Garage G. KLARE warme dagen PUROL Geneest BEWONERS DER WIERINGERMEER, HET ZAL U STREKKEN TOT VOORDEEL EN EER, WANNEER GIJ KOOPT IN HET NIEUWE LAND, VAN DE HIER GEVESTIGDE MIDDENSTAND. Voor de V^UUIXAil 1 TWEEDE BLAD VRIJDAG 6 JULI No. 54. GEMEENTE WIERINGEN. De Ouden van Dagen Feestdag. Het was Woensdagmorgen al heel druk langs Wierings wegen, waar de auto's met de driekleur voorop, hun passa giers kwamen ophalen, die overal in Zondagsche kleedij stonden te wachten. Precies te 9 uur vertrok de lange stoet van H.hoef door velen met een hartelijk „goede reis" uitgeleide gedaan. Te Den Oever in de Zwinstraat sloten de daar wachtende auto's zich aan en een karavaan van juist 40 wagens in houdende bijna 160 vreugdevolle men- schen begaf zich thans op pad in de hoop de reis er goed af te brengen. Door de polder, Elft, Koningsweg en Poel weg was spoedig de Wieringermeer bereikt en zij die de tocht verleden jaar ook hadden meegemaakt konden al weer constateeren hoe snel alles in een vruchtbare vlakte wordt herschapen. Bij Middenmeer was de eerste halte; even versnaperingen ronddeelen en de conditie der wagens controieeren. Eén lekke band. - Niet zoo erg Ook de montage - wagen was in de stoet een heel goede maatregel, dat zou later nog meer blijken), en het euvel was spoedig hersteld. Over Medetmblik en door de Streek, waar de mooie boomgaarden ieders be wondering wekten, werd Hoorn bereikt en toen was het precies „koffietijd Er was in Café Geel op de gasten ge rekend en in een minimum van tijd was het een vroolijk gebabbel onder het genot van een lekker kop koffie met 'n gebakje en onderwijl moesten de nijve re jongens van de montagewagen al weer aan het werk. Nu ging het nog meer naar het Zui den met Volendam in uitzicht als het hoofdattractiepunt van de reis. Het zonnetje scheen heerlijk en op de door boomen beschaduwde wegen was het een genot de rit te maken. Weldra had ?nen Edam, met de nauwe kronke lende straatjes achter den rug en kwa men we de typische Volendamsche jeugd, in wijde broeken en rokken, op klompen en muilen, spelend en brei end, al tegen. In hotel Spaander werd afgestapt en de tafel stonden reeds voor het groote gezin gedekt. Het behoeft nauwelijks gezegd, dat er hij allen een goede eet lust aanwezig was. Gelukkig Want, het moet ons helaas van het hart: de Volendammer aardappelen Waren niet al te best, doch honger jmaakt ,enz. Na een kopje thee, een trip door het typische dorp, was het weer tijd om in te stappen. De terugreis over het Schouw, Ilpendam, Purmerend en de Beemster naar Alkmaar, verliep niet zonder pech, want een auto weigerde op 'n gegeven oogenblik haar dienst, en de montage-garde had heel wat te doen om de onwillige weer op gang 1e krijgen. Doch de Beemsterdreven zijn te mooi, dan dat we daar verdriet over hadden. Vroolijk kwapi het gezel schap in de heerlijke muziek tuin te Alkmaar aan, waar het zoo gezellig was dat velen daar nog wel uren had den willen blijven. Doch we waren al over tijd en moesten huiswaarts. 