PUROL ï/inlert^fe H. H. LANDBOUWERS. VOOR ROOKERS EN PRUIMERS. een concurrentiemiddel dat door de wijze, waarop tiet wordt gehanteerd en de daardoor gewekte verkeerde in drukken bij het koopeud publiek, ontoe laatbaar moet worden genoemd. Met allen aandrang hebben daarom de Hoofdbesturen der drie Nederland sche Middenstandsbonden zich dezer dagen opnieuw tot den Minister van economische Zaken gewend met het verzoek, ten deze zoo dringend noodi- ge maatregelen met alle kracht te be vorderen en door een wettelijke rege ling een concurrentie-euvel uit te scha kelen, waartegenover het bedrijfsleven zelf vrijwel machteloos staat. Belastingverlaging. Als bijzonderheid in de tegenwoordi ge tijdsomstandigheden kan worden gemeld, dat in de gemeente Oirsciiot de belastingen voor 1935 belangrijk zijn verlaagd. Volgens de onlangs goedge keurde Raadsbesluiten zullen n.1. in die gemeente de opcenten over 1935 van de gemeentefondsbelasting worden verlaagd met 75 en de opcenten op de personeele belasting met 45. Een sparende arme. De 75-jarige J. W. Aarts, wonende in den Stokhoek te St. Michielsgestel, is dood in zijn woning gevonden. De oude man werd in verwaarloosden toestand aangetroffen. Bijna tien ja ren is hij ondersteund geweest door het Burgerlijk Armbestuur en andere instellingen. Thans is afin het licht ge komen, dat hij in zijn woning een be drag van 3000 gulden bad verborgen. Overval met roof te Jjoon op Zand. Landbouwer g>skneveld. - Vier bandieten met f 300 verdwenen In den nacht van Vrijdag op Zater dag is een overval met' roof gepleegd in een alleenstaande boerderij op het land van Kleef te Loon op Zand en be woond door den 70-jarigen landbou wer W. Verhoeven. Vier mannen, waarvan twee gemas kerd, hebben zich door uitsnijding van een raam in de keuken toegang verschaft tot de woning. Zij zijn ver volgens doorgedrongen tot de slaap kamer van den landbouwer, die zoo vast sliep, dat hij hiervan niets merkte. De bandieten grepen den man, druk te hem een prop in den m^d en bon den hem handen en voeten. De indrin gers hebben toen het huis doorzocht en zelfs het licht aangestoken. Zij wer den niet gestoord, daar de boerderij ge heel alleen staat. Twee uur lang heb ben zij gezocht en zij zijn tenslotte heengegaan met een bedrag van f 300 in contanten, het slachtoffer aan zijn lot overlatend. Toen de onverlaten verdwenen wa ren, slaagde de oude man er in de prop uit den mond te halen, doch van de touwen kon hij zich niet bevrijden. Eerst Zondagmorgen hoorde een voorbijganger hulpgeroep. Hij ging de woning binnen en vond de man in zijn benarde positie. Het slachtoffer was zóó vastgebonden, dat de touwen met een mes moesten worden losgemaakt. De burgemeester van Loon op Zand, de heer Mallens en de gemeenteveld wachter, de heer Van der Steen, die on middellijk gewaarschuwd werden, wa ren spoedig ter plaatse. Een uitgebreid onderzoek werd inge steld. Tot nu toe ontbreekt elk spoor, daar de oude man slechts een vaag sig nalement kon opgeven. Kerkelijke huwelijksbevestiging en dankoffer. De Kerkeraad vhn de Geref. Kerken te Aalten heeft aan zijn predikanten op gedragen een stuk samen te stellen, uit te reiken aan verloofden als zij de kerkelijke bevestiging van hun huwe lijk aanvragen. De predikanten hebben daaraan voldaan en de Kerkeraad heeft hun concept goedgekeurd. Daarin wordt allereerst gewezen op de ernstige en eervolle roeping Gods van het huwe lijk. Daarom moet de bruiloft een vreugdefeest met den Heere zijn. Nu is het den Kerkeraad opgevallen, dat de dankoffers, welke de huwenden den Heere op dien dag brengen in de samenkomst, welke speciaal voor hun huwelijksbevestiging wordt belegd, al