Groot Gal Een spannende avond Cursus begint Woensdag a.s. om 2 uur 's middags. L. RIJVEREENIGING „WIERINGEN." ZONDAG 15 OCTOBER IN..CONCORDIA TEVREDEN KLANTEN D. v. d. PLOEG - SLOOTDORP. DONDERDAG 19 OCT. a.s. HOTEL SMIT MIDDENMEER. HANS LUTEIJN ONTZETTEND VLIEGONGELUK BOVEN DE BETUWE. Donderdagmorgen omstreeks half elf zijn twee militaire vliegtuigen boven Lienden (bij Geldermalsen in de Betuwe) met groote snel heid op elkaar ingevlogen. Een van de beide toestellen is in brand gevlogen, terwijl het andere te pletter is gevallen. Bij dit ontzet tend ongeluk zijn 2 piloten met hun waarne mers allen om het leven gekomen. Nader meldt men omtrent het vreeselijk ongeluk Omstreeks half elf cirkelden vier militaire vliegtuigen, afkomstig van het vliegkamp Soesterberg boven de gemeente Lienden. Plotseling vlogen tweeder toestellen met groote vaart tegen elkaar op. Stukken van vleugels vlogen door de lucht en bijna on middellijk stortten de beide toestellen van ongeveer 500 M. hoogte met een geweldige snelheid ter aarde. Op ongeveer 1 K.M. afstand van den Rijn op een weiland in den Marspolder nabij de steenfabriek van de N.V. S. ten Cate Co. zijn de beide vliegtuigen op ongeveer 100 M. afstand van elkaar neergekomen. Met den neus drongen de toestellen in de vette klei van het weiland, juist naast den boomgaard van den heer de Kok. Tal van in woners van Lienden en omgeving, zelfs tot op vrij verren afstand aan den overkant van de rivier in Rhenen hadden het ongeval ge zien. Van alle kanten snelden de omwon^ naar de plaats, waar de vliegtuigen als ken waren neergekomen. De beide toestellen waren totaal vernield en hoop op het behoud der vliegers, die ii de toestellen gezeten moesten hebben koi men niet koesteren. Uit de totaal vernielde vliegtuigen werdei zoo spoedig mogelijk de totaal verminkte lij ken der slachtoffers te voorschijn gehaald. Hoe het gebeurde.] De heer Albers, baas op de steenfabriek van de N.V. ten Cate Co. heeft het ongeluk van zeer nabij gade geslagen. Hij stond op/ het terrein van de fabriek te kijken naar di vier militaire vliegtuigen die boven Liendel manoeuvreerden. De vliegtuigen vlogen da: weer over en dan weer onder elkaar. Plotse ling vloken twee der toestellen met de vleu gels tegen elkaar. Een der toestellen vloog ho rizontaal, het andere schuin van onderen] naar boven. De vleugels raakten elkaar enj stukken ervan vlogen ver door het luchtruim. Beide toestellen, die veel snelheid hadden, stortten naar beneden. Op ongeveer 100 M.| boven de aarde sloeg het eene toestel nog een maal over den kop en kwam toen op slechts eenige honderden meters van den heer Albers op het weiland neer. Het andere toestel viel loodrecht naar beneden, direct met den kop] in den grond. De namen der slachtoffers De beide vliegtuigen, die boven Liendei met elkaar in botsing zijn gekomen, zijn d< militaire jachtvliegtuigen 304 en 325. De 30' was bemand met luit. Jhr. A. J. Van Coehoori Van Sminia en den sergeant-waarnemer C. Hardcveld. De 325 werd bestuurd door den bekende] vlieger luit. jhr. H. J. M. Van Asch van Wij terwijl de sergeant-majoor-vliegtuigmakei Vermeulen als waarnemer fungeerde. Tegen 12 uur arriveerde op de plaats vai de ramp kap. Koppert, kap. van Weerden Poe! man, luit. Roozendaal en dr. Brouwer van hel vliegkamp Soesterberg. Zij hebben direct m aankomst de leiding van het bergingswerl op zich genomen. De vier vreeselijk verminkt» slachtoffers waren toen reeds geborgen. GEMEENTE WIERINGEN. Jaarvergadering „Apollo". Op de] verleden