Hoeren Costuums Koopt das bi| J. VOS ROUW OVER ONS LAND. H.M. DE KONINGIN - MOEDER OVERLEDEN. VANAF HEDEN ZIJN ONZE KAASPRIJZEN ALS VOLGT: Beleefd aanbev. E. VAN DER WAL, Manufacturenmagazijn „DE KLEINE WINST" TELEFOON 18 MIDDENMEER. DE MOLEN. Hoog op den top van den heuvel stond de molen en zoo stak hij bij ven het geheele dorp uit, dat tegen de helling was gebouwd. Zoo ook stak baas Verdonk, de molenaar, boven zijn dorpsgenooten uit, want hij maalde niet alleen hun graan, dat groeide op de uitge strekte akkers, welke hem toebehoorden. Hij was de rijkste man van het dorp. Alleen ba ron Van Tempelhof, wiens kasteel men, van den molen af, zich boven de omringende bos- schen kon zien verheffen, scheen nog rijker. Was Verdonk de rijkste man, zijn dochter Katrien was het mooiste meisje van het dorp en de molenaar was er niet weinig trotsch op, dat Jacques, de eenige zoon van den baron, de speelkameraad was van Katrien, toen hij met haar samen op de dorpsschool ging. Ook later, toen Jacques in de stad op de H. B. S. ging, had de vriendschap tusschen hem en Katrien voortgeduurd, totdat Jacques naar Delft ging, om voor eiectro-ingenieur te studeeren. Wel draaiden nu de jongens van het dorp om de mooie Katrien heen, maar niemand had kans en baas Verdonk deed, of hij er niets van bemerkte, dat zijn dochter met den Delftschen student in briefwisseling bleef. Jacques haalde zijn ingenieursdiploma en keerde terug naar het kasteel van zijn vader. Daar had de vader een lang en ernstig ge sprek met zijn zoon, onder vier oogen, en het gevolg daarvan was, dat men Jacques niet meer zag in de omgeving van den molen en dat Katrien niet meer naar het postkantoor ging, om te vragen, of er ook poste-restante brieven voor haar waren. Stil en treurig was het anders zoo vroolijke meisje geworden, maar zij was te trotsch, om haar verdriet aan iemand, zelfs aan haar ouders, toe te vertrouwen, ofschoon zij haar meermalen met vragenden blik aankeken. Al zei ze ook niets, baas Verdonk begreep zeer goed de oorzaak van haar verdriet. Ja, ja, zei hij hoofdschuddend tegen zijn vrouw, kinderspel, daar was ze goed genoeg voor, maar nu hij de jonge baron geworden is, nu is de dochter van een molenaar te min voor hem. Al eenige weken was Jacques weer op het kasteel, toen hij Katrien toevallig ontmoette op den weg, die van het dorp naar de stad voerde. Hij bleef staan. Katrien, vroeg hij zacht, mag ik met je ineeloopen Een hooge blos kleurde de nu zoo bleeke wangen van het meisje en merkbaar kostte het haar moeite, om op koelen toon te ant woorden, terwijl haar hart als een hamer klopte Wij zijn nu geen kinderen meer, meneer Jacques, en men zou er in het dorp praatjes óver maken, als men ons samen zag. Maar ik moet je spreken, Katrien, de stem van den jongeman klonk smeekend, met een droevige uitdrukking sloeg hij de oogen tot haar op, ik moet je noodzakelijk spre kenvoor ik weer hier vandaan ga. Kom dan morgenmiddag om twee uur op den molen. Snel liep zij voort. Neen, zij hadden zich vergist, zij en haar ouders, want hoewel zij er niet met elkaar over gesproken hadden, waren hun gedach ten toch dezelfde geweestneen, Jacques was niet ontrouw geworden aan zijn jeugdliefde, de weinige woorden, die hij tot haar gespro ken had, de toon van zijn stem, de blik uit zijn oogen, zeiden het haar duidelijk. Klokslag twee uur den volgenden dag trad Jacques de woonkamer op den molen binnen, Waar hij Katrien alleen vond. Katrien, begon hij, niemand in het dorp Weet nog, wat ik je nu zal zeggen Mijn va der is geruïneerd, het kasteel en de landerijen zullen verkocht worden en de opbrengst zal ternauwernood voldoende zijn om alle schul- te betalen. O, hemel, zuchtte het meisje. Maar ik zal