Tuinconcert cfb OdllsaMaalssliafflij JetlittsW <fb Sioscope-lheater. Houtverkooping EENDRACHT'® FIJNE TAFELBESCHUIT. Balmuziek Liefde overwint alles. geheel oieav Programma. Loge f 0.47, le Rang f 0.32,2e Rang 10.22 Buitengewoon OPERETTE-AVOND Heerlijk Zaid-Holl. PILS en LAGER. Tuinbouwvereeniging een VRIJDAG 14 JDN1 a.s., voorin, 10 nnr, Garnizoen den Helder. Prijsopgave gevraagd Gerookt- of Pekelspek, A. J. SALM, STOOMTRAM Helder-Huisduinen. Stopplaatsen op Zondagen POSTSTEEG en achter SooieteitEensgezindheid. Tandartsv.d. Voort, Weststraat 104 Het meeste geld SO.OOO ÏO CEIT PER KOL. VliuingBche forten, Rijntollen en wat dies meer ter gelegenheid van dit bezoek in de pers te berde gebracht wordt het staat alles geheel buiten het bezoek aan Parijs, dat niet anders was dan een getuigenis van vriendschap, als wij tegenover ieder op zijn benrt willen afleggen, die van zyne vriend schappelijke gezindheid jegens ons met de daad wil doen blijken. lng«zond«n Mtdtdttlingan. Haan steun. Vele vrouwen in alle klassen der maatschappij zjjn op de Pink Pillen verzot. Er is geen andere uitlegging voor deze voorliefde dan het goed dat de Pink Pillen alle dagen hebben gedaan en nog doen aan al die vrouwen. Zij moge een groote dame, een werkster of een boerin zijn, de vrouw heeft behoefte aan een geneesmiddel om haar zwak lichaamsgestel te ondersteunen. Zeer weinig vrou- won hebben een gestel dat krachtig genoeg is om het zonder deze versterkende geneeswijze te kunnen doen. De versterkende en herstellende geneeswijzen zijn talrijk en indien de algemeene voorkeur aan de Pink Pillen te beurt valt, is dit, naar het oor deel der vrouwen, om dat de Pink Pillen het best aan hare behoeften voldoen, dat wil zeggen haar het best van hare kwalen verlossen. Zie hier de getuigenis die ons gezonden is door Mejuffrouw Middelkoop, geboren Veenendaal, wo nende Korte Roosendaal 5, te Utrecht. Mqjuf. Middelkoop. «Ik maak u mijn compliment over nwe Pink Pillen, schrijft zij, zij hebben mjj een volkomen genezing bezorgd. Sedert langen t\jd was ik zwak en bloeaarm. Ik zag er 9lecht uit en leed aanhou dend Wanneer ik geen schele hoofdpijnen had, had ik maagkrampen, en wanneer de maagkram pen iny met rust lieten, had ik verblindingen en duizelingen.' Ik was zeer vermoeid en rustte des nachts niet uit. Daar alle middelen die ik gebruikt had, niet in staat waren geweest mijn toestand te verbeteren, besloot ik de Pink Pillen te nemen, hopende dat zy voor mij zouden doen wat zy reeds voor zoovele andere zieken hadden gedaan. Uwe uitmuntende pillen hebben spoedig al mijne kwalen doen verdwijnen en mij een volmaal gezondheidstoestand doen weervinden.» Gij moet niet wanhopen uwe zwakte, uw bloed armoede, uw slechten gezondheidstoestand te ge nezen, indien gij de Pink Pillen niet beproefd hebt. Prys 14.75 de doos, f9.per 6 dooien. Verkrijgbaar ba: Generaal-depót der Pink Pillen van Eeghenlaan 22 te Amsterdam; voor Helderen omstreken bijDE KOK, Middenstraat, H. DE BIE— Biersteker, Keizerstraat 93te Schagen bij J. ROTGANS; te den Burg (Texel) by T. BUIS en ver der bij verschillende Apothekers en goede drogisten. Tijdstippen van verzending der Brievenmalen. Naar Oost-Indië: Verzendingsweg. Datum der ttrlS'Ü.T po.lb..or8lne.