Zaterdag geihouden jaarverga dering der jmuziekvereeniging „Apol lo" werd, na een hartelijk welkomst woord door den voorzitter, den heer C.i V. Ivoorn, het jaarverslag gelezen dooi*] den secretaris, den heer D. Bakker Ez. Daaruit ademde de groote activilqi der vereeniging in het afgeloopen jaó] aan den dag gelegd en de schittteren successen daaruit ontsproten. Niet zoo hoopvoi] stemde het saldo] van de rekening door den penningmees] ter, den heer D. Vcrfaille aan de verga dering voorgelegd. Door een commissie was alles gecon troleerd, en deze adviseerde tot goed keuring, hetgeen geschiedde. Aan secretaris en penningmeester werd door voorzitter dank gezegd voor hun gehouden administratie en rich tig beheer. De aftredende bestuursleden de hee-| ren C. Koorn Vz*, R. Bakker en M Kalf werden met bijna algemeene] stejnmen herbenoemd. De heer R. Bak] ker wenschte echter geen functie meer op zich te nemen. Hiervoor werd nu] gekozen de heer .1- Smid Gz. Thans komt de slechte financieele toestand der kas weer aan de orde en worden plannen beraamd, o'm hierin verbetering te brengen. Naast de ge wone uitvoeringen, wordt besloten met Pinksteren een: feestdag te organi- seeren tot stiivmg der geldmiddelen. De directeur, de heer Glabbeek roemt tenslotte het muzikaal gehalte der vereeniging, dat enorm is vooruit gegaan, maar drukt tevens de leden op het hart, steeds op tijd ter repetitie te zijn. Hierna sluiting dooi- den voorzitter met de beste wenschen voor hei ko mende jaar. DE STORM. Men mag van geluk spreken, dat kier Woensdag met de storm geen ernstige ongelukken zijn gebeurd. Wfel zijn hier en daar scha deposten te boeken. Zoo gelukte het de visschers P. Does burg en Jb. Smit niet ondanks hun her haalde pogingen daartoe, met hun aak de haven te Den Oever binnen te loopen Plots scheurde het zeil door de hevi ge windvlagen van hoven naar hene den doormidden. Een motorboot van de M.U.Z. heeft de aak tenslotte in de haven gebracht. Ook een inspectie-vaartuig van de rijksbetonning verkeerde in nood. De reddingsboot „Dorus Rijkers is van Den Helder gekomen en heeft het schip in de haven gesleept. Ook het Monument «op den afsluit dijk heeft al schade bekomen. Een ko peren omlijsting van de bekapping werd gedeeltelijk los gerukt en hing er hij neer te slingeren. De uitkijktoren werd voor het publiek gesloten. Met stormweer kan het op den afsluit dijk geducht spoken; dat is nu wel ge bleken. We zagen een fordje aan ko men rijden waarvan de kap zoodanig door de hevige wind was gehavend dat de flarden ei* bij hingen. Geweldige Paling vangst. In den nacht van Woensdag op Donderdag is geweldig veel paling in de fuiken langs den geheelen afsluitdijk gevangen. 500 a 1000 pond in één fuik was geen zeld zaamheid. Door één visscher werd zelfs 3500 pond aangevoerd. De paling ging tegen 22 a 23 cent per pond van de hand; de visschers hadden dus een prachtige besomming. Waar gedurende weken geen beestje was gevangen, kan ,meii indenken, dat de blijdschap en de bedrijvigheid groot was. De weg naar den Afsluitdijk. Aanbesteding van den weg op Wieringen. De directeur-generaal der Zuider zeewerken heeft aanbesteed het aanleg gen van een gedeelte Rijksweg nr. 7 Wieringermeer-Den Oever. Laagste in DIKBEURTEN WIERINGEN. ZONDAG 15 OCTOBER. NED. HERV. GEM. Oosterland v.m. 10 uur Ds. Van BeelL Westerland 'sav. 7 uur Ds. Van Beek. 18 Oct. 'sav. 8 uur Herv. Zusterkr. te H.