Luie Verbuur-inrichting PUROL ZITTING LANDBOUWWAGENS EN KARREN G. VAN LEEUWEN - WOGNUM. R. BREED TEL. No. 2 WIERINGERWAARD. KERSTDENNETJES HUISRAAD, MEUBELEN men haar een slok cognac had gege ven. Zij verklaarde, dat zij en haar ge zeilinnen sedert Maandag niets had den gegeten of gedronken, dat zij niet uit de uitgestrekte ruige en heuvelach tige gronden hadden kunnen wegko- komen, omdat zij in de mist blijkbaar steeds in een kring hadden rondge- loopen. Zij waren tenslotte van uitput ting neergevallen en hadden zich tegen elkaar aangelegd om warm te blijven Eén van de meisjes is gevaarlijk ziek geworden. Zij werden gevonden door de politie, die een ceintuur op een stok had waargenomen op een heuvel en in de nabijheid van de plek een zwak gehuil had gehoord. Winterhanden) Wintervoeten) GEMEENTE WIERINGEN. ONZE PLAATSGENOOTE MEJ. G. SNOOIJ IN HET KEURKORPS DER NEDERL. TURNSTERS. Wij gelooven, dat met ons heel de burgerij een woord van hulde willen brengen aan Mej. Snooij, de kranige en volhardende turnster, die Zondag j.1 te Hengelo meekampte om het kam pioenschap van Nederland, en zich als no. 3 wist te plaatsen. In de Telegraaf lazen we omtrent 't verloop dezer wedstrijden Nog niet vertoond. Bij de dames was het verloop iets spannender. Wel is waar nam mej. Paezens reeds dadelijk de leiding, doch zij werd vrij dicht gevolgd door de dames Snooy en Lasschuyt. Rek waarmede de dames begonnen bracht reeds dadelijk sensatie, door dat mej. Paezens een oefening ten beste gaf, zooals tot dusverre nog niet door turnsters in ons land vertoond was. Zij maakte in haar oefening o.a. een halven reuzenzwaai, uit kippen overspreden tot ruglingschen steun en tot slot een zitoverdraai tot stand. Een en ander werd afgewisseld met kippen en molendraaien en alles was zoo on berispelijk afgewerkt., dat de jury zonder bedenken het maximum van 20 p. noteerde. De overige dames bleven hier ver bij achter. Anders ging het met vrije oefeningen. Mej. Snooy, die tot dusver re vrijwel onbekend was, plaatste zich met een onberispelijke oefening (19V£ p.) op de eerste plaats. Ook paard voltigeeren bleek deze turnster volko men te beheerschen. Zonder een enke hapering voltigeerde mej. Snooy over het paard en het puntental van 19 1/4, dat de jury haar toekende, is nimmer door een dame bij het voltigeeren be haald. Aan de andere toestellen was mej. Paezens steeds de beste. Brug, ringen en paardspringen werden onbe rispelijk door mej Paezens afgewerkt en aan al deze toestellen was het D.O.S.-lid verre superieur. Haar totaal was ten slotte 101 p. Door de dames Lasschuyt en Snooy was intuschen een felle strijd gestre den om de tweede plaats, welke ten slotte door mej. Lasschuyt (91 3/4 p.) gewonnen werd. Voor mej. Snooy (90 p.) die voor het eerst aan de kam poenschappen deelnam, is dit debuut zeer eervol geweest. Op welk een hoog peil deze wedstrij den stonden, blijkt wel uit 't feit, dat bij de kampioenschappen der dames op 120 oefeningen geen enkel onvol doend cijfer gegeven moest worden. Bij de heeren werd eveneens op 120 oefeningen slechts viermaal een onvol doend cijfer genoteerd. Minder goed waren de prestaties bij de jeugdkampioenschappen. Slechts enkele turners en turnsters lieten dus danig werk zien, dat