26e JAARGANG DINSDAG 3 DECEMBER 1935 No. ©e NIEUWS- EN N0VERTENTIEB WIERINGEN EN OMSTREKEN LAD VOOR MESALLIANCE. WIERINGER COURANT VERSCHIJNT ELKEN BUREAU ADVERTENTIëNï DINSDAG en VRIJDAG UITGEVER Hippolytushoef Wieringen Van 1 5 regels f 0.50 ABONNEMENTSPRIJS CORN. J. BOSKER WIERINGEN Telef. Intercomm. No. 19. Iedere regel meer f 0.10 per 3 maanden f 1.—. CRISIS - BUREAU. De aandacht van belanghebbenden wordt erop gevestigd, dat een wijzi ging van het Reglement Bezwaarschrif ten Veehouderij tot stand is gekomen, waardoor de veehouders in de gele genheid worden gesteld van eenige toewijzing van kalveren, varkens of biggenmerken alsnog in beroep te ko men bij het bestuur der betrokken provinciale Landbouw-Crisis-Organisa tie, onder storting van f 5.- of wel on der overlegging van een bewijs van onvermogen, afgegeven door den Bur gemeester hunner gemeente, mits dat beroep wordt ingesteld vóór 3 Dec. a.s. ofwel binnen 14 dagen nadat zij be richt van toewijzing hebben ontvan gen. Hooger beroep op den Minister van Landbouw en Visscherij is alleen moge lijk binnen 14 dagen na de dagteeke- ning van het bericht der beslissing van het Bestuur der Landbouw-Crisis Organisatie. Dit hooger beroep is kosteloos, doch wel moet de beslissing van voornoemd Bestuur daarbij worden overgelegd. Beroepschriften, welke niet op tijd inkomen, of welke niet de gronden ver melden waarop de betrokkenen in be roep komen, zullen niet in behande- worden genomen. Teelt Vlas. Ten vervolge'op de reeds eerder dienaangaande gepubliceerde berich ten, deelt men van officieele zijde me de, dat de teeltpremie voor vlas van den oogst 1935, hetwelk met inachtne ming van de te dien aanzien gegeven voorschriften is verkocht in het tijd vak van 21 October tot en met 3 No vember 1935, is vastgesteld op gemid deld f 50.- per ha., en voor vlas ver kocht in het tijdvak van 4 November tot en met 24 November 1935 op gemid deld f 25.- per ha. Betaling te leveren Varkens. De Nederlandsche Veehouderij Cen trale maakt bekend, dat de betaling van na 1 Dec.. aan haar te leveren var kens tot wederopzegging zal geschie den op basis van onderstaande prijzen Prijs per Kg. gewicht in centen KWALITEIT Beneden Van Van Van Van Van 50 kg. 50 54 58 67 76 tot tot tot tot tot 53 57 66 75 35 kg. kg. kg. kg. kg. IA naar 52 55 57 55 53 IB IIA kwal. 50 53 55 53 51 IC IIB UIA max. 48 51 53 51 49 IIC IIIB 41 cent 46 49 51 49 47 IIIC 44 47 49 47 45 CC 42 45 47 45 43 Onder geslacht gewicht wordt ver staan het koud gewicht na slachting (d.i. het warm gewicht verminderd met 2 pCt.) Deze prijzen worden verlaagd met 2 pCt. per Kg. wanneer de varkens als nood- en spoedgevallen zijn aange- FEUILLETON. Roman door COR DE BLIJ. 20.) De wetenschap van de komende schande voor haar dochter was te zwaar geweest. De dood van haar eerste kind had ze gedragen had ze in kunnen berustenmaar d i t was voor haar, erger dan dood.... Het was een vloek. De oude man had met staarwijde oogen ge hoord.Dan omvatte ook hem, de gan- sche omvang dèr ramp .Kreunende knielde hij bij de bedstee „Onze Vader, Die in den Hemel zijtO, Vadersta mijn kind bijVader ontferm U onzerVader.." een sniktranen verstikken de oude moe de stemdie niet veroordeelde. Uren later verliet de dokter het zwaar be proefde huis.... de wijk-verpleegster, de ee nige in Veldhoven, dezelfde, die Jan van Beers verpleegde, had haar plaats bij het ziekbed ingenomen. Frans liet den dokter uit. „Frans, kereldat het bericht je Moeder zoo treffen zou had ik niet verwacht. Maar ik moest