te gering zijn in vergelijking met de uitgaven, welke voor de bruiloft wor den gedaan. De Kerkeraad acht dit geen goed begin. Het bruidspaar moet den dank van het hart ook brengen in zijn gaven en niet alleen in lied en ge bed. De Kerkeraad spreekt nu de ver wachting uit, dat het bruidspaar zijn gaven met blijdschap den Heere bren gen zal voor de onderhouding van Zijn armen, opdat het met David op zijn zijn hoogtijdag de vreugde der offeren de smaken mag. Herv. Zaandam geen rechtzinnig predikant meer. De Kerkeraad der Ned. Herv. Gem. te Zaandam-Oost heeft met 9 tegen 3 stemmen besloten in de vacature van dr. R. B. Evenhuis, die naar Scheve ilingen vertrok, een vrijzinnig predi kant te beroepen. Aangezien Zaandam West enkel vrijzinnige predikanten heeft en dr. Evenhuis de eenige recht zinnige predikant van Zaandam-Oost was, heeft de Ned. Herv. Gem. te Zaan dam geen rechtzinnige predikant meer, wat de laatste 40 jaar wel het geval ge weest is. De Kerkeraad nam dit besluit, om dat de rechtzinhigen weigerden te be loven, als de betreffende instanties eens rechtzinnig zouden zijn geworden men in de vacature ds. C. Met, die vrij zinnig is, een vrijzinnig predikant te be roepen. De rechtzinnigen van de Ned. Herv. Gem. te Zaandam zijn dus nu aangewe zen op de orthodoxe evangelisatie, waarvan ds. K. O. Finkensieper, hulp prediker uit den Wieringermeerpolder, thans voorganger is. Loonen in de Zaanstreek. Verlaging in het houtbedrijf. De Bond van Werkgevers in het hout bedrijf aan de Zaanstreek heeft voor de aanvaarding van een nieuwe ar beidsovereenkomst voorstellen inge diend bij de orgnisaties van werkne mers. Deze voorstellen behelzen o.a. 'n loonsverlaging van 10 procent voor al le groepen. De bedoeling is dat het nieuwe arbeids-contract 15 Februari zal ingaan. Gesprongen handen,ruwe huid DOOS 30en60ct. BIJ APOTH.en DROGISTEN krijgend, herinnerde aan Ds. Zuidema's intrede, ongeveer drie en een half jaar geleden, prees hem en zijn echtge noote voor de wijze, waarop zij in de zen moeilijken tijd de kerkelijke ge meente hebben geleid, voorgelicht en geholpen, dankte daarvoor namens het gemeente-bestuur en wenschte den scheidende zegen op zijn werk, zegen ook voor hem en zijn huis. Ds. Tollenaar, vasthoudend aan den door Ds. Zuidema gekozen tekst, wees er op, dat deze niet den gemakkelijle sten weg gekozen had. Maar, zegt spr. God heeft gewild, dat gij de verant woordelijke nieuwe taak op u nam God heeft U gekend, r- De heer Wisse, oude^H( fg, dankte ds. Zuidema en 7 °vr^Zuicfe*ha voor hun vele en velerlei arbeid in de gemeente, het steeds open stellen van deur en hart voor jeugd- en andere kerkelijke vereenigingen en verzocht allen staan de het laatste vers van Psalm 134 „Dat 's Heeren zegen op U daal", te zingen. voor de laatste maal sprak daarop ds. Zuidema den zegen uit over zijn eerste gemeente, wier eerste eigen herder hij tevens was. VEEL GEGADIGDEN VOOR NATURALISATIE. Verschenen is de memorie van antwoord op het Voorloopig Verslag der Eerste Kamer no pens eenige ontwerpen van wet tot naturali satie. Naar aanleiding van een bij verscheidene leden gerezen bezwaar deelt de minister van Justitie mede, dat honderden verzoeken nog op afdoening wachten. De negen en zeventig thans voorgedragenen maken een betrekkelijk gering deel uit van het geheel der gegadigden. Hierbij dient in aanmerking te worden geno men, dat naturalisatie van ingeburgerde vreemdelingen de eenheid en saamhoorigheid der bevolking bevordert. Ook leveren de ver plichte stortingen niet onbelangrijke inkom sten op, zij het dat hiervan het een en an der verloren gaat aan (onzichtbare) uitgaven voor het in deze tijden