JbKELDEB Maandag 2e Pinksterdag 12016 zijn in ie Belt Wierinp ie twee PiDksterdagen werkzaam zal zijl bij dei leer D. Luit, Hotel het Fortuin ei Dinsdag 28 lei bij dei Beer Tijsen te ieo Beter. ADVERTEERT IN DIT BLAD. Dankbetuiging;. Ansjovisnetten BAL NA. Wieringen Helder. motoriieDst 'sMaaDdags-Donderdags PUIKE AARDAPPELEN a f 2- per mud. PHOTOGRAFIE. Spotkoopje Meijert Kuijt Maartje Takes, c* Adr. LONT. de beroemde harmonika virtuoos zal spelen in het lokaal van van den Heer ILont. J. van Keulen. Gebr. Brouwer. De Photograaf S. van der Zijl maakt het geachte publiek hekend, dat hij diensttijd te lang is en weigeren weer aan't werk te gaan, zou daarin geen verandering word gebracht. Gendarmen moesten gerequireerd worden, om te beletten, dat de krankzinnigen zouden ontvluchten. De stoomboot Stratbmore, welke voor het Hebrideneiland St. Hilda, geankerd heeft, rapporteerde dat de bewoners van dat ei land 70 d 80 inan, half verhongerd waren. Sinds December van het vorige was er geen schip met levensmiddelen geweest en we gens de onvruchtbaarheid van het eiland, waren de mensehen aangewezen op vogelei eren welke met moeite, werden verzameld. De Engelsche marine-minister zond on- middelijk een kruiser, het Londensche blad „Daily Mirror" dadelijk een stoomboot inet levensmiddelen. Te Rijssel is Zondagnacht een jongen van elf jaar in een auto gelokt. Het nummer van de auto is bekend, maar te Rijssel be staat het niet. Te Cherbourg hebben drie mannen in een auto onzedelijke handelingen met een 3 2-jarigen jongen uitgevoerd, hem gebonden en hem daarna in een sloot neergelegd. PREDIKBEURTEN. Ned. Herv, Uem. Oever v.m, 10 uur Ds. de Graaff. H.hoet no.m. 2 uur Eerste Pinksterdag. Doopsgez. Gemeente. Stroe voorm. 10 uur Ds. Leendertz. Tweede Pinksterdag. H. lioef. voorm. 10 uur Ds. Leendertz. Diacenbevestiging. Collecte Zending. Evangelisatie Rehoboth, 's avonds 6 uur de lieer Woltman. De Gereformeerde Gem. Elft. 's morgens half tien preeklezen s middags half drie ADVÉRTENT1ËN. Den 28sten Mei a. s. hopen onze gelief de Ouders, Behuwd- en Grootouders, en hunne 30-jarige echtvereeniging te herden ken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wensch van hunne dankbare kinderen J. Klein. Gr. Kuijt. A. Bekendani. S. Kuijt. G. de Haan. Tr. Kuijt. G. Kuijt. P. Kuijt. KI. Kuijt. Jac. Kuijt. Kleinkinderen. Wieringen, 24 Mei 1912. Heden overleed onze geliefde Broeder en Behuwdbroeder, Paulus Halfweeg, in den ouderdom van 47.jrfaren. S. Wagemaker. M. Halfweeg. D. Tijsen. N. Halfweeg. P. Wagemaker. A. Halfweeg. C. Wit. E. Halfweeg. T. van Savooijen. Kinderen. Wieringen, 15 Mei 1912. Hiermede betuigen wij onzen har- telijken dank aan allen, die belang stelling betoonden tijdens de ziekte en bij het overlijden van onze innig gelietde Zuster en Behuwdzuster Frederika Doves, inzonderheid den Weled. Zeergel. Heer Dr. v. d. Lee te Den Helder voor de zorgvolle be handeling tijdens hare ziekte en aan den WeleerwHeer Ds. Leendertz voor ,de troostvolle woorden ons toege sproken en aan heeren dragers voor de laatste eer den overledene bewe zen. Namens de familie J. DOVES. Sz. aanbevelend, Aanvang half acht. Entrée 25 cent per persoon. Met deze maak ik het geachte pu bliek bk.,3nd, dat ik nu volkomen met de motor op de hoogte ben en geregeld binnen door vaar. Tevens heeft men met wind noch getij te maken, zoodat ik het elk kan aan bevelen als een pleizierig, aange naam reisje. Vertrek van Wieringen 's morgens 7 uur. Aankomst te Den Helder 's mor gens half tien. Vertrek van Den Helder 's nam. 4 uur. Aankomst te Wieringen omstreeks 7 uur. Prijs heen en terug 50 cent. Personen die handel drijven half geld. aanbevelend, verkrijgbaar bij Polder. beleefd aanbevelend, S. VAN DER ZIJL Eenige zoo goed als nieuwe kippenhokken, plaats voor onge veer 25 kippen a lOgld. per stuk. bij G. RUMP Westerland.

Wieringer courant | 1912 | | pagina 3