-hoef. Zondagsschool Den Oever en Oosterland. Wegens het groot aantal kinderen is beslo ten de Zondagsschool te splitsen n.1. eerst 3 kwartier voor de kinderen beneden 8 jaar en daarna 3 kwartier voor de ouderen. De Zondagsschool begint dus Zondag te Den Oever om 10 uur voor de jongeren en 10.45 voor de ouderen. DOOPSGEZ. GEMEENTE H.-hoef v.m. 10 uur Ds. H. W. Meihuizen. EVANGELISATIE H.-hoef v.m. 10 uur de hr. O. Deen. Kapel Den Oever n.m. half 5 de hr. O. Deen. Catechisaties Dinsdag 78 Meisjes. Woensdag 7Vs*8'/s Jongens. GEMEENTE ANNA PAULOWNA. DE HEVIGE STORM, die Woensdag woed de, heeft in onze Gemeente, als bijna in het geheele land, hevig huisgehouden. Pannen van de daken, electrische- en telefoondraden vernield, aan Westeinde een grindlosser van de firma Muntjewerf in het Noord-Hollandsch Kanaal gewaaid, bij den heer S. de Groot vloog een pak stroo met zoon kracht van de schelf en kwam op een nabij staande schuur terecht, waardoor een gat in het dak ont stond. In Breezand vooral heeft een totale zand- stuiving de bewoners een onpleizirige dag be rokkend.. Tevens zijn vele pas geplante bloem bollen bloot gestoven. De bloemisten en tuin ders die kunstmest hadden gezaaid zien nu de dure centen in de slooten liggen. Deze storm van j.1. Woensdag is voor onze ge meente een dure dag geweest, doch gelukkig zijn persoonlijke ongelukken niet gebeurd. BIOSCOOP KOSSEN. Voor a.s. Zondag 15 October heeft de heer Kossen een schitterend programma. Als eerste nummer zal vertoond worden „In een Roes", een prachtig drama in 8 acten met in de hoofdrol Hans Larson. Als tweede hoofdnummer een Cow Boy film in 5 acten „Zijn Pleegdochter." Wij willen onze lezers er even op attent ma ken dat er Zondag 22 October geen bioscoop is, doch treden op Daan en Tommie. „Altijd Verder." Zondag j.1. hield de Post duivenvereniging „Altijd Verder" hare laat ste wedvlucht vanaf Harwich Parkstone Eng. In concours waren 26 duiven. De duiven zijn om 9.45 uur vrijgelaten. Afstand 265 K.M. De eerste duif is gecG. 'iateerd om 2 uur 07 morse. De laatste prijswinnaar om 3 uur 45 17 sec. De prijzen vielen als volgt le pr. N. Spigt 2e pr. J. Hogewoning 3e pr. Gebr. v. Steijn 4e pr. G. de Boe 5e pr. pr. J. A. Waiboer. Wie uit is mag uit, maar gan een ander ook wat 1 Twee correcte lieden hier uit Anna-Paulowna waren altijd even netjes, doch zagen nu en dan wel eens wat te veel aan een an der „Die gedroeg zich niet al te dege lijk, die ging te veel uit, die dronk te veel", kortom er waren niet beter als zij zelf. Nu j.1. Woensdag waren de hee en samen voor zaken op reis, en of ze aken gedaan hesben, valt wellicht te betwijfelen, ,maar de storm heeft hun eer zeker parten gespeeld. Om 6 uur 's avonds zouden ze thuis vezen, doch niet om 6 uur, ook niet 6m 10 uur waren ze present de vrou- ven waren bij elkaar gekomen en wa- [ren doodelijk ongerust. Het weer was islecht, dus dat was niet te verwonde ren. Om de beurt ging men buiten kij ken, men zag of hoorde niets. Tegen uur zou een der vrouwen de schuur aan sluiten, toen ze daarin wat gerom el hoorde. Ze luisterde met aandacht, erst erg verschrikt, doch toen hoorde e haar eigen man hikken. Licht opge- raaid en jawel hoor daar lag .manlief [dwars over huurman heen, en z'n eer- |ste woorden waren „We hebben van- aag zaken gedaan vrouw". Maar moe er brulde „en nou vind ik jullie als zakken terug Doch het mooiste was, Ee waren gelukkig thuis MARKTBERICHTEN. Eierveiling, Schagen, 12 Oct. 1933. Aange- oerd 30.000 Kipeieren. Prijzen als volgt55- .7 Kg. f 4.90 58—60 Kg. f 5.10 a 5.90 61—63 £g. f 5.40 a 6.00 64—67 Kg. f 5.70 a 6.00 eine eieren f 3.20 a 4.20. 