VERFFABRIEK J. B ENE NI A, Betrekt uw verven rechtstreeks vraagt SPOORVgestampte huisjes J. BENEMA. TRANSPIREERENDE naar het midden dreef, naspringen. Toen de 12-jarige Annie de Vos, eveneens wonende in de Lemdul- steeg, vernam wat er gebeurd was, rende ze terstond de straat uit, bedacht zich geen oogenblik sprong gekleed te water en slaagde er in den reeds zin kenden Janneman te redden. Hulde aan het dappere meisje Ingebroken in het kantoor van de Boerenleenbank te Ouderkerk aan den Amstel. Woensdagnacht omstreeks 4 uur hebben dieven zich toegang verschaft in het kantoor van de Boerenleenbank. Kerkstraat 54 te Ouderkerk aan den Amstel. Na eerst achter het gebouw te hebben geprobeerd de ramen te ope nen, welke ramen echter met ijzeren balken vastzaten, hebben zij uit de aan de straat zijnde ramen een groot stuk gesneden. Door dit gat zijn zij op het kantoor gekomen. Daar er geen los geld aanwezig was hebben de dieven getracht de brhndkast te forceeren. Toen dit niet gelukte zijn ze naar bo ven gegaan naar de slaapkamer van den directeur, de heer Miermans. Op het gerucht was de heer Miermans wakker geworden en heeft hij met een stok van zijn slaapkamer af op de ra men van de buren geklopt, totdat deze wakker werden. De dieven konden niets meenemen. Van daders ont breekt tot nu toe elk spoor. De schat in de stroozak. Op de boerderij Bou whist onder Kaatsheuvel is door een schoonmaak ster een bedrag van eenige duizenden guldens gevonden, verstopt in het bed van een onlangs overleden liuisge- noote. Een bijzonder huwelijk. Dinsdagmorgen is te Brie 11e een niet alledaagscli huwelijk gesloten tus- schen den heer De Boo en mej. 't Hart resp. 84 en 83 jaar oud. Er was veel be langstelling zoowel voor het stadhuis als in de trouwzaal. De ambtenaar van den Burgerlijke Stand, die reeds 86 jaar is, zeide dat het wel een bijzonder huwelijk was en maakte verder de opmerking, dat liet drjetal samen meer dan eeuw oud was. BUITENLANDSCH NIEUWS. Roode vlag op een kerktoren Dinsdagmorgen ontdekte men in den top van den 76 meter hoogen toren van de Andreaskerk te Leipzig een groote roode vlag met 't opschrift „En toch weg uit de kerk". De brandweer was niet in staat de vlag te verwijderen en pas na geruimen tijd zag een leidekker kans, de vlag af te rukken. De vlagge- stok bevindt zich nog op den toren. De daders zijn onbekend. Volgens deskun digen moeten zij langs den bliksemaf leider naar boven zijn geklommen. Autobus met voetbalelftal verongelukt. Te Munchberg Opper-Franken, is een vrachtauto, waarmede zich 'n voet balelftal uit Munchberg na een wed strijd naar huis begaf, bij het uitwijken voor voetgangers tegen een tuinhek ge reden. De chauffeur werd zoo zwaar ge wond, dat zijn linkerbeen moest wor den geamputeerd. Vier personen wer den zwaar, 11 licht gewond. AFSCHUWELIJKE MISDAAD. Te Vevey, in het Zwitsersche kanton Waadt, is een afschuwelijke misdaad aan het licht gekomen. Zaterdagnacht l.cett een 21-jarige arbeider zijn vader en zijn stiefmoeder tijdens hun ^laap met een bijl doodgeslagen, nadat hij tevoren twist met zijn vader had ge had. Na het begaan van zijn daad sprak de moordenaar met een 61-jarigc buurman, die bezorgd informeerde naar de oorzaak van het ongewone la waai, dat hij had gehoord. De moorde naar wachtte tot ook deze buurman in slaap was geraakt en trachtte toen ook hem het leven te benemen. De buurman is gelukkig niet levensge vaarlijk gewond. -Vervolgens trachtte de moordenaar het ouderlijk huis in brand te steken, door vuur voor de bedden te leggen, doch dit vuur is van zelf gedoofd. Zondagmorgen begaf de