Probeert bet eens ROODE POOL 13 CENT GELE POOL 1t CENT De Raadselachtige Haargroei! Alle voordeelen van dure tabak voor f- de halve prys. PEK HALF «AS niet tfeteHrf" - JOSEPHINE IN BERLIJN. Josephine Baker heeft Berlijn plotseling ver laten. Terwijl haar managers in de Duitsche hoofdstad nog zeggen, dat zij daar 20 dezer in 'n revue zal meewerken, wordt reeds in de Parij- sche bladen geadverteerd, dat zij haar cabaret weer heeft heropend. De Berlijnsche bevolking heeft niet de minste notitie van de negerin ge nomen. SCHEREN MET! ERNSTIGE GEVOLGEN. Een arbeider te Gorlitz (Silezië) had zich op een Zondag laten scheren, hoewel op Zondag de winkels gesloten moeten zijn. Een verklikker gaf het geval aan en daar de arbeider voor de rechtbank had verklaard uit vriendschap te zijn geschoren, terwijl later bleek, dat hij 15 pennin gen had betaald voor het schrappen van zijn baard, werd hij wegens meineed tot een jaar tuchthuisstraf veroordeeld. DOOR EEN WOEDENDE HENGST GEDOOD De bekende Engelsche operazanger Nicholson wandelde te Givespyre door een weide, toen hij plotseling door een woedende hengst werd aan gevallen. Nicholson werd tegen den grond ge worpen en letterlijk vermorzeld. Twee vrouwen waarschuwden den boer, doch tien mannen wa ren noodig om het paard te verjagen. Het slacht offer was inmiddels overleden. De hengst werd met geweerschoten afgemaakt. M.A.Z. en over 'n jaartje gaan we allegaar de lucht in, of we zien ze vliege, net as de boere an durp verleden week die in de vroege donkere ochten op weg naar de keesfebriek allegaar be keurd wiere omdat ze gien licht op hadde. Goed om wakker te worre. Nou, besjoer hoor, HARM. BRIEF van HARM aan TEUN I Wieringen, datum postmerk. Beste TEUN. Het is hier in de leste jaren zoo miserabeld drok, dat ik hew kwalijk tijd om jou zoo nou en den 's 'n briefke te schrieven. Trui zeit wel d'r 's in zok 'n leven gaat 'n mensch tien jaar eerder de kraoiemarsch op! Ik zeg mensch, je w&sJ veul, maar hier ben je toch mis .mee, Vroeger, we nog jong wa,r£_^faxriitten de slagers met z'n drieëy /her ién varken in de week. En nou xïóü zag ik voer de deur van ién slager 'n auto met tién vette toeten voer de deur staan, die 'n ién week deur het keelgat van de Wierinver bur gerij naar binnen flupen. Nou, de menschke, die zooveul karbenaadjes en zijë spek onder d'r ribbe hewwe, die kenne gerust wel 'n stootje ve le en zelle niet tien jaar eerder mortibus gaan. Niet dat de menschke hier niet an der leste uur denke. Dat ken je op ouwejaars-evend zien! Den zitte de kerke stampvol en wille er 'n hoop voer het heele jaar goedmake. En enkele Zunda- gen leden leek het in de Westerlangder kerk ok precies ouwe jaar, zooveul kerkgangers. Maar la ter kwam ik an de weet, dat de gemeente wou de kerk 'n pooske voer schoei gebruke en toe dochte er 'n hoop: „jonge nou moet ik toch noo dig 'n keer heen, 'k ben er nog niet weest en met ouwe jaar kon er nog wel schoei in weze Zoo ken je toch zien, dat er verscheiën, al gaan ze niet te veul naar dominéé, toch wel over d'r hachie prakkizeere. Maar ja, nou stelt de gemeen te de schoelbouw als maar uut, en of de kerk nou alle Zundagsche nog zoo vol is, weet ik niet! Ja, al loopt alles hier hard, ..'t gemeentebe stuur doet piano an! Drie planne voer schoel bouw laveere maar heen en weer van B. en W. naar de inspecteur van de inspecteur naar de mi nister, van de schimmel staat er op, maar van bouwerij .zien je heelekedal niks Mien T|rui zeit, 't hindert niks. den de kiende- re maar niet naar schoei. Ze worre vanzelf wel oud én