3. E. KiUSS MM KRUL. PRUIMTABAK 21e Jaargang. Vrijdag 31 October 1930 No. 84 NIEUWS- EN ADVERTENTIEBLAD VOOR llpl WIERINGEN EN OMSTREKEN DE VERSCHOPPELING. WASSCHERIJ ALKMAAR. •a ■e S. KROM. HEERENBAAI WIERINGER COURANTifi VERSCHIJNT ELKEN DINSDAG en VRIJDAG. ABONNEMENTSPRIJS per 3 maanden 1. UITBETE» i CORN. J, BOSKEX, W I E I N O E N li?' J£L ■UIEADl Hlppolytushoei Wielingen. Telefoon IntercoHm. No. II. ADVERTENTIëN: Van 15 regels 0 50. Iedere regel meer 0.10 HEERENBAAI P0RT0R1C0. teIuëëckeerd, blouse tot de ouderwetsche schoot- DE WAKENDE LEEUW" ALKMAAR. TABAKSFABRIEK LAAT A, 125 Prima kwaliteit in alle prijzen. Spaart onze rebussen. hebben ook als punten groote waarde. 70 80 100 120 140 150 160 180 200 225 250 300 350 400 450 en 500 cent per pond. PARIJSCHE MODEBRIEF. TAILLEURS, en elegante. De rokken zijn meestal heel eenvoudig ge maakt, reiken tot halverwege het been, heb ben een groep plooien van voren of op zij of vertoonen ook gegeerde banen aan een glad heupstuk. Is dit lang en zeer aansluitend, zoo wordt de rok door middel van een rij knoopen van voren of aan de linkerzijde geo pend. De gekleeöe mantelcostuums van fijn la ken, van fantasie-wol, van effen of bedrukt fluweel, zijn dikwijls allerliefst met hun sterk getailleerd manteltje en meer of min der ruim schootje alles met mooi bont afge zet. Een bruin lakensch mantelcostuum is met vossebont gegarneerd, in een zeer gekleed zwart lakensch pakje zijn deelen van breitsch wantz ingezet, die een bolero simuleeren. De fluweelen mantelcostuums worden sa mengesteld uit een effen rok en mantel, maar ook uit een rok van effen en een jasje van bedrukt fluweel of uit een wollen rok en een effen fluweelen mantel. Hierbij behoort dan een bonten das om den hals in de tint van het costuum. De meeste schootjes worden schuin over gesloten en verschillende korte manteltjes hebben een voorkomen van hee renjasjes met hun vier knoopen, in het vier kant geplaatst. Op de tailleurs van laken wordt meestal gladharig bont ingezet, dat niet alleen een bolero aangeeft, zooals we reeds zeiden, maar soms ook het schouderstuk vormt of een gar neering van punten. Een fantasie-mantelcostuum, voor dezeii winter bestemd, bestaat uit een wollen japon en een kort jasje van glad bont in precies dezelfde kleur. Het is een aardige variatie op het gewone genre en staat een lank, slank figuurtje zeer elegant. WILHELMINA. van vee werd in Belgische bladen deeld, dat den 16en October 1.1. te Ondanks dat de winter ons, uit het oogpunt van comfort en warmte, veel lange mantels zal brengen, speelt toch het gezellige vlugge tailleurpakje dit jaar een belangrijke rol. Belangrijk ook omdat het werkelijk in nieu we vormen verschijnt. Er is een mantelcostuum voor de morgen uren, eenvoudig en degelijk, en er is een man telpak voor den namiddag, zeer chic en ele gant. Natuurlijk kan men ook des middags in een eenvoudig mantelcostuum verschijnen alleen niet wanneer men speciaal „gekleed" wil zijn. Voor het meer eenvoudige soort wor den veel heerenstoffen gebruikt en ruige, pluchige weefsels, veelal in verschillende kleurenmengsels zooals b.v. grijs, bruin en groen marineblauw met wittwee tinten rood met wit zwart met wit enz. Voor de voering neemt men een dunne wollen stof in een dezer kleuren en ook de blouse, of alleen de garneering der blouse wordt ervan gemaakt. Is daarentegen het costuum van effen stof vervaardigd, zoo wor den juist blouse en voering in sterk contras- teerende kleur gekozen, b.v. groen bij een roestbruin, lila bij een zwart geheel. Voor de ze mantelcostuums zien we, behalve den driekwart lange mantel, welke voor den win ter zeer practisch is, ook het korte jasje met of zonder ceintuur. In