BILJARTCLUB SPORT. ZITTING OPRICHTING BILJARTCLUB TE MIDDENMEER WOENSDAGAVOND D. J. VAN DER HAVE waarin ongeveer 18 schoolkinderen zaten, had de tegenwoordigheid van geest het noodluik en de achterdeur te openen. Alle kinderen konden toen de bus verlaten. Het bleek dat een meisje een ernstige hersenschudding had op- geloopen. Vier kinderen kregen boven dien snijwonden. Een oogenblik nadat allen de bus hadden verlaten, is deze door een trein die uit de tegenovergestelde richting kwam gegrepen en totaal versplinterd. PROVINCIAAL NIEUWS. Jaarverslag van het P. W. N. Wij namen kennis van het jaarver slag van het P.W.N., dat ditmaal, ter gelegenheid van zijn 3e lustrum, een lijvig boekwerk is geworden met een schat van statistische gegevens. Het verslag begint met een over zicht van de ontwikkeling van het be drijf in de eerste 15-jarige periode van zijn bestaan. Wij lezen dan „Kon de eerste tien jarige periode het tijdperk genoemd worden waarin het PAV.N. tot vollen wasdom is gekomen, in de daarop vol gende reeks van vijf jaren heeft het Bedrijf zijn verdere ontwikkeling geens zins verwaarloosd, zooals de navolgen de gegevens duidelijk doen zien. Het ontwikkelingsproces vertoonde een nor maal gezond karakter. De wangunst der tijden heeft haar stempel niet, of in elk geval slechts in weinig spreken de trekken, op het Bedrijf achterge laten. Uit de regelmatige toeneming van het aantal aansluitingen blijkt hoe zeer de plattelandsbevolking van Noord Holland de beschikbaarstelling van voortreffelijk drink- en gebruikswater tegen matigen prijs bleef waarcleeren, als zijnde een hygiënische en economi sche factor van groote beteekenis voor het maatschappelijk bestaan. De water beschaving, voor zooveel deze zou kun nen worden afgeleid uit de in totaal af geleverde hoeveelheden water in ver gelijking met de totaal-aantallen der aansluitingen bleef de laatste vijf ja ren op een nagenoeg constant peil ge handhaafd, zoodat althans in het hui dige stadium niet van neiging tot over beschaving in deze behoeft te worden gesproken. De gemiddelde lengte van het hoofdleidingnet per aansluiting vertoonde de laatste jaren eenige stij ging, deels als gevolg van de aanslui ting van verschillende z.g.n. niet-ren- dabele gebieden, deels als uitvloeisel van genomen maatregelen ter vergroo ting van de capaciteit van het leiding net en ter verbetering der bedrijfsvei ligheid. Deze gemiddelde lengte per aanslui ting waarover hiervoor wordt bespro ken bedraagt thans 212 M. Door uitbreiding van het voorzie ningsgebied in de laatste jaren met Marken, de Kaag, Nes en de Zwarte Kat, alsmede van Slootdorp en Midden- meer worden thans alle 126 gemeenten van Noord-Holland behalve de nog 5 overgebleven eilanden, van water voor zien, waaronder 104 door de zorg van het P. W. N. Het hoofdleidingsnet. bereikt tlians een lengte van 2029 Km. tegen 241 Km. in 1920, terwijl het aantal aansluitingen dat in 1920 nog 19978 bedroeg, groeide tot 95.7352, waarvan ruim 94 pGt. aan- sluitplichtig is. Het aantal afsluiters steeg van 362 tot 5410 en van de ge plaatste brandkranen van 747 tot 4363. Het aantal geplaatste watermeters is 16.728. Afgeleverd werd in 1934 ruim 13 inil- lioen M3 water tegen bijna 2Vè miliioen M3 in 1920. Per aansluiting wordt ge middeld per jaar 142 M3 water gebruikt Per dag wordt thans gemiddeld ruim 30.000 M3 water geleverd, tegen 6700 M3 in 1920. In het P.W.N. is thans vastgelegd een kapitaal van ruim 25 miliioen gul den. Het waterverkoop bracht in 1934 op f 2482642.