Probeert bet eens laatstgenoemd meisje, die haar verjaardag vier de. Op een zich daar bevindend windtrekgat, dat bnvoldoend met takken was afgedekt, zijn de beide meisjes door het ijs gezakt. Een boer, in de buurt aan het werk, zag het water op eenigen af stand opborrelen, ging onmiddellijk hulp halen en de boerenknecht M. de Jong slaagde er in, de meisjes boven te brengen. Dr. Zielstra paste kunstmatig ademhaling toe, doch het mocht niet meer baten de levensgeesten op te wekken. DE NIEUWE BURGEMEESTER. Hooge hoed of hooge zijde Te Nieuw-Vossemeer zal de volgende week de nieuw benoemde burgemeester worden geinstal leerd. De waarnemend burgemeester deelde in den Raad mee, dat de nieuw-benoemde eenigs- zins feestelijk zal worden ingehaald. Een der le den vroeg daarop of de geheele Raad mee zal gaan om hem af te halen, waarop de voorzitter antwoordde, dat de feestcommissie nog niet mei het plan klaar is de leden zullen echter tijdig bericht krijgen. De „feeststemming" was er al in. toen een der wethouders vroeg of de leden met een zijden pet of hoogen hoed moesten verschij nen, waarover eenige debat werd gevoerd en or der vroolijk gelach ten slotte de voorzitter aan raadde den hoogen hoed MAATREGELEN TEGEN WERKLOOZEN. Naar wij vernemen heeft het gemeentebestuur van. Steenbergen een besluit afgekondigd, waar bij het den werkloozen verboden wordt café's tr bezoeken, gedurende den tjjd, dat zij bij de ge meentelijke werkverschaffing staan ingeschre ven. VAST STAAN OP BEIJZELDE WEGEN. De „Kampioen" geeft het volgende probate middel tegen vallen op beijzzlde wegen de hak ken van een paar schoenen, die men dacht af te danken doch waarvan de zolen nog heel zijn, beslaan met een drie- of vijftal kleine spijker tjes met groote koppen (dezelfde spijkers, die men op de bergschoenen aanbrengt, doch dan gewoonlijkgok op de zolen.) Wie een beetje voor zichtig is zal met dit schoeisel thuis of op kan toor de vloerbedekking niet beschadigen. Slipt men, met matigen gang rijdende met zijn rijwiel, op gladden weg en plabtst men den hak flink op den weg, dbn is men ook beveiligd tegen vallen. Men kan zelf de spijkertjes aanbrengen den schoen omgekeerd plaatsen op een blokje, eeni ge gaatjes er in boren en de spijkers er in slaan IN BRAND GERAAKT. Gisteren is een 17-jarig meisje te Utrecht in brand geraakt, doordat zij bij het uitkammen van haar haren te dicht bij de kachel was geko men, meldt het „Utr. Dgbld." Een ontboden broe der van den geneeskundigen dienst trof haar met ernstige brandwonden aan. De moeder van het meisje was niet bij het ongeval aanwezig daar zij op een bovenverdieping aan het werk was. Het slachtoffer is onmiddellijk per auto van den G. G. D. naar de Rijksklinieken overge bracht en aldaar ter verpleging opgenomen. Haai toestand was gisteravond nog zeer ernstig. ELECiTRISCHE STORING. Ernstige storing op het net in N.-Holland Gistermiddag is een groot gedeelte van de pro vincie Noord-Holland zonder electrischen stroom geweest. Omstreeks twee uur is te Amsterdam een 50.000 volts kabel van het P. E. N. uitgevallen ten gevolge van een storing, welke gezocht moet worden in de richting Wormerveer. Alle bedrij ven in het noordelijk gedeelte van de provincie ten noorden van Wormerveer, die afhankelijk zijn van de stroomvoorziening door het P.E.N. stonden stil. Onmiddellijk werden maatregelen genomen om de storing op te heffen, welke duur de van een kwartier tot bijna een uur op verschil lende plaatsen. Omstreeks drie uur was de stroomvoorziening hersteld. VERSTOORDER VAN DE IJSPRET. Toen een