wereldprijs niet bedongen worden, doch onmid dellijk na Nieuwjaar vond hett overgroot,e ge deelte plaatsing in het buitenland. Uitbetaald kon worden voor prima qualiteit 2,01 per kg., eerste qualiteit 1,89, tweede 1,58, derde 1,40 en vierde 1,28. De algeheele doorsneeprijs Was 1.85 voor fokkers en weiders dooreen het gemiddelde der weiders was omstreeks 1,95. Voor het overgrootet deel van het jaar is ook de handel buiten de vereeniging op quali teit gebaseerd geweest, pas in den laten herfst werd alles weer dooreen verkocht. DOOR EEN STEEN GETROFFEN. Eén doode en éen gewonde. Zaterdag waren de mijnwerkers D. Gosek en W. Blaszjewski in de mijn Oranje Nassau 3 te Heerlen bezig met het kappen van kolen. Er viel een steen van het dak, welke den eersten doodelijk trof. Hij was 29 jaar oud en vader van twee kinderen. De tweede werd met vrij ernsti ge verwondingen naar het ziekenhuis te Heer len overgebracht. TWEE JONGENS VERDRONKEN. Maandagmorgen waren op de Rijn- en Schie- kade te Leiden twee jongens, de elfjarige v. d. Kwast uit de Hoefstraat en de tienjarige Witte- man, wonende op de Jan van Houtkade, in een kano aan het roeien, toen plotseling, dei kano omsloeg. Beiden verdwenen in de diepte. Door iemand, die juist de brug passeerde, werd het ongeval opgemerkt. Hoewel verschillende per^ sonen zich te water begaven en door te duiken hebben getracht de drenkelingen naar boven te brengen, is hun dit niet mogen gelukken. Eerst nadat de politie ongeveer een half uur had ge dreigd zijn ze opgehaald. Hoewel men nog gerui men tijd bezig is geweest door middel van zuur 9tofapparaten te trachten de levensgeesten op te wekken, is dit niet mogen gelukken. DOOR EEN DRAAIENDE SCHIJF GEGREPEN. Zaterdagmorgen omstreeks half zeven is in de fabriek van de Haarlemsche Draadtrekkerij te Haarlem een arbeider om het leven gekomen. De 34-jarige W. v. d. Heyde was bezig met het verrichten van werkzaamheden aan een elec- trisch gedreven draadtrekmachine. Aan deze machine bevindt zich een draaiende schijf met een haak. Deze haak greep den man in de klee- ren, waardoor hij werd medegesleurd en door een strak gespannen draad omkneld werd. Een in de nabijheid staande arbeider, die het onge val zag, zette onmiddellijk de machine stop, doch het was reeds te laat. Toen de man bevrijd was, bleek hij reeds te zijn overleden. Het stof felijk overschot is naar een der ziekenhuizen vervoerd. DOODELIJKE VAL. Zaterdagavond is de 8-jarige M. de Boer die op het dak van do ouderlijke woning in de Bou- dewijnstraat te Rotterdam was geklommen, uit de dakgoot op straat gevallen. Met een schedel breuk is de jongen naar de hulppost aan de Maashaven vervoerd, waar hij bij aankomst reeds overleden bleek te zijn. BOSCH- EN HEIDEBRAND. Zondagmiddag brak een bosch- en heidebrand uit in het natuurpark „De Pan", terzijde van dert Amersfoortschen weg. De brand liet zich aanvankelijk ernstig aanzien, doch de Zeister politie, geassisteerd door eenige arbeiders van het park en een aantal militairen, wist het vuur dat reeds een vrij groote vlakte had aangetast, met takken, schoppen en bijlen te bedwingen. ONVOORZICHTIG. Te Oostburg heeft een 17-jarige jongen een brandende lucifer in een benzinevat geworpen. Het vat ontplofte. De jongen, die ernstig ge wond werd, overleed spoedig. EEN NOODLOTTIGE VERGISSING. Een jongeman uit Gent, die Zaterdagavond met nog twee kameraden in een plezierjacht te Amsterdam was aangekomen, om de Olympi sche Spelen bij te wonen, is Zondagmorgen het slachtoffer geworden van een noodlottige ver gissing. Aan boord van het jacht, dat ligplaats aan den Amstel gekozen had, wilde hij als me dicijn een hoeveelheid bitterwaren innemen, doch merkte