is bijeengebracht, ten einde nog te trachten den hooioogst te redden. Deze wordt geschat op 750,000 K.G. waarvan voor een waarde van om streeks 20.000 wordt uitgevoerd. De gevolgen van het mislukken van den oogst zijn voor de ar me eilandbewoners niet te overzien, weduwen en ouden van dagen zijn dan gedwongen hun stuk jes grond te verkoopen. Dat ook de volksgezondheid door denbestaan de n toestand ernstig gevaar Loopt, behoeft nau welijks betoog. ONGELUK OP DE KERMIS. Zondagavond viel een winkelbediende P. d« Best, te Hoorn uit den luchtscliommel. Hij viel van flinke hoogte voorover op straat, waar hij be wusteloos en bloedend bleef liggen. Hij werd per brancard naar het stadsziekenhuis vervoerd. Den geheelon nacht kwam hij niet bij kennis, doch Maandagmorgen ontwaakte hij. De verwondin gen vielen mee en de algemeene toestand is rede- Jij k wel. OUDESLUIS. De fouragehandel en korenmo len van de firma Deiver Sr. en v. d. Steen, is in eigendom overgegaan aan den heer H. Delver Jz., die de zaak in 1928 (1 Mei) zal aanvaarden. ALKMAAR. DE KAASMARKT. De aanvoer be droeg verleden Vrijdag 170.000 Iv\. De handel was hoopvol', de prijzen zelfs 3 hooger dan die der vorige week. Hoogste markt 43 per 50 Kg. Voor de zuivelberoiders v(alt deze wending ten goede zeker toe te juichen. WIERINGERWAARD. Ds. E. K. Groenveld, predikant alhier, heeft het beroep naar de Ned. iferv. Gemeente te Haarlo (Geld.) aangenomen. UIT DE STREEK. De oogst van de bloemkool valt hier geducht tegen. Vooral van de bekende soort Le Gerf is het grootste gedeelte door don natten zomer waardeloos. Door den onregelmati- gon aanvoer en de zeer uiteenlooponde kwaliteit zijn de prijzen zeer wisselvallig. UIT SCHAGEN. Voor de harddraverij op 17 September alhier worden de volgende* prijzen uit geloofd .voormiddags 200, 100 en 50 na middags 400, 200, f 100 en f 50. BELANGSTELLING IN NOORD-HOLLAND'S LANDBOUW EN VEETEELT. De landbouw en veeteelt in Noord-Holland staan wel inliet teeken der belangstelling. Pas is de eenë excursie vertrokken of een ande re is weer in aantocht. Nu weer zullen een 30-tal landbouw-onderwijzers pit Noord-Brabant, onder geleide van Dr. Ir. Deckers uit 's-Hertogenbosch, een drietal dagen in Noord-Holland vertoeven. Rond geleid door personeel van de R. L. Win- terschool te Schagen zal getracht worden de gas ten een blijvenden indruk te geven van de hoog te. waarop hier landbouw en veeteelt staan en zal tevens gelegenheid bestaan om de excursisten een idee te geven van de organisatie op zuivelge bied en den wol hand el, In den Groetpolder zal 0 a. worden bezocht het landbouwbedrijf van den heer KI Kistermaker en in de Wieringerwaard het veebedrijf van den heer Groneman. HEVIGE TRAMBOTSING BIJ LAREN. Vier doGden, zes zwaar- en twintig lichtgewonden Zondagmiddag, tegen 1 uur, zijn twee- stoom trams van de Gotoiische Stoomtram onder- de ge meente Laren in heit Gooi, ter hoogte van villa Groenendaal op elkaar gereden. Vier passagiers werden gedood en zes personen zwaar gewond, terwijl tegen de twintig personen lichte kwetsu ren'hebben gekregen. In den omtrek, waar de tijding van het ongc val al heel gauw was doorgedrongen, heerschte groote verslagenheid over het leed, dat door 'de betreurenswaardige gevolgen van de ernstige botsing, in verschillende gezinnen is gebracht. Aangrijpende tooneelen hebben zich zich afgespeeld voor het St. Jan ^zie kenhuis te Laren, waarheen de dooden en zwaar gewon den zijn vervoerd. 