--, terwijl de totale inkom sten f 2706433.- bedroegen, waartegen over de bedijfsonkosten en afschrijvin gen staan ten bedrage van f 2118238. zoodat het exploitatie-overschot be stemd voor bijzondere afschrijvingen en reserveering in 1934 f 588.195 be droeg. (In 1920 boekte men nog een ex ploitatie-tekort van f 24074.-) Uit het vorenstaande kunnen we dus wel zien dat het bedrijf zich in de loop der ja ren geweldig ontwikkeld heeft. Aan het verslag van den Directeur, over 1934, ontleenen we nog het volgen de Het tweede lustrum in 1929 kon af gesloten worden in een tijd, dat er nog betrekkelijke welvaart heerschte in dit gewest; 't jaar 1934, vormende het 15e boekjaar van het P.W.N.geeft in dit opzicht wel duidelijk blijk van een grooten teruggang die welhaast zonder uitzondering zijn stempel drukt op de verslagen der takken van het Noord- Hollandsche bedrijfsleven. Het P.W.N. mag zich gelukkig prij zen, dat het, mede door den aard van het afgeleverde product, in staat was zich van dien knellenden greep vrij te houden, niet alleen, maar in het afge- loopen jaar den sluitsteen te leggen, waardoor de hechte grondslag, voltooid werd, die als eisch gesteld was voor een algeheele tariefsverlaging. De Directeur begint dan met eenige cijfers te noemen, b.v. Het aantal aansluitingen vermeer derde in 1934 van 92.615 tot 95.732 (dus met 3117 aansluitingen, zijnde 3.37 pCt.) de afgeleverde hoeveelheid water steeg van 13.008.867 tot 13.394.594 M3 en nam dus toe met 385.727 M3, zijnde 2.97 pCt. de opbrengst van het afgele verde water gaf een vermeerdering te zien van f 37.523,32 zijnde 1.53 pCt. als gevolg van een toeneming dier op brengst van f 2.445.188.77 in 1933 tot 2.482.642.08 in 1934. De minder gunstige verhouding, die de overeenkomstige cijfers van het 1933 vertoonden, heeft dus plaats gemaakt voor een betere.. Vervolgens wordt een heel artikel ge wijd aan het verloop van de regenval, dat in nauw contact met de resultaten van het bedrijf schijnt te staan. Men concludeert tenslotte dat de regenval in 1934 gemiddeld 639 mm. bedroeg te gen 706 normaal, maar dat niettemin zonder eenige storing van beteekenis in de behoefte van leidingwater kon wor den voorzien. Het verzoetingsproces van het IJssel meer zegt men verder, maakte ook in het afgeloopen jaar een voorwerp van verdere studie uit. Het zou voorbarig zijn uit de verkregen gegevens voor de toekomst conclusies te trekken en deze te vermelden. Het boekje bevat verder nog vele in teressante gegevens, veel ook van tech- nischen aard, doch het gaat niet aan deze alle hier te vermelden. Onze be doeling was slechts U een klein inzicht in de resultaten en vooruitgang van dit prachtige bedrijf te geven. Nog willen wij even vermelden, dat blijkens het verslag, het aantal aan sluitingen te Anna Paulowna bedraagt 1219. Te Barsingerhom 493, te CaJlants oog 260, te Schagen 1047, te Schoorl 643 te St. Maarten 302, te Wieringen 1427, in de Wieringermeer 310, te Wicringer waard 311, te Winkel 495, en te Zijpe 1129.. Sacces - Nieuws. Het „kanslooze" Succes behaalde een fraaie 20 overwinning op de V olewijckers. Zondag speelde Succes I haar eerste uit wedstrijd en ging met een klein ploegje sup porters naar de Volewijckers, Amsterdam, en tegen veler verwachting in wist Succes met een fraaie overwinning van 20 huiswaarts te keeren. Dit is werkelijk voor Succes een mooie prestatie daar ook de Volewijckers als