daaruit geconclu deerd zou kunnen worden dat deze turners voor de toekomst veel beloven. Zeer verheugend was het bij het kampioenschap, dat zoowel bij de da mes als bij de heeren een aantal jonge re krachten naar voren zijn gekomen, die de plaatsen van de oudere turners en turnsters kunnen innemen, zonder dat het Nederlandsche keurturnen schade daarvan zal ondervinden. Bij de turners zijn dat De Waal en Kuy- laars (Den Haag) en de gebrs. Linde uit Hengelo, terwijl de dames Snooy (Wieringen) Woudstra (Groningen), Koopmans (Huizum), Weggëlaar-Fran ke en Marx (Amsterdam) een aanwinst voor het turnsters-keurcorps beteeke- nen. Tot zoover 't overzicht in „De Tele graaf". Het is ons daardoor duidelijk, welk een geweldige prestatie Mej. Snooij heeft geleverd. Zij moest kam pen tegen favorieten uit de groote ste den Amsterdam, Den Haag, enz. En voor paardturnen en vrije oefeningen werd zij zelfs no. één met 19 1/4 en 19j/2 punt. Verleden jaar stond ze no. 13 nu no. 3, een sprong, die doet zien, dat de toekomst voor haar een groote belofte inhoudt. Zeker is 't ook een eer voor den direc teur der Wieringer Gym, den heer Pennekamp, die haar heeft opgeleid en ook nu te Hengelo haar begeleidde. En dank mag ook aan den heer Kaan te Wieringerwaard worden gebracht, die zich zelf en zijn auto disponibel stelde en met veel zorgen Mej. Snooij medehielp om sterk in 't strijdperk uit te komen. Wieringer Schaakclub. We herinne ren nog eens aan de simultaan séance welke de bekende schaakmeester Dr. S. G. Tartakower a.s. Vrijdag in „Con- cordia" hoopt te geven en waarbij hij tevens een lezing houdt over de match om het wereld kampioenschap scha ken tusschen Dr. Alechin en Dr. Euwe. Zooals men weet is deze spannende strijd 1.1. Zondag geëindigd, en is onze landgenoot Dr. Euwe wereld-kampioen geworden. Het belooft een hoogst interessante avond te worden. (Zie advertentie in dit nummer. Den Oever. IJsclub „Voorwaarts". Woensdagavond hield onze IJsclub haar jaarvergadering in de zaal van Wed. Koorn. Aanwezig waren 22 leden. De heer C. Tijsen Mz., opent de ver gadering met een woord van welkom en vervolgens worden de notulen voor gelezen en goedgekeurd. Bestuursverkiezing. De heeren Jb, Heijblok en P. D. Spaander worden wederom herbenoemd. De heer Spaan der neemt zijn benoeming aan, de heer Heijblok bedankt. De heer Jb. Tijsen Dz. wordt nu ge kozen, die zijn functie aanneemt. Uit het verslag van den penningm. blijkt dat er een batig saldo is. De commissie tot het nazien van boe ken en bescheiden bestaande uit de heeren Kat en Heiligenberg deelt me de, dat alles keurig in orde is en brengt den heer Spaander dank voor zijn keurig beheer. Rondvraag. Op een vraag van den heer Heiligenberg of ook niet-leden op de baan een tent mag zetten, zegt voorz. van niet. Uit de hieruit voort vloeiende discussie wordt tevens be sloten dat zij die hiervoor alsnog als lid willen toetreden, voor dit jaar geen lid meer kunnen worden, wel voor het volgende jaar. De heer A. Poel Az. stelt voor dat de leden die dit jaar hun contributie niet hebben betaald bij een e.v. winter dit jaar niet meer als lid kunnen toetre den, wel weer een volgend jaar. Dit voorstel wordt aangenomen Be sloten wordt tot de Domeinen een ver zoek te richten om vergunning op de Hofmanshaven banen af te zetten. De heer Jb. Tijsen Dzn. stelt voor aan een e.v. volgende te houden algm. le denvergadering een verloting te ver binden teneinde wat meer leden te trekken. Wordt goedgevonden. De heer Jb. Heijblok vindt het bode loon van f 10 te hoog. Hij stelt voor dit te verlagen. Wordt besloten hiervoor te laten inschrijven. De heer Grootemaat is de laagste. Hij wil het voor f 5.