VERFFABRIEK j. BEN EMU, Betrekt uw verven rechtstreeks •J. BENEMA. DEN OEVER. Dg uitslag der j.1. Za terdagavond door Notaris Obreen ge houden openbare verkooping in 't Ho tel van den Heer Jurri Lont en ten ver zoeke dei' erven wijlen den Heer M. Nz. Tijsen gehouden is, dat de heer Jan Boersen aldaar kooper werd van 't gepresenteerde huis met erf en tuin voor f 2641. J.V.O.-berichten. Donderdagavond zeven uur bijeenkomsten voor meisjes-adspiranten te H.-hoef en Westerland. Vrijdagavond half acht gymnastiek voor meisjes-leden en meis- jesadspiranten. Zondagmiddag half drie bij eenkomsten voor leden en adspiranten in de Vonk programma naar keuze en weersom standigheden. ..Nieuwbouw. Voor rekening van den heer T. Ippel zal de aannemer M. Mulder aan den Hollebalgweg een woonhuis bouwen. De aannemersfirma L. Kingma en Zn. te Leeuwarden heeft bouwvergunning aange vraagd voor drie woonhuizen nabij Sluis I. Rijksveldwacht. Tot onbezoldigd rijksveld wachter is benoemd Th. van der Hoek, be waker van de Wieringermeerpolder, wonende aan Sluis III. Binnenvisscherij. Ter inlichting van belang hebbenden wordt meegedeeld, dat volgens de gewijzigde Visscherijwet visch- en hengelak- ten voortaan ter secretarie van iedere ge meente verkrijgbaar zijn (vroeger aanvrage ter secretarie, doch afgifte door de prov. griffie.) De prijs der akten is echter, althans voor het soort, dat alhier gebruikt zal moeten worden (groote vischakte A tot het visschen in de binnenwateren en de rivieren met alle geoorloofde vischtuigen) aanmerkelijk ver hoogd en bedraagt thans f 7.50. De vroeger gebruikte akte voor het visschen alleen met fuiken bestaat niet meer. I Ernstig ongeluk. C. R. kapitein op motorboot van N.V. Gebr. Kaan alhier geraakte bij het aanzetten van de mo tor, Maandagmiddag te Den Oever, met zijn linkerbeen tusschen het vlieg wiel. Het been werd tol bov»en de knie ge heel afgerukt. Eerste hulp werd verleend, door Dr. J. Beeker en de Heer Th. J. van Vegten, verbandmeester bij de M.XJ.Z. welke spoedig ter plaatse waren, waarna het slachtoffer ter verdere behandeling naai- het Marine-hospitaal werd ver voerd. Kerkconcert. Het concert wat de gemengde zan-gvereeniging „Zang en Vriendschap" Zaterdagavond in de Ned. Herv. Kerk te Hippolytushoef heeft gegeven was zeer slecht bezocht. Hetgeen jammer was, niet alleen voor den Heer Hovenier en zijn koor, doch ook voor de solisten, de Heer en Mevr. Vetter welke voor dezen avond hun medewerrking hadden toegezegd. Niettegenstaande het onplezierige idee om voor weinig menschen te moe ten concerteeren, heeft het concert hier geen oogenblik onder te lijden gehad. „Zang en Vriendschap'" was schuie rend op dreef, het zestal nulmmcrs welke ten gehoore werden gebracid genoten "een goede vertolking, he» klankgehalto van het koor wordt steeds mooier^ nu de bezetting evenwichtig is bij de partijen. Het kinderkoortje wat medewerkte, gaf aardige kinderzang te hooren, de Heer Hovenier kan dan ook weer met genoegen op dezen avond terug zien. Mevr. Fr. Vetter-H endriks, zong met haar prachtig sopraangeiuid, liede ren van Bach, Bramhs en Reger, waar van vooral de laatste bijzonder liet publiek zullen hebben voldaan. De Heer J. Vetter, gaf bij de sopraan solo's in de aria's van Bach een prach tig vioolspel te hooren, doen zijn sona te in C.