het laatste geval valt het manteltje recht en wordt dikwijls kruise lings gesloten. Een bijzonderheid, welke we bij deze costuums opmerkten, was de blouse, welke wederom niet ónder, maar óver den rok werd gedragen, om het middel bijeenge houden door een ceintuurtje van leer, van mantel- of van blousestof. Ziedaar dus weer Ons Lichaam en onze Gezondheid. Vruchten en tanden. Weinig algemeen bekend is wel, dat veel fruit eten een uitstekend middel is, om de tanden gezond te houden. Menschen, die ge regeld groenten en fruit eten, hebben meest al mooie heldere glanzende tanden en zelden zult ge hen hooren klagen over tandpijn. Wanneer we nagaan, dat juist de bewoners der zuidelijke landen de mooiste gave gebit ten hebben, dan moeten we dit wel als een hoofdoorzaken aannemen. Want fruit is im mers voor deze volkeren het voornaamste voedsel. De vruchten dringen gedurende het kau wen in alle reten en hoekjes door en vernie tigen de bacteriën, die zich ontwikkelen uit de etensresten, die in onzen mond achterble ven en tot bederf overgaan. Het vruchtvleesch oefent op de tanden een schurende werking uit en vooral appels heb ben de eigenschap, dat ze den kalkachtigen aanslag aan het tandvleesch losweeken. Dat dit zoogenaamde tandsteen het gla zuur der tanden aantast, waardoor vele ziekten der tanden worden veroorzaakt is be kend. Eet ge des avonds voor het slapen gaan een appel, dan zult ge opmerken, dat des morgens uw mond niet dien onaangenamen smaak heeft als anders. Waar tegenwoordig het geheele jaar door appelen in den handel zijn, kunnen alle moeders hun kinderen van jongsaf aan deze heilzame methode gewen nen. Zij zullen naast het behoud van gezon de tanden, ook nog andere gunstige uitwer kingen ervan ondervinden. FEUILLETON. Nonsens, zeide zij, dan zou de samenle ving onmogelijk worden. Men behoeft nu niet juist onwaarheid te vertellen, dat is weer heel iets anders. U kunt mij zoo niet afschepen, juffrouw Maturin, ik houd aan. tot ik een duidelijk antwoord op mijn vraag gekregen heb. Hardnekkige vasthoudende mannen mag ik niet lijden. Wel norsche, slecht gehumeurde jon gens U hebt geen recht om zoo iets te zeggen, neen, dat mag u niet zeggen. En waarom niet vroeg hij verbaasd, dat is toch al een heel onschuldige opmer king, ik dacht nu juist op het oogenblik aan een heel lief meisje, die haar leven wil laten bederven door een jongen, een onnoozelen sinjeur, die veel te zelfzuchtig is om haar ooit gelukkig te kunnen maken. Zij wendde weer het gelaat af en bleef zwij gen. want zij durfde niet toegeven dat de schoen paste. Zij durfde ook niet indenken, dat hij bedoeld had dat zij het begrijpen zou en wat hij verder wilde. Kijk die ster eens, zei zij zachtjes met bevende stem. Ja, zei Ashford, maar hij keek niet om hoog, want hij hield de oogen op haar gelaat drie wagons vee werden teruggezonden. Bij het vee in een der wagons werden ziektever schijnselen geconstateerd. Het vee was af komstig van Leeuwarden, en ook was er vee bij, dat op de Rotterdamsche markt was ge weest. Er zouden n.1. zieke dieren gevonden zijn, waarvoor niettemin getuigschriften van gezondheid werden afgegeven. Voor zoover Leeuwarden betreft deelt de in spectuur van den Veeartsenijkundigen Dienst dr. C. Tenhaeff te Leeuwarden mede Den 15en October 1.1. werden te Leeuwar den gekeurd, gezond bevonden en onder Rijkscertificaat naar België verzonden, drie pinken en acht kalveren in een wagon N S No. 73780. Op 20 October d.a.v. werd deze wagon met bovengenoemde dieren onder zegel te Leeu warden terugontvangen uit Esschen, aldaar geweigerd wegens het voorkomen van mond en klauwzeer onder de dieren. Na opening van den wagon bleek den inspecteur, dat geen der