- doen. Hierna sluiting. Kerkelijke verkiezingen. Te Hippo lytushoef zijn de heeren J. Bosker en D. Blaauboer door het Kiescollege der Herv. Kerk herbenoemd tot ouderling en diaken. De stemgerechtigden herkozen den heer E. Bais te Westerland tot notabel. Te Oosterland heeft het Kiescollege aldaar den heer S. Gorter herbenoemd tot ouderling en den heer J. Kool tot diaken. Zondagschool te De Haukes. Het Kerstfeest met de kinderen van bovengenoemde Zondagschool zal Donderdagavond 19 December des avonds te 7 uur worden gehouden in de Ned. Hervormde Kerk te Wester land. Ouders en belangstellenden allen hartelijk welkom. DEN OEVER. UITSLAG GEMASKERD BAL Mandoline Vereeniging „Oost Wieringen." Het was Zondag geweldig druk in de zaal van Lont en de Jury, bestaande uit de hr. Snoyink, de hr. en Mw. Steehouwer, de hr. en Mevr. Joffriet en de hr. Kuiper, had een zwa re taak uit al de mooie costumes de mooiste te kiezen. Doch ze is er uitnemend in geslaagd De uitslag is als volgt: Groepen Mooiste Costuum le pr. 49 pt. Harten Vrouw, Truus Koorn Sd. 2e pr. 42 p. Pyrotte, Trijntje Bakker Pd.3e pr. 39 p. Zigeunerin, Marie Bakker Ad. 4e pr. 35 p., Fantasie, Marie Smit Gd.. Groep origineelste costuum le pr. Vogel verschrikker 117 p. G. Verfaille Jd. 2e pr. Zigeunerin, 103 p. Marie Poel Jd.3e pr. 98 p. Pinquin, Cor Tijsen Cz. 4e pr. Holl. Molen, Voulien Verfaille Jd. 96 p. 5e pr. 84 p. Mis deelde kind, Marie Cornelissen 6e pr. 80 p. Eer; kok, Arie Bakker 7e pr. 73 p. Schoor steenveger, 73 p. Guus Doves Cd. Mooiste paar Japansche Dames le pr. 53 p. Nelie Zomerdijk en Miek Poppen. Mooiste Groepen Groep origineelle pr. Beerenleider met beer, 107 p. Jb. Koorn en Jn. Bakker Sz. 2e pr. 97 p. Volendammers, Dina Brinkman en Teuntje Bakker 3e pr. Oud Wieringer Paar, p. Marie Lont en Maatje Timmerman 4e pr. 92 p. Zeeuwsch Paar, Geertje Lont Jbd. en Tonny Timmerman. De eereprijs van alleen werd met 117 pnt. uitgereikt aan de vogelverschrikker (voorge steld door Mej. G. Verfaille. Het was na het demasqué op het bal, dat on der leiding stond van Jac Bakker Cz. ook heel gezellig. Niet weinig droeg tot de pret bij het Rad van Avontuur onder de uitnemende lei ding van de heeren J. Verfaille, Jb. Kaleveld en Jb. Koorn. Uitslag Home-Trainer-wedstrijd. Bij de op Zondag j.1. gehouden Home Trainer-wedstrijd in „Cinema De Haan" was veel belangstelling. De zaal was eivol en men volgde vol aan dacht de prestatie's der renners. De uitslag was als volgt lste prijswinnaars Wedstrijd over 500 M. J. Kreijger, totaal tijd 41 sec. Wedstrijd over 1000 M. J. Muntjewerf, totaaltijd 1--J26. Wedstrijd over 3000 M. W. Geerligs, totaaltijd 4—34,2. Uitgebreid verslag in het nummer van Vrijdag. IR.H. EEN VOLLE ZAAL. De Zaterdag gehouden feestavond van I.R. H. in Concordia is uitnemend geslaagd. De zaal was eivol en velen moesten