|l/t'-p0111; p. Holl mul Ti. Genu. 2.15'sm. p. HolL mail via Marseille p.Fransche m.na Marseille (voor Sumatra's Westkust tn Benkoelen alleen op verlangen der afzenders) p. Duitsche m. via Napels|12 en 20 Naar Palembang, Riouw, Bania, Billiton en Borneo: p. Eng. mail via Brindisi p. HoH. mail via Genua d. Heil. mail via Marseille (alleen op verl. der afz.) p.Frantche in.via Marseille p. Duitsche m. via Napels Naar Atjch en de Oostkust van Snmatra i eiken Vrjjdajj 8.45'smor. 21 Juni |i 18 11 en 25 11 en 95 14 en 2 12 e 6.55 's av. |l2.15 'sm. 20 Juni jö.55 's av. eiken Dinsdag en Vrtydag 8.40'snm. 1 Juli 6.55 's av. p. HoU. mail via Marseille (alleen op verL der afz.) p.Fransche m.viaMarseille p. Duitsche m. via Napels Naar Guyana (Suriname): p. zeepost via Amsterdam) 20 Juni p. mail via Queenstown 7 en 14 p. mail vla New-Tork. 7 en 21 p. mail vla St. Naxaire .1 10 Naar Cura$ao, Bonaire en Arnba: zeepost via Amsterdam p. mail vla Southampton of Queenstown. p. mail via Hamburg (alleen op verl. der afz.) Naar St. Martin, St. Eoatatios en Saba: p. teepost via Amsterdam) 20 Juni |0.55 's av, (alleen op verl der afz.) p. mail via Engeland eiken Woensd.|0.55 's av. Naar Kaapland, Natal, Oranje-Rivier-kolonie en Transvaal: eiken Vrijdag, 8.80 namiddags. Voor Hr. Ms. „Evertsen" naar Gndvan- gen (Sogneljord)9 Juni, 6.55 uar 's middags. Voor Hr. Ms. „Kortenaer" naar Dun- dee7 en 8 Juni, 7 uur 's avonds9 Jnni, 6.55 nnr 's middags. Voor Hr. Ms. (Gelderland" naar Berpen (Noorwegen): van 11 tot en met 18 Jont, dagelyks 6.55 oor 's middags. herhaald werd, wist de kleine samenzang waarlijk een verdienstelijke klank te ontwik kelen. Het „Nader m(jn God, by U" klonk wat al te mat en in het voorafgaande (Naar Buiten", vonden we bet tweede coupet een beetje eentonig. Ons verlangen naar een fijne nnanceering, naar een frissche gang der stem men werd hier niet bevredigd. Algemeene aanducht wekte het correcte samenspel in (La Sorenata", van G. Braga en het gevoelig gespeelde «Andante aus 7de Concert", van Ch. de Beriot, boeide van hot begin tot het einde. In de pauze trad als spreker op de Wel- Eerw. heer ds.. C. C. G. Visser, waarna wy nog hoorden «Verhoogt den boogt" van W. v. Glnck, Harwood's «Jezus dood en opstan ding" en het (Andante uit het trio" van C. M. de Weber, voor piano, viool en cello, dat een bekorenden stroom van klanken gaf. Baldadig. Tydens oen uitvoering in de oude Bethel- kerk werd Woensdagavond aan don Dijkweg herhaaldelyk met steenen door de ruiten ge gooid, zoodat het glas af en toe naar beneden rinkelde. Aan dit gevaarlijk en zeer hinder lijke bombardement werd een einde gemaakt toen een paar flinke burgers zich er mee gingen bemoeien. De dader, een straat-apache van 14 of 15 jaar, werd gegrepen en naar het politie-bureau aan 't Molenplein o' bracht. Programma van het Zomerooncert te geven door het Stafmuziekoorps der Kon. Marine op Zondag 9 Juni 1912, 's nam. 4 uur, ia het Park achter het Paleis. 1. Regiments-Colonne-MarschLüdecke. 2. Ouverture „Euryanthe"Weber. 3. Slavischer Tanz no. 1Dvorak. 4. The Gondelier, intermezzoGrecay. 5. Rhapsodie Hongroise no. 2Liszt. 6. Menuett de Boccherini arr. Hazebroek, 7. Hinaus in's FreieLüdecke. Zondag 9 Juni, 's avonds 8.80 uur, zal door de kleine kapel van het Stafmuziek korps der Kon. Ned. Marine onder direotie van den heer Jb. ter Hall, onderkapelmeester Kon. Marine, een buitengewoon tuinooncert worden gegeven in «Casino". Programma: 1. Im Zigeunerlager-Marsch. Max. Oscheit. 