TWEEDE BLAD. VRIJDAG 13 APRIL 1934. No. 30 NIEUWS- EN ADVERTENTIEBLAD VOOR WIERINGEN EN OMSTREKEN hWIERINGER courant Inschrijving Handelsregister Alkmaar. Van 5-10 April 1934. Nieuwe Zaken Den Helder Taxie bedrijf T. Tax (eig. Tj. Faber) Harte- straat 16, Den Helder. Wied. J. M. J. Wiebes-v.d. Hout, Sluisdijkstraat 76, Den Helder, Siga ren enz. Magazijn "De Duif" (eig. A. Bartels) Huijgenstraat 31, Den Helder. Manu facturen en huishoudelijke artikelen. Wijzigingen Alkmaar Wasscherij en Ververij S. Krom, Schermerweg, Alkmaar. Uit treding van een procuratiehouder. N.V. Vereenigde Vleeschhouwerijen, Keizerstraat 45, Den Helder. Benoemd tot procuratiehouder N. C. van Trigt. „Het Valutahuis" (eig. P. Kuitert), Keizerstraat 51 Den Helder. Sigaren etc. Opgeheven filiaal Den Helder, Sluis dijkstraat 76. Bestuurswijziging vond plaats in N.V. Kaashandel v.h. J. J. Houtkoo- per en Zoon, Dubbelebuurt 1 en 3, Alk maar. Coop. Vereen. Alkmaarsche Spek- zouterij U.A., Langestraat 32, Alk maar. Coop. Boerenleenbank, Akersloot. Coop. Spaar- en Voorschotbank „De Rijp" G. A., De Rijp. Opheffingen C. Oudes, Dorpstraat A 88, Noord- Scharwoude. Manufacturen. en rug van het lijk ijzeren staven wa ren gebonden. Op de borst zaten twee ijzers, een van 5 c.M. breed en 35 cM. lang en een vierkante staaf ijzer van 24 vierkante centimeter doorsnede en 60 c.M. lengte. Op den rug van den ver dronkene was een stuk ijzer bevestigd, 10 c.M. breed en een halven meter lang. De staven waren om het lichaam gebonden met behulp van riemen van het soort, dat men op bagagedragers van fietsen pleegt te gebruiken, ban den, welke men aantrekt en dan van zelf blijven zitten. De riemen zaten ste vig om het lichaam vastgesjord. Ter plaatse werd het eerste onder zoek ingesteld. Nadat de riejmen wa ren losgemaakt en het ijzer verwij derd, vond pien een drietal brieven op het lichaam, een schooltasch op de rug onder de jas en verschillende an dere voorwerpen, als portefeuille enz. Dr. J. Batelaan uit Reeuwijk werd ontboden die het lichaam nauwkeurig onderzocht. Sporen van geweldpleging werden niet gevonden; het lichaam was onbeschadigd. Het lijk, de ijzers en de verdere ge vonden voorwerpen werden in beslag genomen. Het stoffelijk overschot werd naar het lijkenhuisje op de begraaf plaats te Sluipwijk gebracht en daar voorloopig gekist. Er worden allerlei veronderstellin gen geuit. Men acht het niet uitgeslo ten dat het slachtoffer, al dan niet le vend naar de plassen is vervoerd en daar, verzwaard met ijzer, in het wa ter is geworpen PROVINCIAAL NIEUWS. URKER VISSCHERS IN HOOGER BEROEP. Netten worden teruggegeven. De kantonrechter te Hoorn heeft een aantal Urker visschers, die op het IJsselmeer zonder acte hadden gevischt, tot verschillende boe ten veroordeeld, terwijl ook hun netten ver beurd werden verklaard. Een achttal visschers was in hooger beroep bij de Alkmaarsche rechtbank gegaan. De heer Rekels Brants, voorzitter der vak- vereeniging, gehoord als getuige a décharge, gaf een uiteenzetting over de vergunningsbe' palingen, die voor de visscherij groote moei lijkheden opleverden. De advocaat der betrokkenen, mr. Schenke- veld uit Alkmaar wees op de onbillijkheid om aan de verbodsbepalingen terugwerkende kracht te verleenen. De officier van Justitie wenschte als de netten werden teruggegeven een garantie, dat de overtreding niet meer zou geschieden. De voorzitter der vakvereeniging wees op het aangenomen artikel in het reglement der vereeniging, waarin strafbepalingen zijn op genomen indien