te laat, dat hij het verkeerde flesch je uit de kast had genomen. Het bleek, dat hij in plaats van zijn medecijn ammoniak gedron ken had. Gekweld door hevige pijnen snelde de jonge man de straat op en liep het eerste café binnen, dat hij zag. Daar liet men hem terstond véél water drinken en waarschuwde den genees kundige Dienst, welke den jonge man. naar het Binnengasthuis vervoerde. Gelukkig was de hoeveelheid ammoniak, die de jongeman had ingenomen, niet zoo groot geweest. Zijn toe stand was dan ook 's evonds redelijk wel. EEN DUUR REISJE. Op de reis van Harwich naar Hoek van Hol land is uit den koffer van een vrouwelijk pas sagier een aantal sieraden t.w. van pl.m. 200 dollar ontvreemd. BEKNELD. ÏTe Delft is gistermiddag op den Spoorsingel het vierjarig zoontje van den heer Van Noorden uit de Johan de Withstraat bekneld geraakt tusschen een met zand beladen wagen en het spoorhek. Het kind werd ernstig aan het hoofd verwond en is enkele uren daarna aan de gevol gen ervan overleden. GEZAKTE SCHOLIEREN ER VAN DOOR. Drie scholieren in Den Bosch hadden geen ge luk gehad met hun H.B.S.-examen. Zij besloten er gezamenlijk* van door te gaan. De ouders ver keerden in groote onrust en Zaterdagavond kon men in de politieomroep hun opsporing hooren verzoeken. Zondag reeds is het drietal ontdekt Zij kampeerden te Cromvoirt in een tent en hadden zich reeds aan een boer verhuurd om te helpen hooien. KERKNIEUWS. MODERN BEELD. God de Heer heeft 't groote uitzendsta- tion, voor niemand toegenkelijk en Hij zendt er des daags maar nog meer des nachts zanger» van vrede en heil, van genade en zaligheid uit, en onze ziel is het ontvangstationnetje. Alleen Christus moet stralende om ons wonen. Als de Lamp „Chriistus" niet brandt, begint gij niets, maar als 't Licht in ons woont, doet de Godde lijke Regelaar de Heilige geest ons vinden en al wat er uit Vaders uitzendstation uitgaat. „Als 't Licht dus niet brandt, is de aarde dor en zijn de luchten leeg, maar als Christus in ons stralen gaat, is de aarde vol van zegen en zijn de luchten vol van hemelsche muziek." (Ds. J. W. P. Ie Roy in „Onze Herdersstaf".) PROVINCIALE „VAN WEEK TOT WEEK RUBRIEK." We leven tegenwoordig in een tijd, waarin men weinig kan doen of laten, zonder rekening te houden met allerlei wettelijke voorschriften. Er wordt dikwijls geklaagd over al die belem- uieri gen van de persoonlijke vrijheid, over de inmenging in iemands particuliere zaken. Zee1-- zeker vaak terecht. Maar toch merken we ook vaak weer ,hoe die maatregelen van hooger hand even nuttig voor het algemeen belang als vervelend voor de betrokken persoon kunnen zijn. Daar werden we deze week weer aan her innerd, toen we van alle kanten weer de gerich- ten lazen over mond- en klauwzeer en, we zou den haast zeggén ais noodzakelijk gevolg daar van, ook hoorden van een veehouder in de Zuid zijpe, die verzuimd had daarvan aangifte te doen, met als gevolg een proces-verbaal. We gelooven gaarne, dat die veeziekte met al de daaraan verbonden beslommeringen voor de boeren een last en een schadepost is, maar daar staat tegenover, dat zonder dit strenge toezicht de zekte zich nog veel meer zou uitbreiden, 't Is hier van twee kwaden het minste. En dezelfde gedachte trof ons opnieuw bij het lezen -van het verslag van den Keuringsdienst voor Waren te Alkmaar over 1927. Die dienst is voor het grootste deel van Noordholland belast met het toezicht op alle plaatsen waar eet- ol drinkwaren verkocht worden. Daarvoor be schikt zij over een zes-tal keurmeesters, die voortdurend controle uitoefenen. We kunnen ons heel goed voorstellen, dat er omstandighe den in het leven van een winkelier of melkboer zijn, waarin zij de