een paniek bezworen die dreigde te ontstaan doordat de Arabieren het praatje rondstrooiden dat de Joden aan de Arabieren vergiftigd lek kers verkochten. Arabieren kwamen met de „vergiftigde" bonbons op het politiebureau en vertelden daar hetzelfde praatje. Majoor Har rington ried hen aan niet zoo kinderachtig te zijn om, aan dergelijke praatjes geloof te hech ten. En meteen at hij de bonbons een voor een op en verklaarde dat zij heel lekker waren. De Arabieren verwachtten ieder oogenblik den ma joor dood te zien neervallen en toen dit niet ge beurde slaakten zij luide kreten van verbazing. Ibrahim Bey had een dergelijke ervaring Hij was een opgewonden menigte Arabieren te gengekomen die een aantal Joden hadden tegen gehouden met een partij vijgen bij zich, die vol gens de Arabieren eveneens vergiftigd zouden zijn. „Onzin," zei Ibrahim Pasja en hij begon dadelijk een paar vijgen op te eten. Ook hier bleef het door de Arabieren verwachtte dood vallen uit Maar de paniek werd door deze officieele snoe perij bezworen. EXPLOITATIE VAN GESTOLEN AUTO'S. Aan de „Frankf. Z." wordt uit Athene de vol gende merkwaardige mededeeling verstrekt. Sinds eenigen tijd is te Athene een filiaal ge vestigd van een New Yorksche onderneming tot liet de gelde maken van gestolen auto's. Het fi liaal wordt bestuurd door de broeders Antono- poilos, is in het handelsregister ingeschreven en betaalt nauwgezet de vastgestelde belastingen Alleen ontbreekt in het handelsregister het woordje gestolen. Geregeld krijgt de firma uit New York zendingen gebruikte of geheel nieuwe auto's, die alle afkomstig zijn van diefstal, en welker waarde in de millioenen loopt. De wa gens worden in Athene 40 tot 50 pCt. beneden hun waarde verkocht. Zelfs worden de auto's weer geëxporteerd naar Egypte en Turkije. In het laatste halfjaar zijn 150 auto's door de firma in den Piraeus uitgevoerd. Volgens de Grieksche wetgeving kan de regeering geen beslag leggen op de auto's bij de huidige koopers. Ook tegen de beide firmanten kan niet worden opgetreden, daar geen Grieksche onderdanen schade is be rokkend en benadeeling van buiten Griekenland wonende buitenlanders niet strafbaar is. He? eenige wat de autoriteiten zouden kunnen doen is de firma ontbinden. DE UITVAART VAN EEN REDDER. Een Parijsche hulde. De vorige week Woensdag wandelde de arbei der Jacques Pollet met zijn drie kinderen langs de Seine te Parijs, toen hij bij de Pont Louis- Philippe een jongentje in het water zag vallen. Zonder zich te bedenken riep hij zijn kinderen toe op de plek te blijven staan, waar zij stonden en dook hij in het water om de twee armpjes, die er nog juist boven uit staken, te grijpen. Pol let echter, die in den oorlog een gasaanval had doorstaan, was de gevolgen daarvan nooit te bo ven gekomen. Vandaar wellicht dat hij in het water onwel werd en in de diepte verdween. Het knaapje werd door anderen gered zijn lijk werd twintig minuten later opgehaald. Omstanders brachten de drie kinderen naai het ouderlijk huis cn stelde de moeder van het gebeurde in kennis. Heel Parijs leefde mee met den ontzettenden slag, die het gezin heeft getrof fen. De man bleek een voorbeeldig huisvader te zijn geweest, die veel -van kinderen hield er daarom zich geen oogenblik had bedacht om het kind van een ander te redden. De giften stroomen de jonge weduwe, die wel dra weer een baby verwacht, toe, en de begrafe nis van den ongelukkige redder is een grootschc sympathie-betooging geworden. In de Notre Da- mewerd een lijkdienst gehouden, waarbij de ge meenteraad, de Algemeene Raad van de Seine en de politieprefect zich hadden doen vertegen woordigen. Kransen van de stad, van tal van or ganisaties, en ook van de ouders van het knaap je, dat onbewust de oorzaak van den dood van zijn redder is geweest, dekten de kist, die dc Kathedraal werd binnengedragen door de