BLACK-BOy Piet peinst: PRUIM TABAK Nederlandsche Veehouderijcentrale GEMEENTERAAD VAN ZUPL CHRIJSLER (Cabriolet) FLINKE DIENSTBODE H. H. VEEHOUDERS Word( vervolgd Stoere stuurman stuurt door stormen; Stuurboord, bakboord, keer op keer; In zijn mond doet BLACK BOY net zoo; Bakboord, stuurboord, heen en weer. GESAUSDE ZWARE te Oos.ter-Blokker Excellentie 12 van C. Duyn te Wogmeer-Spierdijk Frans Max 83 van Jb. Clay te Baansdorper- meer-Berkhout Excellentie 11 van J. Meurs te Oostwoud Blok Jan van J. Wagenaar te Spanbroek Henriot van P. Wijdenes te Twisk Prins Wil lem van J. Wit Jbz. te Hauwert Hol lander 8 van N. Appel te Schagen Frans Max 109 van .A Francis te Scha gen Henriot 3 van Proefzuivelboer- derij te Hoorn. Voor de drie-jarige en oudere stie ren vielen de bekroningen ten deel aan Hendrik van W. Jimmink Hz. te 't Zand, eerste prijs A Thompson: van P. Spaan te Stompetoren eerste prijs B ;Frans Wodan 25 van H. No bel te Barsingerhorn, tweede prijs Karei van M. Bakker te Wieringen, derde prijs. De Nederlandsche Veehouderijcentrale maakt bekend, dat na 11 Mei a.s. door haar geen ongemerkte biggen meer zullen worden ingenomen. GEMEENTE WIERINGEN. POLITIE. Gevonden een grijs wollen hee renhandschoen. Inl. Gemeentebode, H.-hoef. SUCCES-NIEUWS. Succes 2 speelde Zon dagmiddag voor de Goudenkruiswedstrijden een thuiswedstrijd tegen M.L.D. I van de Kooy. Succes liep hard van stapel en wist reeds in het eerste kwartier een 30 voor sprong te behalen. Na nog wat heen en weer getrap met de doelen om beurten in gevaar wist Succes haar voorsprong nog te vergroo en ten was het 40. Hierna krijgt M. een penalty te nemen welke in een doelpunt werd omgezet. 41, met welke stand de rust inging. In de tweede helft was M. er iets beter in gekomen en was steeds 't meest in den aan val, doch brachten 't niet veel verder dan de S.-verdediging. Beide partijen wisten elk no-i twee doelpunten te scoren, zoodat de eind stand op 63 kwam te staan. De aangekondigde wedstrijd Succes I— B.K.C. I ging niet door daar B.K.C. zich te ruggetrokken had voor de Rauehbekerwed- strijden. BIJ SUCCES LANGS DE LIJN. (Wegens omstandigheden eerst heden geplaatst.) Verleden Zondag ben ik naar Middenmeer geweest naar het voetbalfestijn, want dat was hetToen ik op het Flevoterrein arri veerde speelde Flevo I tegen Oudesluis I. Het was een mak partijtje en Oudesluis wist tenslotte de winnende goal te maken. De Flevomannen zijn me niet tegengevallen voor een nog jonge vereeniging van 1 jaal oud, wordt er toch al aardig gevoetbald. Als we bedenken, dat Succes, verleden jaar haar tienjarig bestaan heeft gevierd, dan kan Flevo in zoo'n tijdsverloop nog heel wat la ten zien. Het was al bijna vier uur geworden toen Succes I en Alkmaarsche Boys in het veld kwamen, dit moest het hoogtepunt van den middag zijn en velen waren ook voor dezen wedstrijd naar de Meer gekomen. Een 700 man schaarden zich langs het lijntje, doch of ze alle 700 entrée betaald hebben, betwijfel ik, want van alle kanten kwamen de toeschouwers het terrein op en op de meeste plaatsen was geen controle zooiets is toch ook een hoofdzaak en daarom een volgende maaldenk om de dubbeltjes We zou den kunnen zeggen, dat het feestvieren in de Meer er deze keer Russisch toeging want in de pauze hebben we de Don Kozakken mee gemaakt, ze hebben gezongen en gedanst tusschen een groote schare van kijklustigen. Nu nog iets over de wedstrijd. Jammer dat onze ploeg met 6 invallers moest verschijnen, het was geen propagandavoetbal, dat gegeven werd, doch het viel me toch niet tegen ook. Voor den wedstrijd werden onze blauw