zonder wettelijke vergunning wordt gevischt. De netten kunnen bovendien ook op de Noordzee gebruikt worden. Nadat de heer J. v. d. Groot, belast met het rijkspolitietoezicht op het IJsselmeer had er kend, dat de visschers niet vooraf met de te rugwerkende kracht van het verbodsartikel in kennis waren gesteld, verklaarde de offi cier zich tot medewerking bereid. Hij vroeg bevestiging der vonnissen, doch teruggave der inbeslag genomen netten. Priester-Jubileum. Kapelaan J. cle Moei, voorheen te Schagen, vierde Maandag zijn koperen priesterjubile um als kapelaan van de St. Agnes pa rochie te Amsterdam. BINNENLANDSCH NIEUWS. Lugubere vondst in de Reeuwijksche Plassen. Lijk van een Hagenaar ge vonden. In een der Reeuwijksche Plassen - Roggebroek is het in staat van ont binding verkeerend lijk van een Ha genaar gevonden. Op het lijk werden brieven gevon den, geadresseerd ten name van ie mand in Haarlem en bij het door den burgermeester van Reeuwijk ingestelde onderzoek kon spoedig, de identiteit van het slachtoffer worden vastge steld. Het is de 24-jarige Christophel Adriaan Ebbinge Wubben, leerling der M.T.S. te Haarlem, waar hij in pen sion was. De jongeman was afkomstig uit Den Haag, waar zijn ouders wonen Bij dit onderzoek bleek tevens, dat de jongeman sedert November 1933 ver mist werd en dat zijn opsporing in het politieblad van 21 November 1933 door den commissaris der afd. C. te Den Haag verzocht was. De „Telegraaf" meldt nog, dat het lijk werd ontdekt door 'n visscher, die liet even onder de oppervlakte van het zeer heldere water zag drijven. Hevig ontdaan spoedde de man zich van de sombere plaats, om de autori teiten te waarschuwen. Onder leiding van den Reeuwijk- schen burgemeester werd terstond 'n onderzoek ingesteld. Eerst werd het lijk aan den kant gebracht. De aan blik was ontstellend. Op den oever kwam het lichaam van een jongeman, dAt reeds in zoodanigen staat van ont binding verkeerde, dat herkenning onmogelijk was. Het lijk moest naar schatting reeds eenige maanden in het water hebben gelegen. Het slachtoffer was geheel en net gekleed. De vondst kreeg al dadelijk een ge heimzinnig karakter, Oimdat om borst gen, jnaar één is er die heldhaftig zijn plicht begrijpt en de anderen afhoudt Hij dwingt de vrouwen naar de boo ten, maar één ^'ouw wil niet. Het is Thomas' eigen vrouw Snel nadert het einde. De booten verwijderen zich. En als de meeste dekken reeds onder water staan, scharen zich de mannen rond Thomas. De scheepsmuziek speelt een koraal; Allen bidden; en langzaam zon der een klacht verzinken zij in den Oce aan, hun massagraf Wanneer de opkomende zon zijn eer ste stralen over het water werpt, vindt men geen spoor meer van het eens zoo trotsche schip GEMEENTE ANNA PAULOWNA. Middenstands - Filmavond. Woens dag j.1. hield onze Industr. en Handel drijvende Middenstandsvereen. een ver gadering in de zaal van den heer Kos- sen, waarop vooraf eenige films wer den vertoond. De vergadering was goed bezocht, waarover de heer Jonker in zijn ope ningsrede zijn blijdschap uitsprak en het deed spr. genoegen, dat ook eenige dames aan de uitnoodiging gevolg had den gegeven. Na eenige mooie films op het maken van het Ned. fabrikaat, welke ons ter dege liet zien, dat de Nederlandsche in dustrie bij het buitenland niet ten ach ter staat, werd nog toegegeven een kluchtige 2-acter, die mede door de prachtige geluidsinstallatie van den heer Kossen, een daverend succes op leverde. De heer Kossen werd dan ook hartelijk dank gebracht voor zijn mede