Het koude Jaargetijde breekt weer aan DOET UW INKOOPEN BIJ UW DORPSGENOOTEN EN BEWERKT ALDUS UW VOORDEEL. OVERTUIGT U ZELF E.v. d. WAL - MIDDENMEER. W. A. VAN AKEN Aanbev&lend C. KLARE den persoon van mr. Buiskool uit Schagen, erkende het geincrimeerde stuk te hebben geschreven, doch ont kende de bedoeling te hebben gehad den dokter te willen beleedigen. Boven dien vermeende hij als correspondent, dat de aan de redactie ter plaatsing aangeboden berichten, door deze wer den gecorrigeerd. Dr. Beeker, als eerste getuige ge hoord, verklaarde zich door het gehee- le stuk beleedigd te gevoelen. Hij was getelefoneerd toen bedoeld ongeval was geschied en alstoen bezig met pa tiënten. Aanvankelijk verstond de dok ter dat het betrof een handwond en toen had hij gezegd Laat deze patiënt maar bij mij komen, doch toen hij la ter vernam, dat het hier een hersen schudding betrof, was hij naar de plaats van het ongeval gereden. Van eenige weigering was geen sprake. Verdachte beweerde dat ook was ge telefoneerd, dat geen andere medi sche hulp aanwezig was. Na de weigering door dr. Beeker, had verdachte zich gewend tot dr. Hoogkamer, die direct bereid was de verlangde hulp te verleenen Mevrouw Beeker—Toirkens werd ook gehoord als getuige a décharge. Zij had de telefonische boodschap opgenomen en haar man geroepen, die had gezegd tot den telefonist dat hij niet dadelijk kon komen, maar dat men zich moest wenden tot dr.. Hoogkamer, arts te Middenmeer. Haar man was later naar de plaats des onheils gereden, Aangezien een der getuige a charge en ook de getuigen van mr. Buiskool niet waren garriveerd, kwam onmid dellijk brigadier Bergsma van Wierin- gen aan de beurt, welke getuige wei nig van de zaak kon verklaren. Inmiddels was ook nog verschenen dr. Hoogkamer, die verklaarde opge beld te zijn om hulp te verleenen, maar bezwaren maakte betreffende den groo ten afstand, toen hij echter vernam dat geen andere arts toezegging had gedaan en dr. Beeker had geweigerd was deze arts direct per auto naar ge noemde plek van het ongeval ver trokken. Het advies van dr. Beeker inzake den geneesheer van Makkum werd niet heel practisch geacht. Deze ge neesheer bevond zich 50 K.M. van liet ongeval en de telefonische verbinding is zeer lastig en ingewikkeld, De heer Oostinghout uit Zurich had gehoord dat dr. Beeker niet zou komen. De verklaring van den niet aanwezi gen getuige Bossema werd op verzoek van den officier voorgelezen. Hij had de in het bericht gemelde feiten geheel overeenkomstig de waarheid bevonden. Over het algemeen kreeg men den indruk dat de verdachte journalist, afge scheiden of zijn correspondentie al of niet strafbaar was, zich zeer verdien stelijk en actief had gedragen met be trekking tot het ongeval Voorts kwam ook naar voren, dat dr. Beeker aanvankelijk niet enthousiast zijn hulp had toegezegd. De officier releveerde dat het motor ongeluk op den afsluitdijk twee onaan gename gevolgen heeft gehad, voor den betrokken persoon en voor dr. Beeker. Voorts releveerde de officier het gebeurde en