ijsbreker Donderdagmorgen de .vaart op den Rijn onder Alphen wilde- forceeren, nan het schaatsenrijdende publiek zoo'n dreigende houding aan, dat de bemanning van den ijsbre ker haar pogingen moest staken en een goed heenkomen moest zoeken. BUITENLAND. Wegens storing in de stroomtoevoer van hel. P.E.N. moest ons bedrijf eenige uren stilliggen |.n kenden wij 't radioprogramma en enkele ver^ slagen niet zetten. Red. GRUWELIJKE MOORD TE AN ij WERPEN. Dinsdagavond heeft zich te Antwerpen een vreeselijk drama afgespeeld. Een zekere Victor Deceuster, 53 jaar oud, had reeds eenigen tijd geleden een revolver gekocht, met het doel zijn kinderen dood te schieten. Dinsdagavond waren zijn vrouw en haar dochter naar de bioscoop Deceuster achtte toen het oogenblik gunstig om zijn afgrijselijk plan ten uitvoer te brengen. Met revolverschoten bracht hij zijn 25-jarigen zoon Julien, diens 9-jarig broertje Joseph en hun 20- jarige zuster Jeanne om het leven. Vervolgens deed de moordenaar telefonisch mededeeiing van zijn misdaad aan de politie. Bij een voorloopig verhoor verklaarde hij de kinderen vermoord te hebben, omdat zij niet van hem waren. Een 5-ja- rig dochtertje, Irene geheeten, had hij gespaard, daar jiit, zoo zeide hij, zijn eigen kind was. Nader wordt gemeld, dat de oudste zoon, dien de moordenaar het eerst te lijf ging, trachtte te vluchten, doch dat Deceuster hem eenige scho ten nazond. De jongeman werd door de politie onder de trap gevonden en was nog in leven hij overleed echter tijdens het vervoer naar het zie kenhuis. Zijn zuster Jeanne was op het hooi en van de schoten toegesneld en nauwelijks had de vader haar ontdekt, of hij begon op haar te vu ren. Haar lijk werd door de politie in de keuken aangetroffen. Vervolgens heeft Deceuster zich naar de slaapkamer van den 9-jarigen Joseph begeven, die reeds sliep en dien hij in koelen bloede doodschoot. Totaal heeft de man 12 ko gels afgevuurd. Toen de politie verscheen, zat de moordenaar rustig op een stoel, met de 5-jarige Irene slapen de op zijn schoot. De moordenaar zal aan een geneeskundig onderzoek worden onderworpen. DE DONAU verbreekt de IJskluisters. Tallooze schaatsenrijders aan 'n ramp ontkomen Naar 'n berecht uit Regensburg (Duitschland 1 meldt heeft de rivier de Donau gisteren onder donderend gekraak, dat kilometers ver werd ge hoord, in de omgeving der stad het ijsdek verbro ken. Bij het plaatsje Niederwinzer begon het ijs- dek te kruien. De schotsen stapelden zich meters hoog op elkaar, terwijl kort daarna de waterspie gel twee meter wies. Het was een grootsch na tuurtafereel, dat echter bijna aan vele honder den menschen, die zich in Regensburg op het ijs van de Donau vermaakten, het leven had gekost. De schaatsenrijders, tusschen wie zich vele jonge kinderen bewogen, bespeurden plotseling, dat zij op losse schotsen wegdreven. Er ontstond een groote verwarring, velen kwamen in het ijs koude water terecht en dreigden te verdrinken Maar wonder boven wonder werden allen gered, ofschoon vele personen bijna duizend meter ver stroomafwaarts waren weggedreven, voor het mogelijk was hen te redden. DE STRENGE KOUDE IN DUITSCHLAND DUURT VOORT. De koude luchtmassa's, die uit Oostelijke richT ting boven Duitschland kwamen aandrijven, heb ben zich thans over het geheele land verspreidt. Doordat de lucht in Noord-Duitschland is opge klaard is de koude daar veel feller geworden. In Silezië vroor gistermorgen meer dan 25 gr., te Berlijn 18 gr., en in de voorsteden zelfs 22 gr. Aangezien boven geheel Duitschland een maxi mum gebied ligt, zal