werking. Na afloop der filmvertooning werd de vergadering gehouden. De beschei den van den penningmeesteer werden nagezien door de heeren Dekker en Zon en in volkomen orde bevonden. De voorzitter bracht dank aan de heeren Stins en Jb. Jonker voor het geen zij voor de vereeniging hadden ge daan. In hun plaats werden gekozen als bestuursleden de heeren A. van Zandwijk en B. Zon. De aftredende be stuursleden, de heeren H. Jonker en C. Kaan, werden herkozen. Na afhandeling van nog eenige huis houdelijke zaken, sloot voorzitter on der dankzegging voor de aangename samenwerking, de vergadering. De A.P. - Tax. Nader kunnen we jnededeelen, dat de Heer Nic. Jonker vanaf heden heeft opgericht een Taxi bedrijf, genaamd „De Anna Paulowna- Taxi", verkort: „De A.P.-Tax". Daar de heer Jonker voor dit bedrijf eenige goede wagens disponibel houdt, en de drang om zich vlug, en goedkoop te kunnen verplaatsen de geest en de behoefte van den tijd is, gelooven we zeker dat deze onderneming zal slagen. Zie advertentie in dit nummer. In kossens Bioscoop a.s. Zondag. Er komt op het witte doek Duponts meesterwerk „Atlantic", de ondergang van een Oceaanstoomer; Nacht op de Atlantische Oceaan. Rustig vindt het trotsche zeekasteel zijn weg. Op de com mandobrug en boven in de uitkijktoren staan de mannen, die waken over de groep van duizenden zorglooze passa giers. Plotseling daalt de thermometer, wat wijst op de nadering van een ijs berg. De scheepsklok wordt opeens drie maal geluid; het beteekent gevaar De ijsberg is gesignaleerd Onophoudelijk ratelt de telefoon naar de machinekamer. Bevelen wor den geschreeuwd, Zwaar dreunen de machines om een ramp te ontgaan. Te laat. De scheepshuid is opengescheurd en het water dringt reeds binnen. De kapitein weet dat zijn schip reddeloos verloren is. „Alle passagiers aan dek „Denk aan de reddingsgordels!" „Booten uit „Vrouwen en kinderen eerst „S.O.S." smeekt de radio door den aether Vrouwen en kinderen kunnen slechts plaatsvinden in de reddingbooten. Andere mannen smeeken mee te mo GEMEENTE ZIJPE. GEMEENTE ZIJPE. INRICHTINGEN welke Gevaar, Schade of Hinder kunnen veroorzaken. Burgemeester en Wethouders der Gemeente ZIJPE brengen ter openbare kennis, dat het verzoek van de N.V. American Petroleum Company te 's-Gravenhage om op het per ceel, kadastraal bekend in Sectie D, No. 2178, gemeente Zijpe een ondergrondsche benzine bewaarplaats met aftapinrichting te mogen oprichten, door hen is INGEWILLIGD. Zijpe, den 10 April 1934. Burgemeester en Wethouders voornoemd, J. DE MOOR. De Secretaris, J. A. DE BOER. BURGERLIJKE STAND. van 6 tot en met 12 April Geboren: Pieter Harm, zoon van Jo- hannes Jan Elling en van Jantje van der Woude. Jannetje, dochter van Dirk Marees en van Aaltje Kramer. Ondertrouwd: Jan Stammes, oud 24 jr., landbouwer, en Elisabeth Marijtje de Wit, oud 20 jr., beiden alhier. Getrouwd: Johannes Rembertus Bot tema, oud 23 jr., landarbeider, en Im- metje Maria Klaaver, oud 21 jr., beiden alhier. Overleden: Adriana Maria Mattheeus sen, oud 38 jr., echtgenoote van Gerrit Klaver. Cornelis Mosk, oud 77 jr., we duwnaar van Maartje Beek. Maria Ca- tharina Metselaar, oud 48 jr., weduwe van Klaas Oud. Benoemd. Tot molenmeester van den polder B. van het waterschap Zijpe en Hazepolder is benoemd de heer G. Blaauboer Kz. te St. Maartensbrug. Overleden. De oud-pastoor van Bur- gerbrug, C. J. Olifiers, is Maandag j.1. op 78-jarigen leeftijd te Monster over leden. St. Maartensbrug. Het woon- en win kelhuis, eigendom van den heer C. Zee man alhier, is uit de hand verkocht aan den heer K. Borst te Oudkarspel. Sch ag erbr ugArb eidsbemid deling. Op 31 Mrt. j.1. waren bij de agent schappen der Arbeidsbemiddeling in deze gemeente 180 werkzoekenden in geschreven en wel 150 Landarb.