VEISENEESMfODHEH DE FU1F-AV0ND V.V. „SUCCES." FLEVOI KAMPIOEN 3e KLASSE C. A. VAN OERS, SLOOTDORP, H. H. VEEHOUDERS ZITTING 7. Vaststelling suppletoire begroo ting 1934. 8 Vaststelling begrooting 1935 met bijbehoorende begrooting Grondbe drijf. 9. Voorstellen met betrekking tot de Bloembollenveiling' te Breezand. (Zie ingezonden prae-advies.) 9. Rondvraag. De Voorzitter, LOVINK. Een duur pretje. Den jongeheer en A. Keppel en M. Bakker waren Zondag met een gehuurde auto naar een pretje geweest te Wijdenes. Op den terugweg- nabij 'Benningbroek zijn ze met een flinke vaart tegen een boom gereden. Beide jongens werden vrij ernstig in het gelaat gewond en door een arts aldaar verbonden. De wagen werd zeer gehavend en moest men achter laten, zoodat dit uitje wel zeer duur voor de Heeren zal worden. Mooie uitvoering. Ondanks eenige concurrentie van het Knalfeest te Kleine Sluis en Circus Henny Bree zand, was de zaal van den Heer Ros sen, waar de Tango haar uitvoering gaf, goed bezet en door dit aandachtig publiek is volop genoten zoowel door De Tango als door de medewerkende Hoornsche Accordionclub, bestaande uit een 20-tal personen, is een prach tig programma afgewerkt, wat veel ap plaus oogstte. We zien het Hoornsche gezelschap nog graag eens terug. Regelings Commissie Uitvoering. Zaterdagavond is opnieuw vergaderd door verschillende bestuursleden van vereenigingen, om een goede verstand houding te krijgen met het geven van uitvoeringen. Nog echter ontbraken eenige afgevaardigden. Japimer, want ze dienen te zien dat een regeling van uitvoeringen zoowel voor de vereeni gingen als voor de Zaalhouders van groot belang is. Het voorloopig be stuur is samengesteld uit de Heeren C. P. Weijers, W. de Jong en C. Raap, die ook zullen trachten de nog niet aangesloten vereenigingen hiervoor te bewerken en wel zoo spoedig moge lijk. We hopen van harte dat de hee ren zullen slagen. B.K.C. I H.R.C. II 1—0. Mooi voet- balweer en mooie sport gaven deze 2 elftallen en we hebben B.K.C. de ge- heele Competitie niet beter zien spe len en de nederlaag zal de racingers ook niet lekker zitten, en nu, heeft B.K.C. deze overwinning ten volle verdiepd Oaze meening ja. Wel was H.R.C. technisch beter onderlegd, doch de onzen speelden vol vuur en over rompelend. Het eenige doelpunt in de zen wedstrijd was niet fraai een schui ver van kleine Jan de Schipper liet de keeper van H.R.C. gaan, blijkbaar van gedachte, dat de bal naast zou loo- pen, doch ze liep precies in de hoek. De B.K.C. achterhoede Prins, Tauber en v. Teulingen stond pal tegen de stormloopen van H.R.C. Nog pioet Tan ber nog even inspelen om i n moeilijke oogenblikken zijn partners te begrij pen, doch zijn wegwerken was af ook een woord van lof hiervoor aan v. Teulingen die wel de meeste aanvallen brak, goed bijgestaan door de links half K. Steerivoorden, die een schitte rende wedstrijd heeft gespeeld, daar liet voor de gevaarlijke rechtervleugel van H.R.C. geen door komen aan was. Ook Hoep en J. Steenvoorden droegen in de midden-linie veel bij. De rechter vleugel Nic. en J. v. Wees was keurig op dreef. Kleine Jan was weer