't Zal ongeveer kwart voor één geweest .zijn, toen de beide treinen tegen elkaar botsten. De tram, die om 12.42 van het station Laren was vertrokken, bestond uit twee locomotieven, drie gesloten rijtuigen en één open personenwa - gen, terwijl de andere tram, een extra tram, kos mende uit Amsterdam, was samengesteld als volgt de machine, direct daarachter een open rijtuig en vervolgens twee gesloten personenwa gens. Dc conducteur van do tram uit Laren had van den Stationschef aldaar opdracht ontvangen om hij de uitspanning, den „Gooische Boer", de uit Amsterdam komende extra tram af te waclitm, opdat, beide treinen daar op dubbel spoor elkaar zouden kunnen passeeren. Het personeel van de uit Amsterdam komende extra-tram schijnt echter van deze instructie niet op de hoogte te zijn geweest. Er werd zelfs be weerd, dat de machinist van de Amsterdamsche tram de opdracht had gekregen door te rijden tot het dubbel spoor nabij het station Laren, waar dan de tram van 12.42 zou kunnen passeeren. Hoe 't ook zij, de Amsterdamsche tram was bij den „Gooischcn Boer" doorgereden. Hij kwam van de Laarderhogte met ecu vaart van circa 25 K.M. de steile helling afrijden, terwijl van den anderen kant, even vóór de bocht bij de villa Groenendaal, de Larensche tram met een kalm vaartje van circa 15 K.M. reed. Eerst op het allerlaatste oogenblik door de bocht is daar geen uitzicht zag men van beide tieinen het gevaar. Uit alle macht werd geiremd. De machinisten 'van de Larensche tram slaagden erin, nog bijtijds te stoppen. De Amsterdamsche tram kon echter niet meer lot stilstand worden gebracht en reed met groote vaart tegen de uit Laren komende tram op. Het geraas, door de botsing veroorzaakt was zoo geweldig, dat het tot ver in den omtrek werd gehoord. De machine van de Amsterdamsche tram werd door den schok opgelicht en daarop werd het eer ste open personenrijtuig gedeeltelijk onder de lo comotief geschoven. De wagen Verd geheel versplinterd. De inzittenden eenige waren tijdens de bot sing uit het rijtuig gevallen en bleven daardoor gelukkig ongedeerd raakten bekneld tusschen het ijzer en het hout van het versplinterd rijtuig, dat, zooals gemeld, deels onder de machine was platgedrukt. Verschrikkelijk was het gekerm der slachtoffers, die zoo snel als het maar kon, uit 1 n ongelukkige! positie werden bevrijd. Van alle kanten was direct hulp aanwezig. Au to's met verpleegsters kwamen aanrijden uit het bt. Jans Ziekenhuis te Bussum. Ook een Roode- Kruis-Auto uit Hilversum werd naar de plaats des onheils gedirigeerd. Spoedig waren verscheidene geneesheeren uit Laren, Blaricum en Hilversum ter plaatse. Ontzettend tragisch was het schouwspel, dat dé te hulp gesnelde dokters en verpleegsters te aan schouwen kregen. Twee lijken werden door hen uit de ruïne te voorschijn gehaald. Verder verleenden zij tal van personen, die slechts met groote» moeite uit het versplinterde overblijfsel van het open rijtuig te bevrijden waren, directe assistentie. Daar men merkte, dat ook nog twee menschen onder de machine lagen, werd de locomotief op gevijzeld. Bij het opvijzelen kantelde de machine, waardoor de wge versperd werd. Van de beide personen, die er onder hadden gelegen, waren de levensgeesten al geweken. Een jongetje was onherkenbaar verminkt. Drie dooden in één gezin. In totaal zijn er vier dooden. Diep tragisch is is het, dat van deze vier dooden er drie zijn uit één gezin, n.1. het echtpaar E. Lisser-Vischraper en het 3-jarig dochtertje Margaretha. Het eenig o ergebleven kind uit dat gezin, de 8-jarige Nico, behoort tot de zwaargewonden. MOTORONGELUK aan de KOOI. -Zondagmiddag kwam 'n motorrijder in woes te vaart over de pontonbrug aan de Kooi. Echter bij het afgaan wan de brug had hij niet gerekend op de losse puin, die daar lag. De motor slipte waarvan de berijder tegch den grond werd ge vingerd. Hot brugpersoneel en andere personen snelden toe en brachten den ernstig aan het hoofd verwonde jongeman 'n woning binnen. Per zieken-auto, die men onmiddellijk had ont boden werd hij naar het hospitaal te Helder ver voerd. De motorrijder bleek te zijn de heer Witte bol van Schagerbrug REN MOEILIJK VRAAGSTUK: Een gemakkelijke oplossing. Er