Voor de Wieriiigner Woensdagsvónd Extra Gool-avond SPORT. WALDORP GELIJKSTROOM - TOESTELLEN. SPAART BIJ DE BOERENLEENBANK „WIERINGERMEER." LANDBOUWWAGENS Karren, Werktuigen ÉÉN ADRES. ZITTING WINKELWEEK WIERINGERMEER." AANVANG ZEVEN UUR IN DEZELFDE LOKALEN. Uit 'hem verstrekte overzichten van enkele visschersplaatsen blijkt, dat men daar in 1934 voor 100 schuitjes f 198.839,75 verloonde aan neven-bedrijven. Er moet hier visch komen, zoo zegt hij. Thans spreekt de heer Kolster, dir. der N.V. Visscherijbedrijf Kolster en Zn., lid der K. v. K. welke ook bewondering en tevens respect heeft voor het optimisme van den heer Ste- venson. Hij onderstreept de verschillende leemten. De heer K. komt op voor den handel die heden avond toch een klein verwijt is ge troffen. Alle proeven genomen door hande laars hebben tot heden gefaald en hebben verliezen meegebracht. Thans is de regeering bereid iets te doen. De visscherij heeft door deafsluiting een groote knak gekregen. Hij hoopt dat voorzitter zijn doel zal bereiken tot heil der geheele visscherij. Voorz. antwoord spr. in denzelfden geest als hiervoor gedaan. Daarna komt de door de heer Nijpels be doelde Commissie aan de orde. Het is voor den voorzitter zeer moeilijk hierin voor te gaan. In deze commissie zullen vertegenwoordigd zijn weth. de Boer voor Den Helder, den heer Velthuys, Econ. Commissie, de hr. Nijpels, Dep. van Nijverheid de heer P. C. de Boer en den heer Stevenson verder de heer Bot als deskundige op Visscherij-gebied. Op ad vies van de heeren Bais en Goedknecht zullen twee menschen uit de visschers en uit de han delaars worden toegevoegd. De heer Liebert wil slechts adviseerend optreden, hetgeen dankbaar wordt aanvaard. Op voorstel van den heer Nijpels zal thans de nieuw benoem de commissie een korte bespreking in Comité houden, waarop voorzitter onder dankzegging deze goed bezochte vergadering sluit. CRISIS - BUREAU. Het ligt in de bedoeling, ook voor het oogstjaar 1936 de beperking van de lar- weteelt tot een derde van het bouwland te handhaven. De teelt van de andere akkerbouwgewassen, welke het vorige jaar onbeperkt was, zal niet worden beperkt alleen zal nader worden na gegaan, hoe de afzet van erwten ver loopt, waarna eventueel een beperking hiervoor zal worden vastgesteld. Voor consumptie-aardappelen zal teil gunste van de vrouwen uitvalt, is bepaald blijven op 100.000 ha., terwijl ook in de oppervlakten, welke voor de teelt van vlas, cichorei en suikerbie ten zijn toegestaan, geen wijziging zal worden gebracht. Een steunregaling voor de teelt van spinazie- en radijszaad is in voorberei ding. Het oppervlak te steunen fabrieks aardappelen zal, wegens de groote voor raden aardappelmeel, moeten worden verminderd tot 20.000 ha., tenzij zeer bijzondere omstandigheden mochten optreden, tengevolge waarvan deze in krimping in mindere mate noodzakelijk wordt. De landbouwers zullen evenwel goed doen, zicli op het genoemde op pervlak in te stellen. bal draait uit z'n handen in het doel 31. A. werdt hierdoor nog harder en een corn op het S.