0- ver de mooiste plekjes van de stad werd rond gereden dank zij de prachtige ge leide van de Alkmaarsche verkeerspoli tie en toen ging het langs het Noordhol landsch kanaal en door de Ruigeweg huistoe. Tusschen een geweldige haag van wachtende familie en kennissen do.or werd hotel De Haan bereikt, waar af scheid zou worden genomen. Eerst nog een kopje koffie met een jodekoek en toen sprak burgemeeser Kol ff over de heerlijke dag, die ook hij en mevrouw thans hadden meegemaakt en dankte de velen, die hun medewerking in aller lei vorm hadden verleend. Mevr. A. van Savooijen-Schaap sprak woorden van dank najnens de ouden van dagen en een driewerf hoera werd voor de automobilisten aangeheven. De heer C. J. Bosker dankte de burge meester, die als een echte „burgerva der" dezen dag met het groote blijde ge zin was uit geweest en richtte nog een extra dankwoord tot de heeren J. Lont en Geusebroek van de montagewagen, die een zware dag hadden gehad, doch maakten dat de tocht geregeld voort.-» gang had. Wij willen deze beschrijving niet be sluiten, nadat ook aan Zuster van der Tocht een „dank U" is gebracht. Want onderweg was ook haar hulp noodig en haar bereidwilligheid werd zeer op prijs gesteld. Hulde ten slotte aan hen, die met hun bijdragen de tocht ook hebben mo gelijk gemaakt. De penningmeester, de heer J. N. Bruul, had zelfs nog enkele dubbeltjes over. Een begin dus voor het volgend jaar GEëXECUTEERD Baron L. A. C. O. Müld- ner, aan velen nog wel bekend uit den tyd van den Ex-kroonprins alhier, waar hij als adjudant van Z. H. optrad, schijnt bij de jongste onlusten in Duitschland te zijn geëxe cuteerd. N. H. TURNDAG. Op Zondag 15 Juli a.s. zal door de Turn kring Hollands Noorderkwartier een Groot Turnfeest met daaraan verbonden wedstrij den te H.hoef op het voetbalterrein van Suc ces worden gehouden. Deelnemende Vereenigingen zijn: „Wielin gen" Wieringen „Olympia" Wierlngerwaard; „Hercules Jlyqiëa" Oudkarspel„Sportlust" Julianadorp „Z S. C." Burgerbrug „UD.I." Kolhorn „D.O.K.Ë.V." Anna Paulowna. Als extra attractie zal een Handbaldemon stratie worden gegeven tusschen de Vereeni gingen D.O.K.E.V, en Olympia. GEMEENTE ANNA PAULOWNA. De Diessel-trein op de baan Bijna dagelijks worden proeven genomen met de Diesseltrein vanaf Alkmaar naar Den Helder en omgekeerd. Bij zonder snel gaan deze prachtige wa gens en hoewel ze thans nog geen dienst doen als algemeene vervoer- trein, verwachten we toch wel binnen kort dat deze moderne en snelle wa gens worden ingelascht. Autotocht Ouden van Dagen. Wan neer je met 130 oudjes in een goede vijftig auto's een flinken tocht gaat maken, kan niet altijd alles van een leien dakje gaan. Dan is er natuur lijk groote kans, dat er eens wat pech Komt met een bandje en dat je wat ïang moet wachten eer allen met de pont overgezet zijn, vooral als je juist in een spitsuur over het IJ wil. Die Kleine ongemakken bleven onzen Pol- derschen oudjes, toen zij Dinsdag hun jaarlijkschen tocht maakten, niet be spaard. Maar daar behoefde de goede stemming niet onder te lijden. Het was me ook ;maar geen fijne tocht Van nier naar Castricum, dan langs den nieuwen weg naar Zaandapi, daar 'n verversching gebruiken en dan naar Amsterdam, naar Artis Terug ging net over Purmerend en door het mooie Polderland naar Alkmaar, waar allen onthaald werden in den Muziek- cuin en menig oudje nog eens z'n jeugd in herinnering terugriep, toen gepro beerd werd, of het zitten in een draai molen nog