zijn menschen, die er maar niet in kun nen slagen die echte kwaliteit pepermunt te koopen, die zij vroeger gewoon waren en zoo lekker vonden. Dit is werkelijk een moeilijkheid, ontstaan doordat echte pepermuntolie een zeer kost baar artikel is geworden. Het middel om deze moeilijkheid afdoend op te heffen is: Vraag niet pepermunt in den winkel, doch vraag KING - Peptrmunt. dan ontvangt Gij origineele en lekkere pepermunt. LET OP DF. VERPAKKINGKing-peper- muut is a 20 ent. per ons verkrijgbaar in speciale King zakjes en verder in rollen van 5 en 10 ent. Voor II.H. Winkeliers bij J. F. Lieshout, Alkmaar BINNLNL. NIEUWb. HUMOR VAN DE CATECHISATIE. Een emiritus-predikant schrijft Een predikant vroeg bij het begin der lijdens weken zijn leerlingen „hoe lieeten de gewichti ge weken, die we thans weer beleven Toen er echter geen antwoord kwam en hij daarop op- allerlei wijzen aandrong, stak eindelijk een jon - gen den vinger op en zei „nu weet ik het, de wittebroodsweken Een ander vertelde de geschiedenis van Noach en de ark. „Én wat ging Noach nu doen vroeg een der leerlingen, „toen de aarde weer droog ge worden was en hij de ark verlaten had „Wel ik denk dat hij, precies als onze oudste voorvade ren, zich bezig is gaan houden met akkerbouw, veeteelt en vischvangst," gaf dominee ten ant woord. „Nu dat visschen zal anders ook niet veel gegeven hebben," merkte de vrager op, „hij had immers maar twee visschen." Zoo heb ik zelf eens de geschiedenis van het Faradijs en den zondeval verhaald. „DominéM merkte een mijner catechisanten op, „nu zeggen ze" hij was van orthodoxe familie „dat door dien zondeval de dood in de wereld gekomen is. Maar daar is niets van waar, hoor Ik heb" zei ons theologant je in den dop „in den Bijbel ge- lozen, dat Adam en Eva na hun val met beesten vellen bekleed werden. Maar die kwamen dan loch van doode dieren en dan moet de dood toch eerder in de wereld geweest zijn dan de zonde." VEEL LIEFHEBBERS. Te Heerlerbaan is op last van de rechtbank na mens 280 erfgenamen van wijlen mej. H., die over de geheele wereld verspreid wonen, een verkoo- ping gehouden. De lokalen van het café waar hel zou gebeuren bleken evenwel te klein om alle erfgenamen en kooplustigen te bevatten. Daarom had de verkoop in de weide achter het café plaats. De geheele opbrengst was 36.000. DE SIGAAR EN HET LUCHTBALLONNETJE. Een vader wandelde te Arnhem met zijn zoon tje de jongen had een luchtballontje. De» wind dreef het ballonnetje naar de sigaar, waarvan de vader liep 'te genieten, en op een ge geven oogenblik de.ed het vurige puntje zijn ver woestend werk en vloog de ballon met een ge weldigen knal uiteen. Een kleine, maar hevige vlam sloeg den rooker m het gelaat, die zulke ernstige brandwonden bekwam, dat hij zich onder dokters behandeling moest stellen. NOODWEER. Onweder en sterke wind in Drente. Zaterdagavond woedde boven Assen en Ooste lijk Drente een zeer zwaar onweder. In Assen sloeg de bliksem in de bakkerij van den heer Nij- borg zonder veel schade aan te richten. Bij den heer R. Lanting te» Graswijk werden twee pinken in de weide gedood. Tevens is daar ter plaatse een hooiberg afgebrand. In de dorpen Eext en Anderen was het een ge weldige wind, die de dorpen teisterde. Het huis van den landbouwer J. Kamming te Eext werd geheel verwoest, en het huis van L. Warring werd zwaar beschadigd. Tevens werden 25 zware eiken geheel ontworteld. In Ammen werden twee hui zon van de weduwe Keizer door den sterken wind zwaar beschadigd en de landbouwschuur achter het huis geheel ingedrukt. Veel schade is aangebracht aan het te yeld staande koren. De schade is zeer aanzienlijk. EEN HONDERDJARIGE. Sedert menschenheugcnis heeft Maastricht on der haar inwoners geen honderdjarige meer ge had begrijpelijk, dat, nu dit wel het geval is, en met echt zuidelijk