J. R. KEUSS BH KRUL. nUMIIHUL 22e Jaargang. Vrijdag 23 Januari 1931 No. 7 NIEUWS- EN ADVERTENTIEBLAD VOOR jflp» WIERINGEN EN OMSTREKEN DE VERSCHOPPELING. HEERENBAAI WIERINGER COURANT VE li SC II IJ NT ELKEN DINSDAG en VRIJDAG. AB0NNEMENTSPU1JS per 3 maanden UITGEVER CORN. J. DOSEER, W I ERINGEN V\ BUREAU Hlppolytnshoef Wielingen. Telefoon Iniercomm. No. 19. ADVERTENTIëN: Van 1—5 regels 0.50. Iedere regel meer 0.10 HEERENBAAI P0RT0RIC0. TABAKSFABRIEK „DE WAKENDE LEEUW" LAAT A, 125 ALKMAAR. Prima kwaliteit in alle prijzen. Spaart onze rebussen. hebben ook als punten groote waarde. 70 80 100 120 140 150 160 180 200 225 250 300 350 400 450 en 500 cent per pond. PARIJSCHE MODEBRIEF. WINTERSPORT EN WAT ZE VAN ONS TOILET EISCHT. Naar~de tooverwereld. Beneden viel de regen. Daar was het weer grijs, grauw en triest. Maar toen zijn we ge stegen, steeds maar gestegen en nu voert de trein ons door een tooverwereld van sneeuw en ijs het hooggebergte. Dit landschap is niet lieflijk, zooals we dat in Holland ken nen, maar van een trotsche, majestueuze schoonheid, waarbij men zich klein en nietig voelt en die toch van een oogverrukkende pracht is. Aan het station van de bekende wintersport plaats, die het doel van onze reis is, wacht een arreslee om ons naar ons hotel te bren gen. Heerlijk zacht glijden -we voort over de witte wegen, onhoorbaar, alleen de zacht rin kelende belletjes van het paard klinken wel luidend op in de avondstilte. Reeds den volgenden morgen togen we er op uit, met onze ski's tegen den schouder, naar de zachtglooiende alpenweiden, die vlak achter ons hotel liggen. Die vormen een heer lijk, veilig oefenterrein. En we zijn er niet alleen. Velen voeren daar, evenals wij, den kamp met de lange houten latten, waarop het zoo'n kunst is zich in evenwicht te hou den. We glijden en vallen en staan weer op, maken gekke sprongen dn buitelingen in de zachte sneeuw engeneeren ons niet voor elkander. Het sneeuwcostuum. De dames zijn bijna alle uniform gekleed in het zwart-blauwe Noorsche ski-costuum, een lange pantalon, die vlak boven den schoen wordt saamgebonden en een ruime blouse van dezelfde 'stof met schuifsluiting. Het vroolijke toetsje wordt gegeven door vuur roode wollen ijssokjes, das en handschoenen, of b.v. door een citroengele blouse onder het costuum en gele sokjes of wel door sterkgroe- ne of hardblauwe kleinigheden die het don kere pak opfleuren. WIJ BREIEN en REPAREEREN alle soor ten wollen Kousen en Sokken, ook de aller fijnste. Voor nieuw werk zijn wij No. 1. JAAP SNOR, Zuidstraat 15, Den Helder. Let op den gelen winkel. Telefoon 251. Onze agent HARM KLUITMAN komt U bezoeken. FEUILLETON. 30. Hij is in een driftige bui het huis uitge- loopen en daar ben ik ongerust over. De graaf realiseerde opeens, wat zij wel bedoelde en zei Ik zal naar de club telefoneeren, mij dunkt, dat er niet zooveel reden is om onge rust te zijn. Je weet, wat een heethoofd hij is Wij hadden hem niet moeten laten gaan. Lord Warburton ontstelde. Zouden de ge volgen van zijn zonde nu nog moeten komen en zou hij daar den prijs nog voor moeten betalen In antwoord op zijn vraag berichtte de- secretaris van de club hem, dat lord Cosmo er wel 's nachts had gelogeerd, maar nu niet in het gebouw was. De graaf slaakte een zucht van verlich ting en haastte zich om dit antwoord aan zijnvrouw mede te deelen. Hij heeft den nacht in de club doorge bracht, Helena, dus geloof ik niet, dat wij ongerust behoeven te zijn. Ik wou dat hij maar thuis was, zei lady Warburton met een zucht. Toen zij voor het diner in den salon kwam, stond Cosmo op het haardkleedje. O,.gelukkig dat je er bent, zei zij, hem omhelzend. Wat is er, moeder Och, niets. Ik ben alleen