zwarten nog in de bloementjes gezet door Alkm. Boys en door Flevo net echt hè De Boys vond ik nu niet direct bijzonder ik had gedacht dat Succes er dik aan zou gaan, doch de reserves hebben hun best gedaan en met de rust was de stand 10 voor de Boys. Piet in het doel onderscheidde zich af en toe door mooie staaltjes keepwerk te laten zien en hij moest nogal eens een applausje in ontvangst nemen. Na de rust iets beter spel van de Boys, dat met 3 doelpunten werd beloond, waarvan ons inziens er één niet heeft gezeten, doch de scheidsrechter is ook een mensch en kan ook fouten maken. Bijzonder in zijn rol vond ik hem trouwens niet. Dirk wist nog een tweetal mooie puntjes te maken en toen was het einde er. Het was een aardige wedstrijd doch lang geen derde klasse peil, doch dat zullen we hoop ik nog wel eens over doen te gen de Boys. We zijn ook nog even bij de prijsuitreiking wezen kijken in Hotel Smit, we hebben nog genoten van het Russische dansmuziek en toen ben ik op mijn fiets gestapt en weer naar Hippo gepeddeld. Met de bus naar zoo'n feest valt ook niet mee, want ze laten de menschen soms in de steek. Zonder wat te zeggen vertrekken de bussen en de passagiers, moeten dan maar zien hoe ze thuis komen. Zal daar eens wat meer op gelet worden Ik hoop van wel. Tot de kijk dan. CUPIDO. V. C. J. B. Vergadering op Woensdag 1 Mei te Oosterland. Een groet van Kroonprins Wilhelm aan zijn Wieringer vrienden. Burge meester Ivolff ontving heden van Kroon prins Wilhelm, die zich aan boord van stoomschip Columbus op de terugreis van Madeira bevond het volgende tele gram „Op terugtocht van Madeira zend ik van de nabijheid van Texel aan alle Wieringers mijn hartelijke groeten." Wilhelm, Kroonprins. GEMEENTE ZIJPE. SCHAGERBRUG. Voor de a.s. gemeente raadsverkiezing voor de gemeente Zijpe zijn ons de volgende candidaten bekend, welke zijn gesteld Voor de Vrijz. Democraten: G. Appel, V. Bakker, P. de Boer (aftr.) E Bos, P. Doorn, (aftr.) K. Jansma (aftr.) C. v.d. Sluijs (aftr) H. Swan en Jb. Zeeman Dz. Voor de R. K.: P. Appeldoorn, Joh. C. Bruin (aftr.) H. Dignum (aftr.) C. Commandeur, N. Filmer, W. E. J. Doedens, J. Komen, J. E. J. Kramer en P. Schilder. Voor de S.D.A.P. C. Nannis (aftr.) Jn. Blom (aftr.) H. C. Veltman, Mej. M. Vriesman-Slot H. Rens (aftr.) Jb. Kindt, P. Koopman, J. C. Bellis, H. Blok, A. Burger, Mej. J. den Das- Glas, J. Kouwenberg, Jn Timmerman en S. Wiersma. St. MAARTENSBRUG. In den nacht van Zaterdag op Zondag brak brand uit in een door 3 gezinnen bewoond perceel, n.1. de ge zinnen De Leeuw, Schenk en Kooij. De bewo ners moesten in nachtgewaad vluchten en niets kon gered worden. De inboedel van de twee eerst genoemden was verzekerd; die van den heer Kooij niet. Vergadering van Maandag 29 April 1935, des namiddags 1.30 uur. Tegenwoordig alle leden. De Voorzitter opent de vergadering waarna goedkeuring volgde van de notulen van de bijeenkomst van 19 Maart 1935. 1. Mededeelingen en ingekomen stuikken. a. Mededeeling inzake goedkeuring Winkelsluitingsverordening en veror dening op de heffing van opcenten op de gemeentefondsbelasting. b. Mededeeling inzake aanneming der benoeming tot onderwijzeres door G. J. A. Groen en A. Kaptein. c. Mededeeling inzake niet-aanne ming( benoeming tot plaatsvervangend lid stembureau door A. Appel en J. C. Bellis. d. Proces-verbaal kasverificatie bij Gem.