één der sterkste ploegen wordt aangerekend, doch met deze nieuwe nederlaag hebben de V. reeds een slecht begin. Succes I speelde in de eerste helft met de wind in den rug en maak te 't de achterhoede van V. soms zeer lastig en 't was tenslotte Jn. Lont welke de score voor Succes opende en ging de rust in met 10 voor Succes. In de tweede helft was de wedstrijd weer geweldig spannend, doch Succes wist de Vo lewijckers volkomen in bedwang te houden. Zelfs wist de Succesmidvoor Schmitt de voor sprong nog te vergrooten, onder groot gejuich. S. wist tot het einde de 20 voorsprong te handhaven en heeft weer goed gemaakt wat verleden week feitelijk bedorven was gemaakt. De Volewijckers speelden eveneens een mooie wedstrijd. Het was voor de Successers een pleizirige wedstrijd en werd door de Vole- wijcker-supporters op loffelijke wijze toege juicht voor haar mooie prestatie. In den aanhef schreven we het „kanslooze" Succes. De H.R.C-.-Sportverslaggever schijnt tegenover Succes erg pessimistisch gestemd te zijn. óver de wedstrijd Succes—H.R.C. kon den wij verleden week in de Held. Crt. een verslag lezen dat kant nog wal raakte en to taal van één zijde bekeken was. Bovendien schreef die mijnheer dat Succes ruw begon te spelen doch zij werden met gelijke munt be taald" en zoo ging 't verslag verder met ver schillende dingen op te noemen, die allemaal tegen Succes werden uitgedeeld, doch hoe of H.R.C. soms handelde werd geen woord van gerept. Wij kunnen ons trouwens niet inden ken hoe een speciale verslaggever (want de Wieringer correspondent mocht van deze wed strijd geen verslag opmaken) zulk een één zijdig verslag durft neerschrijven. Nu konden wij in de Held. Crt. van Zaterdag weer in het Sportgedeelte in den aanvang waarnemen Succes kansloos. Hiermede werd bedoeld dat Succes naar de Volewijckers moest en vast en zeker een nederlaag zou krijgen. Gelukkig is dit nu niet het geval geworden en kwam Succes met een fraaie overwinning naar Wie- ringen, terwijl de geliefkoosde „roodjes" (H.R.C.) in den Helder van Zaandijk verloor na wederom een slechts gespeelde wedstrijd. Dit zal voor de eenzijdige verslaggever toch wel een geduchte tegenvaller zijn geweest. Verslagg. Succes. De stand 3e kl. K.N.V.B. is als volgt Helder Zaandijk Hollandia K. V. V. Purmersteijn H. R. C. Succes Volewijckers Beverwijk Alkm. Boijs V.t. Pt. 10-5 4 3-1 4 4-0 3 3-2 3 5-4 2 3-2 2 2-2 2 4-8 0 1-4 0 1-8 0 As. Zondag 2 uur speelt Succes een thuis wedstrijd tegen de Alkm. Boys. SUCCES n speelde een thuiswedstrijd tegen J.V.C. I uit Julianadorp en kon het niet ver der brengen dan een.gelijk spel 22, hoewel Succes steeds de meerdere in het veld was, vooral in de tweede helft. Dit viel werkelijk tegen heeren SUCCES III speelde uit tegen Zeemacht 2 verloor met 41. Beter brachten de Succes-adsp. het er weer af. Succes a won van Helder d met 1—0; Suc ces b won met 32. BESLUIT. In een Woensdagavond gehou den bestuursvergadering van Succes werd be sloten dat er voortaan bij de te houden voet balwedstrijden geen collectes van muziek-, gymnasten enz. meer zullen mogen plaats hebben. Fleoo - Nieuws. HEM I— FXEVO I, Z—3 WIJDENES I FLEVO 2 5—0. Twee kostbare puntjes zijn Zondag veroverd door Flevo I op Hem I. En ondanks de sterke wind die over het Hem-veld waaide is het een spannende wedstrijd geworden, waarin Flevo steeds de meerderheid had. Voor rust speelde Flevo met wind mee en zou men den ken, dat in deze periode de doelpunten moes ten