enthousiasme, een heel feest van gemaakt is. Het begon Zaterdagavond „Ka mers" (een soort donderbussen) werden ingescho ten. Zondagmorven om $es uur was er in de versier de wijk, waar de weduwe Mapnée woont, reveille door de tambours en hoornblazers. Voor het huis van de jaripe is een baldekijn opgericht en vlak bij staat een groote muziektent, waar in den mid dag tal van muziekkorpsen, na het brengen van hun aubade, even concerteerden, r Om half negen werd de jubilaresse met de naas He familie per rijtuig afgehaald voor de plechtige hoogmis in de kerk, vooraf gegaan door wel een 400 in het wit gekleede bruidjes, allen met bloe men getooid, werd het rijtuig getrokken door twaalf jongensleden van „Kracht door Volhar ding", een muziekkorps aan het hoofd en duizen den menschen langs de wegen geschaard. Het feestcomité bood haar in haar woning fraai- e geschenken aan. Tallooze bloemstukken werden aangedragen, zoodat zij in letterlijken zin, te mid- en van een berg van bloemen zat. Van lp tot 1 uur werd receptie gehouden, trok een kinderoptocht voorbij het huis van dc „eeu wige" en 's avonds is de Cramignon gedanst. PER RADIO NAAR EEN ZIEKBED GEROEPEN. Vrijdagochtend vervoegde zich aan het politie bureau te Delft een zekere P., die meedeelde, dat zijn moeder hoogst ernstig ziek was, terwijl zijn broer en zuster op een vacanticreis ergens in België vertoefden, doch het juiste adres was niet bekend. Hij verzocht aan de politie opsporing en bekend making. Op verzoek van den commissaris van politie werd des middags om twaalf uur uit Hilversum per politie-radio deze mededeeling omgeroepen. Het bericht werd o.a. opgevangen le Rijsscl ($oord-Frankrijk). De politie aldaar liet op een openluchtfeest, waar veel vreemdelingen waren, den naam P., eenige malen omroepen, waarop inderdaad P. en zijn zuster zich kwamen aanmel den. De tijding werd aan beiden medegedeeld, waar op zij nog juist den nachttrein naar Nederland konden halen. Zij troffen hun moeder nog in le ven aan. Eenige uren na de komst der kinderen is de moeder overleden. SPORT VEREDELT I Zondagmiddag tijdens den 100 K.M. wedstrijd voor amateurs op de Rijswijksche Wielerbaan kreeg een helper oneenighcdd met een renner. De laatste gaf den helper zulk een opstopper, dat hij achterover op de baan viel. Op hetzelfde moment vloog een andere renner voorbij, die met zijn pc daal het gelaat van den helper raakte en eelt daardoor viel. De vallende renner kwam er goed af, doch de helper werd, hevig bloedend aan het gelaat, weggedragen. Van één en ander is procesverbaal opgemaakt. EEN BROEDERTWIST. In de Zilk bij Noordwijkerhout heeft een broe dertwist een noodlottig gevolg gehad. In dezelfde kamer, waar de moeder ziek te bed lag, stak <lc eene broer den andere met een broodmes. Vijf wonden werden hem toegebracht. De dader is aangehouden en het broodmes door de politie in beslag genemen. De getroffene is nog niet tot be wustzijn gekomen. ANNA PAULOWNA. Zondag gaf de bekende Reizende Wieringer Bioscoop 'n voorstelling in de mooie nieuwe zaal van den heer Borst, liet was voor de eerste maal dat in deze zaal filmen" werden vertoond en 't bleek dat het publiek dit ten zeerste waardeerde. Immers, de zaal was geheel gevuld en het ap plaus en de aandacht van de vele aanwezigen be wees, dat men van het mooie dram en de klucht filmen heeft genoten. Wij zien deze bioscoop hier gaarne spoedig terug. Door het bestuur van de Boerenleenbank alhier, is in verband met de stof ramp te Needo enz. een bedrag van 250.aan het steuncomité toegestaan. -- De brief van j.1. Vrijdag van Teun over het zwemmen in onzen Polder schijnt nog al aantrek kingskracht te bezitten. Weer gebeurde het dezer dagen, dat iemand met het koele nat van onze slooten ook eens kennis wilde maken. Hij was in geburgerd op Wieringen; hij had de bijnaam van. „Modepopje" en