even heerlijk was als in den kindertijd Bij de thuiskomst wachtte nog, een onthaal bij den heer Kossen. De heer J. ter Burg, afdeelingsvoorzitier van den Bond van S., deelde daarbij mede, wat door het overlijden van Prins Hen drik de ontvangst met muziek door de mondorgelclub achterwege moest blij ven. Spr. dankte allen, die dezen tocht mogelijk maakten, vooral de heeren auto-bestuurders. En eer men tenslot te uit elkander ging, hield de heer D. Stammes nog een aardige speech waar in hij uit naam van de ouden hulde bracht aan de besturen van de beide plaatselijke afdeelingen van den bond die hun dezen mooien dag' bereid hadden. Loop der Bevolking. Ingekomen S. Bok van Stavoren, mej. C. Kleinen van Laurensberg (Duitschl.); mej. T. Slothouwer van Nrd. ScharwoudeM. Boerman—Boerman van VelzenG. Mulder en echtgenoote van Val- kenswaard N. A. Kruijer van Haarlem M. H. Jeliersevan Rooijen van Hillegom A. Schrijver van Zuidscharwoude W. Bruin van Heerhugowaard mej. M. Bakker van Barsin- gerhorn N. Bakker van Schagen. Vertrokken A. Huigen en echtg. naar Den Helder mej. F. H. Gorter naar AlkmaarJ. Boersma naar Opsterlandmej. A. M. G. Spekken naar ValthermondJ. E. ZonWe- beling naar Den Helder L. A. A. Korver n. Velsen. BURGERLIJKE STAND. Geboren Sia, dochter van J. Oele en G. Vos Martinus Cornelis, zoon van J. J. A. Verresen M. H. van den BergDingena, doch ter van J. de Leeuw en C. A. de Schipper Alida, dochter van D. Boerman en M. J. Grin; Afra Elisabeth, dochter van A. Vlaar en E. C. Glas. Getrouwd E. Zon en J. E. Webeling P. A. Hoogeboom en C. J. Meijer. Overleden J. M. B. van Eek, oud 35 jaar. GEMEENTE ZIJPE. PREDIKBEURTEN ZIJPE. ZONDAG 8 JULI. NED. HERV. KERK Oudesluis nam. 2.30 uur Ds. Witkop. Callantsoog v.m. 10.30 uur ds. M. v. Wichen. Schagerbrug, Burgerbrug, St. Maartensbrug en Petten geen dienst. EVANGELISATIE. Schagen v..m. 10l/a uur, Ds. ter Linden van Amsterdam. Maandcollecte. 's Avonds geen dienst. Breezand, voorin. 10 uuq, de heer Boon. Breezand nam. 37a uur. de heer Boon. BURGERLIJKE STAND Gem. (ZIJPE van 29 Juni t.m. 5 Juli 1934. Geboren Vrouwtje, d.v. Joost Koordes en van Elisabeth RekerPetrus Helenius Jaco- bus, z.v. Cornelis Dignum en van Anna Jo- hanna Koörtena. i Ondertrouwd of getrouwd Geene. OverledenJacobus Boekei, oud 74 jaar, echtgenoot van Maria Christina Baart. SCHAGERBRUG. In de Woensdagavond gehouden vergadering van de commissie tot het houden van een auto-tocht voor Ouden van Dagen alhier, werd besloten de tocht op Woensdag 18 Juli a.s. te maken als volgt Bezoek aan de sluizen en het monument op de afsluitdijk, daarna terug over Wieringen voor een tocht in de Wieringermeer. Vervol gens door de Wieringerwaard en Anna Pau lowna, door Den Helder naar de badplaats Huisduinen, vanwaar langs den Duinweg de terugtocht naar Schagetrbrug wordt onder nomen. Op vastgestelde plaatsen zal worden koffiegedronken, het middagmaal wordt ge bruikt en thee gedronken, tenminste als de financiëele bijdragen het mogelijk maken dit programma af te werken. Wij doen in deze een zeer beleefd verzoek aan de inwoners van Schagerbrug om voor deze tocht royaal in de beurs te tasten. SCHAGERBRUG. Dinsdjugavond had ten overstaan van notaris van Veen, in het lokaal van den heer v.d. Poll aflhier de verkooping plaats van 1. Een huis en erf te Schagerbrug, groot 1 Are 15 centiaren, nagelaten door Mej. wed. P. Broertjes. Kooper de heer K. Rezelman alhier, voor f 600.