FLINKE BIJVERDIENSTE Aanbesteding. SPORT. SOLIDE AGENTEN LANDBOUWWAGENS Karren, Werktuigen ÉÉN ADRES. drag voor het lot van zijn kennissen in het wijnhuis. Tenslotte kon hij zelfs het door hemzelf gedronken glas wijn niet meer betalen, maar men gaf hem crediet. En daar heeft men goed aan gedaan, want hij heeft met dit, op de pof ge kochte lot de hoofdprijs van 2 millioen peseta's gewonnen en is nu tevens al zijn zorgen kwijt. Sardines naar Italië. Er worden van uit Portugal groote hoeveelheden sardines in blik naar Italië uitgevoerd. Het Italiaansche s.s. ..Neressi" is naar Guinea vertrokken met 140 ton sardines aan boord. Den laatsten tijd zijn van hieruit trou wens groote hoeveelheden conserven van allerlei aard naar Italië geëxpor teerd. 350 granaten gevonden. Te Komen, niet ver van Rijssel is een boer bij het ploegen op een voor raad granaten, afkomstig uit den we reldoorlog gestoten. Hij waarschuwde de militaire autoriteiten op de aan gegeven plek vond men ongeveer 350 granaten met een totaal gewicht van 8000 Kg. Engelsch lijnvliegtuig neergestort. Bestuurder en een passagier omgekomen. Een lijnvliegtuig van den dienst Liverpool-Blackpool is nabij Liver pol neergestort. De piloot en de eenige passagier kwamen hierbij om het le ven. De weersomstandigheden waren bui tengewoon slecht. GEMEENTE ZIJPE. bracht. Een en ander trok groote belangstel ling. GEMEENTE WIERINGEN. TERAARDEBESTELLING K. VAN LOENEN. Een groote menigte belangstellen den had zich Maandagmiddag op den doodenakker St. Maartensbrug verza meld, toen het stoffelijk overschot van den heer K. van Loenen aan den schoot der aarde werd toevertrouwd. Hoe 'n groote plaats de heer Van Loenen in de harten der bevolking van Zijpe had ingenomen bleek ook door de vooraanstaanden uit vele corpora ties, die bij de droeve plechtigheid te genwoordig waren. (We merkten o.a. op de Burgemeester, Secretaris, le Amb tenaar en le Wethouder der Gem Zij pe Notaris v. d. Veen, Oud-Burge meester De Moor de Secretaris-Pen- ningm. van Zijpe- enHazepolder enz.) Toen de kist, bedolven onder een schat van bloemen,, (o.a. waren er bloemstukken van de vereenigiugen „JNut en Genoegen" „Harddraverij", Bond van Staatspensionneering en Autotocht Ouden van Dagen) in de groeve was neergelaten, sprak eerst Wethouder v.d. Sluijs. Spr. deed dit meer, als bestuurslid van de Bond v. Staatspensionneering, waarvan de heer Van Loenen Oprichter en Voor zitter was. Veel, zeer veel, aldus Spr. heeft de heer Van Loenen voor de Ouden van Dagen gedaan. In dank bare herinnering zal hij bij velen van ons blijven voortleven. Hij ruste in vrede. Ds. Witkop, die ook reeds in het sterfhuis had gesproken, sprak woor den van troost tot de kinderen. Veel was hun vader in zijn leven voor de zijnen geweest, en hij had nog veel van 't leven verwach. Onverwacht kwam de dood, doch naast de troost van een dankbare herinnering aan een geliefd vader moet de berusting er zijn, in 't geloof dat hij thans het eeuwige le ven is ingegaan. De heer C. J. Bosker sprak als vriend en collega van den overledene. Zelden, zegt spr., heb ik zoo'n volko men harmonie in een gezin aangetrof fen de innigheid onder elkander werd ook aan anderen gedeeld, die de woning betrad. Thans is hij, die zoo vol levensblijheid, zoo vol arbcidslust was, van ons heengegaan. Te vroeg werd de levensdraad afgesneden. Een diepe wonde is in het gezinsleven ge