groo- te poort, dezelfde, waardoor eenige maanden ge leden het stoffelijk overschot van maarschalk Foch werd weggedragen en de volgende week dat van kardinaal Dubois de kerk zal worden binnengebracht. EEN HELD VAN 14 JAAR. De 14-jarige Derck Warne, een schooljongen te Kilburn, de zoon van een echtpaar dat met het toezicht op een kantoorgebouw aldaar is belast, was alleen thuis, toen hij in een dei1 vertrekken verdachte geluiden hoorde. In de kleedkamer ontdekte de jongen drie mannen, terwijl een vierde buiten de wacht hield. De jongen nvapende zich met eenige ledige conservenblikjes, die hij naar de indring*5,rs wierp. Er volgde toen een zeer ongelijke e^>ht partij, waarbij de jongen met een hct werd_«C!lwn._n. /.'„aap gaf den strijd eJnïJr niet op en begon luid te schreeuwen. De inbrekers namen daarop de vlucht, den jongen in ernstig gewonden toestand achterlatend. Een agent van politie, die op het hulpgeroep was komen aanloopen vond den jongen, dien hij naar een ziekenhuis bracht. Onmiddellijk is een on derzoek ingesteld, doch van de daders is tot lie den nog geen spoor gevonden. Er wordt niets vermist. RECHTSZAKEN. Meervoudige Strafkamer der Arr. Rechtbank. Zitting van Dinsdag 24 September. SCHROMELIJKE VERWAARLOOZING VAN EEN RUND. De 65-jarige veehouder Simon K. te YVieringen stond terecht omdat hij in de maand Juni een hem toebehoorende koe, die leed aan een ver groeiden gewrichtsbreuk, waardoor zij niet kon staan en welke koe ook nog etterende gaten in het lichaam had, de noodige zorg onthouden cn het dier letterlijk heeft laten verhongeren. Verdachte beweerde dat hij de koe dagelijks drie lijnkoeken en een zak gras gaf. Het dier kon niet loopen en lag steeds op éon zijde. De brigadier der rijksveldwacht, Witvliet, heeft dezen schandelijken toestand beëindigd cn het dier door den veearts laten onderzoeken waarop het levende kadaver op last van den burgemeester is afgemaakt. Verdachte stelde het voor alsof het dier nog frisch rn vroolijk was. Hij staat echter bekend als iemand die weinig zorg draagt voor zijn vee, waaromtrent de bri gadier eenige staaltjes mededeelde. Hij en zijn broeder met wien hij samenwoont, zijn ouderwetsche en vrekkige boeren, die hun bezittingen en vee verwaarloozen. Den laatsten tijd past verdachte echter beter op. De heer Wes- ter, dierenarts, gaf als getuige deskundig ver slag over den toestand, waarin hij de koe van verdachte heeft gevonden. De sectie vertoonde een vergroeide gewrichtsbreuk en een a^Qhal etterende zweren op het lichaam als gevolgV^rtin onvoldoende ligging en voeding. Het dier is op een vrachtauto gesleept en naar een noodslach- ter gebracht. De officier acht het noodig een flinke straf op te doeiï leggen en vorderde 200 boete of 100 dagen hechtenis. Alkm. Crt. BINNENL. NIEUWS. DOOR EEN AUTO AANGEREDEN. Het slachtoffer overleden. Woensdagavond is op den drukken grensweg tusschen Kaldenkirchen en Leuth de heer M. Holla uit Venlo door voorbijgangers bewusteloos gevonden met bloedende hoofdwonden. De poli tie bracht hem naar het ziekenhuis waar hij Donderdagmorgen is overleden zonder tot be wustzijn te zijn gekomen. VERDUISTERING VAN f 25.000. Dader gearresteerd. ■T.e Wormerveer is gisteren gearresteerd de di recteur van de coöperatieve maalderij De Voor- ïitgang" wegens verduistering van 25.000, ten rjadeele van die coöperatie. Gebleken is, dat de directeur in granen heeft gespeculeerd. Om zijn verliezen te dekken heeft hij geld van de coöpe ratie aangewend. De coöperatie omvat 70 leden. DE ALASTRIMGEVALLEN. Twee van de vier ernstige patiënten te Rotterdam overleden. Van de vier alastrimpatiënten, wier toestand naar gemeld werd, zeer ernstig was, zijn Woens dagavond twee personen, een man van 62 en een vrouw van 56 jaar, overleden. Het aantal sterf gevallen te Rotterdam is daarmee thans geklom men tot veertien. DE