uuRimro UITVOERING FA Att'TABAK. LOUIS UOBBELMAflfft RECLAflEArDEELinG dan alle deelnemers PROVINCIAAL NIEUWS VEILiGHEiDSCURSUSSEN. Door den dienst der Arbeidsinspectie werden gedurende de a.s. wintermaanden voor de Verecniging ter t>evor dering van het Vakonderwijs in Westfriesland (Directeur de Heer D. Saai Alkmaar), veilig' heidscursussen, in hoofdzaak voor houtbewer kers gehouden, ten doel hebbende de kennis van de gevaren der machines bij hen, die ze gebrui ken, ingang te doen vinden en hen over midde len tot bestrijding daarvan voor te lichten. Deze cursussen, die op alle 13 vakscholen der Verecniging worden gehouden, zijn toegankelijk voor de leerlingen en leden der afdeelingen, be nevens allen, die belangstellen in deze hoogst belangrijke materie. Als docent treedt op de Heer J. N. Voorbrood, technisch ambtenaar bij de Arbeidsinspectie, die het onderwerp in 3 les sen hoopt te behandelen. Wij meenen dat dit streven, der Arbeidsinspectie toejuiching ver dient en hopen, dat velen van de geboden gele genheid, en hunne kennis van de bedrijfsgeva ren en bedrijfsveiligheid te vermeerderen, zullen gebruik maken. Over lokaliteiten, waar de cursussen worden gehouden, benevens de vastgestelde lesuren, zijn bij de afdeelingen en 1ste Leeruren der teoken scholen inlichtingen verkrijgbaar. uit ursum. Te Rustenburg is in den nacht van Vrijdag op Zaterdag een koolschuit gezon ken door den storm. De meeste kool ging verloe ren. Den volgenden morgen werd door eenige lieden een gedeelte der kool opgovischt. Het schuitje is door een motorschip gelicht gewor den. uit ursum. In deze gemeente zijn vanwege den keuringsdienst voor Waren 2 monsters wa ter onderzocht van regenbakken. De conclusie van den keuringsdienst is voer heide perceelen dat het. water bruikbaar is als drinkwater. uit zwaagdïjx. Bij de verhuring van het kerkeland werd per II.A. 40 meer hertaald dan bij de vorige verpachting. hoogheemraadschap noord-hoi. LANDSCH NOORDERKWARTIER. Dijkgraaf en Hoogheemraden bieden de algemeene verga dering van het Bestuur de begreoting voor het dienstjaar 1928 aan, sluitende wat de gewone dienst betreft, in ontvane- en uitgaaf op 1.271.830 en voor buitengewoon van 6.180. In den aanbiedingsbrief wijst het college er op, dat belangrijke afwijkingen tusschen deze begrooting en die van het vorig jaar niet worden aangetroffen. De uitgave voor den huishoudelijken dienst kon met 2800 worden verlaagd, doordat voor 1928 geen -gelden ten behoeve van verkiezingen behoefden te worden uitgetrokken. Waar de eindcijfers der overige hoofdstukken niet belangrijk van die van het vorig jaar behoef den af te wijken, was het ook thans weer moge lijk het percentage van den omslag iets te ver lagen en terug te brengen van 7 op 6.8. Ten aanzien van den technischen dienst wordt; opgemerkt,, dat wat de Zuiderzeedijk aangaat, behoudens onvoorziene omstandigheden, overal met het dagelijksch onderhoud zal kunnen wor den volstaan. Ook in deze begrooting is wederom gerekend op de voortzetting van de verbrecding der we gen. Zoo zal o.a. de verbreeding van den weg op den Waligsdijk worden voltooid, waardoor, mede tengevolge van de d-oor de provincie 1927 uitgevoerde verbetering van den Huigen- dijk en Hoogendijk, spoedig het grootste dec1 van den weg AlkmaarHoorn over Ursum zal zijn voorzien van een stofvrije verharding van 4 M. breedte. Voorgesteld wordt een gedeelte van den weg te Oudendijk te verbeteren met spra mex afdekking. Zoo is verder gèrekend op verbeteringen te Van Ewijcksluis en Oudesluis. de eerste uit te voeren in samenwerking met den Anna Paulow napolder, de tweede met den polder Wieringér waard. UIT SCHAGEN. N aar aanleiding van de cor ruptie bij verschillende