de koude ook nog wel aan houden. EEN AFSCHAUWELIJKE MOORD. Men meldt uit Warsch, 7 Febr. Bij Skaryszow in het Zuidelijk deel van Congres-Polen heeft de reeds 17 maal gestrafte boer Jasinski op straat zijn schoonouders met bijlslagen afgemaakt. Daarop snelde hij het huis van zijn zwager in en doodde deze in zijn bed. Vervolgens vluchtte hij in zijn eigen huis, doorstak met een hooivork zijn vrouw en zijn pas pasgeboren kind, stak de ko ning in brand en vluchtte. Tot dusver bleef de vervolging smetteloos. EEN HOOGESCHOOL VOOR MISDADIGERS. In het Sirotskaja straatje te Moskou bevindt zich een werkhuis voor minderjarige misdadi gers, waar deze tot bruikbare leden van de sa menleving heeten te worden opgevoed. Het werk huis wordt in Rusland als een der beste be schouwd en de buitenlanders, die Rusland be zoeken, worden er vaak heengebracht, waar zij dan in extase geraken over de schitterende orde, die in het huis heerscht, en over de resultaten, welke er heeten te zijn bereikt. In de reisbeschrij vingen, welke de buitenlandsche bezoekers daar na uitgeven, wordt vaak met bewondering over dat werkhuis gesproken. Nu komt echter de „Komsomoljskaja Prawda" (het centraal orgaan van den Komsomol, de Communistische Jeugd organisatie) in haar nummer van 12 Januari met onthullingen over den werkelijken toestand in dat model-werkhuis en schrijft, dat deze „in stelling voor de verbetering van minderjarige misdadigers" niets anders dan een „universiteit voor jonge dieven" is. Het blad geeft de volgende beschrijving van de toestanden aan die „hooge- school." De politie brengt hier jonge moordenaars, in brekers, zakkenrollers. Vaak kome hier een hui lende moeder, die haar zoon brengt, omdat zij hoopt, dat de jongen, die thuis alles steelt en vooi het op deze wijze verkregen geld drank koopt, in het werkhuis van zijn neigingen zal genezen. Het komt ook vaak voor, dat ouders, die in de be schrijvingen van de bezoeken der vreemdelingen aan dat werkhuis zooveel goeds over de opvoed- methoden van deze modelinrichting hebben ge lezen, hun kinderen, die geen misdadigers zijn, maar slechts neigingen toonen te bezitten, naar het werkhuis brengen om er tot eerlijke burgers opgevoed te worden. Al deze kinderen komen op deze wijze in contact met waren misdadigers, die ondanks hun jongen leeftijd hun „vak" gron dig kennen. Na een verblijf van eenige maanden in het gezelschap van deze jonge misdadigers, zijn de kinderen, die er „verbeterd" zouden wor den, volkomen onherkenbaar. Heeft de jongen vroeger uit de portemonnaie van zijn moeder vijf roebel gestolen, zoo wordt hij in het „verbe terhuis" een volleerde dief, die goed op de hoog te is van het gebruik van valsche sleutels en d( dieventaal grondig kent. Des nachts wordt in de slaapkamers van het werkhuis sterke drank binnengesmokkeld en de jongens drinken tot den ochtend en spelen kaar1 iWie geen geld heeft geeft als inzet zijn kleeron, zijn middagmaal, zijn brood. De opzichters ver zetten zich niet tegen deze practijken uit angsi voor de wraakzucht der jonge misdadigers, laten zij die orgieën toe en nemen er soms zelfs deel aan. In de werkplaatsen, waar de jongens moe ten opgevoed worden tot smid of metaalbewer ker, houden de jongens zich bezig met het ver vaardigen van valsche sleutels, loopers, inbre kerswerktuigen, breekijzers en zelfs revolvers De jongens, die als „verbeterd" beschouwd wor den, mogen overdag in fabrieken werken. De<* avonds houden zij zich met hun,, (zakkenrollerij inbraak e.d.) bezig en brengen naar het werkhui? waar zij den nacht