Onnoozele Schaapjes, tatool ta Hellet. Vijf Liter LIMONADE voor 35 cent! j»4 .i' Betrouwbare middolen tegen haaruitval roos en hoof donrein lEUEMimtttBifü Kanaalweg 148-9 Zuidstraat 82, Langestraat £4, ■v f Firma S. fl, Xannewasser Zonen. Balmuziek Openbare Verlooping Tandarts v.d. Voort, „De Allemansgading", Een groote partij INMAAKPOTTEN in atie maten, spotgoedkoop. Honderden, doet U beslist als U in de Uwe inkoopen doet. Reusachtig goedkoop wordt alles OPGERUIMD Ziet Zondag onze nieuwe uitstallingen en extra lage prijzen. Marine en Lager. By besch, v. d. Min v. Oorlog ad int. Min. v. Marine, zyn de navolg, plaatsingen gelast met 27 dezer, off. van gei, 1ste kl. F. H. ter Foorten a.b. Hr. Ms. „Heemskerk"; met t Aug. D. J. Vrijdag te Vlissingen. 11e officieren-machinist 2e kl. B. Verhey en C. F. Smith, die gediend hebben bij het eskader in Uost-Indiê, worden eerstdaags per particuliere gelegenheid hier te lande terugverwacht. By Koninklyk Besluit is bepaald, dat de onder officieren, behoorende tot of gedetacheerd by de scholen voor verlofsofficieren, met uitzondering van hen, die daar te hunner opleiding aanwezig zijn, eene soldy verhooging genieten van 5 cent per dag. Van 30 Juli a.s. tot 24 Augustus d.a.v. komt te den Helder voor herhalingsoefeningen onder de wapenen de lichting 1911 van hel 2e Bat.. 10e Regt. Infanterie. Door den Minister van Oorlog is bepaald, dat by het Regt. Orenadiers en Jagers op kleine schaal een proefneming zal plaatshebben met bevroren vleesch. Het vleesch zal evenwel worden verstrekt boven het gewone ration. Stoom vaartberichten. Stoomvaart-Maatschappij Nederland. Rembrandt vertrok 15 dezer van Sa bang te A'dam. Lombok arriv. 16 dezer van Java te Amsterdam. Kanmata vertrok 16 dezer van Padang n. A'dam. Orotius, uitreis, arriveerde 17 dezer te Genua. Ambon vertrok 17 dezer van Londeu naar A'dam. Celebes, thuisreis, arriveerde 17 dezer te Suez. Oranje, thuisreis, vertrok 17 dezer van Port-Said, rottejidamsouk lloyd. Jakatra arriv. 15 dezer van Rotterdam te Padang. Djocja, thuisreis, passeerde 16 dezer Oitavoi. Ophir, uitreis, vertrok 16 dezer van Southampton. Kawi, thuisreis, vertrok 16 dezer van Tanger. Uoentoer, uitreis, vertrok 17 dezer van Suez. Kediri. thuisreis, passeerde 17 dezer Pantellaria. Palemoang, thuisreis, passeerde 17 dezer Perim. Rindjani arriv. 17'dezer van Rotterdam te Padang. Kon. Holl. Llotd. Rynland, uitreis, arriveerde 17 dezer te Leixoes. Frisia, thuisreis, pass. 16 dezer Fernando Noronha. Delfland, thuisreis, arriv. 16 dezer te Bahia. Eemland vertr. 15 dezer v. Buenos-Ayres n. A'dam. Zeelandia, uitreis, vertrok 15 dezer van Santos. Kon. West-Indische Maildienst. Pr, Willem I, thuisreis, arriv. 16 dezer te Havre. (Zie verder Tweede Blad.) Ingazondan HadadMlingtn. Om memui Brand te genezen hooft men do Piel Pillen gekozen. Mevrouw D. A. Brand, Maasstraat 40, 's Graven- hage, was door ernstige bloedarmoede aangetast. Daar leefregels en sterke voeding er niet in waren geslaagd haar toestand te verbeteren, had men, om haar te genezen, de Pink Pillen gekozen. Men heeft er zich, zooals gy zien zult, niet over te beklagen gehad. ..Uwe Pink Pillen hebben mij het meeste goed gedaan, ichryft Mevrouw Brand, en ik ben nu heel gezond. Ik was langzaamaan zwak en bloed arm geworden. Sedert eenigen tijd zag ik er slecht uit, terwyl ik vroeger een zeer goede kleur had, ik ondervond ook aanhoudend een groote ver moeienis, een groote slapte. Ik had beproefd mijne krachten door zware voeding te