blij, dat je te rug bent. Wat heb je gedaan. Och, moeder, niets bijzonders. Ik wou Slechts nu en dan verschijnen er dames in lichtergekleurde sportcostuums, in hard groen, matblauw of beige of dragen kleurige leer en jasjes. Maar de over groote meerder heid schijnt het gewone Noorsche ski-pakje den voorkeur te geven. In de uren dat de zon fel schijnt, is het warm genoeg de dikke ski-blouse uit te trekken. Dan is een dunne jumper voldoende of zelfs een blouse met korte mouwtjes. Maar zoodra de zon even schuil gaat of verdwijnt achter de bergen, is het felkóud en moeten we ons weer dik en stevig inpakken. Coquette mutsjes. De dagen dat we niet zonder hoed uit konden gaan, zijn lang voorbij. Talloozen, heeren zoowel als dames, genieten blootshoofd van de sneeuwsport. Het staat frisch en pittig. Wie het niet zonder hoofdbedek king stellen wil, neemt gewoonlijk een kleurig wollen bar et je of een barbisch mutsje, coquet opgezet, zoodat veel van de haardos te zien komt. Het ijs-costuum. Behalve aan skiën, wordt hier natuurlijk ook heel veel aan schaat senrijden gedaan. De ijsbaantjes zijn alle zeer klein en er wordt bij na nooit anders dan kunst gereden. Daar men ook dit bijna uitsluitend op de zonnige uren van den dag doet en er zel den of nooit wind is, behoeft men zich natuurlijk niet zeer warm aan te kleeden. Vele dames rijden in een en kel wollen japonnetje, soms een keurig zwart toiletje mqt wit bont afgezet. Een fijn blond meisje was gekleed in een princesse-japon van fraise fluweel met korten rok en hoogen hals. De kraag en manchetten waren van petit-gris. Ze had beige kousen en hooge bei ge laarzen aan en droeg geen hoed. Iedereen stond te kijken, wanneer dit rank figuurtje in het mooie, warmgetinte fluweel voorbij kwam Schijn en wezen. Eigenaardig is het altijd weer om naar het dansen te kijken, 's middags wordt er in de chique zaal van het Kurhaus thee gedronken. Er speelt een uitstekend jazz-band en dan dansen vele dames in haar stevige mannen pak met de zware, met ijzer beslagen skischoe nen. Het staat niet altijd even aardig, vooral niet, wanneer een figuurtje een beetje al te stevig is uitgevallen. Maar het schijnt voor velen een attractie te vormen en men fluis tert zelfs dat sommige dames, die nooit in de sneeuw uitgaan, zich alleen vóór het dan sen in een ski-costuum steken. WILHELMINA. in deze houding gedurende 10 a 15 minuten zonder telkens te probeeren of de bloeding reeds stil staat dan kan men nog 4. Koude aanwenden op (niet in) den neus of op eenig ander lichaamsdeel. Het bekende middeleen koude sleutel in den nek, berust op de gedachte, dat door koude vernauwing der bloedvaten ontstaat. 5. Het in de hoogte houden van den arm der bloedende neuszijde wordt aanbevolen, omdat het dien arm stroomende bloed dan tevens bloed uit den schedel mede zou zui gen. De eerste drie genoemde middelen bij el kaar toegepast, zijn in de overgroote meer derheid der gevallen voldoende. Waar dit op den duur niet het geval blijkt te zijn, kan men de. onder 4 en 5 genoemde middeltjes probeeren. Zoo noodig vrage men hulp bij een geneesheerhem staan nog andere midde len ten dienste, die hij in geval van nood kan toepassen. BINNENL. NIEUWS. Ons Lichaam en onze Gezondheid. Neusbloedingen. Tegen neusbloedingen, is het volgende aan te raden 1. Ga rustig zitten, houd het hoofd niet voorover, waardoor de hals op kraag of boordje drukken kan, maar ook niet sterk achteroverhoud het hoofd recht, eerder iets naar achter dan naar voren. 