-dur van Correlli was een won der van techniek en spel. Driedubbel jammer, dat. terwijl een plattelandsche vereeniging, dergelijke krachten als medewerkenden kan krij gen, dat de belangstelling zoo gering was. De pianobegeleiding was in goede handen van Mevr. Hendriks van Blom- mestein. Na de laatste zang van Mevr. Vetter werd haar een mooie bloemenmand aangeboden. Door den Heer C. Hoogvorst was op en voor het podium een keurige bloe men en planten versiering aangebracht. POLITIE. Gevonden een electrische claxon. Aankomen vliegen een postduif. Verloren een gouden halskettingtje. Inlichtingen bij den Gem. Bode. Het laatste moment. Uit een persge sprek dat 'n journalist van het Handels blad had met den directeur-generaal van Zuiderzeewerken Ir. Blocq van Kuffeler, teekenen we de volgende be langrijke en merkwaardige vragen en antwoorden aan. Wanneer denkt u van Den Oever naar Kornwerderzand te kunnen kuie ren De mogelijkheid zal wezen in de pe riode tusschen 25 Mei en 2 Juni. Wanneer denkt gij per as van Am sterdam naar Ilarlingen te kunnen gaan „over de Zuiderzee?" „Ik denk zoo aan het eind van dit jaar. Tegen dien tijd zal ook de weg o ver Wieringen eenige noodige verbete ringen hebben ondergaan. Automobilis ten kennen dien slechten weg door Hip polytushocf en de nauwe straatjes met ellendige hoeken in Den Oever. Door één-richtingsverkeer en dooi- tijdelijke omlegging zal de toestand reeds aan zienlijk vooruitgaan. De weg van Van Ewijsksluis tot den rijksweg Alkmaar- Den Helder wordt eveneens onderhan den genomen. Hoe ver is de afstand Den Oevers- Friesland Ongeveer dertig kilometer. En nu het werk. Hoe slaat het daar mede Het plan van de noordoostelijke pol der moet voorloopig worden opge schort, omdat men nog wil onderzoe ken, of het loonend zal zijn deze gron den droog te leggen. Blijkt dat het geval, dan rest de vraag, of het financieel mogelijk zal zijn, met den arbeid door te gaan. Er-is, zooals ge weet, een motie - Co- lijn, waarbij de Regeering wordt uitge- noodigd, de begrootingsplannen voor het droogmaken van den noordoostelij ken polder aan de Kamer voor te leg gen. Ministersbezoek. Maandag hebben de Ministers en Hoofden van departe menten een bezoek aan de Zuiderzee werken en den Wieringermeerpolder gebracht. liet was gew eldig druk en de garagehouder, de heer Boersen had al het goede automateriaal in WÜeringen gerequircerd, om de hooge gasten te kunnen vervoeren. BINNENLANDSCH NIEUWS. Onbewaakte overweg. Jonge» door sneltrein gedood. De 15-jarige F. Hofsteenge uit Loon (Dr.) is aldaar op den onbewaakten overweg door een sneltrein, die van de richting Groningen te Assen aan kwam overreden. De jongen wilde per fiets voor een onweersbui naar huis gaan. Hij zag den trein niet, omdat hij voorovergebogen op het stuur lag. Hij werd door de locomotief gegrepen en was dadelijk dood. JONGEN DOOR EEN ADDER GEBETEN. Zijn toestand ernstig. Zondagmiddag was het ongeveer 12-jarige zoontje van den heer Adriaens te Heeren - veen op de heidevelden in Mildam aan het bloemenzoeken, zoo lezen we in de Crt. Plot seling werd hij door een dier gebeten, doch aanvankelijk sloeg hij daar geen acht op. De vader van den jongen zag direct dat de jongen door een adder gebeten was, en bond den bovenarm af, waarna hij zich met den jongen naar dokter Pelikaan in Nijehorre ;poedde. Deze verleende de eerste geneeskun dige hulp, waarna de jongen naar het zie kenhuis te Heerenveen is vervoerd geworden, waardoor de doktoren Frik en Van der Kamp operatief moest worden ingegrepen. De toe stand van den jongen lijkt ernstig. 