moordenaar zich naar het naburige Territet vanwaar hij Maandag te voet naar Vevey wilde terugkeeren. Onder weg werd hij gearresteerd. Bij het on derzoek is gebleken, dat alcohol en geestelijke minderwaardigheid oen be langrijke rol bij dit drama hebben ge speeld. uit d« ANNA-PAULOWNA. Qrondvarl SO et. pep K.G. Standvepf 76 M 28 MEI 1932. Bij de voltooiing van den Afsluitdijk Wieringen Friesland. Sluitgat Vlieter afgesloten! Heden kwam het werk tot stand Holland door een dijk verbonden Met het Friesche Morenland. Hulde voor die prachtprestatie Voor dat staaftje reuzenkracht, Voor den strijd die werd gestreden Voor het werk dat werd volbracht. Hulde aan de stoere werkers Aan het vele personeel Hulde aan de molens, kranen Aan het machtig materieel. Weer een zege is bevochten Op den grooten vijand zee Dank 1' brave stoere zonen Vader Holland is tevree d V. DICHTING SLUITGAT IN „DE vflETER." De dichting van het sluitgat in de Vlieter zal nog deze week plaats vin den. De burgerij wordt uitgenoodigd blijk te geven van haar belangstelling voor en medeleven met deze groote historische gebeurtenis door de vlag uit te steken. Het sein daartoe zal worden gegeven door het uitsteken der vlaggen van de torens. De publieke belangstelling voor de sluiting. Het bezoek aan de Vlieter is de laatste dagen overweldigend. Door klei en bagger wandelt men tot het ui terste puntje, om toch vooral maar de heftige stroom en de dichting van dicht bij te kunnen aanschouwen. Sommigen hebben schoenen en kousen uitgetrok ken. Wie zagen zelfs 'n oude dame in de klei vast zitten en met vereende krachten werd zij in veiligheid gebracht Schoenpoetsers zijn hier ook al gear riveerd om de kijklustigen van de mod der te verlossen 't Komische van het groote werk. ONS WIERINGERMEERHOEKJE. GEMEENTE WIERINGEN. WIERINGEN WORDT PER AUTO AFGEVENT Vereeniging ter bevordering van trouw schoolbezoek der Openbare School te Hippolytushoef. Dinsdagavond hield bovengenoem de vereeniging een algemeene leden vergadering in „Hotel Lont" te Hippoly tushoef. Als gew oonlijk waren weer weinig leden aanwezig, .de goede kern was er echter, zoodat het werk wat deze ver eeniging een paar maal per jaar geeft, de schoolfeesten n.m., wel weer gedaan wordt. Na een kort openingswoord van de voorzitter de Heer N. Kaan, leest de waarnemende secretaris, de heer Joh. Klare de notulen der vorige vergade ring welke onveranderd worden goed gekeurd. Bestuursverkiezing. Wegens vertrek van Mej. Dito va ceert een bestuursfunctie, bovendien moeten periodiek aftreden, de hceren X. Kaan, Voorzitter en de Heer H. de Jong, Penningmeester. In de vacature Mej. Dito, wordt geko zen, de Heer J. .1. R. Groos, terwijl dc beide altredende heeren met bijna alge meene stemmen worden herkozen. Al len nemen hun benoeming aan, de beer Groos zal de functie van secretaris op zich nemen. Rekening en Verantwoording. De Heer H de Jong brengt hierop verslag uit van de financiën der ver eeniging, (cijfers mochten niet gepubli ceerd w orden) nadat door de Heer en Mevr. Eden de boeken en bescheiden waren gecontroleerd, welke tot goed keuring der rekening adviseerden. De voorzitter dankt de Heer de Jong voor zijn accuraat beheer, en felici- teerd de vereeniging met de herbenoe ming van den Heer de Jong in het be stuur. Reriement wijziging. Ingekomen was een verzoek van vijf leden om artikel I van het reglement te wijzigen n.jn. dat gelezen zal worden, inplaats van onderwijs „die zich verbinden het openbaar onderwijs in deze gemeente enz." Voorzitter zegt dat het bestuur geen bezwaar tegen deze wijziging heeft. Met algemeene