Emeltplaag Bezoekt de Bazar te SPOIM". De VAN WIJK-CATZ' Zaadhandel N.V. ZITTING SPAART BIJ DE BOERENLEENBANK „WIERINGERMEER." IN HET GYMNASTIEKLOKAAL. Jhr. Mr. Ch. J. M. Ruys de Beerenbrouck overleden. Met jhr. mr. Charles Joseph Marie Ruys de Beerenbrouck is een der meest op den voorgrond tredende staatslie den van ons land heengegaan. In de Katholieke Staatspartij, welker begin selen hij gedurende zijn gansche poli tieke loopbaan krachtig heeft voorge staan, was hij een der voornaamste fi guren. Als premier en als voorzitter van de volksvertegenwoordiging is hij een persoon geweest van groote betee- kenis voor het staatkundig leven van ons geheele volk. De begrafenis van het stoffelijk over schot is bepaald op heden Dinsdag te Vorden bij Zutfen. STATEN-GENERAAL IN PLECHTIGE ZITTING BIJEEN. Herdenkingsredevoeringen voor wijlen Jhr. Ruys de Beerenbrouck De griffier deed voorlezing van een mededeeling vari mevr. de wed. Ruys de Beerenbrouck dat haar echtgenoot is overleden en daarna sprak de Minis ter-president de heer Colijn, een treffen de rede uit De regeering, aldus de minister, wenscht in deze plechtige zitting uit drukking te geven aan hare deelne ming in het door de Kamer geleden ernstige verlies en te getuigen van ha re groote waardeering voor den per soon en den arbeid van den staats man, die zoo plotseling ontviel aan den dienst van land en Koningin en wiens verscheiden in zoo breede kringen wordt betreurd. Slechts weinigen kunnen bogen op zulk een grooten staat van dienst voor de publieke zaak, als het geval was met den nu overleden staatsman. Ruim 30 jaar lang heeft Ruys de Beeren brouck in een of anderen vorm deelge nomen aan het parlementaire leven en daarvan heeft hij niet minder dan 11 jaren de leiding gehad van een ka binet, een grooter aantal jaren dan ten onzent ooit een voorzitter van den raad van ministers ten deel gevallen is. Dat dit leven vroeg, te vroeg werd afgesneden, mag naar menschelijk oor deel worden getuigd,, met het oog op gers gepasseerd. In de afval-race voor amateurs, waarvoor 10 deelnemers startten, w erd winnaar de renner Bol. Nog werd voor de pauze een ronden- race over 20 ronden in 2 klassementen door niet-lecentie-houders gereden. Ondanks aile moeite gelukte het niémand een ronde voorsprong te krijgen. Er werd dus uitsluitend ge wonnen op punten. No. 1 werd Kap- tein met 12 pnt. 2 Hollebeek met 9 p 3 W. Zoons met 4 pnt. In cïé 40 ronden-race voor nieuwe lingen met 2 klassementen werd Hege man 110. 1 met 12 p. in 9 m. 48 sec. 2 Deijkers beiden wonnen door 1 ron - de voorsprong de premies a f 1.- uitge loofd door Directie Wielerbaan en Wieringer Courant. Tenslotte werd een koppelwedsüijd gehouden over 150 ronden met 3 klas sementen. Het was op vele momenten spannend en vooral het blauwe koppel Kors- j huizen ontwikkelde groote activiteit. Toch moesten ze het, ondanks hun taaie volharding afleggen tegen kop pel Kuiper—Meijer. Deze werden met 15 punten winnaar. Dan volgde 'i kop- Korshuizen met 11 p. als no. 2. No. 3 werd het koppel Schipper-Aukes met 2 punten. Tevens behaalde het koppel Kors- huizen een premie (metworst van sla ger J. Poppen. BRAND. Te middernacht ontdekte een voorbijgaande automobilist, (Pas toor de Wdldt)) dat de vlammen uit het rieten dak sloegen van de boeren woning van C. Bais in de Belt, H.