9 DALENDE PRIJZEN. Een-twintïgste van vijf jaren ge leden. Gisteren werd te Oostzaan door dijkgraaf en heemraden van den Polder Oostzaan ber men verhuurd van den Nooi'der IJ- en zee dijk tusschen de gemeenten Amsterdam en Zaandam. De opbrengst bedroeg f 245. Voor vijf jaar geleden brachten dezelfde bennen eij bedrag van f 4945 op. BUITENLANDSCH NIEUWS. de olie in brand, met gevolg dat vijf motorbooten van de Nederlandsche Koloniale Petroleum Mij. te Soengei Gerong verbrandden. De voorsteven van een tankboot en een steiger wer den beschadigd. De vlammen sloegen op tot een hoogte van 20 meter. Vier inlanders werden zwaar gewond, -ter wijl groote materieele schade werd aan gericht. Oude vrouw door mieren ernstig gewond. Te Treppendorf in Beieren was een oude vrouw in het bosch aan het hout- sprokkelen. Ten einde uit te rusten ging zij een oogenblik zitten, doch toen zij wilde opstaan, kreeg zij een flauwte Twee uur later werd zij op den grond liggende gevonde' van onder tot ho ven bedekt door mieren, die 't lichaam van de vrouw reeds ontzettend had den toegetakeld. Men vreest dat de 83- jarige oude virouw den aanval van de mieren niet zal kunnen overleven. GESCHIL KATOEN-INDUSTRIE Referendum over een staking. De besturen der arbeiders-organi saties hebben besloten een referendum te houden onder de leden, ongeveer 200.000 in getal, over een eventueele slaking wegens de opzegging door de werkgevers van de bestaande overeen komsten inzake looncn en werktijden. Het referendum moet afgeloopen zijn vóór 11 Juni, den datum van ingang der opzegging. Ernstige werkloozenonlusten. Te Waitersliauscn in Gotha (Duitsch Land is 't tot ernstige botsingen tus- -chen de politie en werkloozen geko- .nen. De werkloozen hadden geweigerd Je met 10 pCt. verlaagde ondersteuning n ontvangst te nemen, waarop door Jen burgemeestei onderhandelingen A erden gevoerd, onder welker resultaat ie werkloozen in twee vergaderingen .ouden worden ingelicht. De leider van Ie werkloozen wekte hen echter op tot Jemonstreeren, teneinde hun eisclien •tracht bij te zetten. Er werden twee optochten gevormd. Toen deze het Raadhuis naderden, trad 'n krachti ge afdeeling politie tegen de werkloo zen op. De agenten werden met stee- nen bekogeld, terwijl ook op hen werd jeschoten. De politie maakte gebruik van den gummistok, doch zag zich, toen zij in het nauw werd gedreven, gedwongen van de vuurwapenen ge- bruik te maken. Bij deze botsing wer den in totaal 7 politie-agenten door schoten, messteken en steenworpen gewond. Voor zoover kon worden vast gesteld, vielen aan den kant van de werkloozen 3 gewonden. Zeven perso- •n werden gearresteerd. Laat in den ivond was de orde hersteld. Sterke detachementen politie patrouilleerden ioor de straten van de stad. Brand op een rivier. In liet laatst der vorige week ge raakte, doordat uit een prauw vuur werd geworpen op het water drijven uit da ANNA-PAULOWNA. Grondverf 50 ct. per K.G. Stand ver ff 75 Aanbevelend, WIERINGEN WORDT PER AUTO AFGEVENT GEMEENTE ANNA PAULOWNA. Onderlinge Veefonds, Anna Paulowna. Vergadering van het Onderlinge Veefonds te Anna Paulowna Zaterdag j.1. in het café van den heer Borst te Breezand. Na opening door den Voorzitter den Heer Schilderman, die een verheugend woord uit spreekt over de goede opkomst, verzocht hij den Secretaris de notulen voor te lezen welke vervolgens zonder een op of aanmerkin; worden goedgekeurd. Volgt rekening en verantwoording van den penningmeester, den heer List over het af geloopen boekjaar 1931. De ontvangsten bedroegen 2503,63, de uit gaven f 2911.40 Er was dus een nadeelig saldo van f 407.77. 12 Koeien zijn aan het fonds overgegaan. Een overzicht van de staat der zaken van 1 Dec. 1931 tot en met 21 Mei 1932, werd ge geven, 't welk even als de rekening door de Heeren G. Philipsen, D. Waiboer en J. de Vries werd nagezien en in orde bevonden. Een woord van dank aan den penningmees ter werd gebracht voor voor zijn goed beheer. Als nieuw bestuurslid werd gekozen de Heer J. D. Aij. Tevens werd bekend gemaakt door den voorzitter dat de keurprijs van het vee van f 2.50 tot f 1.50 zal worden verlaagd. Na nog verschillende huishoudelijke be sprekingen volgt sluiting. ONS