het hun mededeelen. Bij je zuster kunnen zich complicaties voordoen, die in haar toestand, haar leven in gevaar kunnen brengen. Neen man, ik zeg kunnen. Maar omdat die mogelijkheid bestaat, moest ik spreken. Eerst ben ik bij je broer geweest. Was op reis." „Jan op reis, dokter Waarheen „Weet ik niet, Frans" in zichzelf zuchtend „nog meer verwikkelingen „Wordt Moeder beter, dokter angstig klonk de vraag „Beste kerelhaar toestand is zéér ern- boden, met 5 cent per Kg. wanneer het spek der varkens na slachting zacht blijkt te zijn en wanneer het varken na slach ting strep-en, vlekken of onderhuid- sche bloeduitstortingen vertoont, waar van de aanwezigheid reeds bij de af na me door den kringzaakvoerder is ge constateerd. Varkens welke voor het risico van den leverancier zijn afgenomen, wor den alleen dan tegen bovenstaande prijzen uitbetaald, wanneer deze zich na de slachting in goede conditie be vinden. Is zulks niet het geval dan wordt de werkelijke waarde na slach ting vergoed. Zeugen, beeren of binnen beeren mogen niet geleverd worden. Blijkt een varken na slachting 'n bin- nenbeer te zijn, dan vindt de betaling plaats op basis van 60 pCt. der genoem de prijzen, tenzij zulks bij levering reeds is vastgesteld in welk geval nim mer meer dan de werkelijke waarde na slachting wordt vergoed. Deze prijzen gelden niet voor vatv kens, welke bestemd zijn om levend te worden uitgevoerd. Hiervoor zal de prijs telkens bij afname worden mede gedeeld. PROVINCIAAL NIEUWS. Uitslag stemming voor leden Kanten van Koophandel. Bij de op 29 November j.1. gehouden stemming zijn herkozen de hoeren L. Coltof te Den Helder J. F. M. En del te Alkmaar B. Kuiper te Alk maar H. de Raai te Schagen Chr. H. Th. Schmalz te Schagen, terwijl werd gekozen de heer J. Kramer Gz., te Zuid-Scharwoude. De „Alkm. Courant" geeft een resu mé van de stemming. Het bleek, dat er in totaai 2119 stem men waren uitgebracht. Daarna ble ken er 457 ongeldig en dus 1662 geldig. De kiesdeeler was dus 238. Bij de eerste telling bleek, dat de candidaten de volgende stemmen had den behaald Kramer 344, Coltof 256, Endel 355, de Raat 140, Haytema 97, Schmalz 148, Kuyper 172 en Stoutjesdijk 153. Direct gekozen waren dus de heeren Kramer, Coltof en Endel. Toen begon de overdracht, waarbij de heer de Raat de eenige gelukkige was. Hij kreeg 116 cverdrachtstemmen, wat dus met zijn eigen aantal een to taal van 246 beteekende.Hij was dus eveneens gekozen. Voor de twee resteercnde zetels wa ren dus nog vier candidaten, n.1. Kuy per met 172 stemmen, Stoutjesdijk met. 153 st., Schmalz met 148 st. en Hayte ma met 97 stemmen. Na heel veel geknobbel en gecijfer, na ean heldhaftigen strijd moest de heer Haytema sneuvelen. Hij had het toen gebracht tot 1234 stemmen, terwijl de heeren Schmalz, Kuyper en Stoutjes dijk het toen gebracht hadden tot resp. 295, 203 en 173 stemmen. Daarna kreeg de heer Stoutjesdijk het leeuwen aantal van des heeren Haytema's stemmen en na een viertal verdeelin gen was de stand Schmalz 216, Kuy- ptr 226, Stoutjesdijk 200. Net precies niet genoeg en de heer Stoutjesdijk sneuvelde ook. De twee anderen waren dus gekozen. Maar met hoeveel stemmen Dat moest toen nog even uitgeknobbeld worden. En waarachtig, na een kwar tiertje was men er de heer Schmalz had toen 256 st. en de heer Kuyper 261 stemmen. Toen kon het stembureau rust nemen en droomen van getallen, cijfers, dee lingen, vermenigvuldigingen, wortel trekken en meer van dat fraais Wij hopen, dat allen een rustigen cij- ferloozen nacht hebben