SHIRLEY TEMPLE IN HARTEDIEF. SPORT" SHIRLEY TEMPLE IN HARTEDIEF. ZITTING HOLLANDSCHE MAATSCHAPPIJ VAN LANDBOUW CONTRACTTEELT VOOR DE ZAAI ONS WIERINGERMEERHOEKJE. tandverzorging op school. Na een uit eenzetting van het Hoofd der School, waarin gewezen werd op de noodzake lijkheid van geregelde tandverzorging, vooral uit gezondheids-oogpunt en waarin een beroep op medewerking van zoveel mogelijk ouders werd ge daan, bleken verreweg de meeste aan wezigen bereid zich bij 't instituut aan te sluiten, wat reeds een deelname be tekende van 35 kinderen. De andere ouders zullen nog worden bewerkt door een 7-tal dames en heren, die zich daarvoor beschikbaar stelden. Het denkbeeld werd nog geopperd om het hierheen te leiden, dat 't voor hen, die onoverkomelijke finantiëele bezwa ren mochten hebben tegen aansluiting, mogelijk werd gemaakt, door bemidde ling van het Ziekenfonds, toch tand heelkundige verzorging (dus niet al leen trekkken) voor de kinderen te ver krijgen. Wat dit punt betreft zal er contact worden gezocht met Je andere ouder-commissies. Bij de rondvraag werd o a. nog gewe zen op, de wenschelijkheid om de kin deren, die tijdens de middagpauze in school overblijven een glas warme melk te verstrekken (eventueel uit te strekken over alle kinderen, zoals ook al in andere plaatsen geschiedt.) Ook het verstrekken van schoolkleding zou hieraan moeten worden verbon den. Ook wat deze kwestie betreft zal in verbinding worden getreden met de andere ouder-commissies van Wierin- gen, opdat door gezamenlijk ijveren voor deze belangrijke zaken ook hier resultaten kunnen woiden bereikt, b.v. door het stichten van een „Vereni ging tot verstrekking van schoolvoe- ding en schoolkleding." Met e.en woord van dank aan de aan wezige ouders \oor de aangename en reeds nu vruchdragende besprekingen sloot de voorzitter de vergadering. WIELERCLUB „WIERINGEN." Onder ongunstige weersomstandig heden en weinig belangstelling, werd de laatste trainingsrit van de winter competitie verreden. Zondag 7 Maart waren de A-klassers afwezig door ziekte, waardoor alleen de B-kl. startte voor de handicap-race, in deze rit gaven op door pech, J. Vis ser, J. Kreijger, A. Lutjeboer en F. Hille, terwijl H. Herder afwezig was door ziekte, deze rit had een zeer een tonig verloop. No. 1. J. Glim 5 pnt. 2. P. Plooij 4 p Zondag 15 Maart waren zeer weinig deelnemers aan de start voor de handi cap-race van de A-kl., n.1. N Bakker, S. Lont en W. Geerligs, terwijl de an- dereA-klassers C. Korshuizen en M. Deijkers wel aanwezig waren, doch nog niet mede konden rijden, en J. Muntjewerf N. Bakker startte eerst op 0 m., S. Lont op 1 m. 40 sec. en W. Geerligs op 4-45. In de 2e ronde zaten alle 3 renners reeds bijeen, en hielpen elkaar. De tijd over de eerste ronde pl.rn. 12 Km. was N. Bakker 24 m. S. Lont 212.20 W. Geerligs 20 m. 2e roji de Bakker-Lont 21.25 Geerligs 20.35: 3e ronde allen 21.25 4e ronde 22 m. Laatste ronde 3 m. 2 sec. In de eind sprint zegevierde N. Bakker voor Geer ligs en Lont. De uitslag is als volgt 1. N. Bakker 5 p. 2. W. Geerligs 4 p.; 3. S. Lont 3 pnt. Totale uitslag winter-competitie '36. Verreden over 8 ritten en wel 3 pele- ton, 2 handicap en 1 klassement, 1 ei genkracht rit, en een Demie Fond be staande uit een 250 M. sprint en 20 Km. peleton. Deze ritten zijn allen goed ge slaagd en zijn een succes geweest voor renners en vereeniging. A-kl. 1. W. Geerligs 29 pnt. 2. S. Lont 20Vè P-3. N. Bakker 17V& P- 4. M. Deijkers 16 p. 5. C. Korshuizen 12 p. 6. C Hegeman 9 p. Muntje- werf 3 p B-klasse. 