werken, Katrien. Er is mij êen betrekking aangeboden in Spanje, waar een groot electriciteitswerk wordt ingericht, ïk denk nog over jou, zooals ik altijd over je gedacht heb, maar het zou lang, heel lang moeten duren, eer ik in staat zou zijn, dat te doen, waarvan wij samen hebben gedroomd, en ik durf je niet vragen, zoolang te wach ten. Maar ik wil wachten, Jacques, ik wil De deur ging open. Verdonk en zijn vrouw kwamen binnen. Je moet 't ons niet kwalijk nemen, me neer Jacques, zei de molenaar, dat we luister- Vink hebben gespeeld, want 't was geen geen nieuwsgierigheid, maar met de beste bedoeling en nu zou ik willen vragen, waar om, kinderen, zoudt jullie zoo lang wachten, nu je beiden nog in je heerlijke jeugd bent Wil je dan bepaald, meneer Jacques, naar dat verre land gaan om te werken Willen Neen, baas Verdonk, zeker hiet.maar 'k moet. Waarom Omdat er hier niets passends voor me te vinden is. Denk je Dan denk ik er anders over. Kijk eens, deze molen, hè, dat is een wind molen. Die maalt alleen, als er wind is. Zoo was 't onder mijn grootvader, zoo was 't on der mijn vader en zoo is 't nu nog, maar wat er toen niet was en nu welze maken mo lens, die malen, ook al is er geen wind en zoo dra iemand 't in zijn hoofd krijgt, hier zoo'n molen zonder wieken te bouwen, komt er geen zak meer naar boven op den heuvel en blijf ik zelfs met mijn eigen graan zitten, omdat het graan van de anderen lang voor het mijne meel geworden is. Dus laat ik een electrischen molen bouwen en wien zou ik dat nu beter kunnen opdragen dan mijn schoon zoon Wat drommel, waarom zou je die Span jaarden van je kundigheden laten profitee- ten, als wij ze hier zoo goed gebruiken kun nen succes ook voor een groot deel bij droeg. Na afloop een gezellig bal. Uitvoering. Zaterdagavond gaf de Zangvereen. „De Stem des Volks" on der leiding van den Heer Rusting een uitvoering in de Zaal van den Heer Slikker. Jammer dat liet weer de ver- eeniging parten speelde. De opkomst was daardoor te klein. Ter afwisseling trad op de bekende declamator van de Radio Martien Beversluis, die prach tige nummers ten beste gaf. De thuisblijvers, door het weder ge dwongen, hebben veel gemist. GEMEENTE WIERINGEN. GEMEENTE ANNA PAULOWNA. Uitvoering „De Tango". Een flink bezette zaal van de Heer Kossen is ge tuige geweest van de goedgeslaagde uitvoering der mondorgelclub, die on der leiding van den Heer Geluk steeds blijk geeft bij ieder wederoptreden te zijn vooruitgegaan. We kunnen ook telkens opmerken, dat de Heer Geluk een goede keus heeft (zoowel voor zijn leden als voor het luisterend publiek) van het in studie nemen der num mers. Steeds mooie en pakkende melo- diën en de bezetting der mondorgels accordeons, viool en slagwerk vormen steeds een goede combinatie. Het suc ces was dan ook weer volkomen. Ter afwisseling trad op Emiel Mo- rettie, goochelaar en Telephaat, die op verbluffende wijze de avond heeft ge vuld, een artist bij uitstek, die thans voor de aanvulling van het programma' schitterend heeft gezorgd en aan het Politie. Verl. een portemonnaie in houdende eenig kleingeld en een rij wielplaatje Gev. een ceintuur van een mantel. Inl Gem.-Bode. Doopsgez. Jongerenkring. Vrijdag, 23 Maart a.s. 's-avonds 8 uur bijeenkomst. DEN OEVER. Uitvoeringen. Zaterdag en gaf de muziekvereeniging Apollo haar laatste winteruitvoeringen voor haar kunstlievende leden, in de zaal van den heer Jurrie Lont. Beide avonden was de zaal flink bezet. 