800 Eendeieren f 3.00 a 4.20. 8 Kalkoeneie- en f 6.00. Eierveiling, Helder, 12 Oct. 19333. Aange- oerd9854 stuks kipeieren. Prijzen als volgt 48—51 Kg. f 4.00 a 4.20 52—54 Kg. f 4.80 557 Kg. f 5.20 58—60 Kg. f 4.90 a 5.70 1—63 Kg. f 5.80 a 6.00 Kleine Eieren f 2.90 3.70 Eendeieren f 2.80 a 3.00. Schagen, 12 Oct. 1933. Op de heden gehou- len weekveemarkt waren aanvoer en prijzen Is volgt7 Paarden f 105 a 300 2 stieren a 140 92 Geldekoeien (mag) f 100 a 170 00 Geldekoeien (vette) f 170 a 257 6 Kalf- :oeien f 160 a 200 116 Vaarzen f 60 a 130 1 Graskalveen f 25 a 55 23 Nucht. kalveren 14 288 Schapen f 14 a 22.50 450 Overhou- ers f 8 a 14 5 Varkens (mag.) f 14 a 17 12 Varkens (vette) per Kg. 39—41 cent37 liggen f 4 a 14.50 Konijnen f 0.30 a 1 54 ippen f 0.30 a f 0.60 Eenden 30—60 cent. ONS WIERINGERMEERHOEKJE. GEMEENTE ZIJPE. TREKKINGSLIJST van de op 11 October 933 gehouden verloting van het Plaatselijk irisis-Comité te Zijpe. Lotn. 176 inmaakpot357 thermoflesch 103 wollen deken 417 molton deken 560 ver iet 590 molton deken 647 waschteil865 lelkkan 985 beschuitbus 1005 molton de ken 1076 emmertje 1377 wollen deken 1387 aschkom 1406 bowl1497 emmer 1574 ian 2208 lamp 2324 Rijwiel2424 melkko- er 2622 strijkijzer 2621 waterketel2692 molton deken 2715 fluitketel2717 bazar- [kom 2985 wollen deken 2989 toiletemmer. GEMEENTERAADSVERGADERING. De Burgemeester der Gemeente ZIJPE (N.-iH.) maakt bekend, dat een Openbare Vergadering van den RAAD dier Gemeente is belegd tegen Dinsdag, den 17 October 1933 des voormiddags te 10 ure. ZIJPE (N.H.) den 12 October 1933. De Burgemeester voornoemd, J. DE MOOR. SCHAGERBRUG. De storm van Woensdag heeft alhier ook zijn sporen nagelaten. Bij den heer Jb. Koster Mz. is een boom omge waaid, welke op een boet terecht kwam, en eenige materiale schade veroorzaakte. Bij de woning van den heer A. van Schaik werd een veeboet totaal in elkaar gedrukt. Een tweetal biggen werden door de neerval lende planken gedood. BRAND. Woensdagmiddag is door onbeken de oorzaak brand uitgebroken in de behui zing bewoond door den heer W. Meijers aan den Zijperdijk nabij 't Zand. In den tijd van slechts een half uur was, mede tengevolge van den storm, de zaak beslecht. Alles werd dan ook een prooi der vlammen. De brand schijnt te zijn aangekomen in de aan het huis grenzende kapberg. Huis en inboedel wa ren verzekerd, doch eenig materiaal benevens een 12-tal wagens hooi waren dit niet, zoo dat dit geval voor de betrokkenen een schade post beteekent. VAN 7 12 UUR. Entrée 40 cent. Middenmeer. Hooischelf een prooi der viammen. Woensdagmiddag j.1. pl.m. 12 uur werd een hooischelf der Cult. Mij, waaraan ongeveer 60 dui zend K.G. hooi was een prooi der vlam men. Als oorzaak wordt genoemd het feit dat door de zware stormwind een lawine hooi der top op de in werking zijnde tractor viel, welke dienst deed om de hooipers, (welke juist was be gonnen te werken) te drijven. Verjnoe- delijk door de hitte geraakte alzoo het gevallen hooi in brand en gesteund door de stormwind was alles één vuur gloed. De geheele hooischelf alsmede de hooipers werden een prooi der vlam men. Door de krachtige storm viel aan blusschen niet. te denken. De najaarsstormen. Woest tar tend giert door onzen polder een zwa- ren stor,m, als inzet wellicht van de herfstperiode. Als gevolg der zware storm moesten vele dakpannen der woningen het ontgelden. Toppen waai den van hooischelven, gepaard gaande met een ware hooivlucht, terwijl op een der bedrijven 'n zware kar op