tufte op 'n motor. Hij kreeg ken nis aan een van onze Poldersche meisjes, doch kende den wég in de voor hem vreemde beemden nog niet te best. Het was dan nacht En als hij dan teeder afscheid genomen had en nog eens en nog eens, dan vroeg hij zijn beminde den weg - „De kromme tocht langs en dan als maar recht uit! was haar advies. Zijn licht was niet te best in orde, maar wat nood „Als maar rechtuit," .nu clat is in donker •ok te vinden, en lustig tufte hij voort. Helaas, tenslotte kwam er aan die „rechte krom me tocht" toch 'n end, (dat had-ze vergeten te zeg gen) in eens bevond hij zich voor 'n wijde gaping! Rrring Voordat hij 't zelf wist zat hij op zijn 'uf midden in de sloot Wat 'n opfrisscher Zoo goed zoo kwaad als 't ging vischtc hij zijn motor en zich zelf uit de modden op en moest thans duwende en druipende bet rechte pad zoe ken, dat hij eindelijk vond! Of z'n liefde ook afge koeld was, hebben we niet vernomen GEMEENTE WIERINGEN. In den nacht van Vrijdag op Zaterdag brand de het burgerwoonhuis van den heer N. Tijsen Sz Ie' Oosterklief geheel af. De bewoners welke boven sliepen konden zich ternauwernood redden. De brand is ontstaan vermoedelijk door een thee lichtje. Verzekering dekt de schade. - Er werd paar hun gezondheid en naar hun Nummer-, Rij- en Wegenbelastingbewijs gevraagd Zondag hielden rijks-politie en belastingambte naren controle op den verbindingsdijk naar Wie lingen bij de passeerende auto's en motorrijwie len over vermelde bewijzen. En 'n massa vlogen tegen de lamp. De een ha/1 dit bewijs vergeten er» 'n ander dat, maar ze kwamen onvermijdelijk op de bon. Men zij dus gewaarschuwd want 'n andere weg naar Wieringen is er niet Politie: Gevonden: een zwarte damesportemon haiè met inhoud. Inl. bij den Gem. Veldw. -Het nieuwe vaandel, dat door de burgerij aan de voetbalclub „Succes" wordt geschonken is aan gekomen en zal in 'n uitstalkast van den heer Ta kes te H.hoef worden tentoongesteld. NOODWEER IN FRIESLAND. Gistermiddag half vijf heeft 'n hevig onweerbo- ven Friesland gewoed. Vele boerenplaatsen wer den getroffen en verbrandden. Boven 'n deel van Leeuwarden trok tegelijkertijd 'n windhoos van Zuid naar Noord. Op het terrein der landbouw ten toonstelling werd alles wat reeds was opgezet te gen don grond gesmakt. Ook in Gelderland en Twente heeft 'n lievig on weer gewoed en stonden talrijke boerderijen in brand. In de zandbergen te Losser stond 't bosch in brand. De toren der Ilerv. Kerk te Westervoort werd door de bliksem getroffen. Echter bluschto de zware regenval 'n begin van brand. ZEEHONDEN-IN VASTF. AAN DE KUST VAN SARDINIë. In de grotten van Terranova en Dorgali aan de Sardinische kust, heeft men een invasie van zee honden uit de Middellandsche Zee geconstateerd. Men vond er verscheiden duizenden van deze» die ren, die een geloei uitstoote.n, dat een lububer ef fect maakt onder de grotgewelven. De visschers zijn in onrust, omdat de zeehonden niet alleen de visch verdelgen, maar ook vaak het vischtuig vernielen. DE RIJKDOMMEN VAN DE DOODE ZEE. Naar gemeld wordt zal de Doode Zee in Pales tina, welk voor 500 mi-liard mark chemische zou ten bevat, door de Palostijnsche regcoring zelf worden geëxploiteerd. SPORT. SUCCES I—HELDER III 4—1. Zondag speelde Succes I baar 2e Nederlaagwedstrijd en wel tegen Helder III en dc uitslag van deze wedstrijd was heel anders dan we feitelijk verwacht hadden, li is ons dan ook danig tegengevallen, want deze 2e klasser had veel beter spel moeten laten zien. Om half drie komen do spelers in het, veld. Suc ces is volledig Heldor met 10 man. Er ontwik kelt zich al spoedig een vlug spel met S. voortdu rend in de meerderheid. S. zit al heel spoedig voor het 11.-dool en een hard schot van Kooij vliegt o- ver. Direct hierop een corner op H.