-Hoef Hij maakte alarm en de heer Jb. Kuit hierdoor gewekt sloeg de ruiten stuk en wekte het echtpaar Bais, dat in nachtgewaad de woning moest ont vluchten. In minder dan geen tijd lag de wo ning tegen den grond. De brandweer wist de achterstaande hoenderhokken te behouden. Er was een hevige wind, doch de richting was zoo gunstig, dat andere woningen geen gevaar liepen. Er was slechts weinig publiek en velen keken den volgenden morgen vreemd op, dat deze woning door het vuur was vernietigd. De oorzaak is onbekend. Toeslagregeling 1936 voor de IJssel- meer-visscherij. Gebleken is, dat in vis- scherkringen de meening heeft post gevat, dat op 12 April ly36, den datum vóór welken men moet te kennen heb ben gegeven, of men tot de toeslag-rege ling voor 1936 voor IJsselmeervisschers wenscht toe te treden de verlaging van de maximum-toeslag zou ingaan. Deze meening is onjuist. De datum van 12 April 1936 is de door den Minis ter van Waterstaat vastgestelde da tum, vóór welken men moet te kennen hebben gegeven of men tot de regeling wenscht toe te treden. De datum wanneer, binnen het ka der van de getroffen regeling, de maxi mum-toeslag zal worden verlaagd, is nog niet vastgesteld. Bij de vaststelling ge-imiteerd werden, was uitnemend en de verschillende typen, door den heer Tholen uitgebeeld, wekten gewei- dige lachsalvo's op. Tenslotte werden alle toehoorders verzocht in te haken en op de aloude manier te gaan schuitjevaren, wat veel bijdroeg tot verhooging van de stem ming. Na het daverend applaus volg de het slotwoord van den heer Jong kind en een gezellig besloot deze uit nemend geslaagde avond. SUCCES NIEUWS. Zondag speelde Succes I haar laatste wedstrijd voor de competitie. Op bezoek was K.V.V. I van Krommenie. Voor deze wedstrijd wa.ifff weinig belangstelling, daar er niet veel meer van deze partij af hing en anderzijds het gure weer had hier in ook wel een groot aandeel., doch de weg blijvers hebben niet veel gemist, want de wedstrijd stond op een niet hoog peil. Om precies 2 uur laat scheidsrechter Mel- hado van Amsterdam tossen. K.V.V. wint de toss en verkiest voor de wind af te spelen. Succes speelde zonder Schmitt en had J. Lont de middenvoorplaats bezet. Succes trapt af, doch moet de bal al heel gauw afstaan aan de K.V.V.-ers de S.-achterhoede kreeg han den vol werk doch wisten goed stand te houden, doch er werd bijna niet geschoten, zoodat er dan ook uit de legio-aanvallen wel ke de K.V.V.-ers ondernamen geen punten kwamen. De Successers daarentegen brach ten er in het geheel niets van terecht, er werd te veel verdedigend gespeeld en waren niet in staat om in de wind op te komen. Vlak voor rust kwam de K.-rechtsbinnen in ge vaarlijke positie voor het Succesdoel, doch Schotting belemmerde hem het schieten der mate, zoodat de bal zacht werd ingeschoten en bij Posthumus terecht kwam. Geen der parijen was in staat te scoren zoodat de rust met een blanco stand inging. Na de thee krijgt Succes het windvoordeel en was iets meer in den aanval dan in de eerste helft, doch zij was toch niet in staat goed spel te laten zien. K. daarentegen wist goed in de wind op te komen, doch de aan vallen werden steeds door de S.-backs en keeper afgeslagen. Zoo ging het spel langen tijd over en weer en eindelijk was het Succes die een punt wist te scoren, en had hiermede tevens de wedstrijd gewonnen, want er werd niet meer gedoelpunt. Door deze overwinning zijn de Successers weer twee punten rijker geworden en hebben in deze competitie 15 punten weten te behalen. Stond het er ver scheidene weken slecht voor met de Succes sers, thans door de laatste twee overwinningen zijn de onderste plaats ontloopen, en blijven 3e klasser. Succes 2 speelde voor het Gouden Kruis tegen H.R.C. 4 en kregen weer flink ros, met 1 nederlaag werden zij naar huis gezon den. 3e KLASSE. A K.N.V.B. In deze af deeling hebben bijna alle clubs boven aan de ranglijst verloren, behalve H.R.C. Volewijckers, Zaandijk, Helder en Hol- landia kregen allen