't Muzikale gedeelte werd als altijd weder om heel goed uitgevoerd. Daarna werd een blijspel in 3 bedrijven, genaamdGraaf- Loodgieter" ten beste gegeven, waarom harte lijk werd gelachen. Tot slot werd nog een gezellig „bal na" ge geven onder vroolijke, opgewekte muziek en als extra attractie de refrein-zanger Dirk Verfaille. SCHOOLVOETBAL TE WIERINGEN. De V.V. „Succes" neemt liet initiatief tot het houden van schoolwedstrijden. Op initiatief van de voetbalvereeniging „Succes heeft Maandagavond een vergadering plaats gehad in „Concordia", waaraan werd deel genomen door eenige bestuursleden van Succes en het onderwijzend personeel van de lagere scholen te Wieringen. In deze vergadering werden besprekingen gevoerd, over de mogelijkheid voor het hou den van schoolwedstrijden. De voorzitter van Succes, de heer D. Oden gaf een uiteenzetting van sehoolvoetbal. In zeer veel plaatsen worden dergelijke wedstrijden gehouden, en was reeds een uit- noodiging van Medemblik gekomen, doch spr. meende dat deze wedstrijden wel hier gespeeld kunnen worden. Het onderwijzend personeel was vertegen woordigd van de school te Hippo, Westerland, Oosterland en de R.K. school te Hippo. De Christelijke school en O. L. school te Den Oever waren niet aanwezig, doch hadden toezegging gedaan tot deelname. Men hoopt zeven elftallen bij elkaar te krij gen en wordt dan een halve competitie ge speeld, zoodat iedere school zes wedstrijden moet spelen. Er zullen een tweetal medailles worden uit geloofd, terwijl bovendien zoo mogelijk nog herinneringsspeldjes zullen worden gegeven aan het winnend elftal. De wedstrijden zullen aanvangen na Paaschvacantie en worden Woensdags- en Zaterdagsmiddags gehouden. De jongens zullen alleenmógen -deelnemen als zij toestemming hebben van hun ouders. „Succes" stelt haar terrein disponibel, ter wijl de heer Nieuwbuurt als competitieleider zal optreden. De elftallen moeten voor 1 April a.s. bij den heer Nieuwbuurt worden opgegeven. Nadere bijzonderheden zullen in de Wier. Courant bekend worden gemaakt. UITSLAG VERKOOPING. Zaterdag had in café Scheltus ten overstaan van notaris O- breen Wieringen en Notaiïs Koomen Wierin- gerwaard een verkooping plaats ten verzoeke van Mej. Eliz. Half weeg e.a., van een woon huis en perceel bouwland aan den Bierdijk. Kooper van beide perceelen Alb. Wiegman Pz., te Bierdijk voor f 1200. V.V.V.. WieringenWieringermeer. De Edelachtb. Heer L. C. Kolff heeft de functie van eerevoorzitter der vereeniging aangenomen. Voor den Postjager-avond blijkt zulk een belangstelling te zijn, dat de voorverkoop- kaarten grif van de hand gaan. Nogmaals maken wij de leden van V.V.V. er op opmerk zaam, dat zij op vertoon van hun lidmaat schapskaart met hun dame vrijen toegang hebben. ONGELUK. Maandagmiddag sloeg het paard van den melkhandelaar J. de Jong Pz., te H.-hoef, uit de Mekkenstuinweg komend: plotseling op hol. De slingerende kar kwam tegen een lichtmast en de Jong werd er afge worpen. Bewusteloos werd hij door toesnel lende hulpvaardigen, nadat dr. Beeker de eerste hulp had verleend, naar huis gedra gen. Zijn toestand is op het oogenblik bevredi gend. Het paard werd later opgevangen. FANCYFAIR APOLLO, DEN OEVER. Zaterdag 31 Maart zal de fancyfair ten ba te van Apollo in de zaal van Jurrie Lont wor den geopend. PROVINCIAAL NIEUWS. WIERINGERWAARD. Door het dag. bestuur van den Polder Wieringerwaard, is uit de 285 sollicitanten voor bemalings-beambte een voordracht opgemaakt als volgt1. Joh. P. Groot, Alkmaar, 2. K. Mast, Terband gem. Heerenveen, 3. C. Burger, Venhuizen. In de e.v. algemeene vergadering met Hoofdingelanden zal een keuze gedaan moe ten worden. KRONIEK. Het bericht voetbal Holland- België, (Kroniek), opgenomen in ons nr. van 14 Maart, was door ons overgenomen uit de Alkmaarsehe Courant. DE OVERVAL TE MARIAHEIDE. Thans vier arrestaties. Het onderzoek naar de daders van den roof overval te Mariaheide is ook Maandagmorgen met kracht voortgezet. De marechaussee heeft