doorgebracht. En tot de conclusie zijn gekomen, dat ze heel veel werk hebben gedaan, maar dat er in wezen niets is veranderd in de samenstelling van de Kamer van Koophandel. Het eindresultaat was dus, dat de volgende heeren gekozen werden Kramer, Zuidscharwoude, 344 st. Coltof, Den Helder 256 st Endel, Alkmaar 355 st. de Raat, Schagen 246 it. Schmalz, Schagen 256 st. Kuyper, Alkmaar 261 st. BINNENLANDSCH NIEUWS. Vuurgevecht met stroopers. Twee personen gearresteerd. Zaterdagnacht waren de wachtmees ter De Goede, de marechaussees Vogel en Kuiper en de jachtopziener Brug- grink op surveillance op een jachtter rein aan de Beilervaart te Hooge Smil- de in Drente. Plotseling zagen zij een lichtbak en werd er een schijnwerper op hen gericht. Even later werd op den marechaussee Vogel gevuurd. Deze trok onmiddellijk zijn vuurwapen en een vuurgevecht ontstond. Tenslotte kozen de stroopers, achtervolgd door de politie, het hazenpad. Aangezien men vermoedde, te doen te hebben met de gebroeders De B., die aan de Beilervaart wonen, werd in de ze richting 'n onderzoek ingesteld. Het bleek, dat een van beiden een schot in het been had gekregen. De twee man nen zijn gearresteerd. Een van beiden is voor den Officier van Justitie te As sen geleid. Een geweer en een lichtbak zijn in beslag genomen. De andere strooper zal na geneeskundige behandeling eveneens voor de Justitie worden ge leid. Gasvergiftiging te Apeldoorn. Donderdagavond kreeg de 28-jarige schoenmaker H. B. W., aan de Brink laan te Apeldorn, oneenigheid met zijn huishoudster. De twist liep zoo hoog, dat de huishoudster de woning verliet en zich bij de politie over mishandeling door W. beklaagde. Toen de politie zich Vrijdagmorgen aan de woning stig. Allee wijst er op, dat het een beroerte is, als gevolg van den heftigen schok. Dit komt voor bij menschen, die zich volmaakt gezond voelen.... en dan.... maar ja, Frans, laten we hopen, dat het een lichte aanval is Straks kom ik weerDe zuster weet overal van. Sterkte kerel." Juist wilde de bedroefde zoon zich weer in huis begeven, toen een klerk van de secretarie van de fiets sprong met „Hé Verhoeven, wacht effen, een brief voor je Vader, van Burgemeester." Verwezen keek hij er naar, de envelop om en om draaiend, stak hem tenslotte in z'n zak en trad binnen. De dokter ging moe naar huis„Hm een beroerteals de stakker er door komt .homiplegie".blijvende verlamming,, dat kan me wat worden Nog meer ram pen." HOOFDSTUK XIV. Eindelijk maakte Frans dien avond den brief open. Zijn Vader was in geen toestand tot lezenhij moest handelen. „Verhoeven. Op 13 November was je bij mij met het verzoek om het bedrag van de pacht, dat je te kort kwam, binnen een week te voldoen. Ik heb daarin noode toegestemd. Aan alles zijn grenzen. Verder uitstel ver leen ik onder geen voorwaarde en verzoek je dus, morgenochtend voor elf uur het restant, zijnde vijf en zeventig gulden, te komen voldoen. Mocht je in gebreke blijven, dan kun je er op rekenen, dat ik de strengste maatregelen zal nemen. Mijn tegemoetkoming van f 25.