beidsovereenkomst aan te gaan, waarbij rekening is gehouden met de door do arbeiders gestelde eischen. Daarom is heden door voornoemden Bond aan de Directie van de M.U.Z. een brief verzonden, waarin onder herinnering aan de opzegging van het collectieve contract op 28 November a. p. en de sindsdien gevoerde, maar zonder resultaat beëindigde onderhandelingen, nogmaals wordt aangedrongen op inwilliging der gestelde eischen Deze eischen bettreffen het volgende Deze eischen betreffen het volgende le. De loonen te stellen op a. voor kapitedn, machinist, schippers, mo lenbazen etc. 32. b. voor dekknecht, bakschipper, stoker etc. 27.—, zulks gebaseerd op een arbeidstijd van 55 uren per week. De usance van uitvoering betreffende de beta ling van schafttijd blijft gehanhaafd. 2e. De overuren in overeenstemming te bren gen met de verhoogde grondloonen. 3e. Opname in het contract van de groep „rijswerkers" op basis van een tariefregeling in overleg met de organisatie te regelen en tegen een garantieloon van 28.50. De verrekening van het tarief loon zou regelmatig iedere 14 dager, moeten geschieden. 4e. Toepassing van een behoorlijke beman ning-regeling in overleg met de organisatie. 5e. Opname in het contract van een vacantie- regeling, waarbij alle arbeiders recht hebben op vacantie en wel .é£n dag voor elke periode van 2 kalendermaanden met een aanvangsminimum van 4 maanden, tot een maximum van 6 dagen per jaar. Het weigeren door de Directie van eenige ver beteringen en zelfs het invoeren van een enkele verslechtering voor de bakschippers heeft onder het personeel zooveel ontstemming gewekt, dat aan het organisatiebestuur opdracht werd gege ven van de Directie der M.U.Z. voor 23 April o- vereenstemming te verlangen ten aanzien van de gestelde eischen. De organisatie vertrouwt, dat de Directie in o- vereenstemming met den ernst van den toestand ernstig naar een vergelijk zal willen streven. Een onbevredigend resultaat der eventueel te voeren besprekingen zal zeer vermoedelijk tot ernstige stagnatie in de uitvoering van de Zui derzeewerken leiden. DURE SLA. De laatste dagen is de prijs van sla op de vei ling; te De Lier verbazend gestegen. Er werd Maandag zelfs 16 ct. voor 1 kropje sla besteed. Deze prijs werd zelfs in de mobilisatie daar ter veiling niet betaald. HET SPOORBOEKJE. In het vervolg zal het spoorboekje waarschijn lijk alleen aan dei stations verkrijgbaar zijn. Dat is tenminste het vermoedelijke gevolg van den maatregel der Nederlandsche Spoorwegen den verkoop van het boekje, ondanks dat het weer 32 a 48 bladzijden dikker wordt, op 25 cents te blijven stellen, maar dan ook wederverkoopers geert rabat meer te geven. Door dit laatste te doen zouden de Spoorwegen, zooals zij in een circulaire zeggen, op het boekje verliezen en al behoeven zij er niet op te verdienen, er op verlie zen willen zij ook niet. Den boekhandel, die on danks dat hij op den verkoop niet verdient, het boekje verkoopen wil, zal het natuurlijk geleverd worden. Deze maatregel is echter een leeilijke strop voor de straatverkoopers, die geregeld, als het spoorboekje verschen, een aardig centje er aan verdiende. 