herstellen, maar ongelukkig was myn maag als 't ware gesloten en had ik geen eetlust. Gelukkig heeft men my de Pink Pillen doen nemen en na weinige dagen moest ik erkennen dat ik my beter gevoelde. Aan tafel at ik met meer eetlust, vervolgens kon ik zonder groote vermoeienis mij werkzaam met myn huishouden bemoeien. Ik heb geena duizelingen noch bedwelmingen ondervonden en spoedig heb ben rnyne buren en ook de menschen in myn omgeving waargenomen dat ik ar beter uitzag, Ëindalyk, na uwe Pink l'illen gedurende eenige weken te hebben gebruikt, was ik volkomen hersteld." Wy zeggen nog eens tot de bloedarmen dat zy hun leven wagen indien zy niet letten op de ver schijnselen van zwakte en van slapheid van het bloed. De bluudarmen moeten er aan denken dat de epidemische ziekten vooral de zwakken treffen. Do resultaten door de Pink Pillen gegeven zyn zoodanig dat het zeker onmogelyk is tegen de bloedarmoede een krachtiger, sneller en minder kostbaar middel te vinden. Prys 11.75 de doos, f9.— per 6 dooien. Verkrijgbaar by: Generaal-depót der Pink Pillen van Eeghenlaan 22 te Amsterdam; voor Helderen omstreken byDE KOK, Middenstraat, H. DE UIE—Biersteker, Keizerstraat 93te Schagen by j. ROTGANS; te den Burg (Texel) by T. BUIS en ver der by verschillende Apothekers en goede drogisten. VERVOLG BERICHTEN. HELDER, 19 Juli. Het Engelsche stoomjacht //Portin" is Woensdag naar Harwich vertrokken. Hr. Ms. «Evertsen" arriveerde Dinsdag te Oldborn. Hr. Ms. rDolf(jn" is Woensdag te Leith aangekomen. Hr. Mi. „Zeeland". Door het personeel van Hr. Ms. «Zeeland'' cal een opname geschieden van de Suriname- rivier, te beginnen aan de zeemonding. In verband daarmede zullen do comman dant, 8 adelborsten, 3 onderofficieren en 15 matrozen van de «Zeeland" tijdelijk gehuis vest worden op het station Nieuw Amster dam, meldt (De West". Schieten. De 7e Marine-Schietwedstrijd zal dit jaar van 19 tot en met 22 Augustus gehouden worden op het bekende teh-ein nabij het fort Kijkduin. Zeilen en roeien. De jaorlyksche Zeil- en Boeiwedstrijd van de Kon. Marine-Jachtclub wordt Zaterdag a s. gehouden op de reede van Texel. Het programma vermeldt zeilwedstrijden voor Sloepen type B met fantasietuig, type B 1, B 2 en B 8 met modeltnig, Kotters van de opleidingen, scherpe en middenzwaard- jachten, groote en kleine klasse, A-, B-, C- klasse en ronde en platbodemjachtenRoei- wedstrijden voor Sloepen B 2 en B 8. Marine-Club. Avond-concert door de Stafmusiek op Zaterdag 20 Juli, van 8 tot 10 uur. Programma van het Zomerconcert te geven door het Stafmuziekcorps der Kon. Marine op Zondag 21 Juli 1912, 's nam. 4 uur, ia het Park achter het Paleis. 1. A 1'attaque. Marche célèbre. Blankenburg. 2. Ouverture. Carneval Romaiu. Berlioz. 3. Grande Valse do Concert. Ernest 4. Cavatine. Raff. 5. Zweite Polonaise. Liszt. 6. Paraphrase sur Faure's Les Rameaux. Bekker. 7. Deutsches Harz und deutsclier Sinn Marsch. Lüschow. BU het heden te 's Gravenhage ge houden examen, slaagde voor derden stuurman groote stuurman groote stoomvaart, de heer J. v. d. Plaat, leerling der Zeevaartschool alhier. Wlnterdienat op de Hollandsche Spoor. Het ontwerp voor den winterdienst op de Hollandsche Spoor is verschenen. Ten op zichte van de verbindingen met onse ge meente blijft de regeling bijna geheel gelyk aan den zomerdienst. De eenige verandering bestaat hierin, dat de Donderdagsche trein naar Sohagen, 46 minuten vroeger, dus te 7.54 vertrekt en te 8.49t« Schagen arriveert. - De heeren J. J. Heyting en