Kerst-Uitvoering Cinema De Haan tjgf tVORÖL HARMONIE „Amor en de Bananen" Rookers,ool< WIJN-AANBIEDING ZOETE ROODE WIJN INGELEGDE VRUCHTEN v^n f I.OO A. VAN OERS, VISSCHERSVEREENIGING D. E. T. V. J. SCHOORL Pz. SCHAGEN (telefoon 82) Balans - opmaking. Belasting-aangelegenheden. DE ZUID - HOLLANDSCHE GEBAKKRAAM OLIE - BOLLEN BEIDE KERSTDAGEN 8 UUR COÖP. BOERENLEENBANK WIERINGEN. in de KERSTMISWEEK de ZITTINGEN worden gehouden Uw tanden frisch en blank met r Dg Nederlandsche Tandpasta <f»WAT MIJNHARDT MAAKT IS GOED»* want deze heeft onder de zwaarste omstan digheden haar plicht gedaan. Het zal wel te wijten zijn aan den invloed der elementen, waartegen zelfs ds sterkste machine en de beste piloten niet opgewassen zijn. ALLEN OP SLAG GEDOOD. Landingsgestel er onder uit geslagen. Een volkomen wrak. Reuter meldt uit Rutbah Vliegtuigen van de Royal Air Force zijn er thans in geslaagd, bij het wrak van de „Uiver" te landen. Op eenigen afstand van het wrak vond men een wiel, een schroef en het landingsgestel van de verongelukte Douglas-machine. De paspoorten van de passagiers en de be manning, eenige voorwerpen van waarde en geld, alsmede de valiezen van de slachtoffers heeft men eveneens in goeden staat terugge vonden. Een tweede bericiht van Reuter meldtVol gens een uit Rutbah ontvangen Reuterbericht werden de lijken van twee passagiers en drie leden der bemanning op verscheidene meters afstand van het wrak van het verongelukte vliegtuig gevonden. Het lijk van den derden passagier werd in de cabine van de „Uiver" gevonden, terwijl het stoffelijk overschot van den mecanicien Waalewijn onder de vernielde machine lag. Allen schijnen op slag gedood te zijn. „SNIP" TE PARAMARIBO. „Uiver"-ramp dempt de feestvreugde. De feestvreugde over de veilige aankomst van de „Snip", welke Vrijdag op zoo enthou siaste wijze was ingezet, is thans geheel ge dempt door het treurig bericht omtrent de ramp met de „Uiver". Alle feestelijkheden zijn afgelast. Zoowel de bemanning van de „Snip" als de bevolking is diep onder den indruk. Zaterdagmorgen vertrok de „Snip" naar Curagao met de dochter van den Gouverneur als passagiere. NOODLOT. Nog maar nauw'lijks was „De Uiver" Van de Londen-Melbourne-race, Waar zij onder Neerlandsch driekleur Hare groote kracht bewees, Teruggekeerd in 't Vaderland Of zij zat weer in de lucht. Ditmaal voor een reis naar Indië Voor een snelle Kerstpostvlucht. Och het was zoo'n kleinigheidje Amsterdam Batavia, Vol vertrouwen ging men heen Staarde men de vogel na. Maar daarginds in 't verre Oosten Trof zij plots'ling heel slecht weer en getroffen door de bliksem Stortte onze Uiver neer. In een oogwenk was de Uiver Ginds in 't woeste dorre land Door de zware val vernietigd, Onze Uiver was verbrand. De bemanning kwam om 't leven 7 mannen heengegaan, Arme mannen, arme Uiver, Jullie hebt je plicht gedaan. (Nadruk verboden.) NIEK. VEERTIGURIGE WERKWEEK IN ITALIë. Voor 99% der industriearbeiders ingevoerd. De toepassing van de werkweek van 40 uur wordt steeds meer algemeen. Thans geldt zij voor 99% van de arbeiders in de industrie. INGEZONDEN STUKKEN. M. de R. Verzoeke beleefd opname van het volgende Het „niets weten" van de zaak be treffende Vleeschkeuringsdienst en be houd van een plaatselijke gestation- neerde veearts, zooals van de zijde van B. en W> werd te kennen gege ven, nóch wat de Burgemeester met den inspecteur besproken had, noch de datum van afloop contract Helder, heeft op ons een pijnlijken indruk ge maakt. Meer dan een half jaar lang, heeft het College tijd gehad de zaak te onderzoeken. En nu, een halfjaar, nadat de zaak bij B. en W. aanhangig werd gemaakt, verzocht