WIERINGERMEERHOEKJE. Regeling van het Bezoek van H.K.H. Prinses Juliana op 25 Mei 1932 aan de Wieringermeer. H.K.H. Prinses Juliana komt te 3 uur op Slootdorp aan. Na Hare ontvangst door de heeren prof. Slotemaker de Bruine in zijne kwaliteit van voorzitter van het Zuiderzee- fonds der Ned. Hervormde Kerk en Ir. Alph. Roebroek, lid der Wieringermeer-Directie wor den de Directeur-Generaal van Zuiderzeewer ken en de Burgemeesters van Medemblik en Wieringen voorgesteld, alsmede de Dorpscom missie. De maquette van het dorp wordt ge toond de schoolkinderen bevinden zich met hun onderwijzeressen rondom den standaard van H.K.H. de gasten van de Nederl. Her vormde kerk hebben plaats genomen aan de binnenzijde der afrastering van het kerkter rein de dorpsbewoners vóór de pastorie (hoekhuis) der Ned. Herv. Kerk. Alle anderen dienen zich op te stellen bij het postkantoor. Onmiddellijk na de officieele begroeting begeeft zich de Prinses naar de Ned. Herv. Kerk. Na de plechtigheid aan de Kerk worden de volgende bezoeken afgelegd lo. Waterleidingbedrijf. Dit bedrijf wordt door H.K.H. in werking gesteld. 2o. School in aanbouw in de Kerkstraat, hoek Schoolstraat. 3o. Gereformeerde Kerk, aan het eind der Kerkstraat. 4o. Katholieke Kerk op de Brink. De Prin ses wordt geleid langs het achterpad der huizen op de Brink. 5o. Woningen op de Brink. 6o. Magazijn van het Witte Kruis, onder gebracht in het gebouw voor Maatschappe lijk werk. 7o. Gebouw voor Maatschappelijk werk, Schoolstraat, hoek Kerkstraat. Orde maatregelen. lo. Alle auto's dienen opgesteld te wor den op den weg naar den Terp. op zij van dezen weg. Men houde zich aan de voorschrif ten der Politie. 2o. Men houde uit eigen beweging den weg, die de Prinses zal volgen bij het bezoe ken der diverse instellingen vrij. 3o. In de pastorie der Ned. Herv. Kerk Kunnen de genoodigden der Nederl. Herv. Kerk een kleine verversching bekomen. 4o. De kamer der Directie van de Wierin germeer in het Postkantoor wordt ter beschik king gesteld van de Pers en filmoperateurs, alwaar aan hen een verversching wordt aan geboden. Mr. Kamp, Commies ter Directie, alsmede Ds. Finkensieper staan ter beschikking van de pers tot het geven van inlichtingen. 5o. Van alle bezochte instellingen is één persoon uitgenoodigd in het gebouw van Maatschappelijk werk, alwaar aan H.K.H. de thee wordt aangeboden. Deze genoodigden worden verzocht aanwezig te zijn bij de in trede van H.K.H. 6o. Men wordt vriendelijk verzocht de in- GEMEENTE ZIJPE. DRANKWET. Burgemeester en wethouders van ZIJPE (N.H.) maken bekend, dat ter emecntesecretarie ter inzage zijn ge legd en tegen betaling der kosten in ai schrift verkrijgbaar zijn gesteld de opgaven, bedoeld in de artikelen 35 en 21 der Drankwet (Staatsblad 1931, no. 476. Burgem. en Weth. voornoemd, J. DE MOOR. De Secretaris, J. A. DE BOER. STOLPERVLOTBRUG. Zondagjnid dag had alhier een zeer droevig onge val plaats. Een achtjarig zoontje van den heer M. Bakker werd, terwijl hij op den weg spelende was, door een au to uit Den Helder, welke een voor hem rijdende auto wilde passeeren, aange reden en zeer ernstig verwond. Na een paar uur is het knaapje overleden. SCHAGERBRUG. Maandagavond vergaderde de Reisvereeniging „Onder Ons" alhier in het lokaal van den heer J. Modder. De vergadering had tot doel om te bespreken, waarheen dit jaar de reis gemaakt zou worden. Na verschillende plannen besproken te hebben werd besloten op Zondag 10 Juli per autobus een reis te maken naar Arnhem, Nijmegen en Cleve (D.) SCHAGERBRUG. Opening van het nieuwe Bankgebouw van de Coöp. Boerenleenbank te Schagerbrug. Gaarne hebben wij gebruik ge maakt van de vriendelijke uitnoodiging, om aanwezig te willen