enorm in zijn werken, terwijl Nic. zeer goed voldeed. De buitenwenk midvoor was goed. Jammer dat hij wat langzaam is in het beoordeelen der aanvallen. Veel en veel meer schieten Lagendaai! Kleine Jan moet als linksbinnen nog wat wennen. Een goede wedstrijd speelde Jac. v. Wees, deze komt er bij de wedstrijd weer beter in. GEMEENTE WIERINGEN. SUCCES-NIEUWS. Zondag speelde Succes I voor de Rauchbeker-wedstrijden een uitwed strijd tegen Assendelft I en is deze wedstrijd voor de Successers op 'n fiasco uitgeloopen, want de Successers werden met een 41 ne derlaag naar huis gezonden. Verleden jaar was Succes van Assendelft ver weg de baas doch thans waren de blaadjes omgekeerd. SCHOOLWEDSTRIJDEN. Voor de school- wedstrijden voor a.s. Woensdag zijn de vol gende wedstrijden vastgesteld 2.30 uur H.-hoef 2 Chr. School. 4.00 uur R.K. School Den Oever. WIELERCLUB „WIERINGEN." Onder gun stige weersomstandigheden en veelpubliek werd er door de A. en B.-klasse een koppel wedstrijd gereden met aflossing. Door de A. Klasse 80 K.M. (40 ronden) met 5 klassemen ten. B. Klasse 42 K.M. (21 ronden) 3 klasse menten. Er werden schitterende tijden ge maakt door alle koppels. Jammer was dat KlinkMeijer door een vergissing de strijd staakte. De uitslag was als volgtA. Klasse No. 1 Reijkers alleen 12 punt.No. 2. Ottens Korshuize 15 punt. No. 3 HegemanHoep 14 p. B. Klasse 1 L. BoodHeeres 14 p. 2. Lou- werseGlim 11 p. PlooyVisser—Faber 10 p. CornelissenLutj eboerOptholt opgegeven A.s. Woensdag 22 Mei 7.30 en a.s. Vrijdag 24 Mei 7.30 training. Aller opkomst gewenscht. Door een der jongens is j.1. Zondag een za- deltasch met gereedschap .verloren. Zoo ze gevonden is, zien we gaarne terugbezorging tegemoet. „Huisverzorging" Het bestuur van „Huisverzorging verzoekt degenen, die nog geld van de door hun verkochte loten onder hun berusting; hebben dit even af te willen dragen aan G. de Haan-Bosker, Nieuwstraat 17. Hetzelfde wordt verzocht aan degene die nog blikjes met loten of het geld hiervoor in hun bezit hebben Liefst vóór Donderdag a.s. - Voor Den Oever kan een en ander ook bezorgd worden bij T. Kooij-Kos- sen en voor de West bij N. Blaauboer- Hermans. De Wieringer Oliebollen dag. 5 Oliebollen voor een kwartje en 10 loten toe. Degenen, die Donderdag warme Olie bollen op bepaalden tijd thuisbezorgd willen hebben, gelieve dit aan te vra gen voor Den Oever bij Mej. Dina Brinkman; voor Westerland bij Mevr. Cornelissen voor Oosterland biji Mevr. Bakker—Kuut en voor II.-Hoef bij de Dames G. de Haan—Bosker, G. Kaan—Koorn en A. Buma—Lens. In iedere wijk zullen enkele Dames Donderdag huis aan huis oliebollen te koop aanbieden. BOLLENDAG. Als de kranten weer gaan schrijven „Bollendag" breekt weldra aan, En je ziet in» 't vroege voorjaar Veld aan beid de bloemen staan, Tulpen, hyacint en narcis, Geurig, fleurig, teer en zacht, Raak je steeds weer in verwarring Over zulk een bloemenpracht. Neerland eert zijn bollenstreken, 't. Is ook iets om trots te zijn. Neerland vindt die bollendag en Altijd maar weer even fijn Nu de bloemen gaan .v-e-rwelken, Hare .tinten weer vergaan, Vangt in Tlippo overmorgen 