BEKENDMAKING. Sanitaire- en Huishoudelijke artikelen, K. EKKERS ONS WIER1NGERMEERHOEKJE. ïn den middag werd de huisjongen Tannidi door een agent op straat aan gehouden. Hij legde een volledige beken tenis af. Hij vertelde, dat hij op een der vrouwen verliefd was. Toen hij nu 's-avonds de vrouwen onder elkander hoorde praten dat de vrouw, op wie hij verliefd was. een hu welijksaanzoek had gekregen, dat zij waarschijnlijk zou aannemen was hij „panas hati" geworden en had later op den avond het misdrijf gepleegd. Hij gebruikte daarbij een stuk ijzer, 'n soort koevoet, die in zijn bed werd aangetroffen. De jongen was reeds jaren hij de fa milie in betrekking. Een bijzonder tragische omstandig heid is, dat een buurvrouw, die bij de fajnilie logeerde, omdat haar echtge noot op reis was, ook tot de drie ge- doode vrouwen behoort. Het huis werd bewoond door twee weduwen van den ongeveer een jaar geleden overleden rijken Palembanger Asip, bijgenamd Asip-diamant, een 16- jarige zoon, die ziek was, een vrouwe lijke bediende en Tamidi. De beide weduwen en de buurvrouw waren tusschen de twintig en vijf en ..twintig jaar oud de baboe was ong:e veer tien jaar ouder. De verwondingen van het zoontje en de eenige vrouw, die nog in leven is, zijn van dien aard, dat zij wel zullen herstellen. Het A.I.D. verhaalt over het optre den van den huisjongen Tarmidi ging Vrijdagavond naar het Oranje-feestterrein, keerde omstreeks middernacht naar huis terug, ging we derom de deur uit en kwam toen tegen twee uur thuis. De zaak met Komariah, die met een ander zou trouwen, zat hem dermate dwars, dat hij een flinke afstraffing wenschte te geven. Daartoe nam hij 'u breekijzer van buitengewone afmetin gen mee het huis in en bedreigde er Komariah mee. De drie andere in het huis aanwezi ge vrouwen begonnen te gillen en toen heeft de woesteling er maar op los ge slagen. Ook liet broertje kwam aangeloopen en kreeg enkele klappen met het zwa re slagwapen. Het zwaarst werden toe getakeld Komariah, Entjali en Maüah, terwijl Mintarsih, die juist buiten het bereik van den moordenaar op 'n bank lag, een slag kreeg, welke eerst gebro ken werd op het raamkozijn. Toen alle vijf zijn slachtoffers voor dood op den grond lagen, is de moorde naar gevlucht, na eerst zijn wapen in zijn kamertje gezet te hebben. Hij heeft de geheele stad doorgezwor ven tot Kiara Tjondong toe daarna kwam hij weer steeds dichter bij het huis, waar de moord gepleegd werd. Hij wilde zekerheid hebber., of de vrouwen nog leefden, of dat zij reeds ter ziele waren. Zoo werd hij door een agent gezien, deze waarschuwde een ander en geza menlijk namen deze politiemannen den moordenaar mee naar het bureau. HOUTEN EENGEZINSHUIZEN. Zeven jaar geleden kwam men in Stockholm op het denkbeeld het woningvraagstuk op te lossen door houten eengezinshuizen in de omgeving. Thans staan er in de boschrijke voorsteden van de Zweedsche hoofdstad meer dan 2000 dergelijke huizen. De beweging heeft ook in het buitenland groote belangstelling gewekt en de afdeeling van het gemeentebestuur van Stockholm, welke zich met deze zaak bezig houdt, ont vangt ,dan ook tal van vragen uit de meest uiteenloopende landen. In vele landen is het houten eengezinshuis van Zweden reeds tot voorbeeld