liet uitkomen, dat verdachte is afgegaan op door anderen verschafte gegevens. Dit noemde de officier lichtvaardig en ontoelaatbaar, vooral omdat de beleedig.de geen gele genheid kreeg zijn standpunt uiteen te zetten. Spr. achtte inderdaad den dok ter in zijn eer en goeden naam aange rand, omdat niet was gebleken, dat dr. Beeker geweigerd had te komen. Het opzet ten slotte bewezen en den corres pondent verantwoordelijk achtende, vorderde de officier veroordeeling tot f 50 boete of 25 dagen hechtenis. Mr. Buiskool behandelde in zijn uit voerig pleidooi 4 punten, cm na deze uiteenzetting tot de conclusie te ko men, vrijspraak, subsidair ontslag van rechtsvervolging omdat niet smaad schrift. doch eenv. beleediging was ten laste gelegd. Er volgde het gebrui kelijke juridische steekspel tusschen parket en balie. (Alkm. Crt.) woorden, de prijzen uitgereikt. Enkele pikeurs brachten het bestuur van de „Voorwaarts" dank voor de goede or ganisatie der draverij, welke zonder eenige stagnatie een vlot verloop had. Na afloop der draverij werd door de bezoekers de verschillende café's spoe dig gevuld en werd op prettige wijze kermis gevierd. Des Woensdags had de bekende ver loting plaats, door de afd. van de Hoil. Maatschappij van Landbouw. De neer A. Jonge jan, loten-debitant te Schagen, was zoo gelukkig dat de eerste en tweede prijs in zijne collectie vielen. De heer G. Oosterman te St. Maariens brug was zoo gelukkig de eerste prijs te winnen, terwijl de heer D. Kant ie Schagerbrug de gelukkige winnaar der tweede prijs bleek te zijn. Tot sluiting der kermis had Woens dagmiddag in het café van Mej. Broer een biljart-wedstrijd plaats en des avonds een gemaskerd bal, om prijzen bestaande uit kunstvoorwerpen. In de eerste wedstrijd was le pr. de heer D. van der Pijl 2e pr. de heer J. Wittebol, 3e pr. de heer J. Vries en 4e pr. de heer P. Vries. Gemaskerd bal Paren. Mooiste costuum de dames T. Koster en J. Dekker, Pierrot en Pierretre Orig. costuum, de dames M. en G. Schagen, mode 1890. Dames orig. costuum J. Molenaar Gedachtenis uit de mobilisatie 2e pr. idem A. van Eeten De MARKTBERICHTEN. GEMEENTE ZIJPE. Schagerbrug. Dinsdagmiddag had al hier, onder begunstiging van 't mooist denkbare herfstweder, de jaarlijksche harddraverij plaats, georganiseerd door de harddraverij-vereen. „Voor waars." Een talrijk publiek volgde met veel aandacht deze wedstrijd, welke talrijke mooie ritten te zien gaf. Aan de draverij werd door 17 paarden deel genomen, wat, mede in verband met het drukke auto-verkeer langs den weg waarop de draverij plaats vond, ooi- zaak was, dat de draverij eerst te ruim 6 uur was geëindigd. Ditmaal werd een prijzendraverij gehouden, met als prij zen f 250, f 100, f 50, en f 25. De uitslag is als vplgt le pr. Grettchen H, 300 M. eigenaar N. J. Silver, Oudesluis, ber. A. Nottelman; 2e pr. Noma B, 285 M. eigenaar en ber. N. W. Kaan, Wieringerwaard 3e pi'. Othella 290 M. eig. S. Kuiper, Amster dam, berijder J. van Leeuwen Sr. 4e pr. welke door het bestuur op f 30.