2. Ouverture Faataisie. A. Tack. 3. Wie Schön bist Du. Romanze. E. Nesvadla. 4. Fantaisie aus der Operette „Die lustige Witwe". Franz Lihar, Pauze 5. Lustspiel. Ouverture. Kéler Béla. 6. Am Bosporus. Türkisches Intermezzo aus Hallohl die grosse Revusl Paul Liricke. 7. Valse au9 der Operette „Die Keusche Susanna". J, Gilbert. 8. Potpourri aus der Operette „Die Dollarprinzessin". Leo Fall. 9. Marsch Le petit tambour, Jb. ter Hall. Een tuln-concert. Het yverige bestuur van de Mandoline-club «Serenata" heeft het plan opgevat Zondag 16 Juni a.s. 's namiddags 8 uur een matineé te geven in den tuin van Casino, gevolgd door afternoon-ball. De leden zullen dan voor het eerst in hunne nieuwe uniformen optreden. Zy, die kunstlievend lid willen worden, kunnen zich alsnog by dén der bestuursleden opgeven en hebben dan recht van toegang met eeno dame. Afloop aanbesteding. Door de Direotie der Marine te Willems oord werd Donderdag j.1. aanbesteed de levering van 167.000 K.G. aardappelen, be- noodigd voor de Equipagiën van Hr. Ms. schepen en vsartuigen van Oorlog aanwezig ter reede Texel en in hot Nieuwediep, het Marine Hospitaal en de 2do afdeeling Mari niers aldaar, gedurende 't tydvak van 1 Juli tot en met ultimo October 1912. Ingescheven werd door: per 100 K.Q- Wed. J. Heeris, Amsterdam, f 4.66. A. PoBtmu, Helder, s 4.40, W. A. S waters, 4.28. J. Luidinga, 3.77. C. van Os, 8.69. S. van Amosfoort Dz. (8.65. Postduiven-Ver. „Hollands Noordpunt" te den Helder. Bovengenoemde vereeniging hield Zondag 2 Juni een wedvlucht met oude duiven vanuit Orleans (Frankryk). Afstand 600 K.M. 24 in conoours. Gelost om 6 u. 43 m. met aan vankelijk goed doch later zeer slecht weer mot zware regenbuien on N.O. wind. De prijzen werden als volgt behaald: le prys A. Gomes, 5 u. 11 m. 20 sec, 2e i, Joh. Darphorn, 5 u. 88 m. 40 8e J. Bakker, 5 u. 47 m. 50 4e A. Felkers, 6 u. 40 m. 40 5e A. Gomes, 6 u. 44 m. 20 6e f Joh. Darphorn, 6 u. 57 m. Doordat het weer tijdens de vlucht zeer slecht werd en de duiven zware regenbuien troffen kwamen maar 6 denzelfden dag thuis, doch vele keerden nog den volgenden dag op het hok terug. VERVOLG BERICHTEN. HELDER, 7 Juni. De netto opbrengst van het concert, jl. Vrijdag in de Nieuwe Kerk gegeven ten voordeelo van het Ned. Herv. Diaconiehuis, heeft bedragen f 234, een mooie som, die deze inrichting uitnemend ter stade zal komen. „Een Vaste Burg." Dit Luthersch Gemend Koor, ondor leiding van iemand, wiens naam bescheidenlek op 't programma achterwege was gelaten, gaf Woensdagavond in de voormalige Bethelkerk, aan den Kanaalweg, een concert, waarvan de opbrengst geheel ten voordeele kwam van het bouw-comité eener nieuwe Luthersche kerk. Welwillende medewerking verleenden de heeren P. Brizee, cello, J. Strobel, viool en A. J. v. d. Vliet, piano en orgel. Het koor bracht met toewijding ten ge- hoore „Op Jezus' geboorte", van H. van Delhum, het „Ave Verum", van Ch. Gonnod, „Naar Buiten", van H. A. P. de Waardt en „Nader, mijn God, bij U," vier opmerkelijk mooie nummers, die vrij g°°d voldeden. Vooral in het tweede, dat later nog eens Vraagstukken Marlnebeleld. Door den minister van oorlog, ad interim minister van marine, ia eene commissie be noemd om verschillende vraagstukken van marinebeleid in studie te nemen en den minister daaromtrent van advies te dieneD. In die commissie zullen zitting nemen vice-admiraal