genomen. BINNENLANDSCH NIEUWS. GELUKKIGE REDDING IN VOLLE ZEE. Een jonge man, op weg met de Batavierboot van Londen naar Rotterdam, heeft een be nauwd avontuur beleefd, dat wonderlijk goed is afgeloopen. Hij viel over boord zonder dat dit op de Batavierboot bemerkt werd. De man wist zich, ofschoon hij geen buitengewoon goed zwemmer is, drijvende te houden. Een half uur hield hij dit vol, en juist zouden zijn krachten hem begeven, toen redding op kwam dagen. Het Nederlandsche motorschip „Olga", op weg van Londen naar Amsterdam, bemerkte in de nabijheid van Haaks vuurschip den een zamen zwemmer. Er werd bijgedraaid en wel dra bevond de uitgeputte jongeman zich aan boord van het motorschip, dat hem behouden op vaderlandschen bodem terugbracht. OP ZOEK NAAR VERBORGEN SCHATTEN. In den gemeenteraad van Roosendaal werd onlangs ter sprake gebracht een eventueele aankoop door de gemeente van het historische bezit „Het Vrouwenhof." Daarbij merkte een der raadsleden schertsend op, dat de gemeen te met dezen koop wellicht nog fortuin kon maken, want er zouden nog schatten verbor gen liggen. Het blijkt thans, dat deze opmer king niet enkel als scherts bedoeld was, want a.s. Donderdag zal een wichelroedelooper een onderzoek ter plaatse instellen. DE HOED WOEI AF. Zondagmiddag is de twintigjarige Jan Eberson uit Susteren, terwijl hij, fietsende over den Rijksweg RoermondSittard onder de gemeente Herten, bij het afwaaien van zijn hoed een zwenking naar den rijweg maakte, door een auto gegrepen en tegen den grond gesmakt. De jongen kreeg een schedel fractuur en ernstige hoofdwonden. Hij is naar het Laurentius Ziekenhuis te Roermond over gebracht. Zijn toestand is zorgwekkend. STROOPER ZWAAR GETROFFEN. Bij worsteling met een grensbeambte. Zondagmorgen heeft zich aan de grens te Overdinkel (gemeente Losser) een stroopers- drama afgespeeld. Een inwoner van Overdin kel, die even over de grens bezig was met het schieten van konijnen, werd door Duitsche douanebeambte aangehouden, die hem wilde fouilleeren. De strooper sloeg daarop den be ambte de revolver uit de hand en maakte zich van het wapen meester, waarop hij zich op Nederlandsch gebied begaf. Daar ontmoette de strooper een Nederlandschen grensbeamb te, die hem eveneens wilde fouilleeren. De man greep den beambte vast en een hevige worsteling ontstond, waarbij de laatste ont dekte, dat de strooper een revolver in een der broekzakken had. Uit noodweer heeft de be ambte toen een schot gelost, dat den strooper in de borstkas trof. Deze liet daarop los en liep, zijn revolver steeds op den beambte ge richt houdend, achteruit. De man wist zijn woning nog te bereiken, waar hij bewusteloos ineenzakte. Bij geneeskundig onderzoek bleek, dat hij door een kogel onder het hart was getroffen. Hij is in ernstigen toestand naar het ziekenhuis te Enschede vervoerd. DRIEDUIZEND KUIKENS VERBRAND. Te Castenray—Schoor (L.) is brand uitge broken in de kuikenfokkerij van den heer P. Duikers. De brand breidde zich spoedig uit, zoodat alle machinerieën in de vlammen ver loren gingen. Ruim 3000 piepkuikens kwamen in de vlammen om. Ergerlijke dierenmishandeling te Wijhe In de buurtschap Wechterholi, heb ben laffe onverlaten een aantal runde ren ernstig mishandeld. Met een