een nederlaag, terwijl de onderste clubs Alkm. Boys, Purmersteijn Suc ces en Beverwijk allen wisten te winnen. En kel K.V.V. moest het ontgelden, zoodat deze thans definitief de onderste plaats heeft be zet en dus degradatiewedstrijden zal moeten spelen. De stand is thans is volgt wat van gerijpte levenservaring nog '«ervan zal rekening worden gehouden te vei-wachten viel. Maai- de almaehti- met de resultaten van de vissehenj. ge God oordeelt anders. Hij roept den Thana staat wei reeds vast, dat de vcr- menschen op Zijn tijd weg, ook van de laflnS van_ den maximum-toeslag niet meest verantwoordelijke posten, en Zijn doen is wijsheid. Daarvoor buigt de regeering ootmoe dig het hoofd en dankt slechts namens Kroon en volk vooral den openbaren arbeid door Ruys verricht, en zij voegt daaraan de bede toe, dat God de zwaar getroffen familie, inzonderheid de weduwe en kinderen, zal schragen in het dragen van dit zware verlies., Hierna volgde een rede van den heer J. J. C. van Dijk, die ondermeer sprak: Diep onder den indruk van zijn on verwacht verscheiden, zijn wij samenge komen om in dankbaarheid en eerbied te herdenken onzen hooggeachten voor zitter den minister van Staat, Jhr. mr. Charles Joseph Marie Ruys de Beeren brouck. Vele en gewichtige waren de dien sten, die hij in een hoogst eervolle loopbaan aan het land bewees. Hij heeft gestreefd, gelijk hij beloof de. Hij heeft ten volle bereikt, waarnaar hij streefde. Alle partijdigheid bleef verre van hem. En voor overwegingen, die afweken van de zijne, had hij steeds een open oor. Ruys is van ons genomen. Wij heb ben God te danken, dat Hij dit vrucht bare, rijke leven aan land en volk heeft geschonken. De herinnering aan deze nobele figuur lichte over onzen gemeenschappelijken arbeid. Moge aan zijn nabestaanden Gods rijke vertroos ting worde geschonken. GEMEENTE WIERINGEN. WIELERBAAN WIERINGEN. Trainings-wedstrijden j.1. Zondag op de Wielerbaan. Het was ijzig koud op de baan, des niettemin werd er met groot enthou siasme gereden. In de eerste wedstrijd een sprint over 3 ronden, werden in zes series als no. 1 geplaatst J. Kreijger, J. Bou- man, S. Lont, C. Hegeman, Ridderbos en Deijkers. In de demi-finale kwamen in 3 se ries als no. 1 te voorschijn Kreijger, Bouman en Hegeman. Tenslotte werd de finale gewonnen door J. Kreijger in een tijd van 13.3 sec. De Olympische achtervolging over 20 ronden tusschen een koppel van 4 uit Alkmaar en een koppel van 4 uit Wieringen gaf een vinnige strijd, en na 10 ronden was het voor de Alkmaar-, achen victorie zij waren de Wierin-waep-op Loui^ Davjfis en zal plaats hebben met ingang van 12 April 1936 en ook niet ingaande 19 April 1936. BURGERLIJKE STAND. Gem. Wieringen van 10 t.m. 16 April. Geboren Jarig, z.v. J. de Vries eh A. Kuiken Andreas Joliannes, z.v. M. Kaptein en T. A. Dekker. Ondertrouwd K. van Wijngaarden en G. Tijsen. Gehuwd Geene. Overleden Geene. Uitslag verkooping op j.1. Zaterdag huis van den heer W. Knol, te Wes- terland, ten oversta;an van Notaris, Obreen. I Kooper de heer c. Koorn Pz. voor f 540.- UITVOERIWG „O.K.K." „Concordia" wasj Zondag eivol en in spanning verbeiddié men de aanvang van het programma, welke wel een jeetje op zich liett wachten. Maar ein delijk klonk het belletje en sprak de neer Jongkind een hartelijk welkomst woord. Daarna zette O. K. K. in met 'n vroolijke wals. Toen kwam het ver plichte nummer van het Concours, wat prachtig tan uitvoer werd gebracht, men kon dan ook een. speld hooren vcl- ien in de zaal, wat anders lang niet altijd 't geval is. Het vrije nummer was zoo mogelijk nog mooier dan het ver plichte. Dit alles werd beloond met een hartelijk