aanwezige pinken en acht kalveren bij beschouwing eenig verschijnsel van mond en klauwzeer vertoonde en bij het direct in gestelde verdere onderzoek van mondholte enz., bleek hem, dat geen dezer dieren lij dende was aan genoemde ziekte of teekenen vertoonde daaraan te hebben geleden. De bovenbedoelde dieren zijn nog steeds abso luut gezond en vertoonen geen enkel ver schijnsel van mond- en klauwzeer. Hbld. KIND VERBRAND. Gevolg van spelen met lucifers. Te Den Hoef, gemeente Mijdrecht, be kwam Maandag een kind van zes maanden van den arbeider J. H., doordat de wieg in brand geraakte, ernstige brandwonden. De brand is vermoedelijk ontstaan, doordat een vijfjarig knaapje met lucifers speelde. Hoe wel de moeder, die buiten het huis bezighe den verrichtt, toesnelde en geneeskundige hulp spoedig aanwezig was, slaagde men er niet in het jonge leven te redden. De moeder bekwam brandwonden aan de armen. ZICH ZELF AANGEMELD. Een notaris verduistert f Dinsdag heeft zich bij de politie te Zutphen aangemeld jhr. W. Bas Backer, notaris te Apeldoorn, die verklaarde zich schuldig ge maakt te hebben aan verduistering van plus minus f 40.000. Hij is in verzekerde bewaring gesteld. De rechtbank te Zutphen heeft gisteren zijn faillissement uitgesproken. AANRANDING TE RIDDERKERK. De dader gearresteerd. Toen Maandagavond eenige veldwachters op surveillance waren in den polder Reyer- waard nabij het Donckschebosch onder Rid derkerk, hoorden zij om hulp roepen. Zij begaven zich in de richting van het geluid en vonden op den hoek van den Kruisweg en den Kievitsweg de 19-jarige mejuffrouw M. op den grond liggen. Zij kon juist nog mede- deelen van haar fiets geworpen en aangerand medege- te zijn en kon ook de richting aangeven, Esschen waarin de dader gereden was, voor zij het BINNENLANDSCH NIEUWS. HET INVOERVERBOD VAN VEE IN BELGIë. Een verklaring van dr. Tenhaeff. In verband met het Belgisch invoerverbod gevestigd. vn %&ièié>èiêièièiêiêiêiski&tékiêi£ Jj Hén briefkaart -q OP DE BUS EN gh uw wasch wordt gehaald en KEURIG verzorgd thuisge- bracht. «i bewustzijn verloor. Toen de veldwachters in de aangeduide richting reden, zagen zij spoedig den dader rijden. Daar hij op de eerste aanmaning niet af stapte, zond een der veldwachters zijn hond er op af, die den man tot staan bracht. Het bleek te zijn de 22-jarige A. v. O. te Slikkerveer, die onlangs voor eenzelfde feit 8 maanden gevangenisstraf voorwaardelijk kreeg. Van O. heeft bekend en is in arrest gesteld. Hij is naar het Huis van Bewaring te Dord recht overgebracht. VRACHTAUTO OVER DEN KOP GESLAGEN Vier gewonden. De chauffeur was dronken. Woensdagavond omstreeks 7 uur is tus- schen Uchelen en Hoenderloo een vrachtauto bestuurd door een man uit Apeldoorn, van den weg afgereden en over den kop geslagen. Uit het onderzoek van den politie bleek, dat drie marktkooplui benevens een 11-jarig jongetje zich in de auto bevonden. De drie kooplieden liepen slechts lichte verwondingen op. De toestand van den 11-jarigen jongen was zeer ernstig. Behalve zware vleeschwon- den liep hij ook een gecompliceerden arm breuk op. De auto was totaal vernield. Tij dens het onderzoek kwam aan het licht, dat de chauffeur onder den invloed van sterken drank verkeerde en dat hij links van den weg had gereden. Tegen hem is procesver baal opgemaakt. HET ZACHTE NAJAAR. Rijpe aardbeien in eind October. Van bevriende zijde schrijft men aan het Hbld. „Verleden week heb ik in de Bom- melerwaard niet alleen tusschen de bloeien de aardbeienvelden geloopen, maar te Ga meren in den tuin van de pastorie ook bloei ende vruchtboomen gezien. Te Brakel ver raste men mij met vier lekkere rijpe aard beien van den kouden grond." VARKENS ONDER