1. H. Herder 29 p. 2. Jb. Glim 26 p. 3. J. Visser 15 p. 4. J. Kreijger 14 p. 5. P. Plooij 13Vz p F. Hille 8 pnt. F. Zoons van D.O.K. Den Helder heeft deze competitie ook fraai geëin digd, doch reed deze mede buiten me dedinging, F. Zoons had 18 pnt. Dinsdag, Donderdag en Vrijdag trai nen. Donderdag bij S. Kaan, Hotel Centraal. Donderdag is dringend, daai dan een peleton moet worden samen gesteld voor de wedstrijd op 3 Mei a.s. in de Beemster. Dus renners zorgt allen present te zijn. Ned. Bijbel Genootschap afd. Wielin gen—Anna Paulowna. Naar wij nader vernemen zal de propaganda-avond Donderdag 19 Maart half acht in de Geref. Kerk te Den Oever door de voorz. Ds. H. W. Meihuizen worden geopend met een korte toespraak. De heer Van Eerden zal het slotwoord spreken. Terwijl de heer Brugmans van Amster dam verder de avond zal vullen met vertellingen bij de lantaarnplaatjes. LICHTBEELDEN-AVOND V.A.R.A. Vrijdag avond werd vanwege de plaatselijke afd. VAR.A. een lichtbeeldenavond gegeven in het „Eigen Gebouw" over Bloemen en Plan ten met als spreker de bekende V.A.R.A.- medewerker S. S. Lantinga. De voorz. der afd., de heer Zetsema, opent met een kort openingswoord en heet de aan wezigen hartelijk welkom en geeft hierna het woord aan den Heer Lantinga. De tooverlantaarn werd in werking gesteld en krijgen we een prachtige bloemen, plan ten, bloeiende heesters enz. te zien, welke op breedvoerige wijze door den Heer Lantinga werden toegelicht. Na afloop werden de aanwezigen in de gelegenheid gesteld om vragen te stellen niet minder dan 31 vragen werden gesteld en allen op bevredigende wijse door den Heer Lantinga beantwoord. Een en ander was voor de aanwezigen een zeer mooie leerzame avond en tot slot be dankte de Heer Lantinga voor het aandachtig gehoor. Met een toepasselijk woord van den Voorz. en een opwekking om lid te worden van de V.A.RA. sloot spr. deze bijeenkomst. 24.UURS RIT. Naar wij vernemen zullen een aantal deelnemers aan de 24-uurs oefen- rit van de Vrijwillige Amsterdamsche Burger wacht op 21 Maart a.s. tusschen 4.15 en 5.25 voorm. deze gemeente passeeren. OVERWERKVERGUNNING. Aan de N.V. M.U.Z. alhier is overwerkvergunning ver leend tot wederopzegging voor werkzaamhe den in de smederij te Den Oever. RIJKSVELDWACHT. Men deelt ons mede dat J. Bood, Sluismeester, J. Tijsen, Sluis- meester, P. Kooij Mzn., Sluismeester, N. Schel- tus, kantonnier, J. Rotgans, kantonnier en O. Ottens, waker, allen zijn benoemd tot on bezoldigd Rijksveldwachter in tijdelijken dienst. Politie. Verl. een belastingplaatje in etui. Gev. een belastingplaatje zonder etui. Inl. bij den Gem.-Bode. POLITIE. Verloren te H.-hoef een belas tingplaatje. Inl. Gem.-bode. Tandverzorging op de scholen. Het doet ons goed te hooren, dat op de verschillende vergaderingen der ouder-commissis met veel enthousias me is gesproken over de noodzakelijk heid, dat dit instituut wordt ingesteld. Wel maakt men zich eenigszins be zorgd over de financieele kant. Echter, waar een wil is, is een weg. Laten alle ouders, die kinderen op school hebben, Maandagavond 23 de zer in Cinema de Haan komen voor de belangwekkende rede welke prof. Heringa over de tandverzorging op de scholen zal houden. CINEMA DE HAAN, Wieringen VERWACHT INGEZONDEN. Geachte Redactie. Óver eenige weken gaat de Mando- line-vereeniging O.K.K. naar concours in Den Haag en naar aanleiding hier van verzoek ik U beleefd o.s. versje in Uw veelgelezen blad te willen plaat sen. Bij voorbaat mijn hartelijken dank. Let op O.K.K. over drie a vier weken Dan zul je weer hard moeten vechten. Reeds tien malen bracht je een eerste naar huis Om aan 't prachtige vaandel le hechten. Ook ditmaal komt jullie's concours weer het eerst En moet je gangmaker wezen. Let op en studeer, en wij twijfelen niet Dat je voor een echéc hoef te vreezen. Denk niet bij je zelf, och wie let er op ons Dan zoudt ge U deerlijk vergissen. Wij zeggen 't niet altijd, maar noch- thans, onthoudt Wij zouden je niet gaarne missen. Wij wenschen U toe op 't concours in Den Haag Een heel hooge prijs, dit is zeker. En diep in ons hart, sluimert heel vaag de „hoop" De hoop op 't behoud van Uw beker. 