9TENHUIS OVERWERKT. De heer R. Stenhuis, voorzitter van het N.V.V., lid van de Tweede Kamer, is overwerkt. Zijn ge neesheer heeft hem drie maanden rust voorge schreven. OP AVONTUUR. Zaterdag j.1. kreeg een 16-jarige jongedame te Deventer het in haar romantiek hoofdje het ;u- derlijk huis te verlaten en op avontuur uit te gaan. Vader naar de politie met verzoek om op sporing. Zonder resultaat voorloopig Hendrika bleef zoek. Tot gisterenavond. Een agent zag op zijn ronde twee mannen staari, een huzaar en een „burger", die het erg goed met elkaar sche nen te kunnen vinden, want de „burger" had hee vertrouwelijk zijn arm om „het" militair gesla gen. De agent vertrouwde het zaakje niet, doch hij behoefde niet in te grijpen, want op 't zelfdi oogenblik greep een derde man eerstbedoelde „burger" in den kraag en riep „Nou heb ik je, en je gaat direct mee naar huis, ondeugende meid Hendrika had n.1. zich als man vermomd donker costuum, bruine overjas, jockeypet. Haar vader had haar echter dadelijk herkend. Ze* is nu weer thuis en in haar gewone doen. EEN KWAJONGENSGRAP. Met ernstige gevolgen. Te Friedland (Mecklenburg) hadden een paar jongens van een jaar of twaalf zonder er verder bij na te denken, de electrische geleiding van een buis op een of andere wijze in verbinding weten te brengen met den deurknop. Toen nu een ar beider, die daar werkte, in het huis wilde gaar. om gereedschappen te halen, viel hij bij het open doen van de deur plotseling op den grond. Twee kamëraden die toeschoten om hem te helpen kregen bij aanraking van het lichaam een elec- trischen schok en brandwonden aan de handen. De gedoode arbeider laat een vrouw met drie kinderen achter. De kleine boosdooners hadden den man slechts willen den verschrikken. PROVINCIAAL NIEUWS. HELDER. M. E. T. H. O. Zooals wij reeds eerder gemeld hebben, is het Gebouw, waar de Midden stands- en Electriciteitstentoonstelling wordt gehouden, geheel bezet. Het Dagelijksch Bestuur heeft zijn toevlucht nu moeten nemen om naast het Gebouw nog een groote tent te plaatsen van circa 12 x 12 Meter en die tevens verbonden zal worden aan het Gebouw. Daarin zullen de lezin gen gehouden en films vertoond worden, zoomede de attracties en een groote dansvloer. Hiervoor is reeds vergunning van B. en W. verkregen. Steeds is het Dag. Bestuur nog doende om naast deze groote Tentoonstelling meerdere attracties voor de bewoners van binnen en buiten de stad op touw te zetton. Het moet een fcestweek wor den, die ieder naar de tentoonstelling zal lokken. O.a. zal er ook een etalagewedstrijd voor winke liers worden gehouden, waarvoor verschillende prijzen bestemd zijn. Verder staat er op het pro gramma diverse muziekcorpsen uit te noodigen om met volledig orkest door de stad naar het ten toonstellingsgebouw te marcheeren. Van 28 April tot 1 Mei zullen er pleziervluchten per verkeers vliegtuig der Kon. Luchtvaart Maatschappij bo ven Den Helder en omgeving worden gehouden. Betreffende dedienstregeling wordt nog nader in de bladen aangekondigd. NED. HERV. GEM. te ENKHUIZEN. Te Enkhuizen heeft het bestuur der Hervvorm de gemeente 150 zilveren avondmaal bekertjes aangeschaft. Ter gemoetkofning aan die leden welke bezwaar hebben tegen deze nieuwe met hode, zullen ook nog diensten worden gehouden, waarin de groote bekers van vroeger werden gebruikt. GEMEENTERAAD VAN ZAANDAM. Het uitsteken van de vlag. In de Woensdag gehouden zitting van den ge meenteraad van Zaandam werd bij de behande ling van de begrooting voor het loopende dienst jaar op voorstel van het communistische lid den heer Bosman besloten den post ad 260 voor het uitsteken van de vlag van de gemeentegebouwen op de verjaardagen van de leden van het konink lijk huis te schrappen. Dit kon geschieden, omdat een der leden van de z.g. burgelijke partijen af wezig was en de vrijzinnig democratische wethou der door een vergissing niet aan de stemming had deelgenomen. Een en ander was voor den heer Dorjee (C.