zelfs terug- keeren omdat er geen plaats meer was. Door een ernstige keelaandoening kon de hr. Beversluis niet optreden, doch de plaats vervangster, mej. B. Schagen kweet zich uit nemend van haar taak en verwierf een dave rend applaus. Na de opening door voorz. Van Dijk, werd eerst het woord gevoerd door den propagandist Rutgers uit Amsterdam die een uiteenzetting gaf over de Internationale Ro de Hulp. Naast de declamatie van Mej. Schagen en den hr. Hille werden nog tooneel stukjes opgevoerd, welke ook zeer in de smaak vielen. Aan het einde zorgden Barelds Polet en Bugel voor gezellige dans^Uziek. Propaganda-avond Blindenbond. Alhier heeft zich 'n comité gevormd, dat op Donderdag 16 Jan. a.s. een pro paganda-avond voor de Ned. Blinden bond zal formeeren in „Cinema De Haan." Wij bevelen dezen avond bij allen aan en zullen in vo^^nde nummers meer uitvoerige meüedeelingen hier omtrent doen. R. K. Volksbond. De R.K. Volksbond vergaderde Maandag j.1. op de boven zaal van den heer S. A. Véerdig. Na opening door den voorz., den neer C. de Boer, volgde voorlezing en goedkeuring van de notulen. De afgevaardigde de heer C. de Boer oracht daarop verslag uit van den on langs gehouden Centrale Raadsverga dering. Hierna doet de Penningm. voorle zing van de begrooting voor 1936. Een voorstel van het bestuur om de jaarvergadering verplichtend te doen stellen, werd met meerderheid van stemmen aangenomen. De voorz. deelt mee dat de jaarver gadering zal plaats hebben op Zater dag 11 Jan. 1936. Hierna sluiting Zangconcours te Wieringen. Ingevolge een voorstel van onze Zangvereeniging „Zang en Vriend schap" werd op de Algm. Vergadering van den Noord-Hollandsclie Zangers- bond besloten het concours in 1936 te Wieringen te houden. „Bravo GEMEENTE ANNA PAULOWNA. Tooneelvereen. „Ormenio" Traditie getrouw zal de tooneelvereen. „Orme nio" 2e Kerstdag in de Nieuwe Zaal Veerburg een uitvoering geven. Opge voerd zal worden „Muggen om de Kaars", blijspel in 3 bedrijven van H. de Wilde. Bioscoop Kossen. Met de a.s. Kerst dagen wordt in Bioscoop Kossen het schitterende filmwerk gegeven „Menschen die verdwijnen." Voor lief hebbers iets extra's. Overgang van zaken. De heer P. Wits meer, winkelier Molenvaart, heeft zijn kruidenierszaak overgedaan aan den heer C. H. Rozenbroek van hier. Door eigen hond gebeten. De 16-jari- ge dochter van den heer Jb. K. werd tijdens het voeren, door eigen hond een Sint Bernard, zoo ernstig gebeten dat zij zich onder geneeskundige hulp moest stellen. BREEZAND. Naar men meldt zal door den heer Van Geelen uit Schagen (Goud- en Zilverhandel een nieuwe win kei worden gebouwd aan de Zand- vaart, annex Kapperzaak. Sneeuw vermaak. De jeugd geniet in de sneeuw. De menschen die op de weg hun brood verdienen zuchten onder de druk der sneeuwballen. Vooral voor de auto-bestuurders is het wel de gelijk uitkijken. Wanneer de jeugd be zig is met gooien zien ze geen gevaar. MARKTBERICHTEN. De Graanmarkt. ALKMAAR, 13 Dec. 1935. Op de ge houden Graanmarkt waren in totaal 622 H.L. aangevoerd, waarvan soort en prijzen als volgt 56 voertarwe i 4.50 -f 5.60 1 Rogge f 7.10 76 gerst chev. f5-f 5.50 147 haver f 6-f 7 127 boonen, w.o. paarde f 5.80-f 6, bruine i' 12.50-f 13, citroen f 16 (zaai f 26) dui- f 