mes werden verschillende diepe sneden over kop, borst en ribben toegebracht, zoomede vleeschwonden. Van twee die| ren zijn de peezen in de achterpooten doorgesneden. Dit is binnen enkele dagen het tweede geval van dieren mishandeling. De marechaussee stelt een onderzoek in. PROVINCIAAL NIEUWS. Betaal Uwe Duitsche leveranciers steeds in Bankmarken. Overeenkomstig den dringenden wensch van Z.E. den Minister van Eco nomische Zaken, richt de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Hol lands Noorderkwartier bij dezen het verzoek tot aldegene die wegens goe deren-leveranties, betalingen naar Duitschland hebben te doen om daar bij uitsluitend gebruik te maken van BANKMARKEN d.w.z. Sonderkonto- marken staande op naam van de Ne derlandsche Bank te Amsterdam. Ook" voor deze betaling is de bemid deling van een particuliere bankinstel ling noodig. Hoogei'e kosten zijn er niet aan verbonden, integendeel zal de koers dezer bankmarken dikwijls iets lager zijn dan die welke niet van de Nederlandsche Bank zijn gekocht. Voor dengene die de betalingen heeft te doen blijft de gang van betaling ge heel normaal. Alleen de bank is als dan verplicht de benoodigde marken te koopen uitsluitend bij de Nederland sche Bank. Op grond van dien aan koop ontvangt degene die de gelden naar Duitschland moet overmaken derhalve evenals voorheen zijn cheque enz. op Duitschland. (Overzenden van marken in bankpapier is zelfs ver boden.) Door bij het doen van betalingen aan Duitsche leveranciers steeds aan zijn Bankinstelling te verzoeken daartoe steeds „BANKMARKEN" te gebruiken bewijst men het Nederlandsch bedrijfs leven een zeer grooten dienst, daar thans onze exporteurs vaak zeer lang op overmaking van hun gelden moe ten wachten, waardoor de exportmoge lijkheid zeer ernstig wordt geschaad. Wanneer betalingen aan Duitsche leveranciers door middel van „BANK MARKEN" geschieden, wordt n.1. De Nederlandsche Bank in staat gesteld het Markensaldo (de z.g. Sonderkonto- marken) waarover zij krachtens de Ne derlandsch-Duitsche deviezen-overeen komst beschikt, onmiddellijk te ver kcopen, zoodat de uitbelaling aan Ne derlandsche exporteurs in zulke geval len geen vertraging ondervindt. Het hooge belang van ons Neder landsch bedrijfsleven hierbij betrok ken zal niet nader behoeven te worden betoogd. Aan de Particuliere Bankinstellin gen in bet District der Kajner is, ge zien het groote Nationaal belang bij deze betalingswijze in bankmarken be trokken, eveneens verzocht om, tenzij anders door cliënten zou worden ver zocht, steeds op deze wijze de gelden naar Duitschland te laten overmaken. De Kamer van Koophandel houdt zich gaarne bereid tot het geven van nadere inlichtingen. Wettelijke verplichting tot boekhouden. Eén dezer dagen is door de Tweede Kajner een wetsontwerp aangenomen, waarbij het onderscheid tusschen „han dels-daden" en „niet-handelsdaden" en tusschen „kooplieden" en „niet-koop- lieden" wordt opgeheven. De tweede titel van het W. v. Koophan del „Van Koopmansboeken" zal voort aan luiden „Van Boekhouding". Ook de „openbare koopvrouw" is uit de wet verdwenen en zal voortaan heeten „een vrouw die een zelfstandig beroep uitoefent". Deze wijzigingen hebben o.a. ten ge volge, dat voortaan ook Land- en tuin bouwers