-Ontvanger. De voorzitter deelde mede dat op 25 April kasopname was gedaan. In kas was f 1930.77, op de Postreke ning f 981.90 en belegd bij de Coop. Zui bank te Alkmaar f 2005.66. Alles werd in volmaakte orde bevonden. e. Mededeeling inzake vaststel ling nieuwe salarisregeling voor Bur gemeesters, Secretarissen en Ontvan gers in Noord-Holland. f. Adres van den Bond van Nederl. Brouwerijen betreffende het maximum aantal voor verloven A. k. Afschrift van het Kon. Besluit waarbij aan den heer J. de Moor eer vol ontslag is verleend als Burgemees ter dezer ge^rieente. h. Schrijven van Ged. Staten dat de goedkeuring van het besluit tot aankoop van een stuk grond van den heer Go vers, is verdaagd. Verzoeken om ontheffing van hon denbelasting, dienst 1935. Verschillende aanvragen om ont heffing werden geheel of gedeeltelijk ingewilligd. Voorstel tot onderhandsche verhu ring van een stukje tuingrond nabij Petten. B. en W. stellen voor over te gaan tol (onderhandsche verhuring, voor den tijd van 5 jaar (1935 t.m. 1939) van. een stukje tuingrond, gelegen in den Lei- hoek, aan den tegenwoordigen huur der D. Brommer Sz. te Petten tegen een huurprijs van f 5.— per jaar. Algemeen goedgevonden. Voorstel inzake het verstrekken van extra hulp aan werkloozen in '35 (z.g. steunverleening B.) Naar aanleiding van de circulaire van het Nationaal Crisis Comité d.d. 30 Maart 1935 betreffende extra hulp aan werkloozen in 1935 (steunverlee ning B.) stellen B. en W. voor, even als het vorige jaar, ook voor het jaar 1935 extra steun aan werkloozen te verleenen. Maximaal mag over 1935 voor extra steun B worden besteed f 10.- per werklooze. Van dit bedrag neemt het N.C.C. 70 pCt. voor zijn re kening, indien de Gemeenteraad '21 pCt. van dit bedrag beschikbaar stelt. Ter bepaling van het aantal werk loozen zal worden genomen het ge middelde cijfer over de eerste 10 maan den van 1934. Voor deze gemeente be draagt dit gemiddelde 141. B. en W. stellen voor, voor het jaar 1935 een bedrag van 141 x f 2.10 is f 296.10 beschikbaar te stellen en de uitvoering der regeling wederom op te dragen aan het Plaatselijk Crisis Co mité. Het voorstel van B. en W. werd met algemeene stlemmen goedgevonden. Benoeming van de niet-ambtelijke leden der Schattingscommissie (art. 57 e.v. der wet op de Inkomstenbelas ting 1914.) B. en W. stellen voor de aftredende leden, de heeren J. Bruin Cz., D. de Leeuw Wz., J. de Moor en J. A. de Wit, opnieuw te benoemav %ot niet ambte lijke leden der sltyTngscommissie, zulks voor het tijdvake van 1 Mei 1935 tot 1 Mei 1939. Na stemming werden al de aftreden den herbenoemd en namen allen hun ne benoeming aan. Verzoek van den Zijper Bestuurder- dersbond om de georganiseerde arbei ders, geplaatst bij een der werkver schaffingen, een toeslag op het loon te verleenen van 2 cent per uur. De voorzitter zegt dat de meerder heid van B. en W. voorstellen niet op het verzoek in te gaan. De hieer Nannis, als minderheid in het College van B. en W., breekt een lans voor de georganiseerde arbei ders om het verzoek in te willigen. Deze toch betalen een niet gering be drag aan contributie voor de werkloo- zen-verzekering. Zij getroosten zich dus extra uitgaven en toonen verant woordelijkheidsgevoel te bezitten. Voor heen werkten de georganiseerden een paar uur per week langer, om iets hooger loon te kunnen verdienen, dan de ongeorganiseerden. Maar dit kan thans niet meer. De voorzitter zegt te betwijfelen als de Raad het verzoek toestaat, of de Minister hieraan zijn goedkeuring zal jhechten. Ten tweede is het nu al zeer i moeilijk om menschen uit de werkver schaffing, in het vrije bedrijf te krij gen, met het oog op het loon. Wordt dit met 2 cent verhoogd, dan wovdt dit nog bezwaarlijker. Wij hebben de ondervinding, zegt de voorzitter, dat arbeiders in het vrije bedrijf niet wenschten