2. Haal diep adem en adem- door den mond uit. 3. Druk aan de bloedende zijde den neus- zijwand tegen het tusschenschot aan (wat men gewoonlijk dichtdrukken noemt.) In den regel zal hierdoor spoedig de neus bloeding tot staan komen. Is dat niet het geval men blijve rustig eens een verandering hebben. Mary gaat een poosje naar lady Somer- ville, zeide zij op zachten toon. Zoo. Hebt u iets met haar gehad Neen. Dat is ook beter. Mischien komt alles nog wel terecht, nu hij voor goed weg. Mary kwam nu juist binnen en hij begroet te haar heel gewoon. Zij was ook maar blij, dat hij goed en wel terug was. Hij vertelde hun, dat hij bij een kennis had gedineerd (wat niet waar was) en daarop maakte hij zich aangenaam bij de Wildairs, toen die op het tooneel verschenen. Hij ontweek een onderhoud met zijn moe der en vader en scheen gehuld in een ge heimzinnig waas, wat wel iets ongewoons voor hem was. Mary keek hem tusschenbeide ongerust aan, maar zij waagde het niet om hem aan te spreken, want zij wilde geen scène met hem hebben. Blijkbaar scheen hij geen plan te hebben om voorloopig weer met haar over de zaak te praten, waarschijnlijk had hij haar weigering nu als een eindbesluit geno men. XXIV. Ik wou je weieens alleen spreken, Fra- ser, zei Wildairs dien avond Heel goed, antwoordde Hugo, zal ik bij u komen in de rookkamer, als de dames naar bed zijn Ja, dat is best. Toen Kitty hem'goeden nacht wenschte, zeide hij, ik zou je zoo graag een kus geven, maar daar heb ik nog geen recht toe. Je va der wil de zaak straks met mij bespreken. Wensch mij maar goed succes. Ik denk zeker, dat papa zal toestemmen, Hugo, omdat je zoo goed aan moeder bevalt. AANVARING. Een Engelsch stoomschip in zin kenden toestand. Tusschen Vlaardingen en Schiedam heeft een aanvaring plaats gevonden tusschen het inkomende Noorsche motorschip „Tancred' en het Engelsche stoomschip „Lindesfarne." De Lindesforne is in zinkenden toestand aan den Zuidwal aan den grond gezet. Ber gingsvaartuigen zijn ter plaatse. De beman ning bevindt zich nog aan boord. De „Tancred" heeft eveneens schade beko men en is afgevaren en in de Wilhelminaha- ven te Schiedam voor anker gegaan. DE DIPHTHERIE TE OUDE-PEKELA. Het aantal diphtheriegevallen te Oude Pe- kela is de laatste weken weer met 22 vermeer derd. Het aantal bedraagt thans 44. Het aan tal sterfgevallen is tot dusver tot drie beperkt gebleven. „MISS HOLLAND" GEKOZEN. Dinsdag is door de jury, die doof het week blad Het Leven was aangezocht, „Miss Hol land" te kiezen, uitspraak gedaan. Van de bijna 300 ingezonden portretten tot de laatste dagen toe, kwamen er nog sta pels bij —-waren een honderdtal geschift en tenslotte waren 60 candidaten ter persoonlij ke kennismaking uitgfmoodigd. Tot Miss Holland 1931 werd uitgeroepen mej. Mary Leliveld, ruim 18 jaar oud, wonende te Am sterdam en leerlinge der H.B.S. aan de Mau- ritskade. Zij zal op 1 Februari naar Parijs vertrek ken, om op 3 Februari het bal in de Opéra bij te wonen. De verkiezing van Miss Europa is vastgesteld op 4 Februari. De jury bestond uit mevr. Carolina van Dommelen en de heeren Barend Jorden (beeldhouwer), W. Heskes (teekenaar), J. C. Schröder (journalist) Vïctor E. van Vriesland (letterkundige.) EEN RUMOERIGE RAADSVERGADERING. Te Leeuwarden de ontruiming van de publieke tribune gelast. In de Dinsdagmiddag gehouden vergade ring van den gemeenteraad van Leeuwarden, zeide de burgemeester; naar aanleiding van een adres van het Plaatselijk Arbeidssecreta riaat, dat B. en W. reeds geruimen tijd bezig zijn om maatregelen inzake regenverzuim voor de te-werk-gestelden- bij de werkver schaffing anders te doen krijgen. Ook ander zins zijn B. en W. steeds bezig te werken voor maatregelen in voor de werkloozen gunstiger zin. Deze animo van- B. en W. kon wel eens verflauwen, als de werkloozen demonstratie ve optochten houden zooals Maandagavond, toen het in de stad een bende was. Tijdens het verdere verloop van de verga dering interrumpeerden werkloozen, die in grooten getale de tribune vulden, voortdu rend. De voorzitter dreigde met ontruiming. Toen de werkloozen doorgingen en de voor zitter nog eens vruchteloos stilte had gebo den, verzocht hij een der meest rumoerige de zaal te verlaten. Deze antwoordde: „Ja, mijnheer de voor zitter, ik zal deze openbare bioscoopvoorstel ling verlaten." Daarop brak een geweldig geschreeuw en geloei los „Een apenkooi is het hier." De S.