wies. Zoo metien leete we ze allegaar vliegenier worre, want je het zeker wel hoort Teun, dat we in 't meerke bij de afsluutdiek 'n vliegkamp kriege, en naar ze op 't hoekje Zun- dag vertelden komt er op 't langd achter Bertus Keijzer, in de Butterhoek 'n landingsterrein voer vliegmachines met wiele. Jonge, jonge, jonge, wat 'n drokte. Eerst hadde we de Prins, nou hewwe we de M.U.Z. en de RECHTZAKEN. BELASTING-ONTDUIKER. De rechtbank te Rotterdam heeft een zaak be handeld tegen een rentenier uit Oostvoorne, die de belasting-autoriteiten opzettelijk in den waan zou hebben gebracht, dat zijn zuiver vermogen 118.675b edroeg, terwijl dit in werkelij^^M 148.575 bedroeg. Voor de Rijksinkomstenbelas- ting had hij als inkomen 5840 opgegeven, ter wijl dit in werkelijkheid 7265 was. Tegen den verdachte, die erkende hetgeen hem was ten laste gelegd, eischte de vertegen woordiger van het O. M. een gevangenisstraf voor den tijd van 3 maanden. SPIJKERS EN STAKERS. Voor de Rotterdamsche rechtbank heeft zich een loodgieter te verantwoorden gehad, die op 1 Juni j.1. te Schiedam spijkers zou hebben ge strooid voor den auto van zijn patroon, in wel pen auto werkwilligen werden vervoerd. De verdachte ontkende kopspijkers voor den auto van zijn patroon te hebben gegooid. Hij wist wel dat er spijkers gestrooid waren. Na getuigenverhoor eischte de vertegenwoor diger van het O. M., mr. J. G. Holsteyn, een ge vangenisstaf van 2 maanden. nel PROVINCIAAL NIEUWS. VERBORGEN KRACHTEN DER NATUUR. Het begint met een nauw merkbaar jeuken der hoofdhuid, hetwelk spoedig, ondanks her haalde wasschingcn, erger wordt .Dat is het eerste teeken van haaruitval. Een gezond mensch heeft ongeveer 75.000 hoofdharen, welke te zamen een gewicht van méér dan 1300 kilo kunnen dragen. De hiervoor benoodigde kracht kan zeker niet worden weg gecijferd en toch kan ze zich niet uiten door onbelemmerde haarproductie, wanneer de haar- hodem door roosvorming en verhoorning is aan getast. De gevolgen van de onderdrukking dezer groeikracht worden vrij algemeen verwaarloosd en meestal dan pas, wanneer hevig haarverlies optreedt, wordt getracht er „iets" tegen te doen. Let eens op Uw kam en zie, of in Uw haar nog voldoende kracht aanwezig is. Zieke en doode haren vallen reeds bij een zachte aan raking uit en wanneer men al deze haren eens van het hoofd zou verwijderen, zou u onmiddel lijk een geheel ander aanzien hebben. In het al gemeen blijven deze haren nog maandenlang tusschen het gezonde haar zitten, waardoor nog een valsch beeld van de welgesteldheid van Uw haardos wordt veroorzaakt. Het haartooisel lijkt nrr v o'voeren trrwT een komend? !cnolke:d K. V. K. HOLLAND'S NOORDERKWARTIER. In de gisteravond te Alkmaar gehouden ver gadering der Kamer van Koophandel voor Hol- land's Noorderkwatier werd besloten een adres aan den minister te zenden, waarin wordt ge zegd, dat volgens hare meening het ontwerp tot wijziging van de Ziektewet onvoldoende re kening houdt met uit de practijk voortgekomen bestaande regelingen tusschen patroons en werklieden. Verzocht wordt het ontwerp niet aan te nemen zonder wijziging, waardoor aan de kleine en middelmatige ondernemers, die de ziekteverzekering hunner werklieden tot dusver in eigen beheeren risico hadden, onder zekere voorwaarden en toezicht wordt toegestaan het fciekengeldrisico zelf te dragen. HENSBROEK. Het korte doch hevige onweer, dat Dinsdagavond over ons dorp en het daar aan grenzende Obdam trok, heeft alhier een sto ring in het electrisch net veroorzaakt, zoodat heel den avond het licht op