F. C. E. L. Koster, schout-by- nacht G. F. Tydeman, schout-by-nacht G. P. van Heoking Colenbrander, gepeDS. schout- bij-nacht-titulair W. A. Mouton,de kapiteins- ter-zoe W. C. J. Smit, J. A. M. Bron, C. C. Zegers Ryser, adjudant in buitengewonen dienst van de Koningin, J. J. Rambonnet, W. J. G. Umbgrove, kapitein-lnitenants-ter-zee le klasse J. H. Zeeman, H. E. baron van Asbeck, adjudant van de Koningin, K. F. Sluys, E. P. Westerveld, jhr. G. L. Schorer, de directeur van scheepsbouw J. F. van Beek, de hoofdingenieur der marine J. S. van Veen en de inspeotenrs van den marine stoomvaart dienst J. H. Gyzen. Minister Talma. Ofschoon mot zekerheid nog niets gezegd kan worden ten aanzien van de houding, welke, hetzy minister Talma, hetzij het go- heele Kabinet zal aannemen na het Kamer votum over de Bakkerswet, wordt toch in wel ingelichte parlementaire kringen vry algemeen aangenomen dat de verwerping der wet geen politieke gevolgen zal hebbon en wel vooral met het het oog hierop dat minister Talma, in verband met de reeds in behandeling zijnde Ziekte-verzekering, moeilyk uit het Kabinet zou kunnen treden. Staatscommissie voor de defensie in Indlë. De leden der Defensiecommissie zullen zyn: de vice-admiraal Hoekwater, luitenant- generaal Snyders, generaal-majoor MichielBen, kapitein ter zee Naudin ten Cato, de directeur van financiën de heer Liefrinckde algemeen secretaris, do heer Staal. (De laatste vier komen uit Iudië over), de thesaurier generaal Van Gijn, de oud-directeur van het binnen- landsch bestuur De Graaff, (is met verlof hier te lande) de oud-president der faotory van do Ned. Hand. Maatschappij in Indië de heer Hoogeveen. Secretarissen zullen zyn de heeren jhr. mr. Do Jonge, referendaris aan het Depar tement van Oorlog en R. Zoyderhoff, refe rendaris aan het Dep. van Koloniën. De Staatscommissie voor do defensie in Indië heeft in opdracht de inrichting en verdedi ging van Indië te land en te zee in beschou wing te nemen van staatkundig, technisch en financieel standpunt en voorstellen in te dienon om zoover noodig, in verband met de flnancieele draagkracht van Nederland en Indië, een billijke verdeeling der vlootkosten tusschen Nederland en Indië voor te stellen. Bevestigd wordt, dat Minister Heemskerk voorzitter en de Ministers Colyn en De Waal Malefyt als ondervoorzitters zullen fungeeren. Tot de reeds bekend geworden leden en secretarissen (zie hiervoren) behoort ook Jhr. L. P. D. op ten Noort te Baarn. Als algemeen seorotaris zal optreden de heer G. J. Staal, algemeen gouvernements- soeretaris in Indië. Vacantiekaarten. Met veel genoegen zal door velen vernomen worden dat door de vier Noderlandache Spoorweg-Maatschappijen (S.S., H.S.M., N. C.S, en N.B.D.S.) dit jaar weder gedurende de maanden Juli, Augustus en September de zoogenaamde vacantiekaarten zullen worden uitgegeven. De pryzen bedragen wederom f 4 voor de le klasse; f3 voor de 2 e klasse en f 2 voor de 3e klasse. IJmuiden, 6 Juni. Het aantal haringschepen, dat vanuit deze haven vaart, werd sedert het vorig jaar met 2 vermeerderd (n.1. één motorlogger en één zeillogger) en bedraagt thans 20. Hot aantal reederijen is echter onveranderd op 9 gebleven. Gisteren kwam de logger YM. 178 „Nora" als eerste van de IJmuidervioot binnen met 22 last pekelharing. Van deze hoeveelheid waren 9 last overgenomen van den logger YM. 20 „Olga" derzelfde reedery. Gisteren