-doel levert niets op. Toch moet Posthumus zwichten voor een zeer nabij schot en wordt de stand vlak voor rust nog op 32 gebracht. Na de thee krijgen de gasten het windvoor- deel en geven de Succesachterhoede handen vol werk. Rijkers trekt weer naar de spilplaats en gaat Koorn rechtsbinnen, wat de voor hoede weer verzwakte. Toch weet de Succes- voorhoedé even later goed door te breken. Schmitt neemt een ouderwetsche ren, direct gevolgt door de A.-back, doch hierdoor wordt Schmitt eenigszins uit de richting van het doel gedreven tot bijna de uitlijn, doch Schmitt weet toch de bal goed voor te krijgen en met wat effect via de paal verdwijnt de bal in het A.-doel 42. A. werkt echter hard en trekt steeds weer op mooie wijze ten aanval en weet de achterstand zelfs om te zetten tot 44. Nog zijn de Amsterdammers niet tevre den en zitten steeds voor het Succesdoel en het duurt niet lang of Posthumus krijgt voor de vijfde maal het nakijken 45. Reeds den ken we dat Succes de wedstrijd verloren heeft doch opeens is Montulet doorgebroken zorgt op fraais v.jze voor de gelijkmaker 55. Met deze stand komt het einde aan deze mooie spannende wedstrijd en zijn we over de ver richtingen van de Successers tevreden. De A.-mannen lieten een goede indruk achter en is een mooi sportief elftal. Zondag speelt Succes I thuis tegen Purmer- steijn I. Succes II was naar Petten en kon het daar weer niet houden en verloor met 31. Succes 3 werd gekraakt door Watervogels 2 met 102. Brrrrrr. De adspianten brachten het er weer goed af.. Succes a won van J.V.C. a met 21. Suc ces b won met 60 van Helder g. De stand 3e kl. K.N.V.B. is als volgt gesp. gew. gel. verl. v.—t. pt. 7 4 2 1 19-14 10 6 4 1 Wat het tooneelstuk „Avondklokken" be treft, het was door 'n auteur, lid der muziek- vereeniging gemaakt en met spanning werden de pennevruchten „Avondklokken" dan ook tegemoet gezien. De spanning werd zeker na ieder bedrijf bedrijf hooger opgevoerd en we feliciteeren den schrijver met het succes. Trouwens in de inhoud van het stuk lag een diepe moraal antioorloganti militaristisch, en juist dat is iets, waarin het publiek gaarne meeleeft. De dieptragische momenten werden voor treffelijk weergegeven ei*2®Gr zeker kwam het alles verwoestend oorlogsleed hier sterk tot uitbeelding. Alle hulde aan schrijver en spelers Het was een emotivolle leerrijke avond en het publiek liet zich niet onbetuigd door een ware ovatie aan de medewerkenden te brengen. N.S.B. Alg. Leider Ir. A. A. Mussert. Naar men ons''mededeelt zal de Nat. Soc. Bew. N. S. B. een groote openbare vergade ring houden in onze plaats. Zie nadere bijzon derheden per advertentie in dit nummer be kend gemaakt. Helder Zaandijk H. R. C. Hollandia K. V. V. Volewijckers Purmersteijn Alkm. Boys Succes Beverwijk GEMEENTE WIERINGEN. Succes - Nieuws. Succes kwam met een gewijzigd elftal in het veld welke luidt als volgt P. Posthumus D. Nieuwbuurt J. Idema H. Lont N. Koorn J. Lont D. Kuiper C. Lont Th. Rijkers, Alb. Schmitt, Montulet De heer Nieuwbuurt was als invaller in het veld verschenen daar A. Schotting definitief als rechtsback stond opgesteld doch met Suc ces 2 mee moest daar Jn. Hof niet op het appél was verschenen. De elftalcommissie was hierover echter niet tevreden want nu moest toch met een invaller worden gespeeld en men a.s. Zondag weer voor een raadsel staat. Wat deze nieuwe opstelling betreft waren