G. C. Dibbetz, leerlingen van de R. H. B. S. alhier, zyn Woensdag geslaagd voor het eind-examen. Winkelsluiting. Zooals men bemerkt hebben verschillende winkeliers hier ter stede hun winkels ge durende de warme maanden te 9 uur ge sloten. üVaar op de indertijd gehouden ver gadering van den Middenstandsbond zoo veel stemmen opgingen vóór de 9-nur-sluiting daar verdient het wel geapprecieerd dat, ook zonder weltelyken slnitingsdwang reeds verschillende winkeliers toonen den wil in de daad om te zetten. Van harte hopen wy dan ook dat het' publiek meehelpt de doorvoering van dezen, vooral in deze tropische hitte uitstekenden maatregel mogelyk te maken door des avonds vóór 9 uur inkoopen te doen. Dan kan de winkelier na 9 uur oods een luchtje scheppen san den zeedyk, betgeen wel niemand hom misgunnen zal. Tentoonstelling van Gas- en Waterleiding artikelen te Helder. Op initiatief van de afdeeling Helder van den Bond van Loodgieters- en Fitterspatroons zal te Helder worden gehouden een tentoon stelling van Gas- en Waterleiding-artikelen. Aanvankelijk was het de bedoeling, deze tentoonstelling te honden September e.k. In aanmerking genomen, dat omstreeks dienzelfden datnm ook te Amsterdam een soortgelijke expositie wordt gehouden, is in de laatste vergadering besloten de tentoon stelling te Helder inplaats van Soptember e.k. te houden in AprilMei 1918. Verschillende fabrikanten hebben bereids hun medewerking toegezegd, vooral nu de tentoonstelling te Helder niet samenvalt met die te Amsterdam laat het zich aanzien, dat het aantal exposanten belangrijk zal worden. Daartoe aangezocht, nemen in het eere comité zittiDg de heeren A. J. J. Van Steijn, Burgemeester. F. 8. C. M. Wijs, Hoofd ingenieur der Marine. G. W. C. Westenberg, Majoor Eerstaanw. Ingenieur der Genie. De verdere samenstelling van het comité is als volgt: G. de Ven, Wethouder en Voorzitter van de Gas- en Waterleiding-Commissie. Dr. J. C. vam den Berg, Secretaris der Gas- en Waterleiding-Commissie. E. J. BOK, 1 A. Kbijnen, I leden van de Gas- en Th. Terra, I Waterleiding-Commissie. J. J. Verfaillk, C. Adriaansb, leden van den Ge- Kl. F. Oortgijsen, meenteraad. W. Biersteker, Voorzitter van de Vereeni- ging (Helders Belang" on lid van den Gemeenteraad. M. A. Kolster, Voorzitter van de Kamer van Koophandel. H. C. M. Nijphls, Voorzitter van de alge meens Heldersche Winkeliersvoreeniging. R. Kastelijn, Gemeente-Bouwmeester. A. J. Besselino, Directeur van de Ambachts school. A. J. Lafeber, Directeur van de Gemeente- Waterleiding. S. Rijkes, Directeur van de Gemeente-Gas fabriek. Jaoob Bakker, Dz.,1 leden van het bestuur van J. A. Feu, f de Afd. Helder van den G. J. de Jong, (bond van Loodgieters-en J. F. Sohellinoer,) Fitterspatroons. Het dagelyksch bestuur is gevormd uit de heeren G. de Ven, Voorzitter. Jb. Bakker Dzm-, Vice-Voorzitter. H. C. M. Nijpels, le Secretaris. J. F. Schellingeb, 2e Secretaris. C. Adriaanse, Penningmeester. Ü8 commissiën van voorbereidende werk zaamheden z^jn benoemd. Medewerking van heeren directeuren van Gas- en Waterleiding is toegezegd. Alles wordt in 't werk gesteld om de tentoonstelling voor onze gemeente een succes te doen zyn. Postduiven-Vereen. „Hollands Noordpunt" te den Helder. Bovengenoemde Vereeniging hield Zondag 14 Juli een wedvlucht met jonge duiven, vanuit Tirlemont (België). Afstand 250 K.M. 20 in concours. Gelost met zeer warm weer en Z.