Jaarvergadering Wieringer Wielerclub Vrijdagavond had in het lokaal van den heer S. Kaan de jaarvergadering plaats van de Wielerclub. De voorzitter den heer J. Bosker Jz. opende de vergadering, waarna Ie secr. de heer L. Noorden de notulen voorlas, welke onveranderd werden goedgekeurd. De heeren Hoep en Ottens werden aangewezen de kas-commissie te vor men. Aan de home-trainings-wedstrijden te Alkmaar op 2 Nov. a.s. zal worden deelgenomen. Bestuursverkiezing. J. Bosker Jz. L. Noorden, S. Kaan, P. Kreijger wer den herkozen. In de plaats van den heer D. Smit werd gekozen de heer C. Omis. De voorzitter dankt namens allen voor het gestelde vertrouwen. Voorzitter zegt het bestuur had het plan opgevat om een home-trainings wedstrijd te doen houden en dan een andere vereeniging hiertoe uit te noo- digen. Er zijn reeds eenige prijzen be schikbaar gesteld. De regeling wordt aan het bestuur overgelaten. Tevens wordt besloten een feest-avond te or- ganiseeren. Uit een bespreking over de prijzen van het vorig voorjaar bleken de prijswinnaars Klink 21 p. Meijer 16 p. Hegeman 13 p. Lont 10 p.; Ottens 10 p Korshuizen 10 p. en Deijkers 10 p. Wordt besloten sprints en Ujdraces op 'n Zondagmiddag in de Burenpomp s'raat le houden. Hiervoor zal aan het gemeentebestuur gevraagd worden toestemming om dien middag het ver keer vanaf het „Noorderlicht" tot, het einde der straat te doen stopzetten. Aldus besloten. Bij de rondvraag bepleit de heer N. Omis het koopen van een home-trai ner. Voorz. antwoordt dit laat de kas igenlijk niet toe, daar een goede trai ner f 40 kost. Wordt, besloten bij een evemuorlo wedstrijd een collecte hiervoor ie houden. De heer Buijs dringt aan op verga deren door wedstrijd-commissie Spr. wil een verloting houden voor aan schaffen van home-trainer. Wordt niet ondersteund. Hierna sluiting. UITSLAG VERKOOPIMp. Zaterdag had ten overstaan van notaris obreen in het lokaal van den heer M. de Haan de openbare vrij willige verkooping plaats ten verzoeke van de Erven Dr. P. Maats a Stuling te Voorburg en Erven Dr. P. Maats te Alkmaar Perc. 1 Boerenbehuizing, Schuur, tuin Erf en grasland in Polder Waard Nieuwland gen, „De Drinkbeker", groot totaal 2.40.60 H.A.: Kooper Dr. F. E. Quadekker voor f 3850. Perc. 2 Bouwland, grenzend aan perc. 1, gr. ±1.22.00 H.A. Kooper Dr. F. E. Quadekker voor f975. Perc. 3. Grasland groot 1.03.42 H.A. Kooper Dr. F. E. Quadekker voor f 1425. Perc. 4. Bouwland groot 2.22.20 H.A. Kooper Dr. F. E. Quadekker voor f 2080. Perc. 5 Bouwland grenzend en beoosten perc .4, groot ±1.32.90 H.A. Kooper Dr. F. E. Quadekker voor f 1375. Perc. 6 Bouwland aan Stroeërdijk Kavel zes, groot ±1.18.75 H.A. Kooper C. Vermeulen Jz. voor f 1100. Perc. 7 Bouwland grenzend aan perc. 6, gr. ±1.30.80 H.A. Kooper C. Vermeulen Jz. voor f 1030. Perc. 8 Bouwland grenzend aan perc. 7 groot ±1.30.25 H.A. Kooper J. Mulder Nz. voor f 825. Perc. 9. Bouwland grenzend aan perc. 8, groot ±1.30.20 H.A. Kooper J. Mulder Nz. voor f 655. Om de Oost Perc. 10 „De Westelinge" gras en bouw gr. 17.7625 snees. Kooper C. Koorn Vz. voor f 525. Perc. 11. „Haverweidje" groot 14.91 snees. Kooper C. Koorn Vz. voor f 580. Perc. 12. „Hoogeventje" groot 17.71 snees. Kooper C. Koorn Vz. voor f 425. Perc. 13. „Bulleven", groot 29.47 snees. Koo per Dr. F. E. Quadekker voor f 460. In het Noorden en bij H.