en visschers een boekhouding moeten hebben, omdat thans ieder, die 'n bedrijf uitoefent daartoe verplicht is. Inschrijving Handelsregister Alkmaar. Nieufwe Zaken Alkjnaar: De Kennemer Drogisterij, M.O.S. ViessingrV.d. Moor, Kenneimer- straatweg 28. Heiloo: Fa. Lebbink en Wortel, Rijks straatweg ,234, banketbakkerij en melk salon. Den Helder Werner Crone v.h. Chef Kreuger, Koningstraat 29. Fotographie handel. J. Bruinsma, Reigerstraat 1-5. Brood en banketbakkerij. Wieringen A. H. van Wijck, Sloot- dorp, Nieuwe-Sluizerweg. Schoenma kerij en -winkel. Wijzigingen Akersloot: Coop. Boerenleenbank, Koningsweg 69 a. Bestuurswijziging. Egmond-Binnen G. F. Brouwers, Brood- en koekbakkerij, Egmond a.d. Hoef, Heerenweg 271. Overgegaan aan: P. J. Brouwers. Den Helder N..V. Zeebad Huisdui nen, Koningstraat 112. Bestuurs- en sta tutenwijziging. Schagen H. van Lint, '"Tfoord A 42, smederij. Overgegaan aan Chr. van Lint. BOTSING VAN DIESEL- EN STOOMTREIN. Tender van locomotief ramt een personenrij tuig. Vele inzittenden gewond. Zeven slachtoffers in het ziekenhuis opgenomen. DOOR ONVEILIG SIGNAAL GEREDEN. Zondagmorgen om ruim half tien zijn op het emplacement van het Weesperpoortstati- on te Amsterdam een Dieseltrein en een stoom trein in botsing geweest, als gevolg van een fout welke begaan werd bij het vertrek van eerstgenoemden trein. De zijwand van een personenrijtuig werd opengereten met het noodlottig gevolg, dat een aantal personen min of meer ernstig gekwetst werd. Eenigen hunner konden slechts met groote moeite bevrijd worden. De toestand van geen der rei zigers baart zorg. Boerderij afgebrand te Oost-Grafdijk Zaterdagavond omstreeks half tien brak een brand uit in de boerenplaats van W. van Ammers te Oost-Graf dijk. Het geheele pand brandde af. De verze kering dekt gedeeltelijk de schade. Verleden week heeft het in dit pand ook gebrand, doch de brandweer heeft toen het pand kunnen behouden. Draverij Huisduinen. Zondag werd door de Paarden-sport vereen. „Dra- verslust" de eerste Draverij gehouden om prijzen van f 300, f 100, f 50 en f 25. Aan deze spannende draverij werd door 18 beslist beste kortebaandravers deel genomen. De uitslag luidde als olgt le prijs Lady Bond, eig. v. Veen, Haarlem ber. J. v. Leeuwen Jr. 2e pr.: Uilenspiegel, eig. Bakker, Hilversum, ber. J. v. Leeuwen Sr. 3e pr. Anna Bradford Guij, eig. J. v. Leeuwen Jr., ber. Knosse de 4e prijs werd verdeeld door Betty Worthij van v.d. Oort, Haarlemmermeer en Brunhild van Boldwijn, Groningen. Vermeld moet worden, het sportieve rijden der Friezen en Groningers, die wat spanning betreft, deze Course op peil gebracht hebben, daar de ritten Lady Bond—Nordeek, tevens Lady- Bond-Brunhild wel de mooiste en span nendste waren van deze mooie Course. Naar schatting woonden 1700 men- schen deze wedstrijd bij. Koegras. Prachtsucces. Zondag be haalde onze wielrenner Jb. Kuiper bij de openings-wedstrijden te Alkmaar in klasse nieuwelingen den le prijs een Zilveren Beker. Voor den Heer Kui per een mooi succes. MARKTBERICHTEN. De Kaasmarkt. AIKMAAR, 3 Aug. 1934. Op de ge houden Kaasmarkt waren in totaal 66 stapels, wegende 127000 Kg. aange voerd, waarvan de prijzen als volgt Fabriekskaas 42 stapels Kleine f 24 3 stapels Commissie f 17.50. Boeren