doorbrengen, brandewijn mede. GEMEENTE WIERINGEN. Uitslag der Woensdagmiddag gehouden wed strijd op de Noordergracht door de IJsclub Wes- terland, n.T estafette rijden. Aantal deelnemeers (sters) 48. Eerste prijs 22.50 P. Wiegman, L. Wigbout, P. ten Bokkel Gz. 2e prijs 15.00 Jb. Wigbout, Cor Doves Dz., A. Stijgstra 3e prijs 7.50 T. Wigbout, C. Ruitenburg, G. Doesburg 4e prijs 6.00 A. v. d. Welle, S. Scheltus, N. de Haan De dames waren niet gelukkig doordat de hee- ren de prijswinnaars waren. Veel publiek woon de de wedstrijd bij en het ijs was zeer goed be rijdbaar. ;;j£ Onderlinge Glasverzekering. Donderdag j.1. des avonds 8 uur hield de Onderlinge Glasverze kering Maatpij. „Wieringen" haar algemeene ver gadering in de zaal van den heer Veerdig H.hoef. Aanwezig 10 leden. Na opening door den voor zitter, don heer C. C. Bakker, die er zijn verheuge nis over uitsprak dat 't vergaderingbezoek groo- ter wordt, (vorige maal waren er maar 3) wer den de notulen voorgelezen door den directeur- teur - administrateur den heer G. Timmerman. Onder dankzegging werden deze goedgekeurd. Volgt rekening en verantwoording. De com missie van onderzoek, bestaande uit de heeren C Grin en P. L. Vroone, verklaarde alles in de bes te orde te hebben bevonden. De heer Timmerman gaf nu een overzicht von den financieelen toestand. De ontvangsten be droegen met inbegrip van het kassaldo ven het vorige jaar f 430.061/£; de uitgaven f I68.96V2; al- zoo is er een saldo van f261.10. Het aantel verze kerde ruiten in 1928 is met 'n 1000-tol toegeno men, terwijl 11 nieuwe polissen zijn uitgereikt. Dé meeste nieuwe zaken, die hier zijn géopend, hebben hun vensterglas bij de „Onderlinge" ver zekerd. Het aantal verzekerden bedraagt thans 76. 't gaat dus met de zaken naar wensch. Voorz. dankte den directeur voor zijn verslag en gevoerd beheer en tevens de commissie voor het nazien der boeken. De heer T. Takes Johz. werd met bijna alge meene stemmen als commissaris herkozen en nam deze functie weder op zich. Aangaande de bespreking van de tarieven zij vermeld, dat 't reservefonds thans (met een kas geld boven de f200) geformeerd is, en thans kan worden overgegaan de te betalen premie te stel len, zoodanig, dat 70 van de onkostenstaat vol gens het vorig jaar, wordt gedekt. Het salaris van den directeur-administrateur, hetwelk bedroeg f50 per jaar en f25.- gratificatie i|ordt nu gesteld op f 75 plus f25.- gratificatie, m met 't oog op de uitbreiding der werkzaamhe den. Bij de rondvraag brengt de heer P. C. Luyt naar voren, dat hij gaarne zou weten, of ruiten, die men probeert te ontdooien en dan soms stuk gaan, vergoed krijgt. Wordt geantwoord van niet ook niet bij b.v. timmeren, en men heeft daarvan geen kennis gegeven. Heeft men wel kennis gege ven dan wordt in 't laatste geval 't tarief gedu rende dien tijd verhoogd, (staat op de polis.) D>e heer S. de Leeuw informeert naar de tarie ven. De directeur leest er enkele op. Deze is b.v. voor café's, hotels en nog andere zaken hooger, dan voor vensterglas in „stille" huizen. Ook voor tuimelramen en bovenlichten wordt meer betaald Wordt 'n glas door derden gebroken, dan dienl de eigenaar te trachten de schade op den bedrij ver te verhalen. De heer C. C. Bakker vindt 't onbillijk dat al? men reeds lid is, en men krijgt 'n nieuwe woning en men verzekert opnieuw, dat zulk 'n lid dan we «der een gulden poliskosten moet betalen. Bij o- verdracht van 'n huis dat reeds verzekerd is be hoeft 'n pas toetredend lid dat niet te geven. Nieuwe leden hebben dus 'n bevoorrechting en Iprofiteeren van 