-Il.) aanleiding een voorstel bij den Raad in te die nen om de naar zijn oordeel gemaakte fout te herstellen en het bedrag van 260 weder ter be schikking te stellen. Dit voorstel werd met elf tegen tien stemmen aangenomen. INBRAAK TE BERKHOUT. In den nacht van Dinsdag op Woensdag is een inbraak gepleegd in de Berkhoutermeer, gem. Berkhout, in de boer derij der familie Koster. De daders zijn vermoedelijk per motorfiets of per auto aangekomen. Door het indrukken van een ruit hebben zij zich toegang verschaft tot het huis. Uit een kamer aan de straatzijde hebben zij gouden, zilveren en juweelen sieraden ontvreemd De echtgenoote van den eigenaar is raadslid van Berkhout. De door haar verzamelde raadsstukken vond men overal in den boomgaard verspreid. De politie stelt met behulp van een politiehond een onderzoek in. Van de daders is echter nog geen spoor ontdekt. De waarde van het ontvreem de kon nog niet worden vastgesteld. BRIEF VAN TEUN AAN HARM. Anna Paulowna, datum postmerk. Brave vriend Harm. Ik zeg teugen Mie: het gaat zoo as het gaat, maar vóór de Paasch moet Harm toch 'n teeken van me hebben, dat ik nog in den „Polder der le venden" ben. - Ze hebben me anders raar bij m'n jassie gehad, jong 1 Ik kreeg „tante Griep dat hardnekkige, ouwe, brommerige waif op be zoek en as die eenmaal je hand goed vast te pak ken heb, leet ze je niet los uit louter hartelijkheid en zit je voor je het weet gevangen tot aan je kin in de dekens gestopt en leet ze je asperine slikken en citroen drink dat ie er akelig van wordt. Ja, jong, tante „Griep", die akelige, verve lende ouwe tang stuurt je heele voorjaarspre- gram in de war. En deerbai kwam nog, dat Mie in heur schoonmaakwoede uit louter saggerde- reinighaid, dat ik as 'n vette os lag te zweten, deuren en ramen wagenwijd openzette en de bed den klopte, dat hooren en zien je verging; zoo had ik vanzelf dagen noodig om op verhaal te komen. Efain, nou dat de blommetjes bij ons in Bree- zand weer openkomen, kallevateren we allemaal wel weer wat op. En warempel, Harm, het was hoog noodig, want gerust, jonge, hier in den Pol der benne 'n hoop „zieke en zoekende zielen", die met de kop in de veeren loopen Daar heb je de „ouden-vandagenhuis - commissie Die heeft de zoekziekte met permissie Ze wipt dagelijks deur den Polder as 'n hinde, Maar kan geen geschikt terreintje vinde En 'n warm voorstander is nou zielsbang, dat de oogen der commissie zijn blijve hangen a^n de „stille Drie Bruggen!" Da's te doods voor de oudjes, zucht ie! An de Kleine Sluis, de buurt dei feesten, vindt ie 'n betere plaats 't Is toch bar Wil ie warachtig de oudjes nog doen scharrelton nen Moeder „Huiszorg" martelt ook, en dan zoo jong nog. Ze lijdt aan „zwaarmoedigheid!" De verpleegsters, anders zoo zorgzaam en week Ze laten moeder Huiszorg in de steek Moe bood 40 pop en de kost nog bovendien, En nog liet zich geen verpleegstertje zien En dan zijn dd hulproependen den dokter aan het plagen Foei, zulk leed is niet te dragen Maar er loopen er nog meer slap op de beenen. Het bestuur van onze Breezander bewaarschool- vereeniging waggelt als 'n dronken vloo; ze heeft 40 graden koorts. Ja, dat is je wat Ja, in Breezand tapte men vroeger de mop: De bewaarschoolvlag, die moet in top ,,'n Bewaarschool is 'n lang gevoeld gebrek Maar nu, nu is haar kraantje lek De moeders, door de school van 't kroost ontdaan Lieten nu het bestuur in zijn hemdje staan. Op de vergaring was bijna geen wezen te zien. Waar bleven die enthousiaste lien Beschouwt men 't als in Rusland als 'n kinder-asyl Dan is het 't beste: De bewaarschool die kwam de bewaarschool die viel Nou, plezierige feestdagen, je vriend TEUN. GEMEENTE WIERINGEN. -- In den na-nacht van Donderdag op Vrijdag bleek er brand uitgebroken te zijn in een schuur tje op de eendenhouderij van den heer