KOEPOKINRICHTING TE AMSTERDAM. Meer koepokstof afgeleverd in een maand, dan anders in twee jaar, In een zeer eenvoudig houten gebouw aan de Plantage Muidergracht, tegenover de achter uitgang van Artis, anders de „haarspeldendoos" geheeten, is de koepokinrichting gevestigd. In gewone tijden is dat een een zeer kalm bedrijf, waar een personeel van drie menschen het in pakken en verzenden van koepokstof voor het geheele land af kan. In het vorige en het begin van dit jaar beleefde het bedrijf bovendien een tijd van malaise, ten gevolge van de tijdelijke opheffing van de verplichte vaccinatie voor ad- spirant-schoolkinderen. Toep kwam de alastrim en met één slag werd de heele toestand veranderd. Bij pakken komen de bestellingen cn er wordt over het geheele land aan gemeentebesturen en artsen, koepokstof in groote hoeveelheden verzonden. lederen dag ko men 300 tot 350 of nog meer bestellingen binnen en eenige keeren per dag komt een taxi voor om de pakjes met koepokstof-buisjes naar het stati on te brengen. In de afgeloopen maand heeft men zooveel koepokstof verzonden als anders in twee jaar. Vóór 1928 werden gemiddeld per jaar 7500 zen dingen verstuurd, in deze maand is dat getal 15.000 geweest. Men begrijpt dat er heel wat werk voor noodig is om deze ongewone hoeveel heden behoorlijk geëmballeerd en verzonden te krijgen. Want bestellingen van eenige buisjes moeten stuk voor stuk in watten in een houten doosje gepakt worden. Nog nooit heeft men het zoo druk gehad als thans, zelfs niet in 1916, toen 'e Amsterdam pokkcngevallen voorkwamen en /rijwel dc geheele bevolking liet vaccineeren Er is toen voor 3 a 400.000 menschen koepokstof afgeleverd in eenige weken, maar de vraag bleef voor het grootste deel tot Amsterdam beperkt, zoodat het lang niet zooveel drukte giaf als thanc nu men per week 200.000 doses verzendt naai alle plaatsen en plaatjes over het geheele land. Men zou, deze dikke cijfers ziende, geneigd zijn, zich met angst te gaan afvragen of de voor raad koepokstof niet langzamerhand uitgeput 'aakt en of er nog wel kalveren genoeg zijn om die voorraad aan te vullen. Ten dezen kan mor schter volkomen gerust zijn. De koepokstof* toont namelijk de gelukk^,£genschap dat ze, mits bewaard bij een fGixipera.tuui" van eenige graden onder^hey^ipUnt van Celsius, jarenlang haar wieri^2,aamheid behoudt, zoodat men kan P°.Uvn voor de magere jaren. Dat heeft men ook kedaan. met het gevolg dat men nu nog groote hoeveelheden koepokstof bezit, waaronder die nog in het jaar 1923 werd gewonnen. Niet alleen Nederlandsche, maar ook stof die afstamt van dieren uit Zwitserland, Duitschland, Frankrijk en zelfs Japan. Voorloopig is nog voor ten minste twee milli- oen gegadigden koepokstof uit voorraad lever baar, en ieder kalf dat bewerkt wordt levert nog weer voor 60 a 70.000 menschen. Op het oo genblik wordt die bewerking per week bij drie kalveren toegepast. Men behoeft dus geen enke le vrees te koesteren dat de vaccinatie op eenig tijdstip geen voortgang meer kan vinden. DOOR EEN STIER AANGEVALLEN. Uit Nijverdal wordt ons gemeld, dat de land bouwer Harbers, die een stier wilde geleiden, door dit dier plotseling werd aangevallen en te gen den grond geworpen. Gelukkig voor den man kwam er spoedig hulp opdagen, hetgeen niet wegneemt, dat hij op verschillende plaatsen zeer ernstige verwondingen en kneuzingen heeft op- geloopen. In bedenkelijken toestand is de man naar zijn woning vervoerd. DOOR VERDWAALDE KOGELS GERAAKT. Bij het verrichten van werkzaamheden in dei tuin is de heer A. te 2e Exloërmond, getroffen door eenige verdwaalde kogels uit 't geweer van den jager S., die in de buurt op patrijzen schoot. De toestand van den man is ernstig. OVEHTREDING LEERPLICHTWET. Zooals men zich herinneren zal, heeft voor déri Krijgsraad te 'sHertogenbosch en in hooger be roep voor het Hoog Militair Gerechtshof