-hoef Perc. 14. „Krocht van Piet Poel, groot 13.615 heer Jongkind, weder uitnemend ver zorgd, en het succes was volkomen. Het zelfde kan gezegd worden van het optreden van de fam. Hofmann. Wel moet het gezegd worden, dat we vóór de pauze meer genoten, als daar na. Immers, de liedjes en aankleeding een vorige maal ook reeds voor 't voetlicht gebracht, inponeeren niet zoo. Men houdt nu eenmaal van wai nieuws. Overigens, het was een avöijjL: die het late einde van het bal Cue, ge zellig bleef. K. V. V. SUCCES 4—0. ONS WIERINGERMEERHOEKJE. Politie. W.-Meer. Verloren: een rijw. doch deze opzet faalde steeds. De mid bel. merk een achterschot van vracht denlinie hield steeds het veld open en slagen, die moeilijk zal zijn te heelen Moge het den kinderen een troost zlJn'snees. Kooper E. Huijbers Jbz. voor f 610. dat een dierbare herinnering aan hun - - - vader bij hun zal blijven voortleven en zij zijn heengaan in dat licht be schouwen, dat de dood de pooi t is, waardoor hij van dit aardsche tot een hooger reiner leven is ingegaan. Mo ge ik de vriendschap, die ik van u steeds ondervond, bij uw zoon doen blijven voortbestaan. Beste vriend Van Loenen, rust zacht. Hiermede was de plechtigheid voor bij en verlieten allen diep ontroerd den doodenakker. Schagerbrug. Naar ons wordt mede gedeeld ligt het in het voornemen van de vereeniging „Algemeen Belang" al hier in het voorjaar van 1936 wederom een Huisvlijt-Tentoonstelling te orga- niseeren. BRAND St. MAARTENSBRUG. Zondag avond half zeven brak brand uit, welke vermoedelijk door kortsluiting was ontstaan, in de groote boerderij van den heer IJ. Wit, aan de Grootsloot. Het geheele pand stond in minimum van tijd in lichte laaie en vond in de groote voor raad hooi en stroo gretig voedsel. Daar het nog vroeg in den avond was en allen nog pre sent waren kon het vee gelukkig worden ge red. De motorspuit was spoedig ter plaatse doch kon van het gebouw en inboedel niets meer redden. Verzekering dekt de schade. St. MAARTENSBRUG. Maandagmorgen ge raakte tusschen St. Maartensbrug en Scha gerbrug een groote vrachtauto uit Friesland beladen met aardappelen van de weg af in de kant van de Groote Sloot, 's Middags werd de wagen wederom op het rechte spoor ge- Perc. 15. „Schelvenkrocht", groot ±13.0655 snees. Kooper Jb. Lont Sz. voor f 597. Perc. 16. „Noorderweg". Groot ±50.85 H.A. Kooper Dr. F. A. E. Qaudekker voor f 630. Perc. 17. „Groote krocht aan Noorderweg", groot 36.26 snees. Kooper J. Scheltus Nz. voor f 1450. Perc. 18 „De Fok", groot 12.53 snees. Kooper J. de Haan Cz. voor f 490. Perc. 19. „Krocht van Lou Smit aan Dorps weg", groot 21.945 sn. Kooper M. Lont Pz. voor f 890. Perc. 20. „Marskeven", groot ±14.315 snees. Kooper f J. Kort Jbz. voor f 380. Perc. 21. „Achter Jan Doves in Dorperkoog", groot 22.995 snees. Kooper Dr. F. E. Ouadek- ker f 565. Perc. 22. „Steenkrocht" op Westerklief, bouw en gras, ±179725 snees. Kooper J. de Jongh Wz. voor f 695. Totaal opgebracht f 21607. Politie. Verloren: een acte-tasch inhoudende papieren. Gev. een belastingplaatje en een kinderpakje. Uitvoering „Oefening Kweekt Kunst." Boordevol was Zondag de zaal in Concordia, toen O.K.K. haar eerste avond voor kunstlievende leden hield. Ook uit de wijde omtrek kwamen zich nog leden aanmelden, doch tenslotte konden er niet meer aangenomen worden. Naast de goede reputatie die O.K.K. geniet was ook het optreden van de artisten-familie Hofmann wel oorzaak van de volle zaal belangstellenden. Het