sprongen twee stokers van het uitgaande Poststoomschip „Frisia" in het Noordzoekanaal over boord doch werden door de politie te Velsen opgewacht aan den wal en in verzekerde bewaring genomen. Zy zullen nu wegens desertie voor den officier van Justitie te Haarlem geleid worden. Zwaar gewond door een omvallende boom. Door den hevigen wind is Woensdagmiddag te tioudu een boom omgewaaid en terechtgekomen op een voorbyrydenden fiets rijder. Deze bekwam ernstige inwendige kwetsuren, zoodat overbrenging naar het huis noodzakelijk was. De fiets word verbrij zeld. Onlusten in België. Brussel, 4 Juni. Omtrent de onlusten te Luik volgen hier eenige bijzonderheden: De politie en de burgerwacht, die de menigte in de buurt van de Place Lambert, Place Verte en de Markt tot doorloopen trachtten te bewegen werden met een regen van steenen ontvangen. De beredon gendarmes, door don burgemeester ontboden, drongen de menigte met de sabel in de vuist terug. De herhaalde charges van de gondarmen belet ten, dat de kalmte terugkeerde. Een schot uit de menigte gelost, deed de gendarmen alle kalmte verliezen, die nu met uiterste heftigheid charges uitvoerden. Toen geraakte de véór het Volkshuis opgehoopte menigte in woede. Zy stortte zich op het St. Lambert- plein, schietend met revolvers en alles neer- trappend, dat in den weg kwam. Het oproer nam steeds toe; de oproermakers braken banken en tafels, gooiden alle groote winkel ruiten van de winkels op de Place Verte in; voortdurend vielen er schoten. De be reden gendarmen kwamen nu tusschenbeide en bezette de Place Verte. Zy worden echter met revolvers beschotende schoten kwamen uit het Volkshuis. En toen heeft de aanvoer der der gendarmen het bevel gegeven er maar op los te schieten. De gendarmen schoten op de betoogers, die in het gebouw de wyk namen. Minuten lang dnurt het vuren. De gendarmen lossen tweehonderd- vyftig schoten op de oproerlingen, waarvan er honderd in het inwendige van het Volks huis gemikt waren. Het was een afschuwe lijk tooneol. In het koffiehuis van hot Volks huis lagen drie mannen in een plas blood. Een andore werd zieltogend weggedragen. Er zyn ongeveer twintig gewonden. Buiten het gebonw staan de gendarmen met de wapens in de hand gereed en bewaken het Advertentiën. Volkshuis. Alle straten zyn afgezet; de groote pleinen in het centrum zyn iu een onzydige zone herschapen. Het oproer schynt bedaard. Ook te Verviers zyn ernstige ongeregeld heden voorgekomen, waar de gendarmen her haaldelijk moesten chargeeren en revolver schoten losBen om zich te verdedigen tegen projectielen van allerlei aard. Er zyn zeven en-dertig menschen gewond, waaronder zevon gendarmen. Er zyn zeventien aanhoudingen gedaan. In do Borinage hebbon tweeduizend myn- workers den arbeid neergelegd, uit protest tegen het aanblyven der regeering. Te Gent is het tusschen de politie en een deel der bevolking tot botsingen gekomen. De menigte rukte de ijzeren hekjes rond de boomen op de groentemarkt uit den grond en wierp ze naar de politie. In de Vlaande- ron-straat zyn gaslantareDs gebroken, ruiten ingegooid van winkels, enz. De gendarmen te paard voerden charges uit en joegen do oproermakers uiteen. In tal van kloosters zyn de ruiten ingegooid. In tal van katholieke inrichtingen te Charleroi zyn ruiten ingegooidook de burger wacht werd bestookt. Een majoor en twee agenten zyn ernstig