we goed over te spreken en werden er tenminste doelpunten gemaakt, daar dit de laatste tijd wel wat te wenschen over liet. De heer Koorn als spil voldeed niet daar Koorn de heer Rij kers in zijn werk niet kan vervangen. De heer Alb. Schmitt- was deze middag in zijn goi doen en voetbalde zooals wij hem in geen maanden hadden gezien. Dit vond natuurlijk ook zijn oorzaak dat de tegenpartij met de capaciteiten van Schmitt onbekend waren en hij daarom niet scherp genoeg werd bewaakt. Doch met binnenspelers als Montulet en Rij kers vormden zij een goed trio. Ook het werk van de wenken was goed, alleen kreeg links buiten Lont voor de rust te weinig ballen toe gespeeld en werd voortdurend op rechts ge speeld. In de halflinie speelden Gebr. Lont een goede partij. Wat de verdediging betreft deed Nieuwbuurt verdienstelijk werk, wel werd hij door de vlugge voorhoede af en toe leelijk in de lure gelegd, doch overigens was zijn wegwerken goed. Idema werkte hard doch miste verscheidene malen 't juiste in grijpen, waardoor gevaarlijke momenten ont stonden. Posthumus zijn werk was goed, hoe wel niet alle tegenpunten in moeilijke positie werden gescoort. Om 2 uur brengt Ahrends V. C, de bal aan het rollen en ontwikkelt zich een vlug spel en het valt al direct op dat de nieuwe Succes* voorhoede er zin in heeft en is buitengewoon in den aanval. De A.-baeks zitten steeds in het nauw en moest de A.-keeper steeds steeds ingrijpen welk werk hem goed afgaat. Twee corners op het A.-doel leveren niets op. De Succeslinksbuiten kreeg zeer weinig te doen, doch opeens werd hem een bal toegespeeld welke zeer goed werd voorgezet en de toe snellende Kuiper jaagt no. 1 in het net 10. Dit gaf moed bij de Successers en bijna direct hierop volgt weer een goede aanval. Kuiper lost een ver schut in de richting van het vij andelijke doel en Montulet zet het hoofd er keurig onder en de bal verdwijnt opnieuw in het doel 20. De A.-voorhoede zet alles op alles, en komt er aanmerkelijk beter in, doch kunnen het Succesdoel niet bereiken. Aan de andere kant is Succes weer gevaarlijk door gebroken en is het thans Schmitt die een ver raderlijke schuiver inzen welke buiten het bereik van de A.-keeper was 3—0. De A.-aan- vallen worden echter steeds talrijker en na een vlugge aanval weet de handige A.rechts- buiten Idema te passeeren en volgt een goed schot welke Posthumus wel vangt doch de 1 14- 7 12- 7 9-10 11-17 23-12 15-13 11-20 8-17 11-16 Aanbesteding. 11 December a.s. wordt aanbesteed het onderhoud gedurende 1936 van I. de Rijkszeewerken op W.ieringen met uitzondering van liet gedeelte tus schen de dijkpalen 114 en 132 II. De Rijkshavenwerken op vVie- ringen III. De Noorder- en Zuiderhaven na bij Den Oever en andere voltooide Zui derzeewerken aldaar, alsmede verschil lende grond- en kunstwerken, behoo- rende tot de Rijkswerken tusschen dijkpalen 114 en 13j2, tot den Amstel- diepdijk, den Balgzanddijk en tot het Balgzandkanaal tussshen Van Ewijck sluis eH' Oostoever IV. rrden Rijksweg 10a en gedeelten tanrde Rijkswegen no. 7 en no. 9. Raming Perceel I f 12.000 Perceel II - 3.100 - Perceel III - 9.200- Perceel IV - 11.800 - Bouwvergunningen enz. Bouwver gunning werd verleend aan C. Boer setï£tot het