was een pracht-avond. Het mu zilcale gedeelte werd door O.K.K. on der de uitnemende leiding van den Een droevige morgen maakt een blijden dag zegt 't spreekwoord doch zoo was 't niet met onze Succes-elftallen. Succes I moest naar K.V.V. I (Krommenie) om daar haar 6e Competitiewedstrijd te spelen en toen we om 12.15 uur met een afgeladen bus van Hip- po vertrokken viel de regen bij stroomen neer en zag 't er bijster slecht uit. Op de afsluit dijk werd even halt gehouden want de reser ves (Succes II) kwamen we tegen die een uit wedstrijd in Den Helder hadden gespeeld te gen Helder 3 en vernamen we de droevige tij ding dat met 31 verloren was, wat we dan trouwens ook verwacht hadden, doch deze gewaarwording bedierf de stemming niet in de bus en onder vroolijk gebabbel ging de tocht verder in de richting van het Noordhol- landsch kanaal. Langs de spiegelgladde weg ging de tocht verder totdat we aan Schoorl- dam even halt hielden en nog een familielid van één onzer voetballers oppikten, waarna de rit weer verder ging in de richting van de kaasstad. Daar aangekomen gingen we via de Hout. Toen we het „Westerlicht" passeer den hadden de jongelui de „stopverfman" even op de kar toen ze hem er opmefkzaam opmaakten dat er nog wel een kamertje voor hem open was, doch de kleine man beet aar dig van zich af en had z'n antwoord al dade lijk klaar hoor Verder ging 't al ging het met horten en stooten, want de bus moest af en toe even rusten, doch bracht ons toch op de bestemde plaats en te kwart over twee" kwamen we in het land van de blikfabrieken aan. 't Weer was nog niet veel beter gewor den. Even geconfereerd met de aanvoerders en scheidsrechter en na een aanmoedigend woord van de arbitter werd besloten om toch maar te beginnen. We zochten een plaatsje in de tribune, pardon ik bedoel onder de schutting want een tribune was niet aanwe- zoodat we ons met een bescheiden plaatsje zonder een dak boven ons hoofd tevreden moesten stellen. Gelukkig was het opgehou den met regenen en hadden we nog niet zoo'n slechte plaats. Scheidsrechter laat tossen en verkiest de K.- aanvoerder met de wind in den rug te spelen. Schmitt brengt de bal aan het rollen. Direct neemt K.V.V. de bal over en haar eerste aan val loopt reeds op een corner uit, welke echter niets oplevert. Direct hierop krijgt Posthumus een hard schot doch wordt goed gestopt. Nu is het Succes welke ten aanval trekt en zendt Jn. Lont een goed schot in doch de prima K.-keeper laat zich niet verschalken en zendt retour. Na precies 15 min. is het K.V.V. welke Posthumus laat visschen en neemt de leiding' 10. K. is steeds gevaarlijk en het duurt dan ook niet lang of de 42-jarige linksbuiten weet handig de S.-backs te passeeren en met een prachtig schot ligt de bal voor de 2e maal in het Succes doel 20. 't Wil bij de Successers niet lukken en kunnen niet in de wind opko men. Voortdurend wordt op de Succeshelft gespeeld. Nadat er een half uur gespeeld weet Succes een doorbraak te onderscheppen en loopt op een corner uit, welke echter ook geen gevaar oplevert. Hierna krijgt K. nog een dot van een kans, terwijl Posthumus uit z'n doel geloopen is wordt de bal naast 't ver laten doel geschoten. Vlak voor de rust zit S. voor het K.-doel en lost Jn. Lont een har de kogel doch precies tegen de bovenlat, zoo dat 't K.-doel aan een groot gevaar ontsnapt. Hierna gaat de rust in. Thans speelt Succes voor de wind en al di rect ontstaat een strubbeling voor het K.