dit College den Raad, het adres opnieuw nog eens te mogen bestudeeren. Juni 1932 kwam veearts Hovenier, Juni 1933 ging hij weer weg. Voor hem in de plaats kwam iri Juni 1933 Di. Hoedemaker,ging ook deze weer weg en voor hem kwam geen andere in de plaats. Zoo zal het gaan als de Gemeenteraad thans niet eens begint om spijkers met koppen te slaan. Enkele duizende guldens worden jaar lijks aan de Gemeente Den Helder be taald om te Wieringen de Vleesch- keuring te verrichten. Waarom niet geti'acht althans een deel van dit be drag ten goede te doen komen aan den veearts die te Wieringen is gevestigd, aan hem die bevoegd is de Vleeschkeu ring in haar volle omvang uit te oefe nen In het verslag van de laatste Raadsvergadering heeft men het ant woord op deze vraag kunnen lezen. De voorzitter heeft gezegd dat bij een vorige poging om het contract met de Gemeente Den Helder op te zeggen er weinig medewerking is verkregen van de autoriteiten. Maar al is er bij voor baat weinig medewerking der auto ten, mag dat dan een reden zijn om de zaak niet ernstig aan te pakken, ja er ger, om zelfs geen poging dienaangaan de te wagen. De voorzitter van de Ge meenteraad heeft gezegd „De Inspec teur was er tegen." Het is ons echter wekend dat de Inspecteur, die natuur lijk meende, dat de Gemeenteraad in het belang van Wieringen met algc- meene stemmen zou besluiten het con tract met de Gemeente Den Helder te verbreken, een reis naar Wierin gen reeds op zijn reisplan had staan om eens met B. en W. over deze kwestie te spreken. De Gemeenteraad zegde echter het contract niet op en de reis van den Inspecteur naar Weerin gen bleef natuurlijk achterwege Juni 1932 kwam de Heer Hovenier, Juni 1933 ging hij weer weg, Juni 1933 kwam Dr. Hoedemaker,ging hij weer weg en voor hem kwam geen an dere. Ingewijden in deze zaak weten, dat de datum welke thans nog open staat nadert. De eenige mogelijkheid om hier nog iets aan te veranderen is de Vleeschkeuringsdienst. De afdeeling Wieringen van de TIol- landsche Maatschappij van Landbouw heeft het vorig jaar aan B. en W. ver zocht het contract betreffende de Vleeschkeuringsdienst met de Gepaeen te Den Helder te verbreken. B. en W. hebben de Raad toen geadviseerd hier niet op in te gaan en de zaak is geble ven zooals het was. Thans heeft de afd. Wieringen van de H. M. v. L. de Ge meenteraad verzocht het contract met de Gemeente Den Helder slechts te ver lengen als de Gemeente Den Helder toezegt de te Wieringen gevestigde vee arts in het ambtenaren-corps op te ne men. Het is toch de gewone gang in de zakenwereld dat als men een contract met iemand sluit daar zekere voor waarden aan zijn te verbinden. Ver schillende autoriteiten op Vleeschkeu- ringsgebved hebben ons verzekerd dat netgeen thans door de afd. Wieringen van de II. M. v. L. is verzocht mogelijk isechter op één voorwaarde en die is, dat de Gemeenteraad als één man paraat is om dit belang voor Wie ringen te verdedigen en te steunen. De voorzitter van de Gemeenteraad heeft Donderdag 1.1. bij de behandeling van één der andere punten in de ver gadering gezegd dat de Gemeente Wie ringen wil trachten te voorkomen onder directe controle der Regeering te ko men te staan. Meent de Gemeenteraad inderdaad, dan zal men genood zaakt zijn om op alle mogelijke ma nieren voor de belangen en het goed uer Wieringers op te komen. Het is in het belang der Veehouders, pluimvee houders en allen die met slachten en keuringsdienst te maken hebben (het oorspronkelijke adres is uitgegaan van ue gemeenschappelijke slagers e»* rieeschhouwers op Wieringen) dat Oi op Wieringen een veearts blijft. Laat de Gemeenteraad haar