gasfabrieken, besloot de gemeenteraad alhier een nauwkeurig onderzoek in te stellen naar de geste van den directeur der gasfabriek in deze gemeente. NOORD-SCHARWOUDE. De kanalisatie van West-Friesland. De raad dezer gemeente besloot gedurende 40 jaar een iaarlijksch bedrag van 1000 bij te dragen voor de kanalisatieplan van de commissie-Van Aalst. Als voorwaarden werd vastgesteld, dat de sluis meer naar het Zuiden zal komen. BINNENL. NIEUWS. IN VERBAND MET DE DROOGLEGGING DER ZUIDERZEE. Door den minister van Financiën is aan de Rijksontvangers ter kennis gebracht, dat de Zui- derzeevisschers gemachtigd zijn de huidige waar de hunner botters met tuig en netten bij de aan gifte der inkomstenbelasting in drie vier jaren af te schrijven. Het gevolg van dezen maatregel is, dat de visschersplaatsen, wier-gemeentelijke inkomstenbelastingen ook via het Rijk geïnd worden, zoo goed als zonder inkomsten komen en spoedig niet meer in staat zullen zijn hun huishouding te financieren. Door verschillende gemeentebesturen is ter zake een beroep gedaan op de Verecniging van Zuiderzeegemeenten tem einde bevorderd te krijgen, dat de minister maat regelen neemt, dat de betrokken gemeenten niet in de onmogelijkheid komen te verkeerd, hare financieele verplichtingen na te komen. Het bestuur van voornoemde verecniging zal gver deze aangelegenheid dezer dagen beraad slagen en ten spoedigste trachten den minister tot het treffen van maatregelen te bewegen, waardoor voorkomen zal worden dat de huis houding van vele gemeenten in de war gebracht wordt en belastingbetalende burgers, geen vis schers zijnde, overmatig worden belast. ZEISTER VROUWEN DIE NIET STEMDEN. Zes vrouwen uit Zeist waren voor den Utrecht schen kantonrechter gedbgvaard, omdat zij zich bij de verkiezing voor de Prov. Staten, in April van dit jaar, niet aan het stembureau hadden ge meld. Een Zeister ingezetene, die al meer in de zelfde zaken de belangen der niet-stemmers behartigde, trad ook nu als verdediger op. Geen der vrouwen was verschenen. De ambtenaar vroeg voor elk harer een geldboete van 1, subs. 1 dag hechtenis. De verdediger, aldus lezen wij in het U. D., her riep zich weer op art. 168 van de Grondwet, dat zegt dat ieder zijn godsdienstige meeningen met Volkomen vrijheid belijdten ook wees hij op hetgeen in Spreuken 31 geschreven staat„Haar man is bekend in de poorten, als hij zit met de oudsten des lands.... Zij beschouwt de gangen van haar huis en 't brood der luiheid eet zij niet." Het is dus Gods heilj£ en onfeilbaar woord zelf, dat den vrouwen verbiedt naar den stembus te gaan. Spreker vroeg of er dan in het vrije Nederland straf staat op het bezit van een godsdienstige overtuiging. Zij die lichamelijk niet in staat zijn om te stemmen, loopen vrij uit, maar gewetens bezwaar en zielepijnen gelden voor den straf rechter niet. Uitvoerig zette de spreker, aan de hand van de Handelingen der Tweede Kamer van Voorloopige Verslagen en van Memories van Antwoord uiteen, dat de Regeering wel de gelijk met de gewetensbezwaarden rekening wil houden en hij verzocht ten slotte den kanton rechter dringend, in dezen geen straf op te leg gen en schriftelijk vonnis te wijzen. Uitspraak over een week. RATTEN ALS APPELDIEVEN. Landbouwer Van B., te Hoogeloon wilde dezer dagen overgaan tot het plukken van zijn appe - len. Het is moeilijk de verbazing te schetsen van den man, toen hij tot de ontdekking kwam, dat de ratten, die hij "den laatsten tijd meermalen in de boomen had gezien, nagenoeg alle vruchten hadden afgeknaagd. Verreweg het grootste ge deelte van den pluk is waardeloos geworden. EEN ONGEWENSCHTE BEZOEKER MISHAN DELD. In de Brabantsche gemeente Hoeven bracht een Raadslid, vader van 7 kinderen, een