stemmen wordt be sloten de wijziging in deze vorm aan te brengen. Bespreking schoolfeest. De mogelijkheid om met de tw ee hoog ste klassen naar Den Haag of Amster- Jam te gaan dit jaar zal door het be duur onderzocht worden, Den Haag heeft dit jaar als actractie de Koloni ale tentoonstelling en kan voor de kin deren een mooi reisje worden. In een volgende vergadering zullen ten deze nadere beslissingen genomen worden. Vervolgens worden de lijsten, waar mede de burgerij bewerkt zal worden, uitgezet, aan hen die hiermede op stap gaan wordt verzocht ze voor de vol gende vergadering (7 Juni a.s.) in te leveren. De Heer dc Jong zou gaarne wen- schen dat een opwekking wordt ge- laan in de couranten om zooveel mo gelijk te teekeneh op de lijsten. Het bestuur zal per ingezonden stuk deze opwekking doen. Hierna sluiting. Een concert en bal van „Harmonie" Op Zondag 12 Juni heeft de muziek- vereeniging „Harmonie" het plan een concertmiddag in de tent van den heer Scheltus te geven en na afloop daarvan bal te doen houden.. De uitreiking der concoursprijzen zal op Wbensdag 8 Mei in intiemen kring des avonds in Concordia te Hippolytus hoef plaats vinden. GEMEENTE ANNA PAULOWNA. „SPORTLUST." Zondag a.s. wordt alhier op de mooie grasbaan Van het sportterrein te Kleine Sluis eene harddraverij gehouden, uitgeschreven door de vereeniging „Sport,- lust." Niet minder dan 22 van de snelste en bes te paarden zijn ingeschreven, waaronder vele buitenlandsche, die hier voor 't eerst starten. Zie hieronder de lijst 1. Oplooper, P. Molenaar, Lutje Winket, berijder K. Bakker 2. Cleo Wattch, E. Maat- haas, Groningen, ber. J. Vergaay. 3. Grett- chen H, eig.-ber. J. Vergay, Purmerend. 4. Fa- tina, eigenaar J. Haan Jr., Wijde Wormer, berijder Beets 5. Northerman B. eigenaar Spaan, Schagen. ber. D. Stam 6. Frettchen, H. Beets, Beemster, berijder eigenaar 7. Et- na M, J. M. Schoon, Medemblik, ber. F. Broers 8. Hildegard I, eig. K. Hart, Medemblik, ber. G. Hart 9. Teil, Maathuis, Groningen, ber. J. van Leeuwen Sr. 10 Sally Harvester, W. Yessies, Beverwijk, bef. J. van Leeuwen Jr. 11. Pieternel, eig. W. Vessies, Beverwijk, ber. J. van Leeuw enJr. 12. Senator Axbond, Z. Davidson, Hoorn, ber. P. Davidson 13. Our Ulhan B, J. A. Mooo, Wieringerwaard, ber. eig. 14. Mary Magowan, G. Visser, St. Maar- tensrug, ber. eigenaar15. Rentner, Th. Schermer, Bakkum, ber. eigenaar 16. Peter Kerrigan, Th. Schermer, Bakkum, ber. eig. 17. Kapitein de Bruane, N. Groot, Bakkum, ber. K. Bakker 18. Kennuth K. Davidson, Oosterblokker, ber. F. Broers 19. Qualiteit, J. van Doorn Sr., Bussum, ber. Van Doorn Jr.. 20. Hartstein, J. van Doorn Sr., ber. J. van Doorn Jr., 21. Oakland Baron B., Van Hagen, Bussum, ber. Van Hagen 22. Catharina Spier, eig. K. Hart, Medemblik, ber. G. Hart. Dat belooft dus voor draverij-liefhebbers v.eer een prachtdag te worden. (Zie adv.) Breezand. Bazar Bewaarschool. Ten bate van de Vereeniging Bewaar schoolonderwijs zal Vrijdag en Zater dag a.s. in dc zaal van den heer. Jb. Borst een bazar worden gehouden. Medewerking verleent Vrijdag de Muziek vereeniging Concordia en Zater dag het Chr. Fanfarecorps Soli Deo Gloria. Een royale k^rel. Een dezer dagen stond aan de Molen vaart een groote luxe auto voor een winkel. Een heer zat in de wagen, terwijl 'n andere heer ook uit deze auto de winkel was inge gaan. Juist reed de heer S. uit Anna Paulowna per fiets daar voorbij en zag achter de auto op den weg een klein notitiehoekje liggen. Hij raapte het op en vroeg aan den heer, die in de auto zat, of het wellicht liem toebehoorde Deze antwoordde van nee, maar wel licht was het van zijn collega En inderdaad, toen hem de vraag werd gesteld en ie zijn binnenzak voel de, miste deze zijn boekje. Dc eigenaar was ten zeerste op het boekje g'isfeld omdat er waardevolle papieren inza ten en tevens nog f 55.