Nic. Ta^- kes te Westerland. Toen de eigennaar er bij kwam stond het inwendige van het gebouwtje geheel in vlam. Wel wist men het vuur met ver eende krachten na eenigen tijd meester te wor den, doch dat kon niet verhinderen, dat het voor den eigenaar een groote schadepost werd. Drie broedmach ines stonden toch in volle werking, 'en nu was alles door 't vuur vernietigd. Ook 'n groote hoeveelheid eieren, het gaarsel van 'n ge il eele week ging verloren. Een en ander was slechts laag verzekerd. Men gelooft dat de brand is ontstaan door het in on- gereede geraken van 'n lamp in de broedmachine Den Heer S. Russelman heeft zijn goedge keurde hengst „Soda" verkocht aan den heer Waiboer te Anna Paulowna. ^Wegens de concurrentie van de vaste kust was #l|^|^iden eener hengst niet meer loonend en d^ ^e heer Russelman besluiten hem te verkoo- pën, zoodat thans alhier geen enkele dekhengst meer gehouden wordt. Onze plaatsgenoote mej. Tr. Klarei behaalde te Schagen het einddiploma met aanteekening zeer goed, van de 2-jarige cursus der Handels- winteravondschool aldaar. -öDÏte verhuring van 't grasgëwas van dijken, wegen, kaden enz. enz. in eigendom behoorende aan Polder Waard Nieuwland heeft opgebracht 831.-, tegen 1076.-, in 1927. Tot hoofdingelanden van Polder Waard Nieuwland zijn gekozen in de vacature M. Bak ker Se. de heer C. Koorn Sz. en in de vacature M. Heijblok Sr. de heer R. Lont. BEKENDMAKING Burgemeester en Wethouders van Wieringen brengen ter algemeene kennis, dat de oorrespon dent der arbeidsbemiddeling buiten de kantoor uren, welke zijn gesteld des voormiddags van 7 tot 8 uur en des namiddags van 12.30 tot 1.30 en van 7tot 8 uur, per telefoon is te bereiken onder nummer 17 Hippolytushoef. Wieringen, 3 April 1928. Burgemeester en Wethouders voornoemd, L. C. KOLFF. De Secretaris, VAN DUIN. BUITENLAND. IN EEN SCHOORSTEEN GEVALLEN. Gistermorgen is een 30-jarige Belg, te Brussel woonachtig, die werkzaam was op een ongeveer 40 m hoogen schoorsteen van een steenfabriek te Roosendaal, door den schoorsteen naar bene den gevallen. De ongelukkige, die deerlijk ge wond bleek te zijn, werd naar het gasthuis ver - voerd, warr hij aan de verwondingen is overle den. SMOKKELAAR. Uit Londen wordt gemeld Een boete van iets meer dan 150 pond heeft heden het Theems-poli- tiehof opgelegd aan den eersten stuurman van het s.s. „Export", van Rotterdam. Het schip ligt in London Docks, waar de politie het doorzocht en bevond dat de stuurman belastbare waren als sigaren, tabak en jenever had binnengesmok keld. Terwijl de politie hiermede bezig was wierp de stuurman de goederen in het dok, waaruit ze werden opgevischt. VERGIFTIGD DOOR EEN KENNIS. In het dorp Offdillen (Nassau) is de weduwe Ortmann het slachtoTer geyvorden van e?n ver giftiging. Een 14 dagen geleden, kortt na de begrafenis van haar man had zij van de levensverzekering een belangrijk bedrag ontvangen. Eenige dagen daarna, kwam een van haar ken nissen, de 40-jarige kantoorbediende Schart1' haar een bezoek van rouwbeklag brengen. Zij dronken samen een kop koffie en zonder dat de weduwe iets merkte, deed Scharth ee Sterke dosis vergif in de koffie van de weduwe. Een paar dagen later vond men de weduwe in haar huiskamer dood op den grond liggen. Het geld is verdwenen. Scharth is voortvluchtig. ANNA PAULOWNA. Vergadering van „Huiszorg". De voorzitter, de Heer Keijzer opent met een hartelijk welkom en betreurt de geringe opkomst. De notulen, gelezen door den heer Secretaris den Heer Kramer worden onveranderd goedge keurd. Op voorstel van den heer Schouwvlieger werdt besloten de leden voortaan per convocatie op te roepen wellicht is