gekwetst. Het werk ligt in de glasblazeryen geheel stil en gedeelte lijk in de metaalsmelteryen. In de kolen- mynon wordt veel gestaakt en de opwinding in de streek is groot. In België is het nog lang niet kalm. To Luik duren de ongeregeldheden voort; de lantarens iu vele straten zyn stukgogooid ovenals de ramen van de St. Jacobskerk. Een bende apachen schoot op agenten. Er syn twaalf aanhoudingen gedaan. Te Brussel hebben, na een nieuwen aanval op een katholieke instelling, gendarmes en politie charges uitgevoerd en de menigte uit eengejaagd. Verschillende personen werden gekwetst. Er syn menschen aangehouden. In den avond van Dinsdag zyn betoogers door do stad getrokken, de ruiten ingooiend van trams en auto's. Zy braken de deur der Nikolaaakerk open en poogden brand te stichten. Maar het vuur kon gedoofd worden. Hetzelfde gebeurde aan de St. Antonius-kerk te Anderlecht. Van twee andore kerken worden de ruiten verbrijzeld. Do staking in de Borinage is aanmerke lijk uitgebreid. Arbeiders van allerlei vakken doen er aan meo. Allerwegen worden geweld dadigheden gepleegd. Mon gelooft, dat Donderdag in de Borinage de staking alge meen zal zijn. De Heer en Mevrouw NIESSINK— Houtkoop geven kennis van de geboorte van hunnen Zoon Anthonie Marie. Huisduinen, 6 Juni 1912. Den 15den Juni hopen onze geliefde Ouders Jacob Prins Jr. en Rozette Prins—Polak, hunne 25 jarige Echtvereeniging te herdenken. Hunne liefhebbende Kinderen RACHEL en MEIJER. Helder, Juni 1912. Eenige en algemeene ken nisgeving. Hiermede vervullen wy den treu- rigen plicht kennis te geven, van het overlijden van onzen geliefden Vader, Behuwd- en Grootvader, den Heer Adolf Willem Ouljvelshoff, in den ouderdom van 85 jaar en 6 maanden. Diep betreurd door zyn Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. Helder, 2 Juni 1912. Wegens buitenlandsche betrek kingen eerst heden geplaatst. in „De Tuintjes", op Zondag a.s. ELKEN DAG GEOPEND. Beleefd aanbevelend, J. BLAAUBOER. Extra geëngageerdi Groot sensatiebeeld in 2 afdeelingen, gespeeld door de beroemdste Artisten van het Kon. Theater te Kopenhagen. Van af Vrijdag 7 Juni tot en met Donderdag 13 Juni 1. Watersport. Interessante opname. 2. Door Wolven achtervolgd. Drama. 3. Een goede zaak. Komisch beeld. 4. De Sabijnsche Maagdenroof. Drama. 5. Nauke trouwt een Amerikaansche. Komisch beeld. 6. Het leven op de Veeweiden in Zuid- Amerika. Leerzaam. 7. De Automatische Meubeltransporteur. Een komisch beeld der toekomst. 8. De Voddenraper. Humoristisch. 9 en 10. Liefde overwint alles PRIJZEN DER PLAATSEN: inclusief stedelijke belasting. KINDEREN beneden 12 Jaar, op alle rangen half geld. Aanvang iederen avond te 7 uur. Zondags ta 2 uur. SMp"* Van af heden gedurende de Zomermaanden geen Kinder voorstelling, Zondags diploma's en vrybiljetten niet Des Zondags worden na vyf uur alleen plaatsen verkocht voor den len en 2in rang. Zondag 9 Juni 1912,8'/> uur, door de Kleine Kapel van heft Sftaf- muziekkoppe der K. N. M. (22 Musici). Onder Directie van den Onderkapelmeester de heer Jb. ter Hall. Programmal Eenlg zitje In den „Caslno"-Tuin. Prachtige nieuwe Walsen door het „Caslno"-0rkest. Programma 15 cent. Heldersclie Mandoline-club „SERENATA". Anna Paulowna. De eerste VEILING zal wor den gehouden op DINSDAG II JUNI, dee middags 3 uur, op heft gewone terrein. HET BESTUUR. Matinée Musicale op ZONDAG 16 JUNI 