-D. willen niets voor de werkloozen doen." „Wij eischen werk en brood." De voorzitter gelastte de ontruiming van de publieke tribune, waarvoor de vergadering' een oogenblik werd geschorst. Rechercheurs en agenten hadden spoedig de order uitge voerd. ONJUISTE BELASTINGGAANGIFTE. Wegens het doen van onjuiste aangifte voor de Rijksinkomstenbelasting, gedurende de jaren 19261930, heeft zich voor de Haag- sche Rechtbank te verantwoorden gehad een 50-jarige bloembollenkweeker te Sassenheim, De inspecteur der dir. belastingen en ac cijnzen uit Leiden verklaarde dat door deze onjuiste aangifte het Rijk voor ongeveer 6000 is benadeeld geworden. Mr. De Haan, uit Leiden, vroeg als verdedi ger, of de algemeene bepaling waarbij- men van het doen van te lage aangifte gepardon neerd wordt, mits vrijwillig verbeterde aan gifte geschiedt, genoegzaam bekend, is, op welke vraag get. bevestigend antwoordt. Verd. zeide zich te verwonderen dat de dienst der belastingen niet persoonlijk de aangiften komt conti'oleeren. De boekhouder van verd., diens zwager, als getuige gehoord, heeft de biljetten over ge noemde jaren ingevuld en door verd. doen onderteekenen en verzenden, verklaarde ge weten te hebben dat de aangiften foutief wa ren. De president leest de door verd. opgegeven bedragen voor en constateert dat het ver schil met de werkelijkheid verscheidene dui zenden guldens bedraagt. Het O.M. waargenomen door mr. P. J. Blok, was van meening dat de opgegeven bedragen opzettelijk te laag gesteld w'aren. Van dom migheid, zooals verd. het wil voorstellen, is hier geen sprake. Spr. requireerde een ge vangenisstraf van twee maanden. Mr. De Haan, verd.'s verdediger, riep de clementie voor verd. in. Uitspraak 3 Februari a.s. MOLLENVELLEN GESTOLEN. Een koopman uit Culemborg heeft bij de politie aangifte gedaan, dat op de markt aan de Binnenrote te zijnen nadeele een zak met 2850 mollenvellen is gestolen. GEMEENTERAAD VAN PURMEREND. Dinsdagavond hield de raad der gemeente Purmerend een openbare zitting. De voorzit, ter, burgemeester Kramwinkel, sprak een nieuWjjaarsrede uit, waarbij hij wees op de verbeterde fiinancieele positie der gemeente. Wethouder Steert gaf in den loop' der ver gadering te kennen dat hij wegens de slech te samenwerking in het dagelij ksch bestuur, nog versterkt door den oneenigheid in den raad, besloten had niet meer in het vervolg de raadsvergadering bij te wonen en af te treden als wethouder. EEN GOEDE SLAG. Vijf inbrekers met den buit te Eindhoven gearresteerd op het oogenblik dat zij gereed stonden te verdwijnen. In verband met de brutale inbraak, welke Maandagnacht in den winkel van de „Hema" te Eindhoven is gepleegd, en waarbij een brandkast met ca. 2500 werd ontvreemd, heeft de speciaal daartoe ingestelde recher chebrigade een spoor gevonden, dat naar een punt leidde, waar men het hoofdkwartier van het inbrekersgezelschap vermoedde. In het huis van „De Saaie." Dinsdagnacht trok een sterke politiemacht bijgestaan, door eenige maréchaussees, naar ECHTE FRIESCHE Himiiiiiimutmmmiim 20-50ct. per ons O, mijn lief schat je Als het engagement doorgaat, kuch dan hard buiten mijn deur. Ja, dat zal ik doen, lieveling. Goedennacht en vergeet nu niet te ku