die zichzelf aan U voorstelt als de smettelooze blanke lelie (ook geen klein beetje vies en brur taal.) Oordeelt, of dergelijke artikelen in een bestuur mogen plaatsnemen, enz. Men ziet, de zinsbouw is wel eens een beetje verward, maar de bedoeling is tamelijk duide lijk. En als men soms in de komende week ver neemt, dat Texel plotseling verdwenen is, dan kan men veilig aannemen, dat het tengevolge van den burgeroorlog in stukken gespleten is en in de diepte verzonken. En dan mogen hier verder nog een paar kers- versche gebeurtenissen gememoreerd worden. In verband met de Texelsche herrie denken we direct aan een andere gelegenheid, waar ook tamelijk heftig (maar niet zoo beleedigend) ge redeneerd is. We bedoelen den gemeenteraad van Alkmaar. Daar is vooreerst in de afgeloo- pen week de begrooting behandeld, waarbij na-jj tuurlijk het noodige (plus heel veel onnoodigs) gezegd is. Maar alsof dit nog niet genoeg was, volgde er direct na de begrooting nog een staar tje een interpellatie over de opvoering van Allerzielen. Allerzielen is een tooneelstuk van den overleden socialistischen schrijver Herman Heijermans, dat door de Katholieken al of niet terecht als beleedigend voor hun kerk wordt beschouwd, en dat daarom in verschillende plaatsen in het Zuiden verboden is. In Alkmaar is het niet verboden de zaak was echter zoo, dat de zaaleigenaar, die aan de tooneelvereeni- ging „Falkland" zijn zaal voor de opvoering verhuurde, van den burgemeester (die geen Ka tholiek, doch Vrijheidsbonder is, bericht ont ving dat de opvoering van Allerzielen weinig bevorderlijk werd geacht voor de goede geest onder de bevolking, en dat de burgemeester de opvoering niet zou weigeren, maar liever had, dat het niet werd opgevoerd. En het schijnt, dat daarna van andere zijde gezogrd is, dat de opvoering niet doorging, door waarschuwin gen aan den zaaleigenaar Als U de zaal voor „Allerzielen" verhuurt, komen wij niet meer bij U terug." Natuurlijk is deze interpellatie een pracht gelegenheid geworden, om allerlei stokpaard jes te laten draven. Het slot is overigens ge weest zooals, gewoonlijk nihil. Neen, dan'weet men beter spijkers met kop pen te slaan in Callantsoog. Hier was op een ouderavond besloten, om de veraf wonende kin deren bij slecht weer naar school te laten rijden Daar dit een zaak is, die geld kost, was beslo ten bij de gemeente aan te kloppen. Doch in de laatste bijeenkomst kwam de mededeèling, dat dit verzoek niet meer noodig was, omdat de ge meentenaren op lijsten reeds voldoende hadden bijeengebracht. Een prachtig resultaat dus. Wat zullen vele gemeentebesturen Callants oog benijden om zulke offervaardige burgers. PROVINCIAAL NIEUWS. HELDER. Afscheid burgemeester Houwing. Op aanstichting van de vereeniging voor vreemdelingenverkeer Helders' Belang is bur gemeester Houwing in den schouwburg Casino gehuldigd naar aanleiding van zijn vertrek uit de gemeeente. Ongeveer honderd vereenigin- gen namen hieraan deel. Er werd den burgemees ter een gouden plaquette aangeboden met het (gestyleerde) Heldersche wapen op de voorzijde en aan de achterzijde een inscriptie. Deze pla quette was vergezeld van een in parkamenten band (versierd met het monogram van den bur gemeester, waarin opgenomen het Heldersche Wapen) gebonden album, met de namen der bestuursleden van de plaatselijke vereenigin- gen. De vereeniging Helder's Belang bood den bur gemeester het eerelidmaatschap aan. De burgemeester was door twee muziekkorp sen van zijn woning naar het Casino gebracht. Een dames comité onder leiding van het oud raadslid mevrouw G. H. A. van der HuisHee- rema heeft op het raadhuis den burgemeester namens burgers van den Helder gehuldigd Daarbij werd hem een kleed aangeboden voor zien van het Heldersche