bouwen van 3 dubbele woonhuzen aan de Slingerweg aan J. Russêlman, tot het bouwen van een garage aan den Poelweg. Hinderwetsvergunning werd ver- ONS WIERINGERMEERHOEKJE. GEMEENTE ANNA PAULOWNA. esp gew. rem. verl. pt. 7 6 0 1 6 5 4 0 1 4 5 4 0 1 4 8 3 1 4 3l/ó 5 3 0 2 3 6 3 0 3 3 3 3 0 6 3 2 2 0 0 2 5 2 0 3 2 8 0 1 7 V" 3 0 0 3 o" R.K. Uitvoering. In de zaal van den Heer Rossen werd Zondag een liefda digheids-uitvoering gegeven. Opge voerd werd het tooneelspel in drie be drijven van Herm. Burger „Schul dig.", dat zeer bij het publiek iri de smaak viel. Damclub D.A.P. Het bestuur is thans als volgt samengesteld J. Meijer, voorz., W. de Graaf, secr. H. Huibers, Penningm. De stand van de wedstrijden luidt D. v.d. Wallen W. Alkemade Wi. Komen C. Kaptijn G. de Boer P. Smiers H. Huiberts J. Meijer D. Meijer W. de Graaf P. Winnubst B. KC. - Nieuws, B. Iv. C. 2 was naar Den Helder in de morgenuren en wist na veel moeite H.R.C. 7 met 4-3 te kloppen. B.K.C. 4 verwachte thuis Dirkshorn, doen deze kwam niÖt op. 's-Middags is de groote match B.K.C. I -- D.O.S. een 2e klasser uit Utrecht voor de beker gespeeld en inderdaad B.K.C. heeft met 3-2 verlo ren, doch op een wijze waar elke B.K.C. aanhanger trotsch op is en de mannen Prins, Tauber, v. Teulingen, K. Steen- voorden, Hoep, Jan Steen voorden, J. de Schipper Az., Jan v. Wees, Jan de Schip per Jz. Jb. v. Wees en T. Post hebben gegeven wat ze maar immer konden. De D.O.S. aanvoerder verklaarde na afloop sportief dat zij met een uitslag anderom tevreden hadden moeten zijn, doch voetbal blijft voetbal en geluk spreekt ook e<m woord mee. Wat nie mand zou hebben vernacht de B.K.C. aanvallen zijn even talrijk geweest en gevaarlijk als de D.O.S. aanvallen, al leen die van D.O.S. werden beter opge zet, doch de voorhoede kreeg geen schijn van kans om ze te benutten, ter wijl B.K.C. door overrompelende aan vallen. vooral voor de rust, de achter hoede van D.O.S. uit elkaar trok. leend aan D. Breet tot het oprichten Met de rust was de stand 1-0 voor van een benzine-pompinstallatie bij het perceel Westerlanderlaan no. 9. Bestuursverkiezing K. v. K. Op 29 November zullen weder leden voor de Afdeeling Kleinbedrijf van de Kamer van Koophandel en Fabrieken „-te Alk maar worden gekozen. Hiertoe zal in deze gemëeiTte op dien dag een stembureau zitting nemen in ht raadhuis (raadzaal) van voorm. 8 tot 3 uur nam. Als leden van het stembureau zijn aangewezen D. Minnes, voorz.; B. Kat, J. Engel en Tj. Buma, leden. Plaats- verv. voorz. L. Geusebroek. Plv. leden* H. Rump, H. Smit, H. Wilms. DOOPSGEZ. JONGERENKRING. Donder dag 21 Nov. 8 uur Doopsgez. Jongerenkring. POLITIE. Verloren twee belastingplaatjes, waarvan een in een beugeltje. Gevonden een blauw werkjasje. Inlich tingen Gem. bode H.