te werken. De heer Dignum meent dat dit men schen zijn, die in het vrije bedrijf zijn weggeloopen. De voorzitter bevestigt dit. Ze zijn toen weer bij mij gekomen zegt spr., met verzoek in de werkverschaffing te worden geplaatst. De heer Nannis drukt zijn spijt er over uit dat de voorzitter dit geval aanhaalt om de Raad te overtuigen het verzoek niet toe te staan. Als een paar menschen zoo iets doen, gaat het toch niet aan om onze 300 georganiseer de menschen daarvoor te laten boeten. Ge-informeerd wordt wat de kosten zijn, bij inwilliging van het verzoek. De Secretaris zegt dat de gemeente hiervoor een gering percentage moet bijdragen. De heer Doorn merkt op dat als het de gemeente weinig kost, er geen be zwaar ip heeft het verzoek in te wil ligen. Om dezelfde .redenen zou de heer Dignum ook het. verzoek willen toe staan. Het verzoek wordt nu in stemming gebracht en aangenomen met op één na algemeene stemmen, die van den heer Van der Sluijs. - Vaststelling pensioensgrondslag van G. J. A. Groen als onderwijzeres aan de o.l. school te St. Maartensbrug. Voorstel tot intrekking van het Raadsbesluit van 19 Maart j.1. tot vast stelling eener verordening houdende wijziging van het tarief der belasting voor in koffiehuizen geplaatste bil j art en. Ingekomen is een schrijven van Ged. Staten dezer provincie, betreffende het niet goedkeuren van bovengenoemd besluit, daar de heffing van het per centage op de gemeentefondsbelasting voor deze gemeente op het maximum is gebracht- Met algemeene stemmen wordt be doeld Raadsbesluit ingetrokken. Verzoek van W. Meijers te 't Zand om verhooging van de indertijd toege kende vergoeding van de kosten van schoolbezoek als bedoeld in art. 13, le lid, der Lager-Onderwijswet 1920. Gezien den financieelen toestand van adressant stellen B. en W. voor het verzoek in te willigen en de bij Raadsbesluit van 13 Dec. 1932 toege kende vergoeding van f 15.— per jaar te verlioogen tot f 27.50 per jaar, in gaande 1 April 1935. Met algemeene stemmen wordt het voorstel van B. en W. aangenomen. Verzoeken van A. Rentenaar, M. Schieken, N. Snip en P. Kort om ver goeding van de kosten van schoolbe zoek als bedoeld in art. 13, le lid, der Lager-Onderwijswet 1920. Adressanten laten hunne kinderen onderwijs, genieten aan de Christelijke school te Schagen. Het vervoer ge schiedt per autobus. Adressanten vra gen de volgende vergoeding voor het vervoer A. Rentenaar, St. Maartensbrug, voor zijn zoontje Jolhan, f 46.08 per jaar M. Schrieken, Stolpervlotbrug, voor zijn zoontje Johan, f 60 per jaar P. Kort, Stolpen, voor zijn kinderen Johanna en Hazina, f 63.48 per jaar per kind. B. en W. stellen voor om de verzoe ken in te willigen, behoudens het be drag van M. Schrieken, daar B. en W. dit wenschen te bepalen op f 30.- De heer Doorn zegt dat er wel niet veel aan te doen zal zijn, maar Spr. wijst er op dat het vervoer feitelijk toch niet voor een jaar, maai* b.v. voor 10 maanden is. De Secretaris licht toe dat de ouders ONS WIERINGERMEERHOEKJE. Brandmelding. Tot nader bericht dient in voorkomende gevallen brand gemeld te worden bij den hoofdbrand meester, den heer J. Jaspers, Toren straat 6 Middenmeer en bij diens afwe zigheid bij den heer J. Kingma, Kanaal weg 19 Middenmeer. Telefonische brandmelding kan als steeds naar nr. 19 (doorverbinding) Middenmeer) geschieden. Veranderingen van Zaken te Slootd. Naar wij vernemen heeft de heer S. de Graaf te Slootdorp besloten zijn melkhandel met aanverwante artike len op te heffen. Welke bestemming of dit winkel pand nu zal krijgen is nog niet bekend, in ieder geval geen melkzaak