'n Nieuwe bollenfeestdag aan. Men laat U zien een bolgewasje, Smaakvol als een orchidee, 't Bruin, als was 't bestrood met snee. Dat de bollendag mag slagen, Dat ge haar in vreugde viert, 'k Geloof dat dan ons bolgewasje, Menig; binnenkamer siert. Reeds de geur zal koopers trekken 'n Lootje uit de loterij Krijgt U bovendien en gratis Er voor niemandal nog bij. Komt dus burgers, naar de bollen, Allen op naar Flora II, Eerste bollendag in Hippo Afgesproken U doet mee Ik gaf U een bloemenversje Toe, doe mij nu ook een lol, Koopt U allen overmorgen 'n I-Iuisverzorgings-oliebol. (Nadruk verboden.) ernstige hoofdwonde had opgeloopen. Naar we van ooggetuigen verne men, treft de chauffeur in het geheel geen schuld. De toestand der kleine was Zondagmorgen nog heel ernstig, doch gaf eenig hoop. Maandag echter was de toestand weer minder goed. Een glorie-dag voor B.K.C. B.K.C. 4 speelde te Callantsoog tegen Dirks- horn I en wist na een spannende kamp met 5-4 te winnen. B.K.C. II speelde thuis tegen H.R.C. 6 en won met 5—0re<5jLp-n piooie wedstrijd van ons 2e, waarW^/3 _.JA. ilx rder van de rechtsbu^2ljk af 3 mooie goals zijn gezet, -1^0 werkelijk evenals de linksbuiten veel goede dingen heeft gedaan. B.K.C. I klopte volledig H.R.C. 2 met 10, zoodat door 4 elftallen schit terend werk is verricht. MARKTBERICHTEN. De Kaasmarkt. ALKMAAR, 17 Mei 1935. Op de ge houden Kaasmarkt waren in totaal 50 stapels, wegende 14'000 Kg. kaas aan gevoerd, waarvan de prijzen als volgt: Fabriekskaas 43 stapels Kleine f 13 f 10.50 BI. 3 stapels Commissie f 10 Boerenkaas 3 stapels Kleine f 11.50 1 stapel Commissie f 11. Alles met rijks merk. Handel matig. De Graanmarkt. ALKMAAR, 17 Mei 1935. Op de ge houden Graanmarkt waren in totaal 403 H.L.'s aangevoerd, waarvan soort en prijzen als volgt 81 voertarwe f 4.50 tot f 4.60 20 gerst f 3.50 gerst chev. f 5.50 207 haver f 6.50-f 6.75 29 boo nen, w.o. bruine f 11—f 14 citroen f 7- f 10.50 duiven f 10.25 en witte boonen f 13-f 13.50 15 geel mosterdzaad, prijs niet genoteerd 15 karwijzaad f 17.70 14 blauwmaanzaad f 11 36 erwten, w.o. kleine groene f 8.50-f 9.25 groo- te groene f 8 grauwe f 13 vale erw ten f 7-f 9. Alles per 100 Kg. Handel matig. De Veemarkt. ALKMAAR, 20 Mei 1935. Op de ge houden Veemarkt! waren aanvoer en prijzen als volgt 53 Vette koeien f 100 tot f 190 11 Vette kalveren f 24-f 70 per Kg. 50-70 ct. 141 Nuchtere kalve ren (slacht) f 4-f 14 289 Vette Var kens (zware) per Kg. 32-37 cent. Han del redelijk. GEMEENTE ZIJPE. Officieel. Nummering van ingeleverde geldige lijsten van Candidaten. De Voorzitter van het hoofdstembu reau voor de verkiezing van de leden van den Raad der gemeente ZIJPE (N.-H.) maakt bekend, dat op Donder dag 23 Mei, des namiddags 12y2 uur door het hoofdstembureau in het ge meentehuis een voor de kiezers toegan kelijke zitting zal worden gehouden, ten einde de geldige lijsten voor die ver kiezing te nummeren in de volgorde door het lot aangewezen. ZIJPE, (N.