-O. wind. De prijzen werden als volgt behaald le pr. H. Boon 12 u. 25 m. 4 sec. 2e ii A. Felkers, 12 u. 81 m. 46 sec. 8e f T. F. J. Qoosen, 12 u. 85 m. 28 sec. 4e u idem 1 u. 4 m. 48 sec. 5e H. Boon, 1 n. 22 m. 44 sec. 6e n H. J. Holtz, 1 u. 42 m. 59 sec. Door de zeer groote hitte liep deze vlucht slecht van stapel en zyn nogal verliezen ge leden. Jbr. mr. W. F. Rochussen. t Jhr. mr. W. F. Rochussen, oud-lid van den Raad van State en oui-Minister van Buiton- landsche Zaken, is eergisteren te 's Graven hage in den ouderdom van byna 80 jaren overleden. Hoorn garnlzoenstad. Naar aanleiding van de loopende geruchten omtrent opheffing van het garnizoen te Hoon. was den afgevaardigde van het district, den heer de Jong, verzocht by den minister van oorlog daaromtrent inlichtingen te willen vragen. De minister heeft daarop geantwoord (dat het naar zyue meening geen aanbe veling verdient de manschappen over vele kleine garnizoenen te verdoelen. Uit een oogpunt van economisch beheer zullen in do toekomst kleine garnizoensplaatsen moeten verdwijnen. Daaronder behoort ook Hoorn, en niet het minst, omdat door den hoogen trap van caltiveering der omgeving, voldoend oefenterrein te Hoorn ontbreekt." De minister is echter niet voornemens thars in don bestaanden toestand verandering te brengen, en verklaarde, dat de verandering zeker in de eerste vyf jaren nog niet te verwachten is. Het vergiftlgingsgeval te Amsterdam. De commissaris van politie in de le sec tie die het geval onderzoekt, hooft, volgens het „Nieuws" tot dusverre geeu termen kunnen vinden om den by-kok als den ver dachte te beschouwen en hem ter beschik- van de justitie te stellen. Er is op het oogenblik nog geen enkele aanwyzing tegen den man. Er is een zeer kleine hoeveelheid arseni cum in de darmen van den kok gevonden, echter is niet uitgemaakt, of dit vergift door toediening, dan wel door andere oorzaken in het lichaam gekomen is. De politie heeft aan alle apothekers in en om Amsterdam gevraagd of zy in de laatste dagen arsenicum verkocht hebben. Slechts ééa had zulks gedaan, evenwel aan iemand die met dit geval onmogelyk iets te maken kan hebben. Op het oogenblik is er alzoo niemand die door de politie verdacht wordt. Hst Palsls-Raadhuis vraagstuk I Zooals men weet, heeft prof dr. A. Brug mand een onderzoek ingesteld naar de vraag of het Paleis op den Dam te Amsterdam Namen. 93 l o 5 1 HJ Dr. J. Uh. Reeders. 11 o 27s K. Geus 0 - i V. 2 J. Davidson 0! V, 1 - 1V» als het eigendom van den Staat dan wel als het eigendom van de gemeente moet worden beschouwd. Prof. Brngmans heeft thans dat onderzoek geëindigd, de slotsom waartoe hy kwam is In 1808 heeft koning Lodewyk het gebouw eenvoudig in zyn bezit genomeD, met welk recht blijve in het midden gelaten. Men kan dus aannemen dat het Rykseigendom was. Na den val van koning Lodewyk gingen de rechten op keizer Napoleon over. Na den val van Napoleon gingen diens rechten op de nienwe nationale regeering over, met andere woorden ook op Willem I. Deze stond het gebouw op 2 December 1818 weer af aan de stad Amsterdam, met het verzoek om eenige vertrekkon voor hem disponibel te houden. Ten slotte besloot do Raad van Amsterdam op 28 Januari 1814 om het ge bruik van het aan de stad teruggegeven pa leis voorloopig aan den souvereinen voret aan te hielen. Op deze feiten rust den tegenwonrdigen toestand van hot Paleis. Do rechltquaestie, die hierby gesteld kan worden, is, volgens prof. Brugmans, niet de hoofdzaak. (Hbl.) Noodlottig schot. Een bakkersknecht te Hommerts heeft eenige dagen geleden de onvoorzichtigheid gehad op de 17-jarige T. Zylstra een