DE HOOGTEZON. Op het varkensproefstation te Zelhem wor den sinds eenigen tijd proeven genomen met bestraling der hoogtezon. Als voorloopig resultaat is geconstateerd, dat de dieren zich goed ontwikkelen, maar de groei niet beter is dan bij de voedering met vitamine D-houdende stoffen als lever traan. De dieren schijnen de proef wel prettig te vinden, want tijdens de bestraling van 22 uur tot 7 uur wordt steeds de plek van beschij ning als ligplaats gekozen. VECHTPARTIJ OP EEN KERMIS. Een arbeider gedood. Tijdens de kermis te Drachten ontstond Woensdagavond in het café Jonker een vechtpartij, waarbij van het mes gebruik ge maakt werd. Na de vechtpartij bleek, dat de 27-jarige ongehuwde arbeider J. v. d. Meulen woonachtig te De Wilgen nabij Drachten, door messteken in den buik was gewond. Een half uur daarna is hij aan de gevolgen van deze verwondingen overleden. Als vermoedelijke daders heeft de politie, die onmiddellijk een uitgebreid onderzoek in stelde, gearresteerd den 30-jarigen muzikant D. Tabak, afkomstig van Harkema-Opeinde, en een zekeren Wagenaar, eveneens uit die plaats afkomstig. Zij zijn in verzekerde be waring. gesteld. ASPHALT EN GLADHEID. Een nieuwe anti-slip procédé in de hoofdstad. Er is in den laatsten tijd herhaaldelijk ge schreven over het slipgevaar op de z.g. ge- ïuischlooze wegen en vooral van natuuras- phalt is in dit verband veel kwaad gezegd. ECHTE FRIESCHE 20-50cf. per ons Hugo Fraser kwam hun tête a tête storen, zonder hij zich daarvan bewust was. - O. Mary riep hij, heb je Kitty ook ge zien, wij spelen verstoppertje. Dan moet je haar ook zelf zoeken, zei Ashford, en wij mogen je niet voorthelpen. De jonge officier rende lachend weg en door zocht het struikgewas en het rozenlaantje, waardoor Mary en Ashford voor den tweeden keer samen alleen waren in den maneschijn. Wel en wat dan vroeg hij Verwacht u nu wezenlijk, dat ik op zulk een dwaze vraag zal antwoorden? zeide zij. Haar hart klopte heftig en zij peinsde er o- ver hoe zij weg zou kunnen komen, voordat er iets ernstigs gebeurde. Je doet maar juist, alsof je mij niet begrijpt, Mary. Stil toch, zeide zij, ik moet weg, ik hoor tante roepen. Zij keerde zich om, alsof zij naar het huis wilde toeloopen, nu kon hij voor den eersten keer haar gelaat duidelijk zien en hij zag, dat zij erg bleek was. Niemand had haar ge roepen. Zijn gehoor was even goed als het hare. Zij begreep hem heel goed, dacht hij, zij begon van hem te houden. - Ik zou er willen zweren, dat het zoo is, dacht hij, maar zij denkt, dat zij dien jon gen trouw moet blijven, die niet eens zijn best doet om haar te houden, maar dat houdt zij niet vol. Ik zal haar niet toelaten om twee menschenlevens te bederven terwille van een dwaze inbeelding. Zij moet iemand trouwen dien zij liefheeft, maar 't gaat goed, ik be hoef niet ontevreden te zijn over den voort gang dien de zaak heeft. Toen hij wat later in den salon kwam zat Mary aan de piano. Zij keerde zich niet om bij zijn binnentreden, maar hij wist, dat zij Het spreekt vanzelf, dat de belanghebbenden n.1. de leveranciers van natuurasphalt van zich afsloegen en zeiden, dat het slipgevaar zoo heel erg niet was. Zij gingen verder en betoogden, dat natuurasphalt aanvankelijk stroever is en dus minder slipgevaar oplevert dan z.g. bitume. Evenwel erkenden zij er bij, dat, door het verkeer, natuur-asphalt vrij spoedig glad wordt. De Neuchatel Asphalte Cy. heeft nu te Amsterdam voor het eerst een nieuw procédé toegepast en wel op het Oosteinde. Zij legt er giet-asphalt in plaats van stamp-asphalt Dat „giet" en „stamp" houdt alleen verband met de wijze van storting, asphalt is asphalt. Dit gletasphalt wordt direct op het be staande wegdek