-grond werkers, 19 Steenzetters, 4 Bloemist knechts, 3 Timmerlieden, 1 Wagenlma- ker, 1 Heiwerker, 1 Schipper, 1 Lijn- w erker. GEMEENTE WIERINGEN. Filmvertooning. De Burgemeester heeft aan Pater S. P. Buis S.V.D. te Ie teringen vergunning verleend tot de vertooning van een Missie-film met le zing op Zaterdag 28 April a.s. te 7.30 u. in de zaal van den heer S. Veerdig al hier De baten worden besteed voor ziekenverpleging en ai;men verzorging onder de nog grootendeels lieidenschtj bevolking van het eiland Flores in Ned.-Oost Indië. Bouwvergunningen Bouwvergun ning is verleend voor het bouwen van: een woonhuis aan het Viervoetspad aan P. C. de Haan; een woon- en win keihuis aan de Zwinstraat aan J. Sta dig; een bergplaats aan de Koningsweg aan S. Breet; een bergplaats achter per ceel Nieuwstraat 8 aan S. Jongkind een stal aan den Kremersweg aan J. Kort Jbz. BURGERLIJKE STAND van 6 tot en met 12 April Geboren: Willy Aagje, d.v. W. Kooij en A. Bakker; Gerrit, z.v. M. Zegel en A. Kooij; Johannes, z.v. T. Smidstra en Tr. Tjalsma. Vleeschkeuring. Aan het verslag van den Keuringsdienst van vee- en vleesch in den kring Den Helder over het jaar 1933 ontleenen wij de volgen de cijfers voorzoover deze gemeente be treft: Geslacht werden: 426 runderen, 897 varkens, 54 vette kalveren, 30 graskal veren, 195 nuchtere kalveren, 218 scha pen, 1 geit en 2 paarden; in 1932 bedroe gen deze cijfers resp. 440, 1698, 49, 38, 177, 176, 5 en 2. Opmerkelijk is de te ruggang in het slachten van varkens. Voor huisslachtingen werden aange geven 1 vet kalf 3 nuchtere kalve ren, 92 varkens, 30 schapen en 1 geit. Afgekeurd werden 15 varkens, 1 vet kalf, 12 graskalveren, 49 nuchtere kalveren, 42 schapen en 4 runderen; Voorwaardelijk goedgekeurd werd vt vleesch van 2 vette kalveren, 3 scha pen, 3 nuchtere kalveren en 1 paard Het vleesch van 1 rund werd gesteri liseerd. Rechtstreeks werden naar de verwerkingsinrichting te Schagen ver voerd: 20 runderen, 4 varkens, 4 scha pen en 1 paard. Schoolwedstrijden. Woensdagmid dag werden de eerste wedstrijden van deze reeks wedstrijden gehouden. Het was een drukte van belang. De tribune was bijna geheel gevuld met belang stellenden van de verschillende scho len welke hun favorieten kwamen aan moedigen. Om 4 uur speelde O.L. school Den Oever tegen R.K. school Hippo. Van beide zijden werd heftig gestre den voor de eer van hun school. Rust ging in jnet een blanco stand. Na de pauze bleef de stand nog vrij lang gelijk en het leek er naar dat er geen punten zouden vallen. Op het laatst gelukte het de midvoor van de school van Den Oever uit een vrije schop het eenigste doelpunt te maken en kwam het einde met een 1-0 over winning voor de O.L. school van Den Oever. Hierna kwamen O. L. School I van Hippo tegen O.L. School Westerland tegen elkaar uit. Ook dit was een vin nige strijd, waar beide elkaar niets toegaven. Voor rust ging de strijd vrij wel gelijk op en neer en ging de rust in met blanco stand. Na de pauze was Hippo wel het pieest in den aanval doch Westerland verdedigde hardnek kig en was er bijna geen doorkomen aan, terwijl hun uitvallen soms heel gevaarlijk waren. Eindelijk gelukte het Cees met een mooi schot 1-0 voor Hippo te maken. Even later als Cees van Westerland een bal ,jmisgrijpt is het