wapen. GEMEENTE WIERINGEN. De uitslag der j.1. Zondag gehouden verkie zingen voor leden van het Kiescollege der Ned. Herv. Kerken alhier is als volgt a. Voor Hippolytushoef en Westerlandaf tredend de heeren H. Smit S. C. Bakker en W. Mostert, welke allen worden herkozen. b. Voor Oosterland, Stroe en Den Oever af tredend de heeren C. Jacz. Bakker, M. Bosker en S. Jz. Koorn welke allen worden herkozen terwijl in de vacature's onstaan door het over lijden van de heeren P. C. Ko9ter en J. S. Koorn werden gekozen de heeren H. Pz. Bakker en C. Sprenkeling. NIEUWE ZAAK. Naar wij vernemen zal bin nenkort in de Elftstraat, naast het perceel van A. Veltman, een nieuw woon- en winkelhuis, annex slachtplaats verrijzen voor rekening van den Heer G. Rustenburg, thans slager te Am sterdam. zeer op prijs stelden en herhaaldelijk luid ap- plaudiseerdcn. En dit was ten volle verdiend. De heer Boelens speelt zooals altijd de hoofd rol. Hartelijk en gul is er gelachen om de vele grappen die hij er, goed bijgestaan dodr zijn „ega" Jans Knobbel (Nelly Verschuur), weet uit te gooien. Het meest is nog wel gelachen om de filmscéne, waarin de heer Boelens voor Maha- radia speelt. Ook*$!i} die van het dramatische houden krij gen hun zin. In een prachtig gespeelden scénc genaamd „Circusleed" toont de heer Boelens zeer goed de kunst van het dramatische te ver staan. Uitstekend wordt hij hierin bijgestaan door Rika Pape en Nelly van Es. Wij zouden nog veel meer op kunnen noemen van goed spel en omdat de revue ongetwijfeld nog niet voor de laatste maal opgevoerd is, zul len nog zeer velen in de gelegenheid worden ge steld deze zeer mooie revue te gaan zien. De finale van dit bedrijf is een waardig slot van deze zeer mooie revue. Een monument van Dorus Rijkers. Met zijn arm uitgestrekt wijst hij, gekleed in visscherscostuum naar de zee. Nelly van Es als declamatrice doet zich hier wederom van haar beste zijde kennen. Een woord van lof nog voor het orkest met mej. Brigette Tjabeling aan den vleugel voor hun mooi muziek en goede begeleiding. De hee ren Xorna (viool) en Vonk (zingende zaag) brach ten zeer verdienstelijk het „Si vus 1'aviez com- pris" tengehoore, eri oogsten daarvoor een wel verdiend applaus. Alles bijelkaar genomen, een revue die in slaat. Goed spel, schitterende en zeer kostbare costuums, prachtige door den heer Polak ont worpen decors en wat voor den heer Boelens wel de beste belooning is, een zeer enthousiast publiek. VOLKS - ONDERWIJS. Vanwege de Afd. Wie ringen „Volksonderwijs z,al het Kindertooneel- spel „De Kleermaker en de Kabouters" in stu die worden genomen en a.s. voorjaar worden opgevoer d. Uitvoeringen „Harmonie. De uitvoeringen vooringen voor kunstlievende leden der muziek vereeniging „Harmonie" zullen worden gehou den op 24 en 25 Nov. a.s. Behalve 'n concert zal worden opgevoerd: De Sociëteit „Onder Ons" vroolijk spet iin drie bedrijven DEN OEVER. De a.s. uitvoeringen door de muziekvereeniging „Apollo" te Den Oever voor haar kunstliievende leden te geven zijn vastge steld op Zaterdag 17 en Zondog 18 November in de concertzaal van den heer II. Koster te Oos terland. Behalve muziek wordt nog opgevoerd een blijspel in 3 bedrijven getiteld „Door de Courant." IN MEMORIAM. C. VERFAILLE. f -- Een groot man, zoo niet de grootste onder de oude Wieringers, is heengegaan. Hij, die zoo dikwijls, bewust of onbewust, in zijn langen zeemans-loopbaan, met. den dood voor oogen heeft gestaan, moge het thans tegen den laatste hebben afgelegd, zijn onverwoest bare geest, die immer bezielend werkte op allen die met hem werkten, of op andere wijze met hem in aanraking kwamen, zal blijven voortle ven. De herinnering aan hem zal altijd een goede zijn. Hij toch was altijd een voorganger in den