veelomvattend onder zoek. PROVINCIAAL NIEUWS. SCHAATSENRIJDEN. DIJKSTRA EN LANGEDIJK NAAR OSLO. Naar het Hbld. meldt heeft de Koninklijke Nederlandsche Schaatsenrijders Bond beslo ten om de rijders Lou Dijkstra en Jan Lan- gedijk uit te zenden naar de wereldkampioen schappen in het hardrijden op de schaats, welke Zaterdag 16 en Zondag 17 Febr. a.s. te Oslo worden gehouden. Beiden zullen heden per vliegtuig van Am sterdam vertrekken. SPORT. Aideeling I. GEMEENTE ZIJPE. INSCHRIJVING HANDELSREGISTER. Zijpe M. Meijer en Zoon, St. Maartens- brug c. 14, manufacturenhandel Overgegaan aan H. A. Wilbers. GEMEENTE WIERINGEN. 4e klasse. In de aangekondigde wedstrijden in de klasse is enkel SuccesB.K.C. doorgegaan, zoodat er weinig veranderingen zijn gekomen, Alléén Succes heeft thans de bovenste trede bereikt door de 31 overwinning op B.K.C. 't Heeft voor de Successers langs geduurd eer zij 't zoc ver konden brengen, maar thans is t toch gelukt. Echter moeten nog twee wed strijden'gespeeld worden en wel tegen Scha- gen thuis en N. Niedorp uit. Ook de opvol genden, n.1. Alkmaar, Texel en Nieuwe Nie dorp staan er nog mooi voor. Er valt dus definitief nog niets vast te stellen. De stand ls als volgt gesp. gew. gel. verl. v.t. pt. SUCCES 14 9 2 3 56—19 20 Alkmaar 14 8 3 3 32—22 19 Texel 14 7 4 3 38—20 18 N. Niedorp 13 8 1 4 33—27 17 Schagen 13 5 2 6 34—35 12 Andijk 13 6 0 7 35—40 12 B. K. C. 13 4 2 7 22—33 10 D. T. S. 13 3 2 7 23—35 9 Vrone 11 0 1 10 16—55 1 Nederlandsche Veehouderijcentrale De Nederlandsche Veehouderij Centrale maakt bekend dat in de week van 3-9 Maart 1935 op de onderstaande plaatsen gelegenheid zal worden gegeven runderen in de gevraagde soorten aan te bieden. Maandag 4 Maart te Alkmaar 810 uur v.m. Dinsdag 5 Maart Purmerend 810 uur v.m. Donderdag 7 Maart Leeuwarden en Scha gen van 810 uur v.m. Prijzen en voorwaarden als vorige week. De aangiftekaarten, welke verkrijgbaar zijn bij de districtssecretarissen der Gewestelijke Landbouw-Crisis-Organisaties, moeten vóór Zaterdag 23 Februari zijn ingezonden bij de Gewestelijke Landbouw-Crisis-Organisaties, waaronder de betrokken veehouders ressortee ren. Liberalen en Prov. Staten. Voor de Lib. Staatspartij de Vrij heidsbond is de volgende candidaten- lijst vastgesteld voor de verkiezing voor de Prov. Staten voor Noord-Hol land, in Kieskring II -- Den Helder 1. G- J. Lovink 2. W. F. G. L. Dries- sen 3. C. Wagenaar Kzn. 4. mi. D. Breebaart 5. P. Blaauboer Gzn. 6. C. M. Kolff--van Heurn 7. dr. L. Bos wijk 8. G. J. van Leersum 9. P. Vis ser Azn. 10. J. Swaag 11. Joh. de Veer 12. P. Stapel Czn. GEMEENTE ANNA PAULOWNA. Afscheid Ds. S. U. Zuidema. Ds. S. U. Zuidema, die mettertijd naar Solo (Ned. Indië) vertrekt, om zich met de opleiding te belasten van hen, die zich tot den zendingsarbeid in de overzee- sche bezittingen geroepen voelen, nam Zondagmiddag in de, tot de laatste laatste plaats bezette Ger. Kerk aan de Molenvaart afscheid van zijn gemeente. Psalm 144 vers 3 „O Heere, wat is de mensch, dat gij hem kent". was de tekst van zijn afscheidsrede, waarin hij wees op de liefde en trouw van God en zijn gemeente voorhield, dat men wel elkander uit het oog zou verliezen, maar dat het geen afscheid was voor den Heer. Burgemeester Lovink, het woord Zilveren Jubileum. Op Dinsdag 12 Maart a.s. bestaat de Coöperatieve Boe renleenbank te Wïeringen 25 jaar. De algemeene vergadering zal op dien da tum worden gehouden en zal een eenigs zins feestelijk karakter dragen. Candidaat gesteld. Mevr. Kolff-v. Heurn alhier komt in kieskring Den Helder voor op de candidatenlijst van de Vrijheidshond voor de verkie zing Prov. Staten v. Noord-Holland. Politie. Gev. een paar kinderwan- tjes en een blauwe dameshandschoen iEen paar schaatsen. Inl. bij den Gem.