gegoten (ook natuur-asphalt dat al dertig jaar ligt.) Er is dus geen opbre kerij voor noodig. Het nieuwe procédé ligt 3 cm dik op de oude laag. Dit gietasphalt is vermengd met basalt, dat ook bij slijtage het wegdek stroef zal houden. De maatschappij die het gietasphalt in het buitenland al ja ren heeft toegepast, verzekerd dat het non- slipping is. Dit zal moeten blijken. In elk ge val valt het toe te juichen, dat het gemeen tebestuur proeven wil nemen, warbij alle „partijen" een eerlijke kans krijgen, opdat tenslotte kan blijken, welk bestratingsmate riaal het beste is, waarbij zich dan verschil lende factoren doen geldenkostprijs o.a., duurzaamheid en non-slipping. OPGEPAST Bij een winkelier te Zwammerdam vervoeg de zich dezer dagen een heer en dame, die vertelden op den weg van Leiden naar Gou da een ongeluk te hebben gehad met een motorrijwiel. De dame zou daarbij lichte ver wondingen hebben opgeloopen, welke door een geneesheer voorloopig zouden zijn verbon den. De dame verzocht nu aan het verband het een en ander te mogen verschikken, het geen werd toegestaan. Van deze gelegenheid maakte haar partner echter gebruik den winkelier een bedrag van f 7.50 ter leen te vragen, daar aan zijn mo torrijwiel noodzakelijk een en ander hersteld moest worden. Hij zou 's middags naar Lei den teruggaan en dan het geld even aanrei ken. De niets kwaads vermoedende winkelier gaf den man 10, doch heeft tot dusver noch hem noch het geld teruggezien. hem in den spiegel zien kon. Hij ging niet naar haar toe maar bleef op den divan zitten en weldra begon zij te zin gen. Zij had een lieve stem, die nu een beet je beefde, wat pathetisch klonk. Toen zij van de piano opstond waren haar wangen met een blosje rood gekleurd. Ik geloof, dat ik maar naar bed ga, tan te, zeide zij tot lady Warburton, ik ben een beetje moe. Goedennacht, mijnheer Ashford. Zij keek hem maar even van terzijde aan en ging gauw weg, toen hij opstond om haar een hand te geven. Cosmo was er niet. Hij was nog in een slecht humeur alleen in de rookkamer. Over het algemeen voelde As- ford, dat hij voldaan kon zijn over zijn dag werk. Hij bleef bij zijn plan om Mary Matu rin te trouwen. vm. Den volgenden dag ontweek zij hem voort durend alsof hij gevaarlijk was, maar hij was een wijs man en nam dit op als een conpliment. 's Morgens gingen zij allen tezamen op een rijtoertje uit, het speet Ashford niet, dat hij haar nu eens kon toonen hoe uitstekend het paard reed. Wat rijdt u goed, zeide zij. Ja ik heb het erg veel gedaan, zei hij op bescheiden toon. 's Middags vroeg hij haar om wat met hem te gaan roeien en zij kon het moeilijk weige ren. Is het eigenlijk niet te warm om op het water te zijn vroeg zij nog. Ik zal zorgen, dat wij in de schaduw blijven, antwoordde hij. Dat zal eens een verandering voor je zijn, want dat doe je gewoonlijk niet, zei Cosmo spottend. Ashford keek hem aan met een blik, alsof hij hem gaarne een pak slaag had gegeven. Zijn oogen schoten vuur. BUITENLANDSCH NIEUWS. EEN LEERAAR TER DOOD VEROORDEELD. Door gymnasiasten gevonnist. In het Moravische stadje Wischau had een leeraar aan het gymnasium aldaar zoo juist avond gegeten, toen er plotseling gescheld werd. De leeraar opende zelf de deur en zag toen twee jongens staan, die een zwart mas ker voor het gelaat droegen. Voordat hij nog een woord had kunnen zeggen, sloeg de eene jongen hem met een dikken stok stok op het hoofd, zoodat hij bewusteloos ter aarde viel. Op het lawaai kwam zijn vrouw naar buiten vliegen, die om hulp begon te schreeu wen, waarop de toesnellende buren de beide jongens grepen. Bij hun verhoor verklaarden dezen, dat de leerlingen hunner klasse in een geheime vergadering den