chen. De jongeman was haar in de hal gevolgd en toen hij haar stond na te kijken, voelde hij opeens een hand op zijn schouder. Wil dairs stond daar, die hem met een glimlach beschouwde en zei Geef mij een vlammetje. O, ja zeker. In ruil daarvoor wil je Kitty hebben, hoor ik. Ik houd erg veel van haar, zei Hugo een voudig, ik weet wel, dat ik niet half goed genoeg voor haar ben, maar ik zou mijn best vooT haar doen en ik denk zeker, dat ik haar wel gelukkig zou kunnen maken.' Dat schijnt zij ook te bedenken, zei Wil dairs, maar' zij is zoo erg jong, veel te jong. ik weet eigenlijk niet wat ik zeggen moet. Met een smeekenden blik zei Hugo Ik geloof niet, dat zij te jong is om haar eigen hart te kennen. Jij bent waarschijnlijk de eerste heer, dien zij ooit ontmoet heeft. Realiseer je dat wel U bedoelt, dat zij geen gelegenheid heeft gehad om vergelijkingen te maken en dat haar affectie voor mij daarom niets be- teekent. Natuurlijk kan daar wel iets van waar zijn. Ik zeg niet, dat het niets beteekent, dat niet, zei Wildairs, alleen maar, dat het zoo zijn kon. Maar ik heb geen lust om jullie bei den teleur te stellen. Mijn vrouw stelt voor dat Kitty eerst haar opvoeding moet voltooi en, want zij is te jong om al te trouwen. Zij kan dan te Brighton blijven tot zij achttien jaar is. Je zoudt eens per week elkander kun nen schrijven en elkaar kunnen ontmoeten in de vacantie. Als zij dan van school komt en een season in Londen heeft meegemaakt en je blijft bei den nog bij je plan, dan zullen wij geen be zwaren maken. Is dat goed Hugo sprong op met hoogblozend gelaat en drukte Wildairs dankbaar de hand. Heel best, riep hij, ik ben u zeer ver plicht. Ik had natuurlijk niet verwacht, dat u haar nu dadelijk aan mij zoudt geven. Je bent beiden nog jong genoeg om een poos te kunnen wachten, zei Wildairs, je zoudt ook nog van opinie kunnen veranderen. Neen, ik verander niet. Nu, wij zullen zien. Wel, lady Warburton heeft mij gezegd, dat je vijfduizend pond per jaar hebt. Ja, zei Hugo, ik zou haar goed kunnen onderhouden en natuurlijk zal -ik een som op haar vastzetten, zooveel als u wilt. Kitty heeft ook geld. Zij bezit een kapi taal van vijftigduizend pond. Verwonderd keek Hugo hem aan. En ik dachtzei hij. Dat zij niets had Ja, dat weet ik. Wel, Kitty wist het zelf ook niet. Wij hadden het beter gevonden om het haar maar niet te zeggen. Het kind was hier alleen en er zijn altijd fortuin jagers. Ik ben blij, dat ik het niet wist, zei Hu go, nu zult u wel gelooven, dat ik een belan- looze liefde voor haar koester. Ik denk niet, dat een man met zulk een inkomen als u verleid zou worden door vijf tigduizend pond, zei Wildairs, dus beschouwen wij de zaak maar als beklonken. Het engagement is voorwaardelijk en wij moeten er zoo weinig mogelijk over spreken en beide partijen zijn vrijom zich terug te trekken. - Heel goed. de Wimpelstraat, welke geheel werd afgezet. Daarna klopten de rechercheurs aan bij No. 13, bewoond door den bij de politie welbeken den Hendrik, bijgenaamd „De Saaie." Na herhaalde sommaties opende hij eindelijk de deur en gaf zich zonder verzet over. De re chercheurs drongen daarop de woning bin nen en troffen onder het ledikant drie jonge mannen aan, die op het zien van de gewa pende macht zich eveneens zonder tegen stand lieten arresteeren. Als vijfde verdachte werd nog in een andere woning gearresteerd een oude bekende van de politie, een zekere W. van Hart. De geheele bende werd per cel wagen naar het hoofdbureau overgebracht. De buit gevonden. Zij bleken nog in het bezit të zijn van eenig bankpapier, zilvergeld en gouden tientjes, vijfjes en verschillende artikelen uit den He- mawinlcel. Onder het ledikant vond de poli tie