-Bode. HET NIEUWE DORP. Officieus is verno men, dat van het nieuwe dorp Wieringerwerf, hetwelk gelijk bekend is plm. 300 M. ten Noorden van de „Terp" zal verrijzen, onge veer de helft der woningen op het grondge bied der gemeente Wieringen zal komen te staan. WERKVERSCHAFFING. Bij den aanvang der week bedroeg het aantal tewerkgestelden bij de werkverschaffing in den Wieringer meerpolder, voorzoover afkomstig uit de gemeente Wieringen, 308. Uitvoeringen „Apollo". (v. V.) Onze Oostelijke jnuziekveree niging heeft Zaterdag en Zondagavond haar tweede leden-uitvoering in dit seizoen gegeven. Zondagavond bij de gehuwden zijn we eens gaan luisteren en we mogen al dadelijk vaststellen, dat hetgeen Joh. v. Glabbeek met de zijnen ten ge- hoore heeft gebracht een zeer mooi concert is geworden. Een muziek-programma wat zich in stijgende lijn begeeft. Ook de bezetting gaat zich nog steeds uitbreiden. Het programma bestond uit vijf num mers en werd geopend jnet de bekende marsch Vieux Camerades van Teike, die evenals de slotmarsch Pan Europa voor „Apollo" geen moeilijkheden meer oplevert. No. 2 en 4 La Cité Meurtrie en Jane d' Are, een tweetal ouverture's werden op sublieme wijze ten gehoore ge bracht. In Jane d' Are, viel ons tevens op dat „Apollo" een goede hoboist heeft die z'n partij uitstekend blaast op dit bij uitstek lastige instrument. No. 3 van bet programma vermelde een piston-polka „Recht en billijk heid" van Joh. van Glabbeek, voorge dragen door den heer Jac. Bakker. Bakker heeft zijn lastige opgave die het nummer was, op lofwaardige wijze geblazen en het bleek weer eens over duidelijk welk een prima kracht dit voor „Apollo" is. Het is een zeer mooi concert gewor den een compliment bovenal aan den directeur. Er is de laatste jaren zeer veel veranderd bij „Apollo". De tooneelclub van „Apollo" had de ze maal weer eens een klucht in stu die genomen en om maar meteen met de deur in huis te vallen, het was een goede greep die men heeft gedaan met de klucht van Frits van Duinen en Piet Nijhors „De Verjongde Professor". Onbedaarlijk is gelachen om de malle situaties, die het stuk bevatten. De tafereelen met de patiënten van de Prof. waren kostelijk. Alleen hij hoede zich voor overdrijving zooals b.v. met het eten. Een stuurman van de groote vaart eet ook met vork en mes en valt niet zoo onbehouwen op zijn boterham aan als neef Jan dit deed. Aankleeding en grime uitstekend. De pauze's waren wat lang. Om kwart over negen was liet concert ten einde en om twaalf uur viel het doek pas. Rest ons nog te vermelden dat de Burgemeester en mevrouw de uitvoe ring bijwoonden Welke met een speci aal woord door den voorzitter van „Apollo" werden verwelkomd. „Apollo" kan op een geslaagde uit uitvoering terug zien. RIGISTRATIE VISSCHERSVAARTUIGEN. Het Gemeentebestuur heeft besloten geen Christelijke Muziekvereeniging opge- gericht te Middenmeer. Het was ons reeds eenigen tijd bekend, dat pogin gen in liet werk werden gesteld, om in de YVieiïngermeer een Clir. muziekver eeniging op te richten. Thans kunnen wij mededeelen dat deze pogingen, met medewerking van verschillende bewo ners in den Polder, geslaagd zijn. Dezer dagen werd tot oprichting be sloten nadat een twintigtal personen zich als lid aanmeldde. Als bestuursleden werden aangewe zen de heeren. J. Bandringa, Veldhoen, E. Schoneveld, J. Struiksma en J. Bosma. De instrumenten worden gekocht bij de firma Cornefa te Eindhoven. Een naam voor de vereeniging is nog niet gekozen, terwijl men met een directeur nog in onderhandeling is. Verzakking Boerderijen. Eenige