onverwachte komst van zoo4n keurmeester „met gemengde gevoelens" begroeten, om het maar netjes uit te drukken. Maar toch, we rillen en beven, als we lezen, wat we misschien ingeslikt zouden hebben zonder die controleondeugdelijk ijs, uitgeslagen worst, die met kleurwater weer wat toonbaar was gemaakt, onverpakte winkelwaren, waarop de muizen heele nachten kermis hadden ge vierd. Vicor dat alles en 'nog veel meer heeft de Keuringsdienst ons behoed en wij kunnen haar daarvoor dankbaar zijn. Het ligt voor de hand, dat die controle zoo veel mogelijk op ongeregelde tijden plaats heeft. En juist daarom is de Dienst zelf een beetje be^- zorgd over Texel, omdat de keurmeesters daar alleen op vooraf bekende tijden kunnen komen, met de boot. En, staat er in het verslag, de vrees bestaat, dat zijn komst dan wel eens eerder ge signaleerd wordt dan wenschelijk is. Wij zou den zeggen laat men die juffrouw Leibrand, die over de Zuiderzee gezwommen is, tot keur meester benoemen, die kon ook wel zonder boot en dus op ongeregelde tijden op Texel komen. Op datzelfde Texel, dat toch zoo dicht in onze nabijheid ligt, is jarenlang een soort oorlog ge voerd, zonder dat we er veel van gehoord heb ben. 't Is trouwens een onbloedige oorlog ge weest geen enkele Tesselaar heeft er bij in 't zand gebeten. De zaak was deze na lang over wegen was voor eenige jaren besloten tot bema ling van den polder Waal en Burg. Maar toen kwam de vraag wat voor bemaling, olie of electriciteit En over die vraag zijn heel wat woordjes gewisseld. Het poldlerbestuur besloot ten slotte met 4 tegen 3 stemmen tot oliebema ling, maar de meeste stemgerechtigden waren voor Electriciteit. Nu is de strijd hoogerop ge bracht, n.1. voor Gedeputeerde Staten. En deze hebben thans de oliebemaling, niet goedgekeurd zoodat de heele zaak weer evenver is als twee jaar terug. Vast staat alleen, dat het achtbaar polderbestuur niet in de olie raakt. Ja, zoo kunnen er over een betrekkelijk een voudige zaak heel wat woorden vuil gemaakt wo-ijden. Zoo was het ook al in den raad v,an Opperdoes. Die gemeente verheugt zich, behal ve in een beroemden naam op aardappclgebied ook in het bezit van een assistente aan de O. L. school, d.w.z. een onderwijzeres, die door de gemeente betaald wordt, doch maar een zeer klein salaris geniet. De betrokken onderwijze res, die reeds een jaarlijksch inkomen van drie honderd gulden had, waagde het er toch op, om verhooging te vragen. Nu, de meeste raads leden vonden dat wel billijk, maar één kwam toch met zeer gewichtige bedenkingen. D'r wordt veel te veel geleerd tegenwoordig, vond hij, alle menschen willen hoogerop, en 't slot van de zaak is, dat je niet eens een dienstbode kunt krijgen. We moeten wijzer zijn en aan dat vele leeren eens een einde maken. Wat dit alles met het salaris van de assistentie te maken had, bleef in het duister. Dat er tegenwoordig te veel gestudeerde menschen rondloopen en daar door velen geen werk kunnen krijgen, is na tuurlijk volkomen waar, maar dat goed onder wijs voor alle kinderen op de lagere school van geweldig belang is, dat is nog veel grooter waarheid, En juist dit laatste vergeten men schen al deze profeet van Opperdoes geheel. Gelukkig bleek duidelijk, dat alle andere Raads leden er niet zoo over dachten, en dus de tegen stander een even zeldzame vogel was, als de rnnsch, die den laatsten tijd in Weere rond vliegt en een witte kop en snavel en bonte vleu gels bezit. Die juffrouw met haar thans zoo geweldige salaris van etentjes 500 gulden per jaar, mag wel niet naar de Oude Zeng gaan, want daar is het voor menschen met geld niet veilig. Al thans, twee dagen achter elkaar, Woensdag en Donderdag, moest de