buks aan te leggen, welke h(j ten onreebte meende dat niet geladen was. Het meisje werd in den hals getroffen on is Dinsdagavond in het Ziekenhuis te Sneek aan de gevolgen over leden. Schaken. Promotie-wedstryd. Zaterdag werd de laatste party van dezen wedstryd gespeeld. De heer K. Geus speeldo met wit tegon Dr. J. Ch. Reeders met zwart. Zwart beantwoordde (net als in zyn party tegen dea heer DavidsoD) het 1e4 van wit met 1d5, wat door den leider der witte stukken voor onvoldoende wordt gehouden. Wit kreeg weldra de beste stelling, doch wilde te vroeg een aanval iorceereD, daardoor kreeg zwart gelegenheid eenige vyandelyke stukken af te ruilen en zelfs den aanval over te nemen, wat hem oen pion winst opleverde. Na ontstond een prachtig doch zeer moei lijk eindspel, hetwelk door beiden meesterlijk werd gespeeld. Het gelukte wit weldra zyn pion achter stand in te halen, en dreigde hy zelfs een winst positie in te nemen, wat zwart nog juist door een pionoffer kon voorkomen. Hoewel wit nu een pion voor was, kon uit den Btand niet meer dan remise komen, waartoe dan ook besloten werd. Een welverdiend resul taat voor beide spelers. Dr. J. Ch. Reeders hoopt alsnu mede te spelen in den wedstrijd om het kampioenschap van Nederland, welke wordt gehouden te Delft op 4 Augustus a.s. on volgende dagen. Wy laten hier den slotstand volgen Advertentiën. GeborenJochem, Zoon van D. VAN TOLEDO. en S. VAN TOLEDO -Stompedissel. Helder, 17 Juli 1912. Ondertrouwd (by volmacht): G. Beurts en W. Munnlk. Namoe Oengas (O.K. Sumatra). Den Helder. Huwelijksvoltrekking 31 Juli 1912. Thuis 21 Juli Weststraat 51 van 2.30 4.30 uur. Eenige plaatselijke kennisgeving. Dankbetuiging. Voor de vele bewijzen van belangstel ling, zoowel van hier als elders onder vonden, bij het overlijden van onzen geliefden Vader, Behuwd- en Grootvader, den Heer Albert Duijnker, betuigen wy onzen innigen dank. Uit aller naam, A. DUIJNKER Az. Wieringen, 17 Juli 1912. Dankbetuiging. Ondergeteekende betuigen hunnen har- telijken dank voor de vele blijken van belangstelling, tijdens de ziekte en het overlijden van hunne geliefde Moeder, Behuwd- en Grootmoeder ondervonden. Eveneens onzen dank aan de WelEd. Zeer Gel. Heeren Dra. v.n. LEE en LOU WERSE, aan de Zuster der Wijkverpleging, v. d. KAMP en verder aan allen die haar tijdens haar ziekte en overlijden hebben bijge staan. Helder, 17 Juli 1912 Uit aller naam, Jb MEIJER. Voor de zeer vele vriendelijke bewijzen van belangstelling ons betoond, ter gelegenheid onzer vijftigjarige Echtvereeniging op 13 Juli j.1 betuigen wij onzen hartelijken dank. B. VAN DER PLOEG. A. VAN DER PLOEG-van Twisk. Helder, 18 Juli 1912. in i,De Tuintjes", op Zondag a.s. ELKEM DAG GEOPEND. Beleefd aanbevelend, J. BLAAUBOER. Het toelatings-examen tot den Twee jarigen Cursus voor onbevarenen zal ge houden worden op Donderdag 25 Juli a.s. Inschrijving van Leerlingen kan van af heden, des Maandags en Donderdag middags van 2 tot 4 uur, by den directeur (den heer Th. C. W. v. MIERLO) plaats hebben. De inschrijving geschiedt aan het gebouw der Ambachtsschool, Laan, te Helder. Leerlingen der tweede klasse eener H. B. S., met voldoende rapportcijfers voor de wiskundige vakken, kunnen zonder examen worden toegelaten. Nadere inlichtingen verschaft de di recteur. Vepkooping van een Vischschuit. zal op ZATERDAG 20 JULI 1912, 's namiddags 6 uur, aan de Binnenhaven bij de Teiegraafsteeg te Helder, ten verzoeke van den eigenaar, den heer P. BAIS, publiek verkoopen de in goeden staat