hol ging en te water geraakte. Het was af en toe zwaar angstvallig weer. Een zesjarig jongetje, op weg naar school, werd door de wind geheel opge nomen, en viel eenige nieters verder, gelukkig zonder letsel te bekomen, weer neer Van een nieuwe in aanbouw zijnde boerderij werd het bindwerk gedeelte lijk ingedeukt en zwaar verbogen. De voorgevel der al vrij hoog opgetrokken in aanbouw zijnde smederij te Midden meer woei omver. Sneeuwjacht van Zee-asters. Dankbaar gesteund door de sterke stormwind sneeuwde het af en toe be duidend. De uitgebloeide zeeaster geeft zijn vlokken af en deze gaan thans voor de wind op de vlucht. Be duidend groot was de sneeuwval ge lukkig niet, ten bewijze dat de zee aster zich gaat terugtrekken, vanwege de bodemontzilting. j Middenmeer. Oprichting Gymna stiekvereeniging. In het gymnastiek- gebouw vergaderden Dinsdagavond pl.m. 25 dames en heeren teneinde te komen tot oprichting eener plaatse lijke Gymnastiekvereeniging, Er werd met algemeene stemmen besloten over ongeveer 14 dagen op nog nader te be palen plaats en dag opnieuw te verga deren en alsdan definitief tot oprich ting over te gaan. Een voorloopig be stuur werd gekozen bestaande uit de heeren N. de Klerck, B. van Dronge- len, G. Versluis en J. Koeman, welke eveneens de voorloopige werkzaamhe den tot oprichting zijn opgedragen. •- Oprichting Tooneelvereeniging Door eenige personen worden alhier pogingen aangewend om te geraken tot opl ichting eener tooneelverefeniging Binnen afzienbaren tijd hopen we na dere gegevens te kunnen mededeelen. Auto van een pont gereden. Verleden week zijn 'n vijftal vracht auto's van Texel naar de Wieringer- meer vertrokken, om daar basaltslag te rijden voor een nieuw aan te leggen weg. Men moest hiervoor van een klei ne pont gebruik .maken Vrijdagmid dag reed de auto van de heer H. van Boven, bestuurd door J. P. Burger, met een volle vracht het pont op. De pont baas liet de pont met te veel krach: op de wal loopen, waardoor de auto een schok kreeg en zich in beweging zette, met het noodlottig gevolg, dat het pontje achterover sloeg. Op het ge schreeuw van de omstanders sprong B. uit de auto, doch door de zwaaiende beweging, werd hij in het water ge slingerd, dat ter plaats^ wel zeer diep was. Een schipper bracht de drenke ling echter op het droge. De auto bleet met de voorwielen aan de pont hangen Er werd een kraan wagen uit Hoorn ge- requireerd, doch deze kon de auto pas op het droge brengen, nadat hij eerst van de pont was losgegooid. Tot laat in de nacht was men hierjmee bezig. De auto was slechts weinig beschadigd, doch de kosten van berging zijn niet gering. Van Boven was niet veizekerd. Ontwikkelings - avonden. Wij her inneren er aan, dat de opgaven voor de dezen winter te houden lezingen te Slootdorp en te Middenmeer vóór 17 October moeten worden ingezonden aan het Dorpshuis te Middenmeer. Degenen, die onverhoopt hun in schrijvingsformulieren hebben verlo ren, of zij, die geen formulier ontvin gen, doch in de Wlieringermeer verblij vende, de cursus wenschen te volgen, kunnen zich per brief opgeven. Ziekenverpleging Tïiuis. De Afd. van den Bond van Plattelandsvrouwen zal haar winterseizoen openen niet een, cursus „Ziekenverpleging thufrs". Deze cursus zal vijf a zes middagen duren en sluit met 'n lichtbeeldenmid dag over hetgeen behandeld is. De bedoeling van deze cursus is: het zich vertrouwd maken met verpleging van patiënten thuis. Leden van dezen bond betalen f 1.