8-f 9.10 en witte boonen f 15-f 17 geel mosterdzaad f 12.30 57 karwij- zaad f 20-f 22; 30 blauwmaanzaad f 16- f 18 tuinboonen f 10- f 18 128 erwten w.o. kleine groene f 7-f 9, groote groene f 10-f 14 ij grauwe f 14-f 30 en vale erw ten f 14-f 21. Alles per 100 Kg. Handel goed. De Kaasmarkt ALKMAAR, 13 Dec. 1935. Op de ge houden Kaasmarkt waren in totaal 41 stapels, wegende 71500 Kg. kaas aange voerd, waarvan de prijzen als volgt Fabriekskaas Kleine f 19 Boeren kaas Kleine f 18. Alles met rijksmerk Handel matig. De Veemarkt. ALKMAAR, 16 Dec. 1935. Op de ge houden veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 102 vette koeien f 80- f 210 handel redelijk 20 Kalveren, gras f 24-f 36; vette f 30- f 100, per Kg. 60-90 cent 47 Nuchtere kalveren, slacht, f 6-f 16 275 Vette Varkens per Kg. 40-43 cent. Handel goed. TE KOOP le kwaliteit le en 2e SNEDE LUCERNEHOOI IN BALEN VAN 50 Kilo. D. R. MANSHOLT, Molenweg, Wieringermeer. CONSULTATIE - BUREAU voor Zuigelingen Wieringermeer. DONDERDAG 19 DEC. nam. 2 tot 4 uur door Dr. HOOGKAMER in het wijkgebouw der Ned. Herv. Kerk. SOLIED, STERK, GOEDKOOP en VAKWERK. Vraagt een prijsopgaaf bij ONS WIERINCERMEERHOEKJE. A. MINDERHOUD. Wij ontleenen aan de Nieuwe Veld bode. Commissarissen van den Wilhelmi- na-polder hebben tot adjunct-directeur met recht van opvolging van den bijna 80-jarigen heer H. A. Hanken benoemd den heer A. Minderhoud. Wij zijn over tuigd, dat de tegenwoordige directeur dezen een man naar zijn hart zal vin den, en dat men den land- en tuin bouw in Zeeland mag gelukwenschen met de benoeming van iemand, waar van men kan aannemen, dat hij ook in de toekomst de stuwkracht, welke van den tegenwoordigen directeur steeds in zoo hooge mate is uitgegaan, zal handhaven. De heer Minderhoud is geboren op Nieuwdorp onder 's-Heer Arendskerke in 1891. Hij kwam reeds op zeer jeug digen leeftijd in den Wilhelmina-pol- der, waar hij is opgegroeid. V olgde eerst de lagere school te Wilhelmina- dorp( 3 jaar de H. B. S. en vervolgens de Rijkslanbouwwinterschool te Goes. Was daarbij met hart en ziel boer, zoodat hij den Willielmina-polder en daar bestaande eigenaardige verhou dingen op z'n duimpje kent. Op 17-ja- rigen leeftijd kwam de heer Minder houd bij de Ned. Heidemaatschappij, zwierf door het geheele land, volgde den cursus te Arnhem, werd opzich ter der .H.M. en ging omstreeks 1917 over naar de inmiddels door Veen- huizen opgerichte grond-ontginnings- maatschappij (Grondtmijl te Zwolle, waarvan, na het overlijden van den directeur, de heer Van Heugten en hij tot opvolgers werden benoemd. De slechte gang van zaken in de na-oor logsjaren leidde ei* toe, dat de heer Van Heugten aftrad, zoodat de heer Min derhoud de directie verder alleen voer de. De zaak werd gevestigd te Hooge- veen het hoofdwerk bleef grondverbe tering, kanalen graven en het met werk bazen exploiteeren van den ontgonnen grond. In 1930 was de Grontmij weer gezond en sterk geworden, lag de Wie ringermeer droog en toog de heer Min derhoud daarheen als inspecteur. Hij heeft de geheele incultuurbrenging meegemaakt, speciaal belast zijnde met het practische werk. De heei Minderhoud brengt dus een uitgebreide er varing van het landbouw bedrijf mede dat van den Wilhelmi- na-polder