-H.), 21 Mei 1935. De Voorzitter voornoemd, D. BREEBAART. ONS WIERINGERMEERHOEKJE. IN EEN 5—0 OVERWINNING OP M. F. C. 3 HEEFT FLEVO I ZICH HET KAMPIOENSCHAP IN DE 3e KLAS N.H.V.B. VERZEKERD. Flevo heeft Zondag door de overtuigende 50 zege op M. F. C. 3 de begeerde eeretitel weten te behalen. Deze jonge vereeniging die voor het eerst debuteert in de N.H.V.B. en nog maar iets meer dan een jaar bestaat, heeft, zij het dan ook met vrij veel hindernissen een succes volle competitie achter den rug. En toch waren we Zondag niet geheel ge rust bij den aanvang der wedstrijd, hetzelfde zenuwachtige gedoe in het begin als bij de vorige wedstrijd in Medemblik. De eerste aan vallen waren dan ook voor M.F.C. die met de wind en zon in het het voordeel, profijt trachte te trekken van het zelfvertrouwen missende Flevo-elftal. Voor de rust was er dan ook niet veel moois te zien. Toch kwam er langzamerhand meer verband in de ploeg van Flevo, doch doelpunten werden er niet ge maakt. Ook M.F.C. kwam hier niet aan toe, daar het backstel van Flevo hoelanger hoe beter er in kwam. Dat er na de rust doelpun ten zouden moeten komen was iets wat zeker was. Flevo kwam steeds meer opzetten, de doorbraken werden beter, het windvoordeel wei'd nu benut en het lang verwachte doel punt kwam spoedig tot groote vreugde van spelers en publiek. Toen het gat van de doel- mond eenmaal gevonden was volgden er meer. De score werd opgevoerd tot 5 het hadden er acht kunnen zijn want niet minder dan 3 penalty's werden naast geschoten. De druk op het M.F.C.-doel werd tenslotte zoo hevig dat de M.F.C.-achterspelers als de doelman miste, ook maar met de handen de bal opgreep. Begrijpelijkerwijs was de vreugde in het Flevokamp over deze overwinning groot, niet alleen met het behaalde kampioenschap doch ook het gelijke spel uit de ongeldig verklaar de wedstrijd was hiermede uitgewist. De scheidsrechter, de heer P. Ligthart heef: uitstekend geleid, hij heeft zeer veel moeten fluiten en als hij eens een enkele maal mis was met zijn beslissingen, dan kan hem dit vergeven worden, het is tenslotte onmogelijk om alles waar te nemen. Na afloop stond de Wieringermeerfanfan bij Hotel Smit op het terras opgesteld en ont ving bestuur en spelers met een paar pittige marschen. Een aardige attentie van het corps wat zeer op prijs werd gesteld. De echte kampioensfeer die dergelijke ge beurtenissen kenmerkt op het oude land was nog wel niet in die mate aanwezig. Officieele personen waren nog niet aanwezig doch in de toekomst als een bestuursorgaan in de Pol der aanwezig is uit de bevolking zal de be langstelling ook van die zijde bij dergelijke gebeurtenissen wel blijk van medeleven ge ven. Flevo heeft in ieder geval in haar eerste bestaansjaar haar bestaansrecht aangetoond en al mag de belangstelling nog niet groot zijn bij de wedstrijden, deze zal steeds grooter worden naarmate de prestatie's stijgen. De eerste aanloop is gemaakt en de initiatief nemers die een jaar terug de stoot tot op richting van de vereeniging hebben gegeven zullen zeker niet gedacht hebben dat een dergelijk resultaat reeds in éen jaar zou zijn te bereiken. Een woord van hulde aan de spelers, die uit alle windstreken van ons land naar de Wie- ringermeer zijn gekomen, allen met verschil lende karakters