— was gebracht, om een derde loting t.e voorkomen en het geduld van het pu bliek niet op proef te stellen, werd verdeeld tusschen de eigenaars vah Minni M, 285 M. van J. A. Bakker, Wie ringerwaard, ber. A. Bakker en Nor- ther Man B, 295 M. van J. M. Schoon, Medemblik, ber. J. Vergay. Na afloop der draverij vereenigde bestuur en prijswinnaars zich op de Koepel van Mej. Wed. Broer en werd door de waarnemende voorzitter, den heer G. Visser, onder toepasselijke le pr. mooiste costuum, M. v.d. Wcrff Herfst 2e pr. idem, C. Gelder, Moder ne architectuur. Heei^n: le pr. W. Veenstra, clown. Groepen le pr. orig. costuum de heeren A. v.d. Werf, P. Schoorl, C. Nap en P. Bruin, „Crisis-koe" 2e pr. idem de dames G. Ott en T. Kuit, „Gelukkig Echtpaar. En hiermede is de kermis van 1934 weer ten einde en kan Schagerbrug in elk opzicht op een zeer geslaagd volks feest terugzien, Dienstplicht lichting 1935. De tot ge woon dienstplichtige bestemde inge schrevenen voor den dienstplicht lich ting 1935, uit de gemeente Zijpe, zijn toegewezen aan de navolgende corpsen: aan het 21ste Reg. Inf., ie ploeg (op leiding onder-officier-administrateur)j garnizoen Middelburg, tijdvak van in lijving 1—10 Febr. 1935 J. A. Struijf aan het 21 Reg. Inf., le ploeg, garni zoen Amersfoort, tijdvak van inlijving 16-25 Febr. 1935 R. Blankevoort, P. de Boer, S. Buik, P. Burger, T. Jonge- jan, C. Mosk, J. M. Ranzijn, P. Schager. C. N. Tromp en P. Zander aan de Zeemacht, le ploeg, garnizoen Den Helder, tijdvak van inlijving 22 Febr.—3 Maart 1935 W. J. A. Hoedjes; aan de le schoolbatt. Regt. Motor artillerie, le ploeg, garnizoen Naarden tijdvak van inlijving van 1—10 Mei 1935 J. van Doorn aan het Ie Batt. Regt. Genietroepen, 2e ploeg, garnizoen Utrecht, tijdvak van inlijving 16-25 Juni 1935 A. v.d. Vlies aan de Zeemacht, 2e ploeg, garnizoen Den Helder, tijdvak van inlijving 23 Aug.~1 Sept. 1935 L. van der Oord en M. Schrieken aan de le schoolcomp. van het Regt. Kust-Artillerie, 2e ploeg, garnizoen Den Helder, tijdvak van iülijving 16-25 October 1935 N. Koopman en O. Koop man. BURGERLIJKE STAND GEM. ZIJPE Van 14 t.m. 20 September 1934. Geboren Neeltje, d.v. Jan Braam en van Catherina Nomen. Ondertrouwd, Getrouwd of overleden: Geene. RAADSVERGADERING. De Raad der Gemeente Zijpe houdt tegen Woensdag 16 Sept. 1934, des voorm. 10 uur een openbare vergade ring. De Burgemeester, J. DE MOOR. PREDIKBEURTEN ZIJPE. ZONDAG 23 SEPTEMBER. NED. HERY. KERK Schagerrug v.m. 10 uur Ds. Witkop. Burgerbrug v.m. -0.30 uur Ds. Eikema. Oudesluis, St. Maartensbrug, Petten en Cal- lantsoog geen dienst. EVANGELISATIE. Schagen, v.m. 10Va uur, Ds. Gijzel van A.dam. Coll. Chr. school. 's Avonds geen dienst. Breezand. voorm. II uur, de heer Boon. Breezand nam. 3'/2 uur de heer Boon. De Veemarkt. SCHAGEN, 20 Sept. 1934. Op de ge houden weekveemarkt waren aanvoel en prijzen als volgt 4 Paarden f 150- f 300 3 Veulens f 70-f 90 12 Gelde- koeien (mag.) f 100-f 160 50 Gelde- koeien (vette) f 160-f 215 11 Kalf- koeien f 130-f 200 4 Pinkeif^5-f 70 4 Pinkstieren f 60-f 120 26 Graskalve ren f 15-f 30; 41 Nuchtere kalveren f 5- f 12 65 Schapen (magere) f 12-f 15 112 Schapen (vette) f 14-f 18 73 Lam meren f 6-f 11.50 3 Bokken en geiten 12 15 Varkens (mag.) f 8-f 16 25 Varkens (vette) per Kg. 30-32 cent 107 Biggen f 6-f 9.50 8 Konijnen f 0.50- 1.50 60 Kippen 2^0 cent Eenden 25-50 cent Hanerf^lO-75 cent. De Kaasmarkt HOORN. 20 Sept. Op de gehouden kaasmarkt waren aanvoer en prijzen als volgt 10 stapels kleine fabrieks kaas f 19 2 stapels boerencommissie- kaas f 23.50 8 stapels kl. boerenkaas f 20.50. Totaal 20 stapels, wegende 20452 Kg. De handel was matig. Stichting „Heldersehe Eierveiling". Noteering van 20 Sept. 1934. Aange voerd 22500 Kipeieren, Eendeieren 600. Prijzen 52-54 Kg. 240 a 290 55-57 Kg. 300 a 350 58-60 Kg. 330 a 370 61-63 Kg. 360 a 370 64-67 Kg. 370 a 380. Klei ne eieren 200 a 260. Eendeieren 140 a Keuken 200. Alles per 100 stuks. GEMEENTE ANNA PAULOWNA. .ALTIJD VERDER." De Postduiven veree- niging Altijd Verder hield Zondag een wed vlucht met oude en jonge duiven vanaf Neuf- villje. De prijzen werden gewonnen door G v. d. Berg 1, 2, 4 K. Verder 3 W. Blaau boer 5, 8, 10 A. Liefhebber 6L. Hogewo- ning 7 J. Blaauboer 9. Eierveiling Schagen. Veilingsbericht van Donderdag 29 Sept. 1934. Aange voerd 50.000 Kipeieren. Prijs 55-57 Kg. 320 58-60 Kg. 330-360 61-63 Kg. 340- 380; 64-67 Kg. 370 a 410. Klein 190 a 260 1000 Eendeieren 200 a 220 Alles per 100 stuks. 17 Kalkoeneieren 450. GEMEENTE WIERINGEN. PROVINCIAAL NIEUWS. FAILLISSEMENTEN. Uitgesproken zijn de volgende faillis sementen C. Mak, slagier te St. Maartensbrug bij benoeming van mr. Crabbe (r.c.) en mr. Prins (cur.) J. v. Dam en Elisabeth Bakker, res pect. stoker bij de Marine en openbare koopvrouwe te Den Helder bij benoe ming van mr. Ubbens (r.c.) en mr. Wijne (cm'.) C. F. ter Buurkens, smid te Heerhugo waard bij benoeming van mr. Ledeboer (r.c.) en mr. Drost (cur.) C. A. Brandwijk, koopman te Bergen, bij benoeming van mr. Crabbe (r.c.) en mr. Schuurman (cur.) P. Jansen, fruithandelaar te Alk maar, wonende 2e Kanaalstraat bij be noeming van mr. Ubbens (r.c.) en mr. Leesberv (cur.) WIERINGER SCHAAKCLUB. Reeds geruimen tijd vielen van de W.S.C. geen bijzonderheden te vermelden, daar de zomertijd nu niet direct het seizoen voor schaken is, hoewel de rasechte schakers ech ter trouw de clubavonden bezocht hebben. Nu de wintertijd met z'n lange avonden wederom aanbreekt, is het bestuur dezer da gen overeengekomen, om in het a.s. seizoen wederom een competitie voor de leden in te stellen, zooals het vorig jaar geschiedde. De bedoeling is het om deze aan te laten vangen op 2 October a.s. Alle leden kunnen hier weer aan deelne men echter na 30 October is deelname niet meer mogelijk, men dient zich dus voor dien datum opgegeven te hebben. Vervolgens worden pogingen in het werk gesteld om de beroemde Hongaarsche Schaak meester Liliëntal, die momenteel in ons land vertoeft, naar Wieringen te krijgen voor het houden van een Simultaan-seance. A.s. Dinsdag op de clubavond zullen nadere bijzonderheden worden gegeven. POLITIE. Gevonden een paar witte hand schoenen. Inl. Gem. Bode, H.-hoef. PREDIKBEURTEN WIERINGEN. ZONDAG 23 SEPTEMBER. NED. HERV. GEM. Hippolytushoef v.m. lO'/a uur Ds. Van Beek. Zondag 23 Sept. 'sm. half 12 Zondagschool. Westerland 's av. V/2 uur Ds. van Beek. Oosterland 's av. 7.30 uur Ds. Meihuizen. DOOPSGEZ. GEM. H.-hoef v.m. 10.30 uur Ds. H. W. Meihuizen. EVANGELISATIE. H.-hoef v.m. 10 uur de hr. Brasser v. Helder. Kapel Den Oever nam. 7 uur de hr. Brasser. BURGERLIJKE STAND. Geboren Hendrik, z.v. H. Bos boom en R. Blouw Harmina, d.v. A.A. Eijsackers en J. Haveman Geertje Andrina, d.v. P. Bons en G. J. Visser Jannigje, d.v. G. Visser en W. de Groot. Ondertrouwd Jan Landman en Ma- rie Kuijt. Gehuwd A. A. Eijsackers en J. Ha veman. Overleden Jacob Mostert, 84 jaar. wedn. van P. Koorn. Inlijving dienstplichtigen. De dienst plichtigen J. S. Diependaal en M. Cloots beiden van de lichting 1934 uit deze ge meente moeten op 4 October a.s. te Ajnersfoort bij 't 121e regiment Infante rie voor eerste oefening onder de wape nen komen. Politie. Tegen H. B. te Den Oever is proces-verbaal opgemaakt wegens het niet inleveren van een verhuisbiljet. Opkomst voor straf. De dienstplich tige C.T. alhier moet 3 dagen voor strf onder de wapenen komen daar hij zich bij vestiging in deze gemeente ook na aanzegging, niet, onder overlegging van zijn militaire zakboekje ter secretarie dezer gemeente heeft gemeld. De Jeugdherberg. De Jeugdherberg te Oosterland mag zich dit seizoen in de groote belangstelling der trekkers verheugen. Aan 1500 trekkers werd reeds logies verschaft, en dat, terwijl met de openstelling 't seizoen reeds ver gevorderd was. Eenparig is men vol roem over de inrichting van het ge bouw. Is het Zeegras toch ziek De twist vraag of het verdwijnen van het Zee gras aan ziekte dan wel aan de afsluit dijk bij Wieringen wordt toegeschreven is nog steeds aan de orde. Echter nu we andermaal uit betrouw bare bron vernemen, dat het Zeegras ook bij de Deensche kust werkelijk door ziekte is aangetast (onze zegsman heeft het zelf 1 geconstateerd) en nu het blijkt, dat 't Zeegras hier op enkele plekken weer eenigszins schijnt op te groeien, moet toch de conclusie worden getrokken, dat ziekte aan de verdwij ning van 't Zeegras de schuld is en de hoop wordt verlevendigd, dat de Zee gras-industrie in de toekomst weer zal opbloeien. De visscherij. De visscherij aan den afsluitdijk levert nog niet veel op. De visschers geven de schuld aan 't mooie weer. Komen de herfstbuien, dan is er kans op goede vangsten. ONS WIERINGERMEERHOEKJE. BAZAR HERY. GEMEENTE. Over de kindermiddag op Zaterdag worde nog het volgende gemeld. De zaal is open om 2.30 en zoals ook op de andere uren zowel voor ouderen als jongeren gratis te betreden. De filmvoorstelling kan niet eerder dan 3 uur beginnen. Maar dat is niet erg want in de overige tijd kunnen de aanwezige jongens en meisjes zich met de attracties amuseren. Daarvoor wordt natuurlijk wel een kleine ver goeding gevraagd. Om touw te klimmen, te sjoelbakken of te „voetballen" enz. moet een kleinigheid betaald worden. De waarzegster is op de middaguren niet aanwezig. Omdat alles zoveel mogelijk op zijn plaats moet blijven staan zullen de kinderen bij de voorstelling op de grond moeten plaats ne men. Dat zullen ze wel niet erg vinden. Wij hopen jongens en meisjes dat je je on der de voorstelling rustig zult gedragen. Wie zich daar niet aan houdt wordt verwijderd. Overigens spreekt het natuurlijk van zelf, dat alle kinderen welkom zijn. Middenmeer. Een. kunstrijder. Ter wijl de heer L. piet een vrachtauto der Cult. Mij. eenige zaken afdeed, kwam deze, ter hoogte der Hoornsche brug rijdend, op onverklaarbare wijze met de wagen te glijden zoodanig, dat deze radicaal onderstboven tuimelde. Onbe grijpelijk was het, dat het vehikel tij dens de huiteling weer op de wielen te recht kwam. De bestuurder had echter eenige gapende hoofdwonden opgeloo- pen door glasscherven de auto was nog al vrij gehavend, doch kon op eigen kracht doorrijden. De pont weer vlot. De voor eenige weken gezonkempont bij Sluis IV Me demblik is dezer dagen weer gelicht door de fa. Gebr. Kaan te Wjieringen. -- Uitzaai Wintergranen. Met den uitzaai der wintergranen o.a. Tarwe is een aanvang gemaakt, naar verluidt zullen ettelijke honderden H.A. met tarwe worden bezaaid. Gem. Zangvereeniging „Harmonie" Middenmeer. Na een korte vacantie zullen Maandag 24 September a.s. de repetities van genoemd koor weer aan vangen. Nu de lange winteravonden weer voor de deur staan, zullen velen gaar ne wat verpoozing gaan zoeken. Een zangvereeniging is een welkome aflei ding en zeker in de Wieringermeer, waar betrekkelijk nog weinig vertier is. Velen hebben bij de oprichting de toezegging g.edaan zoodra het lange werken over is, komep we op de Zang. Het bestuur verwacht al deze dames en heeren a.s. Maandag, zoodat met groote ijver begonnen kan worden met de instudeering van mooie nummers o.a. de Solte-Weij, van de bekende toon kunstenaar WÜerts. Dus zangers en zangeressen in de Wieringermeer, kom t allen Maandagavond zingen in het Gym. lokaal te Middenmeer, de be kwame leiding van den heer Jac. Broer verzekert U genotvolle afleiding. ,Was muziek en zang er niet, het le ven had geen waarde." Flevo-nieuws. Zoo zal dan Zondag a.s. de competitie beginnen voor de N. H. V. B. Flevo, die met 2 elftallen uit komt zal de vuurdoop ontvangen van Andijk 3 en Meervogels 1. Het eerste speelt thuis tegen Andijk 3. Wij weten van dit elftal nog niets af en zullen ons dus niet aan voorspellingen wagen. Alleen weten we dat met het eerste elftal van Andijk in de hoogere regionen ge ducht rekening wordt gehouden. Laten de Flevo-menschen dit ook doen, en van stonde af aan direct goed aanpak ken. De opstelling voor Zondag is als volgt: Por J. v.d. Laan Vrel Zijlstra Volten Toebak Van W!ingerden, Jendseak, Mulder, v.d. Laan, de Geus. Reserve Heijne. De wedstrijd vangt aan om twee uur. De leden zorgen er dus voor op tijd te zijn. Het tweede van Flevo gaat naar Meer vogels I te Andijk (Oost.) Van Meervo gels weten we ook niets af doch de Fle- vo-mannen zullen hun spelpeil ge ducht moeten opvoeren wil geen slecht figuur gemaakt worden. Het spel zal wat breeder van opzet moeten zijn, goed open houden, niet al leen houden, doch afgeven, maar dan vooral plaatsen. En niet te druk en te zenuwachtig. het is ons opgevallen ook tijdens de wedstrijd in Kolhorn, dat men zich veel drukker maakt dan noodig is. De volgende spelers zijn opgesteld (De formatie laten we achterwege, daar hier inmiddels verandering is in gekomen, door het niet meegaan van keeper Van Vliet, die verhinderd is, wie in 't doel zal staan, is dus nog een open vraag.) B, Drent, C. Marion, Punter, Kros- huizen, de Jong, Wolbers, Oud, v.d. Schild, Verbuijt, Lubbes, J. de Vos en J. Thijs. Ook deze wedstrijd vangt aan om twee uur, het vertrek is bepaald op één uur vanaf Hotel Smit te Middenmeer. Spelers van Slootdorp en de Terp wor den verzocht tijdig klaar te staan, zij zullen worden afgehaald. KERKDIENSTEN WIERINGERMEER. ZONDAG 23 SEPTEMBER. R.K. KERK SLOOTDORP. Zondag 7Vt en 10 uur H. H. Missen. In de week Dinsdag, Woensdag en Zater dag H. Mis te 7l't uur. Zaterdagav. 68 uur Biechtgelegenheid. Katechismus Dinsdag 2e, 3e en 4e klas Woensdag 5e, 6e en 7e klasZaterdag le klas en bovenalen de kinderen, die nog geen eerste H. Communie gedaan hebben. MIDDENMEER Zondag 7Vi en 10 uur H. H. Missen. In de week Maandag, Donderdag en Vrijdag: H. Mis te 7Vs uur. Zaterdagav .68 uur Biechtgelegenheid. Katechismus Maandag le klas en boven dien de kinderen, die nog geen eerste H. Com munie gedaan hebben. Donderdag 2e en 3e klas. Vrijdag 4e, 5e, 6e en 7e klas. NED. HERV. GEM. Slootdorp n.m. 2.30 uur Ds. Fischer. Afscheidspredikatie. EVANGELISATIE Middenmeer v.m. 9.30 uur Ds. Finkensieper. Slootdorp 's av. 6 uur Ds. Finkensieper. GEREF. KERK SLOOTDORP Slootdorp v.m. 9.30 uur Leesdienst. Slootdorp nam. 3 uur Cand. v. d. Vliet. GEREF. KERK MIDDENMEER Middenmeer v.m. 9.30 uur Cand. v. d. Vliet. Middenmeer nam. 3 uur Leesdienst. Burgerlijke Stand Medemblik met inbegrip gedeeltel. Wieringermeer. Geboren Pieter, zoon van Martinus Mol en Maria M. J. Vos. Ondertrouwd Geene. Getrouwd Geene. Overleden Louwris Bood, 38 jaar, echtgenoot van Maartje de Vries, over leden te Alkmaar Johannes Cornelis Verbruggen, 5 maanden, zoon van C. J. Verbruggen en B. E. van Veen. (Prijsvraag Middenstandsvereen. Wieringermeer. OF ONZE SIGAREN EN TABAKKEN DROOG ZIJN Alleen als dit het geval is, geniet U ervan voor de VOLLE 100%. TE MEDEMBLIK TANDARTS. Spreekuren 910, 12. Tel. 52. WINTERTIJD KACHELTIJD HEDEN ONTVANGEN EEN GROOTE COLLECTIE HAARDEN en KACHELS. MERKEN ALS TYGER, ENZ. Scherp concnrreerende prijzen. DE EERSTE VIJF KOOPERS ONTVANGEN EEN MOOIE KOLENKIT CADEAU. Beleefd Aanbevelend, II'. van der GEEST SMEDERIJ, MIDDENMEER De verzorging van uw auto vraagt dan weer speciale aandacht. Indien U hem echter stalt in onze geheel zijn de zorgen tot een minimum beperkt. VRAAGT ONZE ZEER BILLIJKE CONDITIËN. GARAGE. TELEF. 7. MIDDENMEER.

Wieringer courant | 1934 | | pagina 6