Dik welke de bal maar voor het intrappen heeft en de stand is 2-0. Vlak tegen het einde maakt Wester land uit een panalty een verdiend te- genpunt welke door Takes onberispe lijk wordt ingeschoten. Het einde komt met een 2-1 overwinning voor Hippo I. Beide wedstrijden werden geleid door scheidsrechter Metselaar. Na afloop kregen de spelers een stuk chocolade en gingen alle voldaan huiswaarts. Zaterdagmiddag 3 uur speelt O. L. School Hippo 2 tegen de Chr. School van Den Oever. Het program,ma voor Woensdag a.s. luidt 2.30 O.L. School Den Oever~O.L. School \X7 p 01 p r> 1 q ri rl 3.45 Chr. School Den Oever-R.K. School Hippo. 4.45 O.L. School Hippo I--O.L. School Hippo II. We rekenen weer op veel belang stelling. Het is zeker de moeite waard om eens een kijkje te nemen. Allen wor den verzocht op tijd aanwezig te zijn. „Zoo een welvaart toch Dit is de nieuwe revue, welke door den heer M. J. Bosker in elkander is gezet. Deze re vue zal Zondag 22 April voor het voet licht worden gebracht in de concert zaal van den heer Jurrie Lont. We twijfelen niet of dit belooft iets moois te worden. Vele avonden is er ge repeteerd om alle scenes en balletten tot een goed geheel te brengen. Dit is ver van gemakkelijk, als men bedenkt, dat 'n 40 personen er in mee werken. Er komen zeer mooie tooneelen in deze revue, b.v. de luchtvaartscene en bloemendans; de visscherij, waar de Wieringer-, Urker-, Marker Volendam mer en Zeeuwsche visschers ten toonee le zullen verschijnen. Dan de badmeis- jes uit het Amstelbad niet te vergeten! Verder komen de vrijgezellen op de planken, die zich door een paar aardi ge bloemenmeisjes laten verschalken. Een huiselijk tafereeltje tusschen man en vrouw, waarbij manlief natuur lijk het onderspit moet delven, en het gezellige koffiekransje, zullen ook da nig de lachspieren opwekken. De slotscène is voor het behoud van de Ilollandsche molen. W(e twijfelen niet of deze revue zal wel de moeite waard zijn om te zien. Naar men ons mededeelt zullen er vol gen de week al kaarten verkrijgbaar zijn. PREDIKBEURTEN WIERINGEN. ZONDAG 15 APRIL. NED. HERV. GEM. Westerland 's av. 7Vs uur Ds. H. W. Muihuizen, 19 April 's av. 8 uur Herv. Zusterkr. O.'land. DOOPSGEZ. GEM. H.-hoef v.ra. 10 uur Ds. H. W. Meihuizen. EVANGELISATIE. Kapel Den Oever v.m. 10 uur de. Heer Bras ser van Den Helder. H.-hoef nam. 4Va uur de hr. Brasser. SUCCES-NIEUWS. Zondag a.s. speelt Suc ces 3 voor de competitie een uitwedstrijd te gen H.R.C. 6 te Den Helder. Aanvang der wed strijd 10 uur. Succes 4 gaat naar Dirkshom I, eveneens voor de competitie. Aanvang 2 uur. SUCCES I gaat Zondag voor de Rauchbeker naar Andijk I. Stremming scheepvaart. De groote schut- sluit in den Afsluitdijk te Kornwerderzand zal wegens daaraan te verrichten onderhouds werken vanaf 17 April a.s. 6 uur tot 18 April 18 uur gedeeltelijk gestremd zijn. Schepen met een draagvermogen van uiter dijk 600 ton zullen door de kleine schutsluis geschut kunnen worden. AANBESTEDING. Op Woensdag 9 Mei a.s. zal door den Dir. Gen. der Zuiderzeewerken worden aanbesteed het maken van drie los- wallen in de Wieringermeer met bijkomende werken. De kosten zijn geraamd op f 13.500. Openstelling schutsluis. Blijkens mededee- ling van den Dir. Gen. der Zuiderzeewerken, zal met ingang van 16 April a.s. de schut sluis en voor zoover het scheepvaartbedrijf zulks noodig maakt, de draaibrug te Den Oever tot nadere aankondiging zijn openge steld van 5 tot 21 uur. Dertienjarige ontvoerder van jong kind Vervolgd wegens moord. Een jongen