en opvattingen, die niet al leen zich bij elkaar moeten aanpassen bij het voetbalspel doch ook tenslotte vriendschap pelijk moeten harmonieeren. Hulde aan deze jongens die in de Meer geen verwend leventje leiden, alle dagen hard en zwaar moeten werken, weinig oefengelegen heid hebben en toch reeds succes mochten boeken tegenover elftallen die allen reeds veel langer in clubverband met elkaar heb ben gespeeld. Ook voor het bestuur is dit kampioenschap ten slotte een mooie belooning. De moeilijk heden zijn in het eerste bestaansjaar lang niet gering geweest op alle gebied. Een van de moeilijkheden was wel het adspiranten- werven. Een, voetbalclub kan niet zonder deze jonge krachten. Zij moet steeds aanvullend materiaal hebben. En men kon eerst maar geen vat krijgen op de jongens, doch ook hierin komt verbete ring. Het bestuur heeft de contributie dusda nig verlaagd dat zij zonder bezwaar nu kun nen toetreden. Echter wordt een bewijs van de ouders verlangd dat zij mogen voetballen en medisch gekeurd mogen worden. De competitie is nu voor Flevo ten. einde, zoodat nu oefenwedstrijden aan de beurt ko men. De eerste zullen plaats vinden op 2 Juni a.s. Sehagen 2 en 3 komen dan op bezoek. Alzoo een wedstrijd voor beide elftallen. Meer dere zijn nog aangevraagd. Moge de volgende competitie's even of nog meer succesvol worden. BU1TENLANDSCH NIEUWS. (WILLY DERBY.) EEN PRACHT AVOND IN 'T ZICHT. De kampioensfeestavond van Succes a.s. Zaterdagavond belooft weer wat te worden. Allereerst zal het kranige elftal natuurlijk duchtig door velen in de bloemen worden gezet. En na dit officieele gedeelte komt de clou van den avond voor 't voetlichtniemand minder dan WILLY DERBY. Dit zegt genoeg Onze beroemde zanger zal de vele genoodig- den uren van genot verschaffen en we zijn er van overtuigd, dat 't kampioensfeest even waardig zal zijn, als de kwaliteiten van 't elftal, dat zoo roemvol zijn plaats in de 3e klasse K.N.V.B. heeft veroverd. NIEK. Politie. Aan komen vliegen een pos duif, rechterpoot g;e,merkt Bely 34. 6505520 en linkerpoot 4018. Gev. een zwart gebreide want en een portemonnaie inh. eenig geld. Inl. bij den Gem.-Bode. AANBESTEDING. Zaterdagavond werd onderhandsch aanbesteed het bouwen van een boerenplaats in den Polder Waard Nieuw - land voor rekening van den Heer Jn. Metse laar Jbz. te Den Oever. De uitslag van de ingekomen inschrijvings biljetten was als volgt Dekker en Lont f 5943. C. de Vries f 5195. D. Bakker en Zoon f 5160. Gebr. Boersen f 5090. J. C. Klein f 4749. Gebr. Hermans f 4480. Gebr. Hegeman f 4179. Het werk werd gegund aan de laagste in schrijvers. GEMEENTE ANNA PAULOWNA. Droevig ongeluk. Zaterdagmorgen is abn de Molenvaart nabij Kleine Sluis het 4-jarig dochtertje van den Heer S. Kos door een autobus aangereden of beter gezegd, het meisje is tegen de bus aangeloopen. Een draaiorgel speelde, waarachter het kind stond, toen de bus aan kwam rijden. Juist was men het orgel gepasseerd, toen plotseling het meisje hier achter van daan kwam en de weg wilde overste ken. Het kind werd door de bumper geraakt en tegen den grond geslingerd. De bus stond direct