat 54. B. Zondervan, Rozenstraat 4. Mynheer de Redacteur. Vergun ons s.v.p. nog eon klein plaatsje in Uw blad, ten einde den Helderschen Burger van antwoord te dienen. Tot ons leedwezen zyn wy genoodzaakt, op het stukje van bovengeD. inzender terug te komen, omdat wy in 't geheel niet ver wacht hadden, dat een uitnoodiging, zooals het stukje aan Helder's Burgery er een was, protest zou kunnen uitlokken. Het schynt echter, dat men om op een of andere manier de werkeloosheid of de gevolgen daarvan, te bestrijden over vol doende gegevens, betreffende die werkeloos heid moet beschikken. Laat dit nu waar zijn, zouden dan de Besturen der Vereenigingen welke het ge wraakte stukje aan Helder's Burgery onder- teekendet, over minder voldoende gogevens beschikken, dan burger Dit schynt ons wel wat erg aanmatigend. Nu kan men aan voeren, dat evengeu. inzender niet heeft willen te keDDen geveD, dat hy daarmede zoo goed bekend is, maar ook dan nog komt het ons voor, dat die burger beter gedaan had, het door hem ingezonden stukje te bewaren tot later en beier gelegenheid. Dit toch stond by ons en naar wy vertrouwen ook by de medo-onderteekenende Patroons voor, het zoo mogelyk verbeteren van den toestand in de bouwbedrijven. Kan hetzelfde nu ook gezegd worden, van het stukje door den Helderschen Burger ingezonden Dat op andere manieren die toestanden kunnen verbeterd worden, wy zullen het allerminst tegenspreken en hebben daarvan ook ondervinding. Echter meenen wy, dat het schrijven van verdere ingezonden artikelen niet de goede, wel de gemak- k e 1 y k s t e weg daartoe is. U Mynheer de Redacteur, dankend voor de verleende plaatsruimte, Namens het Bestuur der Gec. Bouwvakvereeniging, Verbetering zij ons Doel", onderafd. v. d. Ned. R. K. Volksbond, afd. Helder. Mynheer de Redacteur. Ten zeerste zult u my verplichten door het plaatsen van het volgende: De pluimveeteelt in ons land is in de laatste jaren met reuzenschreden vooruit gegaan. Dezen vooruitgang hebben wy hoofd zakelijk te danken aan het machtige lichaam ,de V. P. N." De drie letters V. P. N. zyn eene verkorting van «Vereeniging tot bevordering der Pluimveehouderij en tamme konijnenteelt in Nederland". Deze vereenigiog telt over geheel Neder land meer dan 19000 leden, verdeeld over 11 provinciale afdeelingeD, en elke afdeeling heeft weder hare onderafdeelingen. De V. P. N. wordt gesteund door het Rjjk en door vele provinciën, terwyl door de regeering een pluimveeteelt-consulent is aangesteld. Hot doel der vereeniging is, in het kort gezegd, den hoendorstapel te verbeteren, waar door men een flink ras kippen krjjgt, waar van men veel en groote eieren kan ver wachten. Ook zorgt de V. P. N. voor een goed afzetgebied van eieren, gevogelte enz. De konynonhouders zyn in de V. P. N. ook niet vergeten, want mannen van naam staan aan het hoofd van de konynenafdeeling. Doch laat ik de zaak niet vooruit loopen, de pluimveeteelt-consulent, de WelEd. Hoer H. B. Beaufort, zal op Vrijdag 15 December des avonds 7 nur eone lezÏDg met licht beelden houden, op de bovenzaal van het café Central. Toegang vry. Daar zal u dan duidelijk gemaakt worden wat het nut en het voordeel is om lid te zyn der V. P. N. Daar hier reeds een aantal leden der V. P N. wonen, doch onder de ondorafdeeling Anna Paulowna bohooren, wordt de behoefte ge voeld om in den Helder eene onderafdeeling op te richten. Daarom is het doel ook van bovenstaande lezing te komen tot het op richten eener onderafdeeling. Dus allen, ook dames, welke iets gevoelen voor den vooruitgang van de pluimveeteelt en konynenhoudery komen 15 December