3e klasse A In deze afdeeling zijn maar twee wedstrij den gespeeld n.1. Zaandijk—Helder en Pur- mersteijnVolewijckers. En in deze beide wedstrijden waren de gasten de gelukkigen. Helder wist Zaandijk in eigen huis een kleine, maar verdiende nederlaag (32) toe te bren gen wat een goede prestatie genoemd kan worden, waar Zaandijk niet zoo mee ingeno men zal zijn. De Volewijckers waren op be zoek bij Purmersteijn en hadden 't daar ook niet gemakkelijk. De kleine overwinning (32) is voorwaar een bevredigende uitslag doch valt ons dat van de Volewijckers niet eens mee. Doch zij blijft nog steeds de eenigste ge vaarlijkste concurrent van H.R.C. De stand is als volgt gesp. gew. gel. verl. v.-t. pnt. H. R. C. 16 11 3 2 48-26 25 Volewijckers 14 9 1 4 47-25 19 Zaandijk 15 8 2 5 31-20 18 Helder 15 6 5 4 37-34 17 Hollandia 15 8 1 6 30-24 17 Purmersteijn 15 5 1 9 35-42 12 Alkm. Boys 15 5 2 8 27-27 12 K. V. V. 15 3 5 7 27-38 11 Beverwijk 15 4 2 9 24-40 10 Succes 15 4 1 10 20-39 9 SUCCES I B.K.C. I 2—1. De vriendschappelijke wedstrijd welke ji. Zondag werd gespeeld mag in alle opzichten een mooie wedstrijd genoemd worden. Het publiek, dat van da B.K.C.-aanhang als dat van Succes heeft dan ook wel waar voor z'n geld gehad. Vele sensationeele mo menten deden zich voor en de beide doel- verdedigers hebben ook handen vol werk te verrichten gekregen. De achterhoede's wogen in deze wedstrijd vrijwel tegenelkaar op, al kreeg Posthumus meer gelegenheid om zijn kunnen te toonen dan zijn collega aan de overkant. De voorhoede van Succes bleek iets productiever wat dan ook uit de cijfers blijkt. Bij een goede 3eklas club moet hun spel ech ter te kort schieten doordat hun spel te lang zaam is en daardoor veel te doorzichtig. De spil van Succes toonde zich ook in deze wed strijd als een goede speler, hij wil het echter nogal eens te mooi doen en een beetje meer enthousiasme was wel op z'n plaats. De B.K.C.-ploeg, is een ploeg van werkers, die zich geven van begin tot het einde. Het zwakste punt in dit elftal is ook wel de voor hoede, die van de legio kansen in deze wed strijd niet wist te profiteeren, al moet gezegd dat Posthumus voor hen een waar struikelblok was. De leiding van deze wedstrijd berustte bij den heer J. Augustein welke geen moei lijke taak had. Hij vatte z'n taak echter wel wat al te gemoedelijk op, waardoor B.K.C. zich een strafschop in het beruchte gebied zag ontgaan. Over de wedstrijd kunnen we kort zijn. Succes trapt af en onderneemt meteen een aanval doch deze wordt door de backs terug geslagen. Het spel gaat vrijwel op en neer. Na een half uur spelen treedt er echter een verslapping bij de beide elftallen in. Een aan val van B.K.C. N. Koorn werkt weg doch juist tegen de rug van een B.K.C.-speler en van daar in het Succesdoel. Dit geeft bij de B. K.C.-ers moed en onderneemt meteen weer een aanval doch de voorzet wordt juist naast geschoten. De ruststand is 1—0 voor B.K.C. In de tweede helft zien we hetzelfde spel- beeld als voor de rust. De B.K.C.-ers spelen echter nog veel geestdriftiger en soms zien we een waar beleg voor het Succesdoel. Succes weet echter ook wat er van haar verlangd wordt. Een doorbraak, een goede voorzet van linksbuiten en het is 11. Succes komt nu los en onderneemt aanval op aanval, doch steeds is er jen B.K.C.