- aan bankpapier. De heer.S. overhandigde het hem dus en de eigenaar zei: „nou, dank je hoor." „Zeg, heb jij geen sigaret voor die man," vroeg hij aan de bijzittende mijnheer Deze grabbelde nog in zijn zak, maar de heer S. voorkwam de „gift" heel be scheiden door te zeggen: „ik dank u, ik rook geen sigaret. Postduivensport. De postduivenvereeniging „Altijd Verder" hield Zondag j.1. een wed vlucht vanaf Compiègne. Afstand 410 K.M. Aan den strijd namen 52 duiven deel. De dui ven werden om 8.30 uur gelost. De eerste duif werd geconstateerd om 12 u., 11 min., 59 sec. de laatste om 12 u 31 min. 21 sec. De prijzen vielen als volgt W. Blaauboer 1, 4, 9 en 10 G. de Boe 2 en 11 5 N. Spicht 6, 7 en 13. SLOOTDORP VIERT FEEST. De voorbereiding. Onder stroomende regen zagen wij de arbeiders Dinsdag met koortsachti- gen ijver werken om de laatste toebe reidselen voor de komst van H.K.II. Prinses Juliana in orde te maken. Het zag er troosteloos uit, maar de hoop op een oranje zonnetje op den vol genden dag deed het werk als 't ware lichter worden en de dorpscommissie bestaande uit de heeren Finkensieper cand. t.d. H.D., Dokter Hoogkamer, Pastoor Braak, Wielinga, cand v.d. Gerei. Kerken, Harshagen, vert. der Registratie en Domeinen, Addens en Van 't Woudt bedrijfsleiders, Van Laan opz. Heide Mij. en Mevr. Theunisse, welbekend als dc post-directrice, was vol goeden moed, dat het een feest zou worden dat het klonk als een klok. De dag. Wolken stof werden opgejaagd door ontelbare auto's, motorfietsen en fiet sers, allen zich spoedende naar ons Slootdorp. Maar dat stof was ook een «eeken, dat er thans geen regendrup pels vielen, maar het oranje zonnetje scheen en dat was hoofdzaak. Vroolijke gezichten, vroolijk wappe- ïend rood-wit-blauw, glinsterende hel men van de verkeerspolitie, wie had het enkele jaren geleden kunnen droomen, dat, waar toen de golven voortjoegen, thans een dorpsfeest zou worden gevierd. De Prinses. Het liep tegen drieën. Groepen mon- schen stonden in afwachtende houding Opeens een geroep „daar komt de Prinses". Niet elkander verdringend, maar ordelijk en kalm, doch wel met spanning, wachtte men de loop der dingen af De Standaardvlag der Prinses weid eeheschen aan de vlaggestok op de Brink en Prof. Slote,maker de Bruine, als voorzitter van het Zuiderzeefonds der Ned. Hervormde Kerk en ir. Alph. Roebroek, lid van de Wieringermecr- directie ontvingen de vorstelijke be zoekster, die voor de eerste maal dit nieuw gewonnen land betrad. De Prinses was gekleed in terra-cot- ta mantel en droeg een witte muts iner roode veer. H.K.II. was vergezeld van Baron Baud en Baronesse Bentinck. Ter begroeting waren voorts aanwe zig de directeur-generaal der Zuider zeewerken ir. De Blocq van Kuffeier, dc burgemeester van Medemblik en Wie lingen, de heeren Ch. Peters en I, C. Kol ff de grens van het nieuwe gebied dier beide gemeenten loopt juist door Slootdorp heen -- en van verlegenwoor digers van de dorpsbewoners. Ook de Slootdorpsche jeugd, vlaggetjes in de handen, was present en het kleine troepje -- het dorp telt twee-en dertig kinderen -- zong het „Wilhelmus". De maquette van het dorp. De heer Roebroek liet Prinses Julia na de maquelte van het dorp zien, wel ke op een tafeltje was tentoongesteld. Het dorp krijgt voorloopig een kleine honderd huizen, waaronder tien .mid denstandwoningen voor arts, geeste