bezoek aan de echtgenoote van v. S. v. S., die op dergelijke bezoeken niet gesteld was, had zich, in plaats van zich naar zijn werk te begeven, met zijn vader verdekt achter zijn woning opgesteld. Toen het Raadslid binnen was, gingen beiden naar de woning, waarvan intusschen de deuren waren gesloten. Er werden een paar ruiten in gegooid en zoo drongen de beide mannen de wo ning binnen. De bezoeker en de vrouw namen ijlings de vlucht, nagezet door den echtgenoot. v. S. gelukte het, het Raadslid te achterhalen. Hij stak naar hem met een mes, zoodat het raadslid een diepe wonde in zijn rug kreeg. De man moest per auto naar huis worden gebracht en onder geneeskundige behandeling worden gesteld. Zijn toestand is ernstig. Van een en ander is proces-verbaal opgemaakt. GEMEENTE WIERINGEN. Vergadering der visschersvereeniging D.E. r.V., op j.1. Zondagmiddag in 't lokaal van den heer D. D. Lont op verzoek van eenige visschers. Ruim 60 aanwezigen. De voorzitter, de heer J. J. iTijsen opent de ver gadering en vraagt wie het woord wenscht en waarvoor deze vergadering is moeten gehouden. De heer L. Wigbout vraagt of het wenschelijk zou zijn voor de verceniging om zich af te schei den van het centraal comité, om dat nu al reeds jaar is gewerkt om schadevergoeding voor de gedupeerde visschers bij de drooglegging der Zuiderzee, en nog niets is uitbetaald. En dan verder op zicheelf staand te trachten vergoeding te krijgen voor schuiten en vischwant, vooral voor de visschers van het Westdeel van Wielin gen. Immers, nu men bezig is opnieuw een dijk te leggen, vanaf Anna Paulowna naar Wielin gen, zullen de visschers van Westerland binnen korten tijd niet meer kunnen uitvaren. En daar de schepen van hen te klein zijn om aan den Oe ver te visschen, en binnen te loopen, zullen zij weldra voor waardeloos liggen en de visscher- man zelf is dan broodeloos. Wanneer nu die vis schers van Westerland gelijk gesteld worden hij eventueele schadevergoeding, dan komen zij een stuk ten achter bij de overige visschers, om de eenvoudige reden, dat die dan toch altijd nog eenig vischwater over hebben. De heer Maarten Kooij vraagt waarom men zich dan van den centrale commissie tot schade vergoeding der Zuiderzeevisschers wil losma ken. De heer Jb. Smit denkt dan verder te komen om zelfstandig argumenten te verzamelen, en deze door den burgemeester te laten teekenen, en zoo spoedig nog meer vooraanstaande perso - nen te laten teekenen, en deze op te sturen aan den Minister of aan de generale commissie voor schaderegelingen. De voorzitter is van meening dat het het beste is om aan het centraal comité vist te houden en tevens met gegronde redenen, op papier in te zenden, den besten weg is om verder te komen. Het wetsontwerp voor vergoeding is reeds aan genomen, maar is nog niet in werking. Dus alles wat nu te doen, is, er op aan te dringen, voor uitvoering der wet. En als die uitvoering er is, dan met hand en tand aan 't werk om rechtma tigheid, en dan komt, volgens voorzitter, dit de Westerlander vloot het eerste toe. Na nog vele discussiën wordt besloten om toch te blijven bij het centraal comité, en dan tevens zooveel mogelijk argumenten te verzamelen en deze in request aan den Minister te zenden, en tevens aan de generale commissie. De heer P. Kaleveld vraagt dan, of het niet wenschelijk is om onzen burgemeester bij het bestuur te vragen, om ook zijn meeningen er in vast te leggen. Daartoe wordt alzoo besloten. De heer Jn. Lont vraagt bij de rondvraag of het niet wenschelijk zou zijn om de Ulkenvisscherij met 14 dagen te vervroegen Wordt goedgekeurd De heer Lont stelt voor, de maat der paling te vergrooten. Zal worden verzocht. Verder niets meer aan de orde zijnde sluit