komen. Balcontrole was echter totaal on mogelijk en het eerste doelpunt werd geboren uit een strafschop. Hardnekkig werden po gingen gedaan door de Flevo-aanval om de voorsprong te vergrooten wat ten slotte dan ook lukte. Hem liet zich echter niet ontmoedi gen en had de Hammer rechtsbuiten eerst te klagen over dat hem weinig ballen werden toegespeeld, de eerste de beste die hij kreeg leverde succes op en met een prachtig boog schot kreeg Por juist onder de lat het nakij ken. Dit was zuiver een doelpunt door ver rassing. Met een magere 21 voorsprong voor Flevo trad de rust in. Na de thee was het windnadeel aan Flevo- zijde, maar traditiegetrouw levert Flevo dan het beste partij, werd voor rust de bal steeds hoog gehouden nu was het anders en door dat Venema zich in de middenlinie terug trok wisten de Flevo-mannen steeds de bal op te vangen en op de juiste wijze te stop pen. Hoe goed dit terugtrekken v^n Venema was is in dit gedeelte van deXiedfl-ijd steeds gebleken, en doordat deze speler over voldoen de snelheid beschikt kon hij steeds op het juiste moment ingrijpen. Eer "derde doelpunt kon bij de steeds gevaarlij wordende Fle- vo-aanvallen niet uitblijven en bleef dan ook niet uit. Uit een mooi opgezette aanval werd die doelpunt dan ook geboren. Hem die alles van het windvoordeel had verwacht probeerde het met verre schoten op doel doch konden door Por onschadelijk worden gemaakt. Het tweede tegenpunt van Hem werd gemaakt uit een strafschop. Een vrije schop vanaf het strafschopgebied werd gestopt door de rechtsback doordat hij zich op de bal liet vallen, wat een penalty tot gevolg had. Hardnekkig poogde Hem de stand gelijk te krijgen doch kreeg geen kans en met 3—2 voor Flevo floot scheidsrechter Bouman, die uitstekend leidde, het einde. Het elftal van Flevo zit goed in elkaar, Por heeft naast het vele makkelijke werk ook mooie ballen gehouden, in de achterhoede heeft v. d. Laan weer enorm veel werk ver richt, Toebak was of en toe wat losjes maar heeft ook zeer veel goed werk gedaan, de middenlinie sluit als een bus, Vreulig gaat zich hoe langer hoe meer thuisvoelen in het eerste, Hooiveld verdeelde het spel weer uit muntend en Voete heeft ondanks dat hij niet geheel fit was gezwoegd tot het einde toe. De voorhoede kan ook op een goede wedstrijd terugzien, dat de vele aanvallen niet in meer doelpunten werd omgezet kwam voor het meerendeel door de sterke wind, die het aan geven op de juiste wijze erg bemoeilijkte. Het samenspel van v. d. Laan met Jendseak wordt steeds beter, waaraan Venema goede steun geeft. Joost en Gijs vormen tegenwoordig een idealen rechterwenk en hebben weer veel werk verricht. Al met al een goed elftal en wat van belang is een prima stemming on derling. Het tweede elftal wat naar Wijdenes op bezoek moest werd met een 50 nederlaag naar huis gestuurd. Het wil nog maar niet met de reserves en dat werkt ontmoedigend, toch gaan zij steeds welgemoed op af. Het zal goed zijn als een Zondag voor de thuiswedstrijd eens een veranderde opstelling wordt geprobeerd. B. K. C. - Nieuws 's-Morgens B.K.C. adsp. A tegen H. R. C. A welke de onzen rnet 8-1 moesten verliezen. Om 12 uur B.K.C. 2 -- B. K. C. 3 en waarachig B.K.C. 3 speel de het klaar om tegen hun sterke broe ders gelijk te spelen' 3-3. Een vinnige strijd, die het aanzien volkomen waard was. Om 2 uur kwam B.K.C. I uit tegen N.-Niedorp I. B.K.C. is er in geslaagd het sterke N.