—. 2. Een dubbel huis met erf en tuin te Keinsmerbrug, groot 20 aren 8D centiaren, eigendom van Mej. wed. G. Raven. Kooper de heer G. Geerlings te Oudesluis, voor f 1280.—. SCHAGERBRUG. Dinsdag j.L hebben de leerlingen der lagere klassen van de o.l. school te Schagerbrug hun jaarlijksch schoolreisje gemaakt. Onder begunstiging van mooi, frisch, zo merweer, werd 's morgens te kwart voor 9 de tocht aanvaard. Met drie goedverzorgde auto bussen van den heer Van Scheijen ging het over Petten en Groet naar Bergen, Egmond aan Zee en Alkmaar, waar de beschikbare tijd doorgebracht werd in den speeltuin, op het strandC en bij het hertenkamp. De kinde ren vermt "kten zich uitstekend en genoten van de mooie tochtjes langs de duinen en in den Hout. Bij aankomst te Schagerbrug werd deze keer de slotattractie gegeven in café Modder. Hier bij had de voorzitter der schoolfeestcommissie de heer Jaring, gelegenheid dank te brengen aan allen, door wier geldelijken steun de schoolreisjes ook dit jaar jaar weer konden worden gemaakt. Er is echter een aanzienlijk bedrag minder ontvans^n dan het voorgaan de jaar, zoodat op de. Siitgaven ingrijpend moest worden bezuinigd. Tot slot richtte de voorzitter zich met waar- deerende woorden tot het scheidende com missielid, mevr. C. de Moor—Schoorl, die ge durende zeven jaren een werkzaam aandeel in het organiseeren der schoolfeestjes heeft gehad. PROVINCIAAL NIEUWS. DE NATIONALE ATHLETIEKWEDSTRIJDEN TE WIERINGERWAARD. De atletiekwedstrijden van Olympia te Wieringerwaard beloven een spannende strijd, daar meer dan 100 athleten voor de verschil lende nummers hebben ingeschreven, waar onder velen met goeden naam. Zoo vinden we op de 100 M. heeren de naam van Leeuwerik, Zaandam, die reeds meerdere in malen 11 sec. heeft geloopen, ter wijl Spigt en Veen, Pro Patria den Helder, met de athleten van Olympia het probeeren zullen het hem lastig te maken. Ook op de 200 M. is een vinnige strijd te verwachten. De 800 meter zal een felle strijd geven tus schen Spigt P.P., Spoor Haarlem en de Jonge Aalsmeer e.a. Op kogel en discus zijn vele goede werpers o.a. Schaak de K.N.G.V.-kampioen. De spring nummers zijn dicht bezet en kunnen verras singen geven. Bij de dames is voor kogelstooten en dis cuswerpen o.a. ingeschreven door mej. Mu- mukes uit A'dam die bij kogelstooten zal probeeren het ten hare name staande record te verbeteren.Verder beloven alleen de ver schillende estafettes een strijd, die een be zoek aan het fraaie sportpark ten volle waard is. Als afwisseling worden door de dames van Olympia, Sparta, en Lycurgus de Bonds- vrije oefeningen gezamenlijk op muziek uit gevoerd, terwijl den dag besloten wordt met een wedstrijd touwtrekken. Het geheel wordt opgeluisterd met muziek, terwijl de uitslagen steeds direct worden bekend gemaakt, door de luidsprekerinstallaties van den Heer Ou dendijk. MARKTBERICHTEN. Eierveiling, Helder, 5 Juli 1934. Aangevoerd 27924 stuks kipeieren. Prijzen als volgt: 5254 Kg. f 200 a 2.20 55—57 Kg. f 2.00 a 2.40 58—60 Kg. f 2.00 a 2.60 61—63 