-doel doch K. weet erger te voorkomen en weet de bal 't veld in te werken. De Successers wer ken nu hard om de achterstand te verkleinen doch er wordt vaak wat te hard getrapt voor de wind af en gaan de schoten naast of over en welke goed gericht waren belanden in de veilige handen van de K.-keeper. K. daaren tegen blijft steeds gevaarlijk en weet de bal goed in de wind op te krijgen en zelfs na ge- ruimen tijd heel handig de Succesverdediging te passeeren en krijgt Posthumus wederom 't nakijken en het is 30. Hierdoor aangemoe digd spelen de K.V.V.-ers een zeer goede par tij en zijn doorloopend in het bezit van de bal. Weer trekt K. ten aanval, de S.-backs worden zonder moeite gepasseerd en vergroot K. haar voorsprong op schitterende wijze 40. De Successers spelen een verloren wedstrijd doch laten de moed niet zakken. Kuiper lost een geweldige schot, zoo hard zelfs dat de K.-keeper onderste boven valt, doch weet de bal net nog tot corner te verwerken. Na een 2-tal corners op het K.-doel weet Jn. Lont nog een goed schot in te zenden en weet de K.-keeper de bal net nog van lijn te grabbe len. 't Wil niet lukken bij de Successers en als scheidsrechter voor 't laatst fluit is de stand nog steeds 4r—0 voor K.V.V. en heeft deze ploeg verdiend gewonnen. Te ongeveer 8 uur kwamen we allen weer behouden te Hippo aan. De stand 3e kl. K.N.V.B. is als volgt gesp. gew. gel. verl. v.t. pt. Helder H. R. C. K. V. V. Hollandia Zaandijk Volewijkers Alkm. Boys Succes Purmersteijn Beverwijk 20- 9 10- 5 11- 8 9- 7 v 9- 6 «-12 8-15 6-12 7-11 8-16 Succes a was naar de roodjakkies en kwam met de beide puntjes naar huis door met 2—1 te winnen. De stand in 1D. N.H.V.B. luidt als volgt gesp. gew. gel. verl. v.—t. pt. Watervogels Held. Boys Helder 3 H. R. C. 4 Wieringerwaard J. V. C. Schoorl Atlas Succes 2 Petten 6 5 0 1 18-11 10 7 4 2 1 13- 8 10 7 4 1 2 12- 9 9 5 3 0 2 17- 9 6 5 3 0 2 17-11 6 6 2 1 3 15-18 5 6 2 0 4 11-13 4 4 1 1 2 5-14 3 6 0 2 4 9-17 2 6 1 0 5 8-19 2 auto. Gev. een groene gebreide doek. Aan komen vliegen: een postduif met ring aan één der pooten. Inl. Politie Middenmeer. Verloren een portemonnaie inhou dende vijf gulden. Inl. Politie Slootdorp. Cursussen voor Dames in de W.-Meer. De ingekomen opgaven voor de ver schillende cursussen voor dames in de Wieringermeer hebben er toe geleid slechts de cursus in costume naaien en patroonteekenen (C), te geven door Mej. L. Piet op Donderdagmiddag, te laten doorgaan. Reeds a.s. Donderdag 31 October zal om 2 uur in de Emma-hoeve te Sloot- dorp de eerste les plaats vinden. De deelneemsters dienen lesgeld (f 0.25), een schrift ep potlood mede te bren gen. Dames en meisjes boven 17 jaar, die zich nog niet mochten hebben opgege ven, doch eigenlijk wel aan dezen cur sus willen deelnemen, kunnen zich op den aangegeven tijd aan de Emma hoeve vervoegen. Zij zijn hartelijk wel kom Zooals reeds is medegedeeld bestaat de cursus uit 15 lessen, Donder dagmiddags van 2- ca. 5 uur. Clir. Jongelings Vereen. Op initiatief van den heer Kiewiet waren Maandagavond 21 Oct. de Jongelingen opgeroepen, om zoo mogelijk te komen tot het oprichten van een Christelijke Jongelings Vereeniging. Wel bleek daaraan behoefte te zijn, want ruim een 20-jongelingen waren opgekomen, waarvan een 20 zich spontaan opgaven als lid. Tot het bestuur werden gekozen K. Kie