zijn bij de opening van bovengenoemd gebouw, welk feit heeft plaats gehad op Zaterdagmiddag 21 Mei 1.1. Reeds direct bij het binnentreden van de vestibule werden wij getroffen door een prachtig bloemstuk, van het bestuur van de Ring Schagen van Boerenleenbanken en bij het binnenti-eden van het kantoorlokaal ont waarden wij meerdere prachtvolle bloem stukken, n.1van het Bestuur en den Raad van toezicht van Burgemeester de Moor, No taris Van Veen, architect de Boer en van de uitvoerders van het bouwwerk, de heeren Van Eekeren, Schipper, Baltus, en Stet. Het Het ruime kantoorgebouw vulde zich lang zamerhand met genoodigden. waar, naast de kassier, het volledige bestuur en den Raad van Toezicht, benevens de plaatsvervangende leden, aanwezig waren de bestuursleden van den Ring Schagen van Boerenleenbanken de heeren Lovink te Anna Paulowna, Van Leei'sum te Winkel, Keuken te Nieuwe Nie- dorp, Sleutel te Wieringerwaard en Van dei- Oord te Barsingei-horn. Ook waren aanwezig de architect, de dagel. opzichter en de uit voerders van het bouwwerk. Toen allen gezeten waren, werd de thee gepresenteerd, waarna de Voorzitter, de heer K. Kant, al de aanwezigen een hartelijk wel kom toeriep en het Spr. aangenaam was, dat zoovelen gehoor hadden gegeven om aanwe- stellingen te bezoeken uitsluitend na het be zoek van H.K.H. aan deze gebracht. 7o. Het vertrek van H.K.H. heeft plaats te 5.30. Alle genoodigden nemen op zij van den hoofdweg plaats. Oud-Minister Slo temaker de Bruine, die Woensdag bij de onthulling van de gedenkplaat in de Ned. Herv. Kerk te Sluis I een rede zal uitspreken. Malsche weiden. Do groote kudde vee bestaande uit plm. 750 pinken en plm. 500 stuks wolvee baden in groote weelde. Dagelijks worden nog koppels lam meren aangevoerd. Verschillende complexen worden reeds gemaaid, om steeds nieuwe wei den beschikbaar te hebben. De roggevelden komen in de aar. Al met al het is een lust om de Wie ringermeerpolder te zien zooals hij thans is. Afd. Wieringermeer. Hol. Mij. van Landbouw. J.1. Zaterdagavond 6 uur werd een vergadering belegd tot op richting van een afdeeling der H. M. v. I Landbouw. De Heer Huisman, Ir. T. P. I (secretaris) en twee leden van het I hoofdbestuur waren aanwezig. De afd. werd opgericht met 24 leden. Als bestuursleden werden gekozen de heeren G. Schoorl, Voorzitter. P. II. I Rakker, Secretaris, Th. List. II. Addens I P. J. Luth. De werkzaamheden der afd. zullen I zich voorloopig bepalen tot het houden I van ontspanningsavonden op landbouw gebied in de wintermaanden. Leden kunnen zich opgeven bij de secr. P. II. Bakker, Kade, Kolhorn. Wieringermeerpolder. J.1. Zondag speelde in de Wr. Meerpolder op het terrein van do ver. „Trekvogels"' de voetbalclubs „Trekvogels" aldaar en „Voorwaarts" van Oosterland een vriendschappelijke wedstrijd welke eindigde in gelijk spel 2-12. Mot rust was I de stand 1-0 voor „Voorwaarts". Sluis III of „Middenmeer. Te midden van zeer vruchtbare korenvelden is het grootste dorp in onzen nieuwen polder in wording. Druk wordt er ge bouwd en in het kanaal liggen vele schepen, welke materialen aanvoeren. „Middenmeer" zal hoogstwaarschijnlijk de „residentiestad" worden. zig te zijn bij de officiëeele opening van het bankgebouw. Spr. deelde mede dat bericht was ingekomen van de Centrale Bank, dat de ze door de vele ringvergaderingen niet aan wezig kon zijn, terwijl van burgemeester De Moor een schrijven was ingekomen dat hij wegens ambtsbezigheden tot zijn spijt verhin derd was, aanwezig te zijn. Ook van notaris Van Veen was bericht van verhinderixxg in gekomen. De voorzitter zegt dat het hem spijt dat o.a. de heer De Moor niet aanwezig kan zijn, daar deze langen tijd bestuurslid van