Kg. f 2.40 a 2.60 Kleine Eieren f 1.95 a 2.00 430 Eend eieren f 2.00 a 2.30.. Eierveiling Schagen, 5 Juli 1934. Aangevoerd 90.000 Kipeieren. Prijzen als volgt52—54 Kg. f 2.00 55—57 Kg. f 2.00 a 2.20 55—60 Kg. f 2.00 a 3.30 61—63 Kg. f 2.10 a 2.50 64—67 Kg. f 2.60 Kleine eieren f 1.90 2500 Eendeieren f 2.10 a 2.20 10 Kalkoeneieren f 4.50. Hoorn, 5 Juli. Op de heden gehou den kaasmarkt waren aanvoer en prij zen als volgt 8 stapels kleine fabrieks kaas f 20.50; 15 stapels kleine boeren kaas f 19.50; 4 Stapels boeren commis siekaas f 24.50. Totaal 27 stapels wegen de 24561 Kg. De handel was Vlug. Schagen, 5 Juli 1934. Op de heden ge houden weekveemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 6 Paarden f 150 a 3125; 8 Gelde koeien mag. f 110 a 140; Gelde koeien vette f 160 a 235 6 Kalfkoeien f 140 a 200; 13 Graskalve ren f 15 a. 24; 94 Nuchtere kalveren f 6 a 12; 30 Schapen mag. f 12 1 5;; 110 Schapen vette f 14 a 18; 12 Varkens vette per Kg. 31 a 33 cent; 115 Biggen f 7 a 12; 6 Konijnen f 0.50 a f 1.-. 1 zonnebrand met Doos 30*60,Tube 80ct HET OVERLIJDEN VAN PRINS HENDRIK. HET STOFFELIJK OVERSCHOT GEKIST. Men schrijft uit Den Haag De belangstelling van het Haagsche publiek blijft zich concentreeren voor en in de naaste omgeving van het Koninklijk Paleis aan het Noordeinde. Weliswaar is daar sedert Don derdagochtend niet zoo heel veel te zien, doch wanneer men een glimp kan opvangen van hof dignitarissen, dan is men blijkbaar tevre den. Er wordt nog weer meer rouw-oranje ge dragen dan de vorige dagen. Merkwaardig is, dat, nadat de kranten hadden gemeld, dat de Prins „een witte" begrafenis heeft gewenscht, vele verkoopers van oranje het zwart hebben vervangen door wit. Het is opgevallen, dat de officeren van het garnizoen geen rouwband om den linkerarm dragen, hoewel sommige officieren op den sterfdag dezen reeds wel droegen. Blijkens de dagorder van den minister van defensie zal het leger ook geen rouw aannemen, zooals bij het overlijden van de Koningin-Moeder het geval is geweest. Zulks houdt verband met den wensch, door wijlen Prins Hendrik geuit. In den loop van den middag is het stoffe lijk overschot van den Prins in de sterfkamer gekist, waarbij de broeder van den Prins, Hertog Adolf, tegenwoordig is geweest, even als dr. Hannema, die den Prins tijdens zijn ziekte heeft behandeld. Het stoffelijk overschot rust in een soort gelijke kist, als waarin wijlen de Koningin- Moeder in Maart j.I. is neergelegd. Waar schijnlijk zal de kist Vrijdag naar de chapelle ardente worden overgebracht welke achter de groote vestibule van het Paleis is opge richt. Deze rouwkapel hebben de Koningin, Prinses Juliana en Hertog Adolf Donderdag avond bezocht. Vervolgens is nog een kort bezoek aan de ONS WIERINGERMEERHOEKJE. BURGERLIJKE STAND MEDEMBLIK met inbegrip ged. Wieringermeer. week van 29 Juni tot 5 Juli 1934. Geboren: Berendina Jacoba, dochter van Enne Zeldenrust en Teuntje B. Schuijt. Adrianus Johannes Petrus, zoon van Arnoldus J. de Bont en Adri- ana M. J. Verschuren. Jan Hantje, zoon van Emke Hiemstra en Grietje Krabe. Ondertrouwd: Hendrik Post en Griet je de Jong, beiden te Middenmeer. Getrouwd: geene. Overleden: geene Paarden op hol. Op het bedrijf van den heer P. alhier