uiterste kracht inspannen om dit te bereiken. Begin nen B. en W. bij voorbaat reeds te zeg gen „We probeeren het maar niet, want het gelukt toch niet", dan is dit een bewijs van gebrek aan doorzet tingsvermogen en energie, een bewijs dat men het belang van de zaak niet inziet en bij een zoo duidelijk bewijs van tekortschieten bij de behartiging van de Gemeente-belangen ware het wellicht te wenschen dat de dag waar op de Gemeente W&eringen onder di recte controle der Regeering komt, niet ver meer is. De voorziter van de afd. Wie ringen van de Hollandsche Maatschappij van Landbouw. O. J. BOSKER. Wieringen 22/12 '34. Mijnhardt's Zenuwtabiet'.en. 75 ct. Mijnhardt's Laxeertabletten60 ct. Mijnhardt's Maagtabletteni 75 ct. Mijnhardt's Hoofdpijntabletten t 60 ct. „Wat Mijnhardt maakt is goed." GEMEENTE WIERINGEN. Volgens rooster moeten aftreden de hee- ren G. Dirks, G. Smit en L. Wigbout, terwijl een vacature is ontstaan door het bedanken van den heer Heer Jb. Bakker. De drie aftredende bestuursleden worden met groote meerderheid herkozen. In de plaats van de heer Jb. Bakker wordt gekozen de heer P. Bakker. De Rekening. De heer J. Lont brengt hierop verslag uit van zijn gehouden beheer. De ontvangsten waren: f 287.—. De uitgaven f 260.55. Voordeelig saldo f 26.45. Op de Boerenleen bank staat een bedrag van 1063.14, Zoodat het totaal bezit van D.E.T.V. is f 1089.59. Voorzitter zegt nog dat een bedrag van f 100.nog moet worden afgedragen aan het Centraal Comité. De heeren N. Tijsen Jbz. en J. C. Smit heb ben boeken en h^-heiden gecontroleerd zoodat zij tot goedk&'.ög der rekening advi- seeren. 'i-> Voorzitter dankt de penningmeester voor zijn richtig beheer en de commissie voor haar arbeid. Bespreking Inspecteur en Rijksdienst. Voorzitter deelt vervolgens mede dat een bespreking heeft plaats gehad met den inspec teur betreffende regeling voor de haringcam pagne. Deze regeling is bij de inspecteur in goede aarde gevallen. Iedere visscher en handelaar moet een stuk teekenen dat hij met de regeling accoord gaat. Het werd echter gewenscht geacht dat voor controle iemand uit het bedrijf zitting had in de commissie. Besloten wordt dat het bestuur een en an der zal afwerken. Vanaf Maandag 24 December zijn formu lieren verkrijgbaar aan de vischafslag en bij den heer N. Kaan. Wat betreft de bespreking met den Rijks dienst deelt spr. mede, dat de zeegraskwestie weer is besproken gevraagd werd of het on derzoek reeds zoover gevorderd was dat men de reden van het wegblijven kon verklaren. Spr. kreeg daar te hooren dat juist een Commissie bijeen was die aan dat onderzoek werkt. Uit de namen die spr. te hooroen kreeg bleek wel dat men verzuimd had des kundigen hier in te benoemen. In deze com missie heeft o.a. zitting wethouder de Boer uit Den Helder en zekere Vlaming van Texel. We zullen dus maar weer moeten afwach ten wat de heeren klaar maken. Onze Burgemeester ook in deze commissie te benoemen heeft men blijkbaar maar ver geten. Vervolgens is gesproken over de mosselen- visscherij. Over 14 buitengeslotenen van de Z. Zeesteunwet, de eendenhouders, de vis- schers na 1918, kortom over tal van zaken. We hebben weer veel goede beloften gekre gen, verschillende zaken zijn nog in onder zoek bij den Minister. Spr. raadt de leden dan ook aan om lid te blijven van hun vakbond „Door Eendracht tot Verbetering." RONDVRAAG. De heer J. de Wit vraagt of er niet afgeslagen kon worden in het Nieuw land, Voor velen is het lastig die geen motor hebben om naar de haven te komen. De voorzitter zegt dat de chef van de rijks dienst eischt dat al de visch over de afslag- gaat. Al die pingelaars zou die aan kant