hoer derijen, welke binnenkort betrokken zullen worden door pachters, gaan reeds teekenen van verzakking geven. Om dit tegen te gaan worden palen onder geheid, waarop beton wordt ge stort. Vestiging. Naar wij vernemen zal de heer Versluis uit Medemblik, welke is aangesteld als jachtopziener in de Wieringermeer, zich te Middenmeer gaan vestigen. Slootdorp. Gezellige bijeenkomst. Het bestuur der afdeeling Vrijzinnig Her vormden „Wieringermeer" organiseert een gezellige bijeenkomst op Zaterdag 15 Februari a.s., in hotel Smit te Sloot- dorp. Mej. van Vliet zal op dezen avond een propagandawoord spreken, terwijl de clamatie en muziek niet zal ontbreken. Het was op de Polderwegen zeer glad. De vierde „winter" in zakformaat die we nu reeds hebben meegemaakt deze winter heeft velen, die Zondag avond en Maandagmorgen op pad waren nog weer leelijk parten ge speeld. Van alle kanten komen de berich- ONS WIERINGERMEERHOEKJE. ten binnen van auto's die geslipt zijn, niet verder durfden rijden, of over kleine afstanden uren "moesten doen. Ook in den Polder waren de wegen zeer glad een automobilist die te Mid denmeer „strandde" zag er maar van af om verder te gaan en overnachtte in Hotel Smit, Het frappanste was dat niet overal de wegen glad waren in dezelfde om geving. In Den Oever was het b.v. flink dooi weer en Waren de straten Zondag avond nat toen wij er vandaan gingen, terwijl in de W.-Meer alle wegen spie gelglad waren. Politie. Gevonden een slinger Che vrolet Auto. Inlichtingen Politie Slootdorp. fc. Slootdorp. Vertrek. Onze plaatsge noot T. Korver heeft te Schagen een winkelpand gehuurd, alwaar hij zich gaat vestigen. Korver was voorheen arb. bij de Cult. Maatsch. Wij wen- sdhen hem met zijn onderneming succes. Slootdorp. Bij voldoende belangstel ling zal begonnen worden voor de arb. in de Wieringermeer varkenshokken te bouwen. Hier zal een geheel nieuw systeem gevolgd worden. De hokken komen namelijk buiten de kom van het dorp. Voor de gezondheid en netheid van liet dorp, zeer zeker een alleszins aan te bevelen stelsel. De huurprijs zal vermoedelijk f 7.50 per jaar bedragen. Alle soorten KUNSTMEST van de Mij „V u 1 c a a n uit voorraad lever baar tegen concurreerende prijzen. Franco thuis. Beleefd aanbevelend J. MEIJAARD Tel. 18 MEDEMBLIK. PROBEERT U EENS Zelfs in de goedkoope soorten reeds een heerlijk pijpje tabak. Verkrijgbaar bij A. VAN OERS te Slootdorp - E. v. d. WAL te Middenmeer I gehoor te geven aan het door de Ver. van Zuiderzeegemeenten tot haar gericht verzoek om de totstandkoming te bevorderen van een nieuwe strafrverordening, waarbij dan voor schepen, die het IJsselmeer bevisschen, het voeren van een nummer en letter verplich tend wordt gesteld. Het gemeentebestuur is van oordeel, dat aan een zoodanige verordening alhier geen behoefte bestaat, omdat hier dergelijke sche pen alle van een dergelijke aanduiding zijn voorzien. Een oude bekende gaat heen. Op 13 Februari 1865, tijdens een zeer strenge winter, werd te Den Oever op Wieringen, een welgeschapen jongen geboren, doch reeds den zelfden dag moest de kleine man, tengevolge van de toen verschrikkelijke koude, met brandewijn, een speciaal bij bakers bekend geneesmiddel voor diverse kin derkwalen, worden ingesmeerd, om dat, volgens de terzake kundige baker, ,,'t erme kiend vroren hankjes ad". 