sloeg een span paar den (huurpaarden) bespannen voor 'n wagen, op hol. De bestuurder, een onbe kend iemand, kwam zoodanig te vallen dat de ijlings ontboden geneesheer her senschudding consateerde. Benoemd. Voor de bediening brug Slootdorp-Middenmeer alhier is be noemd de heer Jb. Kossen te Kolhorn. Graanpakhuis buiten den Polder Reeds eenige malen bereikte ons hij geruchten het bericht, dat gezien de te hooge prijs, die de Wieringermeerdirec tie vraagt als erfpacht voor het te bou wen graanpakhuis van de Coöperatie ve Aankoopvereeniging, dat indien geen overeenstemming kan bereikt wor den, de jnogelijkheid groot is, dat bui ten de polder gebouwd zal worden; men noemde hiervoor de plaatsen Kol horn en Medemblik, waarde grond heel wat goedkooper zou zijn. Bij nadere informatie bleek een en ander op waarheid te berusten. Wij zouden, als dit doorgaat, dit ten zeerste betreuren, daar een belangrijke werkge legenheid als hier geschapen kan wor den, den bewoners van den polder zou ontglippen. Allereerst hebben wij op het oog de belangen van de alhier gevestigde bouwvakarbeiders, die geruimen tijd ar beid zouden hebben tijdens de bouw. Doch als het pakhuis gereed is, is ook hier personeel voor noodig. Indien dan ook de bouw buiten den Polder onverhoopt zou doorgaan, wordt een belangrijke groep menschen gedupeerd. Wij hopen van harte dat de Directie van de Wieringerpaeerpoï- der .termen kan vinden tot een goede oplossing, ter aanmoediging van de hier te vestigen industrie. Het zal de algemeene welstand van den polder slechts ten goede komen. Goopii Aankoopvereen. Wieringer meer. Donderdagavond vergaderde bovengenoemde vereeniging in Hotel Smit te Middenmeer, onder leiding; van den heer Th. List. De vergadering werd bijgewoond door den heer Brouwer als deskundige van het Centraal bureau. In deze vergadering is het huishou delijk reglement, zooals het de verga dering werd voorgelegd, ongewijzigd aangenomen. De verkiezing van een definitief be stuur had tevens plaats. De heeren Th. List, H. ten Have, G. Schoorl G. Smit en J. J. den Engelse werden hiertoe verkozen. De functies zullen onderling worden verdeeld. Als plaatsvervangende bestuursle den werden gekozen de heeren P. G. Luth en Th. Oostenburg. Voor den Raad van Toezicht werden benoemd de heeren I. G. Addens, Th. Thiesma en K. van Gaaien. Betreffende het graanpakhuis kon den nog geen nadere mededeelingen worden gedaan. Verschillende besprekingen van huis houdelijken aard hadden nog plaats. Voor beroep naar Ned. Indië bedankt. Naar wij vernemen heeft Ds. K. O. Finkensieper, alhier, voor een beroep naar de Ned. Herv. Kerk in Nederl. In dië bedankt. Groote drukte in de Wieringermeer. Toewei het officieele reisseizoen nog niet is aangevangen, begint het in den Polder reeds druk te worden. Uit alle deelen des lands komt men met touringcars en autobussen naar het Nieuwe Land om de vorderingen, die gemaakt zijn, bij het in cultuurbren gen in oogenschouw te nejmen. De Polder biedt thans dan- ook een prachtigen aanblik; de hooioogst is nog in vollen gang, alsook de koolzaad winning, terwijl de volle korenhalmen over het veld wuiven. Ook de luchtspiegelingen, die er de laatste dagen weer zijn, geven een bui tengewoon fantastischen