des morgens drie mannen aangehouden, die ervan verdacht worden, bij het misdrijf be trokken te zijn geweest. In totaal zijn dus thans vier personen gearresteerd. Over het verloop van het onderzoek wordt door de politie een streng stilzwijgen in acht geno men. Over de arrestatie van de drie nieuwe verdachten weigerden de marechausses iets te bevestigen. Gisteravond nog een straal van hoop. Het avond-communiqué van gister avond 10 uur luidde De namiddag liad een rustig verloop. Het hoesten wordt minder, Hare Maje steit is nog uiterst vermoeid en de toe stand wordt, nog steeds ernstige be schouwd. Ook de nacht was rustig. Helaas, het was een verheugenis vóór den dood, want te 8 uur hedenochtend was alle hoop op herstel opg^ge^n en te kwart over 8 is de gelief^ Koningin-Moe der zacht en kalm voor goed heenge gaan. Van alle openbare gebouwen en to rens door het geheele land hangt de vlag half stok, geen radio-program ma's worden vandaag uitgezonden. Alles zwijgt stil en rouwt mede met onze Koninklijke familie. Haar leven. De levensavond van wijlen Koning Wlillem III, hoewel gekenmerkt door zware verliezen, verkreeg 7 Jan. 1879 nieuwe bekoring door zijn huwelijk met Haar Doorluchtigheid Prinses Adel- heid Emma Wilhelmina Theresia van Waldeck en Pyrmont. Wie zij was en hoe zij was bleek spoedig. De dichter Dr. Kraensler heeft het bekende wapen van Waldeck, symbolisch toegepast op Koningin Emma Met open zin en godsvrucht, Voor recht en billijkheid Zoekt 't nakroost roem en krachten In trouw en eerlijkheid Het sluite met den hemel Een vast en hecht verbond. En voere dus als wapen Een ster op gouden grond. Als een ster tegen gouden achter grond, zoo heeft de Koningin-Moeder zich steeds doen kennen. Den 23 Nov. 1890 stierf Willem III en de Koningin Regentes deed in 'n procla matie mededeeling van dit overlijden, waarin zij de bede uitsprak dat het haar gegeven mocht zijn, gedurende de minderjarigheid harer dochter, Koningin Wilhelmina, de regeerings taak te vervullen tot heil van Land en Volk. Geheel de taak der Koningin Regen tes was tevens gericht op de opvoe ding onzer Koningin. Zelden is een kind met zoo volledige toewijding groot gebracht, als dit Ko ningskind door haar uitnemende Moe der. Welk een plicht van dankbaar heid, welk een diepe deelneming rust derhalve op Nederland, nu Zij, die Haar taak zoo voorbeeldig heeft weten te vervullen, is heengegaan. Alom in den lande is een spontaan gevoel van ontroerd medeleven met de Koninklijke familie .die zich meer dan ooit omringd moge gevoelen door de liefde en aanhankelijkheid van het Nederlandsche volk. ONS WIERINGERMEERHOEKJE. MARKTBERICHTEN. MARKTOVERZICHT der vorige week inge zonden door Firma Jac. Knoop, Makelaars in aardappelen, groenten en fruit, Nassaukade 158 telef. 81431, Amsterdam. Op welk een wijze het verbruik van aard appelen te Amsterdam is afgenomen, vorige jaren was dit verbruik 20.000 H.L. per week, thans 9000 H.L. per week, dit is te controlee ren door de 2 ets heffing op ieder H.L. aard appelen, welke te Amsterdam door de gros siers verkocht worden. Friesche Bindjes zijn gevraagd tegen iets hoogere prijs. Zeeuwsche Bonten en Blauwen, hiervan gaat de verkoop langzaam, daar er veel andere soorten tegen goedkoopere prijzen te krijgen zijn. Voor Flak keesche en Spuische Eigenh. is weinig vraag. Heden 19 Maart werden de volgende prij zen gemaakt per 70 Kg. Zeeuwsche Bonten f 3.70—4.50 ld. Blauwen f 3.50-^4 ld. Eigenh. f 3—3.10 ld. Bevelanders f 3.20—3.30 Ypol- der en H.