- vervalt aan eveneens. A. C. L. VAN BEERS." Frans was ten einde raad. Het geld was er niet„had Vader maar niet aan Gijs te ruggestuurd", even flitste 't door hem, maar dan weer zette hij de gedachte van zich. Dok ter was juist voor de tweede maal vertrokken, Moeder lag nog net, zoo als straksVader leek versufthij moest wat beginnen. ,,'k Ga even weg, zuster, een kwartiertje maarkan 't Met groote stappen liep hij langs het weg gedeelte, waar zoovele malen hij met Alie ge wandeld had. Hij wilde in uitersten nood, Beukers om raad vragen. „Zoo Frans, kom d'r maar inzóó laat nog op 't pad Ja, jaa, ik begriep 't.ver tel maar eens op. „Is Alie d'r niet, Beukers Goeien avond." „Die zal zoo wel kommen, jong. Wat ziet ge bleekergens mee in de war?" „,Ja, Beukers, 't Is een miserabele boel bij ons, om wat. daar praat ik maar liever niet over „Je zegt 't maar precies, wat je kwijt wil wezen, Frans. Maar, dat wil 'k je wel zeggen 't is bij mien vertrouwden as 't in mien machte ligt, zal 'k je helpen ook." „Dat wist ik, Beukers, en daarom ben ik bij je. Nou dan, De dokter vertelde Vader en Moeder iets, waar de oude menschen zóó van bin geschrokken, dat Moeder een beroerte heeft gekregen Frans had moeite zijn aandoening te be dwingen. De oude Beukers deed een heftige trek aan zijn pijp„Zoo, zoo dat is wat, jongen." „Ja, Beukers, het is verschrikkelijk om aan te zien. De wijkzuster is er nu bij.... maar ik most naar jullie toe, want er is nog meer." De oude boer dacht de mededeeling in ver band met de schorsing van den veldwachter. Hij had daarvan tot zijn groote verontwaar diging gehoorden was van plan, er mor gen op de raadsvergadering een hartig woord je over te spreken. Hij, Beukers, was ruim twintig jaar lid van dien raad, de laatste vijf als wethouder.daarbij was hij de voor spraak van Jan Verhoeven geweest.Nee, nee, dat ging zóó maar niiet Dan hardop „Nog meer, Frans is 't niet genogt „Nee Beukers. En wat 'k je nou ga vertel len, weet ik niet of dat wel goed ismaar 't mot. Van de middag werd een brief van Burgemeester bezorgd, hier is 't-ie. Vader was van den schoenmaker vervoegde, kreeg zij geen gehoor. Na zich toegang verschaft te hebben, vond de politie in een der vertrekken van het huis, waar in een sterke gaslucht hing, het roer- looze lichaam van den schoenmaker, die blijkbaar door gas was vergiftigd. Een geneesheer constateerde den dood. Jongetje te Hilversum dood aangetroffen. Vermoedelijk overreden. Een tragisch ongeluk heeft zich in de Kastanjelaan te Hilversum voorge daan. De arbeiders van een in aanbouw zijnd huis werden door een jongetje geroepen om eens te komen kijken naar wat er met zijn vriendje was ge beurd. De arbeiders zagen een knaap je bewusteloos op den weg liggen en waarschuwde onmiddellijk de politie en den geneeskundigen dierst. Een dok ter constateerde den dood door inwen dige verbloedingen. Het slachtoffer bleek te zijn de zes-jarige H. Lopes Dias, gewoond hebbende aan den Hil- vertsweg. Wat er precies gebeurd is, heeft, men nog niet kunnen vaststellen, daar het vriendje van het jonge slachtoffer niet in staat was, inlichtingen aan de politie te verschaffen. Vermoed wordt, dat de jongen achter op een auto is ge klommen, en er is afgevallen en dat hij een der wielen over het lichaam heeft gekregen. GEMEENTE WIERINGEN. TREKKINGSLIJST VERLOTING SUCCES. Lotnummer 5 flesch Eau de Cologne lot nummer 7 kleedje 10 presenteerblaadje 12 lh H.L. Anthraciet95 fluitketel136 zilmeta soeplepel138 2 schilderijtjes 200 Zelfbinder; 231 Kinderschortje 232 doos theelichtjes 241 wandkleed245 muts 247 2 stuks Karne- meldzeep 337 electr. schemerlamp 339 5 stuks chocolade 387 flesch Eau de Cologne 420 doos zeep 471 kist sigaren 499 gebak- stel 534 doos bonbons 536 tasch voor foto toestel 603 zelfbinder 639 fietsslot646 kleedje; 677 paar schaatsen 705 electr. fiets lantaarn 719 kunstbeeldje; 723 plateelvaas; 809 panneborstel; 832 paar sokken; 837 doos zeep; 906 doos Eau de Cologne; 944 voeten kussen; 