bes ten zin van het woord. Wij houden ons overtuigd, dat zeer velen hem in stilte een laatsten groet zullen toedra gen. O. J. B. ANNA PAULOWNA. BURGERLIJKE STANS Geboren Annie, d.v. J. Warmendam en van E. Bakker Maria Catharina Theresia, d.v. F. G. Nijssen en van G. C. M. Balk Maarten, z.v. P. Renooij en van J. M. Wottenbernds Petrus Jozephus, z.v. W. J. van der Meer en van J. C. M. Rotteveel. Getrouwd Pieter Blaauboer en Grietje Jon- gejan Willem Comelissen Cornelissen en Eli- sabeth Alkemade Johannes Paulus Voorthuij- zen en Maria Catharina Kooij. De inlevering van goederen door dienst plichtigen der lichting 1913 zal voor deze ge meente plaats vinden op 12 December a.s. in de gemeentebewaarschool te Schagen. Naar wij vernemen zal door den aannemer A. A. Schouten, alhier, aan den Zuider Molen- vaartsweg een nieuwe Gereformeerde Kerk worden gebouwd. Ten bate dezer gemeente zijn de navolgen de bedragen aan gewetensgeld gestort 180.-; 250.-564.- en 405.-. POLITIE. Verloren een kap van een lantaarn gen, had hij het ongeluk een voetganger aan te rijden, die aan de gevolgen daarvan overleed. fljegen den onbehendigen chauffeur werd procesverbaal opgemaakt omdat hij..zonde, rijbewijs had gereden Later werd hij veroor deeld om 20.000 francs schadevergoeding aan de weduwe van het slachtoffer uit te keeren. De veroordeelde betaalde de schadeloosstel ling, doch stelde op zijn beurt een eiscli tot schadevergoeding in tegen den Staat. Hij steun de dezen eisch op het feit dat het ongeluk te wijten was aan den ingenieur, belast met het afnemen van het examen, die hem er toe ge dwongen had een te drukken weg te nemen en niet naast hem was gaan zitten. De Conseil d'Etat echter was van oordeel dat het gebeurde geen aanleiding geeft den Staat in rechten aan te spreken, en hij wees den eisch van de hand. In zijn vonnis verklaarde de re- geeringslommissie evenwel dat al kon in dit speciale geval de Staat niet verantwoordelijk worden gesteld, daar het ongeluk aan de onvol doend^ kennis van den candidaat te wijten was. dit in andere gevallen wel zou kunnen gebeu ren. Immers, het afnemen van examens voor rijbewijzen is verplicht en de bepalingen ervoor vormen een openbare dienst. Werkt deze diens! onvoldoende dan zou inderdaad de Staat aan sprakelijk kunnen worden gesteld. BUITENKANSJE VOOR DE BEMANNING DER „GRAF ZEPPELIN." T|e Bremen is bij opbod de eerste katoen ver kocht, die door de „Graf Zeppelin" uit Amerika naar Duitschland is overgebracht. De geheele opbrengst van 14.000 mark is voor de beman ning van het luchtschip bestemd. ZIJN NEK GEBROKEN. Op den straatweg"van Ilalberstadt naar Stass furth reed een onderwijzer op zijn motorfiets over een suikerbiet, die op den weg lag. Hij kwam zoo ongelukkig te vallen, dat hij den nek brak en op slag dood was. ONVERANTWOORDELIJK AUTORIJDEN. Een automobilist, die te Berlijn Donderdag nacht met zijn dame vele nachtlokalen had be zocht, keerde sterk aangeschoten huiswaarts. Hierdoor verloor hij de beheersching over zijn wagen en reed in volle vaart tegen een boom, waarnaast ongelukkiger wijze een jongmensch stond. Deze jongeman werd door den wagen om gegooid en de boom, die afknapte viel op nem en verbrijzelde zijn borstkas. De jongeman was onmiddellijk dood. De onverantwoordelijke au tomobilist en zijn dame werden zwaar gewond. INBREKERS, DIE PECH HEBBEN In den nacht van Woensdag op Donderdag zijn inbrekers op het hoofdbureau van politie te Berlijn binnengedrongen en hebben met een looper de dienstkamer van den commissaris Rossouw opengebroken. Daar deze de leider van de affaire van den leeningszwendel is, lijdt het geen twijfel dat de inbrekers het hadden voor zien op de acten van deze affaire. De inbrekers hadden echter pech, daar voor de deur een