politie van Medemblik ie mand inrekenen wegens diefstal van geld. Voorwaar, de Zuiderzeewerken veroorzaken in Medemblik al net als op Wieringen, heel wat drukte en heel wat last. PROVINCIAAL NIEUWS. BIOSCOOP AFGEBRAND. Zondagnacht om half éen brak brand uit in de Wormerveersche Bioscoop. Het groote stee- nen gebouw brandde geheel uit. CASTRICUM. Ongelukkige val. Toen Dnder- dagmiddag de echtgenoote van den veeh. J. G. alhier zich op den hooizolder bevond en naar beneden wilde langs de ladder, gleed deze uit, waardoor zij zoodanig kwam te vallen, dat een harer armen op twee plaatsen was gebroken. De geneesheer, die gewaarschuwd werd, vond echter overbrenging naar het ziekenhuis niet noodig. De arm is Vrijdagmorgen gezet. OPMEER. De heer B., kaasmaker aan de zui velfabriek alhier, kreeg bij de werkzaamheden een hoeveelheid zuurstof in de oogen, waardoor men vreest, dat hij het gezicht zal moeten mis sen. SPANBROEK. Een knecht van den heer Sch. kreeg bij het vastleggen van een hooiponder een geweldige slag in het gezicht door het bre ken van een touw. De getroffene moest onmid dellijk naa** het ziekenhuis worden vervoerd. Het geva' ^at zich ernstig aanzien. l('LDË&BEMALING OP TEXEL. Het be stuur van den polder Waardenburg op Texel heeft indertijd besloten, dat tot oliebemaling zal worden overgegaan. De tegen dit besluit in gebrachte bezwaarschriften zijn in een openba re vergadering van Ged. Staten van Noord-Hol land behandeld. Naar verluidt hebben Ged. Staten het besluit niet goedgekeurd o.m. op grond van de over weging, dat het een algemeen belang voor Texel is, dat het electrificatie zoo ruim mogelijk zal geschieden. GEMEENTE WIERINGEN. BEKENDMAKINGEN. KERMIS te WIERINGEN 1928. De Burgemeester van Wieringen ma.akt be kend, dat het sluitingsuur der tapperijen te Hippolytushoef gedurende de kermis 1928 van af Donderdag 26 Juli tot en met Maandag 30 Juli voor alle dagen zal zijn 's nachts 2 uur van den volgenden dag. Op Zondag 29 Juli zullen tenten, kramen enz. tot 's namiddags half vier gesloten moeten zijn. In de tapperijen wordt dien dag tot dat uur geen dansmuziek gemaakt. Straatmuzikanten en liedjeszangers zullen Donderdagmorgen vergunning kunnen vragen. Zij mogen 's middags na drie uur buiten de kom van Hippolytushoef en na zes uur binnen die kom, niet zingen of muziek maken. Wieringen, 21 Juli 1928. De Burgemeester voornoemd, L. C. KOL FF. ONTHEFFING WINKELSLUITING. Burgemeester en Wethouders van Wielin gen brengen ter algemeene kennis, dat geduren de de kermis 1928 ontheffing wordt verleend van de bepalingen der verordening op de win kelsluiting, in dier voege, dat de winkels vanaf Donderdag 26 Juli tot en met Maandag 30 Juli geopend mogen zijn tot 's nachts 2 uur van den volgenden dag. Gelijke ontheffing wordt verleend van het verbod tot het venten op of aan den openbaren weg, eveneens tot het nachtelijk uur, hierboven voor eiken dag aangegeven. De ontheffing wordt slechts verleend voor de winkels en voor het venten binnen de kom van het dorp HIPPOLYTUSHOEF. Wieringen, 21 Juli 1928. Burgemeester en Wethouders voornoemd, L. C. KOLFF. De Secretaris, VAN DUIN. HONDENBELASTING. Burgemeester en Wethouders van Wieringen brengen ter algemeene kennis, dat, te beginnen met het jaar 1928, een nieuwe regeling is vast gesteld voor de invordering der belasting op de honden. Ieder houder van één of meer honden is in het vervolg verplicht jaarlijks in de maand Ja nuari ten kantore van den Gemeente-ontvanger aangifte te doen van het getal honden, dat op den eersten dier maand door hem of door de leden van zijn gezin wordt gehouden. In het jaar 1928 moet die aangifte geschieden in de maand Juliechter zal daartoe gelegenheid