't geld der oude leden. Wordt besloten dat bij overdracht ook 'n gulden poliskosten moet worden betaald en dat oude le den bij 'n nieuwe verzekering slechts de zegel- kosten hebben te betalen. Nadat de directeur nog dank heeft gezegd voor de verhooging van z'n salaris, sluit voorz. met 'n woord van dank de vergadering. Gelukkig brood op de plank. Donderdagmor- morgen is de „Zilvermeeuw van de M.U.Z. ei in geslaagd de Oude Zeug" te bereiken en de be woners van brood enz. te voorzien. Men kan zich indenken met hoeveel vreugde een en ander onl vangen werd. Echter op de terugreis had de boot het hard te verantwoorden. Ze geraakte op een gegeven oogenblik totaal in het ijs vast. Door echter met volle kracht nu vooruit en dan weer achterwaarts te stoomen kwam men ten slotte met eigen kracht los en wist men de haven vei lig binnen te loopen. Schrik en een kond badl Donderdag j.1. was de heer H. Breed te Den Oever op de schaats cn waagde zich een beetje te ver van de baan waar het ijs niet al te betrouwbaar was. Op een gege ven oogenblik dan brak het ijs onder hem weg én hij trachtte zich nog aan de rand vast te grij pen om zich zoo weer op het ijs te wringen. Het brokkelde echter steeds af en hij was niet in staat zich zelf te redden. Gelukkig zag men wel dra zijn benarden toestand en met vereende krachten wist men hem uit zijn koud bad te be vrijden en weer op het droge te brengen. Ruimte te kort. Naar men ons meldt heeft de heer N: Metselaar zijn café te Den Oever vergroot zeker met het oog op de groote werken, die zoo dra de winter voorbij is, weer zullen aanvangen en vele arbeiders naar hier zullen doen komen. Al juichen wij de vooruitstrevendheid van de zakenmenschen ten zeerste toe, wij hopen dat toch niet alles in bier zal worden omgezet. Ringrijderij „Voorwaarts". Donderdag werd vanwege IJsclub „Voorwaarts" een ringrijderij voor dames en heeren gehouden. De uitslag was als volgt: le pr. de heer Corn. Zomerdijk; 2e pr. de heer Marinus Hegeman; 3e pr. Mevr. G. Bak ker - Hegeman; 4e pr. de heer C. Tijsen Jz., 5e pr. de heer G. Nieuwenburg en 6e pr. de heer Jac. Jae. Bakker. De prijzen bestonden uit luxe voor werpen. De ijsclub „Voorwaarts" te Den Oever was zoo gelukkig een goede baan op het kanaal in Polder Waard Nieuwland te vinden en hield j.1. Dinsdagnamiddag daar haar eerste wedstrijd n.1. hardrijderij op schaatsen voor mannen. Trots de plotseling ingevallen dooi was het ijs goed be rijdbaar en ging de wedstrijd, welke door veel publiek werd bijgewoond door. De uitslag was le prijs 20 de heer S. Poel Nz. te Stroe 2e pr. 15 de heer Cor. Kooij Pz. te Westerland 3e pr. 10 de heer P. ten Bokkel te H.-hoef en 4e prijs 5 de heer Jn. Metselaar, Den Oever. ANNA PAULOWNA. Eendracht maakt Macht. Donderdag was het weer mistig en dat bracht er direct bij het be stuur en publiek geen prettige stemming in vüO" het groote Maskeradefeest. Doch men kan ook te vroeg treuren. Immers, verrassend was het flinke aantal gecostumeerden, dat verscheen en niet minder verrassend het groot aantal belang stellenden. Er waren toch zeker niet minder dan 2000 toeschouwers op de banen. De jury bestond uit de heer en mevr. Van Huit van Schagen, en de heer en mevr. Dekker (architect. De uitslag was als volgt. Enkelingen: le pr. „Wintersport" Mej. Nel de Haan Md. Wieringen; 2e pr. „Scholier" Mej. De Vries, Oude Sluis, 3e pr. „Cow-boy" de heer P. Harder Anna Paulowna; 4e pr. „Russisch Cos- tuum" Mevr. J. Dekker Anna Paulowna; 5e pr. Ekster" Mej. Anna Kooij Wieringen en 6e pr. „Vogelschrik" de heer Keppel, Anna