-been die de weg verspert Doch eens moet het toch lukken. B.K.C. heeft juist een mislukte aan val ondernomen, Succes neemt de bal over en met een pracht schot geeft de rechtsbui ten Succes de leiding. B.K.C. ontmoedigt dit echter niet en steedsweer komen ze voor het Succesdoel, doch de gelijkmaker wil maar niet komen en met B.K.C. in de aanval komt het einde. Zooals reeds vermeld het was een mooie wedstrijd een gelijk spel had echter beter de spelverhouding weergegeven. Succes 2 speelde een uitwedstrijd tegen Atlas I en verloor met 31. Succes 3 was naar B.K.C. en verloor even eens met 32. Plantenziektenkundigen dienst te Wageningen. De Rijkslandbouw-consulent ie Hoorn verzoekt ons opname van het volgende Vuurbestrijding bij Tulpen. De aandacht van tulpenkweekers wordt gevestigd op het groote belang, dat zij hebben bij het stekers zoeken, als middel ter bestrijding van het vuur in de tulpen. De stekers toch vormen n.1. reeds spoedig na het bo ven komen een bron van besmetting voor de gezonde planten, waardoor het geheele gewas ernstig bedreigd kan worden. Het verdient aanbeveling de zieke planten, zoodra ze als zoodanig her kend worden, met bol en al uit den grond te trekken, doch als dat niet ge lukt in elk geval de bovenaardsche deelen van het. veld te verwijderen en te vernietigen. Dit kan gedaan worden door de zieke deelen in een kuil te werpen en daarbij een flinke hoeveel heid kalk (laagsgewijs) te voegen. Het is zeer te ontraden om ze in een sloot te werpen, daar ze wellicht lal er met de bagger weer op het land terug komen, waarna ze na eenige jaren zelfs nog een bron van ontsmetting kunnen zijn. Naast een geregelde verwijdering der stekers, kan ook bespuiting van het loof met Shirlan A.G. worden aan bevolen. Men dient met? spuiten vroegtijdig te beginnen, n.1. uiterlijk zoodra men de allereerste verschijnselen van vuur waarneemt. Beter is het om te begin nen voor dat de ziekte is opgetreden,' doch de weersomstandigheden zooda nig zijn, dat een spoedige Botrytis-aan tasting verwacht kan worden. Men moet geregeld blijven spuiten b.v. om de 10 dagen. Bij vochtig weer is het zelfs raadzaam wekelijks te spuiten. De resultaten van het spuiten zijn echter niet van dien aard, dat het ste kers zoeken mag achterwege blijven. GEMEENTE ANNA PAULOWNA. Een botsing. Zondagavond is de heer C. P. met een gehuurde auto in Den Helder tegen een woning gereden. De wagen en bet pand werden beschadigd. Door de politie werd procesverbaal op gemaakt en de auto in beslag geno mes, die Maandag aan de eigenaar werd vrij gegeven. B.K.C.-Nieuws. B.K.C. heeft op kra nige wijze Zondag Succes I partij ge geven. Na een mooie gelijk opgaande strijd won Succes met 2—1 verdiend, doch met groote moeite. Bij B.K.C. speelde de achterhoede met midden linie een beste partij. Vooral v. Teulin gen Hz. heeft enorm staan te backen. Ook Tauber voldeed op de rechtsback plaats volkomen. Prins heeft zijn doel keurig verdedigd en in de midden- linie was KI. Steenvoorden de beste en snelste. De rechtsbuiten Kuiper werd door hem geweldig bewaakt. Ook v. Teulingen Jz. is ons op de spil plaats meegevallen, terwijl Jn. Steen voorden als rechtshalf zeer voldeed, doch hij had niet de zwaarste wenk. In de voorhoede is de rechtervleugel te gengevallen, Blok was tegen Koorn niet opgewassen, terwijl kleine Jan v. Wees ook niet in vorm was. Post ge noot een goede bewaking, doch wist zich steeds goed aan te passen. De linkerwenk Jb. v. Wees en Jan de Schipper speelden na de rust goed, vooral