voorzitter de vergadering. De uitvoering van het kinderkoor. Een flink opgekomen en aandachtig publiek vulde Zater dag j.1. de groote zaal van Hotel de Haan om van het kinderzangspel „Lentebloemen", uitgevoerd onder leidiing van den Heer Toon de Hoogh, te genieten. Een uiteenzetting van dit mooie werk je gaven wij reeds in een vorig nummer. Of schoon vaak moeilijke momenten waren te o« verwinnen, de kleinen weerden zich dapper de lief gezongen liedjes de leuke samenspraken soms wel met 'n trillend stemmetje, wat echtei juist het kinderlijke verhoogt, daarbij de leuke papieren bloemoost imetjes. Hoe 'n lief tafereel was ock de dans van de bloempjes, die rytmische beweging dier kleine voetjes op de maat der muziek. Het was imponeerend en de aanwezi gen gaven, door hartelijk applaus hui-, erkente lijkheid te kennen voor het gegevene. Aan het einde van het laatste bedrijf moest meermalen worden gehaald en deelde ook de leider in de hulde. De pauzen werden o<p zeer verdienstelijke wij ze aangevuld door de zangeres Aat Stompedissel van Helder. Ook zij had 'n dankbaar publiek. Uiten we ten slotte de wensch dat wij nog menigmaal van de uitvoeringen van dit kinder koor mogen genieten. Doei don Raad is onlangs besloten tot aan koop van de Gasthuissloot te Den Oever, welke na demping, de bestemming zou krijgen van openbaar plein. Omtrent den koopprijs, die de gemeente op ƒ1,wilde stellen, werd onderhan deld met Kapellevoogden, die voor de helft eige naren zijn van de sloot. Aanvankelijk werd ge n overeenstemming bereikt, doch nadat B. en W. met Kapellevoogden nog eens over deze zaak zaak hadden geconfereerd, hebben laatstge noemden met den prijs van 1,genoegen geworden. —De Huisvlijtientoonstelliiig van „Omhoog I" Het is ons aangenaam nog eenmaal un de school te mogen kiaapen hoever het werk is ge vorderd tot ue organisatie van de tentoonstel ling en dan mogen we zeggen dat de zaak schit terend voor elkaar komt. De talrijke stellages, om de inzendingen uit te stallen zijn aaugc bracht en reeds is de zaal keurig door eenige da mes versierd. Of er inzendingen komen. O, daaromtrent heeft de Commissie zich niet meer ongerust (e maken. Het wordt overweldigend; niet alle-eu uit de gemeente zelf, doch ook van buiten. Wij kregen daarvan 'n lijstje onder de oogen> Inzending van de Ileldersche Vakschool voor Meisjes; handwerken van Mevr. en mej. iveijzei en handarbeid van den heer P. Brouwer allen uit Anna Paulowna; inzending van de Amsterdam sche Jeugd Centrale; van de Nieuwe Middelbare School voor Meisjes aldaar; van de Huisvlijtcur sus van de Afd.. Voorburg van den Volksbond te gen Drankmisbruik; Kloskant van Mej. Schooi te Schagen; Weefwerk (met 'n weefgetouw) van de Hilv. schoolvereeniging; Smyrnawerk van C Tangerink van Helder; 'n inzending van Nat Reizend Museum voor Ouders en Opvoeders te Rotterdam; breiwerk van Mevr. v.d. Berg-Bogt man uit Bergen; Kleiwerk van de Openbare school te Kleine Sluis, inzending van den heer Ebbelink van Velsen; van mej P. A. Rempt van Kolhorn. En nog wordt méér verwacht, Zooals reeds gezegd, ook van Wieringen zelf komt zeer veel. Laat ook de kinderen daarin niet achterblijven, want mooie prijzen zijn door eenige dames en heeren uitgeloofd Aan gezelligheid zal het in de zaal niet ontbre ken; 'n zitje in de theetent, waar men alles kan overzien, is aan te bevelen. Steeds kan men ge nieten van muziek. De electrische kachels van 't P.E.N. zorgen voor 'n aangename temperatuur. Het P.E.N. zorgt tevens met groote reflector lampen voor 'n schitterende verlichting. Voor amusement is er de grabbelton, het weeg toestel, het draaistel: „altijd wat. Vele ingezete nen zorgden belangeloos voor de verrassingen. Maandagavond heeft ten slotte