meer daar de eigenaresse de fa. A. King ma met den heer P. Kistemaker hierover een overeenkomst hebben ge maakt. De heer B. Oegema die een groen- tenhandel heeft te Slootdorp, gaal. dit pand eveneens toebehoorende aan de fa. A. Kingma - ook verlaten. De heer Oegema gaat een nieuw pand in de Kerkstraat betrekken, waarin hij zich uitsluitend op de brandstoffenhandel en expeditie gaat toeleggen. Het winkelpand wat de heer Oegema gaat verlaten is gekocht door den heer J. Y. Holtrop, thans nog bedrijfsleider bij de Cultuurmij. De winkel wordt zoodanig; inwendig veranderd dat een gedeelte wordt inge richt voor melkhandel en de andere helft voor groentenhandel. Flevo-Nieuws. Werd aanvankelijk aan R. Hooiveld per 1 Aug. 1936 pas dis pensatie verleend door de N.14.V.B. om van de vereen. Aartswoud naai' Flevo over te kojnen, thans is op het beroep hiertegen bericht binnengeko men, dat deze speler reeds per 1 Aug. 1935 uit mag komen voor Flevo. Politie. Gevonden een Cocoslooper Inl. Politie Slootdorp. De verjaardag van Prinses Juliana. Ter gelegenheid van H.K.I1. Prinses Juliana's verjaardag waait de vlag van alle openbare gebouwen in de Wierin germe.erpolder. De emeltenplaag. De emeltenplaag bepaalt zich niet meer tot enkele per- ceelen, doch een groote oppervlakte krijgt het te kwaad. De cultuur maat schappij bindt den strijd tegen het on gedierte krachtig aan. Bij gunstig weer zijn er een dertigtal arbeiders aangewezen om Parijsch groen te zaaien. Dit vergift wordt gemengd met zemelen, en is uitermate licht, zoodat bij avond gezaaid wordt, dat is omdat men dan minder last van ver waaien heeft. Ontslag. Gaf het boompjes- en struik gewas-planten een tijd aan extra han den werk, nu het ten einde loopt, kre gen een 15-tal jongens weer gedaan werk. Wel erg jammer, temeer daar jeugdige personen o zoo moeilijk an ders aan de slag komen. Koolzaad in bloei. Niet dat overwel digend prachtig gezicht als de bollen velden levert de Meer op, maar ook zij kan bogen op bloeiende velden. Het koolzaad, waarvan een vrij groote op pervlakte bezaaid is staat in bloei, en is toch ook alleszins, waard om er een kijkje te gaan nemen. Mede tengevolge van het koude ruwe voorjaarsweer munt het zaaid niet uit, door extra ge was. de vergoeding, ontvangen en deze een overeenkomst hebben getroffen met een autobus-ondernemer voor het ge heele vervoer. De heer Jansma vraagt, waarom de bedragen zoo verschillend zijn, b.v. vanai Stolpervlotbrug is het bedrag hooger dan vanaf St. Maartensbrug. De Secretaris zegt dat deze bedra gen indertijd van hoogerliand zijn vast gesteld. De heer Van der Sluijs merkt nog. op dat adressanten met de toegestane bedragen niet toe kunnen en in de toekomst zullen zij zeker trachten hierin wijziging te brengen. Met algemeene stemmen worden de verzoeken toegestaan. De voorzitter zegt dat nog op de agenda staat afscheid van den Bur gemeester, maar wil dit even uitstel len tot 3 uur. De rondvraag levert niets op en er wordt een pauze ge houden tot 3 uur. Afscheid van den Burgemeester. Geboren W1EBO, zoon van D. POOT W. POOT - KNOPPERTS. Middenmeer, 26 April 1935. Havenstraat 8. voor elk aannemelijk bod TE KOOP. Prima in orde. PG. OBERMAN Middenmeer. TE KOOP EEN MAAIMACHINE, DEERING, en een gecombineerde MARTIN, beide in prima staat. Te zien en te bevragen bij N. KLERK, Molenweg, Slootdorp, na nam. 7 uur. GEVRAAGD. HOTEL SMIT SLOOTDORP. laat uw HENGSTEN, STIEREN, VARKENS VAKKUNDIG CASTREEREN. Aanbevelend A. KOOMEN, Zwaagdijk z 181. moet geven voor jongere krachten, dat het mij toch nog zwaar valt. Ik had mijn betrekking lief, ik