stel lage met boeken, formulieren en inktflesschen was geplaatst en bij het openen der deur viel deze stapel met donderend lawaai om. De in brekers namen daarop de vlucht en toen de gangwakers kwamen, vonden zij de vogels ge vlogen. PROVINCIALE „VAN WEEK TOT WEEK RUBRIEK." De strijd om het geldkistje. Het vertrek van burgemeester Houwing. Burger oorlog op 'Texel. „Allerzielen" in Alk maar. Een mooie prestatie in Callants oog. We willen dezen keer om te beginnen nog maals uw aandacht vragen voor enkele zaken, die reeds eerder in deze rubriek behandeld wer den. In de eerste plaats het beroemde geldkistje in Alkmaar, gevonden in een onbewoond huis. Zooals te verwachten was, heeft men in de af- geloopen week ijverig gezocht naar opheldering in deze zaak. En het is daarbij gebleken, dat het geld wel afkomstig moet zijn van de laatste be woners de familie Corins. Duidelijke aanwij zingen hiervoor zijn een in het kistje gevonden krant van Februari 1928 en het feit, dat de bank biljetten kort geleden uitgegeven zijn. Een zwa ger van den Heer Corins heeft dan ook reeds aanspraak op het geld gemaakt, doch Burge meester en Wethouders van Alkmaar, die het onder hun berusting hebben, zijn nog niet erg genegen, om het af te geven, omdat er misschien nog meer candidaten kunnen komen. Wat lang niet onmogelijk is, gezien- het niet geringe som metje van 7000 gulden. In de tweede plaats het aftreden van Burge meester Houwing van Den Helder. Vrijdag avond is de scheidende burgervader gehuldigd in een bijeenkomst in Casino. Niet minder dan 100 vereenigingen waren hierbij vertegenwoor digd en het afscheid was zeer hartelijk. Opmer kelijk was het feit, dat geen enkele politieke partij (waarmee de burgemeester toch wel bij zonder veel te maken heeft gehad) aan de hul diging deelnam. Zou de heer Houwing zoo hart grondig genoeg hebben van de politiek We kunnen het ons indenken. En dan ten derde iets van 'Texel. Men herin nert zich misschien nog, hoe voor eenige maan den een en ander werd verteld over de bema- lings-geschiedenis van den polder Waal en Burg hoe hier een heftige strijd werd gevoerd over de vraag olie of electriciteit, en hoe ten slotte de electriciteit scheen te winnen. Doch de historie is nog niet uit men schijnt het er nog lang niet over eens te zijn en nu toevallig een drietal hoofdingelanden moeten gekozen worden, spreekt het vanzelf, dat er heel wat la waai gemaakt wordt. Vanzelfsprekend worden er ook allerlei andere kwesties bijgehaald, die hier verder niets ter zake doen. Bijzonder ver makelijk zijn echter de tallooze advertenties, die deze week de Texelsche kranten sieren en die tamelijk heftig gesteld zijn. Hier volgen een paar uittreksels Laat U omtrent de molen niet misleiden door leugens van X, die samen met IJ uitbroe'dt, hoe ze het publiek verkeerd zullen voorlichten. We vonden het vreemd, dat het tweetal niet gelijk genoemd werd met Z, dan zou het een trio zijn dat bij elkaar paste, Want niet waar, soort zoekt soort. Stemt in geen ge val een van bovenstaande drie. Nog mooier is ditWat die (een met name genoemd persoon) doet, wordt uitgebroed op het kantoor van...., In 't lokaal van den heer N. Kok hield on ze afd. der Anti Militairistische Vereeniging j.1. Zaterdagavond een propaganda-avond met als spreekster Mej. N. Minnema üit Brussel. Behan deld werden de onderwerpen „Als er oorlog in 't land komt" en „Onze plicht Onze Macht. Aandachtig werden beide onderwerpen door het in groote getale opgekomen publiek gevolgd. Politie: Verloren een nieuwe pantoffel. Inlichtingen verzoekt de Gem. Veldwachter. SUCCES II speelde haar 5e competitiewed strijd tegen Oudesluis II en wist met een reuze overwinning van 70 uit den strijd te komen. Revue Boelens. Naar aanleiding van het