-hoef. VERKOOPING. Zaterdag werd ten over staan van Notaris Obreen een openbare ver- kooping gehouden in het café van den heer Jb. Duijnker. Alles eigendom van J. Wiegman. Perc. 1 Boerenbehuizing met schuur, erf en bij gelegenland, groot 88.11 aren. Kooper werd de heer J. Kooij Cz. voor f 3720. Perc. 2 „Bij iPet de Haan", groot 12.355 sn. Kooper A. Keijzer en S. Russêlman f 700. Perc. 3 „Pettekrochtje van Pronk", groot 18.69 sn. Kooper Nan Rotgans Johz. f 671. Perc. 4 en 5, „Groote Krocht van P. Kooij',' groot 28 sn. en „Groote Krocht van P. Kooij" Oostdeel, groot 37,52 sn. Kooper Armvoogden voor f 2165. Perc. 6 „Keizersweidje", groot 22.085 sn. Kooper S. Stapel voor f 860. Perc. 7 „Zoutland" groot 59.15 sn. Kooper Nan Rotgans Johz. voor f 1310. Perc. 8 „Antjesweidje" groot 27.069 sn. Koo- pers Gebr. Mostert Nz. voor f 860. Perc. 9 „Ven in de Hoelmerkoog", groot 38.22 sn. Kooper J. Lont Pz. (Vet) voor f 1400. Totaal opgebrarht f 11686. UITVOERING APOLLO DEN OEVER. De kunstlievende leden uitvoeringen van Apollo welke j.1. Zaterdag en Zondag werden gehouden, zijn weer van een bijzonder cachet geweest, enhet was zeer jammer dat Zater dag de zaal niet geheel gevuld was. Apollo heeft toch ook ditmaal getoond iets aparts te willen geven. Het muzikale gedeelte, was in alle num mers uitstekend verzorgd, en hét Iüid applaus was wel 't teeken voor den Directeur, de heer Glabbeek en de leden dat het weer dik in or de was met de muziek. D.O.S., doch direct in de 2e helft maak te B.K.C. gelijk, terwijl ze bovendien op nieuw door Jan de Schipper Jz. de lei ding nam en een kwartier in de 2e helft was de stand 2—1 voor B.K.C. en toen kwam het B.K.C. kreeg een py- naltie toegewezen en dit had voor D.O.S. de nederlaag beteekend. Jan de Schipper plaatste zich achter de bal. We hebben vertrouwen in deze speler, op dit gebied, maar nu jammerlijk, hij schoot de bal hoog over het doel, hier door was B.K.C. iets ontmoedigd na zoo'n een zware strijd waarvan D.O.S. hierdoor aangewakkerd, toen weer hard streed voor de gelijkmaker en met een mooi schot passeerde men Prins 2—2, waarbij tot overmaat Tauber de bal even later hens sloeg en D.O.S. een pynaltie kreeg toegewezen welke on houdbaar werd ingeschoten wat voor D.O.S. de overwinning beteekende, doch B.K.C. hield vast, met vastbeslo tenheid alles of niets vuurde Prins zijn mannen aan en het laatste kwartier is de/ groote mooie strijd op. D.O.S. heeft hoofdzakelijk afgespeeld en waar wij niet bang voor geweest zijn, B.K.C. kon tot het einde het snelle tempo van D.O.S. volgen, maar deze jongens spe len voetbal op andere wijze als de on ze en kenmerkte zich als een mooie sportieve snelle ploeg, die deze middag een zeer dure B.K.C. huid hebben moe ten koopen. B.K.C. jullie hebben gespeeld, niets dan lof, doch laat deze mooie strijd jul lie niet wegsleepën voor de strijd van komende uit tegen Andijk, opgepast B.K.C., dan is het weer Competitie en Andijk uit is in de Competitie een van de zwaarste en meest lastigste wed strijden. A.D.O.-Nieuws. Nu met Dec. de win ter comp weer aanvangt is het volgen de elftal opgesteld. J. Kapitein B. Plachmeijer D. v.d. Wallen A. v. Wijk, A. Wiggers, C. v. Helden L. J. Slikker, E. Bakker, H. Post, D. Jan sen, L. Schouten. De Winkelweek „Wieringermeer." Winnaars dagprijzen 15 November Ie pr. D. Mansholt. 9992 f 10 2e pr. W. de Boer, 9986, f 7.50 3e pr. S. Hoo- geboom, 9984, f 5;; 4e pr. L. Tennissen, 9966, f 2.50 5e pr. C. Jannega, 9939, f 1.-. Winnaars dagprijzen 18 November le pr. D. Mansholt, 9988, f 10 2e pr. K. Vos, 9979, f 7.50 3e pr. W. de Boer, 9937, f7.50 4e pr. J. Poot, 9931, f 2.50 5e p. Struiksma, 9919, f 1.