967 doos theelichtjes; 996 schilderij tje; 1054 paar pendalen; 1058 zaklantaarn; 1101 muts; .1158 flesch Grenadine; 1169 paar muiltjes; 1176 groentenemmer; 1203 kaas 1207 flesch Grenadine; 1217 flesch Limonade siroop; 1283 rookstandaard; 1286 doos toilet artikelen 1290 blik koffie; 1355 pak tabak 3 pakjes sigaren; 1401 wandkoffiemolen; 1422 paar oorbeschermers; 1443 novitas borstel; 1485 kleedje; 1526 Va H.L. anthraciet; 1559 kleedje 1569 paar voetbalschoenen; 1574 kof- fiekruikje; 1584 glazen vaas; 1587 bonbon bakje; 1590 inkt vloeier; 1656 zeepklopper; 1668 2 schilderijtjes; 1715 fruitmand; 1751 boek; 1757 2 paar sokjes; 1780 handtasch; 1803 flesch Eau de Cologne; 1816 flesch Eau de Cologne; 1824 kist sigaren; 1856 2 paar sokjes 1862 opvouwbaar stoeltje; 1870 fiets bel; 1910 kist sigaren; 2033 bietenschaaf2039 trekpot; 2059 zelfbinder; 2113 tube tandpasta met borstel; 2138 pak zeep; 2156 doos zakdoe ken; 2167 1 stel worsten; 2224 krentenbrood; 2234 schoorsteenlooper; 2299 paar schoenrek ker 2307 1 pet; 2326 zelfbinder; 2337 kist sigaren; 2363 1 stel worsten; 2375 tulband; 2415 fotoalbum; 2445 1 das; 2469 fietsband; 2510 papiermand; 2531 zelfbinder; 2536 boe kenkast; 2556 electr. fietslantaarn; 2607 muts; 2611 taart 2645 1 stel worsten; 2649 spatlap voor de fiets; 2657 doos theelichtjes; 2663 vaas2677 kist sigaren; 2725 blik biscuits; 2729 bedwarmer; 2764 flesch Fix Fine; 2778 kaas; 2789 zaklantaarn; 2864 handzaag; 2866 zelfbinder; 2914 V2H.L. anthraciet; 2963 brood trommel; 2978 schaal; 2982 handtasch; 2996 Fiets. De fiets is gewonnen door Mej. Tr. Bosker Od. Prijzen kunnen worden afgehaald tot 1 Jan. 1936 bij den heer Daan Nieuwbuurt. WIELERCLUB „WIERINGEN." Ondanks de straffe wind zijn er Zondag nog 7 renners aan de start ver schenen. Om pl.m. twee uur geeft Koos Rotgans het sein van vertrek voor de 70 Km. trainingsrit. Aan deze rit was een Medaille verhonden, uitgeloofd door C. Ivorshuizen. C. Hegeman en C. Korshuizen waren dezen middag niet van de partij. De A en B-klasse reden samen de 40 Km. Ze draaiden eerst rustig hun rondje en bleven allen goed bij elkaar. Met de 9e ronde gaven J. Visser en J. Kreijger reeds op. S. Lont kwam in de 2e ronde wegens pech een halve ron de achter. Maar door zijn doorzettings vermogen kwam hij in de 16e ronde weer bij. Hij heeft het zwaar gehad om vier rondjes alleen te rijden en dan nog winnaar te worden. Hij heeft den tijd gemaakt van 1 uur 20 min. 9 sec. Geer- ligs werd 2 met 1 uur 20 min. 14 sec. H. Herder werd no. 3. M. Deijkers 4 en Glim. Voor H. Herder die v. d. 2e maal een wedstrijd heeft mede gereden, is het een reuzen prestatie. Doorzetten maar, hoor Herder. M. Deijkers had het wel anders kunnen doen. Het is te hopen dat de andere leden ook meer op zullen komen. Want H. Ottens en P. Plooij zitten zeker liever bij e ka chel. Niet weg blijven jongens Volgende week present hé Dins dag en Donderdags trainen op de rol len bij P. Kreijger voor de Home Trai- nerswedstrijd op 15 Dec. Sinterklaas te Den Oever. Donderdag a.s., ongeveer half twee komen Sinter klaas en zijn knecht per boot aan de haven te Den Oever. „Apollo" zal de Sint afhalen en daarna heeft een rond gang plaats met de Muziekveeniging voorop door het dorp naar de O.L. School aan de Zwinstraat waar alle niet schoolgaande kinderen van Den Oever door den Sint zullen worden ont haald. Vervolgens zal een bezoek bij de kinderen in de school worden ge bracht, en de kleinen zullen zeker hun bset doen, den Sint op hartelijke wijze toe te