-meer Bevelanders f 3.20—3.30 Drentsche Nieuwl. zand f 4.20 a 5 per 100 Kg. Limb. Industrie f 2.60—2.80 Flakk. Ei genheimers f 3.103.20. De Veemarkt. Alkmaar, 19 Maart 1934. Op de heden ge houden veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt48 Vette koeien f 85 a 225 handel redelijk 3 Vette kalveren f 30 a 80 per Kg. f 0.70 a 1 275 Nuchtere kalv. slacht f 2 a 16: 358 Vette Varkens (zware) per Kg. f 34 a 38. Handel stug. „Waar naar toe?" „Even zoo'n prijsvraag formulier halen voor Philips „Bi-Arlita" kruistocht tegen de verspilling. Ik wil die radiogramofoon win nen." „Waar kun je zoo'n formulier krijgen „Bij Firma Wed. A. Nipshagen Middenmeer. Middenstandsvereeniging W.-Meer. Vrijdagavond hield bovengenoemde vereeniging in Hotel Smit te Slootdorp een algemeene vergadering, Na het openingswoord van den voorzitter, wer den de notulen gelezen en onveran derd goedgekeurd. Als belangrijke punten op de agenda kwamen voor „De resultaten van de besprekingen met de Wieringermeer- Directie en een reclame-prijsvraag voor de Middenstand. Ten aanzien van het eerste punt werd besloten, waar volgens het be stuur de resultaten die de verschillen de besprekingen hebben opgeleverd met de Directie over wenschen en grie ven niet vruchtbaar zijn geweest, dat het hoofdbestuur van de Kon. Midden standsbond van één en ander in ken nis worden gesteld en zal worden ver zocht de aanhangige zaken te willen behandelen bij de betreffende autori teiten. Het tweede punt behelsde het voor stel om een reclame-prijsvraag uit te schrijven, waaraan door alle Midden standsleden zal worden deelgenomen. Nadat uiteengezet was, wat de bedoe ling is van deze prijsvraag, werd beslo ten om a.s. Vrijdag in de Wieringer- meerbode de inzet van deze prijsvraag in te luiden. Wij hebben geen vrijheid hier meer van te vertellen, momenteel, men zal dus goed doen het Wiieringermeer- hoekje a.s. Vrijdag goed te lezen, want dit mogen wij wel verklappen alle be woners uit de W.-Meer kunnen hier aan deelnemen. Bij de rondvraag werden nog eenige huishoudelijke zaken besproken, waar na sluiting der vergadering volgde. DE „OSMIA" PRIJSVRAAG VAN BOSKER's BOEKHANDEL IN MIDDENMEER. De „Osniia" prijsvraag van Bosker's boekhandel gehouden ter gelegenheid van de opening van het filiaal te Mid denmeer is een groot succes geworden. Het punaisebord wat in de etalage stond, is gedurende 14 dagen een on derwerp van belang geweest. Het aan tal punaises wat op het bord geprikt zat moesten worden geteld en door heel velen is hieraan serieus deelgeno men, dit vond zijn oorzaak in de prach tige prijzen die beschikbaar waren ge steld, waaronder als hoofdprijzen 3 „Osmia" vulpenhouders waarvan één ter waarde van f 1G.— met levenslan ge garantie. Zaterdagavond werd het verzegeld couvert geopend waarin het aantal pu naises stond vermeld die het bord be vatte. Plet bleken er 2510 te zijn en bij de opening der enveloppen bleek dat geen der inzenders het juiste aantal had ge raden Wel waren er enkelen heel dicht bij. Door sommigen bleek er maar een slag naar geslagen te zijn en waren er die in de honderd duizend hadden geteld, maar waren er ook van zes honderd, Daar er twee inzenders waren van 'n gelijk aantal werd nog een extra-prijs bijgevoegd. De prijzen werden als volgt gewonnen: le pr. Osmia-pen t.w. f 16.-, Mej. Stien Blijdorp, te M.-Meer. met 2499. Verschil 11. 2e pr. Osmia-pen t.w. f 8,50 J. v.d. Veer te M.-Meer, met 2525. Verschil 15. 3e pr. Osmia-pen t.w. f 3.95 R. de Jong te M.-Meer, met 2493. Verschil 17. 4e pr. Osjnia-vulpotlood D. Stroo te M.-Meer, met 2479 Versch. 31 5e pr. Leeren portefeuille W. Beg- thel, te Middenmeer. met 2544. Verschil 34. 6e pr. Kinderboek S. Kloosterman te M.-Meer, met 2550. Versch. 40 7e pr. Kinderboek J. Varkevisser, M.-Meer, met 2556. Versch. 46. 8e pr. Doos Post G. van Haneghem, Alkmaar, met 2450. Versch. 60 9e pr. Doos Post N. Schoolmeester; M.-Meer, met 2575. Versch. 