van 13 jaar, die zou heb ben bekend op 8 April een meisje in Amerika te hebben ontvoerd, zal waar schijnlijk wegens moord worden ver volgd. Hij bracht het kind naar den zolder van een afgelegen huis, waar het aan wind en koude was blootge steld, en liet het daar geheel naakt lig gen. Twee andere jongens, die het hoor den schreien, waarschuwden de poli- tiee. Het kind werd naar het zieken huis overgebracht, doch overleed daar. De jury geeft in overweging den jon gen kinderroover wegens moord te vervolgen. Arrestaties in moordzaak Lieder. In verband met den moord in de vil la van den rriillionnair Lieder in Ame rika, waarbij zes menschen op afschu welijke wijze werden gedood zijn vijf mannen en drie vrouwen gearres teerd. MARKTBERICHTEN. Eierveiling, Helder, 12 April 1934. Op de he den gehouden eierveiling werden aangevoerd 33364 stuks kipeleren. Prijzen als volgt 52—54 Kg. f 2.00 a 2.30 55—57 Kg. f 2.10 a 2.30 58—60' Kg. f 2.20 a 2.40 61—63 Kg. f 2.30 a 2.40. 1096 Eendeieren f 2.00 a 2.20 Gans eieren f 7.00. Eierveiling Schagen, 12 April 1934. Aange voerd 120.000 Kipeieren. Prijs 52—54 Kg. f 2.10 55—57 Kg. f 2.10 a 2.20 58—60 Kg. f 2.10 a 2.30 61—63 Kg. f 2.20 a 2.40 64—67 Kg. f 2.50 a 2.60 6000 Eendeieren f 2.50 a 2.60 80 Kievitseieren 17 a 18 ct. Schagen, 12 April 1934. Op de heden gehou den weekveemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt3 Paarden f 150 a 250 187 Gelde- koeien (mag.) f 100 a 145 45 Geldekoeien (vette) f 160 a 230 30 Kalf koeien f 160 a 255 16 Pinken f 40 a 95 340 Nuchtere kalveren f 6 a 14 194 Overhouders f 12 a 18 6 Bok ken en geiten f 3 a 10 41 Varkens (mag.) f 15 26 varkens (vette) per Kg. 3436 cent; 55 Biggen f 8 a 13 Konijnen f 1 a 2 Kip pen f 0.50 a 1.25. Hoorn, 12 April 1934. Op de heden gehouden kaasmarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 9 stapels kleine fabriekskaas f 18 4 stapels kleine boerenkaas f 18.50. Totaal 13 stapels, wegende 14863 K.G. De handel was matig. MARKTOVERZICHT der vorige week inge zonden door Firma Jac. Knoop, Makelaars in aardappelenr groenten en fruit, Nassaukade 158 telef. 81431, Amsterdam. De algemeene klacht aan onze markt is, dat er geen puik beste Bonten en Blauwen uit Zeeland meer te koop zijn, algemeen wijkt de kwaliteit af. Dit komt doordat eerst alle beste soorten in het land uitgezocht zijn, en ;men nu dus de afwijkende soorten moet ne men. Verkoop van Friesche Bindjes gaat zeer slecht. De aanvoer van aardappelen is niet groot meer, en zullen de tegenwoor dige prijzen wel ongeveer gehand haafd blijven. Eenige partijen oude Malta aardappelen in vaten zijn per s.s. Delos te Rotterdam aangekomen, en zullen een goede prijs op kunnen brengen. Eerste soort Duin aardappe len gezocht. De volgende prijzen werden gemaakt per 76 K.G. Zeeuwsche Bonten 3.80-4.50 ld. Blauwen 3.50-4.50 ld. Eigenh. 2.80- 2.00 ld. Bevelanders 3.10-3.'20 Friesche Bindjes 2.60-2.80; Limb. Indu strie 2.60-2.80 Flakk. Eigenh. 2.90- 3.- Yp. en H.-Meer Bevelanders 3.10- 3.20; Vlaamsche Klei Industrie f2.60- 2.70. Alles per 70 K.G. Per 100 K.G. Duinzand f 6-f 7 Drentsche Nieuwl. Zand 4.20-5.-. PREDIKBEURTEN ZIJPE. ZONDAG 15 APRIL. NED. HERV. KERK Schagerbrug v.m. 10 uur Ds. Witkop. Oudesluis, St. Maartensbrug, Burgerbrug, Pet ten en Callantsoog geen dienst. EVANGELISATIE. Schagen v.m. 10.30 uur Ds. ter Linden van Amsterdam. Maandcollecte. Nam. 5.30 uur, de heer Heeresma, v. A'dam. Breezand. voorm. 10 uur, de heer Boon. Breezand nam. 3Vï uur. de heer Boon.

Wieringer courant | 1934 | | pagina 3