kaas 8 stapels Kleine f 20 13 sta pels Commissie f 25. Alles met Rijks- merk. Handel goed. De Graanmarkt. ALKMAAR, 3 Aug. 1934. Op de ge houden Graanmarkt waren in totaal 236 H.L.'s aangevoerd als 4 voertarwe f 5 59 haver f 6.75-f 7.10 20 boonen w.o. bruine f 12-f 14 citroen f 5-f 13; duiven f 8.50-f 9 witte f 18-f 24 1 geel mosterdzaad f 18; 55 karwijzaad (oude) f 17 nieuwe f 18-f 18.50 38 blauwmaanzaad f 17.50-f 18 59 erw ten, w.o. kleine groene (oude) 'f 9.25 nieuwe f 9.75 ;grauwe f 28 en vale erw ten (nieuwe) f 26 tot f 27. Alles per 100 Kg. Handel goed. De Veemarkt. ALKMAAR, 6 Aug. 1931. Op de gehou den veemarkt waren aanvoer en prij zen als volgt 65 Vette koeien f 115- f 230, handel redelijk 10 Graskalve ren f 18-f 34 20 Vette kalveren f 30- f 60, per Kg. 50-70 cent 68 Nuchtere kalveren (slacht- f 4-f 12 260 Vette varkens (zware) per Kg. 31-33 cent. Han del goed. POLITIE Middenmeer. Gevonden een schiet lood en vulpenhouder. Inl. Politie M.-meer. FLEVO-NIEUWS. Zondag speelde Flevo I en 2 een paar goede oefenwedstrijden in Hoorn tegen Holiandia-elftallen. Het tweede elftal kwam uit tegen Hollandia 4. Flevo moest het onderspit delven met 40. Flevo I echter speelde tegen een combinatie van Hollandia 2 en 3 wat met gelijk spel 11 eindigde. Er gaat nu een goed verband in de ploeg komen wat goede vooruitzichten ople- verd voor de as. competitie. Eenige zwakke plekken dienen nog te worden voorzien en vermoedelijk is de onwillige spier van Van der Laan, die Zondag al spoedig moest uitvallen, ook weer vlug beter. MIDDENMEER. Circus Dieterich. Geduren de het jongste weekend was het openlucht circus Dieterich in ons dorp gestationneerd en gaf een drietal avonden spannende staal tjes te aanschouwen voor een vrij groot pu bliek. Bewonderenswaardige luchtacrobatiek opmerkingen zijn gemaakt, die bij de herkeuring wel verzorgd zullen zijn tevens dat de spelers nu beslist geel zwarte kleeding moeten dragen, met 'n gele band over de broek en geel-zwarte kousen. Dit moet goed worden verzorgd Tevens nog een schrijven van den Bond om de wedstrijd Asscndelft II—B.K.C I op eigen terrein af te gelasten waar 0.5.V. toch al kampioen is. Hier was de meening over verdeeld, wegens de fi- nancieele kant voor de kas. Reeds was een schrijven weg naar den Bond om deze wedstrijd toch te laten spelen, doch er was nog geen bericht terug ont vangen. Verder wordt besloten zoo weinig mogelijk wedstrijden meer te spelen daar 16 Sept. de competitie weer be gint en deze zwaar wordt, daar men Tauber en Van Teulingen wegens dienstplicht moet missen. Wordt be sloten 5 elftallen in de comp. te dee- len I, II, III en 2 adspirant elftallen. Voor laatstgenoemde wordt een ver zoek gericht ze in dezelfde afd. te plaat sen. Als grensrechter werd benoemd de Heer Jacobi, die nu in de K.N.V.B. ook lid der vereeniging moet zijn. Bij de rondvraag pleitte Schenk voor een kas-commissie. Hiervoor worden gekozen C. Schenk en C. Prins. Voor het rijden der spelers wordt dit jaar inschrijvingen gevraagd aan de autobushouders Naastepad, Dekker en Koning. Alsook verloopen jaar moe ten de spelers voor uitreizen per bus f 0.25 bijbetalen. Na nog enkeie bespre kingen sluit de Heer Kaan zeer ver heugd door de goede opkomst en de wensch