applaus. Daarna sp /ak Mevr. Russelman-Dek- ker een woord van warmen dank aan naar directeur in naam van O. K. K. voor zijn uitstekende leiding bij het in- studeeren van de Concours-nummers, waardoor e<en le prijs in de wacht ge sleept werd en bovendien de wissel beker aan O. K. K. bleef wegens het hoogste aantal punten. Mevr. Rus'selman—Dekker bood den heer Jongkind een cadeau aan en een bloemen'nulde voor zijn vrouw. Hierna wrerd een marsch gespeeld ter eere. van den directeur onder lei ding van den heer P. Bruul. De heer JongkÜift, dankte ontroerd voor deze groote verrassing. Daarna volgde het optreden van de heeren Tholen en Van Lier, wat wer kelijk een groot succes was. Men stond verbaasd over de uitne mende wijze waarop de heer Van Lier de piano bespeelde. Vooral het tweede gedeelte, het gedeelte na de pauze, viel geweldig in de smaak. De wijze Willy Derby gesp. gew gel. verl. v.-t. pnt. H. R. C. 18 13 3 2 52-28 29 Volewijckers 18 11 1 6 51-29 23 Zaandijk 18 10 2 6 40-26 22 Helder 18 7 5 6 42-44 19 Hollandia 18 8 1 9 31-34 17 Alkm. Boys 18 7 3 8 34-42 17 Purmersteijn 18 7 2 9 48-49 16 Succes 18 7 1 10 25-41 15 Beverwijk 18 5 3 10 30-46 13 K. V. V. 18 3 5 10 29-45 11 Succes 3 speelde thuis tegen H.R.C. 7 en eindigde met een gelijken stand 33. GEMEENTE ANNA PAUL0WNA. B.K.C.-NIEUWS. B.K.C. I en II zijn verge zeld door een groot aantal supporters, Zon dag naar Haarlem geweest en vriendschap pelijk gespeeld tegen de The Haarlem's Boys I en II. BK.C. I won met 54, terwijl B.K.C. 2 met 4—2 de wedstrijd won. Na nog een ge zellige verpoozing kwamen de bussen om ongeveer 10 uur hier weer aan. B.K.C. 3 speelde in Schagen voor het Gouden Kruis tegen Schagen 2 en verloor met 3—2. B.K.C. 4 verloor thuis van Dirkshorn I met 3—0. KUIPER—KLINK NAAR ALKMAAR. A.s. Zondag 26 April zal op de Alkmaa.rsche Wielerbaan starten hét koppel Kuiper-Klink. DAMWEDSTRIJD. Chr. Damclub Excelsior tegen R. K. D. A. P. Uitslag 17—3, een groot punten verschil. H. Veenstra W. Alkemade 2—0 K. Sas J. Meijer 20 L. Sikkes H. Huibers 2—0 A. Boer W. Koomen 20 D. v. d. Walle W. Meijer 20 T. Wiersma H. Elfring 2—0 L. Witte A. v. d. Voort 11 D. Jansen C. Kaptein 20 J. Jenenga F. Hoek 2—0 S. Wiersma A. Kapitein 02 17- 3 OPVOERING „GOUDMUILTJE." Voor een goed bezette zaal Veerburg werd Zondagavond door het Kinderzangklasse onder leiding van Mejuffr. Sluis opgevoerd genoemde kinder operette. Heel lief werd er gezongen en al les was goed ingestudeerd, zoodat Mejuffr. Sluis met haar leerlingen succes oogste. V.C.J.B.-AVOND. Vrijdagavond werd in de Ned. Herv. Kerk een V.C.J.B.-avond gehou den. De opkomst viel ondanks het zeer slechte weer niet tegen. De heer de Graaf, hoofd-bestuurslid van de Vrijz. Chr. Jongerenbond, hield een zeer mooie rede. Verder werd vertoond de licht beelden van een der Zomerkampen van de Bond welke aller belangstelling trok. Ten slotte de samenzang onder leiding van Mevr. Baken-v. d. Waal ONS WIERINGERMEERHOEKJE. MARKTBERICHTEN. ALKMAAR, 20 April 1936. Op de ge houden Veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt 1Ö3 Vette koeien f 85-f 220 handel redelijk 6 Vette kalveren f 30-f 80, per Kg. 60-80 cent 333 Nuchtere kalveren, slacht f 3-f 10 7 Vette Schapen f 14-f 21 342 Vette Varken# per 30-34 eent. Handel stug Onze brandweer verleend assistentie. Vrijdagavond werd de hulp van de brandweer te Middenmeer ingeroepen voor een plaatshebbende café-brand te Medemblik. Hoewel aan het brandend perceel door de geweldige wind geen redden meer aan was, mocht onze brandweer het genoegen smaken liet belendende perceel door krachtig optreden te behouden. Storm brengt groote schade toe aan het jonge