lijke enz., de rest zijn arbeiderswonin gen voorts komen er winkels langs den Brink er zijn drie kerken, of eigenlijk twee, een Hervormde en een Roomsch-Katholieke de Geref. Ker ken krijgen een gebouw, dat-er als een kerk uit ziet, maar dat een recreatie- gebouw is, waarin tevens kerkdiensten zullen worden gehouden. De school is ook in aanbouw. Het hotel, de winkels en bedrijven worden door particulieren gebouwd op erfpachtgrond. Van de huizen is nu een deol be woond door bedrijfsleiders voor de wer ken der in cultuurbrenging, in het be gin van de volgende weken komen er zeventig gezinnen in het dorp aan. landarbeiders uit alle deelen van het land. Er waren 2000 solicitanten, uit wie een zorgvuldigs keuze is gemaakt. Aan het einde van dit jaar zullen in den polder ongeveer 200 gezinnen wo nen, voor een deel in het tweede dorp, en wel Sluis III of het „Middenmeer" Nadat dit alles aan de Prinses was verteld, begaf het gezelschap zich naar de Ned. Herv. Kerk. „IIoera"-geroep werd weinig gehoord doch waar de Prinses voorbijschreed werd eerbiedig het hoofd ontbloot en vriendelijk knikte H.K.II. voortdurend het publiek toe. Bij de Ned. Herv. Ker nam, nadat de Prinses het podium had betreden en vele kerkelijke autoriteiten zich daar omheen hadden geschaard, prof. Slo- temaker de Bruine het woord. Hij betuigde zijn erkentelijkheid voor het feit, dat de Prinses in dit eerste ge bouw der Ned. Herv. Gemeente in het nieuwe gebied een gedenksteen heeft willen plaatsen. Deze kerk werd ge- oksels en voeten behandele men met Purolpoeder. Dit is het meest afdoende middel daarvoor. Het kost 45 en 60 ct. per bus en is evenals Purol, ver krijgbaar bij Apoth. en Drogisten. bouwd van de gelden bijeen gebracht door het Zuiderzeefonds. Aan dit bede huis is vastgebouwd een wijkgebouw, gezet door de federatie van Diaconiën van dc Herv. kerk in samenwerking met de Stichting „Huize van Barmhar tigheid". De federatie van Diaconiën zal daar gedurende de voorloopige toestand in de Wieringermeer öen diacones plaat sen ten dienste van het geheele dorp. „Moge ik," zoo besloot prof. Slote- maker, „U. K. H. verzoeken, wel te wil len overgaan tot plaatsing van den steen, die jaar in jaar uit de herin nering zal bewaren aan dezen blijden dag en die het begin moge zijn van een tijd vol rijken zegen Gods over het werk, dat hier is ondernomen." Prof. Slotemaker trok nu de vlag weg, welke den steen nog bedekte, en daarna metselde de prinses, met een versierde truffel, de plaat vast. Op den bronzen plaat staan de woorden „Den 25 Mei werd in tegenwoordigheid van veel genoodigden deze gedenk steen geplaatst door Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Juliana Maria Wil- helmina, Prinses der Nederlanden." De aanwezigen zongen „Mijn schild en de betrouwen", waarna de Prinses haar handteekening plaatste op de oor konde. Prof. Slotemaker bood H.K.II. een ruiker roode rozen aan. Be Fontein in werking. Op de Brink stond de afsluitkraan der waterleiding en nadat de prinses er heen was gewandeld en begroet door den heer van Oldenborgh, directeur van de provinciale waterleiding- en electri- citeitsbedrijven, verzocht deze Il.K.H. de kraan open te draaien. De fontein op de Brink kwam in werking en mil- lioenen druppels schitterden in het zonnelicht, en Slootdorp was te vens vanaf heden van leidingwater voorzien. Door het dorp. Thans werd langs 'een haag van men schen de wandeling door ons dorp aan gevangen. Eerst werd de school bezich tigd, vervolgens het gebouw der Geref. Kerken. Ds. Schoenmaker uit Kampen ontving hier het hoog bezoek; Daarna was de beurt