halve sterkte brand de, terwijl in Obdam het transformatorgebouw tje werd raakgeslagen, waardoor het wat mate- rieele schade werd aangericht, Zoo ook aan hs* station aldaar, waar BCB nek werd vernield en een gat Ja-éeii muur geslagen werd. SCHERMERHORN. Maandagnacht is hier een inbraak gepleegd. Uit een gesloten schuur van den heer K. Beets werden 2 rijwielen en een paar bokshandschoenen ontvreemd. Eén der rijwielen was nog bijna nieuw. Bij den heer P. Pauw werd uit een gesloten schuur een rijwiel plaatje van een rijwiel gestolen. De schuren zijn door verbreking van de kram meng eopend. Later werd in het Swet, achter het erf van den heer Beets, twee rijwielen gevonden, n.1. het oudste ontvreemd, benevens een oud rijwiel met bagagedrager. Blijkbaar heeft de dief zich met het nieuwe rijwiel tevreden gesteld en zijn ei gen, benevens het oude gestolene in het water gegooid. De politie stelt een onderzoek in. DE EERSTE MIS IN DEN ZUIDERZEE POLDER. Zondagmorgen, zoo lezen wij in „De Msb." Vertrok uit Medemblik de sleepboot „Christi- aan" met zes en twintig R.K. zangers, het R.K. Kerkbestuur, afgevaardigden van den R.K. Ar beidersbond en nog eenige genoodigden naar de drooggekomen zandplaat „Oude Zeug", ter in wijding en ingebruikneming van het noodkerk- je, aldaar. Velen ontvingen en begeleidden den stoet naar het eenvoudige kerkgebouw. Pastoor Van der Laar wijdde het gebouw en droeg er daarna een mis op. Na het Evangelie sprak de pastoor de R.K. Zuiderzee-Arbeiders in hartelij ke bewoordingen toe, bracht dank aan God voor Zijn milde gaven ten gunste van deze van alle geestelijke vertroosting verstoken menschen, dank aan den Minister van Waterstaat, dank aan de directie der Zuiderzeewerken, dank aan de Ingenieurs voor hun medewerking. Vervol gens zette spr. de beteekenis van deze plechtig heid uiteen en besloot met de toezegging, dat deze eerste mis werd opgedragen voor allen, hoe dan ook,, in betrekking stonden tot dit groo te wereldberoemde werk. Na de mis werd het „Haec dies" van Giezen gezongen. Zorg dat uw kacheltje flink trekt En geen KOLENDAMP verwekt. Ver. Omhoog. ANNA PAULOWNA. BURGERLIJKE ST1AND Geboren Marinus Adam Louis, z.v. M. J. Kol- stttVm van C. C. M. van Emmerik Jacob z.v. J. Boon en van H. Dunke. Ondertrouwd Johannes Adrianus Kapiteijn, oud 25 jaar, bloembollenkweeker en Catharina Maria Nuij, oud 23 jaar, zonder beroep, beiden wonende te Anna Paulowna Simon Spigt, oud 19 jaar, landarbeider en Geertje Marina van Ou denaarde, oud 23 jaar, zonder beroep, beiden wo rende te Anna PaulownaHendrik Nicolaas melissen, oud 25 jaar, onderwijzer, en Maria anger, oud 23 jaar, zonder beroep beiden wo nende te Anna Paulowna. Getrouwd Jan Muntjewerf en Klazina Jaco- ba Cornelissen. POLITIE. Gevondeneen cape en een rozen krans. Inl. ter Secretarie. Spoorbuurt. De Afd. Anna Paulowna Bond voor Staatspensionneering heeft plannen om op Zaterdag 3 en Zondag 4 November een tweetal propaganda avonden te houden in de zaal van den heer Kossen. De eerste avond dan voor donateurs; de twee de 'n openbare uitvoering tegen entree. Het hoofdbestuur heeft 'n propagandafilm beschik baar gesteld met 'n mooi bijprogramma, terwijl tevens een spreker zal optreden. Dat beloven dus 'n paar mooie avonden. BREEZAND. Naar wij vernemen hebben, be halve de heer B. de Vries, ook Mej. A. B. Zelvel- der en de heer C. Kooiman zich belangeloos be schikbaar gesteld tot het geven van onderwijs, in plaats van het vervolgonderwijs, dat wegens gebrek aan voldoende deelname niet kon worden gegeven. GEMEENTE WIERINGEN. reeds