kent hij var. kindsbeen af, terwijl hij, wat er in Nederland verder te zien en te beieven op landbouwge bied, gedurende een reeks van jaren, van zeer nabij heeft meegemaakt. Men had ons o.i. moeilijk den heer Hanken een meer geschikten opvolger kunnen geven. Zeer juist is de heer Minderhoud in bovenstaande beschrijving geteekend, en we behoeven daarom niet te verhe len, hoezeer het ons, en velen met ons, spijt, dat de heer Minderhoud zijn functie in de Wieringermeer verlaat. Een kundige en harde werker, die dat ook van zijn ondergeschikten ver langt, maar daarnaast een humaan chef, door allen hoog geacht. Wij zijn er dan ook van overtuigd, dat de heer Minderhoud slechts noode van de Wieringermeer afscheid zal nemen. BENOEMD. Voor beheerder en bewoner, te vens schoonmaakster kantoorgebouw Cult. Maatsch. te Wieringerwerf is benoemd de heer J. Scharringa van Middenmeer. Schar- ringa was secretaris van de afd. Mod. Land- arb. bond afd. Middenmeer. Hiervoor heeft hij nu wegens vertrek bedank. In zijn plaats is gekozen de heer G. Horst. Verbazend gladde wegen. De wegen in de polder waren hedenmorgen ten gevolge van de gladheid vrijwel onbe gaanbaar. Per auto ging het nog wat, doch per motor of rijwiel was het zeer gevaarlijk. Botsing. Maandagmorgen had een aanrijding plaats te Middenmeer tus schen de auto van ir. van St. en de heer J. V., beiden uit Middenmeer. Doordat de heer van St. plotseling stopte, kon de heer V. niet voldoende uitwijken en botste, mede tengevolge van de gladheid schoot de wagen on danks de remmen door, tegen de auto van ir. v. St. aan. De radiateur van V. zijn auto werd vernield. De wagen van ir. v. St. kwam er met een deuk in het spatbord af. Vereeniging van Vrijzinnig Hervormden in de Wieringermeer. Onder voorzitterschap van den heer J. G. Addens heeft Vrijdagavond j.1. in één der lokalen van de Ned. Herv. Kerk te Middenmeer, een vergadering plaats gehad van bovengenoemde vereeniging. De gemeente-avond is uitstekend ge slaagd en er was vrij veel belangstel ling. Het grootste gedeelte der avond werd in beslag genomen door den heer H. Smit uit Enkhuizen, die als be stuurslid van de afd. N.-Holland van de Vereeniging van Kerkvoogdijen in de Ned. Herv. Kerk, sprak van de ver schillende verplichtingen der lidmaten, bestuurs- en beheers-colleges. De heer Smit die uit den aard der zaak dit onderwerp goed beheerschte, heeft op vlotte en duidelijke wijze uit één gezet al datgene wat voor belang is voor een goede gang van zaken. Voor de aanwezigen zoowel als voor het bestuur was het een zeer belang rijke lezing en het enthousiasme waar mede de heer Smit zijn verschillende onderwerpen naar voren bracht gaf hem een aandachtig gehoor. De lezing van den heer Smit nam zoozeer de avond in beslag dat verschil lende onderwerpen die door Ds. Nijholt behandeld zouden worden moesten blijven Avachten tot een volgende bijeen komst. Medegedeeld werd dat in overleg met de dames-vereeniging, de gezellige avond, waar eenige tooneelstukjes en voordrachten ten beste zullen worden gegeven, alsmede een verloting van handwerken enz. zal worden gehouden in Januari of begin Februari. Vervolgens werden nog eenige zaken, als de oprichting van een Vrijz. Kerk koor en een jeugdclub besproken. Wat