te 'sGra venhage eenige malen terecht gestaan een adju dant - onderofficier uit Leiden, die wegens over treding van de Leerpichtwet werd veroordeeld tot verschillende geldboeten. Deze militair wenscht zijn kinderen niet naar school te zenden, omdat dit naar zijn opvatting, in strijd zou zijn met God's geboden. In verband hiermede had de advocaat-fiscaal leeds het vorig jaar bij den Voogdijraad te Lei den aangedrongen, om de kinderen van den ad judant aaii diens ouderlijke macht te onttrek ken. De voogdijraad vond daartoe evenwel geen aanleiding, omdat z.i. hier niet van „verwaarloo zing" sprake zou zijn. Thans heeft de officier van Justitie bij de Haag sche rechtbank de zaak ambtshalve in onder zoek genomen, om te overwegen of er aanleiding bestaat, dat hier door de rechterlijke macht wordt ingegrepen in het belang der kinderen, die tot dusver in het geheel gieen onderwijs hebben genoten, doch volgens den wil van den vader de dagen met spelen moeten doorbrengen. DE ALASTRIM - GEVALLEN. Nog een sterfgeval te Rotterdam. Van de vier ernstige alastrimpatiënten te Rotterdam, waar van reeds twee overleden waren, is thans nog een derde aan de ziekte bezweken. EEN TEGENVALLER. Bij de verloting voor een volksgebouw te Sap pemeer, met twee paarden als hoofdprijs, bleek, toen reeds een groot aantal prijzen w.o. de hoofd prijs, waren uitgeloot, dat men van twee bussen de verkeerde had genomen, zoodat opnieuw moest worden begonnen. De eerste prijswinnaar had reeds telegrafisch bericht ontvangen. ANNAPAULOWNA. BURGERLIJKE STAND Geboren Anna Jacoba, d.v. G. A. van Teulin- gen en van M. Herman. Jacoba Catharina, d.v. J.. Ambuul cn van T. Bakker. Overleden Guurtje Raven, oud 25 jaar, onge huwd, dochter van W. Raven en van T. Kapitein Voor rekening van de Bestuurderen van hel Fonds van wijlen Dr. Abraham de Hans te Haar lem, zal naast de boerderij „Zeeland" aan de Kneeskade een landbouwschuur worden ge bouwd. Aannemer J. de Graaf alhier, is met dei bouw belast. De levering van brandstoffen, gedurende het a.s. winterseizoen, beenoodigd voor de ver warming der o.l. scholen cn het gemeentehuis, is door B. cn W. gegund aan J. Muntjewerf, brandstoffenhandelaar, alhier. POLITIE. Gevonden een halsketting en een damesschoen. Inlichtingen ter secretarie. {T,A.G.O. Op de dezer dagen gehouden be stuursvergadering van TAGO werd de vraag overwogen Wat zullen wij a.s. winter doen De opkomst gedurende het afgeloopen seizoen ;s, het valt niet te ontkennen, verre van schitte rend geweest. Wat zal dan de a.s. winter ople veren, waarin bovendien „Ormenio" zijn tienja rig bestaan vieren zal met een tooneelwedstrijd. die aanleiding tot niet minder dan vijf tooneel- uitvoeringen van verschillende verecnigingen ?eeft. Zal de opkomst in het aanstaande seizoen dan weer nog geringer zijn Onder deze en der gelijke overwegingen heeft het TAGO-bestuur gemeend maar eens een winter over te slaan. Misschien dat blijkt, hoe in dien tijd een warme liefde voor TAGO is ontwaakt. „Witte Kruis." Op Maandag 23 September ver gaderde de afd. Anna Paulowna van het „Witte Kruis" in Veerbrug. Slechts 1 lid was met het Bestuur aanwezig. De voorzitter, Burgemeester Lovink, opent de vergadering, waarna de notulen door den secre taris, den heer Liefhebber, worden en onveran derd vastgesteld. De voorzitter deelt mede, dat het ledental dit jaar belangrijk is toegenomen, namelijk van 930 tot 1028. Onze afd. behoort bij de gemeenten, waar het hoogste percentage inwoners lid is. Nieuw materiaal werd aangekocht, waaronder een spons-gummibed, terwijl ander materiaal -.verd vervangen door nieuw. Het zwembad is een waar succes, wat het aan tal baden betreft financieel blijft er nog te werp schcn over. Het vermoedelijk tekort zaj- f 1000 bedragen dit wordt door het groqigtc deel ver oorzaakt, doordat voor 800 rivierzand in de bassins