en toevallig be vond zich ook een dokter in de bus, die de eerste hulp verleende. Ook Dr. Olree was spoedig ter plaatse en acht te overbenging naar het Ziekenhuis noodzakelijk" daar het kind een heek Hoe de Toolsche Vrijheidsheld Maarschalk Pilsoedski stierf. Eerst na zijn dood werd bekend, dat Pilsoedski reeds maandenlang wist, dat hij ging sterven. Drie maanden ge leden aldus de Londensche Daily Ex press -- had de Nederlandsche profes sor Wenckebach hem ervan op de hoog te gesteld, waaraan hij leed. -- Hoe lang heb ik nog te leven, pro fessor, had de maarschalk kalm ge vraagd. -- Een maand misschien. Wellicht drie maanden. Mogelijkerwijs zelfs nog, een jaar, excellentie, moest de geleerde hem antwoorden. In het openbaar verscheen Pilsoedski voor het laatst, toen onlangs zijn zus ter Wilna ter aarde werd besteld. Daarna trok hij zich voorgoed lerug op zijn slot Belvedere, waar hij de laat ste weken van zijn leven nog wijdde aan het opstellen van plannen voor Polen's toekomst. Voorts zond hij zijn adjudant Le- pecki naar Korno, ten einde met de Litausc-hc Regeering een regeling te treffen voor de overbrenging van het in Litauen begraven stoffelijk over schot van zijn moeder naar Wilna, waar, naar men weet, thans ook het hart van den, maarschalk eeuwige rust zal vinden. Zijn laatste werk bestond in de schep ping van een nieuwe constitutie van een nieuwe kieswet, waarbij de macht in handen werd gelegd van ge neraal Rydz-SmigJy en van de Regee ring. Pilsoedski werd overvallen door een hevige bloeding en onmiddellijk be greep hij, dat zijn uur was gekomen. Hij riep zijn generaals hij zich, de man nen, die aan zijn zijde voor Polen's on afhankelijkheid hadden gestreden. Rustig reikte hij hun de hand ten af scheid., na hun moed te hebben inge sproken. Daarna bleef hij nog '11 half uur alleen met generaal Rydz-Smigly, van wien hij afscheid nam met de woorden --. Het leger is afgehandeld, nu is het de beurt van de kerk. De bisschop van Warschai werd ge roepen, die den stervende de laatste sacramenten toediende. Tenslotte nam de maarschalk afscheid van vrouw en kinderen. -- Laat Polen steeds uw oogappel zijn - waren zijn laatste woorden. Vijf minuten daarna verloor hij het bewustzijn. Een kwartier later had Po len zijn grootsten vrijheidsheld ver loren. HET KRANIGE FLEVO - ELFTAL VOOR DE LENS. WEDEROM ACTIEF. De afd. Wieringermeer van de Bijzonder Vrijwillige Landstorm, die door het vertrek van haar Commandant wat aan het kwijnen was begint nu weer wat van haar oude actie- viteit terug te krijgen. Er wordt nu weer regelmatig schietoefening gehouden onder leiding van den heer G. Smid en Woensdag 22 Mei a.s. zal een 20 tot 30 leden deelnemen aan de te houden landdag te Alkmaar. De deelnemers aan dezen landdag hebben vrij reizen en werkverzuim wordt vergoed. EEN FLINKE OUDE HEER. De 61-jarige oude heer E. B. afkomstig uit de Betuwe (Geld.) heeft per fiets de tocht ondernomen van uit zijn woonplaats naar de Wieringermeer. Nadat hij een dag of vier bij familieleden te Slootdorp heeft vertoeft ten einde de Polder te bezichtigen is hij weder om per rijwiel naar Gelderland