leeraar ter dood hadden veroordeeld en dat zij door het lot aangewezen waren, het „vonnis" ten uitvoer te brengen. Mary werd bleek en legde haar hand kal meerend op dé mouw van Ashford. Het was wel merkwaardig, dat zij zich op dit kritieke moment, terwijl de mannen vijandig tegen over elkaar stonden, niet tot haar aanstaan de wendde maar tot Ashford. Zij had als vanzelf gevoeld wie de sterkste en de ver standigste van de twee was. Ik wil met genoegen meegaan, zei zij op vriendelijken toon, nadat zij Cosmo een ver pletterenden blik had toegeworpen, ik voel mij nogal traag vanmiddag. Weer was het slechte humeur van Cosmo of zijn booze engel oorzaak, dat zij met Ash ford alleen uitging en hij wist, toch heel goed, dat deze zijn mededinger was. Als Mary zich nu niet had geërgerd aan het optreden van Cosmo en ook niet bang geweest was, dat er een twist tusschen die twee zou ontstaan zijn, dan zou zij haar best gedaan hebben om aan de bekoring van Ashford te ontsnappen, die deze tegen haar wil over haar uitoefende en die zij met den dag sterker gevoelde. Zooals de zaken nu stonden, vergezelde zij Ashford met heftig kloppend hart. Zij praat te druk om haar zenuwachtigheid te verber gen. Toen Ashford haar een gemakkelijke plaats in het bootje gegeven had en zij zachtjes op de rivier voortdreven, verviel zij tot stilzwij gen, Hierop had hij gewacht, want hij wist het wel, waaraan zij dacht, zij was bang van hem en ook van zichzelf. Ik geloof niet, dat lord Cosmo erg met mij ingenomen is, zei hij, en ik wed, dat hij blij zal zijn als mijn logeertijd hier om is. Och, u moet maar niet op hem letten, en u zijn praatjes niet aantrekken, zei Mary. Zijn moeder zou heel boos op hem zijn als zij wist, dat hij zoo deed. Hij is eigenlijk nog maar een jongen en altijd erg bedorven. Hij is gewend zijn zin te krijgen en hij kan niet uitstaan, dat ik, zij kreeg een kleur en zweeg even, ik wou zeggen, dat hij niet kan uit staan, dat ik, weieens op iemand anders let dan op hem. Dus is mijnheer jaloersch, zei Ashford, nu, ik wou dat ik zeker wist, dat hij daar de minste reden voor heeft. Neen, zeg dat niet, zei Mary op zachten toon, waarom wilt u mij akelig stemmen Ik heb beloofd om Cosmo te trouwen en nu moet ik hem toch trouw blijven, zelfs al heeft hij nu niet zoon prettig karakter. Een engagement is geen huwelijk, ver van daar, het is een proeftijd en men kan zich altijd nog terugtrekken. Neen,, laten we daar niet over praten, zeide zij, ik houd heusch veel van Cosmo. Wezenlijk, mijnheer Ashford, ik kan en mag hem met u niet bespreken. Als u er over praat dan zou het mij eigenlijk spijten, dat ik met u uitgegaan ben. Hij keek haar eens aan, zij had nu dezelf de uitdrukking in de oogen, als zij had toen zij hem zwijgend smeekte om geen twist met Cosmo te beginnen. Op dat oogenblik scheen er een gedachte door zijn ziel te gaan, die zijn gemoed verzachtte. Hij had het lieve meisje eerst willen heb ben om haar geld, nu had hij haar met zijn gansche hart lief. Nu dit gevoel eenmaal opgewekt was, bleef het hem bij, zijn geheele karakter en zijn le ven schenen er door veranderd te zijn. Eerst had er geen liefde in zijn hart gewoond en nu was het er geheel van vervuld. Hij bukte zich over den kant heen, zoodat zij zijn gelaat niet zien kon. Ik maak u mijn excuses, zeide hij op zachten toon, ik heb verkeerd gehandeld, natuurlijk zal ik nooit meer iets doen of zeg gen, dat u onaangenaam zou kunnen zijn, maar waar zullen wij dan eens over praten? Mij dunkt, over Kitty Wildairs, zei zij met een gedwonken lachje, vindt u haar ook niet lief Ik geloof vast, dat dit de overtuiging is van mijnheer Hugo. (Wordt vervolgd)-

Wieringer courant | 1930 | | pagina 1