gewas in de Wieringermeer. Zandverstuivingen als in de Sahara. De storm die in de afgeloopen week over onzen Polder heeft gewoed, heeft groote schade aangericht onder het jonge gewas. De groote droogte was de oorzaak dat zandverstuivingen plaats vonden, waardoor de jonge plantjes nog maar net even boven de grond los kwanien van den bodem. Ook is veel zaad verwaaid, terwijl greppels en slooten hier en daar zijn dichtgestoven. Ook het grasgewas is door het koude gure weer veel ten achter geraakt. Wij schreven den laatsten tijd veel over de emelten-plaag, die ook groote schade toebracht aan het gewas, men verzekerde ons echter van landbouw- zijde dat deze twee-daagsche storm een veel grooter schade heeft toegebracht. De eerste vijl' jaren na de droogleg ging, zijn voor de Cultuurmij. bijzonder gunstig verloopen, thans eenter schij nen de kansen gekeerd, wat vooral voor onze pachters een groote tegen valler is. Warmte geeft op het oogenblik niets, slechts een zachte regen kan nog weer veel goed maken wat bedorven is. Het is te hopen dat deze wenöch in vervulling mag gaan. Per Zeppelin naar Zuid-Amerika. Maandagavond heeft Jhr. Dr. J. C. Mollerus, secr. van de Kamer van Koop nandel en Fabrieken te Haarlem, voor de Middenstands-vereeniging in de Wieringermeer een lezing gehouden over zijn tocht met de Graff Zeppelin naar Zuid-Amerika (Brazilië) in Hotel Smit te Slootdorp. Deze avond was de vereeniging aan geboden door de Kamer van Koophan del van Alkmaar. Behalve de leden van de Midden- standsvereeniging waren uitgenoo- digd de leden van de drie Landbouw organisaties, de besturen van de Zuster vereenigingen uit den omtrek, alsmede II.H. inspecteurs van de Cultuurmij, Hoofden van scholen en vele anderen met hun resp. dames. Voor de W.-Meerdirectie was aanwe zig de heer de Bruin; voor de Kamer van Koophandel te Alkmaar, de heer Arntz, voorzitter Schetfel, secre taris, Schmalz en Kolster, leden der Kamer. Gezien het groote aantal uitnoodigin- gen wat was verzonden viel de op- Komst tegen. De heer A. C. van Oeveren, voorzit ter der Middenstandsvereeniging, sprak een welkomstwoord tot de aanwezigen, waarna de heer Arntz, voorzitter der Kamer van Koophandel te Alkmaar, als volgt sprak Geachte dames en heeren. Het is mij een aangename taak U, die in zoo groote getale zijt opgekomen, namens de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Hollands Noorderkwartier gevestigd te Alk maar hartelijk welkom te heeten. Daar ongeveer 95% der zaken, die in het Handelsregister van de Kamer te Alkmaar zijn ingeschreven, tot het Kleinbedrijf behooren, spreekt het haast vanzelf, dat de belangen van het middenstandsbedrijf, in wiens bestaan de Kamer niet slechts een persoonlijk, doch vooral ook een maatschappelijk belang ziet, haar in het bijzonder aan het hart liggen. Waar de Kamer er bovendien maar al te zeer van overtuigd is dat vooral ook in dit nieuwe land, waarvan een belangrijk deel tot haar ambstgebied mag worden gerekend, de belangen onzer volkswelvaart ten nauwste wordt beïnvloed door de uitkomsten, die in het land- en tuinbouwbedrijf worden verkre gen, meende zij goed te doen ook deze krin gen voor deze lezing te laten uitnoodigen. Daar de Kamer hier vroeger reeds een le zing mocht geven over het werk der Kamer meende zij U thans een geheel ander menu te moeten voorzetten. Eenerzij ds omdat bij de meesten Uwer thans meerdere bekendheid omtrent den arbeid der Kamers van Koop handel mag worden verondersteld, een lezing over een onderwerp, dat men niet dagelijks pleegt te overdenken tot een nuttige en naar wij hopen een aangename ontspanning kan groeien. De Kamer prijst zich gelukkig, dat