groote vorderingen maakt. Verder zijn de haarvormende organen, de haarwortels, door de natuur nogal vrij stief moederlijk behandeld, daar zij geen zenuwen bevatten en dus, bij gebrek aan voeding, niet hetzelfde gevoel kunnen veroorzaken, als wan neer het organisme geen voldoende voedsel meer ontvangt. Wij zullen wel nalaten onze maag op een groote proef te stellen, maar wat de voedsel- voorzie ning van ons hoofdhaar betreft, zijn wij minder gulhartig. Nu zult U wel zeggen, dat de haarwortels zich zelf moeten voeden en dit doen zij dan ook, maar zeer vaak belemmeren wij de voldoende voedselopname dezer uiterst teere organen, door de verwaarloozing van hun onderhoud. Hoofd huid en haar, welke reeds een verzamelplaats van -stof en onreinheden vormen en een broed- kooi voor bacteriën, worden in het algemeen zelfs nog onvoldoende gereinigd. Eerst wanneer wij ons. haar geheel of grootendeels verloren hebben en dan het haargroei- en verzorgingspro bleem gaan bestudeeren, zullen wij zeggen „Hadden wij dat maar eerder geweten." Wanneer de verwaarloozing reeds geruimen tijd heeft plaats gegrepen, beginnen de eerste merkbare verschijnselen van haarvermindering en vroegere of latere kaalheid zich voor te doen Jeuken der hoofdhuid roosvormig' haar uitval. Men hecht hieraan weinig waarde, of Door den Minister van Waterstaat zijn gel delijke tegemoetkomingen ingevolge de Zuider- zeesteunwet verleend aan Jn. Post Jz., Wester- land W. Breet, Westerlanderlaan P. Bakker Sz., Westerlanderlaan 4 J. Waal, Zandburen 11 Joh. Taker Kz., Westerland J. Breed Hz., Belt. Tot tijdelijk onderwijzeres aan de school te Hippolytushoef, in de plaats van Mej. Duij- vetter, die wederom door ziekte afwezig is, is benoemd Mej. A. J. de Snaijer te Den Helder, met ingang van 10 October. Mej. G. Sietsma, onderwijzeres albje.r, §t&at als no. 3. op de voordrecki ter benoeming van 'n onderjw/rcrés aan de O.L. School te Oudkarspel Het nieuwe dok in gebruik. Donderdagmid dag omstreeks half twee werd het nieuwe dok van de M.U.Z. te Den Oever voor het eerst iin ge bruik genomen, We mochten eerst het ruim van 't gevaarte bezichtigen en nauwelijks waren we weder boven, of de schuiven werden opengezet en het dok zonk. Te drie uur werd een onderlos ser (M.U.Z.189) boven het dok gevaren; de pom pen werden in werking gesteld en onder de be kwame leiding van de heeren Jansen en Am bachtsheer, dokmeesters der Amst. Droogdok- Mij., stond de onderlosser een half uur later droog. We mogen de M.U.Z. zeker wel met deze nieuwe bedrijfsaanwinst gelukwenschen. 'n Hulde aan 'n nieuwe M.U.Z.-wereldburger. Evenals eenige dagen geleden trok ook gister avond, hoewel het weer erg „nat" was) het boek houdpersoneel van de M.U.Z. in optocht Den Oe ver uit, doch nu niet op versierde driewielde kar ren, doch op 'n vracht-auto van Gebr. Kaan. De heeren waren vergezeld van 'n reuzenkrente- brood, wegende 40 Hollandsche ponden en bega ven zich naar de woning van den heer Nieuwen- huis (hun ambtgenoot) te Oosterland, Ter eere van de geboorte van de eersteling van de heer en mevrouw Nieuwenhuis werd het reu zenbrood naar binnen gedragen en aan het ge lukkige ouderpaar onder vele gelukwenschen aangeboden. Een en ander is zeker wel een blijk van saamhoorigheid in het groote M.U.Z.gezin. -- Tijdens den storm van j.1. Donderdag-avond moest de radio-entenne-mast van den heer G. Tijsen Pzn. in de Belt het ontgelden en sloeg door onvoldoende bevestiging om. De mast kwam terecht op ee draden van de Radio-centra le van den heer Bosker, waardoor deze afbraken en