nog een bedrag van ca. vier a vijfhonderd gulden aan bankpapier,, terwijl in een lin nenzak onder een kast in de woonkamer een bedrag van ongeveer 800 aan zilvergeld is aangetroffen. In een schuurtje achter de wo ning bleek de medegenomen brandkast ver stopt te zijn. Zij was aan de achterzijde „a la sardine" geopend en bevatte thans niets meer- dan een ijzeren geldkistje. Uit alles bleek verder, dat de heeren juist gereed wa ren om met den buit naar elders te vertrek ken. Nog werden eenige honderden sigaren en een geladen browning-revolver in beslag genomen. Er blijkt dus wel op het juiste oo genblik te zijn ingegrepen. Aangenomen mag worden, dat met de ar restatie van dit vijftal een beruchte inbre- kersbende onschadelijk is gemaakt. LEVEND VERBRAND. Gooi geen petroleum in een bran dende kachel Woensdag wilde in een perceel aan de Koolemans Beynenstraat te Nijmegen de echtgenoote van den handelsreiziger Spoor, die alleen thuis was, de kachel opstoken, waarbij zij een scheut petroleum op den nog smeulenden inhoud .wierp. Plotseling sloeg een groote vlam uit de kachel en stond de vrouw in lichtelaaie. Luid gillend rende zij de straat op, waar voorbijgangers het vuur met jassen doofden. Met ernstige brandwonden overdekt werd de vrouw naar het Canisius- ziekenhuis vervoerd, waar in den nacht is overleden. TUMULT IN COEVORDEN'S RECHTZAAL. De voorzitter gaat heen. In de gemeenteraad van Coevorden heeft zich Maandag bij de algemeene beschouwin gen over de begrooting een incident voorge daan, dat den voorzitter bewoog de vergade ring te schorsen en te weigeren de preside ring van de vergadering voort te zetten. Het betoog van den heer Haaiman (s.-d.), dat de leden van den raad zich in de afgeloopen jaren bij de benoeming van onderwijzend personeel bij herhaling hadden laten leiden door andere belangen dan de onderwijsbe'- langen, door niet de best beschikbaren, maar anderen te benoemen, waarbij wethouder Zilverberg (s.-d.) zich aansloot en zeide, dat men weigert sociaal-democraten en israëlie- ten te benoemen en enkele feiten noemde waaruit dat gebleken was, gaf aanleiding tot een heftige woordenwisseling tusschen de heeren Pieters, Lamberts en Zilverberg. De voorzitter protesteerde tegen het onbehoorlij ke van dit debat. Hij voegde hieraan toe, dat op deze wijze een mentaliteit werd geschapen Laten wij dan maar naar bed gaan, zei Wildairs opstaande, want ik ben eigenlijk wel moe. Goedennacht. Slaap u wel, zei Hugo hem de hand drukkend. Hij bleef nog even om zijn sigaret weg te gooien en vergat niet om heftig te kuchen voor Kitty's deur. Hij hoorde een zacht stemmetje zeggen Goedennacht, Hugo. Goedennacht, kindlief, zei Hugo. XXV. Voordat lady Warburton de Wildairs af haalde, had zij een bezoek gebracht bij lady Somerville, maar haar vriendin was uit. Den anderen morgen kreeg zij den volgenden brief „Lieve Helena. Het speet mij, dat ik je bezoek vanmorgen miste, vooral omdat ik hoor, dat je mij ergens over spreken kwam. Wil je morgen bij mij op lunch komen? Ik ben dan in ieder geval thuis. Met veel liefs, Je Amy Somerville." Lady Warburton liet den brief aan Mary zien en zei Ga maar mee, of het zou misschien beter zijn dat ik haar eerst alleen spreek Lady Warburton maakte haar excuses bij de Wildairs en begaf zich naar de stad. Zij vond lady Somerville verrukt over het denkbeeld van Mary bij zich te krijgen en er werd afgesproken, dat Mary zoodra zij wilde, bij haar zou komen. Dan moet ik morgen maar gaan, zei Ma ry, toen lady Warburton terugkwam. Er is natuurlijk geen haast bij, zei lady Warburton, maar toch drong zij er niet op aan, dat zij haar bezoek langer zou uitstellen. (Wofdt vervolgd.)

Wieringer courant | 1931 | | pagina 1