het voortvarend bestuur van de Middenstands vereeniging in den Wieringermeerpolder aan stonds bereid bleek om het aanbod der Kamer te Alkmaar te aanvaarden om den heer Mol lerus hier een filmavond te laten geven over zijn reis naar Zuid-Amerika. Den geachten spreker kennende geloof ik niet te veel te zeggen wanneer ik hem bij U introduceer als een zeer vlot en prettig causeur. Nu de tijdsomstandigheden nog immer verre van rooskleurig blijven en soms alles zich tegen ons schijnt te keeren kan het van onschatbaar nut zijn, zijn gedachten eens op geheel andere dingen te concentreeren en los te worden van den dagelij kschen sleur. Mijne dames en heeren ik twijfel er niet aan of het zal den heer Mollerus wel ^Rik ken ons aan zijn hand te nemen en zonder gekweld te worden door reisbelasting, of dou ane-hinder, naar interessante vreemde oor den te voeren. Moge deze reis U een aangename verstrooi ing geven zoodat U morgen Uw dagtaak we der met nieuwen moed zult aanvangen. Dat wenscht U gaarne de Kamer van Koophandel te Alkmaar. Jhr. Mollerus hierop het woord ver krijgend heeft in een prachtig gedocu menteerde en in tot bijzonderheden af dalende rede ons het aanlokkelijke beeld voor oogen getooverd van het reizen per Zeppelin. Vooraf vertelde de heer Mollerus na dere bijzonderheden van de schepper der Zeppelin, waarvan ons het meeste trof de bijzonderheid, dat de bekende commandant Dr. Hugo Eckncr, in de prille jeugd van het luchtschip een der grootste tegenstanders was van graaf Zeppelin. Dr. Eckner was echter toen jour nalist. Zooals wij reeds schreven Jhr. Molle rus heeft een uiterst aanlokkelijk beeld gegevéfr'Van zulk een tocht, en ons tevens een duidelijk overzicht ge geven van de tot in finessen geperfecto- neerde constructie van een luchtschip, waarvan alleen de Duitscher het ge heim van blijkt te bezitten. Het zou ons te ver voeren om in een kort bestek als dit verslag kan zijn een volledig© weergave te geven van de lezing. Doch de wijze waarop de heer.Molle rus zijn lezing gaf was buitengewoon populair. De heer Mollerus die behoudens deze Zeppelintoclit die 20.000 Km. bedroeg, reeds 70.000 Km. per vliegtuig heeft ge vlogen, heeft van deze tocht een prach tige film gemaakt die tevens werd ver toond. Het bijzondere opmerkings-vermogen wat de heer Mollerus blijkt te bezitten en de vlotte causerie die hij hierbij tevens gaf, heeft den aanwezigen^ 'éen genotvollen avond bezorgd. Een spontaan applaus van de toe hoorders, was dan ook welverdiende dank aan den spreker, wat in het slui tingswoord van den heer Van Oeveren nog eens duidelijk onderstreept werd. Geboren CORNELIS, B. C. MIEDEMA en J. MIEDEMA - Heslinga. Ulkeweg 70, Slootdorp, 16 April 1936. BELAST ZICH MET DE BESTRIJDING VAN EMELT en KEVERVRAAT, SCHADE DOOR LUIZEN ENZ., MET TOE PASSING VAN DOOR BEVOEGDE AUTORI TEITEN AANBEVOLEN MIDDELEN. VERRICHT DE DAARAAN VERBONDEN ARBEID ZOOVEEL MOGELIJK ZELF, OOK DE UITZAAI TEGEN EMELTEN. TELEFOON 28118 HAARLEM. Postadres Vijfhuizen - Haarlemmermeer. Aanwezig elke Beursdag in Middenmeer. NETTE KOSTGANGERS GEVRAAGD Kostgeld 8 gulden Meeuwstraat 28 Wieringerwerf. CONSULTATIE - BUREAU voor Zuigelingen Wieringermeer. DONDERDAG 23 APRIL nam. 2 tot 3 uur door Dr. HOOGKAMER in het wijkgebouw der Ned. Herv. Kerk te Slootdorp. ZITTING TE SLOOTDORP Dinsdag van 78Vs uur. WOENSDAGS op de BEURS van 10—12 uur. MIDDENMEER Vrijdags van 78 uur. Kleinste inlage één gulden. GEOPEND van 3.30 tot 6 uur en van 7.30 tot 10 uur. VOOR KINDEREN van 4.30 tot 5.30 uur. Vertrek bus van Middenmeer (Hotel Smit) 7 uur. Vertrek bus van Wieringerwerf (Raadhuisstraat) 7.10 uur

Wieringer courant | 1936 | | pagina 2