v. Wees werd na de rust erg ge vaarlijk. Wanneer er tusschen deze twee spelers meer samenspel komt, dan wordt ook deze wenk weer sterk. Kortom voor beide elftallen was het een mooie oefen-wedstrijd en we zien Succes nog, lang geen 3e klas rollen, B.K.C. 3 won op kantje af van Suc ces 3 met 3—2. B.K.C. 4 verloor van Oudesluis 3-4. BREEZAND. Vrijdag geraakte de hr. W. Hoep met zijn rechterhand in de cirkelzaag, waardoor zijn rechter wijs vinger en een top van z'n middenvin ger werden afgesneden. Na eerst ver bonden te zijn door Dr. Olree is de heer Hoep verder behandeld in het Hospitaal te Den Helder. Hoewel het ongeluk ernstig is, mag men toch nog Ernstig ongeluk. Een ernstig onge luk overkwam heden de heer Riepma Terwijl zijn paarden schrokken voor een auto, en aanleg vertoonden om op hol te slaan, sprong Riepma voor de paarden om ze te houden. Hierbij kreeg hij de dissel tegen de borst mee het ge volg dat hij achterover op de straat sloeg, paarden en wagen gingen over hem heen. In allerijl werd dr. Hoogka mer gewaarschuwd. Het slachtoffer werd per auto naar den dokter ver voerd. Deze achtte directe overbren ging naar het Ziekenhuis te Alkmaar noodzakelijk. Nader vernemen wij dat de toestand ernstig is. W.-Werf. Tot groot gemak van de be-1 woners van W.-Werf en omstreken is dr. Hoogkamer begonnen spreekuur te houden in het Postkantoor alhier. Aan velen wordt hierdoor 'n reis bespaard. Zaaien met motor-tractie. De land bouwer D. R. Mansholt heeft op zijn Rud Sack-zaaimachine een Fordmotor geconstrueerd, die het trekken mei paarden van deze machine overbodig heeft gemaakt. De motor is tusschen voor- en achterwielen geplaatst. Naar wij meenen is dit de eerste machine die op een dergelijke wijze wordt voortbewogen. De zaai-proeven die de heer Mans- holt er mede heeft genomen voldeden uitstekend. Benoemd. Tot bode van de afdeeling „Wieringermeer" van het Witte Kruis is benoemd de heer W. Schaap te Mid- denmeer. SHEL-FILM. Op uitnoodiging van de beide Middenstands-vereenigingen te Medemblik werd in het Wapen van Medemblik Maandagavond een shel- film vertoond. De Middenstands-vereeniging uit de Wieringermeer had ook een uitnoodi ging ontvangen, waarvan door een aan tal leden met hun dames gebruik werd gemaakt. FLEVO-NIEUWS. De uitwedstrijd van Flevo 2 tegen Wijdenes 2 is niet doorgegaan, ver schillende spelers waren niet opgeko men, zoodat het vereischte aantal niet aanwezig was. 2e klasse E. Aartswoud 1 -- Stormvogels 1 (4-3) De Aartswouders hebben een goede beurt gemaakt door van Stormvogels te winnen. Met slechts 2 punten ach terstand en 2 wedstrijden minder ge speeld, is de toestand lang niet zoo ho peloos meer. Er is nu weer geducht spanning aan de staart gekomen. Sport 1-Hollandia 4 (2-3.) De Sport club, die aanvankelijk met 2-0 de lei ding had, heeft tenslotte toch van Hol- landia 4 verloren, waardoor de 2de plaats weer in 't gedrang komt. CINEMA DE HAAN, Wieringen VERWACHT spreken van goed afgeloopen, dat het bij twee vingers is gebleven. GEMEENTE ZIJPE. Officieel. DIENSTPLICHT. Uitspraken in zake Vrijstelling. De burgemeester van Zijpe (NJH.) brengt ter algemeene kennis, dat eenige uitspraken op aanvragen om vrijstelling van den dienst plicht, welke uitspraken zijn gedagteekend 2 Maart 1936, ter secretarie van deze gemeen te voor een ieder ter inzage zijn gelegd. Tegen elke uitspraak kan uiterlijk den tien den dag na den dag dezer bekendmaking in beroep worden gekomen a. door den ingeschrevene, wien de uit spraak geldt, of door diens wettigen verte genwoordiger b. door elk der overige voor deze gemeen te ingeschreven personen of door diens