op treden van 't Heldersche Revue-gezelschap Boe lens Zondag a.s. in de zaal van den heer C. Schel tus te Hippolytushoef, voldoen wij gaarne aan het verzoek om 'n recensie te plaatsen uit de Heldersche Crt., wat deze aangaande deze nieu we revue vermeldt. De Held. Crt. schrijft dan: De nieuwe revue van den Heer Boelens is ge bleken zeer in den smaak te vallen van het pu bliek. Was Donderdag j.1. de zaal al flink bezet. Zondagavond kon gesproken worden van „uil- verkocht". En de zaal was gevuld met een zeer enthousiast publiek, dat het werk en van den Heer Boelens en van zijn nog jeugdige artisten Ormenio". Zaterdagavond j.1. gaf de too- neelvereeniging „Ormenio" een uitvoering in „Veerburg" voor 'n goed bezette zaal. Geen wonder, die belangstelling, als men weet, dat „Ormenio" zou optreden met een tooneel stuk bewerkt door haar eigen regisseur, den heer P. Visser. Inderdaad, wij hebben van „Marijke", roman tisch tooneelspel in 4 bedrijven, genoten en we mogen zeker concludeeren, dat de lijst van „goe de tooneelstukken met „Marijke" een pracht aanwinst heeft verkregen. Het stuk eischt goede krachten, maar dan is er ook iets moois van te maken, zooals „Orme nio" te zien gaf. Ook de aankleeding van het too neel en de costumeswaren in orde Een gezel lig bal vormde het slot van dezen mooien avond Tragisch. Maandagmorgen heeft zich aan de Molenvaart een droevig drama afgespeeld, waarvan ieder zeer onder den indruk was. In wanhoop toch had de heer J. G., die door 'n kwaal onduldbare pijnen lijdt, 'n vuurwapen genomen en zich voor 't hoofd geschoten. Echter is het schot langs zijn gelaat gegaan, en bracht geen ernstige verwonding teweeg. Men kan zich de ontsteltenis van de onmidde lijk toegesnelde huisgenooiten voorstellen. Dr. Olree was spoedig ter plaatse om genees kundige hulp te verleenen. ''Tentoonstelling „Postduivenvereeniging Al tijd Verder" in De Vlas- en Korenbeurs Zaterdagmiddag te 4 uur werd de tentoonstel ling geopend door den heer P. Swaerts, die de P. V. „Altijd Verder" feliciteerde met 't succes van haar jaarlijksche tentoonstelling. Mooi en nuttig iis dan ook deze sport en spr. brengt hul de aan Gebr. Spigt en Gebr. van Steijn, de eer ste als kampioen oude duiven, de tweede als kampioen jonge duiven, van 't j.1. vliegseizoen. Voorts feliciteert spr. de heer J. C. Harthoorn als de eigenaar van de beste inzending. Uit 't prijsverslag zal blijken, dat hij de mooiste vo gel, alsook de mooiste doffer cn duif (oud) van de tentoonstelling heeft ingezonden. Ook maakt spr. 'n compliment aan de heeren M. Vroone en Gebr. Van Steijn als inzenders van de schoonste doffer en duif (jong). Dank bracht de heer Swaert aan den keur meester, den heer S. Elout van Amsterdam die voor de moeilijke taak stond uit deze collectie de mooiste en beste duiven uit te zoeken. Spr. bracht voorts dank aan allen, die zich opoffering en moeite hebben getroost om van deze tentoonstelling te maken, wat ze is. Ook alle inzenders en degenen die prijzen hebben be schikbaar gesteld bracht spr. de dank van de vereeniging over en daarmede verklaarde spr. de tentoonstelling voor geopend. Prijswinners Schoonheidsklasse, (Oude) le Prijzen: J. E. Harthoorn, blauwband doffer; R. Geerings blauwband duif, J. C. Harthoorn blauwkras doffer; dezelfde blauwkras duif; Gebr. Spigt bonte doffer; R. Geering9 bonte duif Jb. Cornelissen zwart kras duif. Schoonheidsklasse (jong). Eerste prijzen: R. Gerings blauwband doffer Jb. Comelissen blauwband duif, G. de Boe, blauwkras d-offer. Verder verkregen met blauwkras doffer Jb. Cornelissen eervolle vermelding,. Gebr. v. Steijn 3e prijs en R. Gerings 4e prijs. Dan werden nog le prijzen behaald door M. Vroone met zwart kras duiif; Jb. Cornelissen met bonte duif en roode kras