-doel welke goed werd genomen, doch keeper was-op zijn pest o?' wist erger te voorkomen. Aan de andere kant, leveren 2 corners op het, S.-doel ook niets op. De S -'ers komen intusschen weer flink opzetten, ducli hierbij maakt een der IL-achterspelers hans net buiten het beruchte gebied en een vrije trap ontstaat. Doordat de 11.-spelers het uitzicht van haar doelman fe veel belemmeren weet Bugel voor Succes no. 1 in het net te deponeeren. Kort hierop weet Kroon zelfs de voorsprong to ver groof en 20. Diï, wordt H. toch te bar en komt gevaarlijk opzetten. Do S.-achterhoede rafikt een beetje in het nauw en Daan, die zeker meende dat, hij aan liet korfballen was, slaat de. bal met de hand weg, waardoor II. een penalty krijgt le nemen, welke precies in Jb. z'n handen word5 ge schoten, en deze werkt de bal weer vlug het veld *n. Helder begint zich wat meer te roeren doch de stand blijft tot rust' onveranderd. Direct na do aanvang krijgt Succes weer een kans om te doelpunten, doch Kooij welke slecht op dreef scheen te zijn schiet weer over. Hierna golft het, spel een tijdje op en neer. Uit een scher mutseling voor het S.-doel weet Kroon de bal te bemachtigen en rent geheel alleen op het. H.-doel laf vn vliegt door dc geheele verdediging heen en trapt no. 3 voor S. in 't doel. Helder begint het nu met verre schoten te probeeren en weet een tegea- punt te scoren 31. De S.-'ers zijn hierover zeker niet tevreden en komen geweldig opzetten er het is nu Kooij welke 41 voor Succes maakt. Kort hierop blaast scheidsrechter einde. Succes II was naar de Seriewedstrijden door D O.S.K.O. uitgeschreven en moest' daar tegen N V.V. II te spelen. Succes II welke de laatste tijd lang niet lekker is wist daar beslag te leggen op de le prijs, n.1. een zilveren krans. Na een hard nekkige strijd wist S. II te winnen met 2—1. De Succes-adspiranten speelden smorgens een wedstrijd tegen de Wieringèrwaard-adspirantm en kwamen ook zegevierend uit den strijd door met 122 te winnen. Is dat wat -- Zondag j.1. speelde Excelsior I op eigen ter rein tegen haar plaatsgenoot Anna Paulowna I voor dc zomercompetitie, welke in een 4—2 over winning voor „Excelsior eindigde. Ofschoon het veel te warm was, is er van beide zijden hard gewerkt. Wij willen er eenige AP-sup porters er op attent maken, dat zij zich heus niet met de spelers moeten bemoeien (dit zijn er drie) die steeds tijdens de wedstrijden de spelers op bun fouten wijzen. Dit is erg onpleizierig en te vens ondankbaar. In dc Vrijdag gehouden vergadering van de voetbalclub „Ercelsior werd besloten de a.s. com petitie met 2 elftallen uit te komen. Waar buiten de adspiranten steeds 'n 28 spelers beschikbaar zijn, kan dit ook gemakkelijk. Voorts werd A. Har der aangewezen als afgevaardigde naar Alkmaar Waar van N.Niedorp bericht was ingekomen dat zij wegens verhindering den wedstrijd gewonnen geven, zal H.R.C. V worden uitgenoodigd om E. te bekampen voor den 3en en 4en prijs. - Zondag speelde Breezand I tegen HRC IV. Bei de ploegen spanden zich geducht, in; Breezand kreeg voor rust de leiding: 1-0. Na rust maakt HRC onmiddellijk gelijk: 1—1. Daarna is het echter of beide ploegen in eens zijn uitgespeeld; vermoedelijk door de warmte. Nog vóór het einde doelpunten beiden nog een maal en de wedstrijd eindigt met 2 2. Scheids- .erhter Molenaar leidde zeer goed. MARKTBERICHTEN. ALKMAAR, 6 Aoig. 1927. Aanvoer 103000 kipeieren. Prijzen 5658 Kg. 6.30 a 6.70 58—60 Kg. 6.60 a 7.10 60—62 #fé. 6.80 a 7,20 62—64 Kg. 7 a 7,50 Bruinef 7 5 7,70 Aanvoer 10000 Eendeieren. Prijs 5.20. ALKMAAR, 8 Aug. 1927. Op de heden gehouden veemarkt waren aangevoerd 37 vette kooien 220—450 18 vette kalveren 65 tot 140 Vette kalveren per ned. pond 1,10 a 1,35 48 Nucht. kalv. (slacht) 8 a 20 534 Vette varkens zware per ned. pond f 0.65 a 0.68 Zouters per ned. pond 0.84.

Wieringer courant | 1927 | | pagina 2