is aangebracht. Haf'aantal abonnemen ten bedraagt dit ]£ar 46, 2 candidaten werden af- gewezgïL"net zwem-examen werd afgenomen <joor den voorzitter, sectaris, Vellekoop en den Badmeester. Van het bestuur van den polder is bericht in gekomen, dat de huur van het zwembad, wegens aanslag in de belasting, zal worden verhoogd en gebracht wordt op 8 per jaar. Tot afgevaardigde naar de algemeene verga dering wordt benoemd de secretaris, de voorzit ter zal als plaatsvervanger optreden. Den afge vaardigde wordt vrij maandaat gegeven. Het huis houdelijk reglement wordt voorgelezen, en de wijzigingen worden besproken. Tot commissie voor nazien der rekening wor den benoemd de heeren H. Jonker,D. J. Kaan nri T. A. TJomp. Uitgeloot worden 20 aandeelen van de renteloo ze leening ten behoeve van het Zwembad. Uit geloot werden de volgnummers 75, 196, 45, 1. 115, 119, 142, 172, 175, 177, 7, 10, 154, 83, 90, 72 188, ,57, en 120. Na de rondvraag, welke niets oplever de, werd de verga dering geslo ten. Een ongeluk .Woensdag is aan de Middenvliet de oude heer P .Philipsen door een luxe auto van den heer Bergman aangereden. Doch het onge val is, naar we vernamen, vrijwel goed afgeloo pen. Een en ander heeft zich als volgt toegedra gen. De oude man, welke doof is, wilde op het laatste oogenblik toen de auto naderde nog over den weg loopen naar links. De heer B. remde cn middellijk krachtig en trachtte ook nog het stuur om te gooien, doch het was tevergeefs: 'n aanrijding was niet te voorkomen en de oude man kwam in een grinthoop terecht, waardoor ftij bloedend aan schouder en handen verwond werd. Aan den beterenden hand. Bij informatie naar den toestand van den Zondag j.1. door den trein aangereden motorrijder, den heer D.V., bleek ons dat hij langzaam herstellende is. Wel zal hij nog eenigen tijd in het marine-hospitaal moeten ver blijven. Breezand. Bij de openbare verkooping van de zes woonhuizen aan den Zwarten weg, alhier (eigenaar de heer E. Zwolsman te 'sGravenhage) zijn alle huizen ingezet, doch opgehouden. Het bouwterrein, groot 21 aren 80 centiaren, is gekocht door den heer L. Raven, Balgweg al hier. De bedoeling is om er voor zich zelf een woonhuis op te doen bouwen en er tevens aan particulieren bouwterreinen van te verkoopen. BREEZAND. Naar wij vernemen zal het Kan toor Breezand met ingang van 30 September a.s., voor den telefoondienst worden opengesteld van half negen tot half één, van 1417 en van YIV2 19 V2 uur. GEMEENTE WIERINGEN. Meer behoefte aan Moderne talen. Wij verne men, dat zich voor de cursus in moderne talen (Engelsch en Fransch) te houden door den heer Van 't Hof te Hippolytushoef, reeds meer dan 25 leerlingen hebben opgegeven. De meesten van het Oostelijk deel van Wieringen. Voor de Engel sche taal is tevens een grooter percentage inge schreven dan voor de Fransche. Politie: Verloren een ring met eenige kleine sleuteltjes; een zwarte schooltasch. Gevonden: een blauw linnen riempje met speldje. Inl. bij den Gem. Veldw. Intrekking Rijbewijs. De minister van Water staat brengt ter kennis, dat bij vonnis van het kantongerecht te Den Helder van 27 Augustus 1929 aan N. Kuiper, winkelier, wonende te Wie- ringen, Hippolytushoef, de bevoegdheid om mo torrijtuigen te besturen is ontzegd voor een ter mijn van één jaar. Deze termijn is ingegaan op 11 September 1929. Nieuwtjesjagers aan het werk. Het is overbe kend, dat vaak de onbenulligste dingen, die ter oore van de verslaggevers komen, worden gepu bliceerd. Is zulk 'n berichtje onschuldig, dan is liet niemand tot last, behalve dat de uitgever er z'11 kwartjes voor dokken moet. Erger is het, wanneer er maar op los wordt geschreven, zonder zich er rekenschap van te geven of de oorsprong juist is en of men de ge meenschap er geen schade mede doet. Zoo werd deze week 'n bericht gelanceerd, dat 'n aantal kinderen, wegens