teruggekeerd. Inderdaad een pittige oude baas. KEES KOSHUIZEN GEHULDIGD. Niet iedereen kent Kees Koshuizen, doch al wat aan sport doet in de Wieringermeer kent hem wel. Kees voetbalt in Flevo waar hij nu niet direct zoo in uitblinkt, doch hij staat bekend om zijn clubliefde. Doch Kees is ook lid van de Wieringer Wielerclub en in deze tak van sport blinkt hij wel uit. De mooie "successen die hij bij deze jonge vereeniging heeft behaald den laatsten tijd trekken in sportkringen reeds de aandacht en ook van zijn makkers. Teneinde hem in de beoefening van de Wielersport aan te moedigen hebben zijn me de kampbewoners aan de Terp een bedragje bij elkaar gebracht en Kees zijn fiets met een verfrisschingskruik gecompleteerd, zoodat hij onderweg zijn dorst kan laven. Bij monde van de Kampbeheerder de heer Hemmo Por werd hem dezer dagen deze aar dige attentie namens zijn vrienden overhan digd, waarbij de hoop werd uitgesproken, dat Kees nog vele lauweren op de fiets zal mogen behalen. Grensregeling Boerenleenbanken. In onder ling overleg hebben de besturen van de Boe renleenbanlcen Wieringen en Wieringermeer besloten, dat de werkzaamheden van de Boe renleenbank Wieringen zich niet verder zullen uitstrekken dan de oude grens ('t vroegere ei land Wieringen) en de Boerenleenbank Wie ringermeer het geheele rayon van den polder zal beslaan. Groote voorraadschuur. Door het bouwbureau „Wieringermeer" zullen een aantal graanschuren gebouwd wor den die de respectabele hoogte zullen krijgen van pl.m. 15 meter. De lengte wordt 66 M. en de breedte 22,fM. Er zal hierin dus 'n aardig „graantje" in weg geborgen kunnen worden. De schuren worden uit ijzer-con structie opgetrokken. Alleen voor de kap-constructie- is een inschrijving ge houden onder verschillende aanne mers uit de Polder en omgeving. MEDEMBLIK. Voor de op 12 Juni a.s. be paalde Raadsverkiezing zijn de volgende candidaten-lijsten ingediend R.-Kath. 1. Snel, W. C. 2. Koomen, P. 3. Hoogendijk Cz„ N. 4. Lakeman, H. 5. Boei', J. de 6. Lee, J. v. d. 7. Wannaar, C.;, 8. Caluwé, P. de 9. Schouten Pz. C. 10. Winnubst, P. N. Kiesvereen. „Burgerplicht" 1. Teunis, J. F. 2. Kroeb, D. 3. List, Th.4. Koopman, V. 5. Rob, B. 6. Tuytel, P. 7. Zwaan, K. 8. Bouwman, H. Chr.-Hist. en A.-R. (gecombineerd) 1. Geusebroek Jz., J. 2. Bos, J. 3. Bakker, IJ. 5. 4. Leverink, P. van 5. Rustenburg, J. 6. Oeveren, A. C. van 7. Smit, K.8. Roo- zendaal, D. 9. Hoff Jz., J.10. Bos, P. v. d. 11. Spijker, 'R. 12. Zeldenrust, M. 13. Ma- sereeuw, Jb. S. D. A. P. 1. Mulder, W.2. Feikes, L.3". Veenstra, G. 4. Bimmel, J. 5. Schra, W. W.; 6. Vader, J. 7 Haar, L. ter 8. Schipper, W. 9. Pieters, J. 10. Wolda, H. Communisten 1. Wal, A v. d. 2. Bodde, P.3. Huls, R. 4. Geertsema, W.5. Poep- jes, P. als VASELINE UIERZALF SPENASOL EPITH1LSTIFTEN DEF1L0LZALF Enz. enz. enz. DROGISTERIJ BRINK laat uw HENGSTEN, STIEREN, VARKENS VAKKUNDIG CASTREEREN. Aanbevelend A. KOOMEN, Zwaagdijk z 181. voor Zuigelingen Wieringermeer. CONSULTATIE - BUREAU DONDERDAG 23 MEI nam. 2 tot 4 uur door Dr. HOOGKAMER in het wijkgebouw der Ned. Herv. Kerk.

Wieringer courant | 1935 | | pagina 2