op de lezing. U mynheer de Redacteur, dank 'voor de verleende plaatsruimte. De voorzitter der V. P. N., onderafdeeling Anna Paulowna, P. J. Voogd. Uit den Omtrek. Texel, 11 Dec. De IJsclub Eierland, die twee jaar achter een zoo goed als werkloos moest blijven, schynt dit jaar de ysvorstin wel te verwachten. Er werd roods besloten tot het houdon van n wedstryd om pryzen ter waarde vau f 25. Tot leden van het Bestuur zyn herkozen, de heerenJ. Kalis, D. Buys en B. Garritsen. Tot Voorzitter is gekozen, de heer A. Lap, in de plaats van den heer H. Visser, die naar Schagen vertrok. De naar Oudeschild beroepen predikant y de Herv. Gem., Ds. H. B. Buiskool, zal in zyn nieuwe gomeente bevestigd worden door Ds. Onnekes, te Helder, op Zondag a.s. des morgens te tien uur. 's Avonds te 7 uur zal Ds. B. zyn intreepreek houden. In verband met den stoombootdienst, in 't a. s. voorjaar te openen van het Noorden op Amsterdam, v. v., vernemen wy dat door den ondernemer, den heer Dekker, elders reeds een schroefstoomschip moet zyn aan gekocht. Voor de bewoners van dat deel van Texel, waar de afvaart en aankomst moet plaats hebben, kan de nieuwe onder neming veel gerief opleveren. Burgerlijke Stand van Texel, van 2 tot en met 8 Dec. 1911. GEBORENPieter Adriaan, z. v. Jacobus Zegers en Janneke Suzanne Kolyn (Eier land). Cornelis, z. v. Hendrik Hin en Johanna Cornelia Bakker (N. Haffel). ONDERTROUWD:! n GETROUWDUeene' OVERLEDENMaria Lagerveld, oud 77 jaar, wed. van Cornelis Knol (Eierland). Advertentiën. WerkliedenVereeniging „Dj Eendracht" Afdeeling ZIEKENFONDS. Ondergeteekende verklaart, dat het rapport, uitgebracht door de leden Zindel, Roskam en Bonarius «alach, onvol ledig en gelogen is. W. R. ZITS, President. van Landerijen. ■otaris STAMMES zal op Woensdag 13 December 1911, '8 avonds 7 uur, in het koffiehuis van den Heer J. W. THIJSSEN aan de Dijk- straat te Helder, ten verzoeke van het Bestuur van den Polder Helder en Huis duinen, voor den tijd van zes achter een volgende jaren, ingaande Kersttijd aanstaande, publiek verhuren de volgende perceelen in den Helderschen Polder, gemeente Helder, als: 1. Het perceel welland, afkomstig van de geslechte oude Linie, kad. sectie E No. 21, groot 71 aren 50 centiaren. Laatst verhuurd aan den Heer P. de Bruin. 2. Het perceel welland naast het vorige perceel, kad. sectie D No. 993, groot 88 aren 30 centiaren. Laatst verhuurd aan den Heer M. A. Grunwald. 3. Het perceel weiland naast het vorige perceel, kad. sectie D No. 991, groot 75 aren 20 centiaren. Laatst verhuurd aan den Heer M. Sel derbeek. 4. Het perceel welland naast het vorige perceel, kad. sectie D No. 989, groot 47 aren 40 centiaren. Laatst verhuurd aan den Heer A. Overtoom. 5. Het perceel bouwland naast het vorige perceel, kad. sectie D no. 988, groot 45 aren 75 centiaren. Laatst verhuurd aan den Heer P. Smit. Het perceel bouwland aan den Huis- duiner weg, helend met het perceel van den Heer A. J. Paehlig, kad. sectie E No. 7, groot 21 aren 20 centiaren. Laatst verhuurd aan den Heer P. de Bruin. 7. Het perceel bouwland naby het Flappoortje, kad. sectie D No. 951, groot 6 aren 90 centiaren. Laatst verhuurd aan den Heer W. Koopman. 8. Het Qrasgewas van een gedeelte van den Polderweg vanafden Watertoren tot aan de 3 huizen, vroeger eigendom van den Heer H. Janzen Ezn. Laatst verhuurd aan den Heer P. Hoo- gendijk. 9. Het grasgewas van den weg vanaf den Vijfsprong tot het Sohuthok en van den weg van af den Huisduiner weg tot het hek van het perceel van den Heer Beek. Laatst verhuurd aan den Heer A. Overtoom. 