duif en G. de Boe met zwart kras doffer. Vliegklasse (Oud.) le pr. Gebr. Spigt 800 KM Doffer; le pr. Gebr. van Steijn doffer 800 KM en hooger; 2e pr. Gebr. van Steijn doffer 600 KM; 2e pr. R. Gerings dof fer 600 KM; le pr. Jb. Cornelissen doffer 400 KM le pr. Gebr. v. Steijn doffer 200 KM. le pr. Gebr. Spigt duif 400 KM. Vliegklasse (jong) 1928: le prijs G. de Boe doffer 200 KM; 2e pr. Gebr. v. Steijn doffer 200 KM; le pr. Gebr. van Steijn duif 300 KM; le pr. M. Vroone doffer 300 KM; 2e pr. Gebr. v. Steijn 300 KM doffer. Schoonste oude doffer J. C. Harthoorn; schoon ste oude duif J. C. Harthoorn; schoonste jonge doffer M. Vroone; schoonste jonge duif Gebr. van Steijn; schoonste vogel over het geheel J. C. Harthoorn. BREEZAND. Door B. en W. is aan G. J. Dor- restein, te Werversboof, verlof verleend voor den verkoop van alcoholhoudenden anderen dan sterken drank in het vóórlokaal van café „Centrum" eerder eigendom van J. Buisman. -- BREEZAND SPORU -- Zondag was het, zooals het programma luid de, de plaatselijke Competitiewedstrijd Brec- zand I - Kleine Sluis I. Doch daar de scheids rechter er niet was en Kleine Sluis met slechts 8 man opkwam, werd de competitiewedstrijd maar afgelast en ging: men over tot 'n vriend,- schappelijke match welke eindigde in een 5 - 2 overwinning voor Breezand. BOND TEGEN HET VLOEKEN. Liefhebberij voor propagandist. Naar de „Stand." verneemt, hebben zich voor de functie van tweeden propagandist van den bond tegen het schenden door het vloeken van Gods Heiligen Naam niet minder dan 206 solli citanten aangemeld, waaronder enkele predi kanten en tal van evangelisten. VIJF ARBEIDERS BEDWELMD. Maandagmorgen omsareeks half twaalf bega ven vijf arbeiders der biscuitfabriek „De Lin- denboom" te Mijdrecht zich in het generatorge bouw. Zij waren daar nog slechts enkele oogen- blikken binnen, toen een arbeider, C. den Bra ven, naar buiten kwam strompelen, waarna hij spoedig weer zoover bij kwam dat hij zijn me dearbeiders te hulp kon snellen. Het bleek dat een gaskraan had opengestaan, tengevolge waarvan zich een groote hoeveelheid gas in het gebouw had verzameld. De vier andere arbeiders welke geheel bewus teloos waren, werden naar buiten gedragen en kwamen eenigen tijd later weder bij kennis. GEWORGD. Zaterdag was de 16-jarige Geert ten Hoeve in de Florabuurt te Leeuwarden bezig turf op den zolder te brengen. TJben, naar het oordeel van den patroon, die de korven vulde, de jongen lang wegbleef, ging hij eens kijken en bemerkte dat Geert mee zijn hoofd door een lus hing van een touw dat de bewoner gebruikte bij het stap pen van de trappen op den zolder. Vermoedelijk heeft de knaap uit speelschheid het hoofd dooi de lusch gestoken en daarbii den steun onder de voeten verloren. De dood was onmiddellijk ingetreden. t DE VLAG UITi De gemeenteraad van Opsterland verwierp met 10 tegen 6 stemmen het voorstel om op na tionale feestdagen van openbare gebouwen niet meer de vlag uit te steken. DE GEMEENTE-ONTVANGER VAN ALBLASSERDAM. De gemeente-ontvanger C. M. V. van Alblas- serdam, die, zooals is gemeld, dezer dagen, toen hij zich per auto naar de Belgische grens wou laten brengen, door de Dordtsche politie te Wil lemsdorp is aangehouden, had een bedrag van circa 4000 bij zich. In een vergadering van den gemeenteraad van Alblasserdam is met algemeene stemmen besloten den ontvanger te schorsen. De justitie heeft zijn administratie in beslag genomen. DOOPSGEZ. GEM. Donderdag 15 Nov. 8 uur Bijeenkomst voor D. G. Jongeren en Zusterkring, V.C.J.B. afd. en Herv. Zusterkring. Spreekster mej. Em. de boer uit Alkmaar. Geref. Kerk Beltstraat. Donderdag zeven uur 's avonds Ds. H. W. H. v. Andel van Sint Pancras. Dankstond voor gewa9.

Wieringer courant | 1928 | | pagina 2