65. 10e pr. Bloc Post; P. de Jong, M.-Meer met 2422. Verschil 88. 11e pr. Bloc Post A. Venema, M.Meer, met 2422. Versch. 88. De prijzen kunnen voorzoover dit nog niet gebeurd is worden afgehaald. Middenmeer. Een slag van 'n paard. De reeds bejaarde heer K. werkzaam aan een der bedrijven kreeg dezer da gen onverwacht een zeer gevoelige slag van een paard. De uitwerking was zoodanig dat de getroffene werd opge nomen met deerlijk verwonde schou der. Onverwijld werd medisch-advies ingeroepen, welke adviseerde over brenging naar het Ziekenhuis. Auto weggezakt. Ten bewijze dat naast onze keurige en goed ver zorgde polderwegen de wegbermen niet overal betrouwbaar zijn, onder vond j.1. een onbekend automobilist. Na de geweldige regenval waagde deze zich op den berm waardoor de wagen wegzakte in de nog vrij onvaste bo dem. Een viertal hulpvaardige bewo ners verlosten het vehikel uit de onge wenschte positie, waarna de thuis reis met bestemming Friesland kon worden voortgezet. Men zij op sommi ge wegbermen nog voorzichtig I Middenmeer. Met de vangpremie uitnemend succes bij de rattenvangst. Het aantal en de voorraad ratten in onzen polder is legio. De vangst is ech ter dank zij de ingevoerde vangpremie zeer groot. Ongelooflijk veel staarten der boosdoeners verhuizen dagelijks naar Wieringerwerf, welke als bewijs stuk dienen voor het dooden der bees tjes. We vernamen zoo terzijde dat van sommige bedrijven om en bij de 200 stuks in één week werden verzil verd. Inderdaad een reuze succes met de ingevoerde vangpremie, waardoor heerschap „Rat" een onrustig verblijf is aangekondigd. Slootdorp. Vergadering A. R. Kies- vereeniging. De A. R. Kiesvereeniging in de Wieringermeer Was Vrijdagavond onder vooritterschap van K. v.d. Veen in de Gei'. Kerk Slootdorp in ver gadering. Na psalmgezang:, gebed en het lezen van Pred. 3 heette de Voorz. 'de aanwezigen hartelijk welkom, in zonderheid de heer P. Keuleman van Amsterdam welke een spreekbeurt zal vervullen. Hierop de heer Keule- mans het woord verkrijgend voor zijn onderwerp „Oude beginselen in veran derde tijden" begint men de opmer king dat het thans aanvoelt dat we een Kerkelijke en Politieke strijd als in 1834 beleven. Spr. ging in den breede releveeren de aanvankelijke zwakke overtuiging van de eerste leiders later uitgegroeid tot één hecht kerkverband. Hierop kwam de spr. tot het geven van een algemeene richtlijn welke de A. R. Partij steeds heeft betracht en de voorlichting; heeft vervat in haar Pro gram van Beginselen, hiernaast ty peerend de zich tegenover haar stellen de partijen. Spr. besluit eijn goed om lijnd betoog met de opwekking deze beginselen evenals in de historie hoog te houden en God te danken voor het geen Hij daarin tot ons volk gaf. Nadat de Voorz. de spr. hartelijk dank zegt voor het gebrachte en laat zingen Ps. 25 2 eindigt de heer Keu- lemans met dankzegging. p. P. p. p. st. Leidsche Kaas Gouda Kaas 20 Gouda Kaas 30 Gouda Kaas 40 Kruid-Edammer 20 Edammer 20 p. st. Nagelkaas per pond Edammer 40+ jong, extra fijn p. st. 90 en 95 ct. Edammer 40+ belegen, p. st. 90 ct. Edammer 40+ oud p. st. f 1. Broodkazen 40+ p. pond 27 ct. Een geweldig succes hebben wij met ons pri ma gesmolten rundvet p. pond a 37 ct. Per 5 pond a 35 ct. Beleefd aanbevelend, Middenmeer. 19 ct. 19 ct. 22 ct. 26 ct. 65 ct. 60 ct. 23 ct. ATTENTIE ATTENTIE Wij hebben zoo juist ontvangen een pracht collectie WAARVAN DE KWALITEIT SOLIDE en Se AFWERKING NETJES ZIJN EN DE PRIJZEN BILLIJK. We hebben een groote keus in Fantasiebroeken, Dassen, Petten, Overhemden en aanverwante artikelen. Ook voor WERKMANSKLEEDING zijn wij ruim gesorteerd en over de prijzen zult U zeker tevreden zijn.

Wieringer courant | 1934 | | pagina 2