dan de opkomst beter. Een advertentie in de bladen toch wordt door niet alle leden gelezen. Een dankbare hulde brengt voorzitter aan de nagedachtenis van wijlen Mevr. Bergman, die als bestuurslid steeds alle krachten aan „Huis zorg" wijdde. Uit het uitvoerige en keurige jaarverslag van den heer Kramer bleek van hoeveel nut „Huis zorg" in het afgeloopen jaar voor de lijdende menschheid is geweest. Behalve de vaste helpster, Mej. Jansen, zijn 73 losse helpsters werkzaam geweest en wel in 58 gezinnen. Het totaal dagen dat hulp werd ver leend bedroeg 1463. Tevens werd 32 maal assis tentie verleend bij de wascli. Het ledental is achteruit gegaan met 21, n.1 van 494 op 473. Jammer gezien de resultaten moest toch „Huiszorg" door schier ieder worden gesteund. Wat 't financieele betreft heeft de vereeniging veel medewerking ondervonden. Immers de fan- cy-fair bracht ruim 1406.- op. Van de Nutsver- eeniging „Vriendenkring" van Breezand werd 70.-. ontvangen van de tooneelvereeniging „Oe fening Kweekt Kunst" Spoorbuurt 145.77 en van de Schager Orchest vereeniging 37.60. Uit de rekening en verantwoording van de penningmeesteres, mevr. Faase«Van Hamerveld. blijkt dat de ontvangsten hebben bedragen 5091,09, de uitgaven 4942.1414, saldo 148.941/4, dus met het vorig saldo ad 1079.29 een totaal batig slot van 1228,2314. De commissie tot het nazien der rekening verklaart bij monde van den heer C. Liefhebber, dat alles in orde is bevonden. De begrooting 1928 wordt vastgesteld op 2773.24^- De aftredende bestuursleden Mevr. Meulcvelu en de heer A. Kramer worden herkozen. Thans moet er voorzien worden in 7-tal vacatures, ter wijl wegens te drukke werkzaamheden voor mevr. Keijzer, aan het aantal Bestuursleden nog 1 lid moet worden toegevoegd. Gekozen worden de dames Pranger-Kranenburg, Woudenberg- Langendijk, Stolte-Staal, Wigbout-Scheltus, Geerlings-Gutker, Prins-Gozeling, Muntjewerf-De Jong en Mets-Jonker. fTot commissie voor liet nazien der rekening worden benoemd mevr. Kaan-Kok, mevr. Swiert3 -Voorthuijscn en de heer H. Schouwvlieger. Veel wordt er ten slotte beraadslaagd over de kwestie der helpsters, het grootste struikelblok der vereeniging. Ondanks f 40 per maand plus kost werd geboden, kon men geen vaste help sters krijgen. In het bestuur had men zich dan ook al eens afgevraagd, of het niet beter was de vereeniging op te heffen, dan voort te sukkelen met onvoldoende krachten. Ten slotte werd besloten nog eens een poging te wagen door 'n jaar f50 per maand boven de kost uit te loven. De rondvraag geeft blijk, dat er legio klachten zijn, over sommige gezinnen, waar geholpen wordt. Sommigen trachten toch 'n helpster lan ger te houden, dan eigenlijk noodig is. En dan, degenen, die graag hulp zouden hebben, vallen maar al te dikwijls de dokter daarom lastig. Dit is ook de reden dat de dokter niet meer zoo sym phatiek tegenover „Huiszorg" staat als vroeger. Met 'n bemoedigend woord wordt ten slotte de vergadering door den voorzitter gesloten. SPORT. SUCCES-NIEUWS. A.s. Maandag 2e Paaschdag zal Succes II een wedstrijd spelen tegen Geel wit 4 van Den Helder. Aanvang 12 uur. Daarna zal Succes I een vriendschappelijke wedstrijd spelen tegen Alckmaria Vixtrix 4 van Alkmaar. Dit belooft een mooie wedstrijd te wor den, want Alckmaria beschikt over een flink elf tal en is zelfs kampioen van de 3e klasse C. Dus allen Maandagmiddag naar het Succesterrein om deze twee kampioenen tegen elkaar te zien speten. ANNA PAULOWNA: Maandag 2e Paaschdag is er voor voetballief hebbers weer wat te zien. Dan komen op het Ex- celsiorterrein Geel-Wit I en HRC II van Helder elkaar bekampen om 2 draagmedailles, terwijl