wiet, voorzitter, G. Noordijk Secretaris, T. Trouw, penningmeester. De jonge Vereeniging ontving de naam .Onderzoek de Schriften", waarin 't doel en de strekking liggen opgesloten. Gisteren avond werd de eerste vergadering gehouden. Na het zingen van Psalm 81 12 opende de Voorzitter de vergadering met gebed. Daarna werden de notulen van de oprichtingsverga dering gelezen en onveranderd vastgesteld. Toen werd overgegaan tot de Bijbelbespre king Johanns 1:1- 18, hetwelk ingeleid werd door den voorzitter, waarop nog een aange name bespreking volgde. Na de pauze werd een opstel gegeven door den heer W. Klink, die in korte bewoordingen het doel en het nut en de verplichtingen van de Christelijke Jongel. Vereen, uiteenzette, waarna de heer Jac. Leijten nog een voor dracht ten beste gaf. Toen werd nog gezongen Gez. 39 1, waar na deze prettige vergadering met dankzegging door den voorzitter gesloten werd. 't Ligt in de bedoeling dat men elke Maan dagavond van Vh9 uur zal vergaderen. Moge onder Godszegen deze jonge Vereeni ging groeien en voor velen tot een rijken ze gen zijn. De Winkelweek „Wieringermeer" Van 8 Nov. t./m. 16 Nov. Voorloopige lijst van Winkeliers die de bur gerij in de gelegenheid stellen door kostelooze! bonnen groote prijzen te winnen. Middenmeer. C. Klare, Garage, rijwiel- en motorhandel. J. D. van 't Riet, Slagerij. J. Rienstra, Kruidenierswaren, Manufacturen. Fa. Corn. J. Bosker, Boekhandel, Drukkerij. Fa. Wed. A. Nipshagen, Rijwielhandel, ver lichtingsartikelen, radio-centrale enz. A. Poot, tabak, sigaren en sigaretten. K. Kok, Brood en Koek. J. Varkevisser, Kruidenierswaren, Drogisterij, borstelwaren enz. J. Vos, Manufacturen en confectiekleeding. Wed. E. v. d. Wal, Zuivelproducten, Tabak, Sigaren enz. Slootdorp G. Kroeze, Tabak, Sigaren, luxe- en gebruiks artikelen. Wed. Meeuwsen, Kruidenierswaren, Manuf. A. v. Oers, Kruidenierswaren, Drogisterij Bors telwaren enz. II. J. Eichner, Rijwielhandel, Kachels, radio. C. Koorn, Brood Koed. A. H. van Wijck, Schoenhandel, tuigen enz. J. v. d. Kooi, Manufacturen, meubelen enz. Koopt bij bovenstaande zaken uw waren en vraagt bonnen. Hoofdprijzen f 50.—, f 25.—, enz. enz. CURSUS BIJEN. Dat de liefhebberij voor bijen groot is, is reeds meer dan eens bewe zen, maar dat het de liefhebbers ook ernst *s bewijst wel het aantal cursisten die Maan dagavond aan de cursus deelnamen. Intaal waren niet minder dan 30 man aanwezig. FLEVO-NIEUWS. De slag is geleverd, de wedstrijd die alle Flevo-spelers en aanhang weken lang reeds bezig hield is voorbij en ge wonnen, overtuigend gewonnen zelfs. Strandvogels 2 met 4-1 geslagen. On geslagen staai Flevo I met 14 punten uit 7 wedstrijden bovenaan. Gezwoegd en gebaggerd is er Zon dag, gebaggerd vooral, er was eigenlijk niemand die dacht dat er nog gevoel- bald zou worden. Doch 's-morgens was het veld ondanks de zware regenval van Zaterdag op Zondag nog goed be speelbaar, reden tot afkeuren was er allerminst, doch later toen het maar bleef regenen en het tweede elftal reeds had gespeeld werd het veil slecht en zwaar te bespelen. Doch de Strandvogels hadden een verre reis gemaakt en wilden liefst de kosten niet nog eens maken, zoodat er werd gevoetbald en tijdens de eerste helft aanhoudend in de regen. Het is een sportieve partij geworden waarin Flevo toonde de volstrekte meerderheid te bezitten wat zij uit drukte in 3 prachtige doelpunten. Flevo was