uitsprekende dat het dc V.V. B.K.C. in de komende Competitie goed mag gaan, de vergadering. Duivensport. Zondag 29 Juli hield de Postduivenvereen. „Altijd Verder"' een wedvlucht met jonge duiven vanaf St. Kat Wave (België). Gelost werden de beesten om 7.30, de prijzen vielen als volgt 1, 12, 13, 16 J. Blaauboer 2, A. Lief hebber 3, 4, 5, 7, 14 W. Blaauboer 6, 15 K. Verver 8, 9, Dc Boe 10, 17, K. Spigt 11, 19, 20 Waiboer 18 P. de Vries. GEMEENTE WIERINGEN. POLITIE. Verloren een rijwielplaatje. Inl. bij Gem. Bode H.-hoef. werd vertoond, waarbij de aanwezigen vol spanning de sterke staaltjes volgden. INVALIDE LANGOOREN. Opvallend groot is het aantal hazen welke ronddoolen met gedeeltelijk afgemaaide beenen. Vermoedelijk worden deze verrast door de buitengewone breede maaimessen met gevolg dat ze hierdoor voor hun leven zijn verminkt of zoodanig, dat een liefhebber van een bout zich dermate het lot aantrekt dat ze worden meegenomen. Ook katten zelfs treft men aan met gedeeltelijk afgemaaide pooten. De Heer en Mevrouw C. P. VERGOUWEN C. J. H. VERGOUWEN- geb. van de Lindeloof, geven met vreugde kennis van de geboorte van hun Zoontje Gerardus, Christophorus, Antonias. Middenmeer, 3 Aug. '34. maar noch de man, noch het rijwiel is tót op heden terug gezien. LAFFE DIEFSTAL. Zondag tijdens de voet balwedstrijd SuccesB.K.C. op het terrein van Succes zijn uit de kleedkamertjes twee porte- monnaies ontvreemd, en wel een met inhoud ongeveer f 10 en een met f 4.50 en rijwiel plaatje van Successpelers. Hoewel de kamertjes afgesloten zijn, zijn ze toch door een binnendeur vanaf het wasch- lokaal te bereiken. Waar dit lokaal uitsluitend door voetballers gebruikt wordt, moet de da der wel onder de spelers worden gezocht. De daad getuigt dan in ieder geval van weinig collegialiteit. CONCERT HARMONIE EN BAL. Zondag a.s. zal in de muziektent van het "gehouden con cours Hippolytushoef, welke voor dit doel is blijven staan, door „Harmonie" 's avonds van zeven tot acht uur een concert worden gege ven. Na het concert is er bal in Concordia. INGEZONDEN STUKKEN. „Het al te snel verkeer langs de Wieringer wegen." Het groote gevaar, waarin men ver keert als men zich te voet of per fiets langs den weg begeeft, noopt mij U be leefd te verzoeken het volgende in uw blad te willen opnemen. Het verkeer over Wieringen, van af sluitdijk tot afsluitdijk is, en dit v.n.1. ,met mooi weer ontzettend druk. 't Is niet enkel met auto's doch ook met fietsers (waaronder zeer vele z.g.n. trekkers) en wandelaars. En men mag niet klagen over overgroote snelheid, enkele uitgesloten) der luxe auto's en bussen. Wanneer men zich echter van Smerp naar de Spuisluizen (afsluit dijk Wieringen-Friesland) begeeft of omgekeerd, is men zijn leven niet ze ker. Op dat traject rijden pl.m. 