-Niedorp in een uiterst best gespeelden wedstrijd met 5-2 te verslaan. Over deze wedstrijd 't vol gende Met een felle herfstwind tegen trapte B.K.C. af en direct ging N.-Nie dorp ten aanval. De eerste verkenning en nog geen 4 minuten is er gespeeld of N.-Niedorp neemt met een onhoudbaar schot de leiding. De N.-Niedorpers dan sen van vreugd, het eerste doelpunt is er. Hoeveel nog met zoo'n vliegende wind.! Doch dit doelpunt geeft B.K.C. ers het sein. Het moet gebeuren En vanaf dit oogenblik 5 minuten na begin is N.-Niedorp voor de B.K.C.- achterhoede bepaald ongevaarlijk ge weest. Veel gevaarlijker was ondanks de wind B.K.C. en vooral de linkerwenk liep herhaaldelijk door de N.N. verde diging en uit een voorzet van links maakt de Schipper Az. met een mooi schot gelijk. Het zag eV voor de rust al niet slecht uit gelijk 1-1: En na rust het windvoordeel In de 2e helft heeft B.K.C. N.-N. totaal overdonderd. De N.N. achterhoede hield alle aandacht op de B.K.C. linkervleugel, terwijl men door de rechterwenk keer op keer werd verrast en in korten tijd maakte de Schipper Az. 3 doelpunten en Post 1 terwijl Peereboom door een plotseiin- gen uitval 1 maal het B.K.C.-doel wist te vinden. Met 5-2 kwam het einde en heeft B.K.C. verdiend de eerste pun ten behaald op een van belang zijnde tegenstander. Het B.K.C.-elftal was enorm op dreef en heeft zijn supporters op een schitterende middag onthaald. A.s. Zondag moet B.K.C. naar Schagen 1 Z.A-P.-Nieuws. Z.A.P. I speelde te Limmen tegen Oranje wit I le Klas N. H. v. B. welke in 'n snel gespeelde wedstrijd door ZAP met 4-3 werd ge wonnen. Z.A.P. 2 speelde thuis tegen Z.A.P. 3 welke Z.A.P. 2 op het kantje af met 3-2 wist te winnen. De Z.A.P. adspiranten verloren van Vios adspi ranten met 13-0. A.s. Zondag de groote Missie-wedstrijd Z.A.P. I tegen Vor- werd van Hoorn. VOETBALBALUITSLAGEN N.H.V.B. 22 September. 1 D. H.R.C. 4-Watervogels 23 Succes 2J. V.C. I 2—2 Helder 3—Held. Boys 0—19 Pet ten I—Schoorl I 3—2. 2e. Hollandia 4Aartswoud 1 60 Hem Flevo I 23 Nieuwe Niedorp 2—Strandvogels 2 1—2. 2 F.OudeschildSparta 2 5—2 Texel 2H. R.C. 5 12 Helder 5Helder 4 41 M.L.D. Dosko 3—3. 3 F. J.V.C. 2—H.R.C. 6 1—2 HRC 7—Water vogels 2 12 Zeemacht 2Succes 3 41 BKC 2—BKC 3 3—3. 4 J.Callantsoog 1Dirkshorn 2 30 Dirks hom 1—Petten 2 1—3 Wieringerwaard 2— Sparta 3, Sparta niet opgekomen. ONS W/ERINGERMEERHOEKJE. UITVOERING WIERINGERMEERFANFARE. extra eetpartijtje. Het najaarsconcert van de Wieringermeerfan- fare wat Zaterdagavond in Hotel Smit werd gehouden is uitstekend geslaagd. Een flink bezette zaal, goede muziek en een prima aan vullend programma van Daan Pool en Tom my Bouman, allen factoren, die hebben me degewerkt tot het slagen van den avond. Het programma van de fanfare bestond uit sluitend uit marschen en nadat geopend was met de bekende Uivermarsch van Schoote- rneijer trad de voorzitter de heer Mijndersma naar voren om een kort welkomswoord te spreken en in een gevoelig speechje herdacht hij den overleden voorzitter en oprichter der W.-meerfanfare, den heer E. v. d. Wal. Een aandachtige stilte van het publiek be wees hoezeer met de woorden van den heer Mijndersma werd ingestemd. Hierna werd het programma afgewerkt en we hebben mogen constateeren dat de stem ming van het corps perfect is. Wel waren hier en daar de foutjes aan te wijzen, doch over het algemeen werd zuiver geblazen. Het geheel was nog niet licht genoeg voor marschen. Met het welbekende Sarie Marais werd gesloten. De heer v.d. Grijn kan met zijn corps op een goed geslaagd concert terugzien. Dat zijn optreden als directeur van de W.