10. Het grasgewas van den weg van af den Vijfsprong tot aan den molen en van den Botweg. Laatst verhuurd aan den Heer P. Hoo- gendijk. 11. Het grasgewas van den eersten en derden weg in den Huisduiner polder. Laatst verhuurd aan den Heer P. Bakker. Verdere inlichtingen worden verstrekt ten kantore van genoemden Notaris. De huurders moeten stellen twee be kende en gegoede borgen, die op de ver huring tegenwoordig moeten zyn. ie HELDER. zal op Woensdag 20 December 1911, 's avonds 7 uur in het lokaal „Casino", publiek verkoopen de volgende perceelen te HELDER 1. Het huis en erf aan de Kuiper- dwarsstraat no. 13, groot 1 are. 2. Het huis en erf aan de De Ruy- terstraat no. 45, groot 87 centiaren. 3. Het huis en erf aan de De Ruy- terstraat no. 47, naast het vorige per ceel, groot 88 centiaren. Combinatie 2 en 3. 4. Het winkelhuis aan de Gravenstraat hoek Kroonstraat no. 27, groot 37 cen tiaren. 5. Het huis en erf aan de Graven straat no. 25, naast het vorige perceel, groot 49 centiaren. Combinatie 4 en 5. 6. Het winkelhuis en erf aan de Kroon straat no. 4, groot 66 centiaren. 7. Het huls en erf aan de Kroonstraat hoek Parallelweg no. 30, groot 40 cen tiaren. 8. Het huis en erf aan de Kroonstraat no. 28, naast het vorige perceel, groot 40 centiaren. 9. Het huis en erf aan de Kroonstraat no. 26, naast het vorige perceel, groot 40 centiaren. 10. Het huis en erf aan de Kroonstraat no. 24, naast het vorige perceel, groot 40 centiaren. 11. Het huls en erf aan de Kroonstraat no. 22, naast, het vorige perceel, groot 40 centiaren. Combinatiën 7, 8 en 9, 10 en 11, 7 tot en met 11. 12. Het huls en erf aan de 2e Vroon straat hoek Koningdwarsstraat no. 60, groot 40 centiaren. 13. Het winkelhuis en erf aan de Diaconiestraat no. 12, groot 81 centi aren. 14. Het huis en erf aan de Diaconie straat no. 10, naast het vorige perceel, groot 81 centiaren. 15. Het huis en erf aan de Diaconie straat no. 8, naast het vorige perceel, groot 81 centiaren. 16. Het huis en erf aan de Diaconie straat no. 6, naast het vorige perceel, groot 81 centiaren. Combinatiën 14,15 en 16,13 tot en met 16. 17. Het huis en erf aan de Stations dwarsstraat no. 5, groot 68 centiaren. 18. Het huis en erf aan de Stations- dwarsstraat no. 7, naast het vorige per ceel, groot 68 centiaren. 19. Het huis en erf aan de Stations dwarsstraat no. 9, naast het vorige per ceel, groot 68 centiaren. Combinatie 17, 18 en 19. 20. Het huis en erf aan de Renssteeg no. 4, groot 1 are 68 centiaren. 21. Het huis aan de Langestraat hoek Heersteeg no. 69, groot 25 centiaren. 22. Het huis en erf aan de Oude Schoolstraat no. 10, groot 63 centiaren. 23. Het huis en erf aan de Oude Schoolstraat no. 8, naast het vorige per ceel, groot 67 centiaren. 24. Het huis en erf aan de Oude Schoolstraat no. 6, naast het vorige perceel, groot 83 centiaren. 25. Het huis, in tweeën bewoond, en erf aan de Oude Schoolstraat nos. 4 en 4a, naast het vorige perceel, groot 1 are 7 centiaren. Combinatiën 22,23 en 24,22 tot en met 25. 26. Het huis en erf aan de 2e Wil- helminadwarsstraat no. 1, groot 82 cen tiaren. 27. Het huis en erf aan de 2e Wil- helminadwarsstraat no. 3, naast het vorige perceel, groot 76 centiaren. Combinatie 26 en 27. Te bezichtigen 2 dagen vóór en op den verkoopdag van 2—4 uur. Inlichtingen worden verstrekt door Mr. H. P. M. KRAAKMAN, advocaat en procureur te Alkmaar en ten kan tore van genoemden notaris te Helder. van alle in voor raad zijnde teg'en zeer verminderde prijzen. Ook; Benige gebruikte Mictiines en Platen voor spotprijs. Solide waar.

Vliegend blaadje : nieuws- en advertentiebode voor Den Helder | 1911 | | pagina 7