schoppen en hij was niet van plan om een stel renteniers te steunen. De heer J. Halfweeg vraagt hoe dit dan staat met de visschers om de Noord. De voorziitter zegt dat zij dan een briefje van de handelaar moeten vragen wat bij de afslag ingeleverd kan worden. Met een beetje goede wil kan dit wel. Men moet te boek staan bij de afslag. De heer Jb. Tijsen (Handelaar) zegt dat hij de procenten heeft willen afhouden om dan later te verrekenen met den boekhouder, dit was voor de visschers een groot gemak, maar dat wilde men niet, die paar centen konden er niet af. Voorzitter zegt nog dat de leden goed zul len doen zich aan de voorschriften te hou den want men kijkt heel krap bij de Rijks dienst. Er behoeft weinig te gebeuren of men gaat tot aftrek of geheele steunintrekking over. Nadat nog eenige vragen van ondergeschikt belang zijn gesteld sluit de voorzitter de ver gadering, wenscht leden en pers een gelukkig Oud- en Nieuwjaar toe. Kerstfeest te Westerland. Uitgaande van de Ned. Herv. Evangeisatie alhier werd met de kinderen der Zondags school te De Ilaukes, Vrijdagavond j.I. het Kerstfeest gevierd in dc Ned. Herv. Kerk. Om 7 uur was het Kerkgebouw tjok vol en opende de heer O. Deen met te laten zingen Ps. 25, vers 1 en 4, gebed en voorlezing van Lucas 2 1 t.m. 20. In het welkomstwoord was het spr. een genoegen zoovelen hier aanwezig te zien. Nadat de kinderen het „Stille Nacht" hadden gezongen vertelde de heer O. Deen de oude maar toch zoo mooie Kerstgeschiedenis. Ter afwissenling werd gezongen, de kinderen getracteerd en volgde een Kerstvertelling door mej. G. de Krij ger. Jammer was het voor de kinde ren, dat mej. de Boer, de leidster der Zondagsschool door ziekte verhinderd was aanwezig te zijn. Door P. Stichter, Zondagsschool-onderwijzer werd dank gebracht aan allen die hadden medege werkt om dit feest te doen slagen. Na dankgebed door den heer O. Deen en (het zingen van Gezang 180, vers 1 en 4 ontvingen de kinderen hun Kerstge schenk om in goede stemming huis waarts te gaan. NieUw Orgel. In de R.K. Kerk te Hip- polytushoef is een prachtig nieuw pijp orgel geplaatst, geleverd door de Orgel bouwers Giesen van Goes. Het orgel werd bespeeld door den organist Evert Koning van Hoorn. Machtig iruischten de schoone orgel klanken door het bedehuis. Tevens werden op dezen dag de hee ren J. Huybers en Jac. Boersen door Z.H. de Paus begiftigd met de gouden medaille „Pi*o Ecclesia et Pontifice" wegens hun 50-jarig lidmaatschap van het Kerkkoor. Herv. Zusterkring. Maandagavond, 24 Dec., 's avonds half acht, Herv. Zusterkring te Hippplytushpef, Kerstfeestviering. Benoemingen in de Hervormde kerk. Bij de verkiezing van twee Notabelen is door de stemgerechtigden der Her vormde Gemeente te Hippolyushoef de heer D. Minnes herkozen en is de heer E. Bays te Westerland gekozen in de plaats van den heer S. Russelman, die voor deze functie bedankt had wegens zijn benoeming tot Ouderling in den Kerkeraad. Tot Diaken in den Kerkeraad is de heer W. de Vries gekozen in de plaats van den heer C. Bakker, die voor her benoeming niet in aanmerking wenscht te komen. VERKIEZING NOTABEL. Zondag is voor de Ned. Herv. Gem. in de Wieringermeer in de vacature ontstaan door het bedanken van den heer Tiesinga. als notabel gekozen de heer H. Sluyter te Middenmeer. SUCCES-NIEUWS. Zondag speelde Succes I een thuiswedstrijd tegen Andijk I. Met 'n iet wat bang gevoel gingen we naar het terrein, want Andijk was toch de club die het sterke Texel een nederlaag had toegebracht, en je kon toch nooit eens weten. Doch eenigen tijd na den aanvang werden onze harten opge lucht, en konden we zien dat onze jongen: niet aan een nederlaag dachten. Andijk had weer haar „groote" keeper onder de lat staan, die wilde 't zeker nu eens probeeren met de Successers, doch hier heeft hij weinig plezier van gehad. Over de wedstrijd 't volgende Om 2 uur laat scheidsrechter Kersvirs uit Halfweg opstellen en brengt Succes de bal aan het rollen. Montulet zendt 't eerste schot in op 't vijandelijke doel, doch de A.