-meerfanfare wordt gewaardeerd mocht blijken uit het feit, dat hem door den heer C. J. Bosker, uitgever der Wieringermeerbode, een mooie dirigeerstok werd aangeboden. Hierna was de beurt aan Daan Pool Tommy Bouman, die reeds onmiddellijk op vlotte wijze contact met de zaal had. Ernstige en luimige liedjes wisselden af zoo wel van Daan als Tommy en van de nonstop Hutspot-revue was weer zeer veel werk ge maakt. Prachtige decor's en costuums. Soms vonden we een en ander niet gelukkig gekozen, b.v. de Vliegeniers, maar ja Daan heeft hiervoor zoo zijn eigen opvatting. Ove rigens het was een zeer mooie en zij sparen zich in hun optreden niet, er was niet een moment een gaping. Zijn hoogtepunt bereikt Daan Pool nog altijd in de boertige West- Friesche voordrachten die een eigen cachet hebben naar opgeteekende voorvalletjes door Daan waargenomen. In dit genre hooren en zien we hem het liefst. De Schager-Landbouwtentoonstelling, Het Krielkipke van Gertburen en het oude Fordje, dit waren de nummers waar Daan op zijn best in was. In Tommy Bouman heeft hij een waardig partner, die met een zeer goede stem en voor dracht zijn liedjes naar voren bracht. Beide heeren mochten zich een in dankbaar publiek verheugen. De heeren J. Bruul die de begeleiding op zich had genomen heeft zich op uitstekende wijze van deze moeilijke taak gekweten. Aan het slot bracht de voorzitter de artis- ten dank voor het gebodene. Nadat nog een tweetal taarten op zijn Ame- rikaansch werden verkocht werd nog een poosje door de. liefhebbers gedanst. POLITIE. Gevonden een zilveren armband kettinkje. Inlichtingen Politie Slootdorp. POLITIE. Degene, die op Woensdag 21 Aug. 1935, (Polderdag) een hamer en zaag in ont vangst heeft genomen, om deze te bezorgen bij Aannemer Kingma te Middenmeer, wordt in eigen belang aangeraden, deze voorwerpen bij de politie te Middenmeer af te geven, daar naam en adres bekend zijn. Uitvoering T. O. G. Het ligt in de be doeling van de tooneelvereeniging T. O. G. om op Zondag 13 October een uitvoering te geven te Slootdorp. Opgevoerd zal worden „De doch ter van den werkstaker. Brandstichting. Zondagavond liep het alarmeerend bericht door Midden meer er staan korenschelven in brand bij de boerderij van Schols. We spoeden ons onmiddellijk naar de plek des onheils en zagen dat men het vuur reeds had kunnen stuiten. Zooals overal in den polder staan ook aan de verbindingsweg tusschen de Hoornsche weg en Medemblikkerweg graanschelven, die aan hun vorm doen denken aan hutten uit het land van de Negus. Bij een zestal van deze schelven had men een hoop stroo en kaf ontdekt wat in brand stond. Door dat de brand tijdig ontdekt werd is er ger voorkomen, daar de oogst van on geveer 30 H.A. hier stond opgetast. Verschillende bijzonderheden wezen bij het onderzoek uit dat aan brand stichting moet worden gedacht. Daar elk spoor van de aanstichters ontbreekt zal het voor de politie wel heel moeilijk zijn om de daders te vin den. Het vermoeden is geuit dat men de daders moet zoeken onder de j.1. Za terdag ontslagen Cultuur-arbeiders. De politie is nog steeds met haar on derzoek bezig in verschillende richting. Afleiding in het Jodenkamp. Tenein de de Kampbewoners van het Joodsche werkkamp te Nieuwesluis wat aflei ding te bezorgen heeft de leider Dr. Lu- binsky de traditie getrouw een z.g. Oogstfeest georganiseerd wat zich heeft