'n twin tigtal vrachtauto's (zandwagens) gere geld heen en weer met 'n gang, die 'n ieder doet duizelen. Men is letterlijk niet vertrouwd zich op dé-t stukje weg te begeven. Zij ontzien zich niet om imet zulk een razende snelheid tus schen auto's, fietsers en wandelaars door te vliegen, zoodat men dikwijls ge noodzaakt is op de bermen der weg' of in de greppel een veilig oord te zoe ken. Gelukkig zijn er nog geen ernsti ge ongelukken voorgekomen, doch dat zij zullen volgen is wel zoo goed als zeker; en zou nu daarop gewacht moe ten worden als zulks te voorkomen is? Er zijn bij het begin der Hofstraat, (Gesterwegl en aan het einde der Zwin straat (Oeversche dijk) borden ge plaatst met het opschrift dat men niet vlugger dan 25 K.M. mogen rijden daar wordt echter niet. in het minst no titie van genomen integendeel, zij rijden met dezelfde razende snelheid die drukke Zwinstraat door, en min deren zelfs niet bij het gevaarlijke kruispunt Zwinstraat-Hofstraat. Voor dat er ernstige ongelukken gebeuren zouden wij gaarne zien dat er van dit schrijven door die al te vlugge rijders notitie werd genomen, of anders, dat er van hoogerhand de remmen wer den opgelegd. Dankend voor de ver leende plaatsruimte. B. GEMEENTE ZIJPE. Wederom een slachtoffer van de zee Zondagmorgen moest de knecht van bakker Molenaar te St. Maartensvlot- brug 'n boodschap doen voor zijn baas, in den omtrek Petten. Op zijn terugweg is hij bij St. Maartenszee waarschijnlijk eens gaan zwemjmen. Voorbijgangers GEMEENTE ANNA PAULOWNA. Bij de gehouden toeslag van de Boerderij „Zeldenpas" te Anna Pau- lowna, op Donderdag j.1., is het huis met schuren, erven, bouwland en gras land, groot samen 15.64.80 H.A., in ei gendom overgegaan aan de N.V. Friesch Groningsche Hypotheekbank te Gronin gen, voor de sojm van f 19200.-- Grasland gelegen aan den Midden weg, groot 2.06.90 H.A. aan den heer Cornelis Maars te Anna Paulowna voor de som van f 1212.—. Vergadering V.V. B.K.C. Aanwezig waren 32 leden. Na een openings woord van den voorzitter C. Kaan. wer den de notulen der vorige vergadering voorgelezen door den 2en Secretaris Post, die zonder op- of aanmerkingen werden goedgekeurd. Vervolgens wor den door den le secr. Slikker de inge komen stukken voorgelezen, allereerst over het toetreden naar de K.N.V.B. Volgens spr. was reeds door een Con sul keuring gehouden over kleedka mers materiaal enz., waarover eenige SUCCES—NIEUWS. Zondag speelde Succes I een thuiswedstrijd voor, de kampioenschappen van Noord-Holland en had op bezoek B.K.C. I van Anna Paulowna. B. speelde met 3 inval lers. Succes speelde deze middag juist een prima wedstrijd, waartegen B. het niet kon bolwerken en kreeg dan ook een groote neder laag te slikken van 7—1. Succes 3 speelde uit en was op bezoek bij Kolhorn en verloor met 32. Succes 4 speelde om half één thuis tegen B.K.C. 3 en verloor eveneens 31. De adsp. speelden ook thuis en wel tegen de B.K.C.-adspiranten a en b. De S.-adsp. a. wisten het tot een gelijk spel 11 te bren gen, terwijl b. verloor met 1—0. Een gemeene streek. Het 9-jarig zoontje van den arbeider P. te Wieringen fietste do vorige week met zijn vader's rijwiel nabij den af sluitdijk heen en weer, toen een per soon bij hem kwam, die beweerde, dat hij de fiets even mocht leenen om een boodschap te doen. Daar de knaap dacht, dat het een arbeider was, die met toestemming van zijn vader de fiets mocht gebruiken, stond 'hij 't rij wiel niets kwaad vermoedend aan den onbekende af. Deze reed daarop weg, ZATERDAG 11 AUG. n.m. 3 UUR openen wij onze geheel naar den eischen des tijds ingerichte zaak in waaraan verbonden een LOODGIETERSBEDRIJF. Beleefd aanbevelend BRINK, SLOOTDORP.

Wieringer courant | 1934 | | pagina 2