13 Februari a.s. zal dus deze zelfde kleine, in zijn prille jeugd reeds met brandewijn kennismakend en moge lijk bierdoor wel gehard', dank zij dit echt vaderlandsch levenswater, waar ook Oome Keesje niet voor naar de Maan hoeft te gaan, zijn zeventigsten verjaardag herdenken. Nu is 70 jaar wel een gezegende tijd en voor velen een nimmer te bereiken levensmijlpaal, maar toch is het feit dat een onzer inboorlingen uit de kraai en-kolonie dit heugelijke gebeuren hei- denkt. op zich zelf geen vermelding waard in deze kolommen, ware het niet, dat het hier een persoon betreft een van die stille werkers, waaraan velen, zonder dit misschien zelf te we ten, wel eenige dank verschuldigd zijn, omdat het juist een man betreft, die, ondanks zijn vergevorderde leef tijd, iederen nacht trouw heeft ge waakt over het wel en wee van Den Oever, in het bijzonder de Zuiderzee werken, waardoor !hij zeer zeker ge- ruimen tijd in het algemeen belang van de kraaiencolonie, Den Oever, heeft gewerkt. Velen der lezers en lezeressen zul len mogelijk reeds begrepen hebben dat vorenbedoelde persoon niemand an ders is dan Jacob Lont, de nacht wacht der M.U.Z. tevens „Politie-com- missaris", vooral bij de dames goed bekend om de accuratesse waarmede hij, na wakende nachten, des daags de petroleum weet te bezorgen, maar dat weet U wel Wat U echter niet weet is dat Jaap Lont altijd de eerste is die bij brand de brandmeester uit zijn bed weet te trommelen, en Jan Boersen zal menige keer door Jaap achter de vrouw vandaan gehaald zijn bij brand om dan met de motorspuit uit te rukken. Weer of geen weer, vroeg of laat, altijd was hij op het werk te vinden en menigmaal heeft hij, bij hoog wa ter, het M.U.Z.-magazijn en Bosker's smederij voor waterschade behoedt. Nu hij, en dit is wel de donkere scha duw op zijn zeventigsten verjaardag, op 14 Februari 1935, na jarenlange plichtsvervulling, wegens einde dei- werkzaamheden, door de M.U.Z. wordt ontslagen, hopen wij, die veel van nabij met hem kennis maakten, dat hij nog vele rustige avonden bij Moeder de vrouw thuis mag genieten, hoewel Den Oever een trouwe waker is kwijt ge raakt, die niet spoedig vergeten zal worden, vooral niet door hen die de nacht met hem werkten of dienstde den, ook al heeft hij voor deze, voor Den Oever belanglooze, taak, nimmer eenige eerlijke waardeering ondervon den. Wjij, die zeer veel '-nachts met hem vertoefden, zullen het rustig tikkende stokje, bij wijze van groet soms langs de straat schurend, zijn gebogen fi guur, met 's-avonds zijn melkpan- netje in de handen, noode missen, en nog menigmaal aan „de Commissaris" denken. JADO DEJOS. SUCCES NIEUWS. Zondag had dan de ontmoeting plaats tus- schen SuccesB.K.C. Met groote begeerte werd naar deze wedstrijd uitgezien, want. B.K.C. is een elftal waar iedere tegenstander •geducht rekening mee dient te houden, temeer als we de uitslagen van de laatste weken nagaan, b.v. een 1—1 uitslag tegen Texel en een 3—2 tegen Schagen, bewijst dat B. er toch zeker wezen mag. Toch is de B.K.C.-voorhoe- de ons in dezen wedstrijd niet meegevallen en was 't verband zeer vaak zoek, en dan- valt 't niet mee om de Succesbacks te passee- ren. Deze hadden tenminste met de B.-aan- vallen weinig moeite, en wanneer 't toch ge lukte, dan gingen hun aanvallen door slechte schutters verloren door naast te schieten. Echter zal het zeer harde veld er ook wel geen goed aan hebben gedaan want 't ver wonderde ons dat er met zoo'n terreintoe stand nog gevoetbald werd en was 't voor de spelers ook lang niet lekker wanneer een schuiver langs den grond werd gemaakt, ech ter is deze wedstrijd vrijwel zonder ongeluk ken verloopen. Om ruim half drie floot de Amsterdamsche scheidsrechter Coopman de elftallen in het veld en trapt Succes af. Er werd met 10 man begonnen want de Succeskeeper liet weer eens op zich wachten, wat maar al te vaak gebeurd. Spelers die 't dichtst bij het veld wonen komen 't laatst, wat toch niet te pas

Wieringer courant | 1935 | | pagina 2