de distribuanten in de Belt en 'n deel van 't dorp zonder muziek geraakten. Overigens be kwam het distributienet geen averij, zoodat het wel tegen een storm bestand blijkt te zijn. Vanwege het stormachtige weer kon de boot welke de arbeiders van hier naar de „Oude Zeug en terug vervoert, j.1. Donderdagavond niet va begint te trachten zelf hiertegen iets te doen, door hoofdwassching met water en zeep en der- gelijken, welke den toestand van de reeds aan getaste zieke organen nog verergeren. Of men neemt zijn toevlucht tot een af ander kunst middel, waarvan men veel reclame ziet, of dat overal verkrijgbaar is. Men is reeds overtuigd „iets" aan zijn haar te moeten doen, maar bezigt hiervoor vaak kostbare prikkelmiddelen, welke slechts het ziekteproces verhaasten. Gooi uw geld niet roekeloos weg, maar onder zoek eerst zelf terdege, welk geval van haarziek te zich bij u voerdoet en welk het afdoende middel daartegen is. Dit onderzoek kost U niets en is het gebaseerd op de ondervinding van de meest vooraanstaande deskundigen op dit ge bied. Bekende doktoren en professoren hebben zich tientallen jaren bezig gehouden het haargroei- probleem grondig te onderzoeken en het is ein delijk aan één hunner, den bekenden dermato loog Dr. VVeiner gelukt, de haarwortels van bui ten af door de hoofdhuid de natuurlijke voeding te geven en dus tot nieuwe haarvorming aan te zetten. Uit gezuiverd menschenhaar wist hij een oplossing te bereiden, gepatenteerd onder den naam van Silvikrin, die houdbaar bleef, alge meen den haargroei tot nieuw leven opwekte en zelfs op kale en haararme plekken overvloe- digen normalen haargroei bracht. ren, zoodat alle arbeiders, en dat zijn er velen, op de „Oude Zeug" bij hun andere collega's, die er in Keetwoningen enz. verblijven, den nacht doorbrachten. Heden, Vrijdagmorgen zijn zij aan wal gebracht. Om ongerustheid te voorkomen had men Donderdagavond bij bekkenslag hun wegblijven bekend gemaakt. -- De handwerkcursus te Hippolytushoef van de Vereeniging Volksonderwijs mag zich in een groote belangstelling; verheugen. Niet minder toch dan 34 cursisten namen aan de eerste les deel. De leiding berust bij de dames: mej. Mul ders, mej. Dito, mw. Witvliet en mw. Bosker- Koorn. Ook de rietvlechtcursus zal a.s. Woens dag onder leiding van de heeren Van 't Hof en Windsma een aanvang nemen. 14 Jongens en meisjes hebben zich hiervoor aangemeld. Nog steeds worden door het bestuur pogingen aangewend om ook om de Oost cursussen voor elkaar te krijgen. Men hoopt te slagen. Politie: Gevonden: een sleutel aan een houtje bevestigd. Inl. bij den Gem. Velwachter. SUCCES-NIEUWS. Zondagmiddag om 2 uur zal Succes II haar eerste thuiswedstrijd spelen voor de competitie en ontvangt daarvoor Wie- ringerwaard II. Als W. niet sterker uitkomt als de vorige maal dat zij op Wieringen zijn geweest zal het voor S. niet veel moeite kosten wederom een overwinning te behalen. BINNENL. NIEUWS. ONDER ZIJN EIGEN WAGEN BEDOLVEN. Toen gistermiddag de landbouwer G. van Mar- le met een wagen met kunstmest, bespannen met twee paarden, den veerweg te Wijhe afreed, kwam hij in botsing met een paal aan den kant van den weg. De wagen kantelde, waardoor Van Marle onder de vracht kwam te liggen. Hij werd bewusteloos opgenomen en naar het ziekenhuis te Zwolle vervoerd, waar hij 's avonds is overle den. EEN GROEIENDE GEMEENTE. Te Geleen, dat op 1 Jan. 1918 3800 inwoners telde en datdoor den bouw der mijn „Maurits" zich zeer snel uitbreidt, is de 10e inwoner gebo ren. Aan de kleine, een kleinzoon van een der wethouders, werd