Voor Uw Reis-artikelen naar HET ADRES BOSKER's boekhandel Hippolytushoef - SVIiddenmeer Vlaggenparade bij de Skagerak-herdenking. Op het Skagerakplein te Berlijn vond een Te Twello traden in het huwelijk Baron J. G. W. H, Salomon's oordeel. Te Hollura (Araeland) werd een schuur verkocht Er waren twee grootsche herdenking plaats vaa dea zeeslag op het Skagerak. van Sytzama en Freule Th, E. van der Filtz. gegadigden; dies werd de schuurdoorgezaagd. Het transport der helften. Het bezoek van H.M. de Koningin en H.K.H. Admiraal Scheer, die 20 jaar ge- Prinses Juliana aan de hoofdstad. Tijdens leden het bevel voerde in den slag den rondrit door de stad. bij Skagerak. Te Bergen aan Zee is men in het Parnaciapark druk bezig met het inrichten van «H bloemententoonstelling. Leon Degrelle, de leider van de Bel gische Rexlsten-partiJ, welke bij de verldezlngen zulke successen wist te behalen. Bij gelegenheid van den 80en ver jaardag van veldmaarschalk Aarts hertog Friedrich, werd door het Oostenrijksche Bondsleger een pa rade gehouden. Vliegen met hindernissen. Te Berlijn werd een demonstratie gegeven in het hinder- nisvliegen. Een deelnemer neemt een hindernis. Binnenkort zal het derde drijvende vliegveld der Deut sche Lufthansa, de „Ostmark", naar den Atlantischen Oceaan vertrekken. Te Travemönde werd de eerste proef met de katapult genomen. Rechts en links de antennemasten, die zijn neergeklapt. Voor de eerste maal sedert zijn benoeming tot Bondskanselier, verscheen Schuschnigg in uni form, bij de herdenking van oorlogsslachtoffers.

Wieringer courant | 1936 | | pagina 6