bepaald tot een feestje binnens huis. Er is wat tooneelgespeeld, muziek gemaakt en gedanst en tot slot een De verschillende sportwedstrijden moesten wegens het ongunstige weer worden afgelast. Handelskamer H.A.K.A. Daartoe uit- genoodigd door de directie van de han delskaai er H.A.K.A. had Vrijdag j.1. een excursie naar hun fabrieken te Ju faas plaats, voor verbruikers van haar producten. Te ongeveer 8 uur werd de reis aanvaard, en om 1 uur arriveerde men aan de fabriek. Na ontvangst door de directie werd een maaltijd ge bruikt, aangeboden door de directie waarna men werd rondgeleid door de verschilllende afd. en overal werden de noodige inlichtingen gegeven. Het was voor velen iets nieuws te zien, wel ke bewerking er noodig is voor het product de huismoeders bereikt. Na al les danig onder de loupe genomen te hebben, werd te ongeveer half zes de terugreis aanvaard. Het was ruim elf uur toen men welgemoed, en hoogst voldaan in de polder terugkeerde. Onweer. Tijdens het onweer dat hier Maandagmorgen over de Meer kwam, sloeg de bliksem in de antenne-paal van den heer Neu te Middenmeer. Ook een korenhoopje op het bedrijf van den heer Van Galen werd door het hemel vuur getroffen. TE KOOP een beste 8-RIJ - ZAAIMACHINE MET BIJPASSENDE WIEDMACHINE EN EEN ELECTRISCHE WASCHMACHINE, zoo goed als nieuw, bij D. DE VRIES, Nieuwesluizerweg, SLOOTDORP. Gevraagd een DAGMEISJE bij D. DE VRIES, NIEUWESLUIZERWEG, SLOOTDORP, CONSULTATIE - BUREAU voor Zuigelingen Wieringermeer. DONDERDAG 26 SEPT. nam. 2 tot 4 uur door Dr. HOOGKAMER in het wijkgebouw der Ned. Herv. Kerk. H. VAN HOORN Wieringerwaard Telefoon 9 COMMISSIONNAIR in alle soorten STAM BOEK- en GEBRUIKSVEE. Belast zich met in- en verkoop op billijke voorwaarden. Vele tevredenheidsverklaringen ter inzage. Zij die lid wenschen te worden van een worden uitgenoodigd op de daartoe te houden vergadering in HOTEL SMIT op 25 SEPTEMBER a.s. te 8 uur. Het Voor/. Bestuur. m 4 K. Wijdenes 1—IFevo 2 5—0 MOC 1 Strandvogels 3—0; And. Boys 1Aartswoud 2 3—1. Ads. R. Helder aHelder b 53; HRC b Sparta a 22; BKC aHRC a 18. 2—1. Ads. P. Twisk bHollandia d 22; And. Boys aBerkhout a 21; Hem a Hauwert a Ads. S J.V.C. a—HRC d 15—0; Helder d— Succes a 01. Ads. THRC e—Sparta bl—2; Helder f—Suc ces b23. 3e Klasse A K.N.V.B. Beverwijk - Pumersteyn H.R.C. - Zaandijk De Volewijckers - Succes Alkmaarsche Boys - Helder K.V.V. - Hollandia 1—3 1—2 0—2 1-4 Kapelle - Biezelinge Wetenschappelij k Selectiebedrijf. Hofleverancier. Origineele en ongekeurde Benoist 40, Prins Hendrik en andere Tarwerassen. Origineele en goedgekeurde Petkuser Winterrogge en Wintergerst. Stoppelzaden, le nabouw Benoist 40, uitkocht. Prijzen en inlichtingen op aanvraag bij den agent C. M. DE DREU KANAALWEG 11, MIDDENMEER. GEMEENTE WIERINGEN. WIELERBAAN „WIERINGEN." Wedstrijden Zondag 22 Sept. j.1. Het was precies afgemeten. Op het aan- vangsuur motregen en harde wind. Doch na een half uur wachten werd het gewaagd te beginnen en inderdaad het bleef droog tot precies de laatste koppelwedstrijd was afge loopen. Toen de nog talrijke bezoekers de baan verlieten stortregende het weer. Ondanks de straffe wind werden op de baan nog goede tijden gemaakt en de renners hebben hunne successen waarlijk niet met nietsdoen verkregen. Er is hard en fair ge werkt. De Omnium wedstrijd was revanchewedstrijd tusschen de Friezen Leijenaar en Kammenga 0—0 .van Leeuwarden en de Hollanders Van Es en

Wieringer courant | 1935 | | pagina 2