zijnde Noordzeesohuit H. D. 71, met Zeil en Tpijl en wolledigen Viescherijinventaris. Afzonderlijk en in combinatie. Te bezichtigen vóór den verkoop. li -: OP Woensdag' 24 Juli 1912, 's morgens 10 uur, a. Wegens vertrek: van een geheel completen Inboedel, b. Wegens opheffing van bedrijf: van een groote party Manufacturen en gemaakte Onderkleeding. Voorts een party overschoenen, een inventaris van een kruidenierswinkel, een volière met vogels, ry wiel, enz. enz. ss?" Ta bezichtigen daags te voren van 10—4 uur. Deupw. W. BIERSTEKER. Weststraat 104 (by Mevr. de Wed. A. FOLMER). «PBPCHiniQ. I Dinsdags van 11-5 uur. arnkc.KUURj Zaterdags yan 9_5uur. TE HUUR een HEERENBEHUIZING, bevat tende 6 kamers, badkamer, keuken en tuin, Binnenhaven 35, thans bewoond door den WelEd. Gestr. Heer v. Leersum. Huurprys f316 per jaar. Adres: Kan aal weg 141. Te huur met September, HUIS met TUIN, van alle gemakken voorzien, huurprys f 300.- per jaar, gelegen Binnenhaven 37. Te bevragen aldaar. TE HUUR een Heepenovoonhuis aan den Parallelweg, voorzien van gas en water leiding, (5 kamers). Huurprys f250,— per jaar. Te bevragen: Keizerstraat 15-17. TE HUUR WINKELHUIS le Vroonetr. 7, naby de Spoorstraat. Adres: Keizerstraat 84 86. TE HUUR: Het Heeren-Bovenhuie aan de Binnenhaven hoek Broodsteeg, bevattende 6 Kamers, Keuken, Zolder enz. Te bevragen by THIEMAN, Spoor- gracht 36. Te huup het BOVENHUIS, Hoofdgracht 22a, hoek Paleisstraat. Te bevragen: M. Th. DE HAAS, Hoofdgracht. TE KOOP twee nieuwgebouwde Huizen, staande einde Trompstraat, riant uit zicht. Ook afzonderlyk. AdresJ. J. SCHOEFFELENBERGER, Loodsgracht 10. Uit de hand te koop twee naast elkander gelegen WOON HUIZEN in de Keizerstpant. Te bevragen: Bureau van dit blad. Te koop het VISCHPAKHUIS, waarin Kantoortje, met ruime Bovenwo ning en Ijskelder daar achter, alles zeer solide en voorzien van gas-en waterleiding. staande Achterstraat 57 te Helder. Adres: H. WIJKER, Aannemer. Te koop voor elk aannemelijk bod, een Oost-Friesch zwapt Merrie* paapd, gewoon, 6 jaar oud, en een gebpuikte Boopenwagon, 1 model, by J. WIT, Moerbeek. TE KOOP wegens gebrek aan opvolger de reeds 40 jaren bestaande Vrachtrijderij en Uitspanning, bestaande uit 5 paarden, 6 vrachtwagens en wat verder tot de vrachtrijdery be hoort, met mooi Bovenhuis, paardenstal, koeienstal, wagenhuis, ruime hooiberging. Te bevragen by M. GOUWENBERG, Voerman, Achter-Binnenhaven 4, Helder. Geldbelegging. Wegens hoogen leeftyd worden uit de hand te koop aangeboden, verschillende solied gebouwde en goed onderhouden HEERENHUIZEN aan de Hoofdgracht en Kerkgracht, eigendom van den Heer H. Janzen Ez., te 's Gravenhage. Voor solide geldbelegging zeer geschikt. Adres: den Heer J. L. VAN OS, Nieuwstraat 27. Benoodigdheden met gebruiksaanwijzing in de volgende smaken: Citroen, Frambozen, Sinaasappel, Ananas, enz. Met het oog op de vele in den handel zynde slechte Limonades, is het beeliet paadzaam deze zelf te maken. A. MIJNHARDT, «sa. Apothekap, Drogisterij, Kanaalweg 147 bij „Casino". f t/*5' De beste sigaren. Spoorstraat 69 - Den Helder. Alles verkrijgbaar in groote en kleine flacons, zoodat een ieder met weinig geld met het gebruik kan aanvangen, A. MIJNHARDT, a.s. Apotheker, Drogisterij, Kanaalweg 147 bij Casino gcbouw. Gaat naar den in BREBWATEBSTRAAT en ZUIDSTRAAT Honderden Artikelen. Ziet do spotgoedKoope prijzen. ZIET DE ETALAGES I ZIET DE ETALAGES I Aanbevelend,

Vliegend blaadje : nieuws- en advertentiebode voor Den Helder | 1912 | | pagina 2