de zangvereeniging betreft, in ver band met de voorbereiding zal men niet eerder bijeen kunnen komen als in Januari. Er is echter een goede kans dat de oprichting van het Kerkkoor zal slagen. De heer Hooy, de organist heeft zich bereid verklaard het koor te leiden. Men is van plan de repetities beurtelingg te Slootdorp en Middenmeer te houden. De jeugdclub zal deze week reeds een bijeenkomst hebben. Vervolgens brak Ds. Nijholt nog een lans \roor het or gaan „Kerk en Wereld" wat hij de ge meente-leden ernstig ter lezing aan beval. Opgemerkt dient nog te worden dat eenige dames van de dames-vereeni- ging voor een kopje thee en koffie heb ben gezorgd. Geen wonder dus dat de heer Addens in zijn sluitingswoord kon spreken van een uitstekend geslaagde avond waarin hij vooral de heer Smit dank bracht. Dronken achter het stuur. In den nacht van Zaterdag op Zondag is door de politie in de Wieringermeer proces verbaal opgemaakt tegen 'n bestuurs- der van een vracht-auto welke in staat van dronkenschap verkeerde, terwijl bovendien geen papieren konden wol den getoond. Eigenaar van de vrachtauto was ze kere Landolt te Wieringen. Roekeloos rijden. Tegen de fa. Stee man uit Medemblik is wegens het roe keloos rijden met een vracht-auto door de boschbeplanting nabij de Hoorn- sche brug, Zaterdag procesverbaal op gemaakt door de politie. Verloren Langs de Schagerweg op op het gedeelte tusschen Molenweg en Schagerbrug 'n reserve-wiel van Ford vracht-auto. Vereen, tot bevordering der Bijenteelt in Nederland. Afd. Wieringermeer. Woensdagavond a.s. houdt boven genoemde vereeniging een leden-ver gadering in de school te Middenmeer. De aanvang is bepaald op half acht. Er bestaat een belangrijke agenda te behandelen, o.a. bespreking aan koop van imkers-artikelen en er heeft tevens een bestuursaftreding plaats. De heeren P. C. Vergouwen en P. van Rossum treden af en stellen zich niet herkiesbaar. Ook staan nog andere punten op de agenda, zoodat het bestuur op een goede opkomst dei- leden rekent. FLEVO-NIEUWS. Alle voor Flveo vastgestelde uitwedstrijden werden wegens terreinafkeuring afgelast. Doordat de berichten nog al laat afkwamen kon niet voorkomen wor den dat eenige leden een vergeefsche reis naar Middenmeer maakten. Vermeldenswaard is de sportiviteit van het bestuur van de And. Boys waar de Flevo-adspiranten op bezoek moesten. Een tweetal jongelui kwam heel van Andijk-Oost (nabij Enkhui zen) per fiets de terrein afkeuring mededeelen. Met dank aan God, berichten we de voorspoedige geboorte van onze Dochter G E Z I N A G. SMID J. SMID - MOESKER. Wieringermeer, 16 Dec. 1935. Alkmaarscheweg. Ondergeteekenden zeggen de Middenstands- Vereeniging in de Wieringermeer hartelijk dank voor de mooie prijzen der Foutenwed- strijd ons ten deel gevallen. A. GRIEP. D. DAPPER. H. LEIJTEN. H. SCHONVELD. Bestel tijdig een wagen voor de Feestdagen. SPECIAAL TARIEF VOOR WEGBRENGEN EN TERUGHALEN. Vraagt eens prijs voor lange afstanden. Wij hebben 457 pers. wagens beschikbaar. in alle maten en prijzen. A. BOERHAVE, Boomkweeker, Torenstraat 42, Middenmeer. enz. UIT DE HAND TE KOOP, ook bij gedeelten, wegens vertrek. Spotprijzen, 's avonds na 7 uur. TIEMERSMA, Kerkstr. 16 Slootdorp.

Wieringer courant | 1935 | | pagina 2