Paulowna. Paren: „Wieringer Paar uit 't jaar 1730" De heer H. Wilms en Mej. G. Mostert; Wieringen; 2e pr. Beer met geleider de heer en mevr. Heiligers uit Deventer; 3e pr. „Oude tijd" Mej. A. Porte en Mej. Smit Anna Paulowna en 4e pr. „Zwervers leven met kind" de heer H. Jacobi en J. Wieg man Anna Paulowna. Tevens werd nog een wedstrijd in het snelprik ken gehouden voor dames hetgeen groote hilari teit en lachlust verwekte. Door onderstaande d :- mes werden de prijzen gewonnen: le pr. mevr. Wilms; 2e pr. mevr. Jb. Geerlings; 3e pr. Mevr. J Rezelman en 4e pr. Mevr. J. Waiboer. Deze dag van „Eendracht maakt Macht" is dus weer prachtig geslaagd en onder hartelijke1 bewoordingen van den voorzitter, den heer D. Alle voordeelen van dure tabak voor de halve prijs ROOOE POOL 13 CLNI GELE POOL II CENI PER HALF POSD. £h U niet 6eteSt~.'" Koorn werden des avonds de prijzen uitgereikt. Nog deed het bestuur weer de nobele daad we derom f 100 uit de kas beschikbaar te stellen voor behoeftigen. Sterk IJs. De heer Veldman van Van Ewijck- sluis heeft de proef op de som genomen. Met z'n zware autobus kwam hij maar netjes over het ijs van de Van Ewijcksvaart aanzetten naar de ba nen van de Kleine Sluis. Een griezelige aanblik was het toch dit zware monster op de ijsvlakte te zien rijden. Doch het getuigde, dat het ijs deugdzaam was. ARREN. Zondag a.s., als tenminste het weer meewerkt, zal het voor de IJsvereeniging „Een dracht maakt Macht" weer iets geweldigs zijn, als men de kamp kan aanschouwen van 't paard voor de arreslede. Jammer, dat velen hun ar heb ben opgeruimd, omdat er gedurende de laatste jaren toch geen sneeuw viel. Wij gelooven echter dat er toch nog wel voldoende zullen zijn om de wedstrijd van Zondag tot 'n triumph te maken. Zie advertentie in dit blad. HERV. GEM. Oosterland v.m. 10 uur Ds. Van Beek. v\ esterland 's avonds 7 uur Ds. van Beek. Kapel te Den Oever Zondag a.s. 10 Febr. voorm. 10 uur Godsdienstoefening. J. K. Lofvers, Cand. t.d. H.D. Vrijdag 15 Febr. 8 uur V.C.J.B. Spreker Ds. Van der Veen. DOOPSGEZ. GF.M Stroe voorm. 10 uur Ds. Van der Veen. Dinsdag 12 Febr. 8 uur D. G. Zusterkring. De reeds mondeling aangekondigde lezing van Mej. Da. A. Leistra van Edam, die gehouden zou worden op 12 Febr. moet wegens ziekte van de spreekster worden uitgesteld. EVANGELISATIE H.-hoef voorm. 10 uur de heer Bosma. GEREF. KERK. Beltstraaf. 's Morgens 10 u. Ds. Haitsma van Oldenbeek. 's Middags 3 uur dezelfde. Busdienst vanaf Den Oever. EIERVEILING HELDER, 7 Febr. 1929. Aangevoerd 9009 Kipeieren. Prijzen Bruin 7.70 k 8.30 Wit 7.50 8.50. Aangevoerd 20 Eend eiren 7.00 per 100 stuks. EIERVEILING, SCHAGEN, 7 Febr. 1929. Aanvoer 58586 Kipeieren. Prijzen gewogen en geschouwd 52-54 Kg. 7.10 a 7.70 55-57 Kg. 7.50 a 8.10 58-60 Kg. 7.80 a 8.30 61-63 Kg. 8.10 a 8.50 64-66 Kg. 8.60. Ongewogerr Bruin 7.80 a 8.40 Wit 7.40 k 8.20 Gemiddeld 7.50. 151 Eendeieren 7.90. SCHAGEN, 7 Febr. 1929. Op de heden gehou den weekmarkt waren aanvoer en prijzen als volgt11 Paarden 200 a 375 4 Stieren 225 a 375 5 Geldekoeien (mag.) 180 a 240 94 Gel- dekoeien" (vette) 250 a 455 8 Kalf koeien 220 k 360 6 Vaarzen 130 a 160 6 Graskalveren 70 A. 90 151 Nuchtere kalveren 8 a 23 241 Ö- verhouders 32 k 40 10 Varkens (mag.) 22 a 40 85 Varkens (vette) per Kg. 0.68 k 0.70 124 Biggen 12 a 22 20 Konijnen 0.50 a 2.50 42 Kippen 1 k 2.50 Eenden 1 a 1.35 32 K.g. Bo ter 2.30 a 2.40 per Kg. Het binnenkomen der visschermotorbotters in de haven te Den Oever met de booten van de' M.U.Z. welke zij uit het ijs haalden.

Wieringer courant | 1929 | | pagina 2