wet tigen vertegenwoordiger. Het verzoekschrift, waarbij beroep wordt Ingesteld, moet met redenen omkleed zijn. Het behoeft niet gezegeld te zijn. Het moet worden ingediend bij den burgemeester, ter secretarie van deze gemeente. De burgemees ter zorgt voor de doorzending van het ver zoekschrift aan de Koningin, die op het be roep beslist, na advies van den Raad van State, afdeeling voor de geschillen van be stuur. Indien de ingeschrevene, wien de uitspraak geldt, in het buitenland woonplaats heeft, kan, voor zoover het door dezen in te stellen beroep betreft, met overschrijding van den termijn van 10 dagen genoegen worden ge nomen. Zoolang omtrent zoodanige overschrij ding geen beslissing is genomen, wordt de uitspraak na het verloop van den termijn van 10 dagen als onherroepelijk beschouwd. ZIJPE, (N.H.) 7 Maart 1936. De Burgemeester, D. BREEBAART. OUDESLUIS. „Burgerkring" ons CONSULTATIE - BUREAU voor Zuigelingen Wieringermeer. DONDERDAG 19 MAART in de Consistoriekamer van de Ned. Herv. Kerk te MIDDENMEER. der Surinamestraat 37 's-Gravenhage. Telefoon 180209. Administraties, controles, behande ling van alle belastingzaken. voor prima firma SPINAZIEZAAD, RADIJSZAAD, TUINBOONEN. P. KOOMEN Sr. Spanbroek. Volontair (Gr.) zoekt voor direct plaats op landbouwbedrijf in de Wieringermeer. Bekend met alle landbouwwerkzaamheden, tractor en zichtmachine. Brieven onder letter B. bureau Wieringer- meerbode, Middenmeer. Handgelezen Groene erwten, kort stroo Mansholt en Unucaas. Eerste nabouw Hoek tarwe. P. KOOMEN Sr. Spanbroek. BIEDT ZICH AAN een 19-jarige BOERENKNECHT, met alle werkzaamheden in bouwbedrijf goed bekend zijnde, benevens best kunnende melken. Van goede getuigschr. voorzien. Adres te bevragen Bureau Wierlngermeerbode Middenmeer. Nut gaf Zaterdag 14 Maart zijn 2de buitengewone avond in dit wintersei zoen. De opkomst liet reeds bemerken, dat de leden op iets ongemeens reken den. De gansche avond werd ingeno men door een blijspel in 3 bedrijven „Voor 24 uur mijn vrouw." De voorz. sprak bij de opening zijn voldoening uit, dat de eigen leden zooveel voor het tooneel voelden, dat ze telkens en telkens weer zich de inspanning ge troosten om de rollen in te studeeren. Vlot liep alles van stapel, de lach was niet van de lucht. Zoodoende werd het een blijde avond. De heeren Stipri- aan en Bakker zorgden voor de muzi kale vulling der pauze en later voor de begeleiding van het bal. Bij middernacht sloot de heer H. Jippes deze vroolijke welgeslaagde bij eenkomst en bedankte warm Mevrouw4 Stammes-Slikker, Mej. D. Geerligs en den heer Jb. Koster. De laa-ste twee maakten een uitstekend debuut. De dames Mevr. M. Hoep-Pool, Mej. T. Slikker, Mevr. Silver-Smit en Mevr. Geerligs-v.d,. Voort ontvingen evenals de heeren J. W. Metzelaar en G. Velt- man welgemeende woorden van hul de voor het gegeven spel en de bereid heid om maar altijd weer haar en hun beste krachten aan het spel te geven. Nadat de voorz. de Familie Buis man een woord van hulde gebracht had voor de coulante bediening en de heeren musici hartelijk had bedankt voor het ten gehoore gebrachte, sloot hij het officieele gedeelte en wenschte de talrijke gasten en leden van 't Nut een genoegelijke napret. 't Spreekt vanzelf, dat deze nog wel enkele uur tjes duurde. verzekert Uw paarden en vee bij de beste Maatschappij die daarvoor bestaat, n.1. bij DE „ASSUMY" VAN 1896, Pieter Bothstraat 34 - 38 te 's Gravenhage. Deze Maat schappij bezit meer dan 20.000 schriftelijke dankbetui gingen voor tot tevredenheid der verzekerden geregelde schaden. Zegt het voortZegt het voort

Wieringer courant | 1936 | | pagina 2