Voor de verliezer een herinneringsmedaille be schikbaar is. Geel-Wit, tegenwoordig (GWG) speelt in de 4e klas N.V.B. en ofschoon zij dit sei zoen geen schitterende figuur maakten, zijn we overtuigd dat zij beter kunnen. HRC II speelt in de reserve-klasse NVB en neemt daar 'n heel goe» de plaats in. Wij ge*looven, dat het tusschen deze twee aan spanning niet zal ontbreken, daar beide ongeveer van gelijke kracht zijn. Zomercompetitie: Het programma voor Zondag 8 April luidt: W. Waard-Oudesluis half 2; scheidsr. Van Es. Maandag 9 Apr. geen wedstrijden o.d. zomerc. Zondag 15 April Oudesluis I -Succes I; scheids rechter Van Oorschot; W. Waard I - Breezand I scheidsrechter Van Es. ZIJN HEELE FAMILIE VERMOORD. In de nabijheid van Lemberg heeft een 20-jari- ge slagersknecht in een plotselingen aanval van woede zijn geheele familie vermoord. Eerst viel hij met een bijl zijn moeder aan, die hij met een slag den schedel openspleet, vervolgens bracht hij zijn vader eenige zware bijlslagen op het hoofd toe en sloeg ten slotte zijn negen jarig zus je neer. De vader en het dochtertje werden naar ht ziekenhuisi gebracht, waar de vader na aan komst reeds bleek te zijn overleden. De toestand van het meisje is hopeloos. De jonge man vlucht te de stad uit en houdt zich schuil in 't bosch. GESTRAFTE GIERIGHEID: Een juffrouw uit Achthoven had een gebruik te postzegel opnieuw gebruikt, ze had aan dat ding geknoeid en geknipt en geplakt, en ten slotte zat ie er op. Het zegeltje van twee centen zat op een visitekaartje. Toen op de fiets naar Utrecht, waar 't werd gepost. Als ze het dan mer ken, dan vinden ze me niet en heb ik twee cen ten uitgespaard. En het visitekaartje kwam ter recht maar in handen van de rechtbank en de juffrouw heeft zich te Utrecht wegens deze daad van gierigheid moeten verantwoorden. De eisch was een tegenvaller. Want haar financieelen tot- stand was volstrekt niet ongunstig. En de wet eischt tegen zulk 'n feit maximaal 'n gevangenis straf van 3 jaar of f 300 boete, aldus de officier wiens eisch luidde f 80 boete. En nu is het von nis geveld en luidde ook f 80 boete. f 80 boete om twee centen te besparen. BEKENDMAKING: Wegens de feestdagen verschijnt dit blad DINSDAG a.s. NIET PREDIKBEURTEN. EersJe PAASCHDAG HERV. GEM. Den Oever nm. 2 uur Ds. Van Beek. Westerland av. 7.30 uur Ds. Van Beek. Ilerv. Zusterkr. H.hoef Donderd. 12 April 8 uur. DOOPSGEZ. GEM. Hippolytushoef *v.m. 10 uur Ds. Van d. Veen. Diaken - verkiezing. EVANGELISATIE 11 hoef v.m. 10 uur de Heer J. Bosma TWEEDE PAASCHDAG HERV. GEM. H.hoef voorm. 10 uur Ds. Van Beek. Wf»sterland av. 7 uur Ds. Van der Veen. Doopsgez. Gemeente: S.troe voorm. 10 uur Ds. Van der Veen. EVANGELISATIE: H.-hoef voorm. 10 uur de heer Bosma. MARKTBERICHTEN Op de heden gehouden veemarkt waren aan voer en prijzen als volgt 9 Paarden 150 k 300; 27 Geldekoeien (mag.) 140 a 300 52 Geldekoei- en (vette) 40 Kalfkoeien 210 a 360 4 Pinken 110 140 327 Nucht. kalveren 8 a 18 332 Overhouders 32 a 40 2 Bokken en geiten 11 Varkens (mag.) 18 a 22 48 Varkens (vette) per Kg. 0.58 a 0.61 126 Biggen 8 a 15 13 Konij nen 0.15 a 2,50 131 Kg. Boter 1,60 a 2,10. Eeierveiling Schagen: 5 April: Aanvoer 84903 kipeieiren 55-77 kg. f5 a 5.20; 58 - 60 kg. f 5.20 a 5.40; 61 - 63 kg. f 5.40 a 5.90; Ongewogen per 100 bruin f 5.20 a 5.80; Wit f4.90 a 5.50; Gemiddeld f 5.20. 14029 Eendeieren 4.80 a 5.--; 6 kalkoeneie ren 1 il.~; 42 kievitseieren f12.— E ie j .-veiling Helder 5 April 1928. Anngevoerd: 18466 kipeieren-. Bruin 5.50 a 6.00 per 100; Wit 5.00 a 6.(10 per 100; Aangev. 711 eendeieren f 4.80 a 5.06 per 10O.

Wieringer courant | 1928 | | pagina 2