een Amerikaan sche Verkooping plaats onder leiding van den heer Obreen. Na deze omschrijving is het toch zeker over bodig ieder op te wekken 'n kijkje te nemen. Dat spreekt toch voor zich zelf - In den nacht van Donderdag op Vrijdag j.1 ontstond brand in het catechisatie-lokaal van de pastorie te Oosterland, thans in gebruik als schoollokaal. Vermoedelijk is vuur uit de kachel op den grond gevallen. Toen men 'smorgens in het lokaal kwam, was de vloer reeds uitgebrand Dezer dagen vertoefden hier de heer Stenlius voorz. van het Ned. Vakverb. en nog 'n paar ka merleden, die den woningtoestand alhier in oo genschouw hebben genomen. Ze werden rondgo leid door den heer Kooij, ambtenaar bij 'sRijks belastingen, alhier. Hedenmorgen ontdekte men dat rook k\\am uit het pakhuis van den heer D. D. Lont in de Vermaningssteeg. Bij nader onderzoek bleken aantal pakkisten van het P.E.N., die hier waren opgeslagen in vlam te staan. Spoedig waren ee nige menschen bij de hand, die met 'n aantal om mers water het vuur hebben gebluscht. Raads-overzicht van Wieringen. Wat Harm in een zijner brieyen heeft voorspeld is bewaarheid: „Burgemeester heeft 'n keuring voor Rijbewijzen" voor leden van den Raad ge houden. 't Gemeentelijk Fordje ronkte en kraak te soms bij 't gasgeven, draaien en remmen der jtthauffqurende-redeneerende-steculeierqnde var dertjes. Het was druk in de Raad-garage De ex-director van 't Distrubitiebedrijf, de heer Lub, in 't cijferen wel bedreven, stapte niet ach ter het rad doch staarde zich blind op het mecha nisme van de begrooting-kiloimeterteller; hij zocht 'n cijfer en vond het niet. Hij vroeg den sec", knikte van ja, doch voelde zich als 'n ad- spirant kloklcemaker, die 'n radertje overhoudt. Prestiger stapte 't jonge lid de Vries achter het rad, hobbelde langs de wiervelden van Wierons- Zuidkust blies even uit in de „butterhoek" en voleinde bij 'n ideaal haventje aan 't Woud- strand; 'n lange rit dus; geen wonder; hij ge<- bruikte de reclame benzine „rente - zeegraskas Pa Oden keek hem met 'n scheel oog aan want 't was uit het vat, waaruit hij alle jaren tapte. Burgemeester waarschuwde, dat bij zooveel ren tegaszuigerij geen drup meer in de Zeegras - ex ploitatietank voor de gemeente zou overblijven. Pa Oden, nijdig, dat de Vries zijn reclamevaat- e had aangetast, begon op 'n andere manier te tappen. Hij haalde 't edict van Alva uit zijn zak, zijn anders humaan gezicht zette zich in 'n har de plooi en dan sprak hij met luider stemme 't wee uit over de visschers - fractie, die hem 'n blauwtje hadden laten loopen en hem als wet houder in spé hadden laten duikelen. Verder liet hij eens juichend, dan weer klagend het wel en wee van Wieron de revue passeeren. Doodelijk vermoeid bij het einde, niet gesterkt door 'n luidruchtig applaus, hielp college Lub hem de hand verlichten, door met plechtig ge baar 't kostbare document aan de pers over te reiken. Meewarig hielpen de vadertjes pa Oden bij z'n begrootingsproerft 'n paar mooie zwenlcinkies te nemen, waarbij hij den wegwerker iets rijdende weg in de handen wist te duwen niettegenstaan de pipa Bakker zoo ontiidig zwaar de rem intrap te, dat de dubbeltjes bijna de neus van den weg werker voorbijstoven. Dat dient hij in het ver volg wftt handiger te doen. Wie lekker in het Gemeentelijk Fordje voort- huppelde papa M. Kooij. Hij reed bijna de los- steigers van de Polders aan gruiselement, maar daar was niet veel aan verbeurd; lollig ging hij verder, hij pikte de wethouders op, gaf ze 'n goe de fooi, niettegenstaande Oden en Lub niet kon den berekenen, waaraan ze 't hadden verdiend vondt 't lachende weg schoftig dat collega Jn. Kooij aan z'n achterlichtje zat te morrelen, om dit voor de kaasfabriek te Westerland te impoi - teeren, en kwam ten slotte terecht in de water plas van P. Jongkind aan de Haukes. Daar werd 't Kooij toch te nat, doch even jolig stapte hij uit hij had 't raadsrijdiploma glansrijk gewonnen. SPORT. succes-nieuws. Zondag staat er voor Suc ces I een zwaren wedstrijd te wachten. S. speelt n.1. haar 6e eomp.