1912, in den Tuin van „CASINO". (By ongunstig weer in de Zaal). Aanvang precies 3 uur. Gevolgd door Affternoon-Ball. Introductie geschiedt door het Bestuur. Secretariaat: Binnenhaven 72. WOENSDAG 12 JUNI 1912, '8 morgens 10 uur, aan de Binnanhavan naast de Werf „De Lastdrager" te Helder, van: afkomstig van het schip „Atlas", w.o. eiken planken 30 voet lang 4 en 6, vuren en grenen dekdeelen, eiken dek en kielbalken, kromhouten, leggers, mas ten 16 M. lang, stengen, rondhout, enz. enz. Een groote party hekpalen en brandhout. Voor het vervoer gemakkelijk aan weg en water gelegen. Daurw. W. BIERSTEKER. op h.t Hav.npl.ln t. H.ld.r, van: een Vlet met Haringnet, Lappen, Haringwant, An- sjovisboezem, Hozen en eenig Touwwerk en wat meer zal worden aangebo den. Deur». H. KWANT. Wegens te hooge inschryvingspryzen by de gehouden aanbesteding voor de levering van: ten behoeve van de Soldatenmenages, gedurende het 2e halfjaar 1912. Na de gunning wordt eene schriftelijke overeenkomst met borgstelling opgemaakt evenals by openbare aanbesteding ge bruikelijk is. De levering moet mitsdion geschieden op dezelfde voorwaarden als voor de openbare aanbesteding bepaald. Biljetten in te dienen op 11 Juni (Maan dag a. s.), Luitenant-Kwartiermeester hoek Oude Kerkstraat, 3 uur namiddag. Voor zaken, op het gebied der bouwkunde, beveelt zich aan ARCHITECT, STATIONSTRAAT van af KRUISWEG zijn (Wittel). DE DIRECTEUR. Crediet. Nette personen kunnen huishoudelijks artikelen, als bedden, dekens, meubelen, karpetten, enz. bekomen op termijn betaling. Geheimhouding verzekerd. Brieven onder No. 152 Bureau dezer Courant. GEVRAAGD een flinke DIENSTBODE of DABMEID, wasch buitenshuis. Adres: Bureau van dit blad. Mevrouw RAPPARD, Binnenhaven 39, vraagt met 15 Juni een flinke DIERSTBODE. Zich aan te melden des avonds na 8 uur. TE HUUR haft geriefelijk Bovenhuis, Dljkstraat 34a. AdresJ. J. MOL, Dykstraat. TE HUUR haft Winkalhuiala Vroonsftr.7, vroeger bewoond door den heer J. H. WINKELMAN. Te bevragenKeizerstraat 84-86. TE HUUR: Haft Heeren-Bovenhuis aan de Binnenhaven hoek Broodsteeg, bevattende 6 Kamers, Keuken, Zolder enz. Te bevragen by THIEMAN, Spoor- gracht 36. TE HUUR tegen half Juni een nette gemeubileerde Zift-an Slaapkamer, zeer geschikt voor twee Vrienden. AdresKanaalweg 125. TE HUUR: Een Hoerenhuis, 5 kamers, keuken, zolder met Dienstbodekamer, Hoofd gracht 63. Huurprys f300. Te bevragen bij den Heer J. L. v. OS, Nieuwstraat 27. Ta koop haft VISCHPAKHUIS, waarin Kantoortje, met ruime Bovenwo ning en Ijskelder daar achter, alles zeer solide en voorzien van gas-en waterleiding. staande Achterstraat 67 te Helder. Adres: H. WIJKER, Aannemer. (by Mevr. de Wed. A. FOLMER). SPREEKUUR: Zaterdags van 9—5 uur. ontvangt men voor oud Goud, Zilver, Bloed koralen en Antiek. Hoogste waarde voor alle metalen. N. LENGERS, Van Galenstraat no. 10. Chef Kpeuger Hzn- Fotograaf. KONINGSTRAAT 98, bij het Koningsplein. Atelier geopend van 9—4 uur. PLAATS I, DEH HAAG. Op No. 19083 gevallen de ff 50.000, geplaatst in 4 seriën by de Heeren Hoofdvertegenwoordigers GEBR. KROONENBERG, Amstel 33, Amsterdam, 1 X JOH. VAN ZELST, Bankastraat 35, Utrecht, 2 XJbr. H. J. A. POMPE VAN MEERDERVOORT, Crabethstraat 8, Gouda, 1 X Galdan onmiddellijk uitbetaald. Solide vertegenwoordigers gevraagd.

Vliegend blaadje : nieuws- en advertentiebode voor Den Helder | 1912 | | pagina 2