-; Niet-leden f 1.50. Woensdagmiddag precies 2 uur aan vang der cursus in het gebouwtje van het „Witte Kruis.". Het Bestuur. Middenmeer. Alhier is in oprichting een Gymnastiekvereeniging. Reeds een flink aantal dames en heeren gaven zich op als lid en gezien de groote be- langsteliing in den geheelen polder, twijfelen wij niet of het wordt een succes. Gelegenheid tot opgave als lid, zoo wel als adspirant-lid (jongens en meis jes die den leeftijd van tien jaar heb ben bereikt), bestaat er bij de heeren G. Versluis, Kerkstraat 53, Slootdorp, J. Koeman, Brink 47, Slootdorp, L. J. v. Drongelen, Kanaalweg 2, Mid denmeer, N. Klerck, Ulkeweg, Slootdorp, waar tevens alle inlichtingen te ver krijgen zijn. Mond- en Klauwzeer. Onder de run deren op de boerderij van den heer lloogendoorn in den Wieringermeer polder is mond- en klauwzeer gecon stateerd. Aan de Gereformeerde Vrouwelijke bewoners der Wieringermeerpolder en Omgeving. De Gereformeerde Vrouwen- en Meis jesvereeniging te Slootdorp heeft het plan de laatste Dinsdag in November een gezellige avond te houden. Deze avond heeft ten doel hare ge maakte goederen te verkoopefi ten bate van het Interieur der Geref. Kerk. Zusters, die om verschillende rede nen geen lid van onze vereeniging kun men zijn, maar wel iets voor dit doel o- ver hebben, gelieve hun handwerk of gaven te zenden aan onderstaande a- dressen. Niets is te klein of te gering. Komt Zusters, helpt dan allen mee aan het voor ons zoo mooie doel. Het is toch ook Uw belang Bij voorbaat onze hartelijke dank. De adressen zijn: Mej. v. d. Kooij. Ger. pastorie. Mej. Bakker, Gebouw van Maatschapp. belangen, beiden te Slootdorp. Het Bestuur, BURGERLIJKE STAND Gem. Medemblik m. ged. Wier. Meer. g - 12 October 1933. Geboren: Willem, zoon van Jacobus Dieleman en Neeltje Janna de Feijter Roelie, dochter van Arend Hertong en Johanna Huisman. Ondertrouwd: Johannes Theodorus Drent en Christina Wlinnubst. Gehuwd: Klaas Zeeman en Trijntje Goed. Overleden: Theodoor Steketee, 5 jr. Maarten van den Berg, 56 jr. wedn. v. Maria Veen. KERKDIENSTEN WIERINGERMEER. ZONDAG 15 OCTOBER. R.K. KERK SLOOTDORP. Zondag V/z en 10 uur H. H. Missen. In de week Dinsdag, Woensdag en Zater dag H. Mis te 7V8 uur. Zaterdagav. 6—s uur Biechtgelegenheid. Katechismus Dinsdag 2e, 3e en 4e klas Woensdag 5e, 6e en 7e klas Zaterdag le klas en bovenalen de kinderen, die nog geen eerste H. Communie gedaan hebben. MIDDENMEER Zondag 7Vs en 10 uur H. H. Missen. In de week Maandag, Donderdag en Vrijdag: H. Mis te 7Va uur. Zaterdagav .6—8 uur Biechtgelegenheid. Katechismus Maandag le klas en boven dien de kinderen, die nog geen eerste H. Com munie gedaan hebben. Donderdag 2e en 3e klas. Vrijdag 4e, 5e, 6e en 7e klas. NED. HERV. GEM. Middenmeer 's av. 7 uur Ds. Fischer. Kwart voor zeven bus vanaf Postkantoor Slootdorp. EVANGELISATIE Slootdorp v.m. 9.30 uur Ds. Finkensieper. Middenmeer nam. 5 uur Ds. Finkensieper. GEREF. KERK SLOOTDORP Slootdorp v.m. 9.30 uur Cand. v. d. Vliet. Slootdorp nam. 3.00 uur Leesdienst. MIDDENMEER, GEREF. KERK. Middenmeer v.m. 9.30 uur Leesdienst. Middenmeer nam. 3 uur Cand. v. d. Vliet. door het gebruik van onze bekende GEROOKTE EN GEDROOGDE VLEESCHWAREN, voorzien v. ged. Handelsmerk T. C. E. Akkrum. Speciaal adres voor gesmolten rundvet, reuzel en gecon serveerd varkensvleesch. Beleefd aanbevelend, DES AVONDS 8 UUR IN Optreden van den Heer MET „ZIJN ONTHULLINGEN OVER HET FRANSCHE VREEMDELINGEN LEGIOEN IN MAROKKO." Ieder bezoeke deze belangwekkende avond. Zie ingezonden etuk.

Wieringer courant | 1933 | | pagina 2