-wedstrijd uit tegen Wienn - gerwaard en 'naar wij meenen zal het daar aan spanning wel niet ontbreken. W. heeft gevaar lijke schutters in haar elftal, doch dit neemt niet weg dat W. ook nog best kan verliezen, dit is de afgeloopen Zondag aan de Kleine Sluis uitgeko men. Dus S.'-ers met hetzelfde vuur gespeeld als vorige week hoor en dan valt er voor jullie vast en zeker winst te boeken. Succes II speelt om 2 uur thuis tegen Anna Paulowna II en zal er nu toch zeker wel weer eens voor zorgen een overwinning te behalen ho. In Anna Paul* werd van ditzelfde elftal ge wonnen met 62. Succes III vertrekt om 10.45 (met welke gele genheid naar W.G.W. III, Helder, en zal daar wel weer een geduchte nederlaag moeten lijden. Volhouden maar hoor jongens. Niet de moed la~ ten zakken. PREDIKBEURTEN. 11ERV. GEM. H.hoef voorm. 10 uur Ds. Van Beek. 6 November van 11 uur tot half twaalf in dc Herv. kerk van H. hoef, stemming voor 3 leden van het kies - college. De aftredende heeren P. Bruul, P. Kaan en D. M Mulder zijn herkiesbaar Den Oever nm. 2 uur Ds. Van Beek. Woensdag 9 November Herv. Zusterkring. DOOPSGEZINDE GEM. Stroe voorm. 10 uur Ds. van der Vee-. evangelisatie: II hoef v.m. 10 uur de Heer J. Bosma. MARKTBERICHTEN E1ERVE1LING HELDER, 3 Nov. 1927. Aanvoer 2867 kipeieren, 200 Eendeieren. Prijs Wit ongewogen 104.0 ft 12.00 Bruin 11,60 k 12,90 kleine eieren 8.40 a 9.90 Ecndeicren 6.50 a 6.60 alles per 100 stuks. EIERVEILING SCHAGEN, 3 Nov. 1927 Aanvoer 6227 Kipeieren. Prijs Gewogen en ge schouwd 58—60 Kg. 10,50 a 10,70 61—63 Kg. 10,60 a 10,80 66—66 K.G. 10.80 a 11 Onge- wogen Bruin 10.70 k 11.10 Wit 9.90 a 11,10 Klein 6.90 k 7,50 Gemiddeld 10,30. 524 Eendeieren, 6.20 k 6.60. SCHAGEN, 3 Nov. 1927. Op de heden gehouden veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt 6 Paarden 165 a 450 194 Gelde koeien (mag.) 140 k 240 91 Geldekoeien (vette) 300 a 430 30 Kalfkoeien 240 a 400 280 Vaarzen 140 a 230 126 Graskalveren 10 k 22 120 schapen (vette) 38 a 42 253 Óverhouders 24 h 32 8 Bokken en geiten 3 a 8 28 Varkens (mag.) 20 k 25 49 Varkens (vette) per Kg. 58—63 cent; 72 Biggen 12 a 16 43 Konijnen f 0.50 a 2,50 297 Kippen 0.75 a 2 Eenden 0.75 k 1,50 Ha nen 0.50 a 1,50 41 K.G. Boter 2,20 k 2,30. EEN SLEEPENDE DIENSTBODE. De politie te Laren heeft de 21-jarige dienst bode A. K. gearresteerd, die de fam. G. aldaar op alle manieren bestolen had, zooals geld uit den spaarpot der kinderen, kleeren, levensmid delen enz. B^ZOSKT DE van da Tooneelvspaenlglng KUNST NA DEN ARBEID" TE WIERINGEN. op Zaterdag 5 Nov. 1927 In de zaal van dan Heer Jb. BRUUL Ie H-hoel. Opvoering van „BLANK EN BRUIN" Indisch Tooneeispel in drie bedrijven „EEN ANGSTVOLLE NACHT" kluchtspel in één bedrijf. NA AFLOOP BAL. Aanvang hall achl. Enlrée f I.—. alles inbegrepen. van Elders in dit blad is dc laatste kleuH-annonce van afsJedrtiM, waarmede de serïe van vj'f compleet 13. Zendt de 5 dek/eurde adverten tien uiterlijk voor 20November as. aan: HOOGSTRAAT 106, ROTTERDAM. benevens het vere/schte aantal FAAtlöOhS, n.!. ÏO BOÏ1S van Vions. of 5 BOMSvan I ons,óf 2 BONSvan Vipond. Vermeldt i'n Uw brief duidelijk.I a) Haam en voornamen b) -Adres„stad, straaten huisnummer, C) Leeftijd, d) Haam der courant, waaruit de adOerhnhen geknipt zijn. ■^Frankeert Uw brief voldoende, onvoldoendegefron - keerde brieven worden gevJeijgerd.

Wieringer courant | 1927 | | pagina 2