aanblik. Flevo-Nieuws. Voor a.s. Zondag zijn een tweetal wedstrijden vastgesteld. Het eerste elftal moet spelen tegen M.O.C. I te Midwoud om 3 uur. De opstelling is als volgt Göcken. v.d. Laan, Guilik Heijnen, Voet, Coshuizcn v. Wingerden, Por, Jendzeck, Mulder, de Geus Reserves: Lubbes en Punter. Het tweede elftal gaat naar BKO III in Anna Paulowna en speelt te 1 uur. De opstelling is als volgt: E. Schoneveld; C. Marion, J. Hak,J. Out, Lubbes, J. de Vos, v.d. Schild, Wolbers, W. van Vliet, D. de Jong, P. Schone- veld. Reserves: P. Marion, H. Schone- veld. De leden worden er opmerk- zaa,m opgemaakt, dat in Flevo-tenue gespeeld moet worden witte shirt en zwarte broek. Zonder geldige reden niet weg te blijven. a.s. Woensdag wordt een belangrijke ledenvergadering gehouden in Hotel Smit te Middenmeer; niet één lid ver- zuijne deze bij te wonen daar er voor de vereeniging belangrijke besluiten ge nomen moeten worden. Zie adv. Brugwachter. Tot brugwachter op de Alkjnaarsche brug te Middenmeer is aangesteld de heer L. Liefhebber Sz., tot heden visscher te Kolhorn. KERKDIENSTEN WIERINGERMEER. ZONDAG 8 JULI. R.K. KERK SLOOTDORP. Zondag 7Vt en 10 uur H. H. Missen. In de week Dinsdag, Woensdag en Zater dag H. Mis te Th uur. Zaterdagav. 68 uur Biechtgelegenheid. Katechismus Dinsdag 2e, 3e en 4e klas Woensdag5e, 6e en 7e klasZaterdagle klas en bovenalen de kinderen, die nog geen eerste H. Communie gedaan hebben. MIDDENMEER Zondag 772 en 10 uur H. H. Missen. In de week Maandag, Donderdag en Vrijdag: H. Mis te 77a uur. Zaterdagav .68 uur Biechtgelegenheid. Katechismus Maandag le klas en boven dien de kinderen, die nog geen eerste H. Com munie gedaan hebben. Donderdag 2e en 3e klas. Vrijdag4e, 5e, 6e en 7e klas. NED. HERV. GEM. Middenmeer v.m. 10 uur Ds. Fischer. DOOP. Slootdorp 's av. 7 uur Ds. Fischer. EVANGELISATIE Slootdorp v.m. 9.30 uur Ds. K. O. Finkensieper. Voorbereiding H Avondmaal. Middenmeer nam. 3 uur Ds. Finkensieper. Voorbereiding H. Avondmaal. GEREF. KERK SLOOTDORP Slootdorp v.m. 9.30 uur Leesdienst. Slootdorp nam. 3 uur Cand. v. d. Vliet. GEREF. KERK MIDDENMEER Middenmeer v.m. 9.30 uur Cand. v. d. Vliet. Middenmeer nam. 3 uur Leesdienst. Brugstraat MIDDENMEER Telefoon 7 REPARATIE - INRICHTING VERHUREN. STALLING. BILLIJK TARIEF. Beleefd aanbevelend. (Reclameprijsvraag Middenstandsvereen. Wieringermeer.) 1 of 2 nette KOSTGANGERS gevraagd te Middenmeer IN NET BURGERGEZIN, zonder kinderen. Brieven onder letter J. Bureau Wieringer- meerbode, Middenmeer. sterfkamer gebracht, waar de Prinses versche bloemen, roode en witte, op de kist heeft ge legd. Een half uur nadat de Koningin en de Prinses ten paleize waren aangekomen, heb ben zij het weer verlaten, teneinde zich naar het Huis ten Bosch terug te begeven. een groote flesch heerlijke LIMONADE voor 47 ct. LIMONETTE per groote flesch 40 ct. Verder steeds voorradig Gazeuse Perl Appel en verdere dranken. Beleefd aanbevelend, E. v. d. WAL MIDDENMEER. VOETBALVEREENIGING „FLEVO" Woensdagavond 11 Juli, half negen, belangrijke LEDENVERGADERING in Hotel Smit te Middenmeer. HET BESTUUR. Ondertrouwd PIET BAIJS en NEL v. R00. Hoe lm Elft Wieringen, 6 Juli 1934. Huwelijksvoltrekking 20 Juli da.v.

Wieringer courant | 1934 | | pagina 3