volledig en trok van meer af aan direct ten aanval, mooi combi natie-spel over alle wenken, maakte dat Strandvogels tijdens de eerste helft geen voet aan den grond kreeg. Wel trachtte Strandvogels steeds op te dringen teneinde Flevo in te sluiten, zorgde er voor dat de voorhoede steeds aanvallend kon optreden, wat tot ge volg had dat de opdringende backs van Strandvogels herhaaldelijk werden gepasseerd, met het gevolg dat de rust met een 3-0 voorsprong inging voor Flevo. Na de thee was het droog en de vrij sterke wind die op was gekomen, was in het voordeel van Flevo, doch de zware partij die in de eerste helft was gespeeld deed zich gelden, het spel was niet zoo mooi meer en de Strand vogels werden gevaarlijk. Por is weer geducht op zijn pos. en hij heeft het zwaar te verantwoorden in het spiegelgladde doel. Door Vene- ma wordt het vierde doelpunt gemaakt en dan komt Strandvogels geducht opzetten. Bij een aanval op het Flevo- doel krijgt de rechtsback van Flevo de bal verkeerd op zijn schoen en schop! dc bal eigen doel in, zoodat Strand vogels op een goedkoope manier aan een tegenpunt komt. Wel worden nog ettelijke aanvallen op beide doelen ondernomen, doch de tijd verstrijkt en het einde komt met een 4—1 overwinning wat een uitbun dige vreugde gaf in het Flevo-kamp. Scheidsrechter Govers uit Den Hel der leidde uitstekend, alleen trad hij o.i. tegen de onsympathieke grensrech ter van Strandvogels niet voldoende op, die het zoo bont maakte dat. zijn eigen bestuursleden een aanklacht te gen hem zullen dienen bij het Bonds- bestuur. Flevo 2 heeft ook de traditie niet gebroken en verloor met 4-2 van Strandvogels 3. Dit geeft echter geen goede verhouding aan, indien nder- scheidene spelers uit het tweede elfta?, wij zullen geen namen noeine wat meer samenspelen, en niet ieder voor zich, dan behoeft de reeks van neder lagen absoluut niet voortgezet, te wor den. Zij waren heusch niet z.vakkei- dan Strandvogels, na de rust zelfs sterker. De leiding van den heer T. Mantel was meer dan bedroevend. GEVRAAGD voor den verkoop van TUIN-, BLOEM-, LANDBOUWZADEN en BOOMKWEEKERIJ ARTIKELEN, tegen hooge provisie. Vraagt direct inlichtingen bij J. A. HEUSINKVELD ZAADHANDEL EN BOOMKWEEKERIJ Lichtenvoorde (Geld.) Opger. 1870. Geregeld WERKPAARDEN TE KOOP ONDER VOLLE GARANTIE bii E. BRUINS, MOLENWEG SLOOTDORP. VOOR Vraagt eens prijs bij G. VAN LEEUWEN, Carrosserie- en Wagenbouw, Wognum. MEDEPASSAGIERS GEVRAAGD PER AUTO. a.s. Zaterdag naar Sneek of omgeving. Vertrek ongeveer 1 uur. Maandagmorgen weer terug. Adres te bevragen Bur. Wieringermeerbode, Middenmeer. F. KLEIN, architect te Slootdorp zal namens den heer C. OMIS te De Haukes, op WOENSDAG 6 NOVEMBER a.s. in café G. Omis te de Haukes aanbesteden HET BOUWEN VAN EEN WOONHUIS MET MACHI NE-HERSTELPLAATS OP HET INDUSTRIETERREIN TE WIERINGERWERF. Bestek en teekening verkrijgbaar bij den architect Nieuwesluiserweg 1, Slootdorp, telef. 12, tegen betaling van f 6.— (restitutie f 2.50 binnen één wèek). De verloting van „Flevo." De trekking van de verloting is Zon dagavond in volstrekte orde ver'oopen. Ondanks het slechte weer, waren velen nog opgekomen. Het is een mooie avond geworden, de Wieringermeerfanfare verleende medewerking en gaf een drietal goede marschen, w.o. de Koning Voetbal- marsch. De heer Loozen gaf eenige voor drachten ten beste en het groote orgel

Wieringer courant | 1935 | | pagina 2