dezen instel ling is geweest en steeds veel heeft gedaan in het belang van onze Boerenleenbank. De Voorzitter roept het bestuur van den Ring Schagen een hartelijk welkom toe, en zegt dat het Bestuur had gemeend dat men met deze uitnoodigingal de Boerenleenbanken in den omtrek omvatte. Bijzonder welkom heette spr. den architect De Boer, voor velen nog een onbekende, daar hij nog niet lang geleden uit Friesland naar Noord-Holland is gekomen. Spr. bracht den architect hulde voor het bouwwerk, door hem tot stand ge bracht en hoopte, hoewel alles van eenvoud getuigde, dat dit werk voor hem een goede reclame mag zijn Ook de uitvoerders van het werk de heeren Van Eekeren, Schipper en Baltus werden welkom geheeten en ont vingen een woord van dank voor hun gepres teerde arbeid, benevens de heer Hagel, opzich ter, welke er op moest toezien, dat de uitvoerders goed werk leverden en aan de ge stelde bepalingen voldeden. Ook de heeren Rampen en Lindenbergh als reservebestuursleden van den Raad van Toezicht, werden welkom geheeten. Deze heeren zegt spr., zijn eigenlijk de buffers van het bestuur. Als wij ons werk niet naar be- vervullen, zijn zij het, om ons op de vingers te tikken. Tenslotte een welkom aan de ver tegenwoordigers van de Pers, wiens taak het is aan leden en belangstellenden, verslag te doen van deze officieele opening. Hierna memoreert de Voorzitter het ont staan der Bank, welke eerst van zeer beschei den omvang was. Ixx 1904 te Schagerbrug opge richt, was het notaris Vrijburg, welke aan bood het eerste jaar belangeloos als kassier te willen optreden. Zeer kleine bedragen af wisselend van 200 tot 300 gulden werden toen verhandeld en in dien tijd, maakte ook de boerenstand, wegens lage prijzen der pro ducten een minder gunstigen toestand mede. Na verloop van een jaar begonnen de werk zaamheden evenwel toe te nemen en ging men er toe over een kassier te benoemen. Be noemd werd J. van Leverink, met als be stuursleden de heeren Odendaal en S. Groot. Als jonge boer, zegt spr., herinner ik mij nog zeer goed hoe de bankzaken behandeld wer den in een klein smal kantoortje, ten huize van Van Leverink. Na enkele jaren werd de Bank verplaatst naar een perceel, schuin te genover het huidige Bankgebouw. Hier was het dat de Bank een gevoelige klap kreeg door gepleegde fraude door den kassier en wij in zak en asch zaten. Na eenigen tijd, toen de zaken weer zoo goed mogelijk gere geld waren, werd als kassier benoemd de heer P. Klerk te St. Maartensbrug en werd de Bank verplaatst naar diens woonplaats. De heer Klerk, een buitengewoon eenvoudig en eerlijk man, slaagde er in, spoedig het ge schokte vertrouwen weer terug te winnen en langzamerhand werden de werkzaamheden omvangrijker en de bedragen, welke men te verwerken kreeg, al grooter en grooter. He laas, zegt de heer Kant, werd de heer Klerk ons door den dood ontrukt. Zijn dochter, wel ke bij het vele werk haar vader ter zijde stond, werd na een poosje benoemd als kas sier. Hoewel in die dagen een dergelijke be noeming nog al wat tegenspraak uitlokte, geloof ik niet, dat wij berouw kunnen heb ben met dit besluit. De Bank werd toen we der verplaatst naar een perceel te Schager brug naast de Malerij, wat Mej. de Wed. Klerk daar had laten bouwen, waar de zaken heel knusjes werden behandeld en meer dan eens werd bijna het geheele perceel door de leden der Bank als hun terrein beschouwd. Als men moest wachten, was er wel een klei ne kamer daarvoor beschikbaar, maar veelal werd de huiskamer hiervoor gebezigd en het gebeurde wel eens dat een lid der Bank een C. HOOGVORST, Tuinier. LEVERT ALLE PLANTSOEN TEGEN VERMINDERDE PRIJZEN. FRANCO THUIS.

Wieringer courant | 1932 | | pagina 2