aan de R.K. Kerk, waar van het klokje beierde toen de prinses het bedehuis betrad en door pastoor Braak werd begroet. Vanzelfsprekend werden ook eenige woningen van binnen in oogenschouw genomen en de prinses gaf haar lof te kennen over de practische inlichting. Hierbij zij nog vermeld dat het P.E.N. tegen matigen huur in alle huizen elee trische kookinrichtingen met pannen en al heeft verschaft. Op bepaalde uren gelden hiervoor speciale lage tarieven \oor stroomverbruik. Nu zal het ech ter uit moeten komen of deze moderne electrische fornuizen zoodanig econo misch zijn, dat de bewoners er gebruik van kunnen maken. Die speciale uren komen ons uitermate lastig voor; in- tusschen maken we het P.E.N. 'n com pliment voor zijn voortvarendheid. De „eenheid" in ons dorp. liet geestelijk- en maatschappelijk verzorgingswerk gaat hier hand aan hand. Dc heer Finkensieper, candidaai t.d. II.D., is voorganger in de Herv. godsdienstoefeningen; de candidaat der Geref. kerken, de heer Wielinga leidt de Geref. diensten en Pastoor Braak dc R.K. godsdienstoefeningen. Al deze diensten worden des Zon dags in de tijdelijke school gehouden en de uien onderling geregeld. Hier is een voorbeeld van éénheid, zooals men tegenwoordig bijna nergens vindt. Ook op maatschappelijk gebied is. dit zoo. Mej. Olsder, onze landbouw- huishoudkundige en tevens woningin- spectricc, geeft aan de vrouwen cursus sen over nuttige problemen en zij licht te de prinses in over haar werk. Zij boodt H.K.II. een bouquet oranje anje lieren aan. Bij het bezoek aan het lo kaal van Maatschappelijk werk werd ook nog dr. Hoogkamer aan de prinses, voorgesteld. Het Vertrek. De uren vloden voorbij en eigenlijk veel te gauw was het tegen vijf uur, 't tijdstip, waarop het gezelschap af scheid van Slootdorp moest nemen, om dat ook nog een bezoek aan het laatste sluitgat „De Vlieter" op het program ma" stond, al was dan dit bezoek niet officieel. Eenige handdrukken, de stan daard van de prinses werd neergehaald en deze welgeslaagde feestdag voor Slootdorp was voorbij WIERINGERMEERPOLDER. KERKDIENSTEN SLUIS I. ZONDAG 29 MEI. R. K. KERK 8.30 uur H.H. Mis Voorganger Pastoor Braak. GEREFORM. KERK 10.15 uur cand. J. L. Wielenga. Nam. 3 uur Ds. Dracht van N.-Scharwoude. Jb. Cornelissen 3. 8 en 12 Gebr. Van Steijn Loop der bevolking. Ingekomen H. P. P. Gieling van AalsmeerMej. A. E. Spekken van Odoorn A. de Zwart en gez. van Wie- ringen C. H. van Kuijeren en echtg. van Sassenheim J. Broersma van Barradeel J. L. Voorthuijsen van WieringerwaardJ. J. Hoogvorst van Oegstgeest Mej. A. P. Oude- jans naar Den Helder. Vertrokken J. G. Joor -en gez. naar Den Helder W. Hoogerhuis naar Medemblik. BURGERLIJKE STAND Geboren Johannes Cornelis, z.v. P. J. van Loon en Ph. Hopmans Arend, z.v. R. Com- pagne en A. Koens Grietje, d.v. G. Corne lissen en J. Sloothaak Gerrit Jacob, z.v. G. J. Lovink en J. A. Zijp. Getrouwd C. Rezelman en A. P. Vergouwe. Overleden Mej. P. Oosthof, oud 20 jaar, d.v. W. Oosthof. MARKTBERICHTEN. Eierveiling Schagen, 26 Mei 1932. Aange voerd 158000 Kipeieren. Prijzen als volgt 52—54 Kg. f 2.10 55—57 Kg. f 2.10 a 2.20 58—60 Kg. f 2.20 a 2.50 61—63 Kg. f 2.40 a 2.60 64—67 Kg. f 2.60 a 2.90 Ongewit Wit f 2.10 a 2.50 Ongewogen Bruin f 2.30 a 2.80 6000 Eendeieren f 1.80 a 1.90 17 Kalkoen eieren f 5.10 a 6.30 4 Pauwe-eieren f 19.90 per 100. Eierveiling, Helder, 26 Mei 1932. Op !de he den gehouden weekmarkt waren de prijzen als volgt 52—54 Kg. f 2.00 a 2.40 65-57 Kg. f 2.00 a 2.40 58—60 Kg. f 2.30 a 2.60 61—63 X 2.60 a 3.30. EendeietO f 1.50 a 1.70.

Wieringer courant | 1932 | | pagina 2