-. Aangezien door de geweldige drukte wel menschen teleur zijn gesteld en dus hun bonnen niet konden vergooien, heeft het bestuur van den Midden stand besloten Woensdagavond nog 'n gooi-avond te houden aanvangende om zeven uur in dezelfde lokalen. Zondagschool te Middenmeer. Kerst feest 1935 nadert. Voor de 4de maal hoopt de Zondagschool Kerstfeest te vieren in Middenmeer. Doch ook dit jaar besloot het Onderwijzend Perso neel om het Kerstfeest te vieren vóór 25 Dec., immers zoolang nog ieder jaar zoovele kinderen en van hen die altijd helpen op de Zondagschool op Kerst dag met vacantie gaan, heeft het geen zin om met de helft of tweederde der kinderen feest te vieren. Dit jaar houden we D.V. op Vrijdag 20 Dec. ons Kerstfeest in het Gym. Ge bouw. Hiermede roepen we weer de steun in van Ouders en Vrienden der Zondag school. Wil straks Uw milde gift ge ven, het is de kinderen tot bijdschap en voor ons bewijs dat velen onzen ar beid gadeslaan in woord en daad. Het Personeel der Zondagschool J. Boersma, K. Louwerse, P. van 't Zet, Mevr. Wassink-v. Garderen Juffr J. Blijdorp, Juffr. T. Varkevisser. Politie. Verloren een bankbiljet van f 10, een muts en een gratis belas tingplaatje. Inl. Politie Slootdorp. Politie. Verloren: een blauwe alpine- muts. Inl. Politie Middenmeer. De naam van de pop. De POP in de etalage van den hr. J. v.d. Kooi had de naam van Dina. Daar niemand deze naam heeft geraden, wordt de prijs (een deken) onder de drie raders, die er het dichtst bijkwamen met de namen Lina en Mina ver lOOt. f[r, Dit waren J. Roozendaal (Mina) G. Smid (Mina) en Itsinga (Lina). Donderdagavond kunnen zij hierover loten. Er zaten 2711 erwten in de flesch bij den hr. v.d. Kooi De volgende personen hebben precies of ongeveer goed geschat: B. van Oers 2711; van Oers 2710; A. van Oers 2727; S. Boorsma 2777; A. van Oers 2699; M. Voete 2755; W. de Vries 2850; G. de Jong 2565; D. Dopper 2599; A. H. van Wijck 2963; Wagenaar 2968; J. Roozendaak 2975; Holtrop 2525; L. Hollander 2500; G. Miedema 2550. Hiervoor waren 15 prijzen beschikbaar zoo dat men in volgorde mag ^uitzoeken. Openbaar lichaam voor IJsselmeer, Meening cler Tweede Kamer Aan het Voorloopig Verslag van de Tweede Kamer over het wetsontwerp tot instelling van een openbaar lichaam voor drooggelegde en droog te leggen deelen van het IJsselmeer wordt het volgende ontleend Verscheidene leden, die zich over de indiening van dit ontwerp verheug den, betreurden echter dat hiermede zoolang gewacht is. Een belangrijk deel van de taak, welke het nieuwe lichaam had behooren te volvoeren, is reeds verricht. Vele leden verklaarden, niet duide lijk te zien welke begrenzing aan de taak van „De Wieringermeer" is ge steld. Naar hun meening is de betrek kelijk enge omschrijving van art. 1 niet in overeenstemming met de ruime strekking van het intitulé, den consi derans en arr. 28. Verscheidene leden wezen er op, dat het aanhangige ontwerp op eenige be langrijke punten afwijkt van de ont werpen van de commissie-Vissering en den Zuiderzeeraad, welke afwijkingen h.i. geen verbeteringen zijn. Voorts be helst dit ontwerp een aantal bepalin gen, welke volgens deze leden het nieu we ichaam zullen beletten uit te groeien tot een zelfstandigen en auto noom