ben gebo ren Zijper en in hart en ziel Zijpenaar, het was een behoefte voor mij gewor-, den voor de Zijpe en zijn ingezetenen te werken. Zeker, ik zal jnijn tekort komingen als Burgemeester hebben gehad, maai* ik heb als Uw Burgemees ter naar mijn beste weten en naar mij was gegeven, mijn plicht gedaan en getracht Uwe belangen, zoo goed mogelijk te behartigen, die overtui ging heb ik voor mij zelf. Mijn loop baan als Burgemeester is wel zeer afwisselend geweest. Ik heb zeer aan gename, maar ook onaangename tijd perken meegemaakt, in die ruim 21 jaren. Maar vooral in die onaangena me perioden had ik een steun en een hulp, die mij door die tijden heen wist te helpen, en mij de moed en kracht gaf door te gaan op de weg, die ik meende te moeten volgen. U allen heb ben mijn beste vrouw gekend, die be laas, deze dag niet heeft mogen bele ven, maar dat was mijn steun en hulp en raadgeefster. Ik weet, U allen heb ben haar giekend in haar leven en haai- medeleven waar hulp en troost noodig was. Het is nu 37 jaren dat ik voor de ge meente heb gewerkt en geijverd. In December 1898 weid ik gekozen tot lid v.d. Gemeenteraad, in 1907 be noemd tot Wethouder en in 1914 viel mij de eer te beurt benoemd te worden tot Burgemeester Uwer gejneente. In het zelfde jaar 1914 brak de groo*e wereldoorlog uit. Ik werd daardoor direkt als pas benoemde Burgemees ter voor veel werk, maar tevens voor zeer moeilijke problemen gesteld, die mij groote moeilijkheden gaven. Toch was dat een tijd in mijn Burgemeesters loopbaan, waarin ik veel heb geleerd en tevens veel ondervinding heb opge daan, waarvan ik in latere jaren ze ker van heb geprofiteerd. De voornaamste besluiten en voor Te 3 uur vereenigden alle Raadslc- de gemeente belangrijkste gebeurtenis den zich weder rond den tafel en wa-'sen zijn in die tijd wel geweest ren talrijke personen op de publieke In de vergadering van 19 Juli 1927 tribune en in de Raadszaal aanwezig.'werd tot tijdelijk Secretaris der ge- Wij merkten o.a. op het personeel van de Gemeente-secretarie, de Gem. Opzichter, de Ontvanger, de twee ge- neesheeren, de politie, de Conciërge, die twee Wijkverpleegsters, de Hoofden van de O.L. School te Schagerbioig en 't, Zand, Regentessen en Regenten van het. Algemeen Armbestuur, Collega's Burgemeesters van Callantsoog, Schoorl en Barsingerhorn, oud-Burge meester van Barsingerhorn, het Be stuur van de Vleeschkeuringsdienst en anderen. Burgemeester De Moor richtte zich van zijn plaats op en sprak o.m. het volgende Mijne Heeren, Dit is dan nu de laatste raadsverga dering die ik met U heb gehouden. Mijn tijd om Uw voorzitter te zijn is afgeloopen. Ik zal afscheid van U jnoe- ten nemen als Uw Bungemeester. Ik wil U wel erkennen, ofschoon mijn leeftijd meebrengt dat men ruimte meente benoemd den heer J. A. de Boer en in de vergadering van 27 Sept. van dat zelfde jaar werd den Heer J. A. de Boer tot Secretaris benoemd. In de vergadering van 30 Sept. 1920 werd besloten over te gaan tot de bou wing van 10 woningen door de Bouw- vereeniging Zijpe. In de verg. van 13 Dec. 1921 werd liet voorstel aangenomen tot aanslui ting hij het Provinciaal Waterleiding bedrijf. In de verg. van 4 Juli 1922 besloot de verg. tot electrificatie der gemeente. 1 Maart 1927 werd het besluit geno men tot aankoop van een magirus mo tor brandspuit, en op 12 Dec. van dat zelfde jaar werd het besluit genomen tot het houwen van een nieuwe school te Schagerbrug. 24 Januari 1928 nam de Raad het be sluit tot het bouwen van een nieuwe school te Oudesluis. Op 1 Mei 1929 had de vereeniging

Wieringer courant | 1935 | | pagina 2