plaatsgebrek niet tot de school te Oosterland toegelaten werden, en zelfs het gemeentebestuur den raad gegeven werd maar spoedig weer 'n noodlokaal in ge bruik te nemen. Te ergerlijker is dit, als men weet, hoe dit be richtje de wereld ingezonden werd. Op de verga dering van Afd. Wieringen „Volksonderwijs" toch, werd door een nietlid, die als verslaggever daar aanwezig was, mededeeling gedaan, dat van een veertigtal kinderen, die van elders ge komen waren, 'n tiental niet tot de school van Oosterland toegelaten werden, omdat er geen plaatsruimte was. Het bestuur van Volksonderwijs verzocht aan dien mijnheer, cn ook aan een anderen verslag gever daar geen mededeeling in de pers van te doen, vooraleer werd onderzocht, of dit waa\ was. Dit werd goedgevonden. Maar toch kon zeker de heer W. z'n lust niet bedwingen het toch maar aan z'n krant op te geven en om aan de belofte, aan 't bestuur van Volksonderwijs gedaan, te ontkomen, plaatste hij 't niet in het verslag, maar maakte er een apart berichtje van. Het bestuur van Volksonderwijs, dat onmid dellijk ter bevoegder plaatse 'n onderzoek instel de, kwam tot de conclusie, dat de mededeeling van A tot Z gelogen was. Geen enkel kind is door het hoofd der school te Oosterland afgewezen. Een groot aantal kin deren zijn er bijgekomen en nog is er plaats voor meerderen. Waar het onderwijsvraagstuk in deze gemeen te toch al veel moeilijkheden met zich brengt, is het zeer laag bij de gronds de gemoederen met onware berichten te verhitten. Verbrokkeling krijgt men ook zonder dat nog wel Ergerlijk is ook het berichtje van een anderen correspondent, de heer M„ die wist te vertellen, def dé ZCRdaglLiddagsiuiting der winkeliers te Hippolytushoef opgedoekt was. Later kwam hij met een rectificatie, dat slechts twee winkeliers zich van de sluiting hadden ont trokken Maar waarom toch een dergelijk sensatiege- schrijf, dat de goede gezindheid onder onze win keiiers niets anders als schade kan doen Dat die zakenmenschen de Zondagmiddag voor zich en hun gezin willen hebben, is toe te juichen cn dat zij uit vrije wil eenparig besloten om te sluiten is te respecteeren, en wij hebben de on dervinding, dat ook het publiek dat billijkt en er rekening mede houdt. Nu zijn er slechts twee onder de vele winke liers, die om bepaalde redenen (volgens hun in zicht) zich niet aan de sluiting konden houden. Is het nu noodig, om daar zooveel ophef vari te maken Beter Ware het een aanprijzing om die winkeliers te steunen, die den Zondag ook voor hun trachten te maken, wat die voor ieder mensch dient te zijn „een rustdag BEKENDMAKING. KOEPOK - INENTING. Met verwijzing naar de bekendmaking, voor komende in de Wieringer Courant van Vrijdag 20 Sept. j.1. brengen Burgemeester en Wethou ders van Wieringen ter algemeene kennis, dat van gemeentewege ook te WESTERLAND gele genheid zal worden gegeven tot kostelooze inen ting en her inenting. De gemeentegeneesheer zal tot dat doel zitting houden op Maandag 30 September a.s., des na middags van 4 6 uur, in een lokaal der O.L. School aldaar. Wieringen, 27 September 1929. Burgemeester en Wethouders voornoemd. L.C.KOLFF. De Secretaris, VAN DUIN. Sportterrein Kleine Sluis. Breezand I speelt a.s. Zondag thuis tegen Schagen II, den beken den tegenstander van het vorig jaar. Aanv. 2 uur Breezand II gaat naar Helder V. Aanvang ver moedelijk 2 uur. SUCCES-NIEUWS. Zondag speelt Succes III wederom een thuiswedstrijd en ontvangt daar voor Wieringerwaard 2. Daar W. geen zware te genstander is verwachten wij dat Succes ILI a.s. Zondag wel een goed figuur zal slaan. Anders zal het zijn met Succes I en II. Deze elftallen gaan n.1. naar Texel. Hier zal het ge ducht spannen, want wij weten wat Texel I is, hoewel het ons Zondag 1.1. toch wel een beetje is tegengevallen. Wij twijfelen er niet aan of T. zal

Wieringer courant | 1929 | | pagina 2