zingen. Aangesteld. De Heer M. Kooij Mz. te Den Oever ontving heden zijn aanstel- ling als havenmeester te Den Oever. bij hem, voor een week, had de heele pacht niet bij elkaar.je weet dat 't moeilijk isen nou schrijft Burgemeester dit." Beukers nam de pijp uit den mond, zette schijnbaar geheel onbewogen den bril op. Maar innerlijk kookte hij. Tweemmaal las hij het briefje door, dan „Zoo, zooMeneer de Burgemeester heeft wel mooie plannen met de pachters, die hun heele leven hier voor hem gewerkt hebben. Maar zeg d' res Frans je Vader heeft z'n oudsten zoon, Gijs in Amsterdamdie mot d'r deksels goed voorzitten.kan die niet. Een schaamrood overtrok het gezicht nerveus trilden even de lippen, hij slikte een paar maal, dan „Och Beukerslaten we dat maar laten rusten." „Dan za 'k jou wat vertellen, jonge. Dat j ij je mond houdt dat's jouw zaak.en da's goed van je. Je bent hier nog niet in de fa milieal zul je 't deksels gauw wezen Maar Beukers weet meer, dan je denkt. Jij bent de eerste, buiten Alie, die d'r iets van me verne"emtIk weet: dat Jantje van Beers.... gaat trouwen met jouw nichie Ja, daar sta je van te kijken Maar ik zeg je daarbijdat 't misschien wel niet es kon doorgaan. Die brief van de ouwe van Beers is een gemeene streek waar wat achter zit. Hij denkt de touwtjes in handen te hebben. maar dat kon 'm nog wel es mis zitten. Eén ding wordt me nou duidelijk, en dat is, dat-ie niet weet van de verwantschap van 't meis- sie en je Vader. Anders zou hij dat brief f ie wel achterwege laten. Dat ze nog met elkan der gaan Da's vast. Je nichie is ter nog. Speelt zooveel as voor liefdezuster. Nou „lief" is ze.en „zuster".la' we maar zwijgen. Kijk, daar is Aliekom d'r in." „Frans. Jij nog hier „Ja meid. Frans kwam vragen wanneer het trouwen was met jeEn ik hem 'm gezegd, dat 't donders gauw zal zijn. Frans komt dan hier op de hoeveik ga hier naast wonen.... en z'n Ouders krijgen een ander huisje." Perplex keken de twee hem aan. „Ja, zoo gebeurt 't. Of jullie most d'r wat tegen hebben!!! Maar Alie, meid, ga nou even met je Franske meez'n moeder is zwaar zieken kan je noodig hebben. Van dat brieffiie FransLaat dat maar es even bij mij. Dat varkentje zal ik wel d'r es wasschen. En schoon ook!!!!" Moeder Verhoeven kreeg een liefderijke verpleging. HOOFDSTUK XV. .Morgen Mijnheer van Beers, wat geslapen vannacht? Dag juffrouwis Uw patiënt rustig geweestniet al te lastig „Neen, Zuster, ik heb geen klagen. Daarbij het is al de tweede keer, dat ik hem verpleeg. U ziet er zelf erg moe uitdruk „Vannacht niet uit te kleeren geweest, juf frouw. Gewaakt aan een zeer ernstig ziekbed van een oude vrouw. Eefi geval van beroer te,die een akelige nasleep zal hebben Enfin, 'n vroolijker gesprek is beter voor den jongen Mijnheer. De dokter zal er zoo wel wezenik zal vast alles klaar zetten. Heeft U de gaasjes in deze lade, juffrouw „Ja, Zuster." De verpleegster maakte een en ander ge reed voor het nieuw te leggen verbandze keek somberwel was ze gewend aan haar beroepmaar de opeenvolging der zware gevallen der laatste dagen, had ook haar ge troffen. Zij kende de Verhoevens, het geheele dorp was in beroering door den aanslag door de schorsing van den veldwachteren iedereen was in spanning, hoe de gemeente raadszitting dien middag zou afloopen. Men was verontwaardigdde stemming voor de familie van Beers was er door het ziekte geval van vrouw Verhoeven niet op vooruit gegaan. Doch in de ziekenkamer was men daarvan onbewust. (Wordt vervolgd).

Wieringer courant | 1935 | | pagina 1