namens de gemeente een spaarbankboekje, waarop 50 gestort was, ter hand gesteld. Bij den doop heeft de burgemees ter als peter gefungeerd. DE STRIJD TEGEN DE BIOSCOOP. Ruim een jaar geleden heeft de Ned. Bioscoop bond te Sittard den strijd aangeboncn tegen het gemeentebestuur, dat 30 pCt. belasting op bios coop vertooningen heft. De bioscoop. „Lufor" te Sittart werd toen gesloten. Thans zullen even wel de voorstellingen wederom gegeven worden zonder dat in de gemeentelijke belasting veror dening c.?:: «ijzigirig is aangebreid. IN EEN MESTPUT GEVALLEN. Woensdagavond wilde een boerendaggelder uit Amstelveen zijn meisje, een'struische boeren dochter, een heimelijk bezoek aan hare woning brengen. Hiervoor koos hij een minder gebrui- kelijken weg; hij klom over een achter de wo ning gelegen hek en wilde door het raam bij zijn geliefde komen. Hij geraakte echter met z'n beste plunje in een naast de hooiberg gelegen mestput. Hij maakte hierbij een zoo geweldig spectakel, dat de schoonvader in spé een geweer greep, dat anders wordt bestemd voor schieten van schadelijk wild, en hiermede gewapend naar buiten snelde. Toen hij de mestput naderde, ont waarde hij het hoofd en de schouders van zijn a.s. schoonzoon boven de onfrissche substantie. Met behulp van een mestvorkverloste hij hem uit zijn netelige positie; van een officieel bezoek kon echter niets meer komen om begrijpelijke re denen. MARKTBERICHTEN. SCHAGEN, 11 Oct. 1928. Op de heden gehou den weekmarkt waren aanvoer en prijzen als volgt 12 Paarden 150 a 350 3 Stieren 150 k 180 157 Geldekoeien (mag.) 120 k 210 73 Geldekoeien (vette) 250 a 400 20 Kalfkoeien 240 a 370 48 Pinken 110 k 185 39 Graskal veren 40 a 85 25 Nucht. kalveren 14 26 60 Schapen (mag.) 26 40 358 Schapen (vette) 32 a 43 706 O verhouders 26 a 40 Lamme ren 16 34.50 11 Bokken en geiten 4 k 14 52 Varkens (mag.) 18 k 30 75 Varkens (vette) per Kg. 0.70 a 0.72 188 Biggen 14 k 20 66 Konijnen 0.50 a 3 379 Kippen 0.80 k 1,25 10 Eenden Hanen 0.50 k 2,2556 Kg. Boter 2,20 2,40 per K.g. EIERVEILING, SCHAGEN 11 Oct. 1928. Aanvoer 17923 Kipeieren. Prijzen Gewogen en geschouwd 55-57 Kg. 8.80 58-60 Kg. 9.30 k 9.60 61-63 Kg. 9.50 9.90 Ongewogen bruin 9.60 a 10.10 Wit 9 a 9.60 Klein 5.40 k 6 Gemiddeld 9.20. 706 Eendeieren 6.10 a 6.20 7 Kalkoeneieren 8.90. EIERVEILING HELDE R, 11 October 1928. Aangevoerd 3776 Kipeieren. Prijs Bruin 9.30 k 10.00 Wit 9.50 a 9.90 klein 5.60 a 7.00 Aangevoerd 13 Eendeieren 6.90 a 7,00 per 100 stuks. Het resultaat dezer grondige studie, een ver handeling der haarvormende organen, de ver schillende merkwaardige gevallen van haarziek ten, de voor- en nadeelen der tot heden aange wende middelen, de eenige bestrijding der ver schillende gevallen, een juiste verzorging van een gezonden haartooi en tal van andere merk waardige gegevens betreffende den haargroei, zijn in een beknopt werkje samengevat. Wij zenden dit boekje, dat voor elkeen vroeg of laat zeer nuttige wenken bevat, gratis aan ieder, die ons bijgaanden bon inzendt. Om zelf de uitwerking van één der preparaten van Dr. Weidner te kunnen beoordeelen, zenden wij tevens een groot monster Silvikrin-Sham- poon, voldoende voor 6 hoofdwasschingen. Deze Shampoon bevat een groot percentage van de pure haaroplossing Silvikrin. Laboratorium Silvikrin, Schiekade 104, R'dam Zend mij Uw boekje over den haargroei B en het monster Silvikrin-Shampoon om O schreven in De Wieringer Courant. Bijgaand N 30 ets. postzegels ter vergoeding van porto en kosten. 764 Naam Straat Plaats

Wieringer courant | 1928 | | pagina 2