gegeven worden tot 25 Augustus a.s. De belasting moet tegelijk met de aangifte ten kantore van den genoemden Ontvanger worden voldaan tegen afgifte van quitantie. Bij de voldoening der belasting wordt voor eiken hond kosteloos een metalen kenteeken uitge reikt, welk kenteeken door de honden, wanneer deze zich op den openbaren weg bevinden, goed zichtbaar aan den halsband bevestigd, moet worden gedragen. Misbruik van deze kenteekenen of verzuim tot het doen van aangifte wordt overeenkomstig de verordening gestraft. Honden, zonder kenteeken op den openbaren weg aangetroffen, worden gedurende hoogstens 3 maal 24 uur in bewaring genomen en daarna ter bèschikking van de politie gesteld. Geduren de dien termijn kunnen de dieren door den ei genaar slechts worden opgevorderd na betaling der kosten van onderhoud volgens tarief. Wieringen, 23 Juli *1928. Burgemeester en Wethouders voorn., J. BOSKER, lo.B. De Secretaris, VAN DUIN. De Heer C. Ruijter te Oosterklief heeft aan gifte" gedaan, dat onder zijn vee het mond- en klauwzeer is uitgebroken. Burgem. en Weth. hebben bouwvergun ning verleend aan A. Duijnker voor een woon huis aan den Westerlanderweg aan J. Aris voor een woon- en winkelhuis aan de Molger- dijkaan J. Lont Cz. voor een schuurtje achter zijn huis aan de Voorstraat aan K. Maaskant Voor een woonhuis te Zandburen. Aan de Zuiderzeewerken bij Wieringen zijn ruim 40 Urkers te werk gesteld op de laadbak ken, en enkele steenzetters. Onder leiding van den voorzitter van den Bond, den Heer Strijbis, is een af deeling opgericht van den Chr. Algeni. Transport Arbeidersbond. Krasse oudjes. J.l. Vrijdag herdachten in in stilte de heer en mej. Jb. Bakker Sr. en E. Bakker deWit te de Gest hunne 55-jarige1 echt- fvereeniging. De heer Bakker de voormalige meelmoltiiaar tri zijn echtgenoote- verkeeren nog in goede gezondheid en hadden alhoewel deee feestdag stil gehouden werd nog vele feli- citatiën en bloemstukken in ontvangst te ne men zoodat het tenslotte nog een aardige feest dag was. i Op de Oude Zeug werd in sommige woon keten herhaaldelijk geld vermist en thans slaag de de politie van Medemblik er in de vermoede lijke daders op te sporen. Het waren een zekere M. R. en A. B. Beiden werden aangehouden en ter beschikking gestelr van den Officier van Justitie te Alkmaar. Met verlof. Ingang 21 Juli 1.1. heeft burge meester Kol ff zich met 4 weken verlof buiten de gemeente begeven. Gaat niet door .De heer M. J. Tijsen te Den Oever, welke onlangs zijn café met vergunning aldaar aan een tweetal machinisten bij de Zui derzeewerken had verkocht, ontving de treurige tijding dat de koopers wegens geldgebrek de koop niet konden aanvaarden. POLITIE. Aan komen loopen een kalf en een schaap met een lam. Verloren op de Kermis te Anna Paulowna een sjaal. Inl. bij den Gemeen te Veldwachter te Wieringen. De Radio - Centrale te Hippolytushoef een succes. Zaterdagavond is de door den heeir Jan nes Bosker Jz. alhier opgerichte radiocentrale in werking gesteld zoodat de eerste 10 aange slotenen dien avond al van de Hilversumsche uitzending konden genieten. De inschakeling geschiedde precies des avonds te ees uur door den jongeheer Cor Engel Az., Door de V. A. R. A. werd des avonds tevens per radio melding gemaakt van de inwerking stelling der Centrale te Hippolytushoef. Gezegd kan worden dat deze eerste avond uit stekend is geslaagd. Het toestel werkte prachtig en was bij allen de weergave uitmuntend, zoo dat wij aansluiting kunnen aanbevelen. Ook te Den Oever wordt spoedig meit de radi odistributie begonnen, waar zich reeds een be langrijk aantal gegadigden opgaven. -- Onze plaatsgenoot, de heer D. Lont Kz., melk controleur alhier, heeft met gunstig gevolg examen afgelegd voor diploma Boekhouden, (Mercurius) 't welk werd gehouden te A'dam. ANNA PAULOWNA. - ONZE POLDERSCHE KERMIS Buitengewoon druk was het Zondag in den Polder. Op alle wegen zag m endrommen fiet sers, motors, auto's en bussen, niet te vergeten, maar al te dikwijls omgeven door dichte stof wolken, zich in de richting van „De Sluis" spoe den. Men kon zien: „het was Kermis Uitermate gezellig was het gewriemel tus schen al de kramen en tenten, en de immer dreunende orgels van luchtschommel, zweefmo len en Turksche schop, verhoogden de kermis- stemming. Het was een lollige boel. Doch ook hier wordt de kermis „gemoderni seerd!" dat wil zeggen, de sport wordt op deze dagen niet vergeten, integendeel, iets extra's komt op het strijdtooneel 1 Zoo mochten wij dan Zondagmiddag op het sportterrein twee voetbalwedstrijden bewonde ren: de wedstrijd Helder (veteranen - Kleine Sluis eindigde in een gelijk spel 3-3. Hierna de wedstrijd Helder I - West Frisia I, waarvan na een vlug gespeelden kamp Helder met 2-0 uit het strijdperk trad. Hoewel de pa»* tijen in het veld vrij gelijk tegen elkander op konden, is de overwinning volkomen doo r Hel der verdiend. Technisch waren deze de meerde re. De twee doelpunten werden beiden pas na de rust gemaakt en wel door de rechtsbuiten de heer Bak. Na afloop van dezen zeer spannen de wedstrijd werden de prijzen uitgereikt in de Danssalon van Benema. Maandag wordt altijd genoemd „de stille dag" doch het was niet stil De voorstellingen zoowel bij Jonker als bij Slikker waren zeer druk bezocht en ook Schenkels bioscoop mocht zich in een groot aantal bezoekers verheugen. In Benema's danstent was het tijdens het ser petinebal heel druk Zoo spoeden de dagen zich voort en weldra zal onze kermis 1928 weer tot het verledene be- hooren. Gaat alles vandaag ook van 'n leien dak dan is zeker alles flink van stapel geloopen en zullen wij allen een aangename herinnering aan deze feestdagen bewaren MARKTBERICHTEN ALKMAAR, 23 Juli 1928. Op de heden gehou den weekmarkt waren aanvoer en prijzen als volgt47 vette koeien 260 k 390 17 vette kal veren, 60 k 140 vette kalveren per ned. pond 1,10 a 1,40 52 Nucht. kalv. (slacht) 8 a 22 778 vette Varkens (zware) per ned. pond 6265 centZouters per ned. pond 6466 cent. EIERVEILING, ALKMAAR, 21 Juni 1928. Aanvoer 115.000 Kipeieren. Prijzen 56-58 Kg. 5.60 a 6 58-60 Kg. 5.80 a 6.60 60-62 Kg. 6.10 a 6.80 62-64 Kg. 6.60 k 7 Bruine 60-66 Kg. 6.20 7.20. Aanvoer 20.000 Eendeieren Prijzen 4.90 k 5.20. LEVE HQT GEZAG. In Amersfoort mag aan de lagare scholen vrijaf gegeven worden als des voormiddags om half elf bij wolkenloozen hemel de thermometer 75 graden aanwijst. Het hoofd der school be paalt, waar de thermometer gehangen wordt. Het is altijd aangenaam te zien, dat er dan toch nog nu en dan een poging wordt gedaan de overheid te gelven, wat haar toekomt. Het hoofd der school, aan wien reeds zooveel be voegdheid is ontnomen, zal dus voortaan mp- gen bepalen, waar de thermometer behoort te hangen. Vreezen B. en' W. van Amersfoort, dat onderwijzers of zelfs de conciërge voor der» thermometer een te ongunstig plaatsje zouden kiezen Om van de woelige schare vrij te ko men -t1- i De toevoeging aan 't slot der verordening van B. en W. geeft in dat opzicht te denken. Maar als het hoofd den thermometer nu eens in den kelder hangt i HENGSTENKEURINGEN. De gewone keuringen van tot dekking bestem de hengsten in dit najaar, welke alleen door iStatmboek-Commlissiën zulleij geschieden, zul len worden gehouden: 21 Aug. te Texel; 22 Aug. te Terschelling; 23 Aug. te Wieringen en Scha- gen, allen voor type tuigpaard.

Wieringer courant | 1928 | | pagina 2