orgaan. Verscheidene leden vestigden er de aandacht op, dat dit ontwerp omtrent de verhouding van de onderscheidene bestuursorganen, welke onnoodig inge wikkeld is, veel in het duister laai. Voor al geldt dit voor de verhouding tus- scher. raad en directie. De regeering schijnt de bedoeling te hebben, aldus deze leden, de directie zooveel mogelijk van den Raad onafhankelijk le ma ken, doch dan achtten zij de instel ling van den Raad een vrijwel overbo dige figuur. Sommige leden betreurden het, dat de regeering dit ontwerp, dat van lijdelij ke strekking is, heeft ingediend inplaats van een regeling, welke duurzaam be oogt te zijn. Zulk een ontwerp zou heb ben moeten strekken tot de vorming van een of meer nieuwe zelfstandige gemeenlen en een waterschap, bene vens een cultuurmaatschappij voor het beheer en de exploitatie der gronden Sommige andere leden achtten inte gendeel de argumenten der regeering juist. Verscheidene leden, die niet wilden ontkennen dat tegen dit ontwerp ge gronde bezwaren kunnen worden aan gevoerd, achtten het in het algemeen een gelukkige oplossing. Sommige leden verklaarden overwe gend bezwaar te hebben tegen het in Staatsexploitatie houden van een deel van het ingepolderde gebied. Sommige andere leden kantten zich eveneens tegen het denkbeeld van een blijvende Staats-expoitatie. Weer andere leden konden zich ge heel met het denkbeeld van Staats-ex- ploitatie og groote schaal vereenigen. Sommige leden drongen er op aan, vertegenwoordigers van organisaties uit de Wieringermeer in de bestuurs commissie op te nemen. Hp Voom orH ALKMAAR, 18 Nov. 1935. Op de ge houden veemarkt waren aanvoer er prijzen als volgt 103 Vette koeien f 100-f 180 handel redelijk 7 Kalve ren gras f 27-f 37; vette f 54-f 60 en per Kg. 50-65 een t; 35 Nuchtere kal- ren (slacht, f 6-f 17 251 varkens, zware per Kg. 39-42 cent. Handel stug. spelen op 2-volt accu. Bijzonder weinig stroomverbruik. LAAG IN PRIJS. DESGEWENSCHT IN HUURKOOP. Vraagt demonstratie. J. J. BOSKER, Hippolytushoef, Wieringen. TER OVERNAME GEVRAAGD EEN LEEREN JAS, in goeden staat. Br. onder letter A. Bureau Wieringermeer- bode Middenmeer. ZITTING TE SLOOTDORP Dinsdags van 5'/ï7 uur. .MIDDENMEER Donderdags van 5l/t6Vs uur. Kleinste inlage één gulden. H. VAN HOORN Wieringerwaard Telefoon 9 COMMISSIONNAIR in alle soorten STAM BOEK- en GEBRUIKSVEE. Belast zich met in- en verkoop op billijke voorwaarden. Vele tevredenheidsverklaringen ter inzage. TE KOOP BESTE KALFVAARSEN waarbij begin Februari kalf tijd en a.s. te kalven koeien. Tevens 4 zware vette vleesch- varkens bü D. DE VRIES, Nieuwsluizerweg B 22, SLOOTDORP. VOOR Vraagt eens prijs bij G. VAN LEEUWEN, Carrosserie- en Wagenbouw, Wognum. D. Radecker, Medemblik Accountant en Leeraar M. O. Boekhouden. Opleiding voor de praktijk en alle examens boekhouden. PRIVé- EN CLUBLESSEN te geven in SLOOTDORP en MIDDENMEER. Inrichting en controle van admi nistraties. Behandeling van alle belastingzaken. Te spreken Dinsdag 'avonds 7.30 tot 8 uur. Geb. Maatschappelijk Werk te Slootdorp. CONSULTATIE - BUREAU voor Zuigelingen Wieringermeer. DONDERDAG 21 NOV. nam. 2 tot 4 uur door Dr. HOOGKAMER in het wijkgebouw der Ned. Herv. Kerk.

Wieringer courant | 1935 | | pagina 2