-keeper had met de hooge bal geen moeite. Andijk weet even hierna een goal te maken doch scheidsrechter fluit voor buitenspel en wordt dit punt niet toegekend. Een der voorhoede spelers van Andijk komt in botsing met Schot- ting waardoor hij vervangen moest worden. Direct hierop komt Succes geweldig opzetten en is 't Schmitt die voor Succes de score opent 10, hier had de keeper geen flauw idee van dat er geschoten zou worden want hij stond geheel in de verkeerde hoek opgesteld. Bijna onmiddellijk hierop weet Succes haar voor sprong te vergrooten 2—0. Andijk is hierover blijkbaar niet tevreden, want van de aftrap af neemt zij de bal mee en trekt ten aanval. Door een misverstand in de Succesachterhoede verdwijnt de bal geheel onverwachts langs de Succeskeeper en is de stand 2—1. Hierdoor aangemoedigd speelt Andijk een snelle partij en haar aanvallen zijn dan ook steeds ge vaarlijk, vooral haar midvoor was zeer snel, doch de Succesachterhoede wist steeds op tijd in te grijpen. De Succesvoorhoede zat lang niet stil en was deze middag goed op schot. De Succeshalflinie speelde een mooie opstuwende partij en gaf haar voorhoede steeds weer zeer mooie ballen aan, waardoor zij de stand nog voor rust wisten op te voe ren tot 7—1. In de tweede helft duurde het eenigen tijd eer er gedoelpunt werd. Andijk deed wanho pige pogingen haar achterstand te verkleinen doch werd niet in de gelegenheid gesteld, want de Successers gaven niet thuis. Eindelijk is het rechtsbuiten Kuiper welke keurig no. 8 voor Succes in het net jaagt, direct gevolgt door no. 9 van Jan Lont. 't Publiek heft nu het bekende 10-10-10-10 weer eens aan en is het weer Jn. Lont die de A.-keeper voor de 10e maal laat visschen. Nou moet je toch ophouden zou Teun zeg gen, maar zoo dacht Succes er niet over. Opeens komt Grootemaat alleen voor de A.- keeper, doch deze loopt uit en gaat het schot net naast. Andijk roert zich geducht de laat ste 10 minuten en verwachten we ieder oogen- blik een goal van Andijk, doch 't wil niet lukken. Beter ging dit aan de andere kant want Albert gaf de A.-keeper voor de 11e maal 't nakijken en is 't „gekkenummer" precies volgemaakt. Kort hierop fluit scheids rechter voor 't laatst en heeft Succes weer 2 kostbare puntjes te pakken. Succes II was uit naar M.L.D. en speelde een goede wedstrijd en won met 32. De Succes-a adspiranten brachten het er minder goed af en verloren van B.K.C.-a met 7—2. BOLSWARD I SUCCES I. Woensdag, 2de Kerstdag gaat Succes I op tourneé naar Bolsward om daar een vriendschappelijke wedstrijd te spelen. Bolsward speelt 2ë klasse K.N.V.B. Supporters kunnen zich opgeven bij den heer Nieuwbuurt. TEXELSCCES. Zondag 30 Dec. gaan Suc ces I en S. 3 wederom naar Texel. De tocht gaat thans over Den Helder. Supporters wor den verzocht zich zeer spoedig op te geven omdat een en ander vroegtijdig geregeld moet worden. Daar Texel I van Nieuwe Niedorp verloren heeft met 10 belooft dit een bui tengewoon spannende strijd te worden, om dat 't dan gaat om de bovenste plaats. Texel staat nu nog met 1 punt voor. IN DEN WINTER P U R O E bij ruwe en gesprongen handen En bij hoest en verkoudheid Datnpo Beide in doozen van 30 ct. af. Buitengewone 1 Literflesch VAN NEDERLANDSCH FABRIKAAT met 1 Literspot heerlijke TEZAMEN voor den uiterst lagen prijs Fabrikaat WOLDRING en IDEMA N.V., Gr. Verder tal van soorten WIJNEN, ADVOCAAT, BOERENJONGENS, enz. Beleefd aanbevelend Brink, Slootdorp. HMfdpijto, ttie-sptyi bedaart spoedig met titiftthacdl's V/xdecs Per stuk 8 et. Dooi 45 ct. Bij Uw drogist Regeling ontworpen om loonende afzet te verkrijgen bij overproductie tijdens haring-campagne. Leve ring van puf dan aan vischmeel- fabrieken. Zondagmiddag hield de visschersvereeni- ging D. E. T. V. haar jaarvergadering in Hotel de Haan te Hippolytushoef. Aanwezig 89 leden. De heer J. J. Tijsen opent met het gebrui kelijke welkom deze 17e jaarvergadering en releveert in korte trekken de groote hoeveel heid werk die het secretariaat heeft gepas seerd. Hij verwelkomt in het bijzonder de pers die als altijd haar Zondagmiddag beschikbaar stelt. De notulen worden na lezing goedgekeurd, Ingekomen stukken en mededeelingen. Voorzitter deelt mede dat een onderhoud heeft plaats gehad met eenige visschers uit Makkum en andere plaatsen. Dit onderhoud heeft tot resultaat gehad dat ruim 20 visschers zich willen aansluiten als onderafdeeling van D.E.T.V. Hiertegen bestaat geen bezwaar. Pufregeling. De Secretaris leest een consept-contract voor wat waarschijnlijk zal worden aangegaan door de visschersvereeniging „Ons Belang" te Harlingen met een viertal vischmeelfabrie ken te Zoutkamp. Dit contract heeft ten doel, om tijdens de haring-campagne, indien er overproductie is of de prijs van dien aard is dat men de visch voor bijna niets moet geven, de vischmeelf a- brieken dit overcompleet afnemen tegen de prijs van f 6.per 1000 kilo geleverd aan de fabriek. Omgerekend beteekent dit dan een prijs van 8 cent per tal, terwijl men anders maar 10 ct. per kist krijgt of 4 cent per tal. Indien de contingenteering een hooger prijs noodzakelijk maakt zal deze opnieuw worden vastgesteld. Indien mogelijk zal D.E.T.V. een zelfde re geling trachten te treffen. Bestuursverkiezing. Accountant en Belasting - consulent Lid van het Algemeen Verbond van Accountants, gevestigd te Amsterdam. Eiken Donderdagmiddag van 26 uur zitting in café N. KOK, Nieuwstraat te Hippolytushoef. levert U voor de FEESTDAGEN KERSTMIS en OUDEJAAR Appel Beignets, Vanille-wafels, Fransche-wafels, Berliner Bol len en wat verder tot gebak be hoort. Alles franco thuis. Beleefd aanbevelend j. c. v. d. CORPUT, Gebakkraam, Overwelving, ZUTPHEN. HET KOMISCHE HOLLANDSCHE FILMWERK üfmSIm G&vmllen 's MIDDAGS 3 UUR POPULAIRE VOORSTELLINGEN. 99 2e KERSTDAG (26 Dec.) in „Concordia" H.-Hoef. I. CONCERT. II. Opvoering van Klucht in 3 bedrijven. AANVANG HALF ACHT. BAL NA. Het Bestuur der Coöperatieve Boerenleenbank te Wieringen maakt bekend dat ten kantore van den Heer CORN. J. BOSKER. Hippolytushoef Donderdag 27 Dec. voorm. 10—1 en nam. 2—6 uur. Vrijdag 28 Dec. voorm. 10—1 en nam. 2—6 uur. i» Zatex*dag 29 Dec. voorm. 101 en nam. 2—6 uur. ten kantore van den Kassier Den Oever Maandag 24 Dec. voorm. 101 en nam. 2—6 uur. Maandag 31 Dec. voorm. 10—1 en nam. 2—6 uur. Het Bestuur verzoekt aan le. alle rekening-couranthouders hun boekjes in te leveren en zoo het bedrag door rentebijschrijving boven hun credlet komt door storting te zorgen niet boven hun maximum te komen 2e. alle voorschotnemers hun rente tot 31 Dec. en indien nog